İngilizce konuşma kulüplerine 7/24 SINIRSIZ katılım ve 14 gün iade garantisi

İngilizce Konuşma Kulübü

İngilizce konuşma kulübü ile istediğiniz kadar konuşma pratiği yapın

İngilizce Konuşma Kulübü

Konuşma kulübü ile istediğiniz yerden istediğiniz zaman İngilizce konuşma pratiği yapın

Konuşma kulüplerinde dünyanın dört bir yanından öğrenciler ile tanışın.

Uzman öğretmenle ile İngilizcenizi konuşarak geliştirin.

Konuşurken hata yapmaktan korkmayın. Profesyonel öğretmenler, akıcı ve doğru konuşmanız için yapılan hataları olumlu bir şekilde düzeltecektir.

Konuşma kulüplerine gitmek için boşuna yolda zaman kaybetmeyin, online olarak evinizin rahatlığında İngilizce pratik yapın.

Konuşma kulübü öğrencilerine online çalışmalar hediye!

Sadece konuşma kulüplerine katılmakla kalmayın, seviyenize uygun açılan online çalışmaları da tamamlayın.

Konuşma pratiği yanında gramer, okuma, yazma, dinleme alıştırmaları yapın.

Zorlandığınız konular üzerinde daha fazla çalışma için ek kaynakları kullanın.

Konuşma Kulübü Ücretsiz Online Çalışmalar
Konuşma Kulübü Kolay Katılım

Konuşma kulüplerine katılmanın en kolay yolu

Seviyenize göre tasarlanmış konuşma sınıflarına istediğiniz kadar katılın. Katılım sınırlaması yoktur.

İsterseniz konuşma kulübünün ders planından ilginizi çeken konuları seçin.

Konuşma kulüplerine gitmek için boşuna yolda zaman kaybetmeyin, online olarak evinizin rahatlığında İngilizce pratik yapın.

İstediğiniz an bire bir canlı destekten yararlanın.

Konuşma kulübü öğrencilerine 7/24 canlı bire bir akademik destek verilmektedir.

Konuşma kulübü akademik destek biriminde ana dili İngilizce olan eğitmenler hizmet vermektedir. Bu nedenle sadece İngilizce dilinde akademik destek verilebilmektedir.

Canlı destek hizmeti yazılı olarak verilmektedir.

Konuşma kulübünde canlı destekten istediğiniz an yararlanabilirsiniz.

Konuşma Kulübü Birebir Canlı Akademik Destek
Konuşma Kulübü Online Sınıflar

İngilizce konuşma kulüplerine online olarak katılın

Berlitz, Dünyada 70’ten fazla ülkede faaliyet göstermekte olan dünyanın en yaygın ve en tecrübeli dil okuludur.

Konuşma sınıflarına dünyanın her yerinden öğrenciler katılmaktadır. Bu sayede farklı ülkelerdeki öğrencilerin aksanlarını dinleyebilir ve gerçek hayata daha iyi hazırlanabilirsiniz.

Konuşma Kulüplerinin Avantajları

Etkili: Konuşma sınıflarında yer alan deneyimli Berlitz eğitmenleriyle İngilizce pratik yapın.

7/24 Online: Konuşma kulüplerinde her saat yeni bir konuşma sınıfı açılmaktadır.

Sınırsız: Konuşma kulüpleri haftanın 7 günü 24 saat açılmaktadır. Bu konuşma kulüplerine istediğiniz kadar, SINIRSIZ katılabilirsiniz.

Seviyenizle Uyumlu: Konuşma kulübünde açılan sınıflar CEFR seviyelerine dayalı olarak açılmaktadır.

Yüksek Kalite: Dünya üzerinde 70’ten fazla ülkede yer alan 500’den fazla Berlitz şubesinde yer alan konuşma kulüpleri ile aynı kalite.

İngilizce Seviyeler: CEFR seviyelerine göre yapılandırılmış A1, A2, B1, B2 ve C1 seviyelerinde konuşma kulüpleri açılmaktadır.

İşiniz ve Kariyeriniz İçin İngilizce: Konuşma kulübünde, Abbott, BAT, BOSCH, Coca-Cola, Google, IBM, MasterCard, Merck, SAP, SHELL gibi global müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik dizayn edilen iş İngilizcesi konuşma sınıfları yer almaktadır.

