İtalyancayı hızlı, bireysel ve etkili bir şekilde öğrenin

İtalyanca Özel Dersler

İtalyanca özel ders bire bir İtalyanca eğitim - Private Italian Course

İtalyanca Özel Dersler

İtalyanca Özel Dersler, İtalyanca öğrenmek için en etkili yoldur.

İtalyanca özel derslerin temelinde, başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® vardır. İtalyanca öğrenmek için aktif konuşmayı, pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Berlitz öğrencileri, İtalyancayı bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

İtalyanca özel ders alan öğrencilerimiz, anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Berlitz Metoduna göre hazırlanmış İtalyanca ders materyalleri, okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve yabancı dil eğitiminden en iyi sonuçların alınmasını sağlar.

İtalyanca Özel Ders Tanıtım Videosu

İyisinde İtalyanca Öğrenin

İtalyanca özel ders istiyorsanız, Berlitz ile görüşmeden karar vermeyin.

Neden İtalyanca Öğrenmelisiniz?

Roman dillerinden biri olan İtalyanca, Avrupa’nın önemli dillerinden biridir. Bugün İtalya’da 60 milyon İtalyanca konuşan bulunmaktadır. Ayrıca İsviçre’nin İtalya sınırında İtalyanca konuşan bir Ticino kantonu vardır. Aynı zamanda İtalya ve San Marino’nun yanı sıra dünyanın en popüler seyahat noktalarından biri olan Vatikan’ın resmi dilidir. İtalya, önemli bir turistik cazibe merkezidir ve İtalyancayı herhangi bir seyahat meraklısı için harika bir dil haline getirir.

İtalyanca uluslararası müziğin dilidir. Klasik müzik ve opera severler için İtalyanca öğrenmek neredeyse bir zorunluluktur. Ayrıca, İtalya’nın sunduğu zengin kültürel mirasa dalmakla ilgileniyorsanız, İtalyanca öğrenmek kesinlikle deneyimi en üst düzeye çıkaracaktır. Berlitz, sizin için doğru İtalyanca programını seçmenize yardımcı olabilir.

İtalyanca öğrenirken, dilin kültürel etkilerini anlamak, İtalyancanın kendisini öğrenmek kadar önemlidir. Berlitz İtalyanca özel dersleri ile diğer dil okullarından farklı olarak dili kullanmanın kültürel yönlerini de öğrenirsiniz. Bu kültürel dersler, ana dili İtalyanca olan kişilerle iş veya sosyal durumlarda güvenle iletişim kurmanızı sağlar.

İtalyanca Özel Ders Özellikleri

İtalyancayı Hızlı Öğrenmek için Özel Dersler

İngilizceyi En Hızlı Öğrenmek için Berlitz Metodu®

Berlitz Metodu®, İtalyanca öğrenmek için aktif konuşmayı, İtalyanca pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Öğrencilerimiz İtalyancayı bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Amaçlarınıza Daha Hızlı Ulaşmanız için Hedefinize Özel İtalyanca

İtalyanca derslerinizi ilgi alanınıza ve hedeflerinize göre özelleştirebilir, size uygun gün ve saatlerde planlama yapabilir, bu sayede İtalyanca hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Size Özel Program için Kişiye Özel İtalyanca

İtalyanca özel dersleri tamamen kişiye özel program ve ana dili İtalyanca olan yabancı eğitmenler ile tercihinize göre yüz yüze ya da sanal sınıf ortamında online olarak yapılmaktadır.

Özel Dersler ile İtalyancada Hızlı Sonuçlar

Öğrenim tarzınız veya İtalyanca seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş bir eğitim programı ile daha hızlı bir şekilde akıcı İtalyanca konuşun.

Neden Berlitz İtalyanca Özel Dersleri?

Yeni bir dil öğrenmek her zaman bir meydan okumadır. Hızlı bir şekilde İtalyanca öğrenebilmeniz için yılların deneyimiyle en iyi öğrenme yöntemlerini geliştirdik ve size ihtiyacınız olan desteği sağlamaya hazırız.. Size maksimum esneklik sağlayan yüz yüze veya canlı online eğitim seçeneklerimiz sayesinde İtalyanca dil kurslarımızı günlük hayatınıza mükemmel bir şekilde entegre edebilirsiniz.

