İngilizceyi hızlı, bireysel ve etkili bir şekilde öğrenin

İngilizce Özel Dersler

İngilizce özel ders - İngilizce öğrenme - birebir İngilizce - private English course

İngilizce Özel Dersler

İngilizce özel dersler, İngilizce öğrenmek için en etkili yoldur

İngilizce özel derslerin temelinde başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® vardır. İngilizce öğrenmek için aktif konuşmayı, pratik yaparak İngilizce öğrenmeyi esas alır. Berlitz öğrencileri İngilizceyi, bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

İngilizce özel ders alan öğrencilerimiz, İngilizce anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Berlitz Metoduna göre hazırlanmış İngilizce ders materyalleri okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve İngilizce özel derslerden en iyi sonucun alınmasını garanti eder.

İngilizce Özel Ders Tanıtım Videosu

İyisinde İngilizce Öğrenin

İngilizce özel ders arayışındaysanız, Berlitz ile görüşmeden karar vermeyin.

İngilizce Birebir Özel Dersler

Berlitz dil okulları, çok çeşitli İngilizce özel dersler sunmaktadır. Seyahat, okul, iş veya sosyal amaçlı, İngilizce öğrenmek nedeniniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınıza uygun İngilizce özel eğitim seçeneğimiz mevcuttur.

Sürükleyici öğretim tarzımızın temeli olan Berlitz Metodunun İngilizce öğrenmenin en hızlı yolu olduğu kanıtlanmıştır. İngilizce derslerimizde, ilk dersten İngilizce konuşmanızı sağlayacak bir Berlitz eğitmeni ile İngilizce konuşacaksınız. Sadece yabancı dili değil aynı zamanda anadili İngilizce olan diğer kişilerle güvenle İngilizce iletişim kurmanızı sağlayacak kültürel dersler öğreneceksiniz.

İngilizce Özel Ders Özellikleri

En Etkili Sonuçlar İçin İngilizce Özel Ders

İngilizceyi En Hızlı Öğrenmek için Berlitz Metodu®

Berlitz Metodu®, İngilizce öğrenmek için aktif konuşmayı, İngilizce pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Öğrencilerimiz İngilizceyi bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Amaçlarınıza Daha Hızlı Ulaşmanız için Hedefinize Özel İngilizce

İngilizce derslerinizi ilgi alanınıza ve hedeflerinize göre özelleştirebilir, size uygun gün ve saatlerde planlama yapabilir, bu sayede İngilizce hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Size Özel Program için Kişiye Özel İngilizce

İngilizce özel dersleri tamamen kişiye özel program ve ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenler ile tercihinize göre yüz yüze ya da sanal sınıf ortamında online olarak yapılmaktadır.

Özel Dersler ile İngilizcede Hızlı Sonuçlar

Öğrenim tarzınız veya İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş bir eğitim programı ile daha hızlı bir şekilde akıcı İngilizce konuşun.

İngilizce özel ders - İngilizce öğren hayatin değişsin - private English courses

Neden İngilizce Öğrenmelisiniz?

İngilizce en önemli dilidir.

Dünyada en çok konuşulan dil olan İngilizce, hem iş hem de seyahat için vazgeçilmez bir dildir. Dünyada İngilizce konuşan tahmini 1,2 milyar insan bulunmaktadır. İngilizce, dünyada 59 farklı ülkede resmi dil olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle, İngilizceyi güvenle konuşma yeteneği profesyonel ve akademik bir çok fırsatın kapısını aralar.

Öğrencilerimiz bize, Berlitz ile İngilizce öğrenmenin yeni bir ülkeye taşınmaktan sonraki en iyi şey olduğunu söylüyor. Berlitz ile derslerinizde sadece hedef dilde konuşacak ve İngilizceye tamamen hakim olacaksınız. Berlitz ile özel ders almak, yurtdışına taşınmanın nasıl bir şey olduğunu simüle eden bir deneyimdir. İngilizce dersler sırasında, yeni dil becerilerinizi güvenle kullanmanıza olanak sağlayacak önemli kültürel bilgileri de öğreneceksiniz.

