Yabancı çalışanlarınız ve aileleri için Türkçe eğitim programları

Yabancı Çalışanlarınız için Türkçe Eğitimleri

Yabancılar (Expatlar) İçin Türkçe Kursu

Kurumsal müşterilerimizin yabancı yöneticilerine, yabancı çalışanlarına ve ailelerine istenilen yerde yüz yüze veya uzaktan sana sınıf ortamında Türkçe eğitimi verebiliyoruz.

Yabancı bir ülkeden Türkiye’ye gelerek iş yaşamına devam eden yabancı yöneticilerin çalışma tempolarının yoğun olduğunu biliyoruz ve bu tempoya uygun eğitim programı hazırlıyoruz.

Berlitz Metodu Kurumsal İngilizce eğitimleri

İş Dünyasında Başarının Anahtarı: Kültürel Anlayış

Online canlı dersler ile Türkçe öğrenen bir expat

Çok uluslu firmalarda bulunan yabancı yöneticilerin, yabancı çalışanların, expatların ve ailelerinin İngilizce bilgisi şirket içi iletişim kurmalarına yetecek düzeyde olmasına rağmen, şirket dışında sosyal yaşama adapte olabilmeleri için Türkçe bilgisine ihtiyaç duymaktalar. Yabancı çalışanlarınızın ve ailelerinin günlük hayatlarında Türkçe iletişim kurabilmelerini sağlamak birincil hedefimizdir.

Berlitz Yabancılar için Türkçe eğitimlerinde çalışanınız yoğun Türkçe konuşma pratiği imkanı sağlamaktadır.

Berlitz eğitimlerinde modası geçmiş olan çeviri yöntemleri kullanılmaz. Çalışanınız, ilk dersten itibaren öğretmeni ile Türkçe konuşmaya başlar. Berlitz akademik direktörlüğü öğretmen adaylarını Berlitz Metodu®’nun uygulanması konusunda eğitim programına dahil eder ve ancak bu eğitim programını başarı ile tamamlayan öğretmenler Berlitz öğretmeni olabilirler.

Global Referanslarımız