Skype ile İtalyanca Kursu - En İyi İtalyanca Kursu

Skype ile İtalyanca Kursu
Yabancı Öğretmenlerle

Neden Berlitz Skype ile Özel İtalyanca Kursu?

En iyi İtalyanca eğitimini artık evinizin konforunda Skype ile alabilirsiniz. Ana dili İtalyanca olan yabancı öğretmenler ile İtalyancayı istediğiniz yerden Skype ile konuşarak öğrenin.

Berlitz Dil Okullarının yüz yüze İtalyanca kurslarıyla aynı kalitede ve standartta konuşma odaklı İtalyanca eğitimini Skype ile özel ders formatında ve yabancı öğretmenler ile istediğiniz yerden alabilirsiniz. Skype hesabınız yoksa Berlitz’in kullandığı özel bir platform üzerinden özel derslerinizi alabilirsiniz.

Global Deneyim

Berlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli Skype ile İtalyanca eğitimi ile eş anlamlıdır. Dünya Sağlık Örgütü, Abbott, AIRBUS, BAT, BOSCH, Coca-Cola, DANONE, Google, Shell gibi Dünyanın önde gelen kuruluşları uzun yıllardır Berlitz ile çalışmakta ve çalışanlarına Berlitz’in Skype ile İtalyanca kurslarını önermekte ve tavsiye etmektedir.

Dünyanın En Büyük ve En İyi Dil Okulu

Berlitz 142 yıllık tecrübesi ve 72 ülkedeki global eğitimleri ile Skype ile İtalyanca kurslarında Dünyanın en başarılı ve en iyi kursudur.

Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®

Bütün eğitimlerimizde olduğu gibi Skype ile İtalyanca kurslarımızda Berlitz Metodu® kullanılır. Berlitz Metodu®gerçek hayat senaryoları üzerine kuruludur, İtalyanca konuşma, dinlemeyi, okuma ve yazma yeteneklerini eş güdümlü geliştirir. Bu metodu ilk bulan ve online olarak en iyi uygulayan Berlitz Dil Okullarıdır.

İtalyanca Seviyeler

İtalyanca seviyeniz Berlitz Dil Okullarının bütün Dünya’da 72 ülkede ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve en uygun seviyeden Skype ile İtalyanca derslerinize başlamanız garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz

Berlitz Metodu®, öğrencilerin İtalyanca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesini ve İtalyancanın doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesini sağlar. Özel İtalyanca öğretmeniniz Skype derslerinizde maksimum İtalyanca konuşma pratiği yapmanızı sağlayacaktır.

Ana dili İtalyanca olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® sayesinde Skype ile İtalyanca derslerinizde hızlı ve etkili şekilde sıfırdan İtalyanca öğreneceksiniz.

Yabancı Öğretmenler

Berlitz öğretmenleri anadilinde eğitim veren yabancı öğretmenlerden seçilir. Skype ile İtalyanca kurslarına ana dili İtalyanca olan yabancı öğretmenler girmektedir.

 

İtalyanca Dijital Kitapları

İtalyanca gramer kitapları ile konuşma odaklı İtalyanca eğitimi alamazsınız. Skype ile İtalyanca derslerinizde konuşma odaklı orijinal Berlitz dijital kitapları kullanılır. Skype üzerinden özel öğretmeniniz ile birlikte kullanacağınız dijital İtalyanca kitapların yanında çalışmalarınızı desteklemek ve İtalyanca gelişiminizi garanti etmek için Berlitz online yabancı dil kaynakları kullanımınıza açılır.


 

İtalyanca Eğitim Döngüsü

Skype ile İtalyanca kursuna yaptığınız yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgilendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. Skype üzerinden İtalyanca kursunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının online İtalyanca kursunda gösterdiği performans hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.

 

Yüksek Standartta İtalyanca Kursu

Berlitz Dil Okullarının bütün Dünya’da başarı ile verdiği Skype ile İtalyanca derslerini artık Türkiye’de evinizin konforunda alabilirsiniz.

Dünya Devlerinin Tercihi

Skype ile yapılan yabancı dil kurslarımızın yüz yüze derslerden tek farkı evinizin rahatlığında olmasıdır. Öğretmeninizi bilgisayarda, tabletinizde veya cep telefonunuzda görecek ve Berlitz Metodu kullanarak konuşarak yabancı dili öğreneceksiniz. Bu sistemi Berlitz uzun yıllardan beri kullanmaktadır ve Dünya Sağlık Örgütü, AIRBUS, BAT, Coca-Cola, DANONE, Google, IBM, MasterCard ve SHELL gibi Dünyanın önde gelen kuruluşları bütün çalışanlarına Berlitz uzaktan yabancı dil eğitimini kullanmaktadır.

