İspanyolca Özel Ders

İspanyolca özel dersler İspanyolca öğrenmek için en etkili yoldur.

İspanyolca özel ders alan bütün öğrencilerimiz Berlitz’in İspanya ve Güney Amerika’da bulunan şubeleriyle aynı kalitede eğitim alırlar.

İspanyolca özel derslerin temelinde başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® vardır. İspanyolca öğrenmek için aktif konuşmayı, İspanyolca pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Berlitz öğrencileri İspanyolca bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

İspanyolca özel ders

İspanyolca Özel Ders Özellikleri

En Etkili Sonuçlar İçin İspanyolca Özel Ders

İspanyolca özel ders alan öğrencilerimiz İspanyolca anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Berlitz Metoduna göre hazırlanmış İspanyolca ders materyalleri okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve İspanyolca özel ders eğitiminden en iyi verimin alınmasını sağlar.

Berlitz Metodu®

Berlitz Metodu®, İspanyolca öğrenmek için aktif konuşmayı, İspanyolca pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Öğrencilerimiz İspanyolcayı bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Hedefinize Özel İspanyolca

İspanyoca özel derslerini ilgi alanınıza ve hedeflerinize göre özelleştirebilir, size uygun gün ve saatlerde planlama yapabilirsiniz.

Kişiye Özel İspanyolca

İspanyolca özel dersleri tamamen kişiye özel program ve ana dili İspanyolca olan yabancı eğitmenler ile tercihinize göre yüz yüze ya da sanal sınıf ortamında online olarak yapılmaktadır.

İspanyolcada Hızlı Sonuçlar

Öğrenim tarzınız veya İspanyolca seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş bir eğitim programı ile daha hızlı bir şekilde akıcı İspanyolca konuşun.

Berlitz Dil Okulu Öğrenci Görüşleri

İngilizce öğrenmek için en iyi yöntem Berlitz Metodudur

Daha önce İngilizce mülakatlardan dolayı başvurmadığım yurt dışı stajına başvurdum. Staj başvurum İngilizce mülakatlardan sonra onaylandı ve geçen yıl yurt dışında staj yaptım. İngilizce konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadan stajı tamamlamakta ayrı bir öz güven kazandırdı. Bundan sonraki hedefim ise yüksek lisansımı yurt dışında yapmak.

Ramazan Çiftçi

Mükemmel

Çok kaliteli İngilizce eğitimi veren Berlitz sayesinde kendime çok şey kattım ve İngilizcemi güzel bir şekilde ilerlettim. Berlitz’in hocalarından ve çalışanlarından son derece memnun kaldım.

Mehmet Zeki Turğut

Öz güvenimi arttırdı

Berlitz’de almış olduğum İngilizce  kursu İngilizce konuşma konusundaki öz güvenimi arttırdı. Artık çok daha rahat bir şekilde İngilizce  iletişime geçebiliyor ve sohbet edebiliyorum. Kazandığım bu öz güven sayesinde Work And Travel programı kapsamında hem işverenlerle hem de konsoloslukta yapılan İngilizce mülakatları başarılı bir şekilde geçerek Amerika’ya gitme fırsatı yakaladım.

Ugurcan İnözü

İspanyolca Seviyeler

İspanyolca özel derslere başlamadan önce mevcut bilginizi 72 ülkede ortak kullanılan seviye testi ile hemen öğrenebilirsiniz. İspanyolca seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki kutucuğa tıklayınız.

Berlitz Proficiency Chart - Tum Ingilizce Seviyeler ve Aciklamalari

Berlitz Dil Okullarını Tercih Eden Kurumsal Referanslarımız

İSPANYOLCA ÖZEL DERSLER HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

İspanyolca özel ders birçok kişi tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. İspanyolca öğrenmek isteyen kişiler İspanyolca özel ders hakkında birçok soru soruyor. Hangi İspanyolca özel dersi almalıyım? İspanyolca özel ders tavsiyeleri? İspanyolca özel ders almak için ne yapmak gerekir? İspanyolca özel dersler ile nasıl İspanyolca öğrenilir? İspanyolca özel ders nasıl seçilir? en başta gelen aramalar arasında yer alıyor. Peki hangi İspanyolca özel dersi seçmelisiniz? Özel dersler ile İspanyolca nasıl öğrenilir?

  1. İspanyolca özel ders seçiminde eğitim sistemini araştırın
  2. İspanyolca öğretmenlerinin kalitesini araştırın
  3. İspanyolca özel derslerde eğitim planı ne olacak öğrenin
  4. İspanyolca özel derslerde kullanılan kaynakları inceleyin
  5. İspanyolca özel ders veren öğretmenin veya dil okulunun geçmişini ve tecrübesini araştırın
  6. İspanyolca özel derslerde seviyenize uygun eğitim alacağınızdan emin olun
  7. İspanyolca özel ders seçiminde ders saatine değil derslerin kalitesine önem verin

Bu konulara dikkat ederek seçeceğiniz İspanyolca özel derslerden daha fazla verim alacağınızı düşünmekteyiz.

