İspanyolca Kursu


Dünyanın En Tecrübeli İspanyolca Kursu. 140 Yılı Aşkın Deneyim.

Hemen BaşvurHemen AraSeviyeni Öğren

İspanyolca kurslarımız, 140 yılı aşkın global yabancı dil eğitim tecrübesi ve dünya çapında en iyi kabul edilen benzersiz metodu ile İspanyolca öğrenme hedeflerinize kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Berlitz İspanyolca Kursları, bütün dünyada kaliteli İspanyolca eğitimi ile eş anlamlıdır. Profesyonel eğitim danışmanlarımız, uzman operasyon ekibimiz ve ana dili İspanyolca olan deneyimli öğretmen kadromuz ile İspanyolca öğrenme yolculuğunuzda her zaman yanınızdayız.

İspanyolca Kurs Seçenekleri

İspanyolca kursu arayışındaysanız, Berlitz ile mutlaka görüşmelisiniz.

İspanyolca Kursunuzu Seçin

online ispanyolca kursu

Online İspanyolca Kursu

İspanyolca özel dersler

İspanyolca Özel Ders

Çocuklar İçin İspanyolca Kursu

İspanyolca Kurslarında Neler Sunuyoruz?

Her bütçeye uygun İspanyolca kurs seçenekleri ile 140 yılı aşkın süredir öğrencilerimizin İspanyolca konuşmalarını sağlamaktayız. İspanyolca kurslarımızda, yüz yüze iletişim, akademik başarı için destek ve etkili bir model ile İspanyolca öğrenirsiniz.

Öğrencilerimizin İspanyolca öğrenme tercihlerine, taleplerine ve yaş gruplarına göre farklı İspanyolca kursu seçeneklerimiz bulunmaktadır. Uzman eğitim danışmanlarımız, en doğru seçimi yapmak ve kişiye özel bir İspanyolca eğitim programı oluşturmak için öğrencilerimize her zaman destek vermek için hazırdır. Öğrencinin, İspanyolca öğrenmek için ayırdıkları bütçe ve hedeflerine göre tercih ettiği eğitim programı, yine uzman danışmanlarımız tarafından takip edilmekte ve öğrencinin İspanyolca konuşma hedeflerine ulaşması sağlanmaktadır.

Her bütçeye her hedefe uygun İspanyolca kursları

İspanyolca kursları ile İspanyolca öğrenmek düşündüğünüzden daha kolaydır. Uygun destek, yüz yüze iletişim ve başarılı bir model ile İspanyolca öğrenmek oldukça kolaylaşır. Berlitz Dil Okullarında, her bütçeye ve her hedefe uygun farklı İspanyolca kursu alternatifleri vardır. Bütün İspanyolca kurs seçeneklerinde konuşma odaklı İspanyolca eğitimi verilmektedir.

İspanyolca Özel Dersler

İspanyolca özel ders almak, hedeflerinize ulaşmak için en etkili ve en hızlı yoldur. İlgi alanınız doğrultusunda özelleştirme ve size uygun gün ve saatlerde İspanyolca ders planlaması yapabilirsiniz.

Online İspanyolca Öğren

Online İspanyolca kursumuz, öğrencilere haftanın her günü (haftada 7 gün) bir özel ders alma imkanı tanımaktadır. Ana dili İspanyolca olan öğretmenler ile evinizin rahatlığında görüntülü ve konuşarak İspanyolca öğrenebilirsiniz.

Çocuklar İçin İspanyolca

Çocuklar için İspanyolca kursu, 5-17 yaş gruplarındaki çocuklar ve genç yetişkinler için Berlitz Global tarafından geliştirilmiştir. Çocuğunuzun İspanyolca öğrenerek geleceğe hazırlamak için iletişime geçiniz.

Farklı Bir İspanyolca Kursu

Berlitz, her ihtiyaca yönelik İspanyolca kursları sunmaktadır. İspanyolca bilginiz ne olursa olsun ilk dersinizden itibaren İspanyolca konuşmaya başlarsınız.