Çocuklar için Online İtalyanca Kursu

Çocuğunuzun İtalyanca eğitiminde Berlitz Dil Okullarının yüz yüze veya online eğitimlerinden faydalanabilirsiniz. Çocuğunuz yabancı dil eğitimini online olarak alabilir, en iyi İtalyanca eğitimine evinizin konforunda ulaşabilirsiniz.

Çocuklar İçin Online İtalyanca Kursu

Skype ile İtalyanca Kursu Fiyatları

Online Özel İtalyanca Kursu

1 seviye yabancı öğretmen ile bire bir özel ders 9.990 TL yerine
8,000
  • Bir seviye egitim
  • Ana dili italyanca olan yabanci ogretmenler
  • 40 adet bire bir ozel ders
  • Size ozel atanan tek bir ogretmen ile duzenli takip
  • Dunyanin en iyi online italyanca kursu

En İyi Skype ile İtalyanca Kursunu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Online Dil kursunun eğitim sistemi nasıldır öğrenin.

İyi bir online dil kursunun sistemli, planlı ve metodik eğitim vermesi gerekir. Hangi derste hangi konunun işleneceği, ders sonunda öğrencilerin hangi yabancı dil konuşma hedefine ulaşacağı belli olmalıdır.

Yabancı dil öğrenmek vakit alan, planlı ve disiplinli olmayı gerektiren bir süreçtir. Planlı ve programlı gitmeyen, sürekli öğretmen değiştiren, bir gün farklı sistem diğer gün farklı sistem uygulamak sürekli müfredat değiştirmek öğrencilerin yabancı dil gelişimini engeller.

Bu nedenle iyi bir online dil kursunda tutarlı ve başarısı kanıtlanmış bir programın uygulanması, öğretmen değişikliklerinin olmaması ve derslerin belli bir planda işlenmesi öğrencilerin gelişimi için çok önemlidir.

Berlitz 142 yıllık tecrübesi ile sistematik, planlı ve metodik eğitimleri ile öğrencilerin İngilizce konuşma hedeflerine ulaşmada Dünyanın en iyi ve başarılı dil okuludur.

Online dil kursu öğretmenlerinin yabancı mı sorun.

Yabancı dili öğrenmenin en etkili yolunun yurt dışına çıkmak olduğunu duymuşsunuzdur. Özellikle yurt dışında yabancı dilin daha hızlı gelişmesinin nedeni yabancı kişilerle konuşmak zorunda olmanızdır.

Benzer şekilde online dil kursunun öğretmenlerinin de yabancı olması daha hızlı ve daha doğru yabancı dili öğrenmenizi sağlar.

Yabancı dil kursu seçerken çok dikkatli olmalısınız. Bazı dil okullarında eğitim kadrolarının tamamen “yabancı” olduğu söylense bile öğrenmek istediğiniz dili ana dil olarak konuşan öğretmenler yerine o dili sonradan öğrenmiş farklı milletlerden öğretmenler çalışabilmektedir. Kendinize şunu sorun: Yabancı dili sonradan öğrenmiş birinden ne kadar öğrenebilirsiniz?

Konuşma odaklı online dil kurslarını seçin

Bazı online dil kursları İngilizce gramer, dil bilgisi ve kelime ezberleme üzerine yoğunlaşırlar. Bunun nedeni bu tarz online dil okullarında yabancı öğretmenlerin olmaması ve bu öğretmenlerin yabancı dili konuşma konusunda yetersiz olmalarıdır.

Yabancı dilde gramer, teorik bilgi ve kuralları öğrenmek o dili konuşmak manasına gelmez.

Online dil kursunu seçerken dil kursunun eğitim programına ve metoduna bakın. Online dil kursunda konuşma odaklı mı yoksa gramer ağırlıklı mı eğitim veriliyor öğrenin.

Konuşma ve dinlemenin öncelikli olduğu bir online dil kursu aramalısınız ve en iyi konuşma odaklı online dil kursu için yabancı öğretmenlerin olduğu bir kursu seçmelisiniz.