İspanyolca özel ders fiyatları dönemsel kampanyalar nedeniyle farklılık göstermektedir. İspanyolca özel ders fiyatlarını öğrenmek için lütfen dil okulumuz ile iletişime geçin.

Özel dersler ile İspanyolca öğrenme süresi haftada kaç gün ve günde kaç saat ders alacağınıza göre değişmektedir. İspanyolca özel dersler hakkında detaylı bilgi için lütfen dil okulumuz ile iletişime geçin.

İspanyolca özel dersler, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerine uygun olarak verilmektedir. Öğrencilerimiz, 72 ülkedeki bütün şubelerimizde aynı standartta İspanyolca öğrenirler.

Genel İspanyolca kursları, B1 sevisinden itibaren İspanyolca sınavlarına yönelik eğitimleri de kapsamaktadır. Hedeflediğiniz puana göre ulaşmanız gereken İspanyolca seviyesi belirlendikten sonra özel çalışmalar yapılması gerekebilir.

İspanyolca öğrenmede başarıya ulaşmak için sistemli, planlı ve metodik eğitim gerekir. Bu plan doğrultusunda hangi İspanyolca dersinde nelerin işleneceği, ne yapılacağı, ders sonunda öğrencilerin hangi hedeflere ulaşacağı belli olmalıdır. İspanyolca öğrenmek vakit alan, planlı ve disiplinli olmayı gerektiren bir süreçtir. Başarılı bir plan ile öğrenciler İspanyolca öğrenme hedeflerine daha kolay ulaşırlar. Bu nedenle iyi bir İspanyolca kursunda tutarlı ve başarısı kanıtlanmış bir programın uygulanması, öğretmen değişikliklerinin olmaması ve derslerin belli bir planda işlenmesi öğrencilerin İspanyolca öğrenme süreçlerini kolaylaştıracaktır.

İspanyolca öğrenmenin en etkili yolu yurt dışında eğitim almaktır. Yurt dışında daha hızlı İspanyolca öğrenilmesinin nedeni, gittiğiniz ülkede mecburen İspanyolca konuşmak zorunda olmanızdır. Buna Fransızcaya maruz kalmak denir.

Birçok kişi bütçe ve zaman kısıtlarından dolayı yurt dışında İspanyolca kursuna gidememekte ve ülkemizdeki İspanyolca kurslarını araştırmaktadır. Böyle bir durumdaysanız kurstaki öğretmenlerin ana dilinin İspanyolca olmasını talep edin. Bu şekilde yurt dışında İspanyolca öğrenmeye en yakın deneyimi Türkiye’de yaşamış olursunuz.

Bazı dil okullarında eğitim kadrolarının tamamen “yabancı” olduğu söylense bile ana dili İspanyolca olan öğretmenler yerine başka ülkelerden yabancı öğretmenler çalışmaktadır. Ana dili İspanyolca olmayan öğretmenler yabancı bile olsa İspanyolcayı sonradan öğrenmiş demektir. Kendinize şunu sorun: İspanyolcayı sonradan öğrenmiş birinden ne kadar İspanyolca öğrenebilirsiniz? Bu nedenle seçeceğiniz dil okulunda ana dili İspanyolca olan öğretmenlerin derslere girdiğinden emin olmanız gerekmektedir.

İspanyolca özel derslerde hangi eğitim programı ve metodu uygulanacak mutlaka öğrenin. İspanyolca derslerde gramer yerine konuşma odaklı eğitim verilmesini talep edin. Klasik İspanyolca eğitimi, gramer, dil bilgisi ve kelime ezberleme üzerine yoğunlaşırlar fakat yabancı dilin teorik kurallarını bilmek İspanyolca konuşmak manasına gelmez.

İspanyolca öğrenmede öğretmen kalitesi kadar kullanılan materyallerin ve kaynakların kalitesi son derece önemlidir. İspanyolca özel derslerde kullanılan kitap ve materyallerin kalitesi öğretmenlerin öğrencilere verebileceklerini etkiler. Yetersiz kaynaklar ile çalışan iyi bir öğretmenin verebilecekleri sınırlanmakta, İspanyolca özel derslerden alınan verim azalmaktadır. Kullanılan materyal ve kitapların yanında öğrencilerin online kaynaklara erişiminin olması İspanyolca özel derslerde alınan verimin artmasını sağlar.

Her alanda olduğu gibi, İspanyolca eğitiminde de kaliteli hizmet veren dil okulları belli bir tecrübeye sahiptir. İspanyolca öğrenmede tecrübe önemli seçim kriterlerinden biridir. İspanyolca özel ders seçiminde global dil okullarını tercih etmeniz bu konuda endişelerinizi ortadan kaldıracaktır.