Fransızca Özel Ders

Hemen BaşvurFransızca Seviyeni Öğren
Fransızca özel ders bire bir Fransızca eğitim private French course

Fransızca özel ders, Fransızca öğrenmek için en etkili yoldur

Fransızca özel derslerin temelinde başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® vardır. Fransızca öğrenmek için aktif konuşmayı, pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Berlitz öğrencileri Fransızcayı bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Özel Fransızca ders alan öğrencilerimiz, anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Berlitz Metoduna göre hazırlanmış Fransızca ders materyalleri, okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve birebir Fransızca eğitiminden en iyi sonuçların alınmasını sağlar.

Fransızca kursu - Fransızca özel ders - bire bir Fransızca eğitim - private French course

Vive la France!
Neden Fransızca Öğrenmelisiniz?

Fransızca önemli bir uluslararası dildir. Fransızca, uluslararası toplum ve diplomasinin dili olarak İngilizce ile birlikte kullanılmaktadır.
Fransızca, dünya üzerinde birden fazla kıtada 29 ülkenin resmi dildir ve 51 ülkede toplam 220 milyondan fazla kişi ile Fransızca en çok konuşulan altıncı dildir.
Fransa’nın yanı sıra Belçika, İsviçre, Monako, Lüksemburg ve Kanada’nın resmi dilidir. Ayrıca Fransızca, Fas, Tunus, Cezayir, Lübnan ve Suriye dahil olmak üzere birçok ülkenin resmi olmayan ikinci dilidir. Fransa, Belçika, İsviçre, Kanada, Afrika ve Fransızca konuşulan başka yerlere seyahat eden veya buralarda çalışacak olan herkes için Fransızca öğrenmek çok önemlidir. Fransızcanın yaygınlığı, onu iş ve seyahat için en kullanışlı dillerden biri yapar.

Neden Fransızca öğrenmelisiniz - why learn French

Berlitz ile Fransızca Kursu

Berlitz ile Fransızca dersleri, yalnızca dili anlamakla kalmayıp, aynı zamanda sosyal, profesyonel veya akademik ortamlarda kullanabilmenizi sağlamak için dile ve kültüre hakim olmanızı sağlar. Fransızcayı iş, seyahat veya hobi olarak öğrenmek istiyorsanız, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.

Neden Berlitz Fransızca Kursu?

Fransızca tüm seviyeler için çeşitli kurslar sunuyoruz, bu nedenle ister Fransızca öğrenmeye yeni başlıyor olun, ister mevcut becerilerinizi daha da geliştirmek istiyorsanız, tam olarak aradığınızı Berlitz dil okullarında bulacaksınız.

Berlitz ile Fransızca özel dersler, yalnızca dili anlamakla kalmayıp, aynı zamanda herhangi bir sosyal, profesyonel veya akademik ortamda kullanabilmenizi sağlamak için sizi sadece dili değil aynı zamanda kültürü de öğrenmenizi sağlar. Fransızcayı iş, seyahat veya hobi olarak öğrenmek istiyorsanız, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya hazırız.

Özel Fransızca dersleri, doğal konuşma becerilerini teşvik etmek için Berlitz Metodunu kullanarak öğreten ve ilk günden itibaren seçtiğiniz dilde konuşmanızı sağlayan ana dili Fransızca olan bir eğitmenle öğrenmeyi içerir.

Fransızca Özel Ders Özellikleri

En Etkili Sonuçlar İçin Fransızca Özel Ders

Berlitz Metodu®

Berlitz Metodu®, Fransızca öğrenmek için aktif konuşmayı, Fransızca pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Öğrencilerimiz Fransızca bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Hedefinize Özel Fransızca

Fransızca özel derslerinizi ilgi alanınıza ve hedeflerinize göre özelleştirebilir, size uygun gün ve saatlerde planlama yapabilirsiniz.

Kişiye Özel Fransızca

Fransızca özel dersleri tamamen kişiye özel program ve ana dili Fransızca olan yabancı eğitmenler ile tercihinize göre yüz yüze ya da sanal sınıf ortamında online olarak yapılmaktadır.

Fransızcada Hızlı Sonuçlar

Öğrenim tarzınız veya Fransızca seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş bir eğitim programı ile daha hızlı bir şekilde akıcı Fransızca konuşun.

Berlitz Dil Okulu Öğrenci Görüşleri

Yabancı dil öğrenmek için en iyi yöntem Berlitz Metodudur

Daha önce mülakatlardan dolayı başvurmadığım yurt dışı stajına başvurdum. Staj başvurum onaylandı ve geçen yıl yurt dışında staj yaptım. Yabancı dil konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadan stajı tamamlamakta ayrı bir öz güven kazandırdı. Bundan sonraki hedefim ise yüksek lisansımı yurt dışında yapmak.

