Gizlilik ve Güvenlik

 1. Kişisel Bilgilerin Toplanması Korunması ve Kullanılması  Özel Mir, web sitesini ziyaret amaçlı kullanan kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilgi talep etmemektedir  Berlitz 7/24 Online Canlı İngilizce Kursunu satın alan kişilerden Ad, SoyadAdres, Cep Telefonu, E-Posta adresi ve TC kimlik numarası istenmektedir.  

  Özel Mir, Berlitz 7/24 Online Canlı İngilizce Kursu üzerinden yapılan canlı derslerde kamera ve mikrofon izni istenmektedir. Verilecek olan bu izinler ile kullanıcı cihazlarından herhangi bir veri elde edilmemekte olup, yalnızca ders esnasında kullanılacaktır. 

   

  Kullanıcılara, satın aldıkları kurslar için fatura kesileceğinden vereceği kişisel bilgilerin doğruluğunu belirlemek için kendilerinden TC Kimlik Numarası istenmektedir. 

   

  Kullanıcılardan istenen kişisel bilgiler, adli makamlar tarafından istenmediği sürece üçüncü kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmaz. 

   

  Kullanıcının kur satın alırken verdiği kredi kartı bilgileri sistemde tutulmaz. 

   

  Özel Mir’e mail ile iletilen istek ve sorular sadece bu mail hesaplarında tutulmaktadır. 

   

  Sistem Güvenliği  

  Berlitz İstanbul web sitesi üzerinden gerçekleştirilen tüm satın alma işlemleri Ortak Ödeme sayfası üzerinden yapılmaktadır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, işlemleri firmanın güvenli ortamında barındırılan, bakımı ve güvenliği işlemleri firma tarafından sağlanan, ortak kullanım için tasarlanmış ödeme sayfasıdır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası işlemleri firmanın 128 bit SSL sertifikalarını kullanmaktadır. 

   

  Kullanıcı Bilgilerinin Doğruluğu ve Güncellenmesi  

  Siteden hizmet alırken verdiğiniz tüm bilgiler doğru olmalıdır. Aksi takdirde satın alma işlemine geçemez satın almayı gerçekleştiremezsiniz. Siteden hizmet alırken girdiğiniz kişisel bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olduğunda (adres vb.) bu bilgileri güncellemeyi taahhüt etmiş olursunuz.