İspanyolcayı hızlı, bireysel ve etkili bir şekilde öğrenin

İspanyolca Özel Dersler

İspanyolca özel ders bire bir İspanyolca eğitim private Spanish course

İspanyolca özel dersler

İspanyolca özel dersler, İspanyolca öğrenmek için en etkili yoldur

İspanyolca özel derslerin temelinde başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® vardır. İspanyolca öğrenmek için aktif konuşmayı, pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Berlitz öğrencileri İspanyolcayı bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

İspanyolca özel ders alan öğrencilerimiz, anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Berlitz Metoduna göre hazırlanmış İspanyolca ders materyalleri, okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve İspanyolca özel derslerden en iyi verimin alınmasını sağlar.

İspanyolca Özel Ders Tanıtım Videosu

Neden İspanyolca Öğrenmelisiniz?

İspanyolca özel ders - private spanish courses - spain

HOLA!! Buenos días. ¿Cómo estás? İspanyolca Dünyanın en popüler dillerinden biridir

İspanyolca, dünya çapında 500 milyondan fazla kişi tarafından konuşulmaktadır. Berlitz ile kısa sürede sizde İspanyolca konuşabilirsiniz. İspanyolca, en popüler dillerden biri olmasının yanı sıra, öğrenmesi en kolay dillerden biridir. Bu yüzden tereddüt etmeyin, hemen İspanyolca öğrenmeye başlayın. İster tatilde, ister iş gezisinde, Latin Amerika veya İspanya’ya seyahat edin, İspanyolca yeni bir dil öğrenmek için en iyi seçeneklerden biridir.

İyisinde İspanyolca Öğrenin

İspanyolca özel ders arayışındaysanız, Berlitz ile görüşmeden karar vermeyin.

İspanyolca Özel Ders Özellikleri

En Etkili Sonuçlar İçin İspanyolca Özel Ders

İspanyolcayı Hızlı Öğrenmek için Berlitz Metodu®

Berlitz Metodu®, İspanyolca öğrenmek için aktif konuşmayı, İspanyolca pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Öğrencilerimiz İspanyolcayı bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Amaçlarınıza Daha Hızlı Ulaşmanız için Hedefinize Özel İspanyolca

İspanyolca derslerinizi ilgi alanınıza ve hedeflerinize göre özelleştirebilir, size uygun gün ve saatlerde planlama yapabilir, bu sayede İspanyolca hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Size Özel Eğitim Programı için Kişiye Özel İspanyolca

İspanyolca özel dersleri tamamen kişiye özel program ve ana dili İspanyolca olan yabancı eğitmenler ile tercihinize göre yüz yüze ya da sanal sınıf ortamında online olarak yapılmaktadır.

Özel Dersler ile İspanyolcada Hızlı Sonuçlar

Öğrenim tarzınız veya İspanyolca seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş bir eğitim programı ile daha hızlı bir şekilde akıcı İspanyolca konuşun.

Okulumuzda Yabancı Dil Eğitimi Alan Ünlü Öğrencilerimiz

Ünlü Berlitz Öğrencileri Türkiye Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel

Türkiye Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel

Süleyman Demirel’in hayatının anlatıldığı Muharrem Sarıkaya imzalı bir biyografi yazısında, Demiren’in ortaokul gibi lisede de A, B sınıflarına o dönem etkin olan Fransızca ve Almanca öğretilirken, onun C bölümüne İngilizce düştüğü, bunu bir fırsata çevirerek İTÜ’de İngilizce’sini geliştirmek için “Berlitz Lisan Kursu”na kaydolduğu, Berlitz Dil Okulunda öğrendiği İngilizcenin, Demirel’in ABD yolunu açan bir kapı olduğu ifade edilmektedir.

Hürriyet gazetesinde yer alan başka bir Demirel yazısında, Demirel’in İTÜ’den mezun olduğunda İngilizce bildiği, bunun nedeninin ise en sıkışık zamanlarda bile Berlitz derslerini ihmal etmeyen, hiç aksatmadığı Berlitz dershanesindeki çalışmalarının bir ürün olduğu belirtilmektedir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Sakıp Sabancı

İş İnsanı Sakıp Sabancı

Sabancı Holding eski yönetim kurulu başkanı Sakıp Sabancı, Sabancı ailesinin birçok bireyi gibi İngilizce eğitimini Berlitz Dil Okullarında almıştır.

Berlitz’in New York şehrinin ikonik alışveriş merkezi Rockefeller Center‘da yer alan şubesinde İngilizce eğitim alan Sakıp Sabancı, 1950’li yıllarda ilk defa Avrupa’ya gittiğinde, bir turist gibi etrafı gezmekten çok keyif aldığını ancak yabancı lisan bilmemenin zorluklarını çektiğini belirtmiştir.