Berlitz İtalyanca derslerinin tamamında Berlitz Metodu kullanılır. Sürükleyici dil öğrenimine dayanan Berlitz Metodu, İtalyanca öğrenmenin en hızlı ve en etkili yolunun olduğu kanıtlanmıştır. Bu yöntemi kullanarak, Berlitz sertifikalı ve ana dili İtalyanca olan bir öğretmen tarafından yürütülecek derslerinizde yalnızca İtalyanca konuşacaksınız.

Berlitz Metodu ile İtalyanca öğrenme sürecinden keyif alacağınıza eminiz.

İtalyanca Özel Ders Seçenekleri

Başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu kullanılan ve ana dili İtalyanca olan eğitmenlerle ister yüz yüze ister online olarak bire bir İtalyanca özel dersleri sunuyoruz. Her iki kurs türünde de tamamen İtalyanca öğrenmeye odaklanmış olursunuz. İtalyanca derslerin içeriği, dili günlük ve profesyonel yaşamınızda nasıl kullanacağınızı öğrenmenizi sağlayacak şekilde özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır. Derslerinizi isterseniz okulumuzda alabileceğiniz gibi kalifiye İtalyanca eğitmenlerimizi ofisinize göndermekten mutluluk duyarak, İtalyanca derslerinizi yoğun programınıza sığdırmayı çok daha kolay hale getiriyoruz. Dahası, ofisinizde ders almak, şirket içinden meslektaşlarınızın da aynı kursa katılabilmesi anlamına gelir ve bu da kuruluşunuza büyük fayda sağlayacaktır.

Online İtalyanca Özel Dersler ile Maksimum Esneklik

Yolda geçirilen zaman öğrencilerin bir dil kursuna düzenli olarak katılmasını engelleyen etkenlerden biridir, fakat Berlitz’in Canlı Online İtalyanca Özel Dersleri ile seyahat artık bir engel olmuyor. İtalyanca kursunuza katılmak için ihtiyacınız olan tek şey bir internet bağlantısı ve mikrofonlu bir kulaklıktır. Basitçe oturum açın ve anadili İtalyanca olan bir Berlitz öğretmeni ile canlı olarak online İtalyanca öğrenin. Yüz yüze kurslarda olduğu gibi online İtalyanca kursunuzun içeriği de mesleki alanınıza ve kişisel ilgi alanlarınıza göre seçilmektedir. Bu sayede günlük ve profesyonel yaşamınızda kullanabileceğiniz İtalyanca öğrenmenizi sağlıyoruz.

Berlitz ile online İtalyanca öğrenmek, dil öğrenmenizi kolaylaştıracak bir esneklik sağlar. Online İtalyanca kursu, trafikte seyahat etme ihtiyacını ortadan kaldırarak yalnızca İtalyanca derslerinize odaklanmanıza olanak tanır. Evinizden, ofisinizden, parktan, kafeden veya güçlü internet bağlantısı olan herhangi bir yerden Berlitz online İtalyanca derslerine katılabilirsiniz.

Online İtalyanca derslerinin sağladığı esnekliğin yanı sıra, yüz yüze İtalyanca dersleri ile aynı kalitede dil eğitimi ve sonuçları alacaksınız. Bir Berlitz eğitmeni ile yüz yüze İtalyanca öğrenmede alacağınız dil öğrenme tekniklerinin aynısını online İtalyanca kurslarında da alacaksınız. İtalyanca derslerinizi fiziksel bir sınıfta almak yerine, aynı iletişim ve sohbet fırsatlarını sağlayacak olan dijital bir platformda eğitmeninizle etkileşime geçebileceksiniz. Online İtalyanca öğrenmek, trafikte geçirdiğiniz zamanı azaltarak, kendinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlar.

