İspanyolca Özel Ders

Hemen Başvurİspanyolca Seviyeni Öğren
İspanyolca özel ders bire bir İspanyolca eğitim private Spanish course

İspanyolca özel dersler, İspanyolca öğrenmek için en etkili yoldur

İspanyolca özel derslerin temelinde başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® vardır. İspanyolca öğrenmek için aktif konuşmayı, pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Berlitz öğrencileri İspanyolcayı bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

İspanyolca özel ders alan öğrencilerimiz, anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Berlitz Metoduna göre hazırlanmış İspanyolca ders materyalleri, okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve İspanyolca özel derslerden en iyi verimin alınmasını sağlar.

Berlitz Online Canlı Dersler

Neden İspanyolca Öğrenmelisiniz?

İspanyolca özel ders - private spanish courses - spain

HOLA!! Buenos días. ¿Cómo estás? İspanyolca Dünyanın en popüler dillerinden biridir

İspanyolca, dünya çapında 500 milyondan fazla kişi tarafından konuşulmaktadır. Berlitz ile kısa sürede sizde İspanyolca konuşabilirsiniz. İspanyolca, en popüler dillerden biri olmasının yanı sıra, öğrenmesi en kolay dillerden biridir. Bu yüzden tereddüt etmeyin, hemen İspanyolca öğrenmeye başlayın. İster tatilde, ister iş gezisinde, Latin Amerika veya İspanya’ya seyahat edin, İspanyolca yeni bir dil öğrenmek için en iyi seçeneklerden biridir.

İspanyolca Özel Ders Özellikleri

En Etkili Sonuçlar İçin İspanyolca Özel Ders

Berlitz Metodu®

Berlitz Metodu®, İspanyolca öğrenmek için aktif konuşmayı, İspanyolca pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Öğrencilerimiz İspanyolcayı bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Hedefinize Özel İspanyolca

İspanyoca özel derslerini ilgi alanınıza ve hedeflerinize göre özelleştirebilir, size uygun gün ve saatlerde planlama yapabilirsiniz.

Kişiye Özel İspanyolca

İspanyolca özel dersleri tamamen kişiye özel program ve ana dili İspanyolca olan yabancı eğitmenler ile tercihinize göre yüz yüze ya da sanal sınıf ortamında online olarak yapılmaktadır.

İspanyolcada Hızlı Sonuçlar

Öğrenim tarzınız veya İspanyolca seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş bir eğitim programı ile daha hızlı bir şekilde akıcı İspanyolca konuşun.

İspanyolca Özel Ders Seçenekleri

İSPANYOLCA FLEX ÖZEL DERSLER

Haftada 7 gün İspanyolca özel ders

Canlı görüntülü konuşarak İspanyolca öğrenme

Seviyenize özel e-ders planı

Ana dili İspanyolca olan Berlitz öğretmenleri

Aylık 984 TL’den başlayan fiyatlar

İSPANYOLCA PREMIUM ÖZEL DERSLER

40 adet İspanyolca özel ders

Eğitiminize atanan tek öğretmen ile çalışma

Hedeflerinize özel ders planı

Ana dili İspanyolca olan Berlitz öğretmenleri

İş İspanyolcası veya genel İspanyolca

Berlitz Dil Okulu Öğrenci Görüşleri

Yabancı dil öğrenmek için en iyi yöntem Berlitz Metodudur

Daha önce mülakatlardan dolayı başvurmadığım yurt dışı stajına başvurdum. Staj başvurum onaylandı ve geçen yıl yurt dışında staj yaptım. Yabancı dil konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadan stajı tamamlamakta ayrı bir öz güven kazandırdı. Bundan sonraki hedefim ise yüksek lisansımı yurt dışında yapmak.

Ramazan Çiftçi

Mükemmel

Çok kaliteli yabancı dil eğitimi veren Berlitz sayesinde kendime çok şey kattım ve yabancı dilimi güzel bir şekilde ilerlettim. Berlitz dil okulunun hocalarından ve çalışanlarından son derece memnun kaldım.

Mehmet Zeki Turğut

Öz güvenimi arttırdı

Berlitz dil okulunda almış olduğum eğitim, yabancı dilde konuşma konusundaki öz güvenimi arttırdı. Artık çok daha rahat bir şekilde yabancılar ile  iletişime geçebiliyor ve sohbet edebiliyorum. Kazandığım bu öz güven sayesinde Work And Travel programı kapsamında hem işverenlerle hem de konsoloslukta yapılan mülakatları başarılı bir şekilde geçerek yurt dışına gitme fırsatı yakaladım.

