Yabancılar (Expatlar) için Türkçe - En İyi İngilizce Kursu

Yabancı Çalışanlar (Expatlar) için Türkçe Eğitimi

Online Eğitim Seçenekleriyle

Berlitz Dil Okulu ile Yabancılara Türkçe Eğitimi

İstanbul içindeki kurumsal müşterilerimizin yabancı yöneticilerine, yabancı çalışanlarına ve ailelerine istenilen yerde bire bir Türkçe eğitimi verebiliyoruz.

Yabancı bir ülkeden Türkiye’ye gelerek iş yaşamına devam eden yabancı yöneticilerin çalışma tempolarının yoğun olduğunu biliyoruz ve bu tempoya uygun eğitim programı hazırlıyoruz.

Çok uluslu firmalarda bulunan yabancı yöneticilerin, yabancı çalışanların, expatların ve ailelerinin İngilizce bilgisi şirket içi iletişim kurmalarına yetecek düzeyde olmasına rağmen, şirket dışında sosyal yaşama adapte olabilmeleri için Türkçe bilgisine ihtiyaç duymaktalar. Yabancı çalışanlarınızın ve ailelerinin günlük hayatlarında Türkçe iletişim kurabilmelerini sağlamak birincil hedefimizdir.

Berlitz Yabancılar için Türkçe eğitimlerinde çalışanınız yoğun Türkçe konuşma pratiği imkanı sağlamaktadır.

Berlitz eğitimlerinde modası geçmiş olan çeviri yöntemleri kullanılmaz. Çalışanınız, ilk dersten itibaren öğretmeni ile Türkçe konuşmaya başlar. Berlitz akademik direktörlüğü öğretmen adaylarını Berlitz Metodu®’nun uygulanması konusunda eğitim programına dahil eder ve ancak bu eğitim programını başarı ile tamamlayan öğretmenler Berlitz öğretmeni olabilirler.

Berlitz’in Kurumsal Yabancı Dil Eğitim İlkeleri

Berlitz, kurumsal yabancı dil eğitimi alanında uzmanlaşmış bir kurumdur. 70 ülkede 600 şubesi ile çok uluslu firmalarla global ölçekte uzun yıllardır başarı ile çalışmaktadır. Berlitz bu başarısını kurumların ihtiyacını doğru analiz etmesine, eğitim planlayıcıları ve insan kaynakları departmanı ile koordineli çalışmasına, Berlitz öğretmenlerinin kurum çalışanları ile kurduğu güçlü iletişime ve kurumun yaptığı yatırımın karşılığını almasına borçludur. Bu süreç Berlitz’in eğitim ilkeleri doğrultusunda yönetilmektedir.

  • Kurumların İnsan Kaynakları ve eğitim departmanları ve sorumluları ile güçlü işbirliği
  • Kurumların İnsan Kaynakları departmanları ile şeffaf, dürüst ve düzenli iletişim kurmak
  • Kurumların İnsan Kaynakları departmanlarını doğru ve zamanında bilgilendirmek ve yönlendirmek, düzenli ve hesap verebilir rapor sunmak
  • Kurumların bütçe ve eğitim hedeflerine yönelik uygulanabilir ve pratik çözümler sunmak
  • Kurumların ve çalışanların hedef ve ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, bu ihtiyaçlar için doğru çözümler sunmak ve iş yaşamına yönelik yabancı dil gelişimini sağlamak
  • Kurum çalışanlarını yabancı dil öğrenme sürecinde motive etmek, destek olmak ve böylece  kurumun yaptığı yatırımdan maksimum verim almasını sağlamak
  • Kurum çalışanlarının eğitimde geçirdikleri zamanın en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak

Neden Berlitz Kurumsal Türkçe Kursu?

İstanbul’un En İyi Kurumsal Türkçe Kursu

Global Deneyim

Berlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli yabancı dil eğitimi ile eş anlamlıdır. Dünya’nın önde gelen lider firmalarının çoğu uzun yıllardır kurumsal dil eğitimlerinde Berlitz’i tercih ve tavsiye etmektedir.

Dünyanın En Büyük ve En İyi Dil Okulu

70 ülkede 600 şubesi ile Berlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okuludur.

Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®

Berlitz Metodu®, gerçek hayat senaryoları üzerine kurulu konuşma pratikleri üzerine kuruludur, Bu metodu geliştiren ve ilk uygulayan Berlitz’dir.

Eğitim Döngüsü

Kurumsal yabancı dil eğitimine yapılmış olan yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgi ve belgelendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. Kurumsal yabancı dil eğitim süreci içerisinde öğrenme konusunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının performansı hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.

Berlitz Metodu®, şirket çalışanlarınızın Türkçe okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve Türkçe’nin doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesi için planlanmıştır.

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.

 


Basvuru Formu
Item added to cart.
0 items -  0.00