İngilizce Kursu Öğrencilerinin Görüşleri

Keşke daha önce tanışmış olsaydım

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Berlitz ile uzun süreli bir ilişkimiz oldu. Berlitz ile tanışmadan önce İngilizce cümle kuramıyordum ama 3 ay sonrasında yaz stajımı yurt dışında yaptım. İkinci senemde ise Türkiye’nin en büyük kurumsal firmaların birinde İngiliz aksanlı bir yabancının yanında staj yaptım ve bu benim için büyük bir başarıydı. Bir sonraki senede ise Dünya’nın en iyi 10 üniversitesinden biri olan bir okuldan kabul aldım ve şu an Singapur’da doktora yapıyorum 😊 Teşekkürler Berlitz, sizlerle Türk Eğitim Vakfı sayesinde tanıştım ama keşke daha önceden tanışmış olsaydım. 
Ramazan Çiftçi

Profesyonel bir ekip

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Berlitz Dil Okulu’yla, Esas Holding’in İngilizce Fırsatım bursu sayesinde tanıştım. Berlitz Dil Okullarından yaklaşık bir yıldır İngilizce eğitimi alıyorum. Bize sunulan eğitimin kalitesindeki en büyük başarı, işini severek ve özveriyle çalışan profesyonel bir ekibin yer almasından kaynaklanıyor.
Yaren İlhan

Türkiye’deki dil okullarına olan bakış açımı değiştirdi

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Berlitz Dil Okulu, Türkiye’deki dil okullarına olan bakış açımı değiştirdi. Tamamen gramer odaklı olmak yerine daima konuşturma eğilimli bir eğitim modelleri var. Üçüncü kurumu tamamladım ve devam etmeyi düşünüyorum. Yabancı hocalarımız sayesinde yabancı dili konuşabilme özgüvenimi aşmış ve artık nasıl dil öğrenebileceğimi biliyor durumdayım. İlgili çalışanlarına da ayrıca teşekkür ederim.
Betül Kerimler

Okulumuzda Yabancı Dil Eğitimi Alan Ünlü Öğrencilerimiz

Ünlü Berlitz Öğrencileri Türkiye Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel

Türkiye Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel

Süleyman Demirel’in hayatının anlatıldığı Muharrem Sarıkaya imzalı bir biyografi yazısında, Demiren’in ortaokul gibi lisede de A, B sınıflarına o dönem etkin olan Fransızca ve Almanca öğretilirken, onun C bölümüne İngilizce düştüğü, bunu bir fırsata çevirerek İTÜ’de İngilizce’sini geliştirmek için “Berlitz Lisan Kursu”na kaydolduğu, Berlitz Dil Okulunda öğrendiği İngilizcenin, Demirel’in ABD yolunu açan bir kapı olduğu ifade edilmektedir.

Hürriyet gazetesinde yer alan başka bir Demirel yazısında, Demirel’in İTÜ’den mezun olduğunda İngilizce bildiği, bunun nedeninin ise en sıkışık zamanlarda bile Berlitz derslerini ihmal etmeyen, hiç aksatmadığı Berlitz dershanesindeki çalışmalarının bir ürün olduğu belirtilmektedir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Sakıp Sabancı

İş İnsanı Sakıp Sabancı

Sabancı Holding eski yönetim kurulu başkanı Sakıp Sabancı, Sabancı ailesinin birçok bireyi gibi İngilizce eğitimini Berlitz Dil Okullarında almıştır.

Berlitz’in New York şehrinin ikonik alışveriş merkezi Rockefeller Center‘da yer alan şubesinde İngilizce eğitim alan Sakıp Sabancı, 1950’li yıllarda ilk defa Avrupa’ya gittiğinde, bir turist gibi etrafı gezmekten çok keyif aldığını ancak yabancı lisan bilmemenin zorluklarını çektiğini belirtmiştir.

Sakıp Sabancı, oğlunun tedavisi için uzun süre kaldığı New York’ta, tanıdıklarının tavsiyesi üzerine Berlitz lisan okuluna gittiğini belirtmiştir.

