İngilizce Özel Ders

Hemen Başvurİngilizce Seviyeni Öğren
İngilizce özel ders - İngilizce öğrenme - birebir İngilizce - private English course

İngilizce özel dersler, İngilizce öğrenmek için en etkili yoldur

İngilizce özel derslerin temelinde başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® vardır. İngilizce öğrenmek için aktif konuşmayı, pratik yaparak İngilizce öğrenmeyi esas alır. Berlitz öğrencileri İngilizceyi, bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

İngilizce özel ders alan öğrencilerimiz, İngilizce anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Berlitz Metoduna göre hazırlanmış İngilizce ders materyalleri okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve İngilizce özel derslerden en iyi sonucun alınmasını garanti eder.

İngilizce Özel Ders Özellikleri

En Etkili Sonuçlar İçin İngilizce Özel Ders

Berlitz Metodu®

Berlitz Metodu®, İngilizce öğrenmek için aktif konuşmayı, İngilizce pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Öğrencilerimiz İngilizceyi bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Hedefinize Özel İngilizce

İngilizce derslerinizi ilgi alanınıza ve hedeflerinize göre özelleştirebilir, size uygun gün ve saatlerde planlama yapabilirsiniz.

Kişiye Özel

İngilizce özel dersleri tamamen kişiye özel program ve ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenler ile tercihinize göre yüz yüze ya da sanal sınıf ortamında online olarak yapılmaktadır.

Hızlı Sonuçlar

Öğrenim tarzınız veya İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş bir eğitim programı ile daha hızlı bir şekilde akıcı İngilizce konuşun.

İngilizce özel ders - İngilizce öğren hayatin değişsin - private English courses

Neden İngilizce Öğrenmelisiniz?

Dünyada en çok konuşulan dil olan İngilizce, hem iş hem de seyahat için vazgeçilmez bir dildir. Dünyada İngilizce konuşan tahmini 1,2 milyar insan bulunmaktadır. İngilizce, dünyada 59 farklı ülkede resmi dil olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle, İngilizceyi güvenle konuşma yeteneği profesyonel ve akademik bir çok fırsatın kapısını aralar.

Öğrencilerimiz bize, Berlitz ile İngilizce öğrenmenin yeni bir ülkeye taşınmaktan sonraki en iyi şey olduğunu söylüyor. Berlitz ile derslerinizde sadece hedef dilde konuşacak ve İngilizceye tamamen hakim olacaksınız. Berlitz ile özel ders almak, yurtdışına taşınmanın nasıl bir şey olduğunu simüle eden bir deneyimdir. İngilizce dersler sırasında, yeni dil becerilerinizi güvenle kullanmanıza olanak sağlayacak önemli kültürel bilgileri de öğreneceksiniz.

Berlitz İngilizce Kursu Öğrenci Görüşleri

İngilizce öğrenmek için en iyi yöntem Berlitz Metodudur

Daha önce İngilizce mülakatlardan dolayı başvurmadığım yurt dışı stajına başvurdum. Staj başvurum İngilizce mülakatlardan sonra onaylandı ve geçen yıl yurt dışında staj yaptım. İngilizce konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadan stajı tamamlamakta ayrı bir öz güven kazandırdı. Bundan sonraki hedefim ise yüksek lisansımı yurt dışında yapmak.

Öğrencimiz şu anda yüksek lisansını yurt dışında yapmaktadır 🙂

Ramazan Çiftçi

Mükemmel

Çok kaliteli İngilizce eğitimi veren Berlitz sayesinde kendime çok şey kattım ve İngilizcemi güzel bir şekilde ilerlettim. Berlitz dil okulunun hocalarından ve çalışanlarından son derece memnun kaldım.

Mehmet Zeki Turğut

Öz güvenimi arttırdı

Berlitz’de almış olduğum İngilizce kursu yabancı dili konuşma konusundaki öz güvenimi arttırdı. Artık çok daha rahat bir şekilde yabancı dilde iletişime geçebiliyor ve sohbet edebiliyorum. Kazandığım bu öz güven sayesinde Work And Travel programı kapsamında hem işverenlerle hem de konsoloslukta yapılan İngilizce mülakatları başarılı bir şekilde geçerek Amerika’ya gitme fırsatı yakaladım.

