Online İngilizce Kursu

Online İngilizce kursu ile evinizin rahatlığında, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle 7/24 canlı konuşma sınıflarına katılın, konuşarak İngilizce öğrenin.

Online İngilizce kursu, Berlitz Dil Okullarının yurt dışı merkezi tarafından verilmekte, ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenler ile 7/24 pedagojik destek sağlanmakta ve 7 gün 24 saat canlı İngilizce konuşma sınıfı açılmaktadır. 

Online İngilizce Kursu

Online İngilizce Kursu Özellikleri

Çok uygun fiyatlarla konuşarak İngilizce kursu

Online İngilizce kursu ile ingilizce konuşma sınıflarına istediğiniz zaman istediğiniz yerden 7 gün 24 saat SINIRSIZ katılın, ana dili İngilizce olan Amerikan, İngiliz ve Kanadalı öğretmenler ile istediğiniz kadar İngilizce konuşma pratiği yaparak, akıcı ve doğru İngilizce öğrenin.

7/24 Konuşma Sınıfları

İngilizceyi akıcı ve doğru konuşabilmek için ana dili İngilizce olan öğretmenler ile konuşmanız ve pratik yapmanız gerekir. Bu nedenle Berlitz öğrencilerin ihtiyaç duydukları kadar İngilizce konuşma pratiği yapmaları için İngilizce konuşma sınıflarına katılım sınırlaması yapmaz. Haftanın her günü her saati istediğiniz kadar canlı İngilizce derslere katılabilirsiniz.

7/24 Canlı Birebir Destek

Online İngilizce kursunda İngilizce öğrenmenizi desteklemek için 7/24 canlı destek ve koçluk hizmeti verilmektedir. Okulumuzun Amerika merkezi tarafından atanan ve ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerden istediğiniz an bire bir destek alabilirsiniz. İngilizce gramer, kelime, yazma gibi anlamadığınız bir konuda yazılı olarak sorularınızı sorabilir ve cevabını birebir olarak anında alabilirsiniz.

Kendi Kendine Öğren

Berlitz yurt dışı merkezi tarafından verilen Online İngilizce kursu, üstün yapay zeka sayesinde öğrenci seviyelerine ve hedeflerine göre öğrenme programı sunar. Böylece her öğrenci mesleğiyle, hedefleriyle ve ilgi alanlarıyla uyumlu bir programda çalışır. Online İngilizce öğrenme programı okulumuzun 143 yıllık İngilizce eğitim tecrübesi ile en hızlı İngilizce öğrenme için tasarlanmıştır.

Türkçe Arayüz

Online İngilizce kursunun Türkçe ara yüzü vardır ve anlaşılması kolaydır, öğrenciler ne yapmaları gerektiğini kolayca anlarlar.

Eğitim programı Berlitz Dil Okullarının 143 yıllık İngilizce öğretim tecrübesi ve öğrenci geri bildirimleri doğrultusunda en hızlı ve doğru İngilizce gelişimini sağlamak için tasarlanmıştır.

Online İngilizce Kursu Özellikleri Nelerdir?

Online İngilizce kursu özelliklerini ve İngilizce çalışma kılavuzunu aşağıdaki linkten PDF olarak indirebilirsiniz. Çalışma kılavuzunda canlı İngilizce derslerine nasıl katılacağınız, öğretmenlerden bire bir destek nasıl alacağınız ve genel olarak online İngilizce kursunun özelliklerini ve programdan nasıl faydalanacağınız konusunda özet bilgiler yer almaktadır.

Online ingilizce kursu ozellikleri

Kendi Kendine Online İngilizce Çalışma

Sadece konuşma değil her konuda İngilizcenizi geliştirin

Öğrencilerin İngilizce seviyesine, mesleğine ve hedeflerine göre interaktif ders planı yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. İnteraktif İngilizce dersleri Berlitz Metodu çerçevesinden tasarlanmıştır ve hedef bazlı ilerler.

İstediğin Kadar İngilizce Konuş

İngilizceyi ana dili İngilizce olan öğretmenler ile konuşarak daha iyi, daha hızlı ve daha doğru öğrenirsiniz. Rezervasyona gerek olmayan online İngilizce konuşma sınıfları haftanın her günü her saati 7/24 açılmaktadır.

Seviye Sınırı Yok

7/24 canlı online konuşarak İngilizce eğitiminde başlangıç, A1, A2, B1, B2 ve C1 seviyeleri olmak üzere toplam 6 seviye bulunur.

Online İngilizce Gramer

Online İngilizce kursunun Gramer bölümünde seviyenize uygun tam ve kapsamlı İngilizce gramer, yazma, okuma ve dinleme çalışmaları bulunmaktadır.