Sakıp Sabancı, oğlunun tedavisi için uzun süre kaldığı New York’ta, tanıdıklarının tavsiyesi üzerine Berlitz lisan okuluna gittiğini belirtmiştir.

Sakıp Sabancı, İngilizce öğrenmemin gerek iş hayatında, gerekse özel hayatında kendisine çok faydaları olduğunu, yabancı ortaklarıyla yapılan görüşmelerde ya da yabancı basın ile yaptığı röportajlarda fikirlerini rahatlıkla ifade etmenin mutluluğunu yaşadığını belirtmiştir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri ABD Başkanı John F. Kennedy

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı John F Kennedy

Berlitz Dil Okulları ABD merkezi, uzun yıllardır Amerika Birleşik Devletlerinin yurt dışında görev yapan askeri ve sivil personellerinin yabancı dil eğitimleri için tercih ettiği dil okuludur.

Benzer şekilde ABD Başkanlarının yabancı dil eğitim ihtiyaçları, Berlitz Dil Okulları tarafından sağlanır.

John F Kennedy, Jimmy Carter gibi ABD Başkanları ikinci veya üçüncü yabancı dillerini Berlitz Dil Okullarında öğrenmiştir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Brezilyalı Milli Futbolcu Pele

Brezilyalı Milli Futbolcu Pele

Pele, bütün futbol otoriteleri tarafından dünyanın gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu olarak gösterilmektedir. Başarıları, şampiyonlukları ve aldığı kupalar bütün dünyada futbol için ölçü ve hedef olarak gösterilmektedir.

Futbol otoriteleri tarafından tarihin en iyi futbolcusu olarak gösterilmesinin nedenlerinden biri Brezilya ile 3 kere Dünya Kupası kazanmasıdır.

Kulüp kariyerinde 1974 yılına kadar oynadığı Santos takımında tam 1284 gol attı ve 1975’te ABD’nin Cosmos Takımı’na transfer oldu.

ABD’ye transfer olması ile İngilizce konuşmasının kariyeri için mutlak bir gereklilik olduğunu düşünen Pele, İngilizce derslerini Berlitz Dil Okullarından almıştır.

Pele, Berlitz dil okulunda İngilizce öğrenirken aynı okulun öğrencisi olan ve Japonca öğrenen müzik tarihinin en büyük solistlerinden olan John Lennon ile tanışmıştır ve arkadaş olmuşlardır. Bu anısını kendi kaleme aldığı otobiyografi kitabında anlattığı gibi farklı zamanlarda yaptığı röportajlarda da defalarca dile getirmiştir. Pele’nin İngilizce yaptığı röportajlardan birini Youtube videolarından izleyebilirsiniz.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Barcelona'lı Futbolcu Carles Puyol

Barcelona’lı Futbolcu Carles Puyol

Barcelona’lı eski futbolcu Carles Puyol, İngilizce derslerini diğer birçok ünlü sporcu gibi dil okulumuzdan almayı tercih etmiştir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Kaiser Wilhelm II of Germany

Alman İmparatoru Kaiser Wilhelm II

II. Wilhelm (Friedrich Wilhelm Viktor Albert von Preußen; 27 Ocak 1859 – 4 Haziran 1941), son Alman İmparatoru (Kaiser) ve Prusya Kralı olarak hüküm sürdü.

Annesi İngiltere Kraliçesi Kraliçe Victoria’nın büyük kızı, III. Friedrich’in karısı, Alman İmparatoriçesi ve Prusya Kraliçesi Victoria’dır. II. Wilhelm, böylelikle, İngiltere Kraliçesi’nin torunu, Victoria’dan sonraki İngiltere Kralı VII. Edward’ın yeğeni, Edward’ın oğlu Kral V. George’un da birinci dereceden kuzenidir.

II. Wilhelm, İngiltere Kraliçesinin torunu ve İngiltere prensesinin oğlu olmasına rağmen sadece Almanca konuşulan bir ortamda büyüdüğü için İngilizce öğrenemedi.

Dünyadaki birçok kraliyet ailesi ferdi gibi yabancı dil öğrenmek için Berlitz’i tercih eden II. Wilhelm, İngilizce eksikliğini Berlitz’ten aldığı dersler ile kapatmıştır.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Rus Cari Nikolay Aleksandrovic Romanov

Rus Çarı II. Aleksandroviç Romanov

II. Nikolay, Romanov hanedanına mensup son Rusya İmparatorudur.

Rusya’da Bolşevik isyanı sonrası Çar ailesi ile birlikte ev hapsine alındı.

