İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders

En iyi İngilizce özel ders nedir? sorusu birçok kişi tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. İngilizce özel ders tavsiye araması İngilizce öğrenmek isteyenler tarafından sürekli yapılıyor. Peki İngilizce özel ders nasıl seçilir? İngilizce özel derslerin farkları nedir? Berlitz’te İngilizce özel dersler nasıl işlenir?

Öğrencilerimize ister yüz yüze ister online İngilizce özel ders veriyoruz. COVID-19 döneminde bütün özel derslerimiz Berlitz Globalin gelişmiş altyapısı kullanılarak online olarak verilmektedir. Talep eden öğrencilerimiz için Skype ile İngilizce öğrenme seçeneği mevcuttur.

Eğitim uzmanıyla görüşün

Kişiye Özel İngilizce Dersleri

Berlitz Metodu®

İngilizce özel ders İngilizce öğrenmenin en etkili yöntemidir. Doğru bir plan, destek, iletişim ve kendini kanıtlamış bir model ile İngilizce öğrenme süreciniz oldukça kolaylaşır.

İngilizce özel derslerin temelinde başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® vardır. İngilizce öğrenmek için aktif konuşmayı, İngilizce pratik yaparak öğrenmeyi esas alır. Berlitz öğrencileri İngilizceyi bol konuşma pratiği yaparak aktif bir şekilde öğrenir.

Metodu görmek istiyorum

İngilizce eğitimlerinde etkili sonuçlar

Etkili Sonuçlar

Aktif İngilizce pratik yapılan özel İngilizce dersleri ve 72 ülkede kullanılan global online kaynaklar sayesinde, öğrencilerimiz İngilizce anlama ve konuşma becerilerinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde eder. Berlitz Metoduna göre hazırlanmış İngilizce ders materyalleri okuma, yazma ve gramer gelişimini destekler ve İngilizce özel ders eğitiminden en iyi sonuçların alınmasını sağlar.

Bilgi İstiyorum

İngilizce Özel Dersler

İngilizce Seviyeler

İngilizce Seviyeler

İngilizce özel dersleri Berlitz Global tarafından Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 İngilizce seviyelerinde geliştirilmiştir. 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde toplam 8 seviye İngilizce özel ders eğitimi verilir. İngilizce özel ders eğitimi pratik ve günlük İngilizce kullanım becerilerinin yanında akademik İngilizce becerilerini de geliştirmektedir.

İngilizce Seviyeni Hemen Öğren

Kişiye Özel İngilizce Dersler ve Eğitim Planı

Kişiye Özel Ders ve Eğitim Planı

İngilizce özel dersleri tamamen kişiye özel program ve ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenler ile tercihinize göre yüz yüze ya da sanal sınıf ortamında online olarak yapılmaktadır. İngilizce özel deslerinizde eğitmeniniz sadece sizinle ilgileneceği için ilgi alanınız doğrultusunda ders planlaması yapabilirsiniz.

Eğitim Planı Hakkında Bilgi Al

Online Eğitim Seçeneği

Uzaktan Eğitimler

Berlitz İngilizce özel derslerinizi isterseniz sanal sınıf ortamında online olarak alabilirsiniz. Bütün derslerinizi size atanan tek bir eğitmen ile yapacağınız ve eğitmeniniz gelişiminizi bire bir takip edeceği için İngilizcede daha hızlı gelişim sağlarsınız.

Uzaktan Eğitimler Hakkında Bilgi Al

Kurumsal İngilizce Eğitimi

Kurumsal (Şirketlere Özel) Eğitimler

Berlitz, kurumsal İngilizce eğitimi alanında uzmanlaşmış bir kurumdur. Berlitz Dünya çapında 35.000 kurum için bir dil okulundan öte kurumsal bir çözüm ortağıdır. Kurum çalışanlarınızın İngilizce dil becerilerini test ediyor ve farklı departmanlar için gelişim planları hazırlıyoruz.

Kurumsal check-up istiyorum…

Çocuklar için İngilizce

Çocuklar için İngilizce Kursu

Çocuklar için İngilizce kursu, 5-17 yaş gruplarındaki çocuklar ve genç yetişkinler için Berlitz Global tarafından geliştirilmiştir. İngilizce eğitimlerimiz ile çocuğunuza küresel bir bakış açısı sunar, çocuğunuzun entelektüel gelişimini teşvik eder ve gelecekteki kariyer fırsatlarını artırabilirsiniz. Çocuğunuzun İngilizce dilini konuşmasıyla gelecekteki başarıları için hazırlamış olursunuz.

