İspanyolcayı en iyisinde öğrenin

İspanyolca Kursları

İspanyolca öğrenmenin en hızlı, en etkili yolu

İspanyolca kurslarımız, 140 yılı aşkın global tecrübemiz ve dünya çapında en iyi olarak kabul edilen benzersiz eğitim metodumuz ile İspanyolca öğrenme hedeflerinize kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Berlitz İspanyolca Kursları, bütün dünyada kaliteli İspanyolca eğitimi ile eş anlamlıdır. Profesyonel eğitim danışmanlarımız, uzman operasyon ekibimiz ve ana dili İngilizce olan deneyimli öğretmen kadromuz ile İspanyolca öğrenme yolculuğunuzda her zaman yanınızdayız.

İspanyolca kursları - en iyisinde İspanyolca öğrenin akıcı İspanyolca konuşun

İyisinde İspanyolca Öğrenin

İspanyolca kursu arayışındaysanız, Berlitz ile görüşmeden karar vermeyin.

İspanyolca Kursunuzu Seçin

Online İspanyolca kursu

Online İspanyolca Kursu

İspanyolca özel dersler

İspanyolca Özel Ders

Çocuklar İçin İspanyolca Kursu

Çocuklar İçin İspanyolca Kursu

İspanyolca Kurslarında Neler Sunuyoruz?

Her bütçeye uygun İspanyolca kurs seçenekleri ile 140 yılı aşkın süredir öğrencilerimizin İspanyolca konuşmalarını sağlamaktayız. İspanyolca kurslarımızda, yüz yüze iletişim, akademik başarı için destek ve etkili bir model ile İspanyolca öğrenirsiniz.

Öğrencilerimizin İspanyolca öğrenme tercihlerine, taleplerine ve yaş gruplarına göre farklı İspanyolca kursu seçeneklerimiz bulunmaktadır. Uzman eğitim danışmanlarımız, en doğru seçimi yapmak ve kişiye özel bir İspanyolca eğitim programı oluşturmak için öğrencilerimize her zaman destek vermek için hazırdır. Öğrencinin, İspanyolca öğrenmek için ayırdıkları bütçe ve hedeflerine göre tercih ettiği eğitim programı, yine uzman danışmanlarımız tarafından takip edilmekte ve öğrencinin İspanyolca konuşma hedeflerine ulaşması sağlanmaktadır.

Her bütçeye her hedefe uygun İspanyolca kursları

İspanyolca kursları ile İspanyolca öğrenmek düşündüğünüzden daha kolaydır. Uygun destek, yüz yüze iletişim ve başarılı bir model ile İspanyolca öğrenmek oldukça kolaylaşır. Berlitz Dil Okullarında, her bütçeye ve her hedefe uygun farklı İspanyolca kursu alternatifleri vardır. Bütün İspanyolca kurs seçeneklerinde konuşma odaklı İspanyolca eğitimi verilmektedir.

Hızlı İspanyolca Öğrenmek için İspanyolca Özel Dersler

İspanyolca özel ders almak, hedeflerinize ulaşmak için en etkili ve en hızlı yoldur. İlgi alanınız doğrultusunda özelleştirme ve size uygun gün ve saatlerde İspanyolca ders planlaması yapabilirsiniz.

En İyisinde Online İspanyolca Öğren

Online İspanyolca kursumuz, öğrencilere haftanın her günü (haftada 7 gün) bir özel ders alma imkanı tanımaktadır. Ana dili İspanyolca olan öğretmenler ile evinizin rahatlığında görüntülü ve konuşarak İspanyolca öğrenebilirsiniz.

Çocuklar İçin İspanyolca

Çocuklar için İspanyolca kursu, 5-17 yaş gruplarındaki çocuklar ve genç yetişkinler için Berlitz Global tarafından geliştirilmiştir. Çocuğunuzun İspanyolca öğrenerek geleceğe hazırlamak için iletişime geçiniz.

Okulumuzda Yabancı Dil Eğitimi Alan Ünlü Öğrencilerimiz

Ünlü Berlitz Öğrencileri Türkiye Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel

Türkiye Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel

Süleyman Demirel’in hayatının anlatıldığı Muharrem Sarıkaya imzalı bir biyografi yazısında, Demiren’in ortaokul gibi lisede de A, B sınıflarına o dönem etkin olan Fransızca ve Almanca öğretilirken, onun C bölümüne İngilizce düştüğü, bunu bir fırsata çevirerek İTÜ’de İngilizce’sini geliştirmek için “Berlitz Lisan Kursu”na kaydolduğu, Berlitz Dil Okulunda öğrendiği İngilizcenin, Demirel’in ABD yolunu açan bir kapı olduğu ifade edilmektedir.

Hürriyet gazetesinde yer alan başka bir Demirel yazısında, Demirel’in İTÜ’den mezun olduğunda İngilizce bildiği, bunun nedeninin ise en sıkışık zamanlarda bile Berlitz derslerini ihmal etmeyen, hiç aksatmadığı Berlitz dershanesindeki çalışmalarının bir ürün olduğu belirtilmektedir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Sakıp Sabancı

İş İnsanı Sakıp Sabancı

Sabancı Holding eski yönetim kurulu başkanı Sakıp Sabancı, Sabancı ailesinin birçok bireyi gibi İngilizce eğitimini Berlitz Dil Okullarında almıştır.

Berlitz’in New York şehrinin ikonik alışveriş merkezi Rockefeller Center‘da yer alan şubesinde İngilizce eğitim alan Sakıp Sabancı, 1950’li yıllarda ilk defa Avrupa’ya gittiğinde, bir turist gibi etrafı gezmekten çok keyif aldığını ancak yabancı lisan bilmemenin zorluklarını çektiğini belirtmiştir.

Sakıp Sabancı, oğlunun tedavisi için uzun süre kaldığı New York’ta, tanıdıklarının tavsiyesi üzerine Berlitz lisan okuluna gittiğini belirtmiştir.

Sakıp Sabancı, İngilizce öğrenmemin gerek iş hayatında, gerekse özel hayatında kendisine çok faydaları olduğunu, yabancı ortaklarıyla yapılan görüşmelerde ya da yabancı basın ile yaptığı röportajlarda fikirlerini rahatlıkla ifade etmenin mutluluğunu yaşadığını belirtmiştir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri ABD Başkanı John F. Kennedy

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı John F Kennedy

Berlitz Dil Okulları ABD merkezi, uzun yıllardır Amerika Birleşik Devletlerinin yurt dışında görev yapan askeri ve sivil personellerinin yabancı dil eğitimleri için tercih ettiği dil okuludur.

Benzer şekilde ABD Başkanlarının yabancı dil eğitim ihtiyaçları, Berlitz Dil Okulları tarafından sağlanır.

John F Kennedy, Jimmy Carter gibi ABD Başkanları ikinci veya üçüncü yabancı dillerini Berlitz Dil Okullarında öğrenmiştir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Brezilyalı Milli Futbolcu Pele

Brezilyalı Milli Futbolcu Pele

Pele, bütün futbol otoriteleri tarafından dünyanın gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu olarak gösterilmektedir. Başarıları, şampiyonlukları ve aldığı kupalar bütün dünyada futbol için ölçü ve hedef olarak gösterilmektedir.

Futbol otoriteleri tarafından tarihin en iyi futbolcusu olarak gösterilmesinin nedenlerinden biri Brezilya ile 3 kere Dünya Kupası kazanmasıdır.

Kulüp kariyerinde 1974 yılına kadar oynadığı Santos takımında tam 1284 gol attı ve 1975’te ABD’nin Cosmos Takımı’na transfer oldu.

ABD’ye transfer olması ile İngilizce konuşmasının kariyeri için mutlak bir gereklilik olduğunu düşünen Pele, İngilizce derslerini Berlitz Dil Okullarından almıştır.

Pele, Berlitz dil okulunda İngilizce öğrenirken aynı okulun öğrencisi olan ve Japonca öğrenen müzik tarihinin en büyük solistlerinden olan John Lennon ile tanışmıştır ve arkadaş olmuşlardır. Bu anısını kendi kaleme aldığı otobiyografi kitabında anlattığı gibi farklı zamanlarda yaptığı röportajlarda da defalarca dile getirmiştir. Pele’nin İngilizce yaptığı röportajlardan birini Youtube videolarından izleyebilirsiniz.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Barcelona'lı Futbolcu Carles Puyol

Barcelona’lı Futbolcu Carles Puyol

Barcelona’lı eski futbolcu Carles Puyol, İngilizce derslerini diğer birçok ünlü sporcu gibi dil okulumuzdan almayı tercih etmiştir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Kaiser Wilhelm II of Germany

Alman İmparatoru Kaiser Wilhelm II

II. Wilhelm (Friedrich Wilhelm Viktor Albert von Preußen; 27 Ocak 1859 – 4 Haziran 1941), son Alman İmparatoru (Kaiser) ve Prusya Kralı olarak hüküm sürdü.