Atatürk'ün Berlitz Dil Okullarına gönderdiği teşekkür mektubu

Atatürk’ün Berlitz Dil Okullarına Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin dil eğitimine yaptığı katkılardan dolayı takdir etmiş ve 4 Ocak 1930 tarihinde bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Mektubun aslı günümüzde Cumhurbaşkanlığı arşivlerinde saklanmaktadır.

Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

Berlitz Dil Okulları olarak, her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 1930 yılında kaleme aldığı bu mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır.

Okulumuzda Yabancı Dil Eğitimi Alan Ünlü Öğrencilerimiz

Ünlü Berlitz Öğrencileri Türkiye Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel

Türkiye Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel

Süleyman Demirel’in hayatının anlatıldığı Muharrem Sarıkaya imzalı bir biyografi yazısında, Demiren’in ortaokul gibi lisede de A, B sınıflarına o dönem etkin olan Fransızca ve Almanca öğretilirken, onun C bölümüne İngilizce düştüğü, bunu bir fırsata çevirerek İTÜ’de İngilizce’sini geliştirmek için “Berlitz Lisan Kursu”na kaydolduğu, Berlitz Dil Okulunda öğrendiği İngilizcenin, Demirel’in ABD yolunu açan bir kapı olduğu ifade edilmektedir.

Hürriyet gazetesinde yer alan başka bir Demirel yazısında, Demirel’in İTÜ’den mezun olduğunda İngilizce bildiği, bunun nedeninin ise en sıkışık zamanlarda bile Berlitz derslerini ihmal etmeyen, hiç aksatmadığı Berlitz dershanesindeki çalışmalarının bir ürün olduğu belirtilmektedir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Sakıp Sabancı

İş İnsanı Sakıp Sabancı

Sabancı Holding eski yönetim kurulu başkanı Sakıp Sabancı, Sabancı ailesinin birçok bireyi gibi İngilizce eğitimini Berlitz Dil Okullarında almıştır.

Berlitz’in New York şehrinin ikonik alışveriş merkezi Rockefeller Center‘da yer alan şubesinde İngilizce eğitim alan Sakıp Sabancı, 1950’li yıllarda ilk defa Avrupa’ya gittiğinde, bir turist gibi etrafı gezmekten çok keyif aldığını ancak yabancı lisan bilmemenin zorluklarını çektiğini belirtmiştir.

Sakıp Sabancı, oğlunun tedavisi için uzun süre kaldığı New York’ta, tanıdıklarının tavsiyesi üzerine Berlitz lisan okuluna gittiğini belirtmiştir.

Sakıp Sabancı, İngilizce öğrenmemin gerek iş hayatında, gerekse özel hayatında kendisine çok faydaları olduğunu, yabancı ortaklarıyla yapılan görüşmelerde ya da yabancı basın ile yaptığı röportajlarda fikirlerini rahatlıkla ifade etmenin mutluluğunu yaşadığını belirtmiştir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri ABD Başkanı John F. Kennedy

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı John F Kennedy

Berlitz Dil Okulları ABD merkezi, uzun yıllardır Amerika Birleşik Devletlerinin yurt dışında görev yapan askeri ve sivil personellerinin yabancı dil eğitimleri için tercih ettiği dil okuludur.

Benzer şekilde ABD Başkanlarının yabancı dil eğitim ihtiyaçları, Berlitz Dil Okulları tarafından sağlanır.

John F Kennedy, Jimmy Carter gibi ABD Başkanları ikinci veya üçüncü yabancı dillerini Berlitz Dil Okullarında öğrenmiştir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Brezilyalı Milli Futbolcu Pele

Brezilyalı Milli Futbolcu Pele

Pele, bütün futbol otoriteleri tarafından dünyanın gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu olarak gösterilmektedir. Başarıları, şampiyonlukları ve aldığı kupalar bütün dünyada futbol için ölçü ve hedef olarak gösterilmektedir.

Futbol otoriteleri tarafından tarihin en iyi futbolcusu olarak gösterilmesinin nedenlerinden biri Brezilya ile 3 kere Dünya Kupası kazanmasıdır.

Kulüp kariyerinde 1974 yılına kadar oynadığı Santos takımında tam 1284 gol attı ve 1975’te ABD’nin Cosmos Takımı’na transfer oldu.

