Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Çocuklar İçin Fransızca Kursu

Berlitz Çocuklar ve Gençler için Fransızca eğitim programları çocuğunuzun entelektüel gelişimini teşvik eder, küresel bir bakış açısı sunar ve çocuğunuzun gelecekteki kariyer fırsatlarını arttırır.
Araştırmalar çocukluk yıllarında Fransızca öğrenmek için en iyi zaman olduğunu göstermiştir. Erken yaşlarda Fransızca eğitimine başlayan çocuklar Fransızcayı genellikle aksan olmadan konuşabilirler.

Çocuklara Nasıl Fransızca Öğretiyoruz

Nasıl Fransızca Öğretiyoruz?

Berlitz eğitmenleri çocuğunuzu ilk dersten itibaren Fransızca konuşmaya teşvik eder. Berlitz’in global tecrübesi ve benzersiz metodu ile oluşturulan program, çocuğunuzu kendini Fransızca konuşarak ifade etmesi için cesaretlendirir, çocuğunuza bağımsız bir birey olduğunu, önemli olduğunu ve Dünyada fark yaratabileceğini hissettirir.

Çocuklar için Fransızca eğitimlerinde etkili sonuçlar

Etkili Sonuçlar

Çocuğunuzun ilk dersten itibaren aktif Fransızca konuştuğu eğitim programında kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde edilir ve çocuğunuzun gerçek potansiyelini ortaya çıkarır.

Çocuklar İçin %100 Fransızca

Berlitz çocuklar için Fransızca kursu, çocuğunuzun benzersiz yeteneklerini keşfetmesine ve dünya hakkındaki anlayışını geliştirmesine yardımcı olur. Erken yaşta yeni bir dil öğrenmek, çocuğunuzun bilişsel yetenekleri geliştirir ve bir çocuğunuzun kendisine daha çok güven duymasını sağlar. İster yüz yüze ister uzaktan eğitim olsun, Berlitz Fransızca eğitimi çocuğunuzun geleceği için yapacağınız en iyi yatırımdır.

Çocuklar İçin %100 Fransızca

Neler Sunuyoruz?

Çocuklar İçin Fransızca Kursu Öğretmenleri

Öğretmenlerimiz

Berlitz eğitmenleri ana dili Fransızca olan, çocuklara Fransızca öğretimi konusunda deneyimli, Fransızca öğretmeyi seven profesyonel eğitmenlerdir. Berlitz eğitmenleri motive edici ve olumlu yaklaşımlarını her derse aktararak çocuğunuzun derse odaklanmasını sağlar. Bütün Fransızca dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmen ile yapıldığından çocuğunuzun gelişimi tam olarak yakından takip edilir.

Çocuklar İçin Fransızca Konuşarak Öğrenme

Konuşarak Öğrenme

Sadece iyi bir eğitim programı ile çocuğunuzun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Berlitz 142 yıllık tecrübesi ile oluşturduğu konuşma odaklı çocuklar için yabancı dil eğitimleri, ilk dersten çocuğunuzun Fransızca konuşmasını sağlayan bir metoda sahiptir. Başta Avrupa olmak üzere 72 ülkede Berlitz eğitimlerine katılan çocuklar yaşıtlarına göre çok daha iyi Fransızca konuşmaktadır.

Çocuklar için Online Fransızca

Çocuklar için Online Fransızca

Talep ederseniz çocuğunuz için Fransızca eğitimini bire bir özel ders formatında online olarak Türkiye’nin her yerinden alabilirsiniz.

Çocuklar İçin Fransızca Kursu Başvuru Formu

Çocuklar için Fransızca kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

 


Item added to cart.
0 items -  0.00