Kolay: Konuşma kulübü portalında canlı İngilizce konuşma sınıflarına rezervasyonsuz kolayca katılın.

Dil Okulumuzda Eğitim Alan Öğrencilerin Görüşleri

Keşke daha önce tanışmış olsaydım

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Berlitz ile uzun süreli bir ilişkimiz oldu. Berlitz ile tanışmadan önce İngilizce cümle kuramıyordum ama 3 ay sonrasında yaz stajımı yurt dışında yaptım. İkinci senemde ise Türkiye’nin en büyük kurumsal firmaların birinde İngiliz aksanlı bir yabancının yanında staj yaptım ve bu benim için büyük bir başarıydı. Bir sonraki senede ise Dünya’nın en iyi 10 üniversitesinden biri olan bir okuldan kabul aldım ve şu an Singapur’da doktora yapıyorum 😊 Teşekkürler Berlitz, sizlerle Türk Eğitim Vakfı sayesinde tanıştım ama keşke daha önceden tanışmış olsaydım. 
Ramazan Çiftçi

Profesyonel bir ekip

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Berlitz Dil Okulu’yla, Esas Holding’in İngilizce Fırsatım bursu sayesinde tanıştım. Berlitz Dil Okullarından yaklaşık bir yıldır İngilizce eğitimi alıyorum. Bize sunulan eğitimin kalitesindeki en büyük başarı, işini severek ve özveriyle çalışan profesyonel bir ekibin yer almasından kaynaklanıyor.
Yaren İlhan

Türkiye’deki dil okullarına olan bakış açımı değiştirdi

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Berlitz Dil Okulu, Türkiye’deki dil okullarına olan bakış açımı değiştirdi. Tamamen gramer odaklı olmak yerine daima konuşturma eğilimli bir eğitim modelleri var. Üçüncü kurumu tamamladım ve devam etmeyi düşünüyorum. Yabancı hocalarımız sayesinde yabancı dili konuşabilme özgüvenimi aşmış ve artık nasıl dil öğrenebileceğimi biliyor durumdayım. İlgili çalışanlarına da ayrıca teşekkür ederim.
Betül Kerimler

Okulumuzda Yabancı Dil Eğitimi Alan Ünlü Öğrencilerimiz

Ünlü Berlitz Öğrencileri Türkiye Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel

Türkiye Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel

Süleyman Demirel’in hayatının anlatıldığı Muharrem Sarıkaya imzalı bir biyografi yazısında, Demiren’in ortaokul gibi lisede de A, B sınıflarına o dönem etkin olan Fransızca ve Almanca öğretilirken, onun C bölümüne İngilizce düştüğü, bunu bir fırsata çevirerek İTÜ’de İngilizce’sini geliştirmek için “Berlitz Lisan Kursu”na kaydolduğu, Berlitz Dil Okulunda öğrendiği İngilizcenin, Demirel’in ABD yolunu açan bir kapı olduğu ifade edilmektedir.

Hürriyet gazetesinde yer alan başka bir Demirel yazısında, Demirel’in İTÜ’den mezun olduğunda İngilizce bildiği, bunun nedeninin ise en sıkışık zamanlarda bile Berlitz derslerini ihmal etmeyen, hiç aksatmadığı Berlitz dershanesindeki çalışmalarının bir ürün olduğu belirtilmektedir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Sakıp Sabancı

İş İnsanı Sakıp Sabancı

Sabancı Holding eski yönetim kurulu başkanı Sakıp Sabancı, Sabancı ailesinin birçok bireyi gibi İngilizce eğitimini Berlitz Dil Okullarında almıştır.

Berlitz’in New York şehrinin ikonik alışveriş merkezi Rockefeller Center‘da yer alan şubesinde İngilizce eğitim alan Sakıp Sabancı, 1950’li yıllarda ilk defa Avrupa’ya gittiğinde, bir turist gibi etrafı gezmekten çok keyif aldığını ancak yabancı lisan bilmemenin zorluklarını çektiğini belirtmiştir.

Sakıp Sabancı, oğlunun tedavisi için uzun süre kaldığı New York’ta, tanıdıklarının tavsiyesi üzerine Berlitz lisan okuluna gittiğini belirtmiştir.

