Çocuklar İçin İtalyanca Kursu

Çocuklar İçin İtalyanca Kursu

Berlitz Çocuklar ve Gençler için İtalyanca eğitim programları çocuğunuzun entelektüel gelişimini teşvik eder, küresel bir bakış açısı sunar ve çocuğunuzun gelecekteki kariyer fırsatlarını arttırır.
Araştırmalar çocukluk yıllarında İtalyanca öğrenmek için en iyi zaman olduğunu göstermiştir. Erken yaşlarda İtalyanca eğitimine başlayan çocuklar İtalyancayı genellikle aksan olmadan konuşabilirler.

Çocuklara Nasıl İtalyanca Öğretiyoruz

Nasıl İtalyanca Öğretiyoruz?

Berlitz eğitmenleri çocuğunuzu ilk dersten itibaren İtalyanca konuşmaya teşvik eder. Berlitz’in global tecrübesi ve benzersiz metodu ile oluşturulan program, çocuğunuzu kendini İtalyanca konuşarak ifade etmesi için cesaretlendirir, çocuğunuza bağımsız bir birey olduğunu, önemli olduğunu ve Dünyada fark yaratabileceğini hissettirir.

Çocuklar için İtalyanca eğitimlerinde etkili sonuçlar

Etkili Sonuçlar

Çocuğunuzun ilk dersten itibaren aktif İtalyanca konuştuğu eğitim programında kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde edilir ve çocuğunuzun gerçek potansiyelini ortaya çıkarır.

Çocuklar İçin %100 İtalyanca

Berlitz çocuklar için İtalyanca kursu, çocuğunuzun benzersiz yeteneklerini keşfetmesine ve dünya hakkındaki anlayışını geliştirmesine yardımcı olur. Erken yaşta yeni bir dil öğrenmek, çocuğunuzun bilişsel yetenekleri geliştirir ve bir çocuğunuzun kendisine daha çok güven duymasını sağlar. İster yüz yüze ister uzaktan eğitim olsun, Berlitz İtalyanca eğitimi çocuğunuzun geleceği için yapacağınız en iyi yatırımdır.

Çocuklar İçin %100 İtalyanca

Neler Sunuyoruz?

Çocuklar İçin İtalyanca Kursu Öğretmenleri

Öğretmenlerimiz

Berlitz eğitmenleri ana dili İtalyanca olan, çocuklara İtalyanca öğretimi konusunda deneyimli, İtalyanca öğretmeyi seven profesyonel eğitmenlerdir. Berlitz eğitmenleri motive edici ve olumlu yaklaşımlarını her derse aktararak çocuğunuzun derse odaklanmasını sağlar. Bütün İtalyanca dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmen ile yapıldığından çocuğunuzun gelişimi tam olarak yakından takip edilir.

Çocuklar İçin İtalyanca Konuşarak Öğrenme

Konuşarak Öğrenme

Sadece iyi bir eğitim programı ile çocuğunuzun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Berlitz 142 yıllık tecrübesi ile oluşturduğu konuşma odaklı çocuklar için yabancı dil eğitimleri, ilk dersten çocuğunuzun İtalyanca konuşmasını sağlayan bir metoda sahiptir. Başta Avrupa olmak üzere 72 ülkede Berlitz eğitimlerine katılan çocuklar yaşıtlarına göre çok daha iyi İtalyanca konuşmaktadır.

Çocuklar için Online İtalyanca

Çocuklar için Online İtalyanca

Talep ederseniz çocuğunuz için İtalyanca eğitimini bire bir özel ders formatında online olarak Türkiye’nin her yerinden alabilirsiniz.

Çocuklar İçin İtalyanca Kursu Başvuru Formu

Çocuklar için İtalyanca kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

 


Item added to cart.
0 items -  0.00