Online Fransızca Kursu

Online Fransızca kursu ile evde Fransızca öğrenin

Berlitz online Fransızca kursları ile ana dili Fransızca olan öğretmenler ile evinizin rahatlığında Fransızca öğrenin.

140 yılı aşkın süredir en iyi yaptığımız işi yapıyoruz, öğrencilerimizin Fransızca öğrenmelerini sağlıyoruz. Berlitz Dil Okulu, başarı oranı diğer Fransızca kurslarına göre çok daha yüksek olan, 140 yılı aşkın tecrübeye sahip global bir eğitim kurumudur.

Online Fransızca Kursu Özellikleri

Çok uygun fiyatlarla konuşarak Fransızca kursu

Online Fransızca kursu sayesinde hafta için her gün günde 4 seans açılan online Fransızca konuşma sınıflarına istediğiniz zaman istediğiniz yerden katılın, ana dili Fransızca olan öğretmenler ile Fransızca konuşma pratiği yaparak, akıcı ve doğru Fransızca öğrenin.

Fransızca Konuşma Sınıfları

Fransızcayı akıcı ve doğru konuşabilmek için ana dili Fransızca olan öğretmenler ile konuşmanız ve pratik yapmanız gerekir. Bu nedenle Berlitz öğrencilerin ihtiyaç duydukları kadar Fransızca konuşma pratiği yapmaları için Fransızca konuşma sınıflarına katılım sınırlaması yapmaz. Fransızca konuşma sınıfları hafta içi her gün 4 seans olarak yapılır. Derslerin başlama saatleri 11:00, 13:00, 17:00 ve 20:00’dır.

Fransızca Canlı Birebir Destek

Online Fransızca kursunda Fransızca öğrenmenizi desteklemek için canlı destek ve koçluk hizmeti verilmektedir. Okulumuzun yurt dışı merkezi tarafından atanan ve ana dili Fransızca olan yabancı öğretmenlerden istediğiniz an bire bir destek alabilirsiniz. Fransızca gramer, kelime, yazma gibi konularda yazılı olarak sorularınızı sorabilir ve cevabını birebir olarak anında alabilirsiniz. Fransızca canlı destek ve koçluk hafta içi saat 10:00-11:00, 12:30-13:30, 16:00-17:00 ve 19:00-20:00 arasında verilmektedir.

Kendi Kendine Fransızca Öğren

Berlitz yurt dışı merkezi tarafından verilen Online Fransızca kursu, üstün yapay zeka sayesinde öğrenci seviyelerine ve hedeflerine göre öğrenme programı sunar. Böylece her öğrenci mesleğiyle, hedefleriyle ve ilgi alanlarıyla uyumlu bir programda çalışır. Online Fransızca öğrenme programı okulumuzun 140 yıldan fazla Fransızca eğitim tecrübesi ile en hızlı Fransızca öğrenme için tasarlanmıştır.

Türkçe Arayüz

Online Fransızca kursunun Türkçe ara yüzü vardır ve anlaşılması kolaydır, öğrenciler ne yapmaları gerektiğini kolayca anlarlar.

Eğitim programı Berlitz Dil Okullarının 143 yıllık Fransızca öğretim tecrübesi ve öğrenci geri bildirimleri doğrultusunda en hızlı ve doğru Fransızca gelişimini sağlamak için tasarlanmıştır.

Kendi Kendine Online Fransızca Öğren

Sadece konuşmada değil her konuda Fransızcanızı geliştirin

Öğrencilerin Fransızca seviyesine, mesleğine ve hedeflerine göre interaktif ders planı yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. İnteraktif Fransızca dersleri Berlitz Metodu çerçevesinden tasarlanmıştır ve hedef bazlı ilerler.

İstediğin Kadar Fransızca Konuş

Fransızcayı ana dili Fransızca olan öğretmenler ile konuşarak daha iyi, daha hızlı ve daha doğru öğrenirsiniz. Rezervasyona gerek olmayan online Fransızca konuşma sınıfları haftanın her günü belirli saatlerde açılmaktadır ve katılım sınırı yoktur.

Seviye Sınırı Yok

Online Fransızca kursunda başlangıç, A1, A2 ve B1 seviyeleri olmak üzere toplam 6 alt seviye bulunur.

Online Fransızca Gramer

Online Fransızca kursunun Gramer bölümünde seviyenize uygun tam ve kapsamlı Fransızca gramer, yazma, okuma ve dinleme çalışmaları bulunmaktadır.