Annesi İngiltere Kraliçesi Kraliçe Victoria’nın büyük kızı, III. Friedrich’in karısı, Alman İmparatoriçesi ve Prusya Kraliçesi Victoria’dır. II. Wilhelm, böylelikle, İngiltere Kraliçesi’nin torunu, Victoria’dan sonraki İngiltere Kralı VII. Edward’ın yeğeni, Edward’ın oğlu Kral V. George’un da birinci dereceden kuzenidir.

II. Wilhelm, İngiltere Kraliçesinin torunu ve İngiltere prensesinin oğlu olmasına rağmen sadece Almanca konuşulan bir ortamda büyüdüğü için İngilizce öğrenemedi.

Dünyadaki birçok kraliyet ailesi ferdi gibi yabancı dil öğrenmek için Berlitz’i tercih eden II. Wilhelm, İngilizce eksikliğini Berlitz’ten aldığı dersler ile kapatmıştır.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Rus Cari Nikolay Aleksandrovic Romanov

Rus Çarı II. Aleksandroviç Romanov

II. Nikolay, Romanov hanedanına mensup son Rusya İmparatorudur.

Rusya’da Bolşevik isyanı sonrası Çar ailesi ile birlikte ev hapsine alındı.

Bolşeviklere karşı savaşan Beyaz Ordunun çarı kurtarmaları olasılığı üzerine, bolşeviklerin kararı ile 16-17 Temmuz gecesi Çar II. Nikolay, Çariçe Aleksandra, kızları Olga, Tatyana, Anastasia, Maria, oğulları Aleksey, aile doktoru Yevgeniy Botkin, halayık Aloiziy Trupp, Çariçe’nin hizmetkarı Anna Demidova ve aşçı İvan Haritonov hapsedildikleri evin bodrumunda kurşuna dizilerek öldürüldüler. Cesetler terk edilmiş bir maden ocağında yakıldıktan sonra yakınlardaki ormanlık araziye gömüldü.

Çar ve aile bireyleri, Avrupa’daki birçok kraliyet ailesindeki trende uyarak yabancı dil eğitimlerini Berlitz Dil Okullarından almışlardır. Günümüzde de var olan kraliyet (İngiltere, Hollanda, Belçika, İsveç, Norveç gibi) aileleri bu geleneği sürdürmekte ve yabancı dil eğitimlerini Berlitz Dil Okullarından almaktadır.

Atatürk'ün Berlitz Dil Okullarına gönderdiği teşekkür mektubu

Atatürk’ün Berlitz Dil Okullarına Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin dil eğitimine yaptığı katkılardan dolayı takdir etmiş ve 4 Ocak 1930 tarihinde bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Mektubun aslı günümüzde Cumhurbaşkanlığı arşivlerinde saklanmaktadır.

Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

Berlitz Dil Okulları olarak, her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 1930 yılında kaleme aldığı bu mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır.

Farklı Bir İspanyolca Kursu

Berlitz, her ihtiyaca yönelik İspanyolca kursları sunmaktadır. İspanyolca bilginiz ne olursa olsun ilk dersinizden itibaren İspanyolca konuşmaya başlarsınız.

Global Bir İspanyolca Kursu

İspanyolca kurslarımız, bütün Dünyada 70’ten fazla ülkede milyonlarca kişinin İspanyolca öğrenmesini sağlamaktadır. Dünyadaki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta, aynı kalitede İspanyolca eğitim verilmektedir. Bu sayede İspanya’da İspanyolca öğrenen bir öğrenci ile aynı şartlarda İspanyolca eğitimini Türkiye’de alabilirsiniz.

