İspanyolca Özel Ders

İspanyolca Özel Ders

İspanyolca özel ders konusu birçok kişi tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. İspanyolca özel ders aramaları İspanyolca öğrenmek isteyenler tarafından sürekli yapılıyor. Peki İspanyolca özel ders nasıl seçilir? Berlitz eğitimlerinin farkları nedir, İspanyolca öğrenmede size ne sağlar?

İstanbul içindeki öğrencilerimize ister evlerinde ister merkezimizde İspanyolca özel ders verebiliyoruz. İstanbul dışındaki öğrencilerimiz ise bire bir özel ders olarak online İspanyolca dersleri alabilirler.

Eğitim uzmanından randevu alın!

Kişiye Özel İspanyolca Dersleri ve Eğitimleri

Berlitz Metodu®

Berlitz İspanyolca özel derslerinin temelinde Berlitz Metodu® vardır. İspanyolca öğrenmek için özel öğretmeniniz ile konuşmayı, İspanyolca pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Berlitz öğrencileri İspanyolcayı bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Metodu görmek istiyorum

İspanyolca özel derslerinde etkili sonuçlar

Etkili Sonuçlar

Aktif İspanyolca pratik yapılan Berlitz özel İspanyolca dersleri ve tamamlayıcı online kaynaklar sayesinde, öğrencilerimiz İspanyolca anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Berlitz Metoduna göre hazırlanmış İspanyolca ders materyalleri okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve İspanyolca özel ders eğitiminden en iyi sonuçların alınmasını sağlar.

Materyaller Hakkında Bilgi İstiyorum

İspanyolca Özel Dersler

İspanyolca Seviyeler

İspanyolca Seviyeler

İspanyolca özel dersleri Berlitz Global tarafından Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 İspanyolca seviyelerinde geliştirilmiştir. 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde toplam 8 seviye İspanyolca özel ders eğitimi verilir. İspanyolca özel ders eğitimi pratik ve günlük İspanyolca kullanım becerilerinin yanında akademik İspanyolca becerilerini de geliştirmektedir.

Kişiye Özel İspanyolca Dersler ve Eğitim Planı

Kişiye Özel İspanyolca Ders ve Eğitim Planı

İspanyolca özel dersleri tamamen kişiye özel program ve ana dili İspanyolca olan yabancı eğitmenler ile tercihinize göre yüz yüze ya da sanal sınıf ortamında uzaktan eğitim olarak yapılmaktadır. İspanyolca özel derslerinizde eğitmeniniz sadece sizinle ilgileneceği için ilgi alanınız doğrultusunda ders planlaması yapabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Seçeneği

Uzaktan Eğitimler

Berlitz İspanyolca özel derslerinizi isterseniz sanal sınıf ortamında uzaktan eğitim olarak alabilirsiniz. Bütün derslerinizi size atanan tek bir eğitmen ile yapacağınız ve eğitmeniniz gelişiminizi bire bir takip edeceği için İspanyolcada daha hızlı gelişim sağlarsınız.

Kurumsal İspanyolca Eğitimi

Kurumsal (Şirketlere Özel) Eğitimler

Berlitz, kurumsal İspanyolca eğitimi alanında uzmanlaşmış bir kurumdur. Berlitz Dünya çapında 35.000 kurum için bir dil okulundan öte kurumsal bir çözüm ortağıdır. Kurum çalışanlarınızın İspanyolca dil becerilerini test ediyor ve farklı departmanlar için gelişim planları hazırlıyoruz.

Kurumsal check-up istiyorum…

Çocuklar için İspanyolca

Çocuklar için İspanyolca Kursu

Çocuklar için İspanyolca kursu, 5-17 yaş gruplarındaki çocuklar ve genç yetişkinler için Berlitz Global tarafından geliştirilmiştir. İspanyolca eğitimlerimiz ile çocuğunuza küresel bir bakış açısı sunar, çocuğunuzun entelektüel gelişimini teşvik eder ve gelecekteki kariyer fırsatlarını artırabilirsiniz. Çocuğunuzun İspanyolca dilini konuşmasıyla gelecekteki başarıları için hazırlamış olursunuz.

Çocuklar İçin İspanyolca

İspanyolca Seviye Testi

İspanyolca Seviye Testi

Berlitz Dil Okullarının bütün Dünya’da 72 ülkede ortak kullandığı İspanyolca seviye testi ile mevcut seviyeniz uluslararası standartlarda yüksek doğruluk ile belirlenir. Yapay zeka tarafından cevaplarınıza göre zorluğu ayarlanan İspanyolca testi sayesinde tam olarak hangi seviyede olduğunuzu tespit ederiz ve en uygun seviyeden İspanyolca özel derslerine başlamanızı sağlarız.

