İspanyolca Özel Ders

İspanyolca özel ders almak İspanyolca öğrenmek için en etkili yoldur. İlgi alanınız doğrultusunda özelleştirme ve size uygun gün ve saatlerde İspanyolca derslerinizi planlayabilirsiniz.

İspanyolca özel derslerin temelinde başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® vardır. İspanyolca öğrenmek için aktif konuşmayı, İspanyolca pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Berlitz öğrencileri İspanyolca bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

İspanyolca özel ders
Her Bütçeye Uygun Konuşarak İspanyolca Eğitim Seçenekleri

İspanyolca Özel Ders Özellikleri

En Etkili Sonuçlar İçin İspanyolca Özel Ders

Aktif İspanyolca pratik yapılan özel İspanyolca dersleri ve 72 ülkede ortak kullanılan global kaynaklar sayesinde, özel ders alan öğrencilerimiz İspanyolca anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Berlitz Metoduna göre hazırlanmış İspanyolca ders materyalleri okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve İspanyolca özel ders eğitiminden en iyi sonuçların alınmasını sağlar.

Berlitz Metodu®

Berlitz Metodu®, İspanyolca öğrenmek için aktif konuşmayı, İspanyolca pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Öğrencilerimiz İspanyolcayı bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

İspanyolca Seviyeler

İspanyolca özel dersleri CEFR seviyelerine uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerinde geliştirilmiştir. 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde toplam 8 seviye İspanyolca özel ders eğitimi verilir.

Kişiye Özel İspanyolca

İspanyolca özel dersleri tamamen kişiye özel program ve ana dili İspanyolca olan yabancı eğitmenler ile tercihinize göre yüz yüze ya da sanal sınıf ortamında online olarak yapılmaktadır.

İspanyolcada Hızlı Sonuçlar

Öğrenim tarzınız veya İspanyolca seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş bir eğitim programı ile daha hızlı bir şekilde akıcı İspanyolca konuşun.

Berlitz Dil Okulu Öğrenci Görüşleri

İngilizce öğrenmek için en iyi yöntem Berlitz Metodudur

Daha önce İngilizce mülakatlardan dolayı başvurmadığım yurt dışı stajına başvurdum. Staj başvurum İngilizce mülakatlardan sonra onaylandı ve geçen yıl yurt dışında staj yaptım. İngilizce konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadan stajı tamamlamakta ayrı bir öz güven kazandırdı. Bundan sonraki hedefim ise yüksek lisansımı yurt dışında yapmak.

Ramazan Çiftçi

Mükemmel

Çok kaliteli İngilizce eğitimi veren Berlitz sayesinde kendime çok şey kattım ve İngilizcemi güzel bir şekilde ilerlettim. Berlitz’in hocalarından ve çalışanlarından son derece memnun kaldım.

Mehmet Zeki Turğut

Öz güvenimi arttırdı

Berlitz’de almış olduğum İngilizce  kursu İngilizce konuşma konusundaki öz güvenimi arttırdı. Artık çok daha rahat bir şekilde İngilizce  iletişime geçebiliyor ve sohbet edebiliyorum. Kazandığım bu öz güven sayesinde Work And Travel programı kapsamında hem işverenlerle hem de konsoloslukta yapılan İngilizce mülakatları başarılı bir şekilde geçerek Amerika’ya gitme fırsatı yakaladım.

Ugurcan İnözü

İspanyolca Seviyeler

Berlitz, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 İspanyolca seviyelerine uygun yabancı dil eğitimi vermektedir. Öğrencilerimiz, 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta İspanyolca öğrenirler. Berlitz seviye sisteminde son 2 seviyesi ileri İspanyolca olmak üzere toplam 10 seviye mevcuttur.

İspanyolca seviyenizi 72 ülkede ortak kullandığımız İspanyolca seviye testi ile hemen öğrenebilirsiniz. İspanyolca seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

Berlitz Proficiency Chart - Tum Ingilizce Seviyeler ve Aciklamalari

Berlitz Dil Okullarını Tercih Eden Kurumsal Referanslarımız

İspanyolca Özel Ders Başvuru Formu

İspanyolca Özel Derslerimiz hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

"Gönder" butonuna tıklayarak KVKK Aydınlatma ve Açık Rıza Metnini okudum, onaylıyorum.

İspanyolca Özel Ders ile İspanyolca Öğrenmek

İspanyolca özel ders ile öğrenmek için ne yapmak gerekir? İspanyolca özel dersler konusunda tavsiyeler nelerdir? İspanyolca özel ders nasıl seçilir? En iyi İspanyolca özel dersler için tavsiyeler.