Ramazan Çiftçi

Mükemmel

Çok kaliteli yabancı dil eğitimi veren Berlitz dil okulu sayesinde kendime çok şey kattım ve yabancı dilimi güzel bir şekilde ilerlettim. Berlitz dil okulunun hocalarından ve çalışanlarından son derece memnun kaldım.

Mehmet Zeki Turğut

Öz güvenimi arttırdı

Berlitz dil okulunda almış olduğum eğitim yabancı dilde konuşma konusundaki öz güvenimi arttırdı. Artık çok daha rahat bir şekilde yabancılarla  iletişime geçebiliyor ve sohbet edebiliyorum. Kazandığım bu öz güven sayesinde Work And Travel programı kapsamında hem işverenlerle hem de konsoloslukta yapılan mülakatları başarılı bir şekilde geçerek yurt dışına gitme fırsatı yakaladım.

Ugurcan İnözü

Fransızca Seviyeler

Fransızca özel derslere başlamadan önce mevcut bilginizi 72 ülkede ortak kullandığımız online seviye testi ile hemen öğrenebilirsiniz. Fransızca seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki kutucuğa tıklayınız.

Berlitz Proficiency Chart - Tum Ingilizce Seviyeler ve Aciklamalari

Berlitz Dil Okullarını Tercih Eden Kurumsal Referanslarımız

Fransızca Özel Dersler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Fransızcayı hızlı öğrenmenin en iyi yolu, Fransızcayı hayatınızın her anına katmak ve Fransızca özel ders almaktır. Fransızcayı hayatınızın her alanında kullanmak, hızlı öğrenmenin anahtarıdır. Özel dersler sayesinde, bir Berlitz eğitmeni ile Fransızca konuşmak için bolca zamanınızın olmasını garanti ediyoruz. Fransızca özel derslerde öğretmenin bütün odağı sadece siz olacağı için, dili daha hızlı bir şekilde öğrenmek ve gerçek dünya senaryolarında aktif olarak kullanma güvenini kazanmak için en iyi fırsatı verir.

Fransızca özel ders fiyatları dönemsel kampanyalar nedeniyle farklılık göstermektedir. Fransızca özel ders fiyatlarını öğrenmek için lütfen dil okulumuz ile iletişime geçin.

Özel dersler ile Fransızca öğrenme süresi, kursa ayıracağınız zaman ve derslerinizi ne sıklıkta alacağınıza göre değişmektedir. Derslerinizi planlanan zamanda aldığınız sürece, Fransızcada sürekli ve hızlı gelişim gösterirsiniz.

Fransızca özel dersler, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerindedir. Öğrencilerimiz, 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta Fransızca eğitim alırlar.

Genel Fransızca kursları, B1 sevisinden itibaren Fransızca sınavlarına yönelik eğitimleri de kapsamaktadır. Hedeflediğiniz puana göre ulaşmanız gereken Fransızca seviyesi belirlendikten sonra özel çalışmalar yapılması gerekebilir.

Berlitz dil okullarında bir numaralı odak noktamız konuşmadır, ancak Fransızca dil bilgisi dersleri de Fransızca öğrenmenin son derece önemli bir parçasıdır. Dilbilgisi her dilin önemli bir parçasıdır ve Fransızcada da farklı değildir. Fransızca dilbilgisini öğrendiğinizde, dilin nasıl çalıştığını daha iyi anlamanızı sağlayacak ve bu da dili kullanma rahatlığınızı artıracaktır.

Fransızca kelime öğrenmek önemli olsa bile bu, Fransızca öğrenme sürecinin sadece bir parçasıdır. Fransızca dilinde kelime dağarcığını cümlelere ve fikirlere dönüştürebilmelisiniz. Berlitz dil okullarında Fransızcayı, öğrendiğiniz kelimeleri kullanarak cümlelerin nasıl oluşturulacağını ve dili aktif olarak konuşmanızı ve kullanmanızı sağlayan Berlitz Metodu ile öğrenirsiniz.

Fransızcayı online dersler ile öğrenmek oldukça kolaydır. Berlitz online Fransızca özel derslerimiz, öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanmıştır. Fransızca online dersler, yüz yüze dersler ile aynı kanıtlanmış metodolojiye sahiptir ve hatta normal derslerin dışında öğrenme için esneklik ve gelişmiş fırsatlar sunarlar. Online Fransızca öğrenmek, dili daha hızlı öğrenmenizi ve daha hızlı akıcı konuşmanızı kolaylaştırır.