Fransızca Özel Ders

Fransızca Özel Ders

Fransızca özel ders konusu birçok kişi tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Fransızca özel ders aramaları Fransızca öğrenmek isteyenler tarafından sürekli yapılıyor. Peki Fransızca özel ders nasıl seçilir? Berlitz eğitimlerinin farkları nedir, Fransızca öğrenmede size ne sağlar?

İstanbul içindeki öğrencilerimize ister evlerinde ister merkezimizde Fransızca özel ders veriyoruz. İstanbul dışındaki öğrencilerimiz ise bire bir özel ders olarak online Fransızca derslerinden faydalanabilir.

Eğitim uzmanından randevu alın!

Kişiye Özel Fransızca Dersleri ve Eğitimleri

Berlitz Metodu®

Berlitz Fransızca özel derslerinin temelinde Berlitz Metodu® vardır. Fransızca öğrenmek için özel öğretmeniniz ile konuşmayı, Fransızca pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Berlitz öğrencileri Fransızcayı bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Metodu görmek istiyorum

Fransızca özel derslerinde etkili sonuçlar

Etkili Sonuçlar

Aktif Fransızca pratik yapılan Berlitz özel Fransızca dersleri ve tamamlayıcı online kaynaklar sayesinde, öğrencilerimiz Fransızca anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Berlitz Metoduna göre hazırlanmış Fransızca ders materyalleri okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve Fransızca özel ders eğitiminden en iyi sonuçların alınmasını sağlar.

Materyaller Hakkında Bilgi İstiyorum

Fransızca Özel Dersler

Fransızca Seviyeler

Fransızca Seviyeler

Fransızca özel dersleri Berlitz Global tarafından Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 Fransızca seviyelerinde geliştirilmiştir. 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde toplam 8 seviye Fransızca özel ders eğitimi verilir. Fransızca özel ders eğitimi pratik ve günlük Fransızca kullanım becerilerinin yanında akademik Fransızca becerilerini de geliştirmektedir.

Kişiye Özel Fransızca Dersler ve Eğitim Planı

Kişiye Özel Fransızca Ders ve Eğitim Planı

Fransızca özel dersleri tamamen kişiye özel program ve ana dili Fransızca olan yabancı eğitmenler ile tercihinize göre yüz yüze ya da sanal sınıf ortamında online olarak yapılmaktadır. Fransızca özel derslerinizde eğitmeniniz sadece sizinle ilgileneceği için ilgi alanınız doğrultusunda ders planlaması yapabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Seçeneği

Uzaktan Eğitimler

Berlitz Fransızca özel derslerinizi isterseniz sanal sınıf ortamında uzaktan eğitim olarak alabilirsiniz. Bütün derslerinizi size atanan tek bir eğitmen ile yapacağınız ve eğitmeniniz gelişiminizi bire bir takip edeceği için Fransızcada daha hızlı gelişim sağlarsınız.

Kurumsal Fransızca Eğitimi

Kurumsal (Şirketlere Özel) Eğitimler

Berlitz, kurumsal Fransızca eğitimi alanında uzmanlaşmış bir kurumdur. Berlitz Dünya çapında 35.000 kurum için bir dil okulundan öte kurumsal bir çözüm ortağıdır. Kurum çalışanlarınızın Fransızca dil becerilerini test ediyor ve farklı departmanlar için gelişim planları hazırlıyoruz.

Kurumsal check-up istiyorum…

Çocuklar için Fransızca

Çocuklar için Fransızca Kursu

Çocuklar için Fransızca kursu, 5-17 yaş gruplarındaki çocuklar ve genç yetişkinler için Berlitz Global tarafından geliştirilmiştir. Fransızca eğitimlerimiz ile çocuğunuza küresel bir bakış açısı sunar, çocuğunuzun entelektüel gelişimini teşvik eder ve gelecekteki kariyer fırsatlarını artırabilirsiniz. Çocuğunuzun Fransızca dilini konuşmasıyla gelecekteki başarıları için hazırlamış olursunuz.

Çocuklar İçin Fransızca

Fransızca Seviye Testi

Fransızca Seviye Testi

Berlitz Dil Okullarının bütün Dünya’da 72 ülkede ortak kullandığı Fransızca seviye testi ile mevcut seviyeniz uluslararası standartlarda yüksek doğruluk ile belirlenir. Yapay zeka tarafından cevaplarınıza göre zorluğu ayarlanan Fransızca testi sayesinde tam olarak hangi seviyede olduğunuzu tespit ederiz ve en uygun seviyeden Fransızca özel derslerine başlamanızı sağlarız.