Sakıp Sabancı, İngilizce öğrenmemin gerek iş hayatında, gerekse özel hayatında kendisine çok faydaları olduğunu, yabancı ortaklarıyla yapılan görüşmelerde ya da yabancı basın ile yaptığı röportajlarda fikirlerini rahatlıkla ifade etmenin mutluluğunu yaşadığını belirtmiştir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri ABD Başkanı John F. Kennedy

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı John F Kennedy

Berlitz Dil Okulları ABD merkezi, uzun yıllardır Amerika Birleşik Devletlerinin yurt dışında görev yapan askeri ve sivil personellerinin yabancı dil eğitimleri için tercih ettiği dil okuludur.

Benzer şekilde ABD Başkanlarının yabancı dil eğitim ihtiyaçları, Berlitz Dil Okulları tarafından sağlanır.

John F Kennedy, Jimmy Carter gibi ABD Başkanları ikinci veya üçüncü yabancı dillerini Berlitz Dil Okullarında öğrenmiştir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Brezilyalı Milli Futbolcu Pele

Brezilyalı Milli Futbolcu Pele

Pele, bütün futbol otoriteleri tarafından dünyanın gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu olarak gösterilmektedir. Başarıları, şampiyonlukları ve aldığı kupalar bütün dünyada futbol için ölçü ve hedef olarak gösterilmektedir.

Futbol otoriteleri tarafından tarihin en iyi futbolcusu olarak gösterilmesinin nedenlerinden biri Brezilya ile 3 kere Dünya Kupası kazanmasıdır.

Kulüp kariyerinde 1974 yılına kadar oynadığı Santos takımında tam 1284 gol attı ve 1975’te ABD’nin Cosmos Takımı’na transfer oldu.

ABD’ye transfer olması ile İngilizce konuşmasının kariyeri için mutlak bir gereklilik olduğunu düşünen Pele, İngilizce derslerini Berlitz Dil Okullarından almıştır.

Pele, Berlitz dil okulunda İngilizce öğrenirken aynı okulun öğrencisi olan ve Japonca öğrenen müzik tarihinin en büyük solistlerinden olan John Lennon ile tanışmıştır ve arkadaş olmuşlardır. Bu anısını kendi kaleme aldığı otobiyografi kitabında anlattığı gibi farklı zamanlarda yaptığı röportajlarda da defalarca dile getirmiştir. Pele’nin İngilizce yaptığı röportajlardan birini Youtube videolarından izleyebilirsiniz.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Barcelona'lı Futbolcu Carles Puyol

Barcelona’lı Futbolcu Carles Puyol

Barcelona’lı eski futbolcu Carles Puyol, İngilizce derslerini diğer birçok ünlü sporcu gibi dil okulumuzdan almayı tercih etmiştir.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Kaiser Wilhelm II of Germany

Alman İmparatoru Kaiser Wilhelm II

II. Wilhelm (Friedrich Wilhelm Viktor Albert von Preußen; 27 Ocak 1859 – 4 Haziran 1941), son Alman İmparatoru (Kaiser) ve Prusya Kralı olarak hüküm sürdü.

Annesi İngiltere Kraliçesi Kraliçe Victoria’nın büyük kızı, III. Friedrich’in karısı, Alman İmparatoriçesi ve Prusya Kraliçesi Victoria’dır. II. Wilhelm, böylelikle, İngiltere Kraliçesi’nin torunu, Victoria’dan sonraki İngiltere Kralı VII. Edward’ın yeğeni, Edward’ın oğlu Kral V. George’un da birinci dereceden kuzenidir.

II. Wilhelm, İngiltere Kraliçesinin torunu ve İngiltere prensesinin oğlu olmasına rağmen sadece Almanca konuşulan bir ortamda büyüdüğü için İngilizce öğrenemedi.

Dünyadaki birçok kraliyet ailesi ferdi gibi yabancı dil öğrenmek için Berlitz’i tercih eden II. Wilhelm, İngilizce eksikliğini Berlitz’ten aldığı dersler ile kapatmıştır.

Ünlü Berlitz Öğrencileri Rus Cari Nikolay Aleksandrovic Romanov

Rus Çarı II. Aleksandroviç Romanov

II. Nikolay, Romanov hanedanına mensup son Rusya İmparatorudur.

Rusya’da Bolşevik isyanı sonrası Çar ailesi ile birlikte ev hapsine alındı.