Öğrencilerimizin Görüşleri

Keşke daha önce tanışmış olsaydım

Berlitz ile uzun süreli bir ilişkimiz oldu. Berlitz ile tanışmadan önce İngilizce cümle kuramıyordum ama 3 ay sonrasında yaz stajımı yurt dışında yaptım. İkinci senemde ise Türkiye’nin en büyük kurumsal firmaların birinde İngiliz aksanlı bir yabancının yanında staj yaptım ve bu benim için büyük bir başarıydı. Bir sonraki senede ise Dünya’nın en iyi 10 üniversitesinden biri olan bir okuldan kabul aldım ve şu an Singapur’da doktora yapıyorum 😊 Teşekkürler Berlitz, sizlerle Türk Eğitim Vakfı sayesinde tanıştım ama keşke daha önceden tanışmış olsaydım. 
Ramazan Çiftçi
Google yorumlardan gönderdi

Profesyonel bir ekip

Berlitz Dil Okulu’yla, Esas Holding’in İngilizce Fırsatım bursu sayesinde tanıştım. Berlitz Dil Okullarından yaklaşık bir yıldır İngilizce eğitimi alıyorum. Bize sunulan eğitimin kalitesindeki en büyük başarı, işini severek ve özveriyle çalışan profesyonel bir ekibin yer almasından kaynaklanıyor.
Yaren İlhan
Google yorumlardan gönderdi

Türkiye’deki dil okullarına olan bakış açımı değiştirdi

Berlitz Dil Okulu, Türkiye’deki dil okullarına olan bakış açımı değiştirdi. Tamamen gramer odaklı olmak yerine daima konuşturma eğilimli bir eğitim modelleri var. Üçüncü kurumu tamamladım ve devam etmeyi düşünüyorum. Yabancı hocalarımız sayesinde yabancı dili konuşabilme özgüvenimi aşmış ve artık nasıl dil öğrenebileceğimi biliyor durumdayım. İlgili çalışanlarına da ayrıca teşekkür ederim.
Betül Kerimler
Google yorumlardan gönderdi

Online Fransızca Kursu Fiyatları

Fransızca öğrenmek için yüksek bütçelere ihtiyacınız yok. Online Fransızca kursu sağladığı özelliklere göre çok makul bir fiyat ile Fransızca öğrenmenizi sağlayacak bütün özelliklere sahip.

Online Fransızca Kursu 6 Aylık Erişim

2.280 TL

1.254 TL

Hafta içi her gün canlı Fransızca konuşma sınıflarına katılma

Hafta içi her gün Fransızca birebir canlı koçluk (Belli saatlerde)

Fransızca gramer, okuma, yazma, dinleme çalışmaları

Online Fransızca Kursu 1 Yıllık Erişim

4.560 TL

1.824 TL

Hafta içi her gün canlı Fransızca konuşma sınıflarına katılma

Hafta içi her gün Fransızca birebir canlı koçluk (Belli saatlerde)

Fransızca gramer, okuma, yazma, dinleme çalışmaları

Fransızca Birebir Özel Ders

Detaylar İçin İletişime Geçin

“Satın Al” butonuna tıklayarak Mesafeli Satış Sözleşmesini onaylamış sayılırsınız.

Kurumsal (Şirketlere Özel) Online Fransızca Kursu

Online Fransızca kursu kurumların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir. Coğrafi olarak yaygın ekiplere sahip kurumların online Fransızca eğitimlerini hızlı ve ekonomik bir şekilde sağlar. Çalışan sayısı ne olursa olsun Fransızca eğitimlere başlama süresi çok hızlıdır. Çalışanların Fransızca gelişimlerini raporlama ekranlarından gerçek zamanlı olarak görebilir, gelişim ihtiyacı duyan çalışanlarınıza gerekli desteği verebilirsiniz.
Firmanızda LMS (Learning Management System) sistemi kullanılıyorsa Berlitz online Fransızca kursu ile LMS entegrasyonu yapılabilir. Dünyanın önde gelen firmalarında olan Coca-Cola, Loreal, AIRBUS gibi firmalar LMS entegrasyonu ile online Fransızca eğitimleri almaktadır.
Kurumsal Fransızca eğitim çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen info@berlitz-istanbul.com mail adresinden iletişime geçiniz.

Kurumsal İngilizce Eğitimi 2020

Global Referanslarımız

ONLINE fransızca KURSları HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Online Fransızca kursları ile Fransızca öğrenmek nasıldır? Online Fransızca kurslarının diğer kurslardan farkı nedir? Online Fransızca kursu nasıl seçilir? En iyi online Fransızca kursları nelerdir?

Online Fransızca kursları ile ilgili sorular özellikle Covid-19 virüsü nedeniyle karantina sürecinde öğrenciler tarafından daha fazla araştırma konusu olmaya başladı. Türkiye’de bütün okulların kapanmasından dolayı Fransızca öğrenmek isteyenler için online Fransızca öğrenme bir zorunluluk haline geldi. Bu nedenden dolayı online Fransızca kursları hakkında yapılan araştırmalar daha sıklaştırıldı. Peki online Fransızca kursunda nasıl Fransızca öğrenilir, en doğru online Fransızca öğrenme yöntemi nedir, Türkiye’de online Fransızca öğrenmek için hangi online Fransızca kursunu seçmek gerekir? Öğrencilere online Fransızca kursu aramalarında yapılan tavsiyeler ve öneriler nelerdir?

Genel olarak 4 çeşit online Fransızca kursu olduğunu söyleyebiliriz.

  1. Online Fransızca Grup eğitimleri
  2. Online Fransızca Özel dersler
  3. Kendi kendine Fransızca online çalışma
  4. Fransızca Cep telefonu aplikasyonları

Konuşarak öğrenmek için canlı öğretmenlerin olduğu online Fransızca kurslarını tercih etmenizi tavsiye ederiz. Cep telefonu uygulamalarını ise Fransızca kelime ezberleme amacıyla kullanabilirsiniz.