ABD’ye transfer olması ile İngilizce konuşmasının kariyeri için mutlak bir gereklilik olduğunu düşünen Pele, İngilizce derslerini Berlitz Dil Okullarından almıştır.

Pele, Berlitz dil okulunda İngilizce öğrenirken aynı okulun öğrencisi olan ve Japonca öğrenen müzik tarihinin en büyük solistlerinden olan John Lennon ile tanışmıştır ve arkadaş olmuşlardır. Bu anısını kendi kaleme aldığı otobiyografi kitabında anlattığı gibi farklı zamanlarda yaptığı röportajlarda da defalarca dile getirmiştir. Pele’nin İngilizce yaptığı röportajlardan birini Youtube videolarından izleyebilirsiniz.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Barcelona'lı Futbolcu Carles Puyol

Barcelona’lı Futbolcu Carles Puyol

Barcelona’lı eski futbolcu Carles Puyol, İngilizce derslerini diğer birçok ünlü sporcu gibi dil okulumuzdan almayı tercih etmiştir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Kaiser Wilhelm II of Germany

Alman İmparatoru Kaiser Wilhelm II

II. Wilhelm (Friedrich Wilhelm Viktor Albert von Preußen; 27 Ocak 1859 – 4 Haziran 1941), son Alman İmparatoru (Kaiser) ve Prusya Kralı olarak hüküm sürdü.

Annesi İngiltere Kraliçesi Kraliçe Victoria’nın büyük kızı, III. Friedrich’in karısı, Alman İmparatoriçesi ve Prusya Kraliçesi Victoria’dır. II. Wilhelm, böylelikle, İngiltere Kraliçesi’nin torunu, Victoria’dan sonraki İngiltere Kralı VII. Edward’ın yeğeni, Edward’ın oğlu Kral V. George’un da birinci dereceden kuzenidir.

II. Wilhelm, İngiltere Kraliçesinin torunu ve İngiltere prensesinin oğlu olmasına rağmen sadece Almanca konuşulan bir ortamda büyüdüğü için İngilizce öğrenemedi.

Dünyadaki birçok kraliyet ailesi ferdi gibi yabancı dil öğrenmek için Berlitz’i tercih eden II. Wilhelm, İngilizce eksikliğini Berlitz’ten aldığı dersler ile kapatmıştır.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Rus Cari Nikolay Aleksandrovic Romanov

Rus Çarı II. Aleksandroviç Romanov

II. Nikolay, Romanov hanedanına mensup son Rusya İmparatorudur.

Rusya’da Bolşevik isyanı sonrası Çar ailesi ile birlikte ev hapsine alındı.

Bolşeviklere karşı savaşan Beyaz Ordunun çarı kurtarmaları olasılığı üzerine, bolşeviklerin kararı ile 16-17 Temmuz gecesi Çar II. Nikolay, Çariçe Aleksandra, kızları Olga, Tatyana, Anastasia, Maria, oğulları Aleksey, aile doktoru Yevgeniy Botkin, halayık Aloiziy Trupp, Çariçe’nin hizmetkarı Anna Demidova ve aşçı İvan Haritonov hapsedildikleri evin bodrumunda kurşuna dizilerek öldürüldüler. Cesetler terk edilmiş bir maden ocağında yakıldıktan sonra yakınlardaki ormanlık araziye gömüldü.

Çar ve aile bireyleri, Avrupa’daki birçok kraliyet ailesindeki trende uyarak yabancı dil eğitimlerini Berlitz Dil Okullarından almışlardır. Günümüzde de var olan kraliyet (İngiltere, Hollanda, Belçika, İsveç, Norveç gibi) aileleri bu geleneği sürdürmekte ve yabancı dil eğitimlerini Berlitz Dil Okullarından almaktadır.