Bolşeviklere karşı savaşan Beyaz Ordunun çarı kurtarmaları olasılığı üzerine, bolşeviklerin kararı ile 16-17 Temmuz gecesi Çar II. Nikolay, Çariçe Aleksandra, kızları Olga, Tatyana, Anastasia, Maria, oğulları Aleksey, aile doktoru Yevgeniy Botkin, halayık Aloiziy Trupp, Çariçe’nin hizmetkarı Anna Demidova ve aşçı İvan Haritonov hapsedildikleri evin bodrumunda kurşuna dizilerek öldürüldüler. Cesetler terk edilmiş bir maden ocağında yakıldıktan sonra yakınlardaki ormanlık araziye gömüldü.

Çar ve aile bireyleri, Avrupa’daki birçok kraliyet ailesindeki trende uyarak yabancı dil eğitimlerini Berlitz Dil Okullarından almışlardır. Günümüzde de var olan kraliyet (İngiltere, Hollanda, Belçika, İsveç, Norveç gibi) aileleri bu geleneği sürdürmekte ve yabancı dil eğitimlerini Berlitz Dil Okullarından almaktadır.

Atatürk'ün Berlitz Dil Okullarına gönderdiği teşekkür mektubu

Atatürk’ün Berlitz Dil Okullarına Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin dil eğitimine yaptığı katkılardan dolayı takdir etmiş ve 4 Ocak 1930 tarihinde bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Mektubun aslı günümüzde Cumhurbaşkanlığı arşivlerinde saklanmaktadır.

Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

Berlitz Dil Okulları olarak, her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 1930 yılında kaleme aldığı bu mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır.

İspanyolca Özel Ders Seçenekleri

İspanyolca Flex Özel Dersler

Ana dili İspanyolca olan yabancı öğretmenler

İspanyolca özel derslerden memnun kalmazsanız 1 hafta içinde %100 para iadesi

Haftada 3, 5 veya 7 gün İspanyolca özel ders

3, 6 veya 12 ay İspanyolca eğitim

Seviyenize özel İspanyolca ders planı

İspanyolca Premium Özel Dersler

40 adet İspanyolca özel ders

Eğitiminize atanan tek öğretmen ile çalışma

Hedeflerinize özel ders planı

Ana dili İspanyolca olan Berlitz öğretmenleri

İş İspanyolcası veya genel İspanyolca

İspanyolca Kursu Öğrenci Görüşleri

Keşke daha önce tanışmış olsaydım

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Berlitz ile uzun süreli bir ilişkimiz oldu. Berlitz ile tanışmadan önce İngilizce cümle kuramıyordum ama 3 ay sonrasında yaz stajımı yurt dışında yaptım. İkinci senemde ise Türkiye’nin en büyük kurumsal firmaların birinde İngiliz aksanlı bir yabancının yanında staj yaptım ve bu benim için büyük bir başarıydı. Bir sonraki senede ise Dünya’nın en iyi 10 üniversitesinden biri olan bir okuldan kabul aldım ve şu an Singapur’da doktora yapıyorum 😊 Teşekkürler Berlitz, sizlerle Türk Eğitim Vakfı sayesinde tanıştım ama keşke daha önceden tanışmış olsaydım. 
Ramazan Çiftçi

Profesyonel bir ekip

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Berlitz Dil Okulu’yla, Esas Holding’in İngilizce Fırsatım bursu sayesinde tanıştım. Berlitz Dil Okullarından yaklaşık bir yıldır İngilizce eğitimi alıyorum. Bize sunulan eğitimin kalitesindeki en büyük başarı, işini severek ve özveriyle çalışan profesyonel bir ekibin yer almasından kaynaklanıyor.
Yaren İlhan

Türkiye’deki dil okullarına olan bakış açımı değiştirdi

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Berlitz Dil Okulu, Türkiye’deki dil okullarına olan bakış açımı değiştirdi. Tamamen gramer odaklı olmak yerine daima konuşturma eğilimli bir eğitim modelleri var. Üçüncü kurumu tamamladım ve devam etmeyi düşünüyorum. Yabancı hocalarımız sayesinde yabancı dili konuşabilme özgüvenimi aşmış ve artık nasıl dil öğrenebileceğimi biliyor durumdayım. İlgili çalışanlarına da ayrıca teşekkür ederim.
Betül Kerimler

Haftada 3, 5 veya 7 gün online İspanyolca özel ders. Yeni Online İspanyolca kursuna hemen göz atın. İsterseniz İngilizce ve Almanca seçenekleri de mevcut.