Bolşeviklere karşı savaşan Beyaz Ordunun çarı kurtarmaları olasılığı üzerine, bolşeviklerin kararı ile 16-17 Temmuz gecesi Çar II. Nikolay, Çariçe Aleksandra, kızları Olga, Tatyana, Anastasia, Maria, oğulları Aleksey, aile doktoru Yevgeniy Botkin, halayık Aloiziy Trupp, Çariçe’nin hizmetkarı Anna Demidova ve aşçı İvan Haritonov hapsedildikleri evin bodrumunda kurşuna dizilerek öldürüldüler. Cesetler terk edilmiş bir maden ocağında yakıldıktan sonra yakınlardaki ormanlık araziye gömüldü.

Çar ve aile bireyleri, Avrupa’daki birçok kraliyet ailesindeki trende uyarak yabancı dil eğitimlerini Berlitz Dil Okullarından almışlardır. Günümüzde de var olan kraliyet (İngiltere, Hollanda, Belçika, İsveç, Norveç gibi) aileleri bu geleneği sürdürmekte ve yabancı dil eğitimlerini Berlitz Dil Okullarından almaktadır.

Atatürk'ün Berlitz Dil Okullarına gönderdiği teşekkür mektubu

Atatürk’ün Berlitz Dil Okullarına Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin dil eğitimine yaptığı katkılardan dolayı takdir etmiş ve 4 Ocak 1930 tarihinde bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Mektubun aslı günümüzde Cumhurbaşkanlığı arşivlerinde saklanmaktadır.

Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

Berlitz Dil Okulları olarak, her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 1930 yılında kaleme aldığı bu mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır.

İngilizce Özel Ders Seçenekleri

İngilizce Flex Özel Dersler

Ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenler

İngilizce özel derslerden memnun kalmazsanız 14 gün içinde %100 ücret iadesi

Haftada 3, 5 veya 7 gün İngilizce özel ders

3, 6 veya 12 ay İngilizce eğitim

Seviyenize özel İngilizce ders planı

İngilizce Premium Özel Dersler

40 adet İngilizce özel ders

Eğitiminize atanan tek öğretmen ile çalışma

Hedeflerinize özel İngilizce ders planı

Ana dili İngilizce olan Berlitz öğretmenleri

İş İngilizcesi veya genel İngilizce

Haftada 3, 5 veya 7 gün online İngilizce özel ders. Yeni Online İngilizce kursuna hemen göz atın. İsterseniz Almanca ve İspanyolca seçenekleri de mevcut.

İngilizce Seviyeler

İngilizce özel derslere başlamadan önce mevcut seviyenizi, Berlitz’in 70’ten fazla ülkede ortak kullandığı online İngilizce seviye testi ile hemen ve yüksek doğruluk ile öğrenebilirsiniz. İngilizce seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

İngilizce seviyeleri ve açıklamaları tablosu

Global Referanslarımız

Berlitz Metodu Kurumsal İngilizce eğitimleri

Yöneticiler için İngilizce Özel Dersler

Berlitz, yöneticiler için İngilizce özel dersler konusunda uzmanlaşmış global bir dil okuludur. Bütün Dünyada 70’ten fazla ülkeye yayılmış eğitim ağı ile Dünyanın önde gelen lider firmalarının yöneticilerine uzun yıllardır yüksek başarı oranı ile özel dersler ile İngilizce eğitimi vermektedir. Bu başarımızı yöneticilerin İngilizce öğrenme ihtiyacını doğru analiz etmeye, eğitim planlayıcıları ve insan kaynakları departmanı ile koordineli çalışmamıza, eğitmenlerimizin yöneticiler ile kurduğu güçlü iletişime ve kurumun yaptığı yatırımın karşılığını almasına borçludur.

İngilizce Özel Dersler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız, İngilizce özel dersler sizin için en iyi seçenektir. Özel İngilizce kurslarımız, bireysel ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize odaklanma esnekliği sağlarken, aynı zamanda hızlı İngilizce konuşmanızı sağlayacak konulara da dikkat etmenizi sağlar. İngilizceyi hızlı öğrenmenin anahtarı, özel derslerimizde ana dili İngilizce olan öğretmeniniz ile size özel oluşturulan programınızı düzenli takip etmektir.

