Çocuğunuz iyisinde İtalyanca öğrensin

Çocuklar ve Gençler için İtalyanca Kursları

Berlitz Çocuklar ve Gençler için İtalyanca eğitim programları çocuğunuzun entelektüel gelişimini teşvik eder, küresel bir bakış açısı sunar ve çocuğunuzun gelecekteki kariyer fırsatlarını arttırır.

Akademik araştırmalar çocukluk yıllarının İtalyanca öğrenmek için en iyi zaman olduğunu göstermiştir. Erken yaşlarda İtalyanca eğitimine başlayan çocuklar İtalyancayı genellikle aksan olmadan konuşabilirler. 

Çocuğunuz İyisinde İtalyanca Öğrensin

Çocuğunuzun İtalyanca öğrenmesini istiyorsanız, en iyisinde öğrenmesini sağlayın.

İtalyanca özel ders alan bir çocuk

Çocuklar için bire bir özel İtalyanca dersleri

  • Ana dili İtalyanca olan yabancı öğretmenler
  • Çocuğunuza özel İtalyanca özel ders programı
  • Çocuğunuz görüntülü ve konuşarak İtalyanca öğrenecek

Özgüvenini İtalyanca ile geliştirin

  • Etkili İtalyanca öğrenme konsepti
  • Ana dili İtalyanca olan yabancı öğretmen ile korkmadan İtalyanca konuşacak
  • Çocuğunuz canlı derslerde aktif konuşarak İtalyanca öğrensin
çocuklar ve gençler için İtalyanca kursu ortaokul öğrencisi
çocuklar ve gençler için İtalyanca kursu ilkokul ortaokul lise

Ona ciddi bir İtalyanca programı sunun

  • Berlitz’in 70’ten fazla ülkede ortak kullandığı İtalyanca eğitiminden çocuğunuz da faydalansın
  • Almanya, İsveç, Belçika, Hollanda, Danimarka gibi ülkelerde bulunan çocuklarla aynı standartta İtalyanca eğitim alsın

Çocuklar için İtalyanca Kursu Tanıtım Videosu

Çocuklar İçin İtalyanca Kursu Başvuru Formu

Çocuklar için İtalyanca kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

Çocuklar İçin İtalyanca Kursu Özellikleri

Çocuğunuzun Geleceği İçin En İyi İtalyanca Kursusu Seçin

Berlitz çocuklar için İtalyanca kursu, çocuğunuzun benzersiz yeteneklerini keşfetmesine ve dünya hakkındaki anlayışını geliştirmesine yardımcı olur.

Çocuklar için İtalyanca kursu iyisiyle öğrensin

Çocuklar İçin İtalyanca

Berlitz eğitmenleri çocuğunuzu ilk dersten itibaren İtalyanca konuşmaya teşvik eder. Berlitz’in global tecrübesi ve benzersiz metodu ile oluşturulan program, çocuğunuzu kendini İtalyanca konuşarak ifade etmesi için cesaretlendirir, çocuğunuza bağımsız bir birey olduğunu, önemli olduğunu ve Dünyada fark yaratabileceğini hissettirir.

Çocuklara yabancı dili nasıl öğretiyoruz?

Nasıl İtalyanca Öğretiyoruz?

Berlitz eğitmenleri ana dili İtalyanca olan, çocuklara İtalyanca öğretimi konusunda deneyimli, İtalyanca öğretmeyi seven profesyonel eğitmenlerdir. Berlitz eğitmenleri motive edici ve olumlu yaklaşımlarını İtalyanca derslerine aktararak çocuğunuzun derse odaklanmasını sağlar. Bütün İtalyanca dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmen ile yapıldığından çocuğunuzun gelişimi tam olarak yakından takip edilir.

Çocuklar için İtalyanca kurslarında etkili sonuçlar

Etkili Sonuçlar

Sadece iyi bir İtalyanca eğitimi ile çocuğunuzun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Berlitz 140 yılı aşan tecrübesi ile oluşturduğu çocuklar için konuşma odaklı İtalyanca eğitimleri, ilk dersten çocuğunuzun İtalyanca konuşmasını sağlayan bir metoda sahiptir. Başta Avrupa olmak üzere 70’ten fazla ülkede Berlitz eğitimlerine katılan çocuklar yaşıtlarına göre çok daha iyi İtalyanca konuşmaktadır.

Çocuklar için İtalyanca eğitimlerinde yüksek başarı

Çocuklar İçin %100 İtalyanca

Berlitz çocuklar için İtalyanca kursu, çocuğunuzun benzersiz yeteneklerini keşfetmesine ve dünya hakkındaki anlayışını geliştirmesine yardımcı olur. Erken yaşta İtalyanca gibi yeni bir dil öğrenmek, çocuğunuzun bilişsel yetenekleri geliştirir ve çocuğunuzun kendisine daha çok güven duymasını sağlar. İster yüz yüze ister uzaktan eğitim olsun, Berlitz İtalyanca eğitimi çocuğunuzun geleceği için yapacağınız en iyi yatırımdır.

Çocuklar için İtalyanca Kurslarında Neler Sunuyoruz?

Çocuklar için İngilizce kursu öğretmenlerimiz

İtalyanca Öğretmenlerimiz

Berlitz eğitmenleri ana dili İtalyanca olan, çocuklara İtalyanca öğretimi konusunda deneyimli, İtalyanca öğretmeyi seven profesyonel eğitmenlerdir. Berlitz eğitmenleri motive edici ve olumlu yaklaşımlarını İtalyanca derslerine aktararak çocuğunuzun derse odaklanmasını sağlar. Bütün İtalyanca dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmen ile yapıldığından çocuğunuzun gelişimi tam olarak yakından takip edilir.

Çocuklar için İngilizce kursu konuşarak öğrenme

Konuşarak İtalyanca Öğrenme

Sadece iyi bir İtalyanca eğitimi ile çocuğunuzun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Berlitz, 140 yıldan fazla tecrübesi ile oluşturduğu konuşma odaklı çocuklar için İtalyanca eğitimleri, ilk dersten çocuğunuzun İtalyanca konuşmasını sağlayan bir metoda sahiptir. Başta Avrupa olmak üzere 70’ten fazla ülkede Berlitz İtalyanca eğitimlerine katılan çocuklar yaşıtlarına göre çok daha iyi İtalyanca konuşmaktadır.

Çocuklar için İngilizce kursu online dersler

Çocuklar için Online İtalyanca

Talep ederseniz çocuğunuz için İtalyanca eğitimini birebir özel ders formatında online olarak Türkiye’nin her yerinden alabilirsiniz.

Atatürk'ün Berlitz Dil Okullarına gönderdiği teşekkür mektubu

Atatürk’ün Berlitz Dil Okullarına Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin dil eğitimine yaptığı katkılardan dolayı takdir etmiş ve 4 Ocak 1930 tarihinde bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Mektubun aslı günümüzde Cumhurbaşkanlığı arşivlerinde saklanmaktadır.

Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

Berlitz Dil Okulları olarak, her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 1930 yılında kaleme aldığı bu mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır.

Çocuklar ve Gençler İçin İtalyanca Kursu Başvuru Formu

Çocuklar ve gençler için İtalyanca kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.