Online İngilizce Kursu Fiyatları

İngilizce öğrenmek için çok yüksek bütçelere ihtiyacınız yok. Online İngilizce kursu sağladığı özelliklere göre çok makul bir fiyat ile İngilizce öğrenmenizi sağlayacak bütün özelliklere sahip.

Online İngilizce Kursu 6 Aylık Erişim

950 TL

795 TL

Her gün canlı konuşma sınıflarına sınırsız katılma

Ana dil İngilizce olan yabancı öğretmenler

Gramer, okuma, yazma, dinleme çalışmaları

Online İngilizce Kursu 1 Yıllık Erişim

1.490 TL

1.095 TL

Her gün canlı konuşma sınıflarına sınırsız katılma

Ana dil İngilizce olan yabancı öğretmenler

Gramer, okuma, yazma, dinleme çalışmaları

İngilizce Grup Dersleri

Detaylar İçin İletişime Geçin

İngilizce Birebir Özel Ders

Detaylar İçin İletişime Geçin

“Satın Al” butonuna tıklayarak”Mesafeli Satış Sözleşmesi“ni kabul ediyorum.

Kurumsal (Şirketlere Özel) Online İngilizce Kursu

Online İngilizce kursu kurumların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir. Coğrafi olarak yaygın ekiplere sahip kurumların online İngilizce eğitimlerini hızlı ve ekonomik bir şekilde sağlar. Çalışan sayısı ne olursa olsun eğitimlere başlama süresi çok hızlıdır. Çalışanların gösterdikleri gelişimi raporlama ekranlarından gerçek zamanlı olarak görebilir, gelişim ihtiyacı duyan çalışanlarınıza gerekli desteği verebilirsiniz.
Firmanızda LMS (Learning Management System) sistemi kullanılıyorsa Berlitz online İngilizce kursu buna entegre olabilir ve çalışanlarınız başka bir siteye gitmeden eğitimleri firmanızın kendi çatısı altında alabilir. Dünyanın önde gelen firmalarında olan Coca-Cola, Loreal, AIRBUS gibi firmalar LMS entegrasyonu ile online İngilizce eğitimlerini almaktadır.
Kurumsal İngilizce eğitim çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen info@berlitz-istanbul.com mail adresinden iletişime geçin.

Kurumsal İngilizce Eğitimi 2020

Online İngilizce Kursu Kullanan Global Firmalar

ONLİNE İNGİLİZCE KURSLARI HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Online İngilizce kursu birçok kişi tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Online İngilizce öğrenmek isteyen kişiler bu hakkında birçok soru soruyor. Hangi Online İngilizce kursunu seçmeliyim? Online İngilizce kursu tavsiyeleri? Online İngilizce öğrenmek için ne yapmak gerekir? Uzaktan nasıl İngilizce öğrenilir? Online İngilizce kursu nasıl seçilir? en başta gelen aramalar arasında yer alıyor. Peki hangi online İngilizce kursuna gitmelisiniz? Online olarak İngilizce nasıl öğrenilir? En doğru online İngilizce öğrenme yöntemi nedir? Eve kendi kendinize online İngilizce öğrenmek için ne yapmak gerekir?

Genel olarak 4 çeşit online İngilizce kursu olduğunu söyleyebiliriz.

 1. Online Grup eğitimleri
 2. Online Özel dersler
 3. Kendi kendine online çalışma
 4. Cep telefonu aplikasyonları

Konuşarak öğrenmek için canlı öğretmenlerin olduğu online İngilizce kursu tavsiye etmekteyiz. Bu nedenle kelime ezberleme haricinde cep telefonu uygulamalarını tavsiye etmemekteyiz.

 1. Eğitim sistemini araştırın
 2. Kursun kalitesini araştırın
 3. Eğitim planını öğrenin
 4. Kullanılan kaynakları inceleyin
 5. Kursun geçmişini ve tecrübelerini araştırın
 6. Sınıf mevcudunun en çok kaç kişi olduğunu öğrenin
 7. Mevcut seviyenize uygun eğitim veren kursları tercih edin
 8. Ders saatine değil derslerin kalitesine önem verin
 9. Konuşarak öğrenme için canlı derslerin olduğu kursları tercih edin
 10. Canlı derslere ana dili İngilizce olan öğretmenlerin girdiğinden emin olun
 11. Derslerde öğrencilere konuşma fırsatı verilip verilmediğini öğrenin

Yukarıdaki tavsiyeler doğrultusunda seçeceğiniz online İngilizce kursundan en yüksek verimi alacağınıza inanmaktayız.

