Almancayı hızlı, bireysel ve etkili bir şekilde öğrenin

Almanca Özel Dersler

Almanca özel ders - Almanca öğrenme - Private German Course

Almanca Özel Dersler

Almanca özel dersler, Almanca öğrenmek için en etkili yoldur

Almanca özel derslerin temelinde başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® vardır. Almanca öğrenmek için aktif konuşmayı, pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Berlitz öğrencileri Almancayı bol konuşma pratiği yaparak, aktif bir şekilde öğrenir.

Almanca özel ders alan öğrencilerimiz, anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Berlitz Metoduna göre hazırlanmış Almanca ders materyalleri, okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve Almanca özel derslerden en iyi sonuçların alınmasını garanti eder.

Almanca Özel Ders Tanıtım Videosu

Neden Almanca öğrenmelisiniz?

Neden Almanca Öğrenmelisiniz?

Avrupa’da konuşulan en önemli dillerden biri olan Almanca, iş ve seyahat için en önemli dillerden biridir. Almanya’nın ekonomik büyümesine ve dünya ticaretinde her geçen gün daha önemli bir konum elde etmesine paralel olarak Almanca öğrenmenin önemi de artmaktadır.

Almanya, gelişen ekonomisine paralel olarak sürekli olarak yetişmiş insan gücüne ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyacının önemli bir kısmını diğer ülkelerden sağlamaktadır. Almanya devleti tarafından desteklenen göçmen programlarına katılabilmek için ilk şart Almanca bilmektir. Bu nedenle Almanya’da yaşamayı hedefleyen kişilerin mutlaka Almanca öğrenmeleri gerekmektedir.

Almanca Özel Ders - Yeni Bir Hayat - A New Life - German Private Course

Berlitz ile Almanca Özel Dersler

Almanca öğrenmek yeni bir dünyanın ve yeni fırsatların kapısını açabilir. Berlitz ile Almanca öğrenmek sadece dili öğrenmenizi değil, aynı zamanda ihtiyacınız olan akıcılıkta rahatça kullanabilmenizi sağlar. Sürükleyici Almanca öğrenme tekniklerimiz, ilk dersinizden itibaren ana dili Almanca olan bir eğitmen ile Almanca konuşmaya başlamanıza olanak tanır. Bu yaklaşım size, hem Almanca hem de Almancanın kültürel yönleri hakkında anında geri bildirim sağlar.

Almanca öğrenme amacınız ne olursa olsun, Berlitz dil okullarında sizin için bir Almanca özel ders seçeneği mevcuttur. Almanca özel ders seçeneklerimiz, istediğiniz hızda Almanca öğrenmenize, müfredatı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize veya standart Almanca müfredatımızı kullanmanıza ve önceden belirlenmiş bir ders programından seçim yapmanıza veya evde Almanca öğrenmek için kendi derslerinizi planlamanıza olanak tanır.

İyisinde Almanca Öğrenin

Almanca özel ders arayışındaysanız, Berlitz ile görüşmeden karar vermeyin.

Almanca Özel Ders Özellikleri

En Etkili Sonuçlar İçin Almanca Özel Ders

Almancayı Hızlı Öğrenmek için Berlitz Metodu®

Berlitz Metodu®, Almanca öğrenmek için aktif konuşmayı, Almanca pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Öğrencilerimiz Almancayı bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Amaçlarınıza Daha Hızlı Ulaşmanız için Hedefinize Özel Almanca

Almanca derslerinizi ilgi alanınıza ve hedeflerinize göre özelleştirebilir, size uygun gün ve saatlerde planlama yapabilir, bu sayede Almanca hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Size Özel Program için Kişiye Özel Almanca

Almanca özel dersleri tamamen kişiye özel program ve ana dili Almanca olan yabancı eğitmenler ile tercihinize göre yüz yüze ya da sanal sınıf ortamında online olarak yapılmaktadır.

Özel Dersler ile Almancada Hızlı Sonuçlar

Öğrenim tarzınız veya Almanca seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş bir eğitim programı ile daha hızlı bir şekilde akıcı Almanca konuşun.