Online Fransızca kurslarında canlı konuşma sınıfları Fransızca konuşma pratiği yapabilmeniz için çok önemlidir. Birçok online Fransızca kursunda canlı konuşma sınıfı yoktur. Bu türdeki programlar Fransızca gramer ve kelime kitaplarının elektronik ortama aktarılmış halidir. Eğer sizin için Fransızca konuşma önemli ise online Fransızca kursunda ya bire bir özel ders ya da Fransızca canlı konuşma sınıflarının olduğundan emin olun. Bire bir özel Fransızca dersleri oldukça faydalı olmakla ücretleri yüksektir. Berlitz canlı online Fransızca kursunda hafta içi her gün Fransızca konuşma sınıfı açılmaktadır. Berlitz Global tarafından verilen Fransızca konuşma sınıflarına sadece ana dili Fransızca olan öğretmenler girmektedir. Canlı Fransızca konuşma sınıflarına istediğiniz yerden katılarak Fransızca konuşma pratiği yapabilirsiniz. Fiyat performans açısından bakıldığında Berlitz online Fransızca programı rakipsizdir.

Online Fransızca kurslarından maksimum fayda sağlamak için kendi kendinize yapacağınız çalışmalar çok önemlidir. Bu çalışmalar sırasında anlamadığınız bir konuyu size bire bir canlı olarak anlatacak bir öğretmen desteği talep etmeniz Fransızca öğrenme sürecinizi hızlandıracaktır. Berlitz online Fransızca kursunda hafta içi her gün ana dili Fransızca olan öğretmenlerden kelime, gramer, telaffuz, vb. gibi konularda anlık canlı destek alabilirsiniz.

Fransızca öğrenmenin en zor ama aslında en kolay olan kısmı konuşmadır. Ne kadar Fransızca konuşma pratiği yaparsanız çok daha iyi, akıcı ve doğru Fransızca konuşabilirsiniz. Fransızca gramer, okuma, yazma gibi konular her kitaptan veya telefonunuza indireceğiniz ücretsiz aplikasyonlar vasıtasıyla geliştirilebilir ama Fransızca konuşmak için ana dili Fransızca olan öğretmenlerle pratik yapmanız gerekmektedir. Satın alacağınız online Fransızca programında ana dili Fransızca öğretmenler ile Fransızca konuşma pratiği imkanı olup olmadığını araştırın. Berlitz online Fransızca kursunda hafta için her gün Fransızca canlı konuşma sınıfları açılmaktadır. Fransızca konuşma sınıflarına istediğiniz kadar yani sınırsız girebilir ve konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Ücretsiz online Fransızca kurslarında canlı öğretmen desteği bulunmaz. Ücretli olan bazı online Fransızca kurslarında ise bu destek olmasına rağmen ana dili Fransızca olan yabancı öğretmenler bulunmaz. Bazı kurslarda ise yabancı öğretmen desteği olmasına rağmen bu öğretmenler ana dili Fransızca olan değil farklı milletlerden öğretmenler olabilir. Berlitz canlı online Fransızca kurslarında sadece ana dili Fransızca olan öğretmenler görev alır. Berlitz canlı online Fransızca kursları Berlitz Global tarafından verilmekte ve Berlitz Global garantisi altındadır.

Online Fransızca kurslarında programdaki elektronik kaynakların çeşitliliği ve kalitesi doğru gelişim sağlamanız için çok önemlidir. Fransızca kaynakların güncel, günümüz dünyası ile ilgili, iş yaşamında işinize yarayacak konuları kapsaması gerekmektedir Online Fransızca programında, dil eğitiminin 4 bacağı olan konuşma, dinleme, okuma ve yazma yeteneklerinin eş güdümlü; olarak geliştirmesi için yeterli ve kaliteli kaynaklara sahip olduğundan emin olun. Berlitz, 143 yıllık eğitim deneyimini online Fransızca eğitimlerine başarı ile aktarmış Dünyanın lider dil okuludur.

Fransızca eğitiminde plan ve kullanılan metot her şeyden önemlidir! Online Fransızca programının kullandığı yöntem Fransızca konuşma hedeflerinize ulaşmanızı direkt olarak etkileyecektir. Berlitz canlı online Fransızca kursunda her öğrencinin seviyesine, mesleğine ve hedeflerine göre e-ders planı oluşturulmaktadır. Her Fransızca dersi hedef bazlı ilerler. Online Fransızca dersleri, öğrenme, pratik yapma ve kullanma (Learn, Practice and Apply) prensibine göre tasarlanmıştır.

Online Fransızca kursları size belli bir süre kullanım hakkı sunar. Çoğu online Fransızca kursunun kullanım süresi yanında seviye sınırlaması vardır. Berlitz online Fransızca kursunda seviye sınırlaması yoktur. Kullanım süreniz boyunca tamamlayabildiğiniz kadar Fransızca seviye tamamlayabilirsiniz.