En İyi İspanyolca Kursu

En iyi İspanyolca kursuna ulaşmanızı garanti etmek için, sadece ana dili İspanyolca olan deneyimli yabancı öğretmenlerle çalışıyoruz. Öğrencilerimizin farklı ihtiyaçlarına yönelik farklı formatta verilen İspanyolca kurslarımızda, benzersiz metodumuz ve ana dili İspanyolca olan deneyimli yabancı öğretmenler ile eğitim verilmektedir.

İspanyolca Kursu Öğrenci Görüşleri

Keşke daha önce tanışmış olsaydım

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Berlitz ile uzun süreli bir ilişkimiz oldu. Berlitz ile tanışmadan önce İngilizce cümle kuramıyordum ama 3 ay sonrasında yaz stajımı yurt dışında yaptım. İkinci senemde ise Türkiye’nin en büyük kurumsal firmaların birinde İngiliz aksanlı bir yabancının yanında staj yaptım ve bu benim için büyük bir başarıydı. Bir sonraki senede ise Dünya’nın en iyi 10 üniversitesinden biri olan bir okuldan kabul aldım ve şu an Singapur’da doktora yapıyorum 😊 Teşekkürler Berlitz, sizlerle Türk Eğitim Vakfı sayesinde tanıştım ama keşke daha önceden tanışmış olsaydım. 
Ramazan Çiftçi

Profesyonel bir ekip

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Berlitz Dil Okulu’yla, Esas Holding’in İngilizce Fırsatım bursu sayesinde tanıştım. Berlitz Dil Okullarından yaklaşık bir yıldır İngilizce eğitimi alıyorum. Bize sunulan eğitimin kalitesindeki en büyük başarı, işini severek ve özveriyle çalışan profesyonel bir ekibin yer almasından kaynaklanıyor.
Yaren İlhan

Türkiye’deki dil okullarına olan bakış açımı değiştirdi

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Berlitz Dil Okulu, Türkiye’deki dil okullarına olan bakış açımı değiştirdi. Tamamen gramer odaklı olmak yerine daima konuşturma eğilimli bir eğitim modelleri var. Üçüncü kurumu tamamladım ve devam etmeyi düşünüyorum. Yabancı hocalarımız sayesinde yabancı dili konuşabilme özgüvenimi aşmış ve artık nasıl dil öğrenebileceğimi biliyor durumdayım. İlgili çalışanlarına da ayrıca teşekkür ederim.
Betül Kerimler

İspanyolca Seviyeleri

İspanyolca kursuna başlamadan önce mevcut bilginizi, global olarak bütün dünyada ortak kullandığımız İspanyolca seviye testi ile kendi kendinize yüksek doğrulukta sonuç ile hemen öğrenebilirsiniz. İspanyolca seviyenizi öğrenmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

İspanyolca seviyeleri ve açıklamaları tablosu

İspanyolca öğrenmenin kanıtlanmış bir yolu

Berlitz’in kanıtlanmış sürükleyici metodu ile akıcı İspanyolca konuşmayı öğrenin. Kültürel anlayışı kapsamlı bir dilsel beceri seti ile birleştirerek, her durumda doğal ve kendinden emin bir şekilde İspanyolca sohbet edebileceksiniz.

Global Referanslarımız

Berlitz Metodu Kurumsal İspanyolca eğitimleri

Kurumsal (Şirketlere Özel) İspanyolca Kursu

Berlitz, kurumsal İspanyolca eğitimlerinde uzmanlaşmış global bir dil okuludur. Bütün dünyada 70’ten fazla ülkeye yayılmış eğitim ağı ile Dünyanın önde gelen lider firmalarının çalışanlarına uzun yıllardır yüksek başarı oranı ile İspanyolca eğitimi vermektedir. Bu başarımızı kurumların İspanyolca öğrenme ihtiyacını doğru analiz etmeye, eğitim planlayıcıları ve insan kaynakları departmanı ile koordineli çalışmamıza, eğitmenlerimizin kurum çalışanları ile kurduğu güçlü iletişime ve kurumun yaptığı yatırımın karşılığını almasına borçludur.

İspanyolca Kursları Başvuru Formu

İspanyolca kursları hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

İspanyolca Kursları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İspanyolca kursları, okuma, yazma ve daha önemlisi dinleme ve konuşma becerilerini kazanarak İspanyolcayı öğrenmenizi sağlar. İspanyolca kursları öğrenme yöntemine, hedeflere ve bütçelere göre farklılıkları gösterebilir.

