Online İngilizce Kursu

Evinizin rahatlığında, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle 7/24 canlı konuşma sınıflarına katılın, konuşarak İngilizce öğrenin.

Online İngilizce kursu Berlitz’in yurt dışı merkezi tarafından verilmekte, ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenler ile 7/24 pedagojik destek sağlanmakta ve haftada toplam 144 saat canlı İngilizce konuşma sınıfı açılmaktadır. 

online ingilizce kursu konusma siniflari 2020
7/24 Online İngilizce Kursu

Online İngilizce Kursu Özellikleri

Çok uygun fiyatlarla konuşarak İngilizce kursu

İngilizceyi ana dili İngilizce olan öğretmenler ile konuşarak daha iyi, daha hızlı ve daha doğru öğrenirsiniz. Berlitz online İngilizce kursu sayesinde online ingilizce konuşma sınıflarına istediğiniz zaman istediğiniz yerden katılın, ana dili İngilizce olan Amerikan, İngiliz ve Kanadalı öğretmenler ile SINIRSIZ İngilizce konuşma pratiği yaparak, akıcı ve doğru İngilizce öğrenin.

7/24 Konuşma Sınıfları

İngilizceyi akıcı ve doğru konuşabilmek için ana dili İngilizce olan öğretmenler ile konuşmanız ve pratik yapmanız gerekir. Bu nedenle Berlitz öğrencilerin ihtiyaç duydukları kadar İngilizce konuşma pratiği yapmaları için İngilizce konuşma sınıflarına katılım sınırlaması yapmaz. Haftanın her günü her saati istediğiniz kadar canlı İngilizce derslere katılabilirsiniz.

7/24 Canlı Birebir Destek

Online İngilizce kursunda İngilizce öğrenmenizi desteklemek için 7/24 canlı destek ve koçluk hizmeti verilmektedir. Okulumuzun Amerika merkezi tarafından atanan ve ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerden istediğiniz an bire bir destek alabilirsiniz. İngilizce gramer, kelime, yazma gibi anlamadığınız bir konuda yazılı olarak sorularınızı sorabilir ve cevabını birebir olarak anında alabilirsiniz.

Kendi Kendine Öğren

Berlitz yurt dışı merkezi tarafından verilen Online İngilizce kursu, üstün yapay zeka sayesinde öğrenci seviyelerine ve hedeflerine göre öğrenme programı sunar. Böylece her öğrenci mesleğiyle, hedefleriyle ve ilgi alanlarıyla uyumlu bir programda çalışır. Online İngilizce öğrenme programı okulumuzun 142 yıllık İngilizce eğitim tecrübesi ile en hızlı İngilizce öğrenme için tasarlanmıştır.

Türkçe Arayüz

Online İngilizce kursunun Türkçe ara yüzü vardır ve anlaşılması kolaydır, öğrenciler ne yapmaları gerektiğini kolayca anlarlar.

Eğitim programı Berlitz Dil Okullarının 142 yıllık İngilizce öğretim tecrübesi ve öğrenci geri bildirimleri doğrultusunda en hızlı ve doğru İngilizce gelişimini sağlamak için tasarlanmıştır.

Online İngilizce Kursu Özellikleri

Online İngilizce kursu özelliklerini ve İngilizce çalışma kılavuzunu aşağıdaki linkten PDF olarak indirebilirsiniz. Çalışma kılavuzunda canlı İngilizce derslerine nasıl katılacağınız, öğretmenlerden bire bir destek nasıl alacağınız ve genel olarak online İngilizce kursunun özelliklerini ve programdan nasıl faydalanacağınız konusunda özet bilgiler yer almaktadır.

Online ingilizce kursu ozellikleri

Kendi Kendine Online İngilizce Çalışma

Sadece konuşma değil her konuda İngilizcenizi geliştirin

Öğrencilerin İngilizce seviyesine, mesleğine ve hedeflerine göre interaktif ders planı yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. İnteraktif İngilizce dersleri Berlitz Metodu çerçevesinden tasarlanmıştır ve hedef bazlı ilerler.

İstediğin Kadar İngilizce Konuş

Rezervasyona gerek olmayan online İngilizce konuşma sınıfları haftanın her günü her saati açılmaktadır.

Seviye Sınırı Yok

7/24 canlı online konuşarak İngilizce eğitiminde başlangıç, A1, A2, B1, B2 ve C1 seviyeleri olmak üzere toplam 6 seviye bulunur.

Online İngilizce Gramer

Online İngilizce kursunun Gramer bölümünde seviyenize uygun tam ve kapsamlı İngilizce gramer, yazma, okuma ve dinleme çalışmaları bulunmaktadır.

Online İngilizce Kursu Fiyatları

En avantajlı online İngilizce kursu fiyatları

İngilizce öğrenmek için çpk yüksek bütçelere ihtiyacınız yok. Berlitz online İngilizce kursu sağladığı özelliklere göre çok makul bir fiyat ile İngilizce öğrenmenizi sağlayacak bütün özelliklere sahip.

Online İngilizce Kursu

6 Aylık Erişim

850 TL yerine 595 TL

Her gün canlı konuşma sınıflarına sınırsız katılma

Ana dil İngilizce olan yabancı öğretmenler

İstediğiniz an birebir canlı koçluk

Gramer, okuma, yazma, dinleme çalışmaları

Online İngilizce Kursu

1 Yıllık Erişim

1.490 TL yerine 895 TL

Her gün canlı konuşma sınıflarına sınırsız katılma

Ana dil İngilizce olan yabