Çocuklar ve Gençler için İspanyolca Kursu


Çocuğunuz İyisinde İspanyolca Öğrensin

Bilgi İstiyorum

Berlitz Çocuklar ve Gençler için İspanyolca eğitim programları çocuğunuzun entelektüel gelişimini teşvik eder, küresel bir bakış açısı sunar ve çocuğunuzun gelecekteki kariyer fırsatlarını arttırır.

Akademik araştırmalar çocukluk yıllarının İspanyolca öğrenmek için en iyi zaman olduğunu göstermiştir. Erken yaşlarda İspanyolca eğitimine başlayan çocuklar İspanyolcayı genellikle aksan olmadan konuşabilirler. 

Çocuğunuz İyisinde İspanyolca Öğrensin

Çocuğunuzun İspanyolca öğrenmesini istiyorsanız, en iyisinde öğrenmesini sağlayın.

Çocuklar İçin İspanyolca Kursu Özellikleri

Çocuğunuzun Geleceği İçin İspanyolca Kursu

Berlitz çocuklar için İspanyolca kursu, çocuğunuzun benzersiz yeteneklerini keşfetmesine ve dünya hakkındaki anlayışını geliştirmesine yardımcı olur.

İspanyolca özel ders alan bir ortaokul öğrencisi

Çocuklar için bire bir özel İspanyolca dersleri

  • Ana dili İspanyolca olan yabancı öğretmenler
  • Çocuğunuza özel İspanyolca özel ders programı
  • Çocuğunuz görüntülü ve konuşarak İspanyolca öğrenecek

Özgüvenini İspanyolca ile geliştirin

  • Etkili İspanyolca öğrenme konsepti
  • Ana dili İspanyolca olan yabancı öğretmenler ile korkmadan konuşma
  • Çocuğunuz canlı derslerde aktif konuşarak İspanyolca öğrensin
Gençler için İspanyolca kursu ortaokul öğrencisi
İspanyolca çalışan bir ortaokul öğrencisi

Çocuğunuza ciddi bir İspanyolca eğitimi sunun

  • Berlitz’in 70’ten fazla ülkede ortak kullandığı İspanyolca eğitiminden çocuğunuz da faydalansın
  • Almanya, İngiltere, İsveç, Norveç, Finlandiya, Fransa gibi ülkelerde bulunan çocuklarla aynı standartta İspanyolca eğitim alsın

Çocuklar için İspanyolca Canlı Dersler

Atatürk'ün Berlitz Dil Okullarına gönderdiği teşekkür mektubu

Atatürk’ün Berlitz Dil Okullarına Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Cumhuriyetimizin banisi (*) Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin dil eğitimine yaptığı katkılardan dolayı takdir etmiş ve 4 Ocak1930 tarihinde bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Mektubun aslı günümüzde Cumhurbaşkanlığı arşivlerinde saklanmaktadır.

Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

Berlitz Dil Okulları olarak, her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 92 yıl önce yazdığı mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır.

(*) Bani, Cumhuriyetimizin kuruluş yıllarında kullanılan, kurucu manasına gelen bir kelimedir. Atatürk’ün Berlitz Dil Okulları için kaleme aldığı mektubu incelerseniz, günümüzde kullanılmayan bir çok eski kelimenin kullanıldığını görürsünüz. Bu nedenle Atatürk’ün yaşadığı zamanı şereflendirmek için bani kelimesi bilinçli olarak tercih edilmiştir.

Çocuklar İçin İspanyolca Kursu Başvuru Formu

Çocuklar için İspanyolca kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

Çocuklar için İspanyolca kursu iyisiyle öğrensin

Çocuklar İçin İspanyolca

Berlitz eğitmenleri çocuğunuzu ilk dersten itibaren İspanyolca konuşmaya teşvik eder. Berlitz’in global tecrübesi ve benzersiz metodu ile oluşturulan program, çocuğunuzu kendini İspanyolca konuşarak ifade etmesi için cesaretlendirir, çocuğunuza bağımsız bir birey olduğunu, önemli olduğunu ve Dünyada fark yaratabileceğini hissettirir.

Çocuklara İspanyolcayı nasıl öğretiyoruz?

Nasıl İspanyolca Öğretiyoruz?

Berlitz eğitmenleri ana dili İspanyolca olan, çocuklara İspanyolca öğretimi konusunda deneyimli, İspanyolca öğretmeyi seven profesyonel eğitmenlerdir. Berlitz eğitmenleri motive edici ve olumlu yaklaşımlarını her derse aktararak çocuğunuzun derse odaklanmasını sağlar. Bütün İspanyolca dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmen ile yapıldığından çocuğunuzun gelişimi tam olarak yakından takip edilir.

Çocuklar için İspanyolca kurslarında etkili sonuçlar

Etkili Sonuçlar

Sadece iyi bir eğitim programı ile çocuğunuzun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Berlitz 143 yıllık tecrübesi ile oluşturduğu konuşma odaklı çocuklar için yabancı dil eğitimleri, ilk dersten çocuğunuzun İspanyolca konuşmasını sağlayan bir metoda sahiptir. Başta Avrupa olmak üzere 70’ten fazla ülkede Berlitz eğitimlerine katılan çocuklar yaşıtlarına göre çok daha iyi İspanyolca konuşmaktadır.

Berlitz Çocuklar için İspanyolca Canlı Dersler

Çocuklar için İspanyolca eğitimlerinde yüksek başarı

Çocuklar İçin %100 İspanyolca

Berlitz çocuklar için İspanyolca kursu, çocuğunuzun benzersiz yeteneklerini keşfetmesine ve dünya hakkındaki anlayışını geliştirmesine yardımcı olur. Erken yaşta yeni bir dil öğrenmek, çocuğunuzun bilişsel yetenekleri geliştirir ve çocuğunuzun kendisine daha çok güven duymasını sağlar. İster yüz yüze ister uzaktan eğitim olsun, Berlitz İspanyolca eğitimi çocuğunuzun geleceği için yapacağınız en iyi yatırımdır.

Neler Sunuyoruz?

Çocuklar için İspanyolca kursu öğretmenlerimiz

Öğretmenlerimiz

Berlitz eğitmenleri ana dili İspanyolca olan, çocuklara İspanyolca öğretimi konusunda deneyimli, İspanyolca öğretmeyi seven profesyonel eğitmenlerdir. Berlitz eğitmenleri motive edici ve olumlu yaklaşımlarını her derse aktararak çocuğunuzun derse odaklanmasını sağlar. Bütün İspanyolca dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmen ile yapıldığından çocuğunuzun gelişimi tam olarak yakından takip edilir.

Çocuklar için İspanyolca kursu konuşarak öğrenme

Konuşarak Öğrenme

Sadece iyi bir eğitim programı ile çocuğunuzun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Berlitz 140 yıldan fazla tecrübesi ile oluşturduğu konuşma odaklı çocuklar için yabancı dil eğitimleri, ilk dersten çocuğunuzun İspanyolca konuşmasını sağlayan bir metoda sahiptir. Başta Avrupa olmak üzere 70’ten fazla ülkede yer alan Berlitz şubelerinde İspanyolca eğitimlerine katılan çocuklar yaşıtlarına göre çok daha iyi İspanyolca konuşmaktadır.

Çocuklar için İspanyolca kursu online eğitim

Çocuklar için Online İspanyolca

Talep ederseniz çocuğunuz için İspanyolca eğitimini birebir özel ders formatında online olarak Türkiye’nin her yerinden alabilirsiniz.

Çocuklar İçin İspanyolca Kursu Başvuru Formu

Çocuklar için İspanyolca kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.