  1. Genel İspanyolca
  2. İş İspanyolcası
  3. Mesleki İspanyolca
  4. Çocuklar İçin İspanyolca
  5. Kurumlara Özel İspanyolca Eğitimler
  6. DELE Sınavı Hazırlık
  7. BRIGHT Espanol Sınavı Hazırlık
  8. Yurtdışı İspanyolca Kursları

Bütün İspanyolca kurs seçeneklerinde başarısı kanıtlanmış metodumuz ve ana dili İspanyolca olan deneyimli yabancı öğretmenler ile eğitim verilmektedir.

İspanyolca kurs fiyatları, hangi İspanyolca kursunu seçtiğinize, eğitimin nasıl yapıldığına, yapılan dönemsel kampanyalara göre farklılık göstermektedir.

Ana dili İspanyolca olan yabancı öğretmenlerden, haftada 3, 5 veya 7 gün ve günde 30 dakika canlı konuşarak İspanyolca özel ders almanızı sağlayan Online İspanyolca kursu fiyatları aylık 2.665 TL’den başlamaktadır.

İspanyolca premium özel ders fiyatları ise kaç kur alınacağına, ders saatlerine ve dönemsel kampanyalara göre değişiklik göstermektedir. İspanyolca kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen online başvuru formunu doldurunuz.

İspanyolca kurs öğretmenlerimiz alanında uzman yabancı eğitmenlerdir. Eğitmenlerin tamamı İspanya, Arjantin, Kolombiya gibi İspanyolcanın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerdendir.

İspanyolca ne kadar sürede öğrenilir sürekli araştırılan bir konudur. Genel olarak söylemek gerekirse, İspanyolca kursu ile bir yılda İspanyolcayı etkin şekilde kullanabilecek seviyede öğrenirsiniz. İspanya’da doktorluk yapmak, İspanyol müşterilere satış yapmak gibi spesifik ihtiyaçlarda, daha yüksek seviyelere ulaşmak gerektiğinden, bu süre uzayabilir.

İspanyolca kurslarında eğitim alırken bir yandan da İspanyolcayı hayatınızın bir parçası haline getirmeniz, pratik yaparak kullanmanız önemlidir. Öğrendiklerinizi yaşamınıza ne kadar çok entegre ederseniz İspanyolca öğrenme süreciniz o kadar kısalır.

Berlitz, bütün dünyada en iyi İspanyolca eğitim veren kurs olarak tanımlanan, haklı bir üne sahip olan global bir dil okuludur. Kuruluş yılı olan 1878 yılından bu yana öğrencilerinin, en iyi ve en kaliteli İspanyolca eğitimini alarak, İspanyolca öğrenmelerini sağlamaktadır.

İspanyolca eğitimlerinde, 140 yılı aşkın sürelik tecrübesi ile dünyanın bir numarası olan Berlitz, benzersiz eğitim metodu ile öğrencilerin İspanyolca konuşma hedeflerine ulaşmada en yüksek başarı oranına sahip İspanyolca kursudur.

İspanya ve Latin Amerika gibi İspanyolcanın ana dil olarak konuşulduğu ülkeler, gelişmekte olan ve birçok fırsatı barındıran önemli ülkelerdendir. Bu nedenle birçok iş insanı, yeni fırsatlar oluşturmak ve geleceğe yatırım yapmak için İspanyolca konuşan kişiler ve farklı iş durumları ile karşı karşıya kalmaktadır. İspanyolcayı ana dil olarak konuşan insanlarla gerçek manada iletişim kurabilmek için İspanyolca bilgisinin yanında kültürel anlayış, yani ne söylediğinizin yanında nasıl söylediğiniz önemlidir.

Bu nedenle, İspanyolca öğrenmenin ötesinde, özellikle Latin Amerika ülkelerinde bulunan fırsatlardan yararlanabilmek için kültürel anlayış, İspanyolca kurslarının ayrılmaz bir parçası olmalıdır.

Ana dili İspanyolca olan biriyle İspanyolca konuşmak harikadır fakat saygılı ve etkili bir şekilde iletişim kuracak kültürel bilgiye sahip olmanın faydaları çok daha fazladır. Kültürel anlayışa sahip kişilerin İspanyolca konuşan kişiler ile doğru iletişim kurması daha kolay olur…