İtalyanca Özel Ders

Hemen Başvurİtalyanca Seviyeni Öğren
İtalyanca özel ders bire bir İtalyanca eğitim - Private Italian Course

İtalyanca Özel Dersler, İtalyanca öğrenmek için en etkili yoldur

İtalyanca özel derslerin temelinde, başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® vardır. İtalyanca öğrenmek için aktif konuşmayı, pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Berlitz öğrencileri, İtalyancayı bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

İtalyanca özel ders alan öğrencilerimiz, anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Berlitz Metoduna göre hazırlanmış İtalyanca ders materyalleri, okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve yabancı dil eğitiminden en iyi sonuçların alınmasını sağlar.

Berlitz Online Canlı Dersler

Neden İtalyanca Öğrenmelisiniz?

Roman dillerinden biri olan İtalyanca, Avrupa’nın önemli dillerinden biridir. Bugün İtalya’da 60 milyon İtalyanca konuşan bulunmaktadır. Ayrıca İsviçre’nin İtalya sınırında İtalyanca konuşan bir Ticino kantonu vardır. Aynı zamanda İtalya ve San Marino’nun yanı sıra dünyanın en popüler seyahat noktalarından biri olan Vatikan’ın resmi dilidir. İtalya, önemli bir turistik cazibe merkezidir ve İtalyancayı herhangi bir seyahat meraklısı için harika bir dil haline getirir.

İtalyanca uluslararası müziğin dilidir. Klasik müzik ve opera severler için İtalyanca öğrenmek neredeyse bir zorunluluktur. Ayrıca, İtalya’nın sunduğu zengin kültürel mirasa dalmakla ilgileniyorsanız, İtalyanca öğrenmek kesinlikle deneyimi en üst düzeye çıkaracaktır. Berlitz, sizin için doğru İtalyanca programını seçmenize yardımcı olabilir.

İtalyanca öğrenirken, dilin kültürel etkilerini anlamak, İtalyancanın kendisini öğrenmek kadar önemlidir. Berlitz İtalyanca özel dersleri ile diğer dil okullarından farklı olarak dili kullanmanın kültürel yönlerini de öğrenirsiniz. Bu kültürel dersler, ana dili İtalyanca olan kişilerle iş veya sosyal durumlarda güvenle iletişim kurmanızı sağlar.

İtalyanca Özel Ders Özellikleri

En Etkili Sonuçlar İçin İtalyanca Özel Ders

Berlitz Metodu®

Berlitz Metodu®, İtalyanca öğrenmek için aktif konuşmayı, İtalyanca pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Öğrencilerimiz İtalyancayı bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Hedefinize Özel İtalyanca

İtalyanca derslerinizi ilgi alanınıza ve hedeflerinize göre özelleştirebilir, size uygun gün ve saatlerde planlama yapabilirsiniz.

Kişiye Özel İtalyanca

İtalyanca özel dersleri tamamen kişiye özel program ve ana dili İtalyanca olan yabancı eğitmenler ile tercihinize göre yüz yüze ya da canlı online olarak yapılmaktadır.

İtalyancada Hızlı Sonuçlar

Öğrenim tarzınız veya İtalyanca seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş bir eğitim programı ile daha hızlı bir şekilde İtalyanca öğrenin.

Neden Berlitz İtalyanca Özel Dersleri?

Yeni bir dil öğrenmek her zaman bir meydan okumadır. Hızlı bir şekilde İtalyanca öğrenebilmeniz için yılların deneyimiyle en iyi öğrenme yöntemlerini geliştirdik ve size ihtiyacınız olan desteği sağlamaya hazırız.. Size maksimum esneklik sağlayan yüz yüze veya canlı online eğitim seçeneklerimiz sayesinde İtalyanca dil kurslarımızı günlük hayatınıza mükemmel bir şekilde entegre edebilirsiniz.

Berlitz İtalyanca derslerinin tamamında Berlitz Metodu kullanılır. Sürükleyici dil öğrenimine dayanan Berlitz Metodu, İtalyanca öğrenmenin en hızlı ve en etkili yolunun olduğu kanıtlanmıştır. Bu yöntemi kullanarak, Berlitz sertifikalı ve ana dili İtalyanca olan bir öğretmen tarafından yürütülecek derslerinizde yalnızca İtalyanca konuşacaksınız.

Berlitz Metodu ile İtalyanca öğrenme sürecinden keyif alacağınıza eminiz.

İtalyanca Özel Ders Seçenekleri

Başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu kullanılan ve ana dili İtalyanca olan eğitmenlerle ister yüz yüze ister online olarak bire bir İtalyanca özel dersleri sunuyoruz. Her iki kurs türünde de tamamen İtalyanca öğrenmeye odaklanmış olursunuz. İtalyanca derslerin içeriği, dili günlük ve profesyonel yaşamınızda nasıl kullanacağınızı öğrenmenizi sağlayacak şekilde özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır. Derslerinizi isterseniz okulumuzda alabileceğiniz gibi kalifiye İtalyanca eğitmenlerimizi ofisinize göndermekten mutluluk duyarak, İtalyanca derslerinizi yoğun programınıza sığdırmayı çok daha kolay hale getiriyoruz. Dahası, ofisinizde ders almak, şirket içinden meslektaşlarınızın da aynı kursa katılabilmesi anlamına gelir ve bu da kuruluşunuza büyük fayda sağlayacaktır.