Berlitz Almanca Kursu Öğrenci Görüşleri

Keşke daha önce tanışmış olsaydım

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Berlitz ile uzun süreli bir ilişkimiz oldu. Berlitz ile tanışmadan önce İngilizce cümle kuramıyordum ama 3 ay sonrasında yaz stajımı yurt dışında yaptım. İkinci senemde ise Türkiye’nin en büyük kurumsal firmaların birinde İngiliz aksanlı bir yabancının yanında staj yaptım ve bu benim için büyük bir başarıydı. Bir sonraki senede ise Dünya’nın en iyi 10 üniversitesinden biri olan bir okuldan kabul aldım ve şu an Singapur’da doktora yapıyorum 😊 Teşekkürler Berlitz, sizlerle TEV sayesinde tanıştım ama keşke daha önceden tanışmış olsaydım. 
Ramazan Çiftçi
Google yorumlardan gönderdi

Profesyonel bir ekip

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Berlitz Dil Okulu’yla İngilizce Fırsatım bursu sayesinde tanıştım. Berlitz’den yaklaşık bir yıldır İngilizce eğitimi alıyorum. Bize sunulan eğitimin kalitesindeki en büyük başarı, işini severek ve özveriyle çalışan profesyonel bir ekibin yer almasından kaynaklanıyor.
Yaren İlhan
Google yorumlardan gönderdi

Türkiye’deki dil okullarına bakış açımı değiştirdi

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Berlitz Dil Okulu, Türkiye’deki dil okullarına olan bakış açımı değiştirdi. Tamamen gramer odaklı olmak yerine daima konuşturma eğilimli bir eğitim modelleri var. Üçüncü kurumu tamamladım ve devam etmeyi düşünüyorum. Yabancı hocalarımız sayesinde yabancı dili konuşabilme özgüvenimi aşmış ve artık nasıl dil öğrenebileceğimi biliyor durumdayım. İlgili çalışanlarına da ayrıca teşekkür ederim.
Betül Kerimler
Google yorumlardan gönderdi

Okulumuzda Yabancı Dil Eğitimi Alan Ünlü Öğrencilerimiz

Ünlü Berlitz Öğrencileri Türkiye Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel

Türkiye Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel

Süleyman Demirel’in hayatının anlatıldığı Muharrem Sarıkaya imzalı bir biyografi yazısında, Demiren’in ortaokul gibi lisede de A, B sınıflarına o dönem etkin olan Fransızca ve Almanca öğretilirken, onun C bölümüne İngilizce düştüğü, bunu bir fırsata çevirerek İTÜ’de İngilizce’sini geliştirmek için “Berlitz Lisan Kursu”na kaydolduğu, Berlitz Dil Okulunda öğrendiği İngilizcenin, Demirel’in ABD yolunu açan bir kapı olduğu ifade edilmektedir.

Hürriyet gazetesinde yer alan başka bir Demirel yazısında, Demirel’in İTÜ’den mezun olduğunda İngilizce bildiği, bunun nedeninin ise en sıkışık zamanlarda bile Berlitz derslerini ihmal etmeyen, hiç aksatmadığı Berlitz dershanesindeki çalışmalarının bir ürün olduğu belirtilmektedir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Sakıp Sabancı

İş İnsanı Sakıp Sabancı

Sabancı Holding eski yönetim kurulu başkanı Sakıp Sabancı, Sabancı ailesinin birçok bireyi gibi İngilizce eğitimini Berlitz Dil Okullarında almıştır.

Berlitz’in New York şehrinin ikonik alışveriş merkezi Rockefeller Center‘da yer alan şubesinde İngilizce eğitim alan Sakıp Sabancı, 1950’li yıllarda ilk defa Avrupa’ya gittiğinde, bir turist gibi etrafı gezmekten çok keyif aldığını ancak yabancı lisan bilmemenin zorluklarını çektiğini belirtmiştir.

Sakıp Sabancı, oğlunun tedavisi için uzun süre kaldığı New York’ta, tanıdıklarının tavsiyesi üzerine Berlitz lisan okuluna gittiğini belirtmiştir.

Sakıp Sabancı, İngilizce öğrenmemin gerek iş hayatında, gerekse özel hayatında kendisine çok faydaları olduğunu, yabancı ortaklarıyla yapılan görüşmelerde ya da yabancı basın ile yaptığı röportajlarda fikirlerini rahatlıkla ifade etmenin mutluluğunu yaşadığını belirtmiştir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri ABD Başkanı John F. Kennedy

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı John F Kennedy

Berlitz Dil Okulları ABD merkezi, uzun yıllardır Amerika Birleşik Devletlerinin yurt dışında görev yapan askeri ve sivil personellerinin yabancı dil eğitimleri için tercih ettiği dil okuludur.

Benzer şekilde ABD Başkanlarının yabancı dil eğitim ihtiyaçları, Berlitz Dil Okulları tarafından sağlanır.

John F Kennedy, Jimmy Carter gibi ABD Başkanları ikinci veya üçüncü yabancı dillerini Berlitz Dil Okullarında öğrenmiştir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Brezilyalı Milli Futbolcu Pele

Brezilyalı Milli Futbolcu Pele

Pele, bütün futbol otoriteleri tarafından dünyanın gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu olarak gösterilmektedir. Başarıları, şampiyonlukları ve aldığı kupalar bütün dünyada futbol için ölçü ve hedef olarak gösterilmektedir.

