İtalyanca Özel Ders

İtalyanca Özel Ders

İtalyanca özel ders konusu birçok kişi tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. İtalyanca özel ders aramaları İtalyanca öğrenmek isteyenler tarafından sürekli yapılıyor. Peki İtalyanca özel ders nasıl seçilir? Berlitz eğitimlerinin farkları nedir, İtalyanca öğrenmede size ne sağlar?

İstanbul içindeki öğrencilerimize ister evlerinde ister merkezimizde İtalyanca özel ders verebiliyoruz. İstanbul dışındaki öğrencilerimiz ise bire bir özel ders olarak online İtalyanca dersleri alabilir.

Eğitim uzmanıyla görüşün

Kişiye Özel İtalyanca Dersleri ve Eğitimleri

Berlitz Metodu®

Berlitz İtalyanca özel derslerinin temelinde Berlitz Metodu® vardır. İtalyanca öğrenmek için özel öğretmeniniz ile konuşmayı, İtalyanca pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Berlitz öğrencileri İtalyancayı bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Metodu görmek istiyorum

İtalyanca eğitimlerinde etkili sonuçlar

Etkili Sonuçlar

Aktif İtalyanca pratik yapılan Berlitz özel İtalyanca dersleri ve tamamlayıcı online kaynaklar sayesinde, öğrencilerimiz İtalyanca anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Berlitz Metoduna göre hazırlanmış İtalyanca ders materyalleri okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve İtalyanca özel ders eğitiminden en iyi sonuçların alınmasını sağlar.

Bilgi İstiyorum

İtalyanca Özel Dersler

İtalyanca Seviyeler

İtalyanca Seviyeler

İtalyanca özel dersleri Berlitz Global tarafından Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 İtalyanca seviyelerinde geliştirilmiştir. 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde toplam 8 seviye İtalyanca özel ders eğitimi verilir. İtalyanca özel ders eğitimi pratik ve günlük İtalyanca kullanım becerilerinin yanında akademik İtalyanca becerilerini de geliştirmektedir.

Kişiye Özel İtalyanca Dersler ve Eğitim Planı

Kişiye Özel Ders ve Eğitim Planı

İtalyanca özel dersleri tamamen kişiye özel program ve ana dili İtalyanca olan yabancı eğitmenler ile tercihinize göre yüz yüze ya da sanal sınıf ortamında online olarak yapılmaktadır. İtalyanca özel deslerinizde eğitmeniniz sadece sizinle ilgileneceği için ilgi alanınız doğrultusunda ders planlaması yapabilirsiniz.

Online Eğitim Seçeneği

Uzaktan Eğitimler

Berlitz İtalyanca özel derslerinizi isterseniz sanal sınıf ortamında online olarak alabilirsiniz. Bütün derslerinizi size atanan tek bir eğitmen ile yapacağınız ve eğitmeniniz gelişiminizi bire bir takip edeceği için İtalyancada daha hızlı gelişim sağlarsınız.

Kurumsal İtalyanca Eğitimi

Kurumsal (Şirketlere Özel) Eğitimler

Berlitz, kurumsal İtalyanca eğitimi alanında uzmanlaşmış bir kurumdur. Berlitz Dünya çapında 35.000 kurum için bir dil okulundan öte kurumsal bir çözüm ortağıdır. Kurum çalışanlarınızın İtalyanca dil becerilerini test ediyor ve farklı departmanlar için gelişim planları hazırlıyoruz.

Kurumsal check-up istiyorum…

Çocuklar için İtalyanca

Çocuklar için İtalyanca Kursu

Çocuklar için İtalyanca kursu, 5-17 yaş gruplarındaki çocuklar ve genç yetişkinler için Berlitz Global tarafından geliştirilmiştir. İtalyanca eğitimlerimiz ile çocuğunuza küresel bir bakış açısı sunar, çocuğunuzun entelektüel gelişimini teşvik eder ve gelecekteki kariyer fırsatlarını artırabilirsiniz. Çocuğunuzun İtalyanca dilini konuşmasıyla gelecekteki başarıları için hazırlamış olursunuz.

Çocuklar İçin İtalyanca

İtalyanca Seviye Testi

İtalyanca Seviye Testi

Berlitz Dil Okullarının bütün Dünya’da 72 ülkede ortak kullandığı İtalyanca seviye testi ile mevcut seviyeniz uluslararası standartlarda yüksek doğruluk ile belirlenir. Yapay zeka tarafından cevaplarınıza göre zorluğu ayarlanan İtalyanca testi sayesinde tam olarak hangi seviyede olduğunuzu tespit ederiz ve en uygun seviyeden İtalyanca özel derslerine başlamanızı sağlarız.

İtalyanca Seviye Testi

İtalyanca Seviyeler

Berlitz yurt dışı genel merkezi, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 İtalyanca seviyelerinde geliştirilmiştir. 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde bu seviye sistemine uygun olarak aynı standartta İtalyanca eğitimi verilir. Berlitz seviye sisteminde son 2 seviyesi üst düzey olmak üzere toplam 10 seviye mevcuttur.

İtalyanca seviyenizi bütün Dünyada ortak kullanılan seviye testi ile hemen öğrenebilirsiniz. İtalyanca seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki linkte tıklayınız.

İtalyanca Seviye Testi

Tüm İtalyanca  Seviyeler ve Açıklamaları

Global Referanslarımız

                        danone                  image/svg+xml                    

Atatürk’ün Berlitz’e Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin çalışmalarını takdir ederek 1930 yılında bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

72 ülkede yabancı dil eğitimi veren Dünyanın en büyük dil okulu olan Berlitz Dil Okulları, tamamen bilimsel bir zeminde dil becerilerini doğal bir akış sürecine dahil eden konuşma odaklı dil eğitiminin ilk ve en iyi uygulayıcısıdır.

1878 yılında kurulan Berlitz, Osmanlı İmparatorluğu döneminde, kurtuş savaşında ve Cumhuriyetin ilanından sonrada modern Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri olmayı başardı.

Türkiye’nin kuruluşunda ve gelişiminde üzerine düşen görevleri yapan Berlitz Dil Okulunun Atatürk tarafından fark edilip onurlandırılması en büyük gurur kaynağımızdır. Mektubunda yabancı dil eğitimine verilen katkı sebebiyle teşekkürlerini ileten Atatürk, aynı zamanda Berlitz’in çalışmalarını da takdir etmiştir.

Berlitz Dil Okulları olarak her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 90 yıl önce yazdığı mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır ve öyle olmaya da devam edecektir.

Atatürk'ün Dil Okuluna Gönderdiği Teşekkür Mektubu

İtalyanca Özel Dersi Alan Bir Kişi

Berlitz İtalyanca Özel Derslerinin Farklılıkları

Berlitz İtalyanca özel derslerini sizin için ideal bir seçenek haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri İtalyanca dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif İtalyanca konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ve yabancı öğretmeniniz sayesinde İtalyanca özel derslerinde aktif İtalyanca konuşarak, İtalyancada hızlı ve başarılı bir gelişim sağlarsınız.

Aktif İtalyanca konuşma Aktif İtalyanca konuşma

Anadili İtalyanca olan yabancı öğretmenler Anadili İtalyanca olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı İtalyanca dersleri Vaka ve konu bazlı İtalyanca dersleri

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim Hızlı ve sürekli gelişim

Bire Bir Özel Online İtalyanca Kursu Başvuru Formu

Bire bir özel online İtalyanca Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

 


Item added to cart.
0 items -  0.00