İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders

İngilizce özel ders konusu birçok kişi tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. İngilizce özel ders araması İngilizce öğrenmek isteyenler tarafından sürekli yapılıyor. Peki İngilizce özel ders nasıl seçilir, özel dersler kimler içindir, farkları nedir, ne fayda sağlar? Berlitz’te İngilizce özel dersler nasıl işlenir?

Öğrencilerimize ister yüz yüze ister online İngilizce özel ders verebiliyoruz. COVID-19 döneminde bütün özel derslerimiz Berlitz Globalin gelişmiş altyapısı kullanılarak online olarak sanal sınıf ortamında uzaktan eğitim formatında verilmektedir. Talep eden öğrencilerimiz için Skype ile İngilizce öğrenme seçeneği mevcuttur.

Eğitim uzmanıyla görüşün

Kişiye Özel İngilizce Dersleri ve Eğitimleri

Berlitz Metodu®

İngilizce özel dersler İngilizce öğrenmenin en etkili yöntemidir. Doğru bir plan, destek, iletişim ve kendini kanıtlamış bir öğrenme modeli ile İngilizce öğrenme süreciniz oldukça kolaylaşır.

İngilizce özel derslerin temelinde başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® vardır. İngilizce öğrenmek için öğretmeniniz ile konuşmayı, İngilizce pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Berlitz öğrencileri İngilizceyi bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Metodu görmek istiyorum

İngilizce eğitimlerinde etkili sonuçlar

Etkili Sonuçlar

Aktif İngilizce pratik yapılan özel İngilizce dersleri ve global olarak kullanılan online kaynaklar sayesinde, öğrencilerimiz İngilizce anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Berlitz Metoduna göre hazırlanmış İngilizce ders materyalleri okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve İngilizce özel ders eğitiminden en iyi sonuçların alınmasını sağlar.

Bilgi İstiyorum

İngilizce Özel Dersler

İngilizce Seviyeler

İngilizce Seviyeler

İngilizce özel dersleri Berlitz Global tarafından Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 İngilizce seviyelerinde geliştirilmiştir. 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde toplam 8 seviye İngilizce özel ders eğitimi verilir. İngilizce özel ders eğitimi pratik ve günlük İngilizce kullanım becerilerinin yanında akademik İngilizce becerilerini de geliştirmektedir.

İngilizce Seviyeni Hemen Öğren

Kişiye Özel İngilizce Dersler ve Eğitim Planı

Kişiye Özel Ders ve Eğitim Planı

İngilizce özel dersleri tamamen kişiye özel program ve ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenler ile tercihinize göre yüz yüze ya da sanal sınıf ortamında online olarak yapılmaktadır. İngilizce özel deslerinizde eğitmeniniz sadece sizinle ilgileneceği için ilgi alanınız doğrultusunda ders planlaması yapabilirsiniz.

Eğitim Planı Hakkında Bilgi Al

Online Eğitim Seçeneği

Uzaktan Eğitimler

Berlitz İngilizce özel derslerinizi isterseniz sanal sınıf ortamında online olarak alabilirsiniz. Bütün derslerinizi size atanan tek bir eğitmen ile yapacağınız ve eğitmeniniz gelişiminizi bire bir takip edeceği için İngilizcede daha hızlı gelişim sağlarsınız.

Uzaktan Eğitimler Hakkında Bilgi Al

Kurumsal İngilizce Eğitimi

Kurumsal (Şirketlere Özel) Eğitimler

Berlitz, kurumsal İngilizce eğitimi alanında uzmanlaşmış bir kurumdur. Berlitz Dünya çapında 35.000 kurum için bir dil okulundan öte kurumsal bir çözüm ortağıdır. Kurum çalışanlarınızın İngilizce dil becerilerini test ediyor ve farklı departmanlar için gelişim planları hazırlıyoruz.

Kurumsal check-up istiyorum…

Çocuklar için İngilizce

Çocuklar için İngilizce Kursu

Çocuklar için İngilizce kursu, 5-17 yaş gruplarındaki çocuklar ve genç yetişkinler için Berlitz Global tarafından geliştirilmiştir. İngilizce eğitimlerimiz ile çocuğunuza küresel bir bakış açısı sunar, çocuğunuzun entelektüel gelişimini teşvik eder ve gelecekteki kariyer fırsatlarını artırabilirsiniz. Çocuğunuzun İngilizce dilini konuşmasıyla gelecekteki başarıları için hazırlamış olursunuz.

Çocuklar İçin İngilizce

İngilizce Seviye Testi

İngilizce Seviye Testi

Berlitz Dil Okullarının bütün Dünya’da 72 ülkede ortak kullandığı İngilizce seviye testi ile mevcut seviyeniz uluslararası standartlarda yüksek doğruluk ile belirlenir. Yapay zeka tarafından cevaplarınıza göre zorluğu ayarlanan İngilizce testi sayesinde tam olarak hangi seviyede olduğunuzu tespit ederiz ve en uygun seviyeden İngilizce özel derslerine başlamanızı sağlarız.

İngilizce Seviye Testi

Neden Berlitz İngilizce Özel Dersleri?

Global Deneyim

Temelleri 1800 yılların sonunda Amerika’da atılan okulumuzda, İngilizce eğitimi ve global iletişim ile ilgili tüm sorularınıza 142 yıllık kurumsal kültür ve tecrübemizle çözümler sunuyoruz. İngilizce derslerinde garantili sonuçlar için hemen eğitim uzmanlarımızdan randevu alabilirsiniz!

Hızlı Sonuçlar

Daha hızlı bir şekilde akıcı İngilizce konuşun. Sizin için en önemli olan İngilizce konuşmaya daha fazla zaman ayırın.

