Almanca Özel Ders

Almanca Özel Ders

Almanca özel ders konusu birçok kişi tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Almanca özel ders aramaları Almanca öğrenmek isteyenler tarafından sürekli yapılıyor. Peki Almanca özel ders nasıl seçilir? Berlitz eğitimlerinin farkları nedir, Almanca öğrenmede size ne sağlar?

İstanbul içindeki öğrencilerimize ister evlerinde ister merkezimizde Almanca özel ders verebiliyoruz. İstanbul dışındaki öğrencilerimiz ise bire bir özel ders formatında uzaktan online olarak Almanca derslerini alabilir.

Eğitim uzmanından randevu alın!

Kişiye Özel Almanca Dersleri ve Eğitimleri

Berlitz Metodu®

Berlitz Almanca özel derslerinin temelinde Berlitz Metodu® vardır. Almanca öğrenmek için özel öğretmeniniz ile konuşmayı, Almanca pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Berlitz öğrencileri Almancayı bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Metodu görmek istiyorum

Almanca özel derslerde etkili sonuçlar

Etkili Sonuçlar

Aktif Almanca pratik yapılan Berlitz özel Almanca dersleri ve tamamlayıcı online kaynaklar sayesinde, öğrencilerimiz Almanca anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Berlitz Metoduna göre hazırlanmış Almanca ders materyalleri okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve Almanca özel ders eğitiminden en iyi sonuçların alınmasını sağlar.

Materyaller Hakkında Bilgi İstiyorum

Almanca Özel Dersler

Almanca Seviyeler

Almanca Seviyeler

Almanca özel dersleri Berlitz Global tarafından Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 Almanca seviyelerinde geliştirilmiştir. 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde toplam 8 seviye Almanca özel ders eğitimi verilir. Almanca özel ders eğitimi pratik ve günlük Almanca kullanım becerilerinin yanında akademik Almanca becerilerini de geliştirmektedir.

Kişiye Özel Almanca Dersler ve Eğitim Planı

Kişiye Özel Ders ve Eğitim Planı

Almanca özel dersleri tamamen kişiye özel program ve ana dili Almanca olan yabancı eğitmenler ile tercihinize göre yüz yüze ya da sanal sınıf ortamında online olarak yapılmaktadır. Almanca özel deslerinizde eğitmeniniz sadece sizinle ilgileneceği için ilgi alanınız doğrultusunda ders planlaması yapabilirsiniz.

Online Eğitim Seçeneği

Online Eğitimler

Berlitz Almanca özel derslerinizi isterseniz sanal sınıf ortamında online olarak alabilirsiniz. Bütün derslerinizi size atanan tek bir eğitmen ile yapacağınız ve eğitmeniniz gelişiminizi bire bir takip edeceği için daha hızlı gelişim sağlarsınız.

Kurumsal İngilizce Eğitimi

Kurumsal (Şirketlere Özel) Eğitimler

Berlitz, kurumsal Almanca eğitimi alanında uzmanlaşmış bir kurumdur. Berlitz dünya çapında 35.000 kurum için bir dil okulundan öte kurumsal bir çözüm ortağıdır. Kurum çalışanlarınızın Almanca dil becerilerini test ediyor ve farklı departmanlar için gelişim planları hazırlıyoruz.

Kurumsal check-up istiyorum…

Çocuklar için Almanca

Çocuklar için Almanca Kursu

Çocuklar için Almanca kursu, 5-17 yaş gruplarındaki çocuklar ve genç yetişkinler için Berlitz Global tarafından geliştirilmiştir. Almanca eğitimlerimiz ile çocuğunuza küresel bir bakış açısı sunar, çocuğunuzun entelektüel gelişimini teşvik eder ve gelecekteki kariyer fırsatlarını artırabilirsiniz. Çocuğunuzun Almanca dilini konuşmasıyla gelecekteki başarıları için hazırlamış olursunuz.

Çocuklar İçin Almanca

Almanca Seviye Testi

Almanca Seviye Testi

Berlitz Dil Okullarının bütün Dünya’da 72 ülkede ortak kullandığı Almanca seviye testi ile mevcut seviyeniz uluslararası standartlarda yüksek doğruluk ile belirlenir. Yapay zeka tarafından cevaplarınıza göre zorluğu ayarlanan Almanca testi sayesinde tam olarak hangi seviyede olduğunuzu tespit ederiz ve en uygun seviyeden Almanca özel derslerine başlamanızı sağlarız.