Sakıp Sabancı, İngilizce öğrenmemin gerek iş hayatında, gerekse özel hayatında kendisine çok faydaları olduğunu, yabancı ortaklarıyla yapılan görüşmelerde ya da yabancı basın ile yaptığı röportajlarda fikirlerini rahatlıkla ifade etmenin mutluluğunu yaşadığını belirtmiştir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri ABD Başkanı John F. Kennedy

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı John F Kennedy

Berlitz Dil Okulları ABD merkezi, uzun yıllardır Amerika Birleşik Devletlerinin yurt dışında görev yapan askeri ve sivil personellerinin yabancı dil eğitimleri için tercih ettiği dil okuludur.

Benzer şekilde ABD Başkanlarının yabancı dil eğitim ihtiyaçları, Berlitz Dil Okulları tarafından sağlanır.

John F Kennedy, Jimmy Carter gibi ABD Başkanları ikinci veya üçüncü yabancı dillerini Berlitz Dil Okullarında öğrenmiştir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Brezilyalı Milli Futbolcu Pele

Brezilyalı Milli Futbolcu Pele

Pele, bütün futbol otoriteleri tarafından dünyanın gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu olarak gösterilmektedir. Başarıları, şampiyonlukları ve aldığı kupalar bütün dünyada futbol için ölçü ve hedef olarak gösterilmektedir.

Futbol otoriteleri tarafından tarihin en iyi futbolcusu olarak gösterilmesinin nedenlerinden biri Brezilya ile 3 kere Dünya Kupası kazanmasıdır.

Kulüp kariyerinde 1974 yılına kadar oynadığı Santos takımında tam 1284 gol attı ve 1975’te ABD’nin Cosmos Takımı’na transfer oldu.

ABD’ye transfer olması ile İngilizce konuşmasının kariyeri için mutlak bir gereklilik olduğunu düşünen Pele, İngilizce derslerini Berlitz Dil Okullarından almıştır.

Pele, Berlitz dil okulunda İngilizce öğrenirken aynı okulun öğrencisi olan ve Japonca öğrenen müzik tarihinin en büyük solistlerinden olan John Lennon ile tanışmıştır ve arkadaş olmuşlardır. Bu anısını kendi kaleme aldığı otobiyografi kitabında anlattığı gibi farklı zamanlarda yaptığı röportajlarda da defalarca dile getirmiştir. Pele’nin İngilizce yaptığı röportajlardan birini Youtube videolarından izleyebilirsiniz.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Barcelona'lı Futbolcu Carles Puyol

Barcelona’lı Futbolcu Carles Puyol

Barcelona’lı eski futbolcu Carles Puyol, İngilizce derslerini diğer birçok ünlü sporcu gibi dil okulumuzdan almayı tercih etmiştir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Kaiser Wilhelm II of Germany

Alman İmparatoru Kaiser Wilhelm II

II. Wilhelm (Friedrich Wilhelm Viktor Albert von Preußen; 27 Ocak 1859 – 4 Haziran 1941), son Alman İmparatoru (Kaiser) ve Prusya Kralı olarak hüküm sürdü.

Annesi İngiltere Kraliçesi Kraliçe Victoria’nın büyük kızı, III. Friedrich’in karısı, Alman İmparatoriçesi ve Prusya Kraliçesi Victoria’dır. II. Wilhelm, böylelikle, İngiltere Kraliçesi’nin torunu, Victoria’dan sonraki İngiltere Kralı VII. Edward’ın yeğeni, Edward’ın oğlu Kral V. George’un da birinci dereceden kuzenidir.

II. Wilhelm, İngiltere Kraliçesinin torunu ve İngiltere prensesinin oğlu olmasına rağmen sadece Almanca konuşulan bir ortamda büyüdüğü için İngilizce öğrenemedi.

Dünyadaki birçok kraliyet ailesi ferdi gibi yabancı dil öğrenmek için Berlitz’i tercih eden II. Wilhelm, İngilizce eksikliğini Berlitz’ten aldığı dersler ile kapatmıştır.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Rus Cari Nikolay Aleksandrovic Romanov

Rus Çarı II. Aleksandroviç Romanov

II. Nikolay, Romanov hanedanına mensup son Rusya İmparatorudur.

Rusya’da Bolşevik isyanı sonrası Çar ailesi ile birlikte ev hapsine alındı.