Esnek İngilizce Eğitim Programları

Öğrenim tarzınız veya İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş bir eğitim programı oluşturacağız. Yüz yüze, sanal sınıf veya online eğitimlerimiz her kişiye ve her bütçeye uygun İngilizce eğitim alternatifleri sunar.

Yurt Dışına En Yakın Deneyim

İngilizce dil öğrenimi ve kültürel anlayışı birleştirerek, yeni bir ülkede yaşamak ve çalışmak için edinebileceğiniz en yakın deneyimi Türkiye’de sunuyoruz.

Öğrenci Görüşleri

Online yabancı dil eğitim alan öğrencilerimizin görüşleri Türkçe’ye çevrilerek verilmiştir. Öğrenci görüşlerinin olduğu orijinal dosyayı buraya tıklayarak indirebilir veya Berlitz Virtual Classroom sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Efektif Ders Konsepti

Her zaman ders vermeye hazır, hevesli ve ana dili İngilizce olan bir öğretmenden ders alıyorum. Öğretmenim David B.'nin derslerde kullandığı örnekler sayesinde kavramlar daha kolay anlaşılabilir hale geliyor. Hatırlamama yardımcı olan bu örnekleri seviyorum. David bu konuda oldukça başarılı. Dersleri kaçırmamaya çalışıyorum.
İngilizce dersleri gerçek yaşam durumları ile ilgili bilgi ve konuşma pratikleri içeriyor. Bu İngilizce öğrenme konseptini gerçekten seviyorum.
Başlangıçta İngilizce iletişim kurmakla ilgili bir sorunum vardı ama Berlitz eğitimleri sayesinde bu çok çabuk çözdük. Bir sonraki seviyeyi dört gözle bekliyorum.

Jarmila Csóková

Boehringer Ingelheim

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:25:21+03:00

Jarmila Csóková

Boehringer Ingelheim

Her zaman ders vermeye hazır, hevesli ve ana dili İngilizce olan bir öğretmenden ders alıyorum. Öğretmenim David B.'nin derslerde kullandığı örnekler sayesinde kavramlar daha kolay anlaşılabilir hale geliyor. Hatırlamama yardımcı olan bu örnekleri seviyorum. David bu konuda oldukça başarılı. Dersleri kaçırmamaya çalışıyorum. İngilizce dersleri gerçek yaşam durumları ile ilgili bilgi ve konuşma pratikleri içeriyor. Bu İngilizce öğrenme konseptini gerçekten seviyorum. Başlangıçta İngilizce iletişim kurmakla ilgili bir sorunum vardı ama Berlitz eğitimleri sayesinde bu çok çabuk çözdük. Bir sonraki seviyeyi dört gözle bekliyorum.

Dersler Gerçekten Çok İyi

“Sanal şekilde” aldığım Almanca dersleri çok iyiydi. Olumlu olan şu ki, anadili Almanca olan öğretmenler ile konuşmak zorunda kaldım.
Berlitz Almanca derslerinde çok memnun kaldım. Her şey için çok teşekkürler.

Ing. Slavka

T-Systems

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:27:02+03:00

Ing. Slavka

T-Systems

“Sanal şekilde” aldığım Almanca dersleri çok iyiydi. Olumlu olan şu ki, anadili Almanca olan öğretmenler ile konuşmak zorunda kaldım. Berlitz Almanca derslerinde çok memnun kaldım. Her şey için çok teşekkürler.

İngilizcede Gözle Görülür İlerleme Kaydettim

Berlitz İngilizce kursunun en önemli avantajlarından biri, tüm öğretmenlerin yabancı olmasıdır. Bu sayede ana dili İngilizce olan bir kişiyi dinlerken dinleme becerilerim oldukça belirgin bir şekilde gelişti.
Öğretmenler ile yapılan konuşmalar sunum becerilerimi ve bağımsız düşüncelerimi geliştirmeme yardımcı oluyor. Berlitz dersleri şeffaf bir plana sahiptir ve öğretmen her zaman ilginç ve faydalı konular içeren net öğrenme hedefleri belirler. Öğretmenler tarafından yapılacak olan etkinlik hakkında her zaman net talimatlar ve ilgili bilgiler veriliyor. Ayrıca öğretmenler bilinmeyen kelimeleri açıklamaya ve herhangi bir problemde yardımcı olmaya hazırlar.
İngilizce dilinin tüm alanlarında gözle görülür bir gelişme gösterdiğim için Berlitz İngilizce kurslarını herkese tavsiye ederim.

Dr. Maros Uher

Xarelto

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:31:04+03:00

Dr. Maros Uher

Xarelto

Berlitz İngilizce kursunun en önemli avantajlarından biri, tüm öğretmenlerin yabancı olmasıdır. Bu sayede ana dili İngilizce olan bir kişiyi dinlerken dinleme becerilerim oldukça belirgin bir şekilde gelişti. Öğretmenler ile yapılan konuşmalar sunum becerilerimi ve bağımsız düşüncelerimi geliştirmeme yardımcı oluyor. Berlitz dersleri şeffaf bir plana sahiptir ve öğretmen her zaman ilginç ve faydalı konular içeren net öğrenme hedefleri belirler. Öğretmenler tarafından yapılacak olan etkinlik hakkında her zaman net talimatlar ve ilgili bilgiler veriliyor. Ayrıca öğretmenler bilinmeyen kelimeleri açıklamaya ve herhangi bir problemde yardımcı olmaya hazırlar. İngilizce dilinin tüm alanlarında gözle görülür bir gelişme gösterdiğim için Berlitz İngilizce kurslarını herkese tavsiye ederim.

