Fransızca Kursu


Dünyanın En Tecrübeli Fransızca Kursu. Tam 143 Yıl.

Hemen BaşvurHemen AraSeviyeni Öğren

Fransızca kurslarımız, 140 yılı aşkın global yabancı dil eğitim tecrübesi ve dünya çapında en iyi kabul edilen benzersiz metodu ile Fransızca öğrenme hedeflerinize kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Berlitz Fransızca Kursları, bütün dünyada kaliteli Fransızca eğitimi ile eş anlamlıdır. Profesyonel eğitim danışmanlarımız, uzman operasyon ekibimiz ve ana dili Fransızca olan deneyimli öğretmen kadromuz ile Fransızca öğrenme yolculuğunuzda her zaman yanınızdayız.

Fransızca Kurs Seçenekleri

Fransızca kursu arayışındaysanız, Berlitz ile mutlaka görüşmelisiniz.

Fransızca Kursunuzu Seçin

Online Fransızca kursu

Online Fransızca Kursu

Fransızca özel dersler

Fransızca Özel Ders

çocuklar için Fransızca kursları

Çocuklar İçin Fransızca Kursu

Fransızca Kurslarında Neler Sunuyoruz?

Her bütçeye uygun Fransızca kurs seçenekleri ile 140 yılı aşkın süredir öğrencilerimizin Fransızca konuşmalarını sağlamaktayız. Fransızca kurslarımızda, pedagojik destek, yüz yüze iletişim ve başarılı bir model ile Fransızca öğrenirsiniz.

Öğrencilerimizin Fransızca öğrenme tercihlerine, taleplerine ve yaşlarına göre farklı Fransızca kursu seçeneklerimiz bulunmaktadır. Uzman eğitim danışmanlarımız, en doğru seçimi yapmak ve kişiye özel bir Fransızca eğitim programı oluşturmak için öğrencilerimize her zaman destek vermek için hazırdır. Öğrencinin, Fransızca öğrenmek için ayırdıkları bütçe ve hedeflerine göre tercih ettiği eğitim programı, yine uzman danışmanlarımız tarafından takip edilmekte ve öğrencinin Fransızca konuşma hedeflerine ulaşması sağlanmaktadır.

Her bütçeye her hedefe uygun Fransızca kursları

Fransızca kursları ile Fransızca öğrenmek düşündüğünüzden daha kolaydır. Uygun destek, yüz yüze iletişim ve başarılı bir model ile Fransızca öğrenmek oldukça kolaylaşır. Berlitz Dil Okullarında, her bütçeye ve her hedefe uygun farklı Fransızca kursu alternatifleri vardır. Bütün Fransızca kurs seçeneklerinde konuşma odaklı Fransızca eğitimi verilmektedir.

Fransızca Özel Dersler

Fransızca özel ders almak, hedeflerinize ulaşmak için en etkili ve en hızlı yoldur. İlgi alanınız doğrultusunda özelleştirme ve size uygun gün ve saatlerde Fransızca ders planlaması yapabilirsiniz.

Online Fransızca Öğren

Online Fransızca kursumuz, ana dili Fransızca olan öğretmenler ile evinizin rahatlığında konuşarak Fransızca öğrenebilirsiniz.

Çocuklar İçin Fransızca

Çocuklar için Fransızca kursu, 5-17 yaş gruplarındaki çocuklar ve genç yetişkinler için Berlitz Global tarafından geliştirilmiştir. Çocuğunuzun Fransızca öğrenerek geleceğe hazırlamak için iletişime geçiniz.

Farklı Bir Fransızca Kursu

Berlitz, her ihtiyaca yönelik Fransızca kursları sunmaktadır. Fransızca bilginiz ne olursa olsun ilk dersinizden itibaren Fransızca konuşmaya başlarsınız.