Online İtalyanca Özel Dersler ile Maksimum Esneklik

Yolda geçirilen zaman öğrencilerin bir dil kursuna düzenli olarak katılmasını engelleyen etkenlerden biridir, fakat Berlitz’in Canlı Online İtalyanca Özel Dersleri ile seyahat artık bir engel olmuyor. İtalyanca kursunuza katılmak için ihtiyacınız olan tek şey bir internet bağlantısı ve mikrofonlu bir kulaklıktır. Basitçe oturum açın ve anadili İtalyanca olan bir Berlitz öğretmeni ile canlı olarak online İtalyanca öğrenin. Yüz yüze kurslarda olduğu gibi online İtalyanca kursunuzun içeriği de mesleki alanınıza ve kişisel ilgi alanlarınıza göre seçilmektedir. Bu sayede günlük ve profesyonel yaşamınızda kullanabileceğiniz İtalyanca öğrenmenizi sağlıyoruz.

Berlitz ile online İtalyanca öğrenmek, dil öğrenmenizi kolaylaştıracak bir esneklik sağlar. Online İtalyanca kursu, trafikte seyahat etme ihtiyacını ortadan kaldırarak yalnızca İtalyanca derslerinize odaklanmanıza olanak tanır. Evinizden, ofisinizden, parktan, kafeden veya güçlü internet bağlantısı olan herhangi bir yerden Berlitz online İtalyanca derslerine katılabilirsiniz.

Online İtalyanca derslerinin sağladığı esnekliğin yanı sıra, yüz yüze İtalyanca dersleri ile aynı kalitede dil eğitimi ve sonuçları alacaksınız. Bir Berlitz eğitmeni ile yüz yüze İtalyanca öğrenmede alacağınız dil öğrenme tekniklerinin aynısını online İtalyanca kurslarında da alacaksınız. İtalyanca derslerinizi fiziksel bir sınıfta almak yerine, aynı iletişim ve sohbet fırsatlarını sağlayacak olan dijital bir platformda eğitmeninizle etkileşime geçebileceksiniz. Online İtalyanca öğrenmek, trafikte geçirdiğiniz zamanı azaltarak, kendinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlar.

Berlitz Dil Okulu Öğrenci Görüşleri

Yabancı dil öğrenmek için en iyi yöntem Berlitz Metodudur

Daha önce mülakatlardan dolayı başvuramadığım yurt dışı stajına başvurdum. Staj başvurum mülakatlardan sonra onaylandı ve geçen yıl yurt dışında staj yaptım. Yabancı dil konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadan stajı tamamlamakta ayrı bir öz güven kazandırdı. Bundan sonraki hedefim ise yüksek lisansımı yurt dışında yapmak.

Ramazan Çiftçi

Mükemmel

Çok kaliteli eğitim veren Berlitz sayesinde kendime çok şey kattım. Berlitz dil okulunun hocalarından ve çalışanlarından son derece memnun kaldım.

Mehmet Zeki Turğut

Öz güvenimi arttırdı

Berlitz dil okulunda almış olduğum eğitim yabancı dil konuşma konusundaki öz güvenimi arttırdı. Artık çok daha rahat bir şekilde iletişime geçebiliyor ve sohbet edebiliyorum. Kazandığım bu öz güven sayesinde Work And Travel programı kapsamında hem işverenlerle hem de konsoloslukta yapılan mülakatları başarılı bir şekilde geçerek yurt dışına gitme fırsatı yakaladım.

Ugurcan İnözü

İtalyanca Seviyeler

İtalyanca özel derslere başlamadan önce mevcut bilginizi 72 ülkede ortak kullanılan seviye testi ile hemen öğrenebilirsiniz. İtalyanca seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki kutucuğa tıklayınız.

Berlitz Proficiency Chart - Tum Ingilizce Seviyeler ve Aciklamalari

Berlitz Dil Okullarını Tercih Eden Kurumsal Referanslarımız

İtalyanca Özel Dersler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İtalyanca öğrenmeye sıfırdan başlayabilirsiniz. Size İtalyanca dilinde akıcılığınızı geliştirmeniz için ihtiyacınız olan tüm desteği vereceğiz. İtalyanca bilginiz kursa ayırdığınız zamana göre gelişecek ve sonraki seviyelere geçeceksiniz.

Uzman öğretmenler, kaliteli öğretim yöntemleri ve ders çalışmaya adanmışlıkla İtalyanca öğrenmek zor değildir. İtalyancaya ne kadar çok odaklanır ve pratik yaparsanız, o kadar çok güven kazanacaksınız ve sınıfın yüz yüze mi yoksa çevrimiçi mi olduğuna bakılmaksızın İtalyanca öğrenmek o kadar kolay olacaktır.

İtalyanca özel dersleriniz, ana dili İtalyanca olan yabancı öğretmenler ile yapılmaktadır. Bu nedenle derslerinizde ana dili İtalyanca olan öğretmenler ile konuşacaksınız.

İtalyanca özel ders fiyatları dönemsel kampanyalar nedeniyle farklılık göstermektedir. Güncel İtalyanca özel ders fiyatlarını öğrenmek için lütfen dil okulumuz ile iletişime geçin.

Özel dersler ile İtalyanca öğrenme süresi, kursa ayıracağınız zamana göre değişmektedir. Derslerinizi planlanan zamanda aldığınız sürece, İtalyancada sürekli ve hızlı gelişim gösterirsiniz.

Genel İtalyanca kursları, B1 sevisinden itibaren İtalyanca sınavlarına yönelik eğitimleri de kapsamaktadır. Hedeflediğiniz puana göre ulaşmanız gereken İtalyanca seviyesi belirlendikten sonra özel çalışmalar yapılması gerekebilir.

İtalyanca derslerinizi bireysel, grup veya çiftler halinde online olarak alabilirsiniz.