Neden Skype İle Özel İtalyanca Kursu?

En İyi Skype ile İtalyanca Kursu

Skype ile bire bir İtalyanca kursunda alanında uzman ve anadili İtalyanca olan Berlitz öğretmenlerinden bire bir özel ders alarak İtalyanca konuşma pratiği yapabilir ve İtalyancanızı geliştirebilirsiniz.

En iyi İtalyanca kursu için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili İtalyanca olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile İtalyancayı Skype ile konuşarak öğrenin.

Berlitz Global tarafından bütün Dünyaya verilen Skype ile İtalyanca özel derslerinizi istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman alarak İtalyanca konuşabilirsiniz.

Ana Dili İtalyanca Olan Yabancı ÖğretmenlerBerlitz Skype ile özel İtalyanca derslerine ana dili İtalyanca olan yabancı öğretmenler girmektedir.
7/24 Skype ile Özel İtalyanca DersleriAna dili İtalyanca olan öğretmeninize istediğiniz yerden ve zamanda bağlanarak Skype ile özel İtalyanca dersinizi alabilirsiniz.
Dünya’nın En İyi Online İtalyanca KursuBerlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okuludur. Skype ile İtalyanca eğitimlerinde de yıllardır gerek bireysel gerekse kurumsal eğitimlerde öğrencilerin akıcı İtalyanca konuşmaları sağlanmaktadır.
Hedeflerinize Yönelik Skype ile Özel İtalyanca DersleriBerlitz Skype ile bire bir İtalyanca dersleri kişisel hedeflerinize yönelik oluşturulur.

Berlitz Skype ile özel İtalyanca dersleri öğrencilerin İtalyanca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve İtalyancanın doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesi için planlanmıştır.

Ana dili İtalyanca olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan Skype ile İtalyanca öğrenebilirsiniz.

Native ÖğretmenlerBerlitz Skype ile İtalyanca öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve Skype eğitimlerinde deneyimli öğretmenlerden seçilir. Skype ile İtalyanca derslerine sadece ana dili İtalyanca olan öğretmenler girmektedir.
Skype ile İtalyanca Ders MateryalleriBerlitz Skype ile İtalyanca eğitiminizde ders materyalleriniz dijital ortamda kullanımınıza açılır.
Mesleğinize Yönelik Skype ile Özel İtalyanca DersleriBerlitz Skype ile İtalyanca dersleri mesleğiniz göz önüne bulundurularak kişiye özel oluşturulur.
Yüksek StandartlarBerlitz Skype ile İtalyanca eğitimleri bütün Dünya'da merkezi olarak Berlitz Globalin kontrolünde verilir ve Berlitz Globalin yüksek kalite garantisi altındadır.

Skype ile İşinize Yarayan İtalyanca

Skype ile bire bir İtalyanca kursunda işinize yarayan İtalyanca öğrenirsiniz. Berlitz Globalin Dünyanın önde gelen çok uluslu firmaları ile ortak geliştirdiği Skype ile İtalyanca kursunda iş dünyası için gerekli olan İtalyanca konuşma becerilerinizi geliştirirsiniz.

Skype ile Özel İtalyanca Dersleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Berlitz Skype ile özel İtalyanca dersleri yönetim paneli kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır bir ara yüze sahiptir.

Size verilen kullanıcı adı ve şifre ile yönetim paneline girerek ortak tahtanızı açmanız ve eğitmeninizin size ulaşması için bir Skype adresinizin olması yeterlidir.

İtalyanca özel ders rezervasyonlarınızı 6 saat ve ilerisi için yapabilirsiniz.

Yapılan özel rezervasyonları 6 saat önceden iptal edilebilir.

Hayır. Berlitz Metodunda çeviri sistemi kullanılmaz.

Eğer çeviri sistemi ile İtalyanca veya başka bir dil öğrenebilseydik ortaokul, lise ve üniversitede çeviri yöntemi ile verilen klasik dersler sayesinde gayet güzel yabancı dil konuşabilirdik fakat konuşamıyoruz.

İtalyanca veya herhangi bir yabancı dili konuşabilmenin en iyi yolunun yurt dışına gitmek olduğunu duymuşsunuzdur. Yurt dışı dil okullarında da Türkçe açıklama ve çeviri yapılmaz. Markette, restoranda, alışverişte Türk çalışanlar olmaz. Mecburen gittiğiniz yerdeki yerel dili konuşmak zorunda kalırsınız. Buna dile maruz kalmak denir ve öğrenmek istediğiniz dili konuşmak için en etkili yoldur.

Türkiye’de verilen dil eğitiminin gramer ve çeviri odaklı olmasından dolayı hemen herkes bu problemi yaşamaktadır. Berlitz Skype ile özel İtalyanca dersleri sayesinde, ana dili İtalyanca olan Berlitz öğretmenlerinden özel ders alabilir ve İtalyanca konuşma becerinizi geliştirebileceksiniz.

Ana dili İtalyanca olan öğretmeninizden telaffuzunu geliştirmek istediğiniz kelime ve cümleler için yardım isteyebilirsiniz.

Evet. Dünya’nın en büyük dil okulu olan Berlitz, 141 yıllık tecrübesini online eğitimlere de başarı ile taşımıştır ve uzun yıllardır gerek bireyler gerekse kurumlar tarafından yüksek öğrenci memnuniyeti ile kullanılmaktadır.

Berlitz Skype ile özel İtalyanca dersleri özel ders almak isteyen fakat fiziksel dersler için zamanı olmayan kişiler için dizayn edilmiştir. Skype ile özel İtalyanca derslerinizi 7 gün 24 saat boyunca alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken yönetim panelinden özel İtalyanca dersleriniz için rezervasyon yaptırmanızdır.

Evet. Skype ile özel İtalyanca dersleri Berlitz Global tarafından verilmekte ve sadece ana dili İtalyanca olan öğretmenler derslere girmektedir.

Berlitz Dünya’nın en etkili yabancı dil öğrenme metodunun ilk uygulayıcısıdır. 141 yıl boyunca yabancı dil eğitiminde edindiği tecrübeyi Skype ile özel İtalyanca derslerine de aktarmıştır. Ana dili İtalyanca olan öğretmeninizden gramer konusuna ağırlık vermesini talep edebilir, böylece eksikliklerinizi giderebilir ve sağlam bir temel oluşturabilirsiniz.

Hayır.

Berlitz Skype ile bire bir İtalyanca dersleri yetişkinler için dizayn edilmiştir. Çocuklar için lütfen çocuklar ve gençler için canlı sanal sınıflar sayfamızı ziyaret edin.

Evet. Berlitz Skype ile özel İtalyanca derslerinden üniversite hazırlık sınıfı öğrencileri de faydalanabilir. Ana dili İtalyanca olan öğretmenler ile özel yapacağınız dersler sayesinde İtalyanca okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eş zamanlı olarak geliştirebilirsiniz. Berlitz Skype ile özel İtalyanca dersleri hazırlık sonu veya hazırlık atlama sınavlarından başarı ile geçmenize yardımcı olabilir.

Evet. Berlitz Metodu® hiç İtalyanca bilmeyenler için uygundur. Sıfırdan İtalyanca öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Satın aldığınız İtalyanca derslerini istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Böyle bir şart Berlitz tarafından uygulanmamaktadır.

Haftada şu kadar ders almanız, derslerinizi şu kadar sürede bitirmeniz gibi şartlar Berlitz’te yoktur.

Dersleriniz sizindir ve istediğiniz zaman ders alırsınız veya almazsınız.

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.