Verdiğim En İyi Karar

Berlitz, İngilizce öğrenme konusunda son 10 yılında yaptığım en iyi seçim. Harika öğretmenleri, ilginç materyalleri ve esnek programı var. Berlitz gerçekten müşteri odaklı bir dil okulu.
Şu ana kadar derslerime giren üç Berlitz öğretmeninden de çok memnun kaldım.
Şimdi derslere ekstra fayda ve keyif veren Ester ile üçüncü kursa devam ediyorum.

Alexander Kopčik

Boehringer Ingelheim

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:32:14+03:00

Alexander Kopčik

Boehringer Ingelheim

Berlitz, İngilizce öğrenme konusunda son 10 yılında yaptığım en iyi seçim. Harika öğretmenleri, ilginç materyalleri ve esnek programı var. Berlitz gerçekten müşteri odaklı bir dil okulu. Şu ana kadar derslerime giren üç Berlitz öğretmeninden de çok memnun kaldım. Şimdi derslere ekstra fayda ve keyif veren Ester ile üçüncü kursa devam ediyorum.

Dersleri Sevdim

Berlitz eğitimleri hakkında söyleyebileceğim tek şey, İngilizceyi gerçekten yoğun ve eğlenceli bir şekilde geliştirmenin mükemmel bir yolu olduğudur.
Berlitz öğretmenleri İngilizce kelimeleri nasıl açıklayacaklarını, dersleri nasıl ilginç hale getireceklerini biliyorlar. Derste yanlış bir şey söylediğimde mutlaka düzeltirler. Uzaktan eğitimler ofiste veya evde rahatça ders alabilmem için mükemmel. Uzaktan eğitimlerin kalitesi, fiziksel olarak sınıfta olmakla aynı.
Berlitz eğitimleri şimdiye kadar aldığım en iyi İngilizce derslerinden biri. Dersleri gerçekten çok seviyorum! Mükemmel çalışmanız için teşekkürler 🙂

Erik Ksenic

T - Systems Slovakia

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:33:08+03:00

Erik Ksenic

T - Systems Slovakia

Berlitz eğitimleri hakkında söyleyebileceğim tek şey, İngilizceyi gerçekten yoğun ve eğlenceli bir şekilde geliştirmenin mükemmel bir yolu olduğudur. Berlitz öğretmenleri İngilizce kelimeleri nasıl açıklayacaklarını, dersleri nasıl ilginç hale getireceklerini biliyorlar. Derste yanlış bir şey söylediğimde mutlaka düzeltirler. Uzaktan eğitimler ofiste veya evde rahatça ders alabilmem için mükemmel. Uzaktan eğitimlerin kalitesi, fiziksel olarak sınıfta olmakla aynı. Berlitz eğitimleri şimdiye kadar aldığım en iyi İngilizce derslerinden biri. Dersleri gerçekten çok seviyorum! Mükemmel çalışmanız için teşekkürler 🙂

Profesyonel Öğretmenler

Başlangıçta uzaktan İngilizce öğrenmeye karşı biraz şüpheliydim. Ancak, uzaktan İngilizce öğrenmenin yüz yüze öğrenme ile hiç farkı olmadığını gördüm.
Öğretmenlerin farklı milletlerden çeşitli aksanlarda olmalarını faydalı buluyorum. Benim için ofise gitmeden önce evde sabah erken saatlerde ders almak daha uygun. Online derslerden ilk başta bir şeyleri anlamak ve anlatmak daha zor olduğunu düşündüğüm için korktum, ama bana uzaktan öğretim iletilen şeylerden daha fazlasını yakalamayı bana öğretti. Bu sayede iş arkadaşlarımla konferans görüşmesi yapmak daha kolaylaştı.
Berlitz öğretmenler profesyoneldir ve dersleri uzmanlık alanımla uyumlu hale getiriyorlar ve bu doğrultuda dersleri yönlendiriyorlar.

Michal Ac

BAYER

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:34:17+03:00

Michal Ac

BAYER

Başlangıçta uzaktan İngilizce öğrenmeye karşı biraz şüpheliydim. Ancak, uzaktan İngilizce öğrenmenin yüz yüze öğrenme ile hiç farkı olmadığını gördüm. Öğretmenlerin farklı milletlerden çeşitli aksanlarda olmalarını faydalı buluyorum. Benim için ofise gitmeden önce evde sabah erken saatlerde ders almak daha uygun. Online derslerden ilk başta bir şeyleri anlamak ve anlatmak daha zor olduğunu düşündüğüm için korktum, ama bana uzaktan öğretim iletilen şeylerden daha fazlasını yakalamayı bana öğretti. Bu sayede iş arkadaşlarımla konferans görüşmesi yapmak daha kolaylaştı. Berlitz öğretmenler profesyoneldir ve dersleri uzmanlık alanımla uyumlu hale getiriyorlar ve bu doğrultuda dersleri yönlendiriyorlar.

Herkese Öneririm

Yıllar boyunca birçok farklı öğretmenle birçok İngilizce dersi aldım. Grup kursları, özel İngilizce dersleri, hem Slovakça hem de anadili İngilizce olan kişilerle deneyimim var. Ancak şimdiye kadar yaşadığım en iyi deneyim Berlitz öğretmenleri ile olan deneyimim.
Berlitz dersler ilginçtir, ders konuları hedeflerime uygun ve pratiktir, öğrenme hızı Berlitz tarafından yapılandırılmıştır ve ders materyalleri ile yakından ilişkilidir, bu da diğer kurslarda bulamayacağınız bir durumdur. Materyaller dil bilgisi öğrenimini destekler ve İngilizce konuşmayı teşvik eder. Sadece dersler sırasında İngilizce öğrenmekle kalınmaz, aynı zamanda dersler arasında, ödevler aracılığıyla kendi kendine çalışma olanağı vardır.
Berlitz derslerini, etkili İngilizce öğrenimi ile ilgilenen herkese öneriyorum.

Dr. Jarmila Kubáňová

Boehringer Ingelheim

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:35:17+03:00

Dr. Jarmila Kubáňová

Boehringer Ingelheim

Yıllar boyunca birçok farklı öğretmenle birçok İngilizce dersi aldım. Grup kursları, özel İngilizce dersleri, hem Slovakça hem de anadili İngilizce olan kişilerle deneyimim var. Ancak şimdiye kadar yaşadığım en iyi deneyim Berlitz öğretmenleri ile olan deneyimim. Berlitz dersler ilginçtir, ders konuları hedeflerime uygun ve pratiktir, öğrenme hızı Berlitz tarafından yapılandırılmıştır ve ders materyalleri ile yakından ilişkilidir, bu da diğer kurslarda bulamayacağınız bir durumdur. Materyaller dil bilgisi öğrenimini destekler ve İngilizce konuşmayı teşvik eder. Sadece dersler sırasında İngilizce öğrenmekle kalınmaz, aynı zamanda dersler arasında, ödevler aracılığıyla kendi kendine çalışma olanağı vardır. Berlitz derslerini, etkili İngilizce öğrenimi ile ilgilenen herkese öneriyorum.

Berlitz Metodu En Efektif Yöntem

Öncelikle Berlitz tarafından sunulan yeni eğitim metodu için teşekkür etmek istiyorum. Sanal sınıf, yabancı dil öğrenmede hedeflere ulaşmak için açık ara en iyi seçenek. Daha önce çeşitli dil programlarını ve öğrenme yöntemlerini denedim, ama Berlitz Metodu en etkili olanı.
Berlitz eğitimlerinin en büyük avantajı, anadili İngilizce olan öğretmenlerin kalitesidir.
Ders alma şansı bulduğum her öğretmen çok sabırlıydı, her zaman dikkatle dinliyordu ve zorlandığım alanları ayrıntılı açıklıyordu.
Profesyonel yaklaşım için Berlitz’e teşekkür ederim. İleri seviye İngilizce derslerini, seviye 8 ve 9'u dört gözle bekliyorum.

Wioleta Czaja

MASPEX Czech

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:36:08+03:00

Wioleta Czaja

MASPEX Czech

Öncelikle Berlitz tarafından sunulan yeni eğitim metodu için teşekkür etmek istiyorum. Sanal sınıf, yabancı dil öğrenmede hedeflere ulaşmak için açık ara en iyi seçenek. Daha önce çeşitli dil programlarını ve öğrenme yöntemlerini denedim, ama Berlitz Metodu en etkili olanı. Berlitz eğitimlerinin en büyük avantajı, anadili İngilizce olan öğretmenlerin kalitesidir. Ders alma şansı bulduğum her öğretmen çok sabırlıydı, her zaman dikkatle dinliyordu ve zorlandığım alanları ayrıntılı açıklıyordu. Profesyonel yaklaşım için Berlitz’e teşekkür ederim. İleri seviye İngilizce derslerini, seviye 8 ve 9'u dört gözle bekliyorum.

Her Ders İlgi Çekici

Berlitz online eğitimlerinde çok olumlu bir deneyimim var. Almanca derslerinde dil bilgisi, diyaloglar ve konuşmalar üzerinde duruyoruz.
Aldığımız her Almanca dersi farklı ve ilginç konular üzerinde oluyor. Dersler, öğrencileri motive eden kaliteli, eğlenceli bir ortama odaklanarak çok dikkatli bir şekilde yapılandırılmış. Sınıfta cümle kurma, soru sorma ve ayrıca cevap verme fırsatımız var. Almanca dil bilgisi çok anlaşılır bir şekilde sunuluyor.
Mevcut seviyemi bitirdikten sonra Berlitz derslerine devam edeceğim.

Denisa Kresnakova

T-Systems

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:37:07+03:00

Denisa Kresnakova

T-Systems

Berlitz online eğitimlerinde çok olumlu bir deneyimim var. Almanca derslerinde dil bilgisi, diyaloglar ve konuşmalar üzerinde duruyoruz. Aldığımız her Almanca dersi farklı ve ilginç konular üzerinde oluyor. Dersler, öğrencileri motive eden kaliteli, eğlenceli bir ortama odaklanarak çok dikkatli bir şekilde yapılandırılmış. Sınıfta cümle kurma, soru sorma ve ayrıca cevap verme fırsatımız var. Almanca dil bilgisi çok anlaşılır bir şekilde sunuluyor. Mevcut seviyemi bitirdikten sonra Berlitz derslerine devam edeceğim.

İngilizce Öğrenmenin En İyi Yolu

Öğretmenimiz Anna çok iyi bir İngilizce öğretmeni.
Sınıfta herkes konuşma imkanı buluyor, sorular soruyor, etkileşimli ve interaktif bir gruba sahibiz.
Berlitz Metodu İngilizce öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Silvia Valovcanova Solarova

Boehring Ingelheim

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:38:04+03:00

Silvia Valovcanova Solarova

Boehring Ingelheim

Öğretmenimiz Anna çok iyi bir İngilizce öğretmeni. Sınıfta herkes konuşma imkanı buluyor, sorular soruyor, etkileşimli ve interaktif bir gruba sahibiz. Berlitz Metodu İngilizce öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Dersleri İple Çekiyorum

Uzaktan İngilizce kursları esneklik nedeniyle benim için çok uygun. Kirsten’in dersleri ilginç ve interaktif. Derslerim boyunca İngilizce konuşma, gerekli tüm konuları pratik yapma imkanım var.
Bu şekilde kelime dağarcığımı geliştirmeyi başardım.
Kursa devam etmeyi kesinlikle istiyorum ve her yeni dersi dört gözle bekliyorum.