Ugurcan İnözü

İngilizce Seviyeler

İngilizce özel derslere başlamadan önce mevcut bilginizi 72 ülkede ortak kullanılan seviye testi ile hemen öğrenebilirsiniz. İngilizce seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Berlitz Proficiency Chart - Tum Ingilizce Seviyeler ve Aciklamalari

İngilizce Özel Dersleri Tercih Eden Referanslarımız

İngilizce Özel Dersler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız, İngilizce özel dersler sizin için en iyi seçenektir. Özel İngilizce kurslarımız, bireysel ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize odaklanma esnekliği sağlarken, aynı zamanda hızlı İngilizce konuşmanızı sağlayacak konulara da dikkat etmenizi sağlar. İngilizceyi hızlı öğrenmenin anahtarı, özel derslerimizde ana dili İngilizce olan öğretmeniniz ile size özel oluşturulan programınızı düzenli takip etmektir.

Özel dersler ile İngilizce öğrenme süresi, kursa ayıracağınız zaman ve derslerinizi ne sıklıkta alacağınıza göre değişmektedir. Derslerinizi planlanan zamanda aldığınız sürece, İngilizcede sürekli ve hızlı gelişim gösterirsiniz.

İngilizce özel ders fiyatları dönemsel kampanyalar nedeniyle farklılık göstermektedir. Güncel İngilizce özel ders fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

İngilizce özel dersler, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerindedir. Öğrencilerimiz, 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta İngilizce eğitim alırlar.

Özel İngilizce dersler, B1 sevisinden itibaren IELTS, TOEFL ve TOEIC gibi İngilizce sınavlarına yönelik eğitimleri de kapsamaktadır.

Bir dili aktif kullanmak (konuşmak) ile pasif bilgiye (okumak, dinlemek) sahip olmak arasında fark olsa da İngilizce gramer öğrendiğinizde hem aktif hem pasif yeteneklerinde gelişim göstermenizde size yardımcı olacaktır. Her dil gibi İngilizcenin de birçok karmaşıklığı vardır. Gerçekten akıcı olmak için İngilizce gramerini anlamak önemlidir. İngilizce dilbilgisi öğrendiğinizde, anadili İngilizce olan kişileri daha kolay anlayabileceksiniz ve onlarla daha güvenli konuşabileceksiniz.

İngilizce kelime öğrendiğinizde, kendinize bir dil konuşmayı öğrenmek için bir temel oluşturuş olursunuz; ancak, yalnızca İngilizce kelime öğrenmek, İngilizceyi gerçekten güvenle ve akıcı bir şekilde konuşmayı sağlamaz. İngilizce kurslarımız, kelime dağarcığı, dilbilgisi ve konuşmayı bir araya getirerek özgüveni artıran sürükleyici dersler sunar. Bu sürükleyici teknik, İngilizce öğrenmenin en verimli ve en hızlı yoludur.

Online İngilizce öğrenmek kesinlikle mümkündür! Aslında, birçok insan online İngilizce öğrenmeyi daha kolay bulmaktadır çünkü dersleri planlamak için daha fazla esnekliğiniz olur ve dil okuluna gitmek için geçireceğiniz zaman olmadığı için değerli vaktinizi kaybetmez, enerjinizi seyahate harcamaz ve daha az stresli olursunuz. Öğrenciler araba kullanmak ve işe gidip gelmek için zaman harcamak yerine, bu zamanı İngilizce çalışmak ve pratik yapmak için kullanabilirler. Berlitz ile online İngilizce öğrendiğinizde, kendinizi bir sınıfta gibi hissedersiniz. Bunun nedeni, her Berlitz programında bir eğitmenle canlı sınıflar erişiminizin olmasıdır.

Berlitz FLEX İngilizce programı ile kendi başınıza İngilizce öğrenebilirsiniz! Bu program, yapılandırılmış bir İngilizce kursu sunarken, diğer birçok dil programından farklı olarak, canlı bir eğitmenle gerçek zamanlı olarak bire bir etkileşim kurmanıza olanak tanıyan özel dersler de sunar. Bu konuşma seansları, akıcılığa doğru ilerlemenizi ve İngilizce konuşurken özgüven kazanmanızı sağlamak için önemli bir unsurdur.

Berlitz ile İngilizce Özel Dersler

Berlitz dil okulları, çok çeşitli İngilizce dersleri sunmaktadır. Seyahat, okul, iş veya sosyal amaçlı, İngilizce öğrenmek nedeniniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınıza uygun bir İngilizce eğitim seçeneğimiz var.

Sürükleyici öğretim tarzımızın temeli olan Berlitz Metodunun İngilizce öğrenmenin en hızlı yolu olduğu kanıtlanmıştır. İngilizce derslerimizde, ilk dersten İngilizce konuşmanızı sağlayacak bir Berlitz eğitmeni ile İngilizce konuşacaksınız. Sadece yabancı dili değil aynı zamanda anadili İngilizce olan diğer kişilerle güvenle İngilizce iletişim kurmanızı sağlayacak kültürel dersler öğreneceksiniz.