Çocuklar İçin İngilizce

İngilizce Seviye Testi

İngilizce Seviye Testi

Berlitz Dil Okullarının bütün Dünya’da 72 ülkede ortak kullandığı İngilizce seviye testi ile mevcut seviyeniz uluslararası standartlarda yüksek doğruluk ile belirlenir. Yapay zeka tarafından cevaplarınıza göre zorluğu ayarlanan İngilizce testi sayesinde tam olarak hangi seviyede olduğunuzu tespit ederiz ve en uygun seviyeden İngilizce özel derslerine başlamanızı sağlarız.

İngilizce Seviye Testi

Neden Berlitz İngilizce Özel Dersleri?

Global Deneyim

Temelleri 1800 yılların sonunda Amerika’da atılan okulumuzda, İngilizce eğitimi ve global iletişim ile ilgili tüm sorularınıza 142 yıllık kurumsal kültür ve tecrübemizle çözümler sunuyoruz. İngilizce derslerinde garantili sonuçlar için hemen eğitim uzmanlarımızdan randevu alabilirsiniz!

Hızlı Sonuçlar

Daha hızlı bir şekilde akıcı İngilizce konuşun. Sizin için en önemli olan İngilizce konuşmaya daha fazla zaman ayırın.

Esnek İngilizce Eğitim Programları

Öğrenim tarzınız veya İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş bir eğitim programı oluşturacağız. Yüz yüze, sanal sınıf veya online eğitimlerimiz her kişiye ve her bütçeye uygun İngilizce eğitim alternatifleri sunar.

Yurt Dışına En Yakın Deneyim

İngilizce dil öğrenimi ve kültürel anlayışı birleştirerek, yeni bir ülkede yaşamak ve çalışmak için edinebileceğiniz en yakın deneyimi Türkiye’de sunuyoruz.

Öğrenci Görüşleri

Online yabancı dil eğitim alan öğrencilerimizin görüşleri Türkçe’ye çevrilerek verilmiştir. Öğrenci görüşlerinin olduğu orijinal dosyayı buraya tıklayarak indirebilir veya Berlitz Virtual Classroom sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

İngilizce Seviyeler

Berlitz Amerika genel merkezi, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 İngilizce seviyelerinde geliştirilmiştir. 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde bu seviye sistemine uygun olarak aynı standartta İngilizce eğitimi verilir. Berlitz seviye sisteminde son 2 seviyesi üst düzey olmak üzere toplam 10 seviye mevcuttur.

İngilizce seviyenizi bütün Dünyada ortak kullanılan seviye testi ile hemen öğrenebilirsiniz. İngilizce seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki linkte tıklayınız.

İngilizce Seviye Testi

Tüm İngilizce Seviyeler ve Açıklamaları

Global Referanslarımız

                        danone                  image/svg+xml                    

Atatürk’ün Berlitz’e Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin çalışmalarını takdir ederek 1930 yılında bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

72 ülkede yabancı dil eğitimi veren Dünyanın en büyük dil okulu olan Berlitz Dil Okulları, tamamen bilimsel bir zeminde dil becerilerini doğal bir akış sürecine dahil eden konuşma odaklı dil eğitiminin ilk ve en iyi uygulayıcısıdır.

1878 yılında kurulan Berlitz, Osmanlı İmparatorluğu döneminde, kurtuş savaşında ve Cumhuriyetin ilanından sonrada modern Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri olmayı başardı.

Türkiye’nin kuruluşunda ve gelişiminde üzerine düşen görevleri yapan Berlitz Dil Okulunun Atatürk tarafından fark edilip onurlandırılması en büyük gurur kaynağımızdır. Mektubunda yabancı dil eğitimine verilen katkı sebebiyle teşekkürlerini ileten Atatürk, aynı zamanda Berlitz’in çalışmalarını da takdir etmiştir.

Berlitz Dil Okulları olarak her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 90 yıl önce yazdığı mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır ve öyle olmaya da devam edecektir.

Atatürk'ün Dil Okuluna Gönderdiği Teşekkür Mektubu

İngilizce Özel Dersi Alan Bir Kişi

Berlitz İngilizce Özel Derslerinin Farklılıkları

Berlitz İngilizce özel derslerini sizin için ideal bir seçenek haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri İngilizce dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif İngilizce konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ve yabancı öğretmeniniz sayesinde İngilizce özel derslerinde aktif İngilizce konuşarak, İngilizcede hızlı ve başarılı bir gelişim sağlarsınız.

Aktif İngilizce konuşma Aktif İngilizce konuşma

Anadili İngilizce olan yabancı öğretmenler Anadili İngilizce olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı İngilizce dersleri Vaka ve konu bazlı İngilizce dersleri

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim Hızlı ve sürekli gelişim

İngilizce Özel Ders ile İngilizce Öğrenmek

İngilizce özel ders ile öğrenmek için ne yapmak gerekir? İngilizce özel dersler konusunda tavsiyeler nelerdir? İngilizce özel ders nasıl seçilir? En iyi İngilizce özel dersler için tavsiyeler.