Dr. Katarina Zvedelova

BAYER

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:39:06+03:00

Dr. Katarina Zvedelova

BAYER

Uzaktan İngilizce kursları esneklik nedeniyle benim için çok uygun. Kirsten’in dersleri ilginç ve interaktif. Derslerim boyunca İngilizce konuşma, gerekli tüm konuları pratik yapma imkanım var. Bu şekilde kelime dağarcığımı geliştirmeyi başardım. Kursa devam etmeyi kesinlikle istiyorum ve her yeni dersi dört gözle bekliyorum.

Muhteşem

Berlitz uzaktan eğitim sistemi çok başarılıdır. Berlitz'ten Fransızca öğrenmeye başlamak için gerekli her türlü yardımı alıyorsunuz.
Uzaktan öğretim sisteminde öğretmen ve öğrenci etkileşimi çok iyi. Böylece Fransızca konuşmaya daha fazla zaman ayırabiliyorsunuz.
Benim için önemli olan kelime dağarcığımı genişletmek ve Fransızca konuşmaya başlamaktı. Berlitz Sanal Sınıfı bunun için harika ve Fransızca konuşmama gerçekten yardımcı oldu.

Daniel Warnholtz

P&G Belçika

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:40:00+03:00

Daniel Warnholtz

P&G Belçika

Berlitz uzaktan eğitim sistemi çok başarılıdır. Berlitz'ten Fransızca öğrenmeye başlamak için gerekli her türlü yardımı alıyorsunuz. Uzaktan öğretim sisteminde öğretmen ve öğrenci etkileşimi çok iyi. Böylece Fransızca konuşmaya daha fazla zaman ayırabiliyorsunuz. Benim için önemli olan kelime dağarcığımı genişletmek ve Fransızca konuşmaya başlamaktı. Berlitz Sanal Sınıfı bunun için harika ve Fransızca konuşmama gerçekten yardımcı oldu.

Mükemmel Öğretmenler

Öğretmenimizle İngilizce öğrenmekten gerçekten keyif aldık. Mükemmel bir öğretmen ve dersleri eğlenceli hale getirdi.

Philip Burns

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:40:47+03:00

Philip Burns

Öğretmenimizle İngilizce öğrenmekten gerçekten keyif aldık. Mükemmel bir öğretmen ve dersleri eğlenceli hale getirdi.

Profesyonel Servis

Berlitz yabancı dil eğitim hizmetleri oldukça profesyonel. Eğitmen alanında bilgili ve derslerde çok sabırlı. Hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir sonraki seviyede sizinle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.

Jason Haddock

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:41:29+03:00

Jason Haddock

Berlitz yabancı dil eğitim hizmetleri oldukça profesyonel. Eğitmen alanında bilgili ve derslerde çok sabırlı. Hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir sonraki seviyede sizinle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.

Öğretmenler Çok Yardımcı

Öğretmen bana çok yardımcı oldu. Sadece eğitim programına değil, aynı zamanda telaffuz, ritim, vb. konulara da odaklanıyoruz. Öğretmen iletişim konusunda oldukça profesyonel ve öğretmenim olduğu için çok mutluyum.
Bu sene başında derslerime Berlitz'le başladığımdan beri iş arkadaşlarımla iletişimimde çok daha ilerleme gösterdim. Bu konuda bana yarımcı olan öğretmenlerim Victoria C. ve Ricky G.'ye teşekkürlerimi iletiyorum.
Victoria, cümleleri tam anlamıyla parçalara ayırırken, doğru telaffuz, tonlama ve dil bilgisini öğrenciye başarıyla aktarabiliyor. Ayrıca yabancı dil eğitiminde inanılmaz deneyimi bana çok yardımcı oldu.

Francisco Ruvalcaba

DOW

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:42:13+03:00

Francisco Ruvalcaba

DOW

Öğretmen bana çok yardımcı oldu. Sadece eğitim programına değil, aynı zamanda telaffuz, ritim, vb. konulara da odaklanıyoruz. Öğretmen iletişim konusunda oldukça profesyonel ve öğretmenim olduğu için çok mutluyum. Bu sene başında derslerime Berlitz'le başladığımdan beri iş arkadaşlarımla iletişimimde çok daha ilerleme gösterdim. Bu konuda bana yarımcı olan öğretmenlerim Victoria C. ve Ricky G.'ye teşekkürlerimi iletiyorum. Victoria, cümleleri tam anlamıyla parçalara ayırırken, doğru telaffuz, tonlama ve dil bilgisini öğrenciye başarıyla aktarabiliyor. Ayrıca yabancı dil eğitiminde inanılmaz deneyimi bana çok yardımcı oldu.

Mükemmel

İngiltere'den ayrılmadan önce Berlitz online eğitimleri ile yaklaşık 4 hafta yabancı dil dersi aldık. Hepimiz bu deneyimi mükemmel bulduk. Eğitimimiz, yeni yaşayacağımız ülkeye vardığımız andan itibaren iletişim kurmamıza yardımcı oldu.

Paul

P&G İngiltere

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:43:06+03:00

Paul

P&G İngiltere

İngiltere'den ayrılmadan önce Berlitz online eğitimleri ile yaklaşık 4 hafta yabancı dil dersi aldık. Hepimiz bu deneyimi mükemmel bulduk. Eğitimimiz, yeni yaşayacağımız ülkeye vardığımız andan itibaren iletişim kurmamıza yardımcı oldu.

Mükemmel Dersler

Yabancı dil derslerimiz mükemmel. Harika bir öğretmenimiz var. Teşekkür ederim.

