İngilizce Özel Ders

İngilizce özel dersler İngilizce öğrenmek için en etkili yoldur.

İngilizce özel ders alan bütün öğrencilerimiz Berlitz’in yurt dışında bulunan dil okullarıyla aynı kalitede İngilizce eğitim alırlar.

İngilizce özel derslerin temelinde başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® vardır. Aktif konuşmayı, pratik yaparak İngilizce öğrenmeyi esas alır. Berlitz öğrencileri İngilizceyi bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

ingilizce özel ders 2021

İngilizce Özel Ders Özellikleri

En Etkili Sonuçlar İçin İngilizce Özel Ders

Aktif İngilizce pratik yapılan özel İngilizce dersler ve 72 ülkede ortak kullanılan global kaynaklar sayesinde, özel ders alan öğrencilerimiz İngilizce anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Berlitz Metoduna göre hazırlanmış İngilizce ders materyalleri okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve İngilizce özel derslerden en iyi sonucun alınmasını garanti eder.

Berlitz Metodu®

Berlitz Metodu®, İngilizce öğrenmek için aktif konuşmayı, İngilizce pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Öğrencilerimiz İngilizceyi bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Hedefinize Özel İngilizce

İngilizce derslerinizi ilgi alanınıza ve hedeflerinize göre özelleştirebilir, size uygun gün ve saatlerde planlama yapabilirsiniz.

Kişiye Özel

İngilizce özel dersleri tamamen kişiye özel program ve ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenler ile tercihinize göre yüz yüze ya da sanal sınıf ortamında online olarak yapılmaktadır.

Hızlı Sonuçlar

Öğrenim tarzınız veya İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş bir eğitim programı ile daha hızlı bir şekilde akıcı İngilizce konuşun.

Berlitz İngilizce Kursu Öğrenci Görüşleri

İngilizce öğrenmek için en iyi yöntem Berlitz Metodudur

Daha önce İngilizce mülakatlardan dolayı başvurmadığım yurt dışı stajına başvurdum. Staj başvurum İngilizce mülakatlardan sonra onaylandı ve geçen yıl yurt dışında staj yaptım. İngilizce konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadan stajı tamamlamakta ayrı bir öz güven kazandırdı. Bundan sonraki hedefim ise yüksek lisansımı yurt dışında yapmak.

Öğrencimiz şu anda yüksek lisansını yurt dışında yapmaktadır 🙂

Ramazan Çiftçi

Mükemmel

Çok kaliteli İngilizce eğitimi veren Berlitz sayesinde kendime çok şey kattım ve İngilizcemi güzel bir şekilde ilerlettim. Berlitz dil okulunun hocalarından ve çalışanlarından son derece memnun kaldım.

Mehmet Zeki Turğut

Öz güvenimi arttırdı

Berlitz’de almış olduğum İngilizce kursu yabancı dili konuşma konusundaki öz güvenimi arttırdı. Artık çok daha rahat bir şekilde yabancı dilde iletişime geçebiliyor ve sohbet edebiliyorum. Kazandığım bu öz güven sayesinde Work And Travel programı kapsamında hem işverenlerle hem de konsoloslukta yapılan İngilizce mülakatları başarılı bir şekilde geçerek Amerika’ya gitme fırsatı yakaladım.

Ugurcan İnözü

İngilizce Seviyeler

İngilizce özel derslere başlamadan önce mevcut bilginizi 72 ülkede ortak kullanılan seviye testi ile hemen öğrenebilirsiniz. İngilizce seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Berlitz Proficiency Chart - Tum Ingilizce Seviyeler ve Aciklamalari

Bizi Tercih Eden Referanslarımız

İNGİLİZCE ÖZEL DERSLER HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

İngilizce özel ders birçok kişi tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. İngilizce öğrenmek isteyen kişiler İngilizce özel ders hakkında birçok soru soruyor. Hangi İngilizce özel dersi almalıyım? İngilizce özel ders tavsiyeleri? İngilizce özel ders almak için ne yapmak gerekir? İngilizce özel dersler ile nasıl İngilizce öğrenilir? İngilizce özel ders nasıl seçilir? en başta gelen aramalar arasında yer alıyor. Peki hangi İngilizce özel dersi seçmelisiniz? Özel dersler ile İngilizce nasıl öğrenilir?

  1. İngilizce özel derslerde hangi eğitim sistemi kullanıyor öğrenin
  2. İngilizce özel ders veren öğretmenin kalitesini araştırın
  3. İngilizce özel derslerin eğitim planını öğrenin
  4. İngilizce özel derste kullanılan kaynakları inceleyin
  5. İngilizce özel ders veren öğretmenin veya kurumun geçmişini ve tecrübelerini araştırın
  6. İngilizce özel derste seviyenize uygun eğitim veren kursları tercih edin
  7. İngilizce özel derslerin saatine değil kalitesine önem verin

İngilizce özel ders fiyatları dönemsel kampanyalar nedeniyle farklılık göstermektedir. Güncel İngilizce özel ders fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Özel derslerde haftada kaç gün ve günde kaç saat ders alacağınıza göre bir seviyenin tamamlanması için gerekli süre değişmektedir.

İngilizce özel dersler, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerine uygun olmalıdır. Öğrencilerimiz, 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta İngilizce özel ders alırlar.

Özel İngilizce dersler, B1 sevisinden itibaren IELTS, TOEFL ve TOEIC gibi İngilizce sınavlarına yönelik eğitimleri de kapsamaktadır.

İngilizce özel derslerde başarıya ulaşmak için sistemli, planlı ve metodik eğitim gerekir. Başarılı bir plan ile öğrenciler İngilizce konuşma hedeflerine daha kolay ulaşırlar.

İngilizce özel ders alacağınız okulu seçerken eğitim programını ve metodunu mutlaka inceleyin. İngilizce derslerinde konuşma mı yoksa gramer ağırlıklı mı eğitim veriliyor öğrenin. Klasik tarzda eğitim alırsanız, dilin teorik kurallarını öğrenebilirsiniz ama İngilizce konuşmada zorlanırsınız.

İngilizce özel derslerde öğretmen kalitesi kadar kullanılan materyallerin ve kaynakların kalitesi son derece önemlidir. İngilizce özel derslerde kullanılan kitap ve materyallerin kalitesi öğretmenlerin öğrencilere verebileceklerini etkiler. Yetersiz kaynaklar ile çalışan iyi bir öğretmenin verebilecekleri sınırlanmakta, İngilizce özel derslerden alınan verim azalmaktadır. Kullanılan materyal ve kitapların yanında öğrencilerin online kaynaklara erişiminin olması İngilizce özel derslerden alınan verimin artmasını sağlar.

Her alanda olduğu gibi, İngilizce özel derslerde de, kaliteli hizmet veren kurumlar belli bir tecrübeye sahiptir. İngilizce özel ders seçiminde tecrübe önemli seçim kriterlerinden biridir. İngilizce özel ders seçiminizde global dil okullarını tercih etmeniz bu konuda endişelerinizi ortadan kaldıracaktır.