Özel dersler ile İngilizce öğrenme süresi, kursa ayıracağınız zaman ve derslerinizi ne sıklıkta alacağınıza göre değişmektedir. Derslerinizi planlanan zamanda aldığınız sürece, İngilizcede sürekli ve hızlı gelişim gösterirsiniz.

Ana dili İngilizce olan öğretmenlerden, özel ders almanızı sağlayan online İngilizce kursunda bir ders fiyatı 115 TL’den başlamaktadır. Online İngilizce kursunda 14 gün deneme ve %100 para iade garantisi bulunmaktadır. Online İngilizce eğitim paketini gönül rahatlığı ile 14 gün deneyebilir, beğenmezseniz sorgusuz sualsiz %100 para iadesi alabilirsiniz.

Premium özel ders fiyatlarımız ise dönemsel kampanyalar nedeniyle farklılık göstermektedir. Güncel İngilizce özel ders fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

İngilizce özel dersler, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerindedir. Öğrencilerimiz, 70’ten fazla ülkedeki bütün Berlitz şubeleriyle aynı standartta İngilizce eğitim alırlar.

Özel İngilizce dersler, B1 sevisinden itibaren IELTS, TOEFL ve TOEIC gibi İngilizce sınavlarına yönelik eğitimleri de kapsamaktadır. Özel derslerin yanında sınav hazırlığı için Berlitz yurt dışı genel merkezi tarafından geliştirilmiş ve alanının tartışmasız en iyisi olan online eğitimlerimizden de yararlanabilirsiniz.

IELTS Kursu

TOEFL Kursu

Bir dili aktif kullanmak (konuşmak) ile pasif bilgiye (okumak, dinlemek) sahip olmak arasında fark olsa da İngilizce gramer öğrendiğinizde hem aktif hem pasif yeteneklerinde gelişim göstermenizde size yardımcı olacaktır. Her dil gibi İngilizcenin de birçok karmaşıklığı vardır. Gerçekten akıcı olmak için İngilizce gramerini anlamak önemlidir. İngilizce dilbilgisi öğrendiğinizde, anadili İngilizce olan kişileri daha kolay anlayabileceksiniz ve onlarla daha güvenli konuşabileceksiniz.

İngilizce kelime ezberlediğinizde, kendinize bir dil konuşmayı öğrenmek için bir temel oluşturuş olursunuz; ancak, yalnızca İngilizce kelime öğrenmek, İngilizceyi gerçekten güvenle ve akıcı bir şekilde konuşmayı sağlamaz. İngilizce kurslarımız, kelime dağarcığı, dilbilgisi ve konuşmayı bir araya getirerek özgüveni artıran sürükleyici dersler sunar. Bu sürükleyici teknik, İngilizce öğrenmenin en verimli ve en hızlı yoludur.

Online İngilizce öğrenmek kesinlikle mümkündür! Aslında, birçok insan online İngilizce öğrenmeyi daha kolay bulmaktadır çünkü dersleri planlamak için daha fazla esnekliğiniz olur ve dil okuluna gitmek için geçireceğiniz zaman olmadığı için değerli vaktinizi kaybetmez, enerjinizi seyahate harcamaz ve daha az stresli olursunuz. Öğrenciler araba kullanmak ve işe gidip gelmek için zaman harcamak yerine, bu zamanı İngilizce çalışmak ve pratik yapmak için kullanabilirler. Berlitz ile online İngilizce öğrendiğinizde, kendinizi bir sınıfta gibi hissedersiniz. Bunun nedeni, her Berlitz programında bir eğitmenle canlı sınıflar erişiminizin olmasıdır.

Berlitz online İngilizce eğitim programı ile kendi başınıza İngilizce öğrenebilirsiniz! Bu program, yapılandırılmış bir İngilizce kursu sunarken, diğer birçok dil programından farklı olarak, canlı bir eğitmenle gerçek zamanlı olarak bire bir etkileşim kurmanıza olanak tanıyan özel dersler de sunar. Bu konuşma seansları, akıcılığa doğru ilerlemenizi ve İngilizce konuşurken özgüven kazanmanızı sağlamak için önemli bir unsurdur.