Online Fransızca kursu konuşma sınıfları

Online Fransızca Kursu

Fransızca Konuşma Sınıfları

Berlitz online Fransızca kursunda hafta içi her gün 4 adet konuşma sınıfı açılmaktadır. Fransızca konuşma sınıflarının konuları, Berlitz Dil Okullarının yurt dışı genel merkezi tarafından sosyal ve iş yaşamından güncel içeriklerle belirlenmektedir. Konuşma sınıflarına ana dili Fransızca olan ve online eğitimlerde deneyimli Berlitz eğitmenleri ve Dünyanın farklı yerlerinden Fransızca öğrenmek isteyen diğer öğrenciler girmektedir. Hedefimiz bütün öğrencilerin Fransızca konuşma pratiği yapmasıdır ve öğrencilerin aktif katılım yapmaları öğretmenler tarafından teşvik edilir.

Fransızca konuşma sınıfları hafta içi her gün 4 seans olarak yapılır. Derslerin başlama saatleri 11:00, 13:00, 17:00 ve 20:00’dır.

Örnek Konuşma Sınıfını İzle

Online Fransızca kursu bire bir canlı koçluk ve destek

Fransızca Bire Bir Canlı Koçluk

Online Fransızca kursunda haftada 10 saat canlı koçluk hizmeti verilmektedir. Berlitz Globalin genel merkezi tarafından atanan ana dili Fransızca olan, online eğitimlerde deneyimli yabancı öğretmenlerden hafta içi belirli saatlerde Fransızca gramer, kelime, yazma gibi konularda yazılı olarak destek alabilirsiniz. Fransızca bire bir destek kullanımında her hangi bir sınırlama bulunmamaktadır. İstediğiniz her konuda yabancı öğretmenler size destek olmak için hazır beklemektedir.

Fransızca canlı destek ve koçluk hafta içi saat 10:00-11:00, 12:30-13:30, 16:00-17:00 ve 19:00-20:00 arasında verilmektedir.

Online Fransızca kursu kişiye özel eğitim programı

Sınırsız İnteraktif Dersler

Online Fransızca kursu öğrenci odaklıdır, böylece her öğrenci, mesleğiyle, hedefleriyle ve ilgi alanlarıyla uyumlu bir programda çalışır. Online eğitim programı Berlitz Dil Okullarının 142 yıllık Fransızca eğitim tecrübesi ve öğrencilerin geri bildirimleri doğrultusunda en hızlı Fransızca gelişimini sağlamak için tasarlanmıştır.

Berlitz online Fransızca kursu, konuşma sınıflarının yanında içerdiği interaktif dersler ve online yabancı dil öğrenme asistanları sayesinde konuşma ve dinlemenin yanında okuma ve yazma yeteneklerinin de eş zamanlı olarak gelişmesini sağlar.

İstediğin Kadar Fransızca Konuş

Online Fransızca konuşma sınıfları ana dili Fransızca olan, Berlitz Globalin yurt dışında bulunan merkezlerinde bulunan, profesyonel ve deneyimli bir öğretmen tarafından yönetilmektedir. Fransızca konuşma sınıflarında öğretmenle ve Dünyanın farklı yerlerinden sınıfa katılan ve sizinle aynı seviyede olan kişilerle Fransızca konuşma pratiği yapabilirsiniz. Rezervasyona gerek olmayan online Fransızca konuşma sınıfları hafta içi her gün günde 4 seans olarak yapılmaktadır.

Seviye Sınırı Yok

Online Fransızca kursunda seviye sınırı yoktur. Online Fransızca eğitiminde A1, A2.1, A2.2, A2.3, B1.1 ve B1.2 seviyeleri olmak üzere toplam 6 seviye bulunur. Fransızcayı hiç bilmeyenler için uygundur. Fransızca eğitim süresince size özel hazırlanan programdaki bütün interaktif dersleri tamamlayıp, kaynaklar bölümündeki ek çalışmaları yaptıktan sonra tekrar test (re-test) talebinde bulunabilirsiniz. Test sonucunuz bir üst seviye için yeterliyse Fransızca programınız yeni seviye dersler ile güncellenir.

Online Fransızca Kursu Gramer Öğrenme

Online Fransızca kursu gramer öğrenme bölümünde seviyenize uygun tam ve kapsamlı Fransızca gramer çalışmaları bulunmaktadır.

 

Online Fransızca Kursu Kelime Bankası

Berlitz online Fransızca kursu kelime bankası sayesinde hem seviyenize uygun genel kelimeleri hemde mesleğinizle alakalı Fransızca kelimeleri öğrenebilirsiniz. Hızlı kelime ezberletici sayesinde kısa sürede birçok Fransızca kelimeyi ezberleyebilirsiniz.

Online Fransızca Kursu Okuma Asistanı

Online Fransızca kursu okuma asistanı sayesinde herhangi bir paragraf üzerinde çalışabilir, kelimelerin ve cümlelerin nasıl telaffuz edildiklerini duyabilir, telaffuzunuzu geliştirebilirsiniz.

