Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Çocuklar için İngilizce kursu birçok kişi tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Çocuklar için İngilizce kursu araştırmaları çocuklarının İngilizce öğrenmesini isteyen ebeveynler tarafından sürekli yapılıyor. Peki dünyanın en tecrübeli dil okulu olan Berlitz’in çocuklar için İngilizce kursu nasıl olmaktadır?

Berlitz Çocuklar ve Gençler için İngilizce eğitim programları çocuğunuzun entelektüel gelişimini teşvik eder, küresel bir bakış açısı sunar ve çocuğunuzun gelecekteki kariyer fırsatlarını arttırır.

Çocuklara Nasıl İngilizce Öğretiyoruz

Nasıl İngilizce Öğretiyoruz?

Araştırmalar çocukluk yıllarında İngilizce öğrenmek için en iyi zaman olduğunu göstermiştir. Erken yaşlarda İngilizce eğitimine başlayan çocuklar İngilizceyi genellikle aksan olmadan konuşabilirler. Berlitz eğitmenleri çocuğunuzu ilk dersten itibaren İngilizce konuşmaya teşvik eder. Berlitz’in global tecrübesi ve benzersiz metodu ile oluşturulan program, çocuğunuzu kendini İngilizce konuşarak ifade etmesi için cesaretlendirir, çocuğunuza bağımsız bir birey olduğunu, önemli olduğunu ve Dünyada fark yaratabileceğini hissettirir.

Çocuklar için İngilizce eğitimlerinde etkili sonuçlar

Etkili Sonuçlar

Çocuğunuzun ilk dersten itibaren aktif İngilizce konuştuğu eğitim programında kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde edilir ve çocuğunuzun gerçek potansiyelini ortaya çıkarır.

> Yabancı öğretmenler
> Konuşma odaklı Berlitz Metodu
> Yaş gruplarına uygun ders materyalleri ve içerikler
> Yaz Döneminde hafta içi her gün İngilizce dersleri

Çocuklar İçin %100 İngilizce

Berlitz çocuklar için İngilizce kursu, çocuğunuzun benzersiz yeteneklerini keşfetmesine ve dünya hakkındaki anlayışını geliştirmesine yardımcı olur. Erken yaşta yeni bir dil öğrenmek, çocuğunuzun bilişsel yetenekleri geliştirir ve bir çocuğunuzun kendisine daha çok güven duymasını sağlar. İster yüz yüze ister uzaktan eğitim olsun, Berlitz İngilizce eğitimi çocuğunuzun geleceği için yapacağınız en iyi yatırımdır.

Çocuklar İçin %100 İngilizce

Neler Sunuyoruz?

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Öğretmenleri

Öğretmenlerimiz

Berlitz eğitmenleri ana dili İngilizce olan, çocuklara İngilizce öğretimi konusunda deneyimli, İngilizce öğretmeyi seven profesyonel eğitmenlerdir. Berlitz eğitmenleri motive edici ve olumlu yaklaşımlarını her derse aktararak çocuğunuzun derse odaklanmasını sağlar. Bütün İngilizce dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmen ile yapıldığından çocuğunuzun gelişimi tam olarak takip edilir.

Çocuklar İçin İngilizce Konuşarak Öğrenme

Konuşarak Öğrenme

Sadece iyi bir eğitim programı ile çocuğunuzun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Berlitz 142 yıllık tecrübesi ile oluşturduğu konuşma odaklı çocuklar için yabancı dil eğitimleri, ilk dersten çocuğunuzun İngilizce konuşmasını sağlayan bir metoda sahiptir. Başta Avrupa olmak üzere 72 ülkede Berlitz eğitimlerine katılan çocuklar yaşıtlarına göre çok daha iyi İngilizce konuşmaktadır.

Çocuklar için Online İngilizce

Çocuklar için Online İngilizce

Yaz döneminde hafta içi her gün çocuklar için İngilizce grup derslerimiz vardır. Talep ederseniz çocuğunuz için İngilizce eğitimini bire bir özel ders olarak alabilirsiniz.
Çocuklar için İngilizce eğitimlerimizin tamamı yaşanan salgın nedeniyle online olarak yapılmaktadır ve Türkiye’nin her yerinden çocuğunuz için isterseniz grup isterseniz özel yabancı dil dersleri alabilirsiniz.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Başvuru Formu

Çocuklar için İngilizce kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

 


Item added to cart.
0 items -  0.00