Fransızca Seviye Testi

Neden Berlitz Fransızca Özel Dersleri?

Global Deneyim

Temelleri 1800 yılların sonunda Amerika’da atılan okulumuzda, Fransızca eğitimi ve global iletişim ile ilgili tüm sorularınıza 142 yıllık kurumsal kültür ve tecrübemizle çözümler sunuyoruz. Özel Fransızca derslerinde garantili sonuçlar için hemen eğitim uzmanlarımızdan randevu alabilirsiniz!

Hızlı Sonuçlar

Özel dersler ile daha hızlı bir şekilde akıcı Fransızca konuşun. Sizin için en önemli olan Fransızca konuşmaya daha fazla zaman ayırın.

Esnek Fransızca Eğitim Programları

Öğrenim tarzınız veya Fransızca seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş bir eğitim programı oluşturacağız. Yüz yüze, sanal sınıf veya online eğitimlerimiz, her kişiye ve her bütçeye uygun Fransızca eğitim alternatifleri sunar.

Yurt Dışına En Yakın Deneyim

Fransızca dil öğrenimi ve kültürel anlayışı birleştirerek, yeni bir ülkede yaşamak ve çalışmak için edinebileceğiniz en yakın deneyimi Türkiye’de sunuyoruz.

Almanca Seviyeler

Berlitz yurt dışı genel merkezi, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 Fransızca seviyelerinde geliştirilmiştir. 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde bu seviye sistemine uygun olarak aynı standartta Fransızca eğitimi verilir. Berlitz seviye sisteminde son 2 seviyesi üst düzey olmak üzere toplam 10 seviye mevcuttur.

Fransızca seviyenizi bütün Dünyada ortak kullanılan seviye testi ile hemen öğrenebilirsiniz. Fransızca seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki linkte tıklayınız.

Fransızca Seviye Testi

Tüm Fransızca Seviyeler ve Açıklamaları

Global Referanslarımız

                        danone                  image/svg+xml                    

Atatürk’ün Berlitz’e Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin çalışmalarını takdir ederek 1930 yılında bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

72 ülkede yabancı dil eğitimi veren Dünyanın en büyük dil okulu olan Berlitz Dil Okulları, tamamen bilimsel bir zeminde dil becerilerini doğal bir akış sürecine dahil eden konuşma odaklı dil eğitiminin ilk ve en iyi uygulayıcısıdır.

1878 yılında kurulan Berlitz, Osmanlı İmparatorluğu döneminde, kurtuş savaşında ve Cumhuriyetin ilanından sonrada modern Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri olmayı başardı.

Türkiye’nin kuruluşunda ve gelişiminde üzerine düşen görevleri yapan Berlitz Dil Okulunun Atatürk tarafından fark edilip onurlandırılması en büyük gurur kaynağımızdır. Mektubunda yabancı dil eğitimine verilen katkı sebebiyle teşekkürlerini ileten Atatürk, aynı zamanda Berlitz’in çalışmalarını da takdir etmiştir.

Berlitz Dil Okulları olarak her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 90 yıl önce yazdığı mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır ve öyle olmaya da devam edecektir.

Atatürk'ün Dil Okuluna Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Fransızca Özel Dersi Alan Bir Kişi

Berlitz Fransızca Özel Derslerinin Farklılıkları

Berlitz Fransızca özel derslerini sizin için ideal bir seçenek haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri Fransızca dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif Fransızca konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ve yabancı öğretmeniniz sayesinde Fransızca özel derslerinde aktif Fransızca konuşarak, Fransızcada hızlı ve başarılı bir gelişim sağlarsınız.

Aktif Fransızca konuşma Aktif Fransızca konuşma

Anadili Fransızca olan yabancı öğretmenler Anadili Fransızca olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı Fransızca dersleri Vaka ve konu bazlı Fransızca dersleri

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim Hızlı ve sürekli gelişim

Fransızca Özel Ders Başvuru Formu

Fransızca Özel Dersleri hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

 


Item added to cart.
0 items -  0.00