Konuşma odaklı Berlitz Metodu 142 yıllık deneyimle geliştirilmiştir. Berlitz online dil eğitimlerinde aynı standartta, aynı kalitede konuşma odaklı yabancı dil eğitimi verilmektedir.

İyi bir online dil kursunda öğretmen kalitesi kadar online derslerde kullanılan  materyallerin ve dijital kitaplarında kalitesi son derece önemlidir.

Birçok online dil kursu, piyasada herkesin bulacağı gramer kitaplarını ders kitabı olarak kullanmaktadır. Fakat gramer kitapları ile konuşma odaklı yabancı dil eğitimi alamazsınız.

Bazı dil okulları ise öğretmenlerin kendi notlarını ve fotokopilerini online ders materyali olarak kullanmaktadır. Bu durum standardizasyonu bozmakta, öğretmenden öğretmene eğitim kalitesini değiştirmektedir.

Online dil kurslarında kullanılan kitap ve materyallerin kalitesi öğretmenlerin öğrencilere verebileceklerini direk etkilemektedir. Yetersiz yabancı dil kaynakları ile çalışan iyi bir öğretmenin öğrencilere verebileceği sınırlanmakta, sonuç olarak online dil kursunun genel kalitesi olumsuz etkilenmektedir.

Derslerde kullanılan online materyal ve dijital kitapların haricinde öğrencilerin kendi kendilerine çalışacakları online kaynaklara erişiminin olması online dil kursundan alınacak verimin en yüksek seviyede olmasını sağlayacaktır.

Online dil kursunda ne tip ek online kaynaklar olduğunu, bu kaynakların ders içi kullanılan dijital kitaplarla bağlantılı ve birbirini tamamlayıcı olup olmadığını araştırın.

Berlitz, Dünyada 72 ülkede  aynı materyal, dijital kitap ve online kaynaklar ile online dil eğitimi vermektedir. Yani Almanya'da bulunan ve Berlitz online İngilizce kursunu alan bir kişi ile aynı kaynaklara sahip olur ve aynı yüksek kaliteli eğitimi alırsınız.

En iyi online dil kursları belli bir tecrübeye sahiptir

Kaliteli hizmet veren firmalar her alanda belli bir tecrübeye sahiptir. Online dil kursu seçiminde de tecrübe önemli seçim kriterlerinden biridir.

Global olmayan online dil okullarının yaşadığı en büyük problem yabancı dil eğitiminde dünyadaki gelişmelerin gerisinde kalmaları, eğitim kalitelerini yükseltememeleri ve nihayetinde online eğitim bile olsa teorik bilgi veren klasik dil kursu gibi hareket etmeleridir.

Hangi Online Dil Kursunu Seçmeliyim?

Online dil kursu seçimi yaparken global bir dil okulundan eğitim almanız birçok konuda endişelerinizi ortadan kaldıracaktır.

Berlitz, 142 yılık 72 ülkede İngilizce eğitimi veren global bir dil okuludur. Berlitz Dil Okullarının online eğitimleri bütün Dünyada aynı standartta, aynı kalitede, aynı materyaller ve yabancı öğretmenler ile verilmektedir. İster Almanya, ister Fransa isterse Türkiye'de yabancı dil eğitimi alın, her zaman yüksek standartta konuşma odaklı online yabancı dil eğitimi alırsınız.

Online dil kursunda sınıf mevcudunun kaç kişi olduğunu öğrenin

Online eğitim veren birçok kurs, çok kalabalık sınıflarda eğitim vermeye çalışmaktadır.

Unutmayın ki konuşma odaklı yabancı dil eğitimi, online veya yüz yüze fark etmez, kalabalık sınıflarda verilemez. Sınıf mevcudu ne kadar artarsa size düşen konuşma pratiği imkanı o kadar azalacaktır.

Berlitz dil okulunda maksimum sınıf mevcudu 10 kişi, ortalama sınıf mevcudu 6-7 kişidir. Böylece sınıftaki her bir öğrencinin maksimum İngilizce konuşma pratiği yapma imkanı sağlanmaktadır. Bu kural online eğitimler içinde geçerlidir.

Online dil kurslarıyla görüşmeden önce kendi seviyenizi ölçebileceğiniz online testler bulunmaktadır.