Fransızca Güncel Haberler Üzerinde Çalışma

Online Fransızca kursunda güncel haberler üzerinde çalışabileceğiniz böylece ekonomi, İş yaşamı, bilim, teknoloji, havacılık gibi ilgi çekici konularda Fransızca anlama ve okuma yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz bir modül bulunmaktadır.

Fransızca Kursu Fiyatları

4 Aylık Online Fransızca Kursu Hafta İçi Her gün canlı dersler
720TL
6 Aylık Online Fransızca Kursu Hafta İçi Her gün canlı dersler
790TL
1 Yıllık Online Fransızca Kursu Hafta İçi Her gün canlı dersler
1.140TL
“Satın Al” butonuna tıklayarak”Mesafeli Satış Sözleşmesi“ni kabul ediyorum.

Online Dil Kursu İngilizce Konuşma Sınıfı Örneği

konuşma sınıfları konularından bir örnek

Fransızcayı ana dili Fransızca olan öğretmenler ile konuşarak daha iyi, daha hızlı ve daha doğru öğrenirsiniz. Berlitz online Fransızca kursu sayesinde online Fransızca konuşma sınıflarına katılarak ana dili Fransızca olan ve online eğitimlerde deneyimli öğretmenler ile Fransızca konuşma pratiği yapın, akıcı ve doğru Fransızca öğrenin.

Berlitz online Fransızca kursunda hafta içi her gün günde 4 defa (haftada 20) konuşma sınıfı açılmaktadır.

Fransızcayı akıcı ve doğru konuşabilmek için ana dili Fransızca olan öğretmenler ile konuşma pratiği yapılması gerekmektedir. Bu nedenle Berlitz öğrencilerin ihtiyaç duydukları kadar Fransızca konuşma pratiği yapmaları için Fransızca konuşma sınıflarında sınır uygulamaz. Hafta içi her günü Fransızca konuşma sınıfına katılabilirsiniz.

Fransızca Kursuna Başla

Kurumsal (Şirketlere Özel) Online Fransızca Kursu

Berlitz online Fransızca kursu kurumların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir. Coğrafi olarak yaygın ekiplere sahip kurumların online Fransızca eğitimlerini hızlı ve ekonomik bir şekilde sağlamalarını sağlar. Çalışan sayınız ne olursa olsun eğitimlere başlama süresi çok hızlıdır. Çalışanların gösterdikleri gelişimi raporlama ekranlarından gerçek zamanlı olarak görebilir, gelişim ihtiyacı duyan çalışanlarınıza gerekli desteği verebilirsiniz.
Firmanızda LMS (Learning Management System) sistemi kullanılıyorsa Berlitz online Fransızca kursu buna entegre olabilir ve çalışanlarınız başka bir siteye gitmeden eğitimleri firmanızın kendi çatısı altında alabilir. Coca-Cola, Loreal, AIRBUS gibi firmalar LMS entegrasyonu ile online eğitimlerini almaktadır.
Kurumsal Fransızca eğitim çözümlerimiz için daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle info@berlitz-istanbul.com mail adresinden iletişime geçin.

Kurumsal Fransızca Eğitimleri

Global Referanslarımız

                        danone                  image/svg+xml                    

Online Fransızca Kursları ile Fransızca Öğrenme

Online Fransızca kursları ile Fransızca öğrenmek nasıldır? Online Fransızca kurslarının diğer kurslardan farkı nedir? Online Fransızca kursu nasıl seçilir? En iyi online Fransızca kursları nelerdir?

Online Fransızca kursları ile ilgili sorular özellikle pandemi nedeniyle karantina sürecinde öğrenciler tarafından daha fazla araştırma konusu olmaya başladı. Türkiye’de bütün okulların kapanmasından dolayı Fransızca öğrenmek isteyenler için online Fransızca öğrenme bir zorunluluk haline geldi. Bu nedenden dolayı online Fransızca kursları hakkında yapılan araştırmalar daha sıklaştırıldı. Peki online Fransızca kursunda nasıl Fransızca öğrenilir, en doğru online Fransızca öğrenme yöntemi nedir, Türkiye’de online Fransızca öğrenmek için hangi online Fransızca kursunu seçmek gerekir? Öğrencilere online Fransızca kursu aramalarında yapılan tavsiyeler ve öneriler nelerdir?

Online Fransızca Kursu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Online Fransızca kursunda canlı Fransızca konuşma sınıfı var mı?