Aldo Grieshop

Henkel

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:43:52+03:00

Aldo Grieshop

Henkel

Yabancı dil derslerimiz mükemmel. Harika bir öğretmenimiz var. Teşekkür ederim.

Norveççe Dilinde Gösterdiğim Gelişimden Çok Memnunum

Norveç'te yaşıyorum, çalışıyorum ve iş ve günlük yaşamda iletişim kurmak için Norveççe öğrenmem gerekiyor. Kolaylık ve hızlı gelişim için Berlitz online eğitim programını seçtim.
Öğrenmede gerçekleştirdiğim gelişim için oldukça memnunum. Yabancı dili öğrenme hızı, çalışmama rağmen cesaret verici. Berlitz’in yabancı dili öğretme tarzı, kişinin ana dilini öğrenme şekline benzer. Bu tarza uyum sağladım. Berlitz eğitmenleri sabırlı ve cesaret vericidir ve öğretim materyalleri etkilidir.
Ayrıca karşılaştığım tüm Berlitz personelinin destek seviyesi gerçekten mükemmeldi.

Johanna Dresel

Scandpower AS

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:44:50+03:00

Johanna Dresel

Scandpower AS

Norveç'te yaşıyorum, çalışıyorum ve iş ve günlük yaşamda iletişim kurmak için Norveççe öğrenmem gerekiyor. Kolaylık ve hızlı gelişim için Berlitz online eğitim programını seçtim. Öğrenmede gerçekleştirdiğim gelişim için oldukça memnunum. Yabancı dili öğrenme hızı, çalışmama rağmen cesaret verici. Berlitz’in yabancı dili öğretme tarzı, kişinin ana dilini öğrenme şekline benzer. Bu tarza uyum sağladım. Berlitz eğitmenleri sabırlı ve cesaret vericidir ve öğretim materyalleri etkilidir. Ayrıca karşılaştığım tüm Berlitz personelinin destek seviyesi gerçekten mükemmeldi.

En Yüksek Kalite

Berlitz tıpkı Vodafone gibi çalışıyor, hizmet odaklı ve en yüksek kalitede yabancı dil eğitimi birinci önceliğe sahiptir.

Johannes Fischer

Vodafone GmbH

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:45:40+03:00

Johannes Fischer

Vodafone GmbH

Berlitz tıpkı Vodafone gibi çalışıyor, hizmet odaklı ve en yüksek kalitede yabancı dil eğitimi birinci önceliğe sahiptir.

Çalışanlarımız Dersleri Çok Sevdi

Berlitz online yabancı dil eğitimleri, Eli Lilly Avrupanın Berlitz’i yabancı dil okul tedarikçisi olarak seçmesinde kilit bir unsurdu. Berlitz uzaktan eğitim programları, Berlitz eğitim portföyünün ayrılmaz bir parçası olmasaydı, Eli Lilly'nin ihtiyaçlarının önemli bir kısmı başka bir dil okulu tarafından karşılanacaktı.
Bununla birlikte, Berlitz online eğitimlerinin seviyesi, fiziksel dil okulları aracılığıyla alınan eğitim seviyesi ile aynıdır. Ayrıca, Berlitz online dersleri alan çalışanlar, uzaktan öğrenmenin ortamına, etkileşimine ve rahatlığına çok olumlu yanıt vermiştir.

Tracy Woodruff

Eli Lilly

Berlitz Dil Okulu
5
2020-05-07T22:46:24+03:00

Tracy Woodruff

Eli Lilly

Berlitz online yabancı dil eğitimleri, Eli Lilly Avrupanın Berlitz’i yabancı dil okul tedarikçisi olarak seçmesinde kilit bir unsurdu. Berlitz uzaktan eğitim programları, Berlitz eğitim portföyünün ayrılmaz bir parçası olmasaydı, Eli Lilly'nin ihtiyaçlarının önemli bir kısmı başka bir dil okulu tarafından karşılanacaktı. Bununla birlikte, Berlitz online eğitimlerinin seviyesi, fiziksel dil okulları aracılığıyla alınan eğitim seviyesi ile aynıdır. Ayrıca, Berlitz online dersleri alan çalışanlar, uzaktan öğrenmenin ortamına, etkileşimine ve rahatlığına çok olumlu yanıt vermiştir.
5
20
Berlitz Dil Okulu

İngilizce Seviyeler

Berlitz Amerika genel merkezi, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 İngilizce seviyelerinde geliştirilmiştir. 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde bu seviye sistemine uygun olarak aynı standartta İngilizce eğitimi verilir. Berlitz seviye sisteminde son 2 seviyesi üst düzey olmak üzere toplam 10 seviye mevcuttur.

İngilizce seviyenizi bütün Dünyada ortak kullanılan seviye testi ile hemen öğrenebilirsiniz. İngilizce seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki linkte tıklayınız.

İngilizce Seviye Testi

Tüm İngilizce Seviyeler ve Açıklamaları

Global Referanslarımız

                        danone                  image/svg+xml                    

Atatürk’ün Berlitz’e Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin çalışmalarını takdir ederek 1930 yılında bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

72 ülkede yabancı dil eğitimi veren Dünyanın en büyük dil okulu olan Berlitz Dil Okulları, tamamen bilimsel bir zeminde dil becerilerini doğal bir akış sürecine dahil eden konuşma odaklı dil eğitiminin ilk ve en iyi uygulayıcısıdır.

1878 yılında kurulan Berlitz, Osmanlı İmparatorluğu döneminde, kurtuş savaşında ve Cumhuriyetin ilanından sonrada modern Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri olmayı başardı.