Ugurcan İnözü

İspanyolca Seviyeler

İspanyolca özel derslere başlamadan önce mevcut bilginizi 72 ülkede ortak kullanılan seviye testi ile hemen öğrenebilirsiniz. İspanyolca seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki kutucuğa tıklayınız.

Berlitz Proficiency Chart - Tum Ingilizce Seviyeler ve Aciklamalari

Berlitz Dil Okullarını Tercih Eden Kurumsal Referanslarımız

İspanyolca Öğrenmenin Faydaları

İspanyolca, dünya üzerinde Çince’den sonra en çok konuşulan ikinci dildir. İspanyolca, Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika kıtalarında 20 ülkenin resmi dilidir. Bu istatistikler, İspanyolca’nın küresel gücünü göstermekte ve İspanyolca öğrenmek için çok geçerli bir neden oluşturmaktadır. İspanyolca öğrendiğinizde, gezegenin her yerinden milyonlarca insanla gerçekten iletişim kurma yeteneğine sahip olacaksınız.

Berlitz, İspanyolca özel dersleri sunmaktadır. Özel İspanyolca derslerimiz, doğal konuşma becerilerini teşvik etmek için Berlitz Metodunu kullanarak öğreten ve ilk günden itibaren İspanyolca dilinde konuşmanızı sağlayan ana dili İspanyolca olan bir eğitmenle öğrenmeyi içerir.

İspanyolca Özel Dersler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İspanyolcayı hızlı öğrenmenin en iyi yolu, İspanyolca özel ders almaktır. İspanyolcayı hayatınızın her alanında kullanmak, hızlı öğrenmenin anahtarıdır ve özel derslerimiz, bir Berlitz eğitmeni ile İspanyolca konuşmak için bolca zamanınızın olmasını sağlar. Özel derslerde öğretmeninizin odağının sadece siz olması size, İspanyolcayı hızlı bir şekilde öğrenmek ve dili gerçek dünya senaryolarında aktif olarak kullanma güvenini kazanmak için en iyi fırsatı verir.

Ana dili İspanyolca olan öğretmenlerden, haftada 7 gün, günde 30 dakika İspanyolca özel ders almanızı sağlayan online İspanyolca eğitim paketinin ücreti aylık 984 TL’den başlamakta ve 30 dakikalık İspanyolca özel ders ücreti 32 TL’ye denk gelmektedir. Premium İspanyolca özel ders fiyatlarımız ise dönemsel kampanyalar nedeniyle farklılık göstermektedir. Güncel İspanyolca özel ders fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Özel dersler ile İspanyolca öğrenme süresi, kursa ayıracağınız zamana göre değişmektedir. Derslerinizi planlanan zamanda aldığınız sürece, İspanyolcada sürekli ve hızlı gelişim gösterirsiniz.

İspanyolca özel dersler, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerinde verilmektedir. Öğrencilerimiz, 72 ülkedeki bütün şubelerimizde aynı standartta İspanyolca öğrenirler.

Berlitz dil okullarında bir numaralı odak noktamız konuşmadır, ancak İspanyolca dil bilgisi dersleri de İspanyolca öğrenmenin son derece önemli bir parçasıdır. Dilbilgisi her dilin önemli bir parçasıdır ve İspanyolca da farklı değildir. İspanyolca dilbilgisini öğrendiğinizde, dilin nasıl çalıştığını daha iyi anlamanızı sağlayacak ve bu da dili kullanma rahatlığınızı artıracaktır.

İspanyolca kelime öğrenmek önemli olsa bile bu, yeni bir dil öğrenme sürecinin sadece bir parçasıdır. İspanyol dilinde kelime dağarcığını cümlelere ve fikirlere dönüştürebilmelisiniz. Berlitz dil okullarında İspanyolca, öğrendiğiniz kelimeleri kullanarak cümlelerin nasıl oluşturulacağını ve dili aktif olarak konuşmanızı ve kullanmanızı sağlayan Berlitz Metodu ile öğrenilir.

Online İspanyolca öğrenmek oldukça kolaydır. Berlitz online İspanyolca özel derslerimiz, öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanmıştır. İspanyolca online dersler, yüz yüze dersler ile aynı kanıtlanmış metodolojiye sahiptir ve hatta normal derslerin dışında öğrenme için esneklik ve gelişmiş fırsatlar sunarlar. Online İspanyolca öğrenmek, dili daha hızlı öğrenmenizi ve daha hızlı akıcı konuşmanızı kolaylaştırır.