Global Bir Fransızca Kursu

Berlitz, 72 ülkede insanların Fransızca öğrenmelerini sağlamaktadır. Dünyadaki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta, aynı kalitede Fransızca eğitim verilmektedir. Bu sayede Fransa’da Fransızca öğrenen bir öğrenci ile aynı şartlarda Fransızca eğitimi Türkiye’de öğrenirsiniz.

En İyi Fransızca Kursu

En iyi Fransızca kursuna ulaşmanızı garanti etmek için sadece ana dili Fransızca olan deneyimli yabancı öğretmenlerle çalışıyoruz. Öğrencilerimizin farklı ihtiyaçlarına yönelik farklı formatta verilen Fransızca kurslarımızda, benzersiz metodumuz ve ana dili Fransızca olan deneyimli yabancı öğretmenler ile eğitim verilmektedir.

Fransızca Kursu Öğrenci Görüşleri

En iyi yöntem

Daha önce mülakatlardan dolayı başvurmadığım yurt dışı stajına başvurdum. Staj başvurum onaylandı ve geçen yıl yurt dışında staj yaptım. Yabancı dil konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadan stajı tamamlamak bana ayrı bir öz güven kazandırdı. Bundan sonraki hedefim ise yüksek lisansımı yurt dışında yapmak.

Öğrencimiz şu anda yüksek lisansını yurt dışında yapmaktadır 🙂

Ramazan Çiftçi

Mükemmel

Çok kaliteli yabancı dil eğitimi veren Berlitz sayesinde kendime çok şey kattım ve yabancı dilimi güzel bir şekilde ilerlettim. Berlitz dil okulunun hocalarından ve çalışanlarından son derece memnun kaldım.

Mehmet Zeki Turğut

Öz güvenim arttı

Berlitz’de almış olduğum eğitim, yabancı dili konuşma konusundaki öz güvenimi arttırdı. Artık çok daha rahat bir şekilde yabancılarla iletişime geçebiliyor ve sohbet edebiliyorum. Kazandığım bu öz güven sayesinde, hem işverenlerle hem de konsoloslukta yapılan mülakatları başarılı bir şekilde geçerek yurt dışına gitme fırsatı yakaladım.

Ugurcan İnözü

Fransızca Seviyeleri

Fransızca kursuna başlamadan önce mevcut bilginizi, global olarak bütün dünyada ortak kullandığımız online test ile 30 dakika içinde öğrenebilirsiniz. Fransızca seviyenizi öğrenmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

Berlitz Proficiency Chart - Tüm İngilizce Seviyeler ve Açıklamaları

En iyi Fransızca kursu için yurt dışına çıkmanıza gerek yok. Fransa’da bulunan dil okulları ile aynı kalitede Fransızca eğitimini Türkiye’de, Berlitz ile alabilirsiniz. Lütfen global olarak bütün dünyada bize güvenen ve Fransızca kurslarımızı tercih eden referanslarımızı inceleyin.

Berlitz’i Tercih Eden Global Referanslarımız

Kurumsal Fransızca kursları

Kurumsal (Şirketlere Özel) Fransızca Eğitimleri

Berlitz, kurumsal Fransızca eğitimlerinde uzmanlaşmış global bir dil okuludur. 72 ülkeye yayılmış eğitim ağı ile çok uluslu firmaların çalışanlarına uzun yıllardır yüksek başarı oranı ile Fransızca eğitimi vermektedir. Bu başarımızı kurumların Fransızca öğrenme ihtiyacını doğru analiz etmeye, eğitim planlayıcıları ve insan kaynakları departmanı ile koordineli çalışmamıza, eğitmenlerimizin kurum çalışanları ile kurduğu güçlü iletişime ve kurumun yaptığı yatırımın karşılığını almasına borçludur.

FRANSIZCA KURSLARI HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Fransızca kursları, okuma, yazma ve daha önemlisi dinleme ve konuşma becerilerini kazanarak Fransızcayı öğrenmenizi sağlar. Fransızca kursları öğrenme yöntemine, hedeflere ve bütçelere göre farklılıkları gösterebilir.