Futbol otoriteleri tarafından tarihin en iyi futbolcusu olarak gösterilmesinin nedenlerinden biri Brezilya ile 3 kere Dünya Kupası kazanmasıdır.

Kulüp kariyerinde 1974 yılına kadar oynadığı Santos takımında tam 1284 gol attı ve 1975’te ABD’nin Cosmos Takımı’na transfer oldu.

ABD’ye transfer olması ile İngilizce konuşmasının kariyeri için mutlak bir gereklilik olduğunu düşünen Pele, İngilizce derslerini Berlitz Dil Okullarından almıştır.

Pele, Berlitz dil okulunda İngilizce öğrenirken aynı okulun öğrencisi olan ve Japonca öğrenen müzik tarihinin en büyük solistlerinden olan John Lennon ile tanışmıştır ve arkadaş olmuşlardır. Bu anısını kendi kaleme aldığı otobiyografi kitabında anlattığı gibi farklı zamanlarda yaptığı röportajlarda da defalarca dile getirmiştir. Pele’nin İngilizce yaptığı röportajlardan birini Youtube videolarından izleyebilirsiniz.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Barcelona'lı Futbolcu Carles Puyol

Barcelona’lı Futbolcu Carles Puyol

Barcelona’lı eski futbolcu Carles Puyol, İngilizce derslerini diğer birçok ünlü sporcu gibi dil okulumuzdan almayı tercih etmiştir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Kaiser Wilhelm II of Germany

Alman İmparatoru Kaiser Wilhelm II

II. Wilhelm (Friedrich Wilhelm Viktor Albert von Preußen; 27 Ocak 1859 – 4 Haziran 1941), son Alman İmparatoru (Kaiser) ve Prusya Kralı olarak hüküm sürdü.

Annesi İngiltere Kraliçesi Kraliçe Victoria’nın büyük kızı, III. Friedrich’in karısı, Alman İmparatoriçesi ve Prusya Kraliçesi Victoria’dır. II. Wilhelm, böylelikle, İngiltere Kraliçesi’nin torunu, Victoria’dan sonraki İngiltere Kralı VII. Edward’ın yeğeni, Edward’ın oğlu Kral V. George’un da birinci dereceden kuzenidir.

II. Wilhelm, İngiltere Kraliçesinin torunu ve İngiltere prensesinin oğlu olmasına rağmen sadece Almanca konuşulan bir ortamda büyüdüğü için İngilizce öğrenemedi.

Dünyadaki birçok kraliyet ailesi ferdi gibi yabancı dil öğrenmek için Berlitz’i tercih eden II. Wilhelm, İngilizce eksikliğini Berlitz’ten aldığı dersler ile kapatmıştır.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Rus Cari Nikolay Aleksandrovic Romanov

Rus Çarı II. Aleksandroviç Romanov

II. Nikolay, Romanov hanedanına mensup son Rusya İmparatorudur.

Rusya’da Bolşevik isyanı sonrası Çar ailesi ile birlikte ev hapsine alındı.

Bolşeviklere karşı savaşan Beyaz Ordunun çarı kurtarmaları olasılığı üzerine, bolşeviklerin kararı ile 16-17 Temmuz gecesi Çar II. Nikolay, Çariçe Aleksandra, kızları Olga, Tatyana, Anastasia, Maria, oğulları Aleksey, aile doktoru Yevgeniy Botkin, halayık Aloiziy Trupp, Çariçe’nin hizmetkarı Anna Demidova ve aşçı İvan Haritonov hapsedildikleri evin bodrumunda kurşuna dizilerek öldürüldüler. Cesetler terk edilmiş bir maden ocağında yakıldıktan sonra yakınlardaki ormanlık araziye gömüldü.

Çar ve aile bireyleri, Avrupa’daki birçok kraliyet ailesindeki trende uyarak yabancı dil eğitimlerini Berlitz Dil Okullarından almışlardır. Günümüzde de var olan kraliyet (İngiltere, Hollanda, Belçika, İsveç, Norveç gibi) aileleri bu geleneği sürdürmekte ve yabancı dil eğitimlerini Berlitz Dil Okullarından almaktadır.

Atatürk'ün Berlitz Dil Okullarına gönderdiği teşekkür mektubu

Atatürk’ün Berlitz Dil Okullarına Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin dil eğitimine yaptığı katkılardan dolayı takdir etmiş ve 4 Ocak 1930 tarihinde bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Mektubun aslı günümüzde Cumhurbaşkanlığı arşivlerinde saklanmaktadır.

Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

Berlitz Dil Okulları olarak, her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 1930 yılında kaleme aldığı bu mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır.