Online İngilizce kursu fiyatları aldığınız eğitimin şekline (grup eğitimi, özel ders veya kendi kendine çalışma) ve dönemsel kampanyalar nedeniyle farklılık göstermektedir. Güncel online İngilizce kursu fiyatlarını öğrenmek için lütfen iletişime geçiniz.

Online İngilizce kursumuzda canlı konuşma sınıfları 7 gün ve 24 saat açılmaktadır. Sınıflara katılım sınırlaması yoktur. İstediğiniz kadar İngilizce konuşma sınıfına katılabilir, İngilizceyi konuşarak öğrenebilirsiniz.

Online İngilizce eğitimleri, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerine uygun verilmektedir. Öğrencilerimiz, 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta online olarak uzaktan İngilizce öğrenirler.

Online İngilizce kursları, B1 sevisinden itibaren IELTS, TOEFL ve TOEIC gibi İngilizce sınavlarına yönelik eğitimleri de kapsamaktadır. İngilizce sınavlardan hedeflediğiniz puana göre ulaşmanız gereken seviye belirlendikten sonra özel çalışmalar yapılması gerekebilir.

Online olarak yapılan genel İngilizce kurslarında bir seviyenin tamamlanması yaklaşık 2,5 ay sürmektedir. Online özel derslerde ise haftada kaç gün ve günde kaç saat ders alacağınıza göre bir seviyenin tamamlanması için gerekli süre değişmektedir. Kendi kendine çalışmaya dayalı online İngilizce kurslarında belli bir süre (örneğin 6 ay) sisteme ulaşım hakkınız olur. Bu sürede kaç seviye tamamlayacağınız sizin yapacağınız çalışmalara, eğitim sistemine bağlanma sürenize göre değişiklik gösterir.

Online İngilizce kurslarımıza ulaşım oldukça kolaydır. Eğitime ulaşmak için Internet Explorer, Chrome, Firefox, Edge, Safari gibi bir İnternet tarayıcı yeterlidir. Kısaca eğer bu sayfayı okuyabiliyorsanız online İngilizce kursu alabilirsiniz.

İster online ister yüz yüze olsun bütün yabancı dil eğitimlerimizde öğretmenlerimiz ana dillerinde eğitim vermektedir. İngilizce derslerinde ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenler görev almaktadır.

Hayır, online İngilizce kursunda çeviri yapılmaz.

İngilizceyi konuşarak öğrenmeniz için çeviri sistemi kullanılmaz. Eğer çeviri sistemi ile İngilizce öğrenebilseydik ortaokul, lise ve üniversitede gramer ağırlıklı dersler sayesinde akıcı İngilizce konuşabilirdik fakat konuşamıyoruz. İngilizceyi konuşarak öğrenmek için yurt dışına gitmek gerektiğini duymuşsunuzdur. Bunun nedeni yurt dışındaki dil okullarında Türkçe çeviri yapılmamasıdır. Böylece yurt dışında yabancı dili konuşmak zorunda kalırsınız. Buna İngilizceye maruz kalmak denir ve İngilizceyi konuşarak öğrenmek için en etkili yoldur. Bu nedenle Berlitz sadece ana dili İngilizce olan öğretmenler ile çalışmaktadır. Berlitz Metodunun özü budur.

Yurt dışında yüksek lisans yapmak için İngilizce öğrenmek isteyenler, online İngilizce kurslarından faydalanabilir ve yurt dışı üniversitelerinden kabul alma şansınızı arttırabilirsiniz.

Türkiye’de İngilizce dil eğitiminin gramer ve çeviri odaklı olmasından dolayı herkes İngilizce konuşma problemi yaşamaktadır. Size tavsiyemiz eğer bütçeniz uygunsa yüz yüze özel ders veya grup derslerine katılmanızdır. Bütçeniz çok yüksek değilse kendi kendine çalıştığınız online İngilizce kursundan faydalanabilirsiniz. Kendi kendine çalışmaya dayalı online İngilizce kursunda, ana dili İngilizce olan öğretmenlerin olduğu online konuşma sınıflarına (konuşma kulübü) katılarak İngilizce pratik yapabilir ve İngilizce konuşma becerinizi geliştirebilirsiniz. Size tavsiyemiz mümkün olan en çok sayıda İngilizce konuşma sınıfına (konuşma kulübü) katılarak konuşma pratiği yapmanızdır. İngilizce konuşma sınıflarına katılım sınırlaması yoktur.

İngilizceyi öğrenmek için İngilizceyi hayatınıza entegre etmelisiniz. Televizyonda izlediğiniz dizi ve filmleri Türkçe dublajlı değil İngilizce olarak izleyin. Dinlediğiniz radyo programı İngilizce olsun. İlk başlarda anlamasanız bile yabancı web sitelerini İngilizce okumaya çalışın. Ücretsiz aplikasyonlardan kelime öğrenme sürecinde faydalanın.