Global Bir İspanyolca Kursu

Berlitz, 72 ülkede insanların İspanyolca öğrenmelerini sağlamaktadır. Dünyadaki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta, aynı kalitede İspanyolca eğitim verilmektedir. Bu sayede İspanya’da İspanyolca öğrenen bir öğrenci ile aynı şartlarda İspanyolca eğitimini Türkiye’de alabilirsiniz.

En İyi İspanyolca Kursu

En iyi İspanyolca kursuna ulaşmanızı garanti etmek için, sadece ana dili İspanyolca olan deneyimli yabancı öğretmenlerle çalışıyoruz. Öğrencilerimizin farklı ihtiyaçlarına yönelik farklı formatta verilen İspanyolca kurslarımızda, benzersiz metodumuz ve ana dili İspanyolca olan deneyimli yabancı öğretmenler ile eğitim verilmektedir.

İspanyolca Kursu Öğrenci Görüşleri

En iyi yöntem

Daha önce mülakatlardan dolayı başvurmadığım yurt dışı stajına başvurdum. Staj başvurum onaylandı ve geçen yıl yurt dışında staj yaptım. Yabancı dil konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadan stajı tamamlamak bana ayrı bir öz güven kazandırdı. Bundan sonraki hedefim ise yüksek lisansımı yurt dışında yapmak.

Öğrencimiz şu anda yüksek lisansını yurt dışında yapmaktadır 🙂

Ramazan Çiftçi

Mükemmel

Çok kaliteli yabancı dil eğitimi veren Berlitz sayesinde kendime çok şey kattım ve yabancı dilimi güzel bir şekilde ilerlettim. Berlitz dil okulunun hocalarından ve çalışanlarından son derece memnun kaldım.

Mehmet Zeki Turğut

Öz güvenim arttı

Berlitz’de almış olduğum eğitim, yabancı dili konuşma konusundaki öz güvenimi arttırdı. Artık çok daha rahat bir şekilde yabancılarla iletişime geçebiliyor ve sohbet edebiliyorum. Kazandığım bu öz güven sayesinde, hem işverenlerle hem de konsoloslukta yapılan mülakatları başarılı bir şekilde geçerek yurt dışına gitme fırsatı yakaladım.

Ugurcan İnözü

İspanyolca Seviyeleri

İspanyolca kursuna başlamadan önce mevcut bilginizi, global olarak bütün dünyada ortak kullandığımız online test ile 30 dakika içinde öğrenebilirsiniz. İspanyolca seviyenizi öğrenmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

Berlitz Proficiency Chart - Tüm İngilizce Seviyeler ve Açıklamaları

En iyi İspanyolca kursu için yurt dışına çıkmanıza gerek yok. İspanya’da bulunan dil okulları ile aynı kalitede İspanyolca eğitimini Türkiye’de, Berlitz ile alabilirsiniz. Lütfen global olarak bütün dünyada bize güvenen ve İspanyolca kurslarımızı tercih eden referanslarımızı inceleyin.

Berlitz’i Tercih Eden Global Referanslarımız

kurumsal ispanyolca kursları

Kurumsal (Şirketlere Özel) İspanyolca Eğitimleri

Berlitz, kurumsal İspanyolca eğitimlerinde uzmanlaşmış global bir dil okuludur. 72 ülkeye yayılmış eğitim ağı ile çok uluslu firmaların çalışanlarına uzun yıllardır yüksek başarı oranı ile İspanyolca eğitimi vermektedir. Bu başarımızı kurumların İspanyolca öğrenme ihtiyacını doğru analiz etmeye, eğitim planlayıcıları ve insan kaynakları departmanı ile koordineli çalışmamıza, eğitmenlerimizin kurum çalışanları ile kurduğu güçlü iletişime ve kurumun yaptığı yatırımın karşılığını almasına borçludur.

İSPANYOLCA KURSLARI HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

İspanyolca kursları, okuma, yazma ve daha önemlisi dinleme ve konuşma becerilerini kazanarak İspanyolcayı öğrenmenizi sağlar. İspanyolca kursları öğrenme yöntemine, hedeflere ve bütçelere göre farklılıkları gösterebilir.