Almanca Özel Ders Seçenekleri

Almanca Flex Özel Dersler

Ana dili Almanca olan yabancı öğretmenler

Almanca özel derslerden memnun kalmazsanız 14 gün içinde %100 para iadesi

Haftada 2, 3 veya 5 gün Almanca özel ders

3, 6 ve 12 ay Almanca eğitim

Seviyenize özel Almanca ders planı

Almanca Premium Özel Dersler

40 adet Almanca özel ders

Eğitiminize atanan tek öğretmen ile çalışma

Hedeflerinize özel ders planı

Ana dili Almanca olan Berlitz öğretmenleri

İş Almancası veya genel Almanca

Haftada 2, 3 veya 5 gün online Almanca özel ders. Yeni Online Almanca kursuna hemen göz atın. İsterseniz İngilizce ve İspanyolca seçenekleri de mevcut.

Almanca Seviyeler

Almanca özel derslere başlamadan önce mevcut seviyenizi, Berlitz’in 70’ten fazla ülkede ortak kullandığı online Almanca seviye testi ile hemen ve yüksek doğrulukta sonuç ile öğrenebilirsiniz. Almanca seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki kutucuğa tıklayınız.

Almanca seviyeleri ve açıklamaları tablosu

Global Referanslarımız

Berlitz Metodu Kurumsal Almanca eğitimleri

Yöneticiler için Almanca Özel Dersler

Berlitz, yöneticiler için Almanca özel dersler konusunda uzmanlaşmış global bir dil okuludur. Bütün Dünyada 70’ten fazla ülkeye yayılmış eğitim ağı ile Dünyanın önde gelen lider firmalarının yöneticilerine uzun yıllardır yüksek başarı oranı ile özel dersler ile Almanca eğitimi vermektedir. Bu başarımızı yöneticilerin Almanca öğrenme ihtiyacını doğru analiz etmeye, eğitim planlayıcıları ve insan kaynakları departmanı ile koordineli çalışmamıza, eğitmenlerimizin yöneticiler ile kurduğu güçlü iletişime ve kurumun yaptığı yatırımın karşılığını almasına borçludur.

Almanca Özel Dersler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Berlitz merkezlerinde bire bir özel Almanca derslerini yüz yüze alabilirsiniz. Berlitz merkezlerine uzak konumda olan kişiler için online özel derslerimiz mevcuttur. İsteyen kişiler bir araya gelerek kendi küçük gruplarını oluşturabilirler.
Esnek öğrenme seçeneklerini tercih eden öğrencilerimiz, canlı dersleri de içeren kendi kendine Almanca öğrenme programlarımızdan faydalanabilirler.
Uzman öğretmenlerle her yaştan çocuk için Almanca derslerimiz mevcuttur.

Ana dili Almanca olan öğretmenlerden, özel ders almanızı sağlayan online Almanca eğitim paketinin aylık ücreti 3.330 TL’den başlamaktadır. Online Almanca kursunda 14 gün %100 para iade garantisi bulunmaktadır. Online Almanca kursunu 14 gün deneyebilir, beğenmezseniz sorgusuz sualsiz %100 para iadesi alabilirsiniz.

Premium Almanca özel ders fiyatlarımız ise dönemsel kampanyalar nedeniyle farklılık göstermektedir. Güncel Almanca özel ders fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Özel Almanca kursları, her seviye için, 40 ders içerir.
Almanca online eğitim paketinde ise, haftada 2, 3 veya 5 gün bire bir özel ders ders içerir ve 3, 6 ve 12 aylık abonelik seçenekleri mevcuttur.

Almanca özel dersler, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerindedir. Öğrencilerimiz, 70’ten fazla ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta Almanca eğitim alırlar.

Almanca sınavlarına yönelik özel derslerimiz mevcuttur.

Almanca özel derslerimize, ana dili Almanca olan, deneyimli ve Berlitz sertifikalı yabancı eğitmenler girmektedir.

Almanca Öğrenmek Neden Önemlidir?

Bugün dünyada yaklaşık 100 milyon kişi Almancayı ana dili olarak kullanmaktadır. Almanca ayrıca Avusturya, İsviçre ve Lüksemburg gibi ülkelerin resmi dilidir ve doğu Fransa, kuzey İtalya, doğu Belçika, Hollanda, Danimarka, Polonya, Çek Cumhuriyeti, İsveç ve Rusya’da yaygın olarak konuşulmaktadır. Avrupa dışında, örneğin ABD ve Brezilya’da Almanca konuşan topluluklar vardır.

Almanca, Avrupa’da en çok konuşulan dildir. Almanya aynı zamanda dünyanın en büyük üçüncü ve Avrupa’nın en büyük ekonomisidir. En iyi bilinen küresel markalardan bazıları Almanya merkezlidir. Bunlar arasında Mercedes Benz, BMW, BAYER, BOSCH, Miele, Daimler, Siemens, SAP, BASF, Henkel, Adidas, Puma, Allianz, DHL, Volkswagen, Audi, Porsche gibi firmalar yer almaktadır.