Almanca Özel Ders

Hemen BaşvurAlmanca Seviyeni Öğren
Almanca özel ders - Almanca öğrenme - Private German Course

Almanca özel dersler, Almanca öğrenmek için en etkili yoldur

Almanca özel derslerin temelinde başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® vardır. Almanca öğrenmek için aktif konuşmayı, pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Berlitz öğrencileri Almancayı bol konuşma pratiği yaparak, aktif bir şekilde öğrenir.

Almanca özel ders alan öğrencilerimiz, anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Berlitz Metoduna göre hazırlanmış Almanca ders materyalleri, okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve Almanca özel derslerden en iyi sonuçların alınmasını garanti eder.

Almanca özel ders - Bire Bir Almanca Eğitim - Private German Course

Neden Almanca Öğrenmelisiniz?

Avrupa’da konuşulan en önemli dillerden biri olan Almanca, iş ve seyahat için en önemli dillerden biridir. Almanya’nın ekonomik büyümesine ve dünya ticaretinde her geçen gün daha önemli bir konum elde etmesine paralel olarak Almanca öğrenmenin önemi de artmaktadır.

Almanya, gelişen ekonomisine paralel olarak sürekli olarak yetişmiş insan gücüne ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyacının önemli bir kısmını diğer ülkelerden sağlamaktadır. Almanya devleti tarafından desteklenen göçmen programlarına katılabilmek için ilk şart Almanca bilmektir. Bu nedenle Almanya’da yaşamayı hedefleyen kişilerin mutlaka Almanca öğrenmeleri gerekmektedir.

Almanca Özel Ders - Yeni Bir Hayat - A New Life - German Private Course

Berlitz ile Almanca Kursu

Almanca öğrenmek yeni bir dünyanın ve yeni fırsatların kapısını açabilir. Berlitz ile Almanca öğrenmek sadece dili öğrenmenizi değil, aynı zamanda ihtiyacınız olan akıcılıkta rahatça kullanabilmenizi sağlar. Sürükleyici Almanca öğrenme tekniklerimiz, ilk dersinizden itibaren ana dili Almanca olan bir eğitmen ile Almanca konuşmaya başlamanıza olanak tanır. Bu yaklaşım size, hem Almanca hem de Almancanın kültürel yönleri hakkında anında geri bildirim sağlar.

Almanca öğrenme amacınız ne olursa olsun, Berlitz dil okullarında sizin için bir Almanca eğitim seçeneği sunar. Almanca ders seçeneklerimiz, istediğiniz hızda Almanca öğrenmenize, müfredatı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize veya standart Almanca müfredatımızı kullanmanıza ve önceden belirlenmiş bir ders programından seçim yapmanıza veya evde Almanca öğrenmek için kendi derslerinizi planlamanıza olanak tanır.

Almanca Özel Ders Özellikleri

En Etkili Sonuçlar İçin Almanca Özel Ders

Berlitz Metodu®

Berlitz Metodu®, Almanca öğrenmek için aktif konuşmayı, Almanca pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Öğrencilerimiz Almanca bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Hedefinize Özel Almanca

Almanca özel derslerinizi ilgi alanınıza ve hedeflerinize göre özelleştirebilir, size uygun gün ve saatlerde planlama yapabilirsiniz.

Kişiye Özel Almanca

Almanca özel dersleri tamamen kişiye özel program ve ana dili Almanca olan yabancı eğitmenler ile tercihinize göre yüz yüze ya da sanal sınıf ortamında online olarak yapılmaktadır.

Almancada Hızlı Sonuçlar

Öğrenim tarzınız veya Almanca seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş Almanca eğitim programı ile daha hızlı bir şekilde akıcı Almanca konuşun.