  1. Genel İspanyolca
  2. İş İspanyolcası
  3. Mesleki İspanyolca
  4. Çocuklar İçin İspanyolca
  5. Kurumlara Özel İspanyolca Eğitimler
  6. DELE Sınavı Hazırlık
  7. BRIGHT Espanol Sınavı Hazırlık
  8. Yurtdışı İspanyolca Kursları

Bütün İspanyolca kurs seçeneklerinde başarısı kanıtlanmış metodumuz ve ana dili İspanyolca olan deneyimli yabancı öğretmenler ile eğitim verilmektedir.

İspanyolca kurs fiyatları, hangi İspanyolca kursunu seçtiğinize, eğitimin nasıl yapıldığına, yapılan dönemsel kampanyalara göre farklılık göstermektedir.

Haftanın her günü (haftada 7 gün) özel ders almanızı sağlayan online İspanyolca kurs fiyatı 1.533 TL yerine %46 indirim ile aylık 828 TL’dir. Bu eğitim programında ana dili İspanyolca olan deneyimli Berlitz öğretmenleri ile 1 ders ücreti 27 TL’ye olmaktadır. Online kurs içeriklerini öğrenmek için Online İspanyolca Kursu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İspanyolca premium özel ders fiyatları ise kaç kur alınacağına, ders saatlerine ve dönemsel kampanyalara göre değişiklik göstermektedir. İspanyolca kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen online başvuru formunu doldurunuz.

İspanyolca kurs öğretmenlerimiz alanında uzman yabancı eğitmenlerdir. Eğitmenlerin tamamı İspanya, Arjantin, Kolombiya gibi İspanyocanın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerdendir.

İspanyolca ne kadar sürede öğrenilir sürekli araştırılan bir konudur. Genel olarak söylemek gerekirse, İspanyolca kursu ile bir yılda İspanyolcayı etkin şekilde kullanabilecek seviyede öğrenirsiniz. İspanya’da doktorluk yapmak, İspanyol müşterilere satış yapmak gibi spesifik ihtiyaçlarda, daha yüksek seviyelere ulaşmak gerektiğinden, bu süre uzayabilir.

İspanyolca kurslarında eğitim alırken bir yandan da İspanyolcayı hayatınızın bir parçası haline getirmeniz, pratik yaparak kullanmanız önemlidir. Öğrendiklerinizi yaşamınıza ne kadar çok entegre ederseniz İspanyolca öğrenme süreciniz o kadar kısalır.

Berlitz, bütün dünyada en iyi İspanyolca eğitim veren kurs olarak tanımlanan, haklı bir üne sahip olan global bir dil okuludur. Kuruluş yılı olan 1878 yılından bu yana öğrencilerinin, en iyi ve en kaliteli İspanyolca eğitimini alarak, İspanyolca öğrenmelerini sağlamaktadır.

İspanyolca eğitimlerinde, 140 yılı aşkın sürelik tecrübesi ile dünyanın bir numarası olan Berlitz, benzersiz eğitim metodu ile öğrencilerin İspanyolca konuşma hedeflerine ulaşmada en yüksek başarı oranına sahip İspanyolca kursudur.

İspanya ve Latin Amerika gibi İspanyolcanın ana dil olarak konuşulduğu ülkeler, gelişmekte olan ve birçok fırsatı barındıran önemli ülkelerdendir. Bu nedenle birçok iş insanı, yeni fırsatlar oluşturmak ve geleceğe yatırım yapmak için İspanyolca konuşan kişiler ve farklı iş durumları ile karşı karşıya kalmaktadır. İspanyolcayı ana dil olarak konuşan insanlarla gerçek manada iletişim kurabilmek için İspanyolca bilgisinin yanında kültürel anlayış, yani ne söylediğinizin yanında nasıl söylediğiniz önemlidir.

Bu nedenle, İspanyolca öğrenmenin ötesinde, özellikle Latin Amerika ülkelerinde bulunan fırsatlardan yararlanabilmek için kültürel anlayış, İspanyolca kurslarının ayrılmaz bir parçası olmalıdır.

Ana dili İspanyolca olan biriyle İspanyolca konuşmak harikadır fakat saygılı ve etkili bir şekilde iletişim kuracak kültürel bilgiye sahip olmanın faydaları çok daha fazladır. Kültürel anlayışa sahip kişilerin İspanyolca konuşan kişiler ile doğru iletişim kurması daha kolay olur…