Türkiye’nin kuruluşunda ve gelişiminde üzerine düşen görevleri yapan Berlitz Dil Okulunun Atatürk tarafından fark edilip onurlandırılması en büyük gurur kaynağımızdır. Mektubunda yabancı dil eğitimine verilen katkı sebebiyle teşekkürlerini ileten Atatürk, aynı zamanda Berlitz’in çalışmalarını da takdir etmiştir.

Berlitz Dil Okulları olarak her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 90 yıl önce yazdığı mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır ve öyle olmaya da devam edecektir.

Atatürk'ün Dil Okuluna Gönderdiği Teşekkür Mektubu

İngilizce Özel Dersi Alan Bir Kişi

Berlitz İngilizce Özel Derslerinin Farklılıkları

Berlitz İngilizce özel derslerini sizin için ideal bir seçenek haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri İngilizce dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif İngilizce konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ve yabancı öğretmeniniz sayesinde İngilizce özel derslerinde aktif İngilizce konuşarak, İngilizcede hızlı ve başarılı bir gelişim sağlarsınız.

Aktif İngilizce konuşma Aktif İngilizce konuşma

Anadili İngilizce olan yabancı öğretmenler Anadili İngilizce olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı İngilizce dersleri Vaka ve konu bazlı İngilizce dersleri

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim Hızlı ve sürekli gelişim

İngilizce Özel Ders ile İngilizce Öğrenmek

İngilizce özel ders ile öğrenmek için ne yapmak gerekir? İngilizce özel dersler öğrenmenize nasıl fayda sağlar? İngilizce özel dersleri nasıl seçilir? En iyi İngilizce özel dersler için tavsiyeler.

İngilizce Özel Ders İsteyenlere Tavsiyeler

İngilizce özel derste kullanılan öğretim sistemi nedir?

İngilizce özel ders veren dil kursunun eğitim sistemi nasıldır öğrenin.
İyi bir İngilizce özel dersin ister yüz yüze ister online olsun sistemli, planlı ve metodik olması gerekir. Hangi özel derste hangi konunun işleneceği, özel derslerin sonunda öğrencinin hangi İngilizce konuşma hedefine ulaşacağı belli olmalıdır.
İngilizce öğrenmek vakit alan, planlı ve disiplinli olmayı gerektiren bir süreçtir. Planlı ve programlı olmamak, öğretmen değiştirmek, bir gün farklı sistem diğer gün farklı sistem uygulamak, sürekli müfredat değiştirmek öğrencinin İngilizce öğrenme sürecini olumsuz etkiler.
Bu nedenle iyi bir İngilizce özel ders vermek için dil kursunda tutarlı ve başarısı kanıtlanmış bir programın uygulanması, öğretmen değişikliklerinin olmaması ve özel derslerin belli bir planda işlenmesi öğrencilerin İngilizce öğrenmeleri için çok önemlidir.
Berlitz 142 yıllık tecrübesi ile sistematik, planlı ve metodik eğitimleri ile öğrencilerin özel dersler ile İngilizce konuşma hedeflerine ulaşmada Dünyanın en iyi ve başarılı dil okuludur.

İngilizce özel dersin öğretmeni yabancı mı?

İngilizce özel ders alacağınız dil kursuna öğretmenlerin yabancı olup olmadığını sorun.
İngilizce öğrenmenin en etkili yolunun yurt dışına çıkmak olduğunu duymuşsunuzdur. Yurt dışında İngilizcenin daha hızlı gelişmesinin nedeni Türkçe bilmeyen yabancı kişilerle konuşmak zorunda olmanızdır.
Benzer şekilde ister yüz yüze ister online eğitim ile olsun özel İngilizce ders alacağınız dil kursunun öğretmenlerinin de yabancı olması daha hızlı ve daha doğru İngilizce öğrenme sağlayacaktır.
Özel İngilizce ders alacağınız dil kursunu seçerken çok dikkatli olmalısınız. Bazı dil okullarında öğretmenlerin “yabancı” olduğu söylense bile ana dili İngilizce olan öğretmenler yerine İngilizceyi sonradan öğrenmiş farklı milletlerden öğretmenler çalışabilmektedir. Kendinize şunu sorun: İngilizceyi sonradan öğrenmiş birinden ne kadar öğrenebilirsiniz?

İngilizce özel ders konuşma odaklı mı?

İngilizce özel derslerde, ister yüz yüze ister online eğitim olsun konuşma odaklı eğitim veren dil kurslarını seçin
İngilizce özel ders veren bazı dil kursları İngilizce gramer, dil bilgisi ve kelime ezberleme üzerine yoğunlaşırlar. Bunun nedeni bu tarz dil okullarında yabancı öğretmenlerin olmaması ve bu öğretmenlerin İngilizce konuşma konusunda yetersiz olmalarıdır.
İngilizce gramer, teorik bilgi ve kuralları öğrenmek İngilizceyi konuşmak manasına gelmez.
İngilizce özel ders veren bazı dil kurslarını incelerken dil kursunun eğitim programına ve metoduna bakın. İster yüz yüze ister online olsun İngilizce özel derslerde konuşma odaklı mı yoksa gramer ağırlıklı mı eğitim veriliyor öğrenin.
Konuşma ve dinlemenin öncelikli olduğu özel İngilizce dersleri veren dil kurslarını aramalısınız ve en iyi konuşma odaklı dil kursu için ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerin çalıştığı bir kursu seçmelisiniz.
Konuşma odaklı Berlitz Metodu 142 yıllık tecrübe ile geliştirilmiştir. Berlitz özel İngilizce derslerinde bütün Dünyadaki şubelerimizde aynı standartta, aynı kalitede konuşma odaklı İngilizce eğitimi verilmektedir.