İtalyanca Özel Ders Öğrenci Görüşleri

Keşke daha önce tanışmış olsaydım

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Berlitz ile uzun süreli bir ilişkimiz oldu. Berlitz ile tanışmadan önce İngilizce cümle kuramıyordum ama 3 ay sonrasında yaz stajımı yurt dışında yaptım. İkinci senemde ise Türkiye’nin en büyük kurumsal firmaların birinde İngiliz aksanlı bir yabancının yanında staj yaptım ve bu benim için büyük bir başarıydı. Bir sonraki senede ise Dünya’nın en iyi 10 üniversitesinden biri olan bir okuldan kabul aldım ve şu an Singapur’da doktora yapıyorum 😊 Teşekkürler Berlitz, sizlerle Türk Eğitim Vakfı sayesinde tanıştım ama keşke daha önceden tanışmış olsaydım. 
Ramazan Çiftçi

Profesyonel bir ekip

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Berlitz Dil Okulu’yla, Esas Holding’in İngilizce Fırsatım bursu sayesinde tanıştım. Berlitz Dil Okullarından yaklaşık bir yıldır İngilizce eğitimi alıyorum. Bize sunulan eğitimin kalitesindeki en büyük başarı, işini severek ve özveriyle çalışan profesyonel bir ekibin yer almasından kaynaklanıyor.
Yaren İlhan

Türkiye’deki dil okullarına olan bakış açımı değiştirdi

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Berlitz Dil Okulu, Türkiye’deki dil okullarına olan bakış açımı değiştirdi. Tamamen gramer odaklı olmak yerine daima konuşturma eğilimli bir eğitim modelleri var. Üçüncü kurumu tamamladım ve devam etmeyi düşünüyorum. Yabancı hocalarımız sayesinde yabancı dili konuşabilme özgüvenimi aşmış ve artık nasıl dil öğrenebileceğimi biliyor durumdayım. İlgili çalışanlarına da ayrıca teşekkür ederim.
Betül Kerimler

İtalyanca Seviyeler

İtalyanca özel derslere başlamadan önce mevcut seviyenizi, Berlitz’in 70’ten fazla ülkede ortak kullandığı İtalyanca seviye testi ile hemen öğrenebilirsiniz. İtalyanca seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki kutucuğa tıklayınız.

İtalyanca seviye testi
Berlitz Proficiency Chart - Tüm İtalyanca Seviyeler ve Açıklamaları

Global Referanslarımız

İtalyanca Özel Dersler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İtalyanca öğrenmeye sıfırdan başlayabilirsiniz. Size İtalyanca dilinde akıcılığınızı geliştirmeniz için ihtiyacınız olan tüm desteği vereceğiz. İtalyanca bilginiz kursa ayırdığınız zamana göre gelişecek ve sonraki seviyelere geçeceksiniz.

Uzman öğretmenler, kaliteli öğretim yöntemleri ve ders çalışmaya adanmışlıkla İtalyanca öğrenmek zor değildir. İtalyancaya ne kadar çok odaklanır ve pratik yaparsanız, o kadar çok güven kazanacaksınız ve sınıfın yüz yüze mi yoksa çevrimiçi mi olduğuna bakılmaksızın İtalyanca öğrenmek o kadar kolay olacaktır.

İtalyanca özel dersleriniz, ana dili İtalyanca olan yabancı öğretmenler ile yapılmaktadır. Bu nedenle derslerinizde ana dili İtalyanca olan öğretmenler ile konuşacaksınız.

İtalyanca özel ders fiyatları dönemsel kampanyalar nedeniyle farklılık göstermektedir. Güncel İtalyanca özel ders fiyatlarını öğrenmek için lütfen dil okulumuz ile iletişime geçin.

Özel dersler ile İtalyanca öğrenme süresi, kursa ayıracağınız zamana göre değişmektedir. Derslerinizi planlanan zamanda aldığınız sürece, İtalyancada sürekli ve hızlı gelişim gösterirsiniz.

Genel İtalyanca kursları, B1 sevisinden itibaren İtalyanca sınavlarına yönelik eğitimleri de kapsamaktadır. Hedeflediğiniz puana göre ulaşmanız gereken İtalyanca seviyesi belirlendikten sonra özel çalışmalar yapılması gerekebilir.

İtalyanca derslerinizi bireysel, grup veya çiftler halinde online olarak alabilirsiniz.