Almanca Seviye Testi

Neden Berlitz Almanca Özel Dersleri?

Global Deneyim

Temelleri 1800 yılların sonunda Amerika’da atılan okulumuzda, Almanca eğitimi ve global iletişim ile ilgili tüm sorularınıza 142 yıllık kurumsal kültür ve tecrübemizle çözümler sunuyoruz. Almanca derslerinde garantili sonuçlar için hemen eğitim uzmanlarımızdan randevu alabilirsiniz!

Hızlı Sonuçlar

Daha hızlı bir şekilde akıcı Almanca konuşun. Sizin için en önemli olan Almanca konuşmaya daha fazla zaman ayırın.

Esnek Almanca Eğitim Programları

Öğrenim tarzınız veya Almanca seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş bir eğitim programı oluşturacağız. Yüz yüze, sanal sınıf veya online eğitimlerimiz her kişiye ve her bütçeye uygun Almanca eğitim alternatifleri sunar.

Yurt Dışına En Yakın Deneyim

Almanca dil öğrenimi ve kültürel anlayışı birleştirerek, yeni bir ülkede yaşamak ve çalışmak için edinebileceğiniz en yakın deneyimi Türkiye’de sunuyoruz.

Almanca Seviyeler

Berlitz yurt dışı genel merkezi, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 Almanca seviyelerinde geliştirilmiştir. 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde bu seviye sistemine uygun olarak aynı standartta Almanca eğitimi verilir. Berlitz seviye sisteminde son 2 seviyesi üst düzey olmak üzere toplam 10 seviye mevcuttur.

Almanca seviyenizi bütün Dünyada ortak kullanılan seviye testi ile hemen öğrenebilirsiniz. Almanca seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki linkte tıklayınız.

Almanca Seviye Testi

Tüm Almanca Seviyeler ve Açıklamaları

Global Referanslarımız

                        danone                  image/svg+xml                    

Atatürk’ün Berlitz’e Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin çalışmalarını takdir ederek 1930 yılında bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

72 ülkede yabancı dil eğitimi veren Dünyanın en büyük dil okulu olan Berlitz Dil Okulları, tamamen bilimsel bir zeminde dil becerilerini doğal bir akış sürecine dahil eden konuşma odaklı dil eğitiminin ilk ve en iyi uygulayıcısıdır.

1878 yılında kurulan Berlitz, Osmanlı İmparatorluğu döneminde, kurtuş savaşında ve Cumhuriyetin ilanından sonrada modern Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri olmayı başardı.

Türkiye’nin kuruluşunda ve gelişiminde üzerine düşen görevleri yapan Berlitz Dil Okulunun Atatürk tarafından fark edilip onurlandırılması en büyük gurur kaynağımızdır. Mektubunda yabancı dil eğitimine verilen katkı sebebiyle teşekkürlerini ileten Atatürk, aynı zamanda Berlitz’in çalışmalarını da takdir etmiştir.

Berlitz Dil Okulları olarak her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 90 yıl önce yazdığı mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır ve öyle olmaya da devam edecektir.

Atatürk'ün Dil Okuluna Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Almanca Özel Dersi Alan Bir Kişi

Berlitz Almanca Özel Derslerinin Farklılıkları

Berlitz Almanca özel derslerini sizin için ideal bir seçenek haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri Almanca dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif Almanca konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ve yabancı öğretmeniniz sayesinde Almanca özel derslerinde aktif Almanca konuşarak, Almancada hızlı ve başarılı bir gelişim sağlarsınız.

Aktif Almanca konuşma Aktif Almanca konuşma

Anadili Almanca olan yabancı öğretmenler Anadili Almanca olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı Almanca dersleri Vaka ve konu bazlı Almanca dersleri

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim Hızlı ve sürekli gelişim

Almanca Özel Ders Başvuru Formu

Almanca Özel Dersleri hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

 


Item added to cart.
0 items -  0.00