İspanyolca Seviyeler

İspanyolca özel derslere başlamadan önce mevcut seviyenizi, Berlitz’in 70’ten fazla ülkede ortak kullandığı İspanyolca online seviye testi ile hemen ve yüksek doğruluk ile öğrenebilirsiniz. İspanyolca seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki kutucuğa tıklayınız.

İspanyolca seviyeleri ve açıklamaları tablosu

Global Referanslarımız

İspanyolca Öğrenmenin Faydaları

İspanyolca, dünya üzerinde Çince’den sonra en çok konuşulan ikinci dildir. İspanyolca, Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika kıtalarında 20 ülkenin resmi dilidir. Bu istatistikler, İspanyolca’nın küresel gücünü göstermekte ve İspanyolca öğrenmek için çok geçerli bir neden oluşturmaktadır. İspanyolca öğrendiğinizde, gezegenin her yerinden milyonlarca insanla gerçekten iletişim kurma yeteneğine sahip olacaksınız.

Berlitz, İspanyolca özel dersleri sunmaktadır. Özel İspanyolca derslerimiz, doğal konuşma becerilerini teşvik etmek için Berlitz Metodunu kullanarak öğreten ve ilk günden itibaren İspanyolca dilinde konuşmanızı sağlayan ana dili İspanyolca olan bir eğitmenle öğrenmeyi içerir.

İspanyolca Özel Dersler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İspanyolcayı hızlı öğrenmenin en iyi yolu, İspanyolca özel ders almaktır. İspanyolcayı hayatınızın her alanında kullanmak, hızlı öğrenmenin anahtarıdır ve özel derslerimiz, bir Berlitz eğitmeni ile İspanyolca konuşmak için bolca zamanınızın olmasını sağlar. Özel derslerde öğretmeninizin odağının sadece siz olması size, İspanyolcayı hızlı bir şekilde öğrenmek ve dili gerçek dünya senaryolarında aktif olarak kullanma güvenini kazanmak için en iyi fırsatı verir.

Ana dili İspanyolca olan öğretmenlerden, özel ders almanızı sağlayan online İspanyolca eğitim paketinin 30 dakikalık İspanyolca özel ders ücreti 54 TL’den başlamaktadır. Online İspanyolca kursunda 14 günlük %100 para iade garantisi bulunmaktadır. Bu İspanyolca eğitim paketini gönül rahatlığı ile 14 gün deneyebilir, beğenmezseniz sorgusuz sualsiz %100 para iadesi alabilirsiniz.

Premium İspanyolca özel ders fiyatlarımız ise dönemsel kampanyalar nedeniyle farklılık göstermektedir. Güncel İspanyolca özel ders fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Özel dersler ile İspanyolca öğrenme süresi, kursa ayıracağınız zamana göre değişmektedir. Derslerinizi planlanan zamanda aldığınız sürece, İspanyolcada sürekli ve hızlı gelişim gösterirsiniz.

İspanyolca özel dersler, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerinde verilmektedir. Öğrencilerimiz, 70’ten fazla ülkedeki bütün şubelerimizde aynı standartta İspanyolca öğrenirler.

Berlitz dil okullarında bir numaralı odak noktamız konuşmadır, ancak İspanyolca dil bilgisi dersleri de İspanyolca öğrenmenin son derece önemli bir parçasıdır. Dilbilgisi her dilin önemli bir parçasıdır ve İspanyolca da farklı değildir. İspanyolca dilbilgisini öğrendiğinizde, dilin nasıl çalıştığını daha iyi anlamanızı sağlayacak ve bu da dili kullanma rahatlığınızı artıracaktır.

İspanyolca kelime öğrenmek önemli olsa bile bu, yeni bir dil öğrenme sürecinin sadece bir parçasıdır. İspanyol dilinde kelime dağarcığını cümlelere ve fikirlere dönüştürebilmelisiniz. Berlitz dil okullarında İspanyolca, öğrendiğiniz kelimeleri kullanarak cümlelerin nasıl oluşturulacağını ve dili aktif olarak konuşmanızı ve kullanmanızı sağlayan Berlitz Metodu ile öğrenilir.

Online İspanyolca öğrenmek oldukça kolaydır. Berlitz online İspanyolca özel derslerimiz, öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanmıştır. İspanyolca online dersler, yüz yüze dersler ile aynı kanıtlanmış metodolojiye sahiptir ve hatta normal derslerin dışında öğrenme için esneklik ve gelişmiş fırsatlar sunarlar. Online İspanyolca öğrenmek, dili daha hızlı öğrenmenizi ve daha hızlı akıcı konuşmanızı kolaylaştırır.