Bolşeviklere karşı savaşan Beyaz Ordunun çarı kurtarmaları olasılığı üzerine, bolşeviklerin kararı ile 16-17 Temmuz gecesi Çar II. Nikolay, Çariçe Aleksandra, kızları Olga, Tatyana, Anastasia, Maria, oğulları Aleksey, aile doktoru Yevgeniy Botkin, halayık Aloiziy Trupp, Çariçe’nin hizmetkarı Anna Demidova ve aşçı İvan Haritonov hapsedildikleri evin bodrumunda kurşuna dizilerek öldürüldüler. Cesetler terk edilmiş bir maden ocağında yakıldıktan sonra yakınlardaki ormanlık araziye gömüldü.

Çar ve aile bireyleri, Avrupa’daki birçok kraliyet ailesindeki trende uyarak yabancı dil eğitimlerini Berlitz Dil Okullarından almışlardır. Günümüzde de var olan kraliyet (İngiltere, Hollanda, Belçika, İsveç, Norveç gibi) aileleri bu geleneği sürdürmekte ve yabancı dil eğitimlerini Berlitz Dil Okullarından almaktadır.

Atatürk'ün Berlitz Dil Okullarına gönderdiği teşekkür mektubu

Atatürk’ün Berlitz Dil Okullarına Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin dil eğitimine yaptığı katkılardan dolayı takdir etmiş ve 4 Ocak1930 tarihinde bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Mektubun aslı günümüzde Cumhurbaşkanlığı arşivlerinde saklanmaktadır.

Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

Berlitz Dil Okulları olarak, her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 92 yıl önce yazdığı mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır.

İngilizce Konuşma Kulübü Fiyatları

Aylık 600 TL

 • 14 gün içinde %100 para iade garantisi
 • 7/24 açılan canlı konuşma sınıfları
 • Konuşma sınıflarına SINIRSIZ katılım
 • Ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenler
 • Dünyanın her yerinden katılan öğrenciler
 • Canlı sınıfa bir kişi katılsa bile ders yapılır
 • Ücretsiz e-dersler
 • Ücretsiz iş İngilizcesi modülleri
 • Aylık sadece 600 TL
 • Bir gün ücreti sadece 20 TL
 • Kredi kartına 12 ay taksit
 • Abonelik süresi sonunda otomatik yenileme yok

Aylık 400 TL

 • 14 gün içinde %100 para iade garantisi
 • 7/24 açılan canlı konuşma sınıfları
 • Konuşma sınıflarına SINIRSIZ katılım
 • Ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenler
 • Dünyanın her yerinden katılan öğrenciler
 • Canlı sınıfa bir kişi katılsa bile ders yapılır
 • Ücretsiz e-dersler
 • Ücretsiz iş İngilizcesi modülleri
 • Aylık sadece 400 TL
 • Bir gün ücreti sadece 13 TL
 • Kredi kartına 12 ay taksit
 • Abonelik süresi sonunda otomatik yenileme yok

Diğer İngilizce Eğitim Seçenekleri

İngilizce Grup Dersleri

Fiyat Sorunuz

Önceden planlı ve sabit bir program

Küçük gruplar

Uygun maliyet

Ana dili İngilizce olan Berlitz öğretmenleri

Başkalarıyla iletişim kurarak sosyal bir ortamda İngilizce öğrenme

İngilizce Flex Özel Dersler

Fiyat Sorunuz

Haftada 3, 5, veya 7 gün özel ders

Farklı öğretmenler ile çalışma sayesinde farklı aksanları tanıma

Seviyenize özel ders planı

Ana dili İngilizce olan Berlitz öğretmenleri

14 gün içinde %100 para iade garantisi

İngilizce Premium Özel Dersler

Fiyat Sorunuz

40 adet özel ders

Eğitiminize atanan tek öğretmen ile çalışma

Hedeflerinize özel ders planı

Ana dili İngilizce olan Berlitz öğretmenleri

İş İngilizcesi veya genel İngilizce

Global Referanslarımız

Konuşma Kulüpleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Konuşma kulüplerine katılmadan önce, panelinizde yer alan başlangıç seviyesi dersleri tamamlamanızı tavsiye ederiz. Böylece konuşma kulüplerinde daha etkin şekilde katılım sağlayabilir ve İngilizce pratiği yapabilirsiniz. Başlangıç seviyesi derslerini tamamlamak günde 1 saatlik çalışma ile yaklaşık 2 ay sürecektir.

Konuşma kulüpleri, öğrencilerin zorlanmadan İngilizce konuşma pratiği yapmaları için Berlitz yurt dışı genel merkezi tarafından geliştirilmiştir.