İspanyolca Özel Ders Tavsiyeleri

İspanyolca özel derste kullanılan öğretim sistemi nedir?

İspanyolca özel ders aldığınızın yerin eğitim sistemini öğrenin. İyi bir İspanyolca özel dersin sistemli, planlı ve metodik olması gerekir. Hangi derste hangi konunun işleneceği, özel derslerin sonunda öğrencinin hangi İspanyolca konuşma hedefine ulaşacağı belli olmalıdır. İspanyolca öğrenmek vakit alan, planlı ve disiplinli olmayı gerektiren bir süreçtir. Planlı ve programlı olmamak, öğretmen değiştirmek, bir gün farklı sistem diğer gün farklı sistem uygulamak, sürekli müfredat değiştirmek öğrencinin İspanyolca öğrenme sürecini olumsuz etkiler. Bu nedenle İspanyolca özel derslerde başarısı kanıtlanmış bir programın uygulanması, öğretmen değişikliklerinin olmaması ve özel derslerin belli bir planda işlenmesi öğrencilerin İspanyolca öğrenmeleri için çok önemlidir. Berlitz 142 yıllık tecrübesi ile sistematik, planlı ve metodik eğitimleri ile öğrencilerin özel dersler ile İspanyolca konuşma hedeflerine ulaşmasında Dünyanın en iyi ve başarılı dil okuludur.

İspanyolca özel dersin öğretmeni yabancı mı?

İspanyolca özel ders seçiminde öğretmenlerin yabancı olup olmadığını araştırın. İspanyolca öğrenmenin en etkili yolunun yurt dışına çıkmaktır. Yurt dışında İspanyolcanın daha hızlı gelişmesinin nedeni Türkçe bilmeyen yabancı kişilerle konuşmak zorunda olmanızdır. Benzer şekilde özel İspanyolca ders alacağınız öğretmenlerin de yabancı olması daha hızlı ve daha doğru İspanyolca öğrenme sağlayacaktır. Özel İspanyolca ders seçerken çok dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Her yabancı öğretmenin ana dili İspanyolca değildir. Özel İspanyolca dersleri ana dili İspanyolca olan öğretmenlerden almanız daha iyi ve daha hızlı İspanyolca öğrenmenizi sağlayacaktır. Kendinize şunu sorun: İspanyolcayı sonradan öğrenmiş birinden ne kadar öğrenebilirsiniz?

İspanyolca özel ders konuşma odaklı mı?

İspanyolca özel ders seçiminde konuşma odaklı eğitim veren kurumları seçin İspanyolca özel ders veren bazı kurumlar İspanyolca gramer, dil bilgisi ve kelime ezberleme üzerine yoğunlaşırlar. Bunun nedeni bu tarz okullarda yabancı öğretmenlerin olmaması ve bu öğretmenlerin İspanyolca konuşma konusunda yetersiz olmalarıdır. İspanyolca gramer, teorik bilgi ve kuralları öğrenmek İspanyolcayı konuşmak manasına gelmez. İspanyolca özel ders seçiminde kurumun eğitim programına ve metoduna bakın. İspanyolca özel derslerde konuşma odaklı mı yoksa gramer ağırlıklı mı eğitim veriliyor öğrenin. Konuşma ve dinlemenin öncelikli olduğu, ana dili İspanyolca olan yabancı öğretmenlerin çalıştığı kurumlardan özel ders almanızı tavsiye ediyoruz. Konuşma odaklı Berlitz Metodu 142 yıllık tecrübe ile geliştirilmiştir. Berlitz özel İspanyolca derslerinde 72 ülkede bulunan şubelerimizde aynı standartta, aynı kalitede konuşma odaklı İspanyolca eğitimi verilmektedir.

İspanyolca özel derste hangi kaynaklar kullanıyor?

İyi bir özel İspanyolca dersi için öğretmen kalitesi kadar derslerde kullanılan materyallerin ve kitaplarında kalitesi son derece önemlidir. Birçok özel ders veren kişi ve kurum, piyasada herkesin bulacağı gramer kitaplarını ders kitabı olarak kullanmaktadır. Fakat gramer kitapları ile konuşma odaklı İspanyolca eğitimi alamazsınız. Bazı kurumlar ise öğretmenlerin kendi notlarını ve fotokopilerini İspanyolca ders materyali olarak kullanmaktadır. Bu durum standardizasyonu bozmakta, öğretmenden öğretmene İspanyolca eğitim kalitesini değiştirmektedir. Özel İspanyolca derslerinde kullanılan kitap ve materyallerin kalitesi öğretmenlerin öğrencilere verebileceklerini direk etkilemektedir. Yetersiz İspanyolca kaynakları ile çalışan iyi bir öğretmenin öğrencilere verebileceği sınırlanmakta, sonuç olarak İspanyolca derslerinin genel kalitesi olumsuz etkilenmektedir. Özel İspanyolca derslerinde kullanılan materyal ve kitapların haricinde öğrencilerin kendi kendilerine çalışacakları kaynaklara erişiminin olması özel İspanyolca derslerinden alınacak verimin en yüksek seviyede olmasını sağlayacaktır. Özel İspanyolca derslerinde hangi destekleyici ek kaynakların kullanıldığını, bu kaynakların ders içi kullanılan kitaplarla bağlantılı ve birbirini tamamlayıcı olup olmadığını araştırın. Berlitz, Dünyada 72 ülkede aynı materyal, kitap ve online kaynaklar ile özel İspanyolca dersleri vermektedir. Yani Almanya’da bulunan ve Berlitz’ten özel İspanyolca dersi alan bir kişi ile aynı kaynaklara sahip olur ve aynı yüksek kaliteli eğitimi alırsınız.

İspanyolca özel ders veren kurumun geçmişi ve tecrübesi nedir?

En iyi İspanyolca özel dersleri veren kurumların belli bir tecrübesi vardır. Kaliteli hizmet veren kurumlar her alanda belli bir tecrübeye sahiptir. İspanyolca özel ders seçiminde de tecrübe önemli tercih kriterlerinden biridir. Global olmayan kurumların yaşadığı en büyük problem İspanyolca derslerinde dünyadaki gelişmelerin gerisinde kalmaları, eğitim kalitelerini yükseltememeleri ve nihayetinde yüz yüze veya online fark etmeden teorik bilgi veren klasik dil kursu gibi hareket etmeleridir. Hangi özel İspanyolca dersini seçmeliyim? Özel İspanyolca ders seçimi yaparken global bir dil okulundan eğitim almanız faydalı olacaktır. Berlitz, 142 yıllık tecrübesi ile 72 ülkede özel İspanyolca dersleri ile eğitim veren global bir dil okuludur. Berlitz Dil Okullarının özel İspanyolca dersleri bütün Dünyada aynı standartta, aynı kalitede, aynı materyaller ve yabancı öğretmenler ile verilmektedir. İster Almanya, ister Fransa isterse Türkiye’de özel İspanyolca dersi alın, her zaman yüksek standartta konuşma odaklı özel İspanyolca eğitimi alırsınız.

Özel İspanyolca derste seviyenize uygun eğitim veriliyor mu?

Özel İspanyolca ders seçiminden önce kendi seviyenizi ölçebileceğiniz online testler bulunmaktadır. Berlitz Dil Okullarının bütün dünyada ortak kullandığı online İspanyolca seviye belirleme testini seviyenizi öğrenmek için kullanabilirsiniz. İspanyolca seviye belirleme testi sonucu size test sonunda mail olarak gönderilmektedir. İspanyolca , Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca dilleri için seviye belirleme testine başlamak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

İspanyolca Seviye Testi

Berlitz online İspanyolca seviye belirleme testi ile okuma, yazma, dinleme konularında seviyenizi yüksek doğrulukla ölçebiliyoruz. İspanyolca konuşma testi için ise sizi şubemize davet etmemiz veya testi telefonda yapmamız gerekmektedir. İspanyolca konuşma testi global olarak 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta yapılmaktadır. Böylece dünyadaki hangi Berlitz şubesine giderseniz gidin İspanyolca dil seviyeniz aynı standartta yüksek doğrulukta ölçülmektedir.

İspanyolca özel dersin miktarına değil kalitesine önem verin

İspanyolca özel dersler ile yabancı dil öğrenmede nitelik nicelikten önemlidir. Bazı kurumlar bir kurda yüzlerce özel ders saati vermektedir. Bu kadar çok İspanyolca dersine ihtiyacınız var mı kendinize sorun. Örneğin üniversitede veya lisede İspanyolca hazırlık sınıfı okuyan bir öğrenci günde 8 saat, haftada 40 saat ve bir yılda yaklaşık 1.500 saat İspanyolca dersi görür. Sonuç ise yine aynıdır: İspanyolcayı anlıyoruz ama konuşamıyoruz. İyi bir dil kursundan alacağınız özel İspanyolca derslerinde uzun uzun ders anlatımı olmaması gerekir. Önemli olan İspanyolca özel derslerin nasıl yapıldığı, ders hedeflerine ulaşılıp ulaşılmadığıdır. Berlitz Dil Okulları, global tecrübesi ve başarısı kanıtlanmış etkin ve hızlı Berlitz Metodu® ile 142 yıldır İspanyolca özel derslerde öğrencilerinin İspanyolca konuşmasını sağlamaktadır.