Çocuğunuz iyisinde Fransızca öğrensin

Çocuklar ve Gençler için Fransızca Kursları

Berlitz Çocuklar ve Gençler için Fransızca eğitim programları çocuğunuzun entelektüel gelişimini teşvik eder, küresel bir bakış açısı sunar ve çocuğunuzun gelecekteki kariyer fırsatlarını arttırır.

Akademik araştırmalar çocukluk yıllarının Fransızca öğrenmek için en iyi zaman olduğunu göstermiştir. Erken yaşlarda Fransızca eğitimine başlayan çocuklar Fransızcayı genellikle aksan olmadan konuşabilirler. 

Çocuğunuz İyisinde Fransızca Öğrensin

Çocuğunuzun Fransızca öğrenmesini istiyorsanız, en iyisinde öğrenmesini sağlayın.

Fransızca özel ders alan bir çocuk

Çocuklar için bire bir özel Fransızca dersleri

  • Ana dili Fransızca olan yabancı öğretmenler
  • Çocuğunuza özel Fransızca özel ders programı
  • Çocuğunuz görüntülü ve konuşarak Fransızca öğrenecek

Özgüvenini Fransızca ile geliştirin

  • Etkili Fransızca öğrenme konsepti
  • Ana dili Fransızca olan yabancı öğretmen ile korkmadan Fransızca konuşacak
  • Çocuğunuz canlı derslerde aktif konuşarak Fransızca öğrensin
çocuklar ve gençler için Fransızca kursu ortaokul öğrencisi
çocuklar ve gençler için Fransızca kursu ilkokul ortaokul lise

Ona ciddi bir Fransızca programı sunun

  • Berlitz’in 70’ten fazla ülkede ortak kullandığı Fransızca eğitiminden çocuğunuz da faydalansın
  • Almanya, İsveç, Belçika, Hollanda, Finlandiya gibi ülkelerde bulunan çocuklarla aynı standartta Fransızca eğitim alsın

Çocuklar için Fransızca Kursu Tanıtım Videosu

Çocuklar İçin Fransızca Kursu Başvuru Formu

Çocuklar için Fransızca kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

Çocuklar İçin Fransızca Kursu Özellikleri

Çocuğunuzun Geleceği İçin En İyi Fransızca Kursusu Seçin

Berlitz çocuklar için Fransızca kursu, çocuğunuzun benzersiz yeteneklerini keşfetmesine ve dünya hakkındaki anlayışını geliştirmesine yardımcı olur.

Çocuklar için Fransızca kursu iyisiyle öğrensin

Çocuklar İçin Fransızca

Berlitz eğitmenleri çocuğunuzu ilk dersten itibaren Fransızca konuşmaya teşvik eder. Berlitz’in global tecrübesi ve benzersiz metodu ile oluşturulan program, çocuğunuzu kendini Fransızca konuşarak ifade etmesi için cesaretlendirir, çocuğunuza bağımsız bir birey olduğunu, önemli olduğunu ve Dünyada fark yaratabileceğini hissettirir.

Çocuklara yabancı dili nasıl öğretiyoruz?

Nasıl Fransızca Öğretiyoruz?

Berlitz eğitmenleri ana dili Fransızca olan, çocuklara Fransızca öğretimi konusunda deneyimli, Fransızca öğretmeyi seven profesyonel eğitmenlerdir. Berlitz eğitmenleri motive edici ve olumlu yaklaşımlarını Fransızca derslerine aktararak çocuğunuzun derse odaklanmasını sağlar. Bütün Fransızca dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmen ile yapıldığından çocuğunuzun gelişimi tam olarak yakından takip edilir.

Çocuklar için Fransızca Kursunda Etkili Sonuçlar

Etkili Sonuçlar

Sadece iyi bir Fransızca eğitimi ile çocuğunuzun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Berlitz 140 yılı aşan tecrübesi ile oluşturduğu çocuklar için konuşma odaklı Fransızca eğitimleri, ilk dersten çocuğunuzun Fransızca konuşmasını sağlayan bir metoda sahiptir. Başta Avrupa olmak üzere 70’ten fazla ülkede Berlitz eğitimlerine katılan çocuklar yaşıtlarına göre çok daha iyi Fransızca konuşmaktadır.

Çocuklar için Fransızca eğitimlerinde yüksek başarı

Çocuklar İçin %100 Fransızca

Berlitz çocuklar için Fransızca kursu, çocuğunuzun benzersiz yeteneklerini keşfetmesine ve dünya hakkındaki anlayışını geliştirmesine yardımcı olur. Erken yaşta Fransızca gibi yeni bir dil öğrenmek, çocuğunuzun bilişsel yetenekleri geliştirir ve çocuğunuzun kendisine daha çok güven duymasını sağlar. İster yüz yüze ister uzaktan eğitim olsun, Berlitz Fransızca eğitimi çocuğunuzun geleceği için yapacağınız en iyi yatırımdır.

Çocuklar için Fransızca Kurslarında Neler Sunuyoruz?

Çocuklar için İngilizce kursu öğretmenlerimiz

Fransızca Öğretmenlerimiz

Berlitz eğitmenleri ana dili Fransızca olan, çocuklara Fransızca öğretimi konusunda deneyimli, Fransızca öğretmeyi seven profesyonel eğitmenlerdir. Berlitz eğitmenleri motive edici ve olumlu yaklaşımlarını Fransızca derslerine aktararak çocuğunuzun derse odaklanmasını sağlar. Bütün Fransızca dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmen ile yapıldığından çocuğunuzun gelişimi tam olarak yakından takip edilir.

Çocuklar için İngilizce kursu konuşarak öğrenme

Konuşarak Fransızca Öğrenme

Sadece iyi bir Fransızca eğitimi ile çocuğunuzun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Berlitz, 140 yıldan fazla tecrübesi ile oluşturduğu konuşma odaklı çocuklar için Fransızca eğitimleri, ilk dersten çocuğunuzun Fransızca konuşmasını sağlayan bir metoda sahiptir. Başta Avrupa olmak üzere 70’ten fazla ülkede Berlitz Fransızca eğitimlerine katılan çocuklar yaşıtlarına göre çok daha iyi Fransızca konuşmaktadır.

Çocuklar için İngilizce kursu online dersler

Çocuklar için Online Fransızca

Talep ederseniz çocuğunuz için Fransızca eğitimini birebir özel ders formatında online olarak Türkiye’nin her yerinden alabilirsiniz.

Atatürk'ün Berlitz Dil Okullarına gönderdiği teşekkür mektubu

Atatürk’ün Berlitz Dil Okullarına Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin dil eğitimine yaptığı katkılardan dolayı takdir etmiş ve 4 Ocak 1930 tarihinde bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Mektubun aslı günümüzde Cumhurbaşkanlığı arşivlerinde saklanmaktadır.

Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

Berlitz Dil Okulları olarak, her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 1930 yılında kaleme aldığı bu mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır.

Çocuklar ve Gençler İçin Fransızca Kursu Başvuru Formu

Çocuklar ve gençler için Fransızca kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.