Berlitz Dil Okullarının bütün dünyada ortak kullandığı online yabancı dil seviye belirleme testini bu amaç için kullanabilirsiniz. Yabancı dil seviye belirleme testi sonucu size test sonunda mail olarak bildirilmektedir. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca dilleri için seviye belirleme testine başlamak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Yabancı Dil Online Seviye Belirleme Testi

Berlitz online yabancı dil seviye belirleme testi ile okuma, yazma, dinleme konularında seviyenizi yüksek doğrulukla ölçebiliyoruz.

Yabancı dil konuşma testi için ise sizi şubemize davet etmemiz veya telefonda konuşma testi yapmamız gerekmektedir.

Yabancı dil konuşma testi global olarak 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta yapılmaktadır. Böylece dünyadaki hangi Berlitz şubesine giderseniz gidin yabancı dil seviyeniz aynı standartta yüksek doğrulukta ölçülmektedir.

Online yabancı dil öğrenmede nitelik nicelikten önemlidir

Bazı online dil kursları bir kurda yüzlerce ders saati eğitim vaat etmektedir.

Bu kadar uzun online yabancı dil eğitimine gerçekten ihtiyacınız var mı kendinize sorun.

Örneğin üniversitede veya lisede İngilizce hazırlık sınıfı okuyan bir öğrenci günde 8 saat, haftada 40 saat ve bir eğitim yılında yaklaşık 1.500 saat İngilizce dersi görür. Sonuç ise yine aynıdır: Yabancı dili anlıyoruz ama konuşamıyoruz.

İyi bir online dil kursunda uzun uzun ders anlatmasına gerek yoktur. Önemli olan online yabancı dil dersinin nasıl yapıldığı, ders hedeflerine ulaşılıp ulaşılmadığıdır.

Berlitz Dil Okulları , global tecrübesi ve başarısı kanıtlanmış etkin ve hızlı Berlitz Metodu® ile 142 yıldır online eğitimlerle öğrencilerinin yabancı dil konuşmasını sağlamaktadır.

İşinize Yarayan İtalyanca

 

Bütün Türkiye

Skype ile İtalyanca derslerinizi istediğiniz yerden bütün Türkiye’den alabilirsiniz.

 

En İyi Skype ile İtalyanca Kursuna Kolaca Ulaşın

Skype ile İtalyanca kursuna ulaşmanız için internet, kamera ve mikrofonunuzun olması yeterlidir. Bilgisayarınızdan, tabletinizden ve cep telefonunuzdan Skype ile İtalyanca kursunu alabilirsiniz. Skype hesabınız yoksa Berlitz’in global olarak kullandığı özel bir platform üzerinden yine bire bir özel ders formatında İtalyanca derslerinizi alabilirsiniz.

Dünyanın En İyi Skype ile İtalyanca Kursu Türkiye’de

Dünyanın önde gelen çok uluslu şirketleri yabancı dil eğitim projelerinde global olarak Berlitz ile çalışmaktadır. Şirket çalışanları yorumlarında Berlitz’i en iyi Skype ile İtalyanca kursu olarak ifade ederek, Berlitz dil kurslarını önermekte ve tavsiye etmektedir.

Mustafa Kemal Atatürk’ün Berlitz İstanbul dil okuluna 4 Ocak 1930 tarihinde dil eğitiminde gösterilen başarılardan dolayı gönderdiği teşekkür mektubu, Berlitz’in en iyi dil okulu olduğunun tasdikidir.

Amerika Birleşik Devletleri yurt dışında görev yapan sivil ve askeri personelinin (büyük elçilik, konsolosluk, askeri ataşelik gibi) yabancı dil eğitimleri için bütün Dünyada Berlitz Dil Okulları ile çalışmaktadır. ABD ve Berlitz arasında imzalanan sözleşmeye ve yabancı dil kursu fiyatlarına ulaşmak için Berlitz Global sitesini ziyaret edebilirsiniz..

Berlitz Skype ile İtalyanca Kursunun Farklılıkları

Berlitz Skype ile İtalyanca kursunu sizin için ideal bir seçenek haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri İtalyanca dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif İtalyanca konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ve yabancı öğretmeniniz sayesinde Skype ile İtalyanca derslerinde aktif İtalyanca konuşarak, İtalyancada hızlı ve başarılı bir gelişim sağlarsınız.

Aktif İtalyanca konuşma

Anadili İtalyanca olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı İtalyanca dersleri

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim

Skype ile İtalyanca Kursu Başvuru Formu

Skype ile İtalyanca Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

 


Basvuru Formu
Item added to cart.
0 items -  0.00