Çocuklar ve Gençler İçin İngilizce Kursu


Çocuğunuz İyisinde İngilizce Öğrensin

Bilgi İstiyorum

Berlitz Çocuklar ve Gençler için İngilizce eğitim programları çocuğunuzun entelektüel gelişimini teşvik eder, küresel bir bakış açısı sunar ve çocuğunuzun gelecekteki kariyer fırsatlarını arttırır.

Akademik araştırmalar çocukluk yıllarının İngilizce öğrenmek için en iyi zaman olduğunu göstermiştir. Erken yaşlarda İngilizce eğitimine başlayan çocuklar İngilizceyi genellikle aksan olmadan konuşabilirler. 

Çocuğunuz İyisinde İngilizce Öğrensin

Çocuğunuzun İngilizce öğrenmesini istiyorsanız, en iyisinde öğrenmesini sağlayın.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Özellikleri

Çocuğunuzun Geleceği İçin İngilizce Kursu

Berlitz çocuklar için İngilizce kursu, çocuğunuzun benzersiz yeteneklerini keşfetmesine ve dünya hakkındaki anlayışını geliştirmesine yardımcı olur.

İngilizce özel ders alan bir ortaokul öğrencisi

Çocuklar için bire bir özel İngilizce dersleri

  • Ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenler
  • Çocuğunuza özel İngilizce özel ders programı
  • Çocuğunuz görüntülü ve konuşarak İngilizce öğrenecek

Özgüvenini İngilizce ile geliştirin

  • Etkili İngilizce öğrenme konsepti
  • Ana dili İngilizce olan yabancı öğretmen ile korkmadan İngilizce konuşacak
  • Çocuğunuz canlı derslerde aktif konuşarak İngilizce öğrensin
Gençler için İngilizce kursu ortaokul öğrencisi
çocuklar ve gençler için İngilizce kursu - english for kids and teens

Ona ciddi bir İngilizce programı sunun

  • Berlitz’in 70’ten fazla ülkede ortak kullandığı İngilizce eğitiminden çocuğunuz da faydalansın
  • Almanya, İsveç, Belçika, Hollanda, Fransa gibi ülkelerde bulunan çocuklarla aynı standartta İngilizce eğitim alsın

Çocuklar için İngilizce Canlı Dersler

Atatürk'ün Berlitz Dil Okullarına gönderdiği teşekkür mektubu

Atatürk’ün Berlitz Dil Okullarına Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Cumhuriyetimizin banisi (*) Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin dil eğitimine yaptığı katkılardan dolayı takdir etmiş ve 4 Ocak 1930 tarihinde bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Mektubun aslı günümüzde Cumhurbaşkanlığı arşivlerinde saklanmaktadır.

Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

Berlitz Dil Okulları olarak, her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 92 yıl önce yazdığı mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır.

(*) Bani, Cumhuriyetimizin kuruluş yıllarında kullanılan, kurucu manasına gelen bir kelimedir. Atatürk’ün Berlitz Dil Okulları için kaleme aldığı mektubu incelerseniz, günümüzde kullanılmayan bir çok eski kelimenin kullanıldığını görürsünüz. Bu nedenle Atatürk’ün yaşadığı zamanı şereflendirmek için bani kelimesi bilinçli olarak tercih edilmiştir.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Başvuru Formu

Çocuklar için İngilizce kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

Çocuklar için ingilizce kursları

Çocuklar İçin İngilizce

Berlitz eğitmenleri çocuğunuzu ilk dersten itibaren İngilizce konuşmaya teşvik eder. Berlitz’in global tecrübesi ve benzersiz metodu ile oluşturulan program, çocuğunuzu kendini İngilizce konuşarak ifade etmesi için cesaretlendirir, çocuğunuza bağımsız bir birey olduğunu, önemli olduğunu ve Dünyada fark yaratabileceğini hissettirir.

Çocuklara yabancı dili nasıl öğretiyoruz?

Nasıl İngilizce Öğretiyoruz?

Berlitz eğitmenleri ana dili İngilizce olan, çocuklara İngilizce öğretimi konusunda deneyimli, İngilizce öğretmeyi seven profesyonel eğitmenlerdir. Berlitz eğitmenleri motive edici ve olumlu yaklaşımlarını her derse aktararak çocuğunuzun derse odaklanmasını sağlar. Bütün İngilizce dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmen ile yapıldığından çocuğunuzun gelişimi tam olarak yakından takip edilir.

Çocuklar için ingilizce kurslarında etkili sonuçlar

Etkili Sonuçlar

Sadece iyi bir eğitim programı ile çocuğunuzun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Berlitz 140 yılı aşan tecrübesi ile oluşturduğu konuşma odaklı çocuklar için yabancı dil eğitimleri, ilk dersten çocuğunuzun İngilizce konuşmasını sağlayan bir metoda sahiptir. Başta Avrupa olmak üzere 70’ten fazla ülkede Berlitz eğitimlerine katılan çocuklar yaşıtlarına göre çok daha iyi İngilizce konuşmaktadır.

Çocuklar için ingilizce eğitiminde yüksek başarı

Çocuklar İçin %100 İngilizce

Berlitz çocuklar için İngilizce kursu, çocuğunuzun benzersiz yeteneklerini keşfetmesine ve dünya hakkındaki anlayışını geliştirmesine yardımcı olur. Erken yaşta yeni bir dil öğrenmek, çocuğunuzun bilişsel yetenekleri geliştirir ve çocuğunuzun kendisine daha çok güven duymasını sağlar. İster yüz yüze ister uzaktan eğitim olsun, Berlitz İngilizce eğitimi çocuğunuzun geleceği için yapacağınız en iyi yatırımdır.

Neler Sunuyoruz?

Çocuklar için ingilizce kursu öğretmenlerimiz

Öğretmenlerimiz

Berlitz eğitmenleri ana dili İngilizce olan, çocuklara İngilizce öğretimi konusunda deneyimli, İngilizce öğretmeyi seven profesyonel eğitmenlerdir. Berlitz eğitmenleri motive edici ve olumlu yaklaşımlarını her derse aktararak çocuğunuzun derse odaklanmasını sağlar. Bütün İngilizce dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmen ile yapıldığından çocuğunuzun gelişimi tam olarak yakından takip edilir.

Çocuklar için ingilizce kursu konuşarak öğrenme

Konuşarak Öğrenme

Sadece iyi bir eğitim programı ile çocuğunuzun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Berlitz, 140 yıldan fazla tecrübesi ile oluşturduğu konuşma odaklı çocuklar için İngilizce eğitimleri, ilk dersten çocuğunuzun İngilizce konuşmasını sağlayan bir metoda sahiptir. Başta Avrupa olmak üzere 70’ten fazla ülkede Berlitz İngilizce eğitimlerine katılan çocuklar yaşıtlarına göre çok daha iyi İngilizce konuşmaktadır.

Çocuklar için ingilizce kursu online dersler

Çocuklar için Online İngilizce

Talep ederseniz çocuğunuz için İngilizce eğitimini birebir özel ders formatında online olarak Türkiye’nin her yerinden alabilirsiniz.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Başvuru Formu

Çocuklar için İngilizce kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.