  1. Genel Fransızca
  2. İş Fransızcası
  3. Mesleki Fransızca
  4. Çocuklar İçin Fransızca
  5. Kurumlara Özel Fransızca Eğitimler
  6. DELF Sınavı Hazırlık
  7. TCF Sınavı Hazırlık
  8. Yurtdışı Fransızca Kursları

Bütün Fransızca kurs seçeneklerinde başarısı kanıtlanmış metodumuz ve ana dili Fransızca olan deneyimli yabancı öğretmenler ile eğitim verilmektedir.

Fransızca kurs fiyatları, hangi Fransızca kursunu seçtiğinize, eğitimin nasıl yapıldığına, yapılan dönemsel kampanyalara göre farklılık göstermektedir.

Fransızca premium özel ders fiyatları ise kaç kur alınacağına, ders saatlerine ve dönemsel kampanyalara göre değişiklik göstermektedir. Fransızca kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen online başvuru formunu doldurunuz.

Fransızca kurs öğretmenlerimiz alanında uzman yabancı eğitmenlerdir. Eğitmenlerin tamamı Fransa, Belçika, Kanada gibi Fransızcanın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerdendir.

Fransızca ne kadar sürede öğrenilir sürekli araştırılan bir konudur. Genel olarak söylemek gerekirse, Fransızca kursu ile bir yılda Fransızcayı etkin şekilde kullanabilecek seviyede öğrenirsiniz. Fransa’da doktorluk yapmak, Fransız müşterilere satış yapmak gibi spesifik ihtiyaçlarda, daha yüksek seviyelere ulaşmak gerektiğinden, bu süre uzayabilir.

Fransızca kurslarında eğitim alırken bir yandan da Fransızcayı hayatınızın bir parçası haline getirmeniz, pratik yaparak kullanmanız önemlidir. Öğrendiklerinizi yaşamınıza ne kadar çok entegre ederseniz Fransızca öğrenme süreciniz o kadar kısalır.

Berlitz, bütün dünyada en iyi Fransızca eğitim veren kurs olarak tanımlanan, haklı bir üne sahip olan global bir dil okuludur. Kuruluş yılı olan 1878 yılından bu yana öğrencilerinin, en iyi ve en kaliteli Fransızca eğitimini alarak, Fransızca öğrenmelerini sağlamaktadır.

Fransızca eğitimlerinde, 140 yılı aşkın sürelik tecrübesi ile dünyanın bir numarası olan Berlitz, benzersiz eğitim metodu ile öğrencilerin Fransızca konuşma hedeflerine ulaşmada en yüksek başarı oranına sahip Fransızca kursudur.

Fransa, Kanada, Belçika, Fransızcanın ana dil olarak konuşulduğu, ekonomik olarak önemli ülkelerdendir. Bu nedenle birçok iş insanı, yeni fırsatlar oluşturmak için Fransızca konuşan kişiler ve farklı iş durumları ile karşı karşıya kalmaktadır. Fransızcayı ana dil olarak konuşan insanlarla gerçek manada iletişim kurabilmek için Fransızca bilgisinin yanında kültürel anlayış, yani ne söylediğinizin yanında nasıl söylediğiniz önemlidir.

Bu nedenle, Fransızca öğrenmenin ötesinde, Fransa, Kanada, Belçika gibi ülkelerde bulunan fırsatlardan yararlanabilmek için kültürel anlayış Fransızca kurslarının ayrılmaz bir parçası olmalıdır.

Ana dili Fransızca olan biriyle Fransızca konuşmak harikadır fakat saygılı ve etkili bir şekilde iletişim kuracak kültürel bilgiye sahip olmanın faydaları çok daha fazladır. Kültürel anlayışa sahip kişilerin Fransızca konuşan kişiler ile doğru iletişim kurması daha kolay olur…