İspanyolca Seviye Testi

Neden Berlitz İspanyolca Özel Dersleri?

Global Deneyim

Temelleri 1800 yılların sonunda Amerika’da atılan okulumuzda, İspanyolca eğitimi ve global iletişim ile ilgili tüm sorularınıza 142 yıllık kurumsal kültür ve tecrübemizle çözümler sunuyoruz. Özel İspanyolca derslerinde garantili sonuçlar için hemen eğitim uzmanlarımızdan randevu alabilirsiniz!

Hızlı Sonuçlar

Özel dersler ile daha hızlı bir şekilde akıcı İspanyolca konuşun. Sizin için en önemli olan İspanyolca konuşmaya daha fazla zaman ayırın.

Esnek İspanyolca Eğitim Programları

Öğrenim tarzınız veya İspanyolca seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş bir eğitim programı oluşturacağız. Yüz yüze veya sanal sınıf ile uzaktan eğitim seçenekleri, her kişiye ve her bütçeye uygun İspanyolca eğitim alternatifleri sunar.

Yurt Dışına En Yakın Deneyim

İspanyolca dil öğrenimi ve kültürel anlayışı birleştirerek, yeni bir ülkede yaşamak ve çalışmak için edinebileceğiniz en yakın deneyimi Türkiye’de sunuyoruz.

İspanyolca Seviyeler

Berlitz yurt dışı genel merkezi, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 İspanyolca seviyelerinde geliştirilmiştir. 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde bu seviye sistemine uygun olarak aynı standartta İspanyolca eğitimi verilir. Berlitz seviye sisteminde son 2 seviyesi üst düzey olmak üzere toplam 10 seviye mevcuttur.

İspanyolca seviyenizi bütün Dünyada ortak kullanılan seviye testi ile hemen öğrenebilirsiniz. İspanyolca seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki linkte tıklayınız.

İspanyolca Seviye Testi

Tüm İspanyolca Seviyeler ve Açıklamaları

Global Referanslarımız

                        danone                  image/svg+xml                    

Atatürk’ün Berlitz’e Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin çalışmalarını takdir ederek 1930 yılında bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

72 ülkede yabancı dil eğitimi veren Dünyanın en büyük dil okulu olan Berlitz Dil Okulları, tamamen bilimsel bir zeminde dil becerilerini doğal bir akış sürecine dahil eden konuşma odaklı dil eğitiminin ilk ve en iyi uygulayıcısıdır.

1878 yılında kurulan Berlitz, Osmanlı İmparatorluğu döneminde, kurtuş savaşında ve Cumhuriyetin ilanından sonrada modern Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri olmayı başardı.

Türkiye’nin kuruluşunda ve gelişiminde üzerine düşen görevleri yapan Berlitz Dil Okulunun Atatürk tarafından fark edilip onurlandırılması en büyük gurur kaynağımızdır. Mektubunda yabancı dil eğitimine verilen katkı sebebiyle teşekkürlerini ileten Atatürk, aynı zamanda Berlitz’in çalışmalarını da takdir etmiştir.

Berlitz Dil Okulları olarak her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 90 yıl önce yazdığı mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır ve öyle olmaya da devam edecektir.

Atatürk'ün Dil Okuluna Gönderdiği Teşekkür Mektubu

İspanyolca Özel Dersi Alan Bir Kişi

Berlitz İspanyolca Özel Derslerinin Farklılıkları

Berlitz İspanyolca özel derslerini sizin için ideal bir seçenek haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri İspanyolca dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif İspanyolca konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ve yabancı öğretmeniniz sayesinde İspanyolca özel derslerinde aktif İspanyolca konuşarak, İspanyolcada hızlı ve başarılı bir gelişim sağlarsınız.

Aktif İspanyolca konuşma Aktif İspanyolca konuşma

Anadili İspanyolca olan yabancı öğretmenler Anadili İspanyolca olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı İspanyolca dersleri Vaka ve konu bazlı İspanyolca dersleri

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim Hızlı ve sürekli gelişim

İspanyolca Özel Ders Başvuru Formu

İspanyolca Özel Dersleri hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

 


Item added to cart.
0 items -  0.00