Online Fransızca kurslarında canlı konuşma sınıfları Fransızca konuşma pratiği yapabilmeniz için çok önemlidir.
Birçok online Fransızca kursunda canlı konuşma sınıfı yoktur. Bu türdeki programlar Fransızca gramer ve kelime kitaplarının elektronik ortama aktarılmış halidir.
Eğer sizin için Fransızca konuşma önemli ise online Fransızca kursunda ya bire bir özel ders ya da Fransızca canlı konuşma sınıflarının olduğundan emin olun.
Bire bir özel Fransızca dersleri oldukça faydalı olmakla ücretleri yüksektir.
Berlitz canlı online Fransızca kursunda hafta içi her gün Fransızca konuşma sınıfı açılmaktadır. Berlitz Global tarafından verilen Fransızca konuşma sınıflarına sadece ana dili Fransızca olan öğretmenler girmektedir.
Canlı Fransızca konuşma sınıflarına istediğiniz yerden katılarak Fransızca konuşma pratiği yapabilirsiniz.
Fiyat performans açısından bakıldığında Berlitz online Fransızca programı rakipsizdir.

Online Fransızca kursu ana dili Fransızca olan öğretmenler ile eğitim desteği veriyor mu ?

Online Fransızca kurslarından maksimum fayda sağlamak için kendi kendinize yapacağınız çalışmalar çok önemlidir.
Bu çalışmalar sırasında anlamadığınız bir konuyu size bire bir canlı olarak anlatacak bir öğretmen desteği talep etmeniz Fransızca öğrenme sürecinizi hızlandıracaktır.
Berlitz online Fransızca kursunda hafta içi her gün ana dili Fransızca olan öğretmenlerden kelime, gramer, telaffuz, vb. gibi konularda anlık canlı destek alabilirsiniz.

Online Fransızca kursunda ne kadar Fransızca konuşma pratiği yapabileceksiniz?

Fransızca öğrenmenin en zor ama aslında en kolay olan kısmı konuşmadır.
Ne kadar Fransızca konuşma pratiği yaparsanız çok daha iyi, akıcı ve doğru Fransızca konuşabilirsiniz.
Fransızca gramer, okuma, yazma gibi konular her kitaptan veya telefonunuza indireceğiniz ücretsiz aplikasyonlar vasıtasıyla geliştirilebilir ama Fransızca konuşmak için ana dili Fransızca olan öğretmenlerle pratik yapmanız gerekmektedir.
Satın alacağınız online Fransızca programında ana dili Fransızca öğretmenler ile Fransızca konuşma pratiği imkanı olup olmadığını araştırın.
Berlitz online Fransızca kursunda hafta için her gün Fransızca canlı konuşma sınıfları açılmaktadır. Fransızca konuşma sınıflarına istediğiniz kadar yani sınırsız girebilir ve konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Online Fransızca kursunda ana dili Fransızca olan öğretmenler var mı?

Ücretsiz online Fransızca kurslarında canlı öğretmen desteği bulunmaz.
Ücretli olan bazı online Fransızca kurslarında ise bu destek olmasına rağmen ana dili Fransızca olan yabancı öğretmenler bulunmaz.
Bazı kurslarda ise yabancı öğretmen desteği olmasına rağmen bu öğretmenler ana dili Fransızca olan değil farklı milletlerden öğretmenler olabilir.
Berlitz canlı online Fransızca kurslarında sadece ana dili Fransızca olan öğretmenler görev alır. Berlitz canlı online Fransızca kursları Berlitz Global tarafından verilmekte ve Berlitz Global garantisi altındadır.

Online Fransızca kursunda hangi kaynakları kullanıyor?

Online Fransızca kurslarında programdaki elektronik kaynakların çeşitliliği ve kalitesi doğru gelişim sağlamanız için çok önemlidir.
Fransızca kaynakların güncel, günümüz dünyası ile ilgili, iş yaşamında işinize yarayacak konuları kapsaması gerekmektedir
Online Fransızca programında, dil eğitiminin 4 bacağı olan konuşma, dinleme, okuma ve yazma yeteneklerinin eş güdümlü; olarak geliştirmesi için yeterli ve kaliteli kaynaklara sahip olduğundan emin olun.
Berlitz, 142 yıllık eğitim deneyimini online Fransızca eğitimlerine başarı ile aktarmış Dünyanın lider dil okuludur.

Online Fransızca kursu hangi metodu kullanıyor?

Fransızca eğitiminde plan ve kullanılan metot her şeyden önemlidir! Online Fransızca programının kullandığı yöntem Fransızca konuşma hedeflerinize ulaşmanızı direkt olarak etkileyecektir.
Berlitz canlı online Fransızca kursunda her öğrencinin seviyesine, mesleğine ve hedeflerine göre e-ders planı oluşturulmaktadır.
Her Fransızca dersi hedef bazlı ilerler.
Online Fransızca dersleri, öğrenme, pratik yapma ve kullanma (Learn, Practice and Apply) prensibine göre tasarlanmıştır.

Online Fransızca kursu kaç seviye içeriyor?

Online Fransızca kursları size belli bir süre kullanım hakkı sunar.
Çoğu online Fransızca kursunun kullanım süresi yanında seviye sınırlaması vardır.
Berlitz online Fransızca kursunda seviye sınırlaması yoktur. Kullanım süreniz boyunca tamamlayabildiğiniz kadar Fransızca seviye tamamlayabilirsiniz.

Item added to cart.
0 items -  0.00