Konuşma kulübünde, haftanın 7 günü 24 saat boyunca açılan konuşma sınıflarına sınırsız katılmanızı sağlayan paketlerin fiyatları aylık 400 TL’den (günlük 13 TL) başlamaktadır.

Konuşma kulüpleri, ana dili İngilizce olan bir eğitmenle canlı grup konuşma sınıflarını ve hediye edilen online çalışma materyallerini içeren çevrimiçi abonelik formatındadır.

Konuşma kulübünün hediye aylar ile birlikte 6 ay ve 12 ay abonelik seçenekleri mevcuttur.

Konuşma kulüplerine katılmak online panelinizden haftalık ders programına görebilir ve o anda gerçekleşecek olan sınıfa katılmak için KATIL butonuna basabilirsiniz. Konuşma kulüpleri her saat başında açılmaktadır ve KATIL butonu sınıf başlamadan 10 dakika önce aktif olmaktadır. Hafta için yoğun saatlerde sınıf açılma sıklığı her 30 dakikada birdir.

Konuşma kulübüne tarayıcınız ile katılabilirsiniz. Google Chrome tarayıcı kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. En iyi deneyimi için ise bilgisayarınıza Adobe Connect programınızı yüklemenizi öneriyoruz. KATIL butonuna tıkladığınızda size Adobe Connect yüklemek istiyor musunuz diye bir mesaj alacaksınız.

Konuşma kulübü seçiminde aşağıdaki konuların araştırılması doğru seçim yapmanızı sağlayacaktır.

 1. Konuşma kulüplerine ana dili İngilizce olan eğitmenlerin girip girmediğini araştırın.
 2. Seviyenize uygun sınıfları olan konuşma kulüplerini tercih edin.
 3. Konuşma kulübünün kalitesini araştırın.
 4. Konuşma kulübü haricinde ek kaynak verilip verilmediğini öğrenin.
 5. Konuşma kulüplerinde kullanılan kaynakları inceleyin.
 6. Konuşma kulüplerine online olarak katılım yapıp yapamayacağınızı öğrenin.
 7. Konuşma kulüplerine 7/24 katılıp katılamayacağınızı öğrenin. Berlitz konuşma kulüplerine gece yarısı uyku tutmadığında bile katılabilirsiniz.

Konuşma kulüplerinde başlangıç, orta ve ileri olmak üzere 3 seviye yer almaktadır.

Konuşma kulübünün yanında hediye edilen online kaynaklar, programın başında yapılan online seviye testi sonucuna göre seviyenize uygun olarak kullanımınıza açılır.

Konuşma kulübü öğrencileri, 70’ten fazla ülkede bulunan Berlitz şubelerinden katılan öğrencilerle aynı konuşma sınıflarına katılırlar, böylece dünyanın farklı yerlerinden öğrenciler ile tanışır, farklı aksanları tecrübe ederler.

IELTS ve TOEFL gibi sınavlar için bu sınavlara yönelik hazırlanmış olan online eğitimlerimizi önermekteyiz.

IELTS Kursu

TOEFL Kursu

Konuşma kulüplerinde yer alan sınıfların her biri 30 dakika sürmektedir.

Konuşma kulüplerine, bilgisayar bilgisi çok az olan kişiler de alabilirler.

Konuşma kulüplerine katılmak için Internet Explorer, Chrome, Firefox, Edge, Safari gibi bir İnternet tarayıcı yeterlidir. Bu tarayıcılar içinde Chrome tarayıcısının kullanımını tavsiye etmekteyiz. Kısaca eğer bu sayfayı okuyabiliyorsanız online İngilizce kursunu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Berlitz, bütün İngilizce eğitimlerini ana dili İngilizce olan eğitmenler ile vermektedir.

Konuşma kulüplerinde, ana dili İngilizce olan Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda, Avustralya gibi ülkelerden alanında deneyimli yabancı öğretmenler görev almaktadır.

14 gün içinde yüzde 100 para iade garantisi mevcuttur.

Konuşma kulübünü, bütün banka kredi kartları ile isterseniz 12 aya kadar taksitli ödeme yaparak satın alabilirsiniz.

Sitemizin ödeme altyapısı iyzico firması tarafından en ileri güvenlik önlemleri uygulanarak sağlanmaktadır.