YABANCI DİLLER DÜNYASI!

En iyisinde İngilizce öğrenin. 143 yıllık global tecrübe. Her bütçeye uygun avantajlı fiyatlar için hemen bizimle iletişime geçin.

Maximillian Berlitz 1878’de Amerika’nın Rhode Island eyaletinde ilk Berlitz Dil Okulunu kurmuş, bugün 70’ten fazla ülkede, 600 dil okulu ile Berlitz ismi dünyada yüksek kaliteli eğitim ile eş anlamlı hale gelmiştir.

Berlitz 1912 yılında Türkiye’nin ilk ve tek dil okulu olarak İstanbul’da faaliyetlerine başlamıştır.

Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 4 Ocak 1930 tarihinde Berlitz İstanbul Dil Okulunun (o zamandaki adı ile Berlitz Lisan Mektepleri) yabancı dil eğitimindeki başarılarından dolayı takdir ve taltif edildiği bir mektupla müşerref kılmıştır. Aslı Cumhurbaşkanlığı arşivlerinde bulunan mektup, 143 yıllık Berlitz tarihinin en önemli belgesi olarak nitelendirilmektedir.

Atamızın Berlitz dil okuluna layık gördüğü bu teşekkür belgesi, bugün ve gelecekte en iyi dil okulu olmak ve çıtayı daima yükseklere çıkartmaktaki çabamızda kararlılık ve motivasyon kaynağımızdır.

Dünyanın En Tecrubeli İngilizce Kursu

Berlitz Dil Okulunda kişiye özel programlar bulunmaktadır. Yetişkin veya çocuk, yönetici ya da seyahat sevdalısı olun biz size en iyi öğretmenler, motive edici bir ortam ve modern bir içerik sunmakta, tüm dünyada yaptığımız gibi, insanlara günlük hayatlarında kullanabilecekleri, aynı zamanda dünyaya entegre olabilecekleri ve iş hayatlarında da kullanabilecekleri “güncel dili” yüz yüze veya online olarak öğretmekteyiz.

Berlitz Dil Okulları yabancı diller dünyası hakkında daha fazla bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Berlitz Dil Okulu Başvuru Formu

Yabancı dil kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

"Gönder" butonuna tıklayarak KVKK Aydınlatma ve Açık Rıza Metnini onaylamış sayılırsınız.