İngilizce Özel Ders Tavsiyeleri

İngilizce özel derste kullanılan öğretim sistemi nedir?

İngilizce özel ders aldığınızın yerin eğitim sistemini öğrenin.
İyi bir İngilizce özel dersin sistemli, planlı ve metodik olması gerekir. Hangi derste hangi konunun işleneceği, özel derslerin sonunda öğrencinin hangi İngilizce konuşma hedefine ulaşacağı belli olmalıdır.
İngilizce öğrenmek vakit alan, planlı ve disiplinli olmayı gerektiren bir süreçtir. Planlı ve programlı olmamak, öğretmen değiştirmek, bir gün farklı sistem diğer gün farklı sistem uygulamak, sürekli müfredat değiştirmek öğrencinin İngilizce öğrenme sürecini olumsuz etkiler.
Bu nedenle İngilizce özel derslerde başarısı kanıtlanmış bir programın uygulanması, öğretmen değişikliklerinin olmaması ve özel derslerin belli bir planda işlenmesi öğrencilerin İngilizce öğrenmeleri için çok önemlidir.
Berlitz 142 yıllık tecrübesi ile sistematik, planlı ve metodik eğitimleri ile öğrencilerin özel dersler ile İngilizce konuşma hedeflerine ulaşmasında Dünyanın en iyi ve başarılı dil okuludur.

İngilizce özel dersin öğretmeni yabancı mı?

İngilizce özel ders seçiminde öğretmenlerin yabancı olup olmadığını araştırın.
İngilizce öğrenmenin en etkili yolunun yurt dışına çıkmaktır. Yurt dışında İngilizcenin daha hızlı gelişmesinin nedeni Türkçe bilmeyen yabancı kişilerle konuşmak zorunda olmanızdır.
Benzer şekilde özel İngilizce ders alacağınız öğretmenlerin de yabancı olması daha hızlı ve daha doğru İngilizce öğrenme sağlayacaktır.
Özel İngilizce ders seçerken çok dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Her yabancı öğretmenin ana dili İngilizce değildir. Özel İngilizce dersleri ana dili İngilizce olan öğretmenlerden almanız daha iyi ve daha hızlı İngilizce öğrenmenizi sağlayacaktır. Kendinize şunu sorun: İngilizceyi sonradan öğrenmiş birinden ne kadar öğrenebilirsiniz?

İngilizce özel ders konuşma odaklı mı?

İngilizce özel ders seçiminde konuşma odaklı eğitim veren kurumları seçin
İngilizce özel ders veren bazı kurumlar İngilizce gramer, dil bilgisi ve kelime ezberleme üzerine yoğunlaşırlar. Bunun nedeni bu tarz okullarda yabancı öğretmenlerin olmaması ve bu öğretmenlerin İngilizce konuşma konusunda yetersiz olmalarıdır.
İngilizce gramer, teorik bilgi ve kuralları öğrenmek İngilizceyi konuşmak manasına gelmez.
İngilizce özel ders seçiminde kurumun eğitim programına ve metoduna bakın. İngilizce özel derslerde konuşma odaklı mı yoksa gramer ağırlıklı mı eğitim veriliyor öğrenin.
Konuşma ve dinlemenin öncelikli olduğu, ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerin çalıştığı kurumlardan özel ders almanızı tavsiye ediyoruz.
Konuşma odaklı Berlitz Metodu 142 yıllık tecrübe ile geliştirilmiştir. Berlitz özel İngilizce derslerinde 72 ülkede bulunan şubelerimizde aynı standartta, aynı kalitede konuşma odaklı İngilizce eğitimi verilmektedir.

İngilizce özel derste hangi kaynaklar kullanıyor?

