Çocuğunuz iyisinde İspanyolca öğrensin

Çocuklar ve Gençler için İspanyolca Kursları

Berlitz Çocuklar ve Gençler için İspanyolca eğitim programları çocuğunuzun entelektüel gelişimini teşvik eder, küresel bir bakış açısı sunar ve çocuğunuzun gelecekteki kariyer fırsatlarını arttırır.

Akademik araştırmalar çocukluk yıllarının İspanyolca öğrenmek için en iyi zaman olduğunu göstermiştir. Erken yaşlarda İspanyolca eğitimine başlayan çocuklar İspanyolcayı genellikle aksan olmadan konuşabilirler. 

Çocuğunuz İyisinde İspanyolca Öğrensin

Çocuğunuzun İspanyolca öğrenmesini istiyorsanız, en iyisinde öğrenmesini sağlayın.

İspanyolca özel ders alan bir çocuk

Çocuklar için bire bir özel İspanyolca dersleri

  • Ana dili İspanyolca olan yabancı öğretmenler
  • Çocuğunuza özel İspanyolca özel ders programı
  • Çocuğunuz görüntülü ve konuşarak İspanyolca öğrenecek

Özgüvenini İspanyolca ile geliştirin

  • Etkili İspanyolca öğrenme konsepti
  • Ana dili İspanyolca olan yabancı öğretmen ile korkmadan İspanyolca konuşacak
  • Çocuğunuz canlı derslerde aktif konuşarak İspanyolca öğrensin
Gençler için İspanyolca kursu ortaokul öğrencisi
Gençler için İspanyolca kursu

Ona ciddi bir İspanyolca programı sunun

  • Berlitz’in 70’ten fazla ülkede ortak kullandığı İspanyolca eğitiminden çocuğunuz da faydalansın
  • Almanya, İsveç, Belçika, Hollanda, Fransa gibi ülkelerde bulunan çocuklarla aynı standartta İspanyolca eğitim alsın

Çocuklar için İspanyolca Kursu Tanıtım Videosu

Çocuklar İçin İspanyolca Kursu Başvuru Formu

Çocuklar için İspanyolca kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

Çocuklar İçin İspanyolca Kursu Özellikleri

Çocuğunuzun Geleceği İçin En İyi İspanyolca Kursusu Seçin

Berlitz çocuklar için İspanyolca kursu, çocuğunuzun benzersiz yeteneklerini keşfetmesine ve dünya hakkındaki anlayışını geliştirmesine yardımcı olur.

Çocuklar için İspanyolca kursu iyisiyle öğrensin

Çocuklar İçin İspanyolca

Berlitz eğitmenleri çocuğunuzu ilk dersten itibaren İspanyolca konuşmaya teşvik eder. Berlitz’in global tecrübesi ve benzersiz metodu ile oluşturulan program, çocuğunuzu kendini İspanyolca konuşarak ifade etmesi için cesaretlendirir, çocuğunuza bağımsız bir birey olduğunu, önemli olduğunu ve Dünyada fark yaratabileceğini hissettirir.

Çocuklara yabancı dili nasıl öğretiyoruz?

Nasıl İspanyolca Öğretiyoruz?

Berlitz eğitmenleri ana dili İspanyolca olan, çocuklara İspanyolca öğretimi konusunda deneyimli, İspanyolca öğretmeyi seven profesyonel eğitmenlerdir. Berlitz eğitmenleri motive edici ve olumlu yaklaşımlarını İspanyolca derslerine aktararak çocuğunuzun derse odaklanmasını sağlar. Bütün İspanyolca dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmen ile yapıldığından çocuğunuzun gelişimi tam olarak yakından takip edilir.

Çocuklar için İspanyolca kurslarında etkili sonuçlar

Etkili Sonuçlar

Sadece iyi bir İspanyolca eğitimi ile çocuğunuzun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Berlitz 140 yılı aşan tecrübesi ile oluşturduğu çocuklar için konuşma odaklı İspanyolca eğitimleri, ilk dersten çocuğunuzun İspanyolca konuşmasını sağlayan bir metoda sahiptir. Başta Avrupa olmak üzere 70’ten fazla ülkede Berlitz eğitimlerine katılan çocuklar yaşıtlarına göre çok daha iyi İspanyolca konuşmaktadır.

Çocuklar için İspanyolca eğitimlerinde yüksek başarı

Çocuklar İçin %100 İspanyolca

Berlitz çocuklar için İspanyolca kursu, çocuğunuzun benzersiz yeteneklerini keşfetmesine ve dünya hakkındaki anlayışını geliştirmesine yardımcı olur. Erken yaşta İspanyolca gibi yeni bir dil öğrenmek, çocuğunuzun bilişsel yetenekleri geliştirir ve çocuğunuzun kendisine daha çok güven duymasını sağlar. İster yüz yüze ister uzaktan eğitim olsun, Berlitz İspanyolcaeğitimi çocuğunuzun geleceği için yapacağınız en iyi yatırımdır.

Çocuklar için İspanyolca Kurslarında Neler Sunuyoruz?

Çocuklar için İspanyolca kursu öğretmenlerimiz

İspanyolca Öğretmenlerimiz

Berlitz eğitmenleri ana dili İspanyolca olan, çocuklara İspanyolca öğretimi konusunda deneyimli, İspanyolca öğretmeyi seven profesyonel eğitmenlerdir. Berlitz eğitmenleri motive edici ve olumlu yaklaşımlarını İspanyolca derslerine aktararak çocuğunuzun derse odaklanmasını sağlar. Bütün İspanyolca dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmen ile yapıldığından çocuğunuzun gelişimi tam olarak yakından takip edilir.

Çocuklar için İspanyolca kursu konuşarak öğrenme

Konuşarak İspanyolca Öğrenme

Sadece iyi bir İspanyolca eğitimi ile çocuğunuzun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Berlitz, 140 yıldan fazla tecrübesi ile oluşturduğu konuşma odaklı çocuklar için İspanyolca eğitimleri, ilk dersten çocuğunuzun İspanyolca konuşmasını sağlayan bir metoda sahiptir. Başta Avrupa olmak üzere 70’ten fazla ülkede Berlitz İspanyolca eğitimlerine katılan çocuklar yaşıtlarına göre çok daha iyi İspanyolca konuşmaktadır.

Çocuklar için İspanyolca kursu online eğitim

Çocuklar için Online İspanyolca

Talep ederseniz çocuğunuz için İspanyolca eğitimini birebir özel ders formatında online olarak Türkiye’nin her yerinden alabilirsiniz.

Atatürk'ün Berlitz Dil Okullarına gönderdiği teşekkür mektubu

Atatürk’ün Berlitz Dil Okullarına Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin dil eğitimine yaptığı katkılardan dolayı takdir etmiş ve 4 Ocak 1930 tarihinde bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Mektubun aslı günümüzde Cumhurbaşkanlığı arşivlerinde saklanmaktadır.

Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

Berlitz Dil Okulları olarak, her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 1930 yılında kaleme aldığı bu mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır.

Çocuklar ve Gençler İçin İspanyolca Kursu Başvuru Formu

Çocuklar ve gençler için İspanyolca kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.