Çocuklar İçin İspanyolca Kursu

Çocuklar İçin İspanyolca Kursu

Berlitz Çocuklar ve Gençler için İspanyolca eğitim programları çocuğunuzun entelektüel gelişimini teşvik eder, küresel bir bakış açısı sunar ve çocuğunuzun gelecekteki kariyer fırsatlarını arttırır.
Araştırmalar çocukluk yıllarında İspanyolca öğrenmek için en iyi zaman olduğunu göstermiştir. Erken yaşlarda İspanyolca eğitimine başlayan çocuklar İspanyolcayı genellikle aksan olmadan konuşabilirler.

Çocuklara Nasıl İspanyolca Öğretiyoruz

Nasıl İspanyolca Öğretiyoruz?

Berlitz eğitmenleri çocuğunuzu ilk dersten itibaren İspanyolca konuşmaya teşvik eder. Berlitz’in global tecrübesi ve benzersiz metodu ile oluşturulan program, çocuğunuzu kendini İspanyolca konuşarak ifade etmesi için cesaretlendirir, çocuğunuza bağımsız bir birey olduğunu, önemli olduğunu ve Dünyada fark yaratabileceğini hissettirir.

Çocuklar için İspanyolca eğitimlerinde etkili sonuçlar

Etkili Sonuçlar

Çocuğunuzun ilk dersten itibaren aktif İspanyolca konuştuğu eğitim programında kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde edilir ve çocuğunuzun gerçek potansiyelini ortaya çıkarır.

Çocuklar İçin %100 İspanyolca

Berlitz çocuklar için İspanyolca kursu, çocuğunuzun benzersiz yeteneklerini keşfetmesine ve dünya hakkındaki anlayışını geliştirmesine yardımcı olur. Erken yaşta yeni bir dil öğrenmek, çocuğunuzun bilişsel yetenekleri geliştirir ve bir çocuğunuzun kendisine daha çok güven duymasını sağlar. İster yüz yüze ister uzaktan eğitim olsun, Berlitz İspanyolca eğitimi çocuğunuzun geleceği için yapacağınız en iyi yatırımdır.

Çocuklar İçin %100 İspanyolca

Neler Sunuyoruz?

Çocuklar İçin İspanyolca Kursu Öğretmenleri

Öğretmenlerimiz

Berlitz eğitmenleri ana dili İspanyolca olan, çocuklara İspanyolca öğretimi konusunda deneyimli, İspanyolca öğretmeyi seven profesyonel eğitmenlerdir. Berlitz eğitmenleri motive edici ve olumlu yaklaşımlarını her derse aktararak çocuğunuzun derse odaklanmasını sağlar. Bütün İspanyolca dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmen ile yapıldığından çocuğunuzun gelişimi tam olarak yakından takip edilir.

Çocuklar İçin İspanyolca Konuşarak Öğrenme

Konuşarak Öğrenme

Sadece iyi bir eğitim programı ile çocuğunuzun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Berlitz 142 yıllık tecrübesi ile oluşturduğu konuşma odaklı çocuklar için yabancı dil eğitimleri, ilk dersten çocuğunuzun İspanyolca konuşmasını sağlayan bir metoda sahiptir. Başta Avrupa olmak üzere 72 ülkede Berlitz eğitimlerine katılan çocuklar yaşıtlarına göre çok daha iyi İspanyolca konuşmaktadır.

Çocuklar için Online İspanyolca

Çocuklar için Online İspanyolca

Talep ederseniz çocuğunuz için İspanyolca eğitimini bire bir özel ders formatında online olarak Türkiye’nin her yerinden alabilirsiniz.

Çocuklar İçin İspanyolca Kursu Başvuru Formu

Çocuklar için İspanyolca kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

 


Item added to cart.
0 items -  0.00