İyi bir özel İngilizce dersi için öğretmen kalitesi kadar derslerde kullanılan materyallerin ve kitaplarında kalitesi son derece önemlidir.
Birçok özel ders veren kişi ve kurum, piyasada herkesin bulacağı gramer kitaplarını ders kitabı olarak kullanmaktadır. Fakat gramer kitapları ile konuşma odaklı İngilizce eğitimi alamazsınız.
Bazı kurumlar ise öğretmenlerin kendi notlarını ve fotokopilerini İngilizce ders materyali olarak kullanmaktadır. Bu durum standardizasyonu bozmakta, öğretmenden öğretmene İngilizce eğitim kalitesini değiştirmektedir.
Özel İngilizce derslerinde kullanılan kitap ve materyallerin kalitesi öğretmenlerin öğrencilere verebileceklerini direk etkilemektedir. Yetersiz İngilizce kaynakları ile çalışan iyi bir öğretmenin öğrencilere verebileceği sınırlanmakta, sonuç olarak İngilizce derslerinin genel kalitesi olumsuz etkilenmektedir.
Özel İngilizce derslerinde kullanılan materyal ve kitapların haricinde öğrencilerin kendi kendilerine çalışacakları kaynaklara erişiminin olması özel İngilizce derslerinden alınacak verimin en yüksek seviyede olmasını sağlayacaktır.
Özel İngilizce derslerinde hangi destekleyici ek kaynakların kullanıldığını, bu kaynakların ders içi kullanılan kitaplarla bağlantılı ve birbirini tamamlayıcı olup olmadığını araştırın.
Berlitz, Dünyada 72 ülkede aynı materyal, kitap ve online kaynaklar ile özel İngilizce dersleri vermektedir. Yani Almanya’da bulunan ve Berlitz’ten özel İngilizce dersi alan bir kişi ile aynı kaynaklara sahip olur ve aynı yüksek kaliteli eğitimi alırsınız.

İngilizce özel ders veren kurumun geçmişi ve tecrübesi nedir?

En iyi İngilizce özel dersleri veren kurumların belli bir tecrübesi vardır.

Kaliteli hizmet veren kurumlar her alanda belli bir tecrübeye sahiptir. İngilizce özel ders seçiminde de tecrübe önemli tercih kriterlerinden biridir.

Global olmayan kurumların yaşadığı en büyük problem İngilizce derslerinde dünyadaki gelişmelerin gerisinde kalmaları, eğitim kalitelerini yükseltememeleri ve nihayetinde yüz yüze veya online fark etmeden teorik bilgi veren klasik dil kursu gibi hareket etmeleridir.

Hangi özel İngilizce dersini seçmeliyim?

Özel İngilizce ders seçimi yaparken global bir dil okulundan eğitim almanız faydalı olacaktır.

Berlitz, 142 yıllık tecrübesi ile 72 ülkede özel İngilizce dersleri ile eğitim veren global bir dil okuludur. Berlitz Dil Okullarının özel İngilizce dersleri bütün Dünyada aynı standartta, aynı kalitede, aynı materyaller ve yabancı öğretmenler ile verilmektedir. İster Almanya, ister Fransa isterse Türkiye’de özel İngilizce dersi alın, her zaman yüksek standartta konuşma odaklı özel İngilizce eğitimi alırsınız.

Özel İngilizce derste seviyenize uygun eğitim veriliyor mu?

Özel İngilizce ders seçiminden önce kendi seviyenizi ölçebileceğiniz online testler bulunmaktadır.
Berlitz Dil Okullarının bütün dünyada ortak kullandığı online İngilizce seviye belirleme testini seviyenizi öğrenmek için kullanabilirsiniz. İngilizce seviye belirleme testi sonucu size test sonunda mail olarak gönderilmektedir. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca dilleri için seviye belirleme testine başlamak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

İngilizce Seviye Testi

Berlitz online İngilizce seviye belirleme testi ile okuma, yazma, dinleme konularında seviyenizi yüksek doğrulukla ölçebiliyoruz.
İngilizce konuşma testi için ise sizi şubemize davet etmemiz veya testi telefonda yapmamız gerekmektedir.
İngilizce konuşma testi global olarak 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta yapılmaktadır. Böylece dünyadaki hangi Berlitz şubesine giderseniz gidin İngilizce dil seviyeniz aynı standartta yüksek doğrulukta ölçülmektedir.

İngilizce özel dersin miktarına değil kalitesine önem verin

İngilizce özel dersler ile yabancı dil öğrenmede nitelik nicelikten önemlidir.
Bazı kurumlar bir kurda yüzlerce özel ders saati vermektedir.
Bu kadar çok İngilizce dersine ihtiyacınız var mı kendinize sorun.
Örneğin üniversitede veya lisede İngilizce hazırlık sınıfı okuyan bir öğrenci günde 8 saat, haftada 40 saat ve bir yılda yaklaşık 1.500 saat İngilizce dersi görür. Sonuç ise yine aynıdır: İngilizceyi anlıyoruz ama konuşamıyoruz.
İyi bir dil kursundan alacağınız özel İngilizce derslerinde uzun uzun ders anlatımı olmaması gerekir. Önemli olan İngilizce özel derslerin nasıl yapıldığı, ders hedeflerine ulaşılıp ulaşılmadığıdır.
Berlitz Dil Okulları, global tecrübesi ve başarısı kanıtlanmış etkin ve hızlı Berlitz Metodu® ile 142 yıldır İngilizce özel derslerde öğrencilerinin İngilizce konuşmasını sağlamaktadır.

Item added to cart.
0 items -  0.00