İngilizce özel derste hangi kaynaklar kullanıyor?

İyi bir özel İngilizce dersi için öğretmen kalitesi kadar derslerde kullanılan materyallerin ve kitaplarında kalitesi son derece önemlidir.
Birçok dil kursu, piyasada herkesin bulacağı gramer kitaplarını ders kitabı olarak kullanmaktadır. Fakat gramer kitapları ile konuşma odaklı İngilizce eğitimi alamazsınız.
Bazı dil okulları ise öğretmenlerin kendi notlarını ve fotokopilerini İngilizce ders materyali olarak kullanmaktadır. Bu durum standardizasyonu bozmakta, öğretmenden öğretmene İngilizce eğitim kalitesini değiştirmektedir.
Özel İngilizce derslerinde kullanılan kitap ve materyallerin kalitesi öğretmenlerin öğrencilere verebileceklerini direk etkilemektedir. Yetersiz İngilizce kaynakları ile çalışan iyi bir öğretmenin öğrencilere verebileceği sınırlanmakta, sonuç olarak İngilizce derslerinin genel kalitesi olumsuz etkilenmektedir.
Özel İngilizce derslerinde kullanılan materyal ve kitapların haricinde öğrencilerin kendi kendilerine çalışacakları gerek fiziksel gerekse online kaynaklara erişiminin olması özel İngilizce derslerinden alınacak verimin en yüksek seviyede olmasını sağlayacaktır.
Özel İngilizce derslerinde ne tip ek kaynaklar olduğunu, bu kaynakların ders içi kullanılan kitaplarla bağlantılı ve birbirini tamamlayıcı olup olmadığını araştırın.
Berlitz, Dünyada 72 ülkede aynı materyal, kitap ve online kaynaklar ile özel İngilizce dersleri vermektedir. Yani Almanya’da bulunan ve Berlitz’ten özel İngilizce dersi alan bir kişi ile aynı kaynaklara sahip olur ve aynı yüksek kaliteli eğitimi alırsınız.

İngilizce özel ders veren dil kursunun geçmişi ve tecrübesi nedir?

En iyi İngilizce özel dersleri veren dil kurslarının belli bir tecrübesi vardır.

Kaliteli hizmet veren firmalar her alanda belli bir tecrübeye sahiptir. İngilizce özel ders verecek dil kursu seçiminde de tecrübe önemli tercih kriterlerinden biridir.

Global olmayan dil okullarının yaşadığı en büyük problem İngilizce derslerinde dünyadaki gelişmelerin gerisinde kalmaları, eğitim kalitelerini yükseltememeleri ve nihayetinde yüz yüze veya online fark etmeden teorik bilgi veren klasik dil kursu gibi hareket etmeleridir.

Hangi özel İngilizce dersini seçmeliyim?

Özel İngilizce dersi veren dil kursunun seçimini yaparken global bir dil okulundan eğitim almanız faydalı olacaktır.

Berlitz, 142 yıllık tecrübesi ile 72 ülkede özel İngilizce dersleri ile eğitim veren global bir dil okuludur. Berlitz Dil Okullarının özel İngilizce dersleri bütün Dünyada aynı standartta, aynı kalitede, aynı materyaller ve yabancı öğretmenler ile verilmektedir. İster Almanya, ister Fransa isterse Türkiye’de özel İngilizce dersi alın, her zaman yüksek standartta konuşma odaklı özel İngilizce eğitimi alırsınız.

Özel İngilizce derste seviyenize uygun eğitim veriliyor mu?

Özel İngilizce dersi veren dil kurslarıyla görüşmeden önce kendi seviyenizi ölçebileceğiniz online testler bulunmaktadır.
Berlitz Dil Okullarının bütün dünyada ortak kullandığı online İngilizce seviye belirleme testini kullanabilirsiniz. İngilizce seviye belirleme testi sonucu size test sonunda mail olarak gönderilmektedir. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca dilleri için seviye belirleme testine başlamak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

İngilizce Seviye Testi

Berlitz online İngilizce seviye belirleme testi ile okuma, yazma, dinleme konularında seviyenizi yüksek doğrulukla ölçebiliyoruz.
İngilizce konuşma testi için ise sizi şubemize davet etmemiz veya testi telefonda yapmamız gerekmektedir.
İngilizce konuşma testi global olarak 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta yapılmaktadır. Böylece dünyadaki hangi Berlitz şubesine giderseniz gidin İngilizce dil seviyeniz aynı standartta yüksek doğrulukta ölçülmektedir.

İngilizce özel dersin miktarına değil kalitesine önem verin

İngilizce özel dersler ile yabancı dil öğrenmede nitelik nicelikten önemlidir.
Bazı dil kursları bir kurda yüzlerce özel ders saati vermektedir.
Bu kadar çok İngilizce dersine ihtiyacınız var mı kendinize sorun.
Örneğin üniversitede veya lisede İngilizce hazırlık sınıfı okuyan bir öğrenci günde 8 saat, haftada 40 saat ve bir yılda yaklaşık 1.500 saat İngilizce dersi görür. Sonuç ise yine aynıdır: İngilizceyi anlıyoruz ama konuşamıyoruz.
İyi bir dil kursundan alacağınız özel İngilizce derslerinde uzun uzun ders anlatımı olmaması gerekir. Önemli olan İngilizce özel derslerin nasıl yapıldığı, ders hedeflerine ulaşılıp ulaşılmadığıdır.
Berlitz Dil Okulları, global tecrübesi ve başarısı kanıtlanmış etkin ve hızlı Berlitz Metodu® ile 142 yıldır İngilizce özel derslerde öğrencilerinin İngilizce konuşmasını sağlamaktadır.

Item added to cart.
0 items -  0.00