Berlitz Almanca Kursu Öğrenci Görüşleri

Almanca öğrenmek için en iyi yöntem Berlitz Metodudur

Berlitz online eğitimlerinde çok olumlu bir deneyimim var. Almanca derslerinde dil bilgisi, diyaloglar ve konuşmalar üzerinde duruyoruz. Aldığımız her Almanca dersi farklı ve ilginç konular üzerinde oluyor. Dersler, öğrencileri motive eden kaliteli, eğlenceli bir ortama odaklanarak çok dikkatli bir şekilde yapılandırılmış. Sınıfta cümle kurma, soru sorma ve ayrıca cevap verme fırsatımız var. Almanca dil bilgisi çok anlaşılır bir şekilde sunuluyor. Mevcut seviyemi bitirdikten sonra Berlitz derslerine devam edeceğim.

Denisa Kresnakova

Çok teşekkürler

Almanca dersleri çok iyiydi. Anadili Almanca olan öğretmenler ile konuşmak yabancı dilde gelişimimi olumlu etkiledi. Berlitz Almanca derslerinde çok memnun kaldım. Her şey için çok teşekkürler.

Ing. Slavka Sepesiova

Mükemmel bir deneyim

İngiltere’den ayrılmadan önce ben ve ailem Berlitz online eğitimleri ile yaklaşık 4 hafta yabancı dil dersi aldık. Hepimiz bu deneyimi mükemmel bulduk. Eğitimimiz, yeni yaşayacağımız ülkeye vardığımız andan itibaren iletişim kurmamıza yardımcı oldu.

Paul

Almanca Seviyeler

Almanca özel derslere başlamadan önce mevcut bilginizi 72 ülkede ortak kullanılan seviye testi ile hemen öğrenebilirsiniz. Almanca seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki kutucuğa tıklayınız.

Berlitz Proficiency Chart - Tum Ingilizce Seviyeler ve Aciklamalari

Berlitz’i Tercih Eden Global Referanslarımız

Almanca Özel Dersler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Berlitz merkezlerinde bire bir özel Almanca derslerini yüz yüze alabilirsiniz. Berlitz merkezlerine uzak konumda olan kişiler için online özel derslerimiz mevcuttur. İsteyen kişiler bir araya gelerek kendi küçük gruplarını oluşturabilirler.
Esnek öğrenme seçeneklerini tercih eden öğrencilerimiz, canlı dersleri de içeren kendi kendine Almanca öğrenme programlarımızdan faydalanabilirler.
Uzman öğretmenlerle her yaştan çocuk için Almanca derslerimiz mevcuttur.

Özel Almanca kursları, her seviye için, 40 ders içerir.
Canlı dersler de içeren kendi kendine Almanca öğrenme programları, 6 aylık veya 12 aylık abonelik olarak mevcuttur.

Almanca özel dersler, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerindedir. Öğrencilerimiz, 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta Fransızca eğitim alırlar.

Almanca sınavlarına yönelik eğitimlerimiz mevcuttur.

Almanca özel derslerimize, ana dili Almanca olan, deneyimli ve Berlitz sertifikalı yabancı eğitmenler girmektedir.

Almanca Öğrenmek Neden Önemlidir?

Bugün dünyada yaklaşık 100 milyon kişi Almancayı ana dili olarak kullanmaktadır. Almanca ayrıca Avusturya, İsviçre ve Lüksemburg gibi ülkelerin resmi dilidir ve doğu Fransa, kuzey İtalya, doğu Belçika, Hollanda, Danimarka, Polonya, Çek Cumhuriyeti, İsveç ve Rusya’da yaygın olarak konuşulmaktadır. Avrupa dışında, örneğin ABD ve Brezilya’da Almanca konuşan topluluklar vardır.

Almanca, Avrupa’da en çok konuşulan dildir. Almanya aynı zamanda dünyanın en büyük üçüncü ve Avrupa’nın en büyük ekonomisidir. En iyi bilinen küresel markalardan bazıları Almanya merkezlidir. Bunlar arasında Mercedes Benz, BMW, BAYER, BOSCH, Miele, Daimler, Siemens, SAP, BASF, Henkel, Adidas, Puma, Allianz, DHL, Volkswagen, Audi, Porsche gibi firmalar yer almaktadır.