Bütün bunların yanında ana dili İngilizce olan kişilerle konuşmaya çalışın. Online İngilizce kursunda her gün açılan canlı konuşma sınıflarını bu amaç için kullanabilirsiniz.

Online İngilizce kursu, hiç İngilizce bilmeyenler için özel bir başlangıç bölümüne sahiptir. Bu bölümde çalışmalar yapmanız İngilizceyi hızlı bir şekilde öğrenmenizi sağlayacaktır.

İngilizcenin gerilememesi için sürekli kullanmanız gerekmektedir. Eğer işinizde veya okulunuzda İngilizceyi sürekli kullanmıyorsanız, ekonomik fiyatlarla düzenli İngilizce konuşma pratiği yapmak için online İngilizce kursunu kullanabilirsiniz.

Birçok öğrencimiz bu amaçla online İngilizce kursunu kullanmaktadır. Eğitim süresi boyunca İngilizce konuşma sınıflarına sınırsız katılım sağlayabilir, ana dili İngilizce olan öğretmenler ile istediğiniz kadar İngilizce konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Sonuç olarak İngilizce seviyelerinin gerilememesini isteyen kişilere online İngilizce kursu konuşma sınıflarına girerek İngilizce konuşma pratiği yapmalarını önermekte ve tavsiye etmekteyiz.

Online İngilizce kursları, klasik kurslara gitmek için zamanı olmayan kişiler için dizayn edilmiştir. Uzaktan eğitim yoluyla katılabileceğiniz online İngilizce kurslarında İngilizce eğitiminize devam edebilirsiniz.

Eğitim danışmanınızdan randevu alarak online İngilizce kursu seçenekleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Online İngilizce kursunuzu, bütün banka kredi kartları ile isterseniz taksitli ödeme yaparak satın alabilirsiniz.

Evet, sitemizden online ödeme yapmak güvenlidir. Ödeme altyapısı iyzico firması tarafından en ileri güvenlik önlemleri uygulanarak sağlanmaktadır.

“Online İngilizce Kursu” üzerine 8 yorum

  • Merhaba,
   Canlı konuşma sınıfları en çok 8 kişi olmaktadır. Bağlantı saatlerine göre sınıftaki öğrenci sayısı değişiklik göstermektedir.

   Cevapla
  • Merhaba Tuba Hanım,
   Konuşma sınıfları başlangıç, orta ve ileri düzey olarak açılmaktadır. Her seviyedeki konuşma sınıfına katılabilirsiniz ama seviyenize uygun sınıflara katılmanızın size daha fayda sağlayacağını belirtmek isteriz.

   Cevapla
 1. online İngilizce kurslarında dokümanlar da önce konuş sonrasında ödev şeklinde mi ilerlemekte. Bütün online ile ilgili bilgilendirmede hep konuşma kulüplerinden bahsediliyor. Lütfen gramer ve ders içerikleri hakkında daha detaylı bilgi verirmisiniz?

  Cevapla
  • Ahmet Bey merhaba,

   Online İngilizce kursunda her öğrencinin seviyesine ve mesleğine göre yapay zeka tarafından bir öğrenme programı çıkartılmaktadır. Bu planı eğitim panelinde “My Program” bölümünde görebilirsiniz. Bu programda okuma, dinleme, gramer gibi kendi kendinize yapacağınız çalışmalar yer almaktadır. Kendi kendinize yaptığınız çalışmalarda anlamadığınız bir konu olursa 7/24 online olan öğretmenlerden pedagojik koçluk alabilirsiniz. Bütün öğretmenlerimizin ana dili İngilizce olduğundan koçluk sadece İngilizce dilinde yapılmaktadır.

   Konuşma sınıflarında ise öğrencilerimiz belli konularda 7/24 konuşma pratiği yapabilmektedir. Haftalık konuşma sınıfı programı programın ilgili panelinde yayınlanmaktadır ve her öğrencinin programı seviyelerine ve mesleklerine göre farklı oluşturulduğundan “My Program” ile paralel ilerlememektedir.

   Cevapla
 2. Merhaba sınıflar banhi seviyede basliyor ve seviye nasil belirleniyor? Haftada kac gün ve aksamlari saat kacta başlıyor?

  Cevapla
  • Ayşe Hanım merhaba,
   Canlı konuşma sınıfları haftanın her günü her saat başlamaktadır. Sınıflar başlangıç, orta ve ileri düzey seviyelerde açılmaktadır. Sınıf programı haftalık olarak eğitim ekranında öğrencilere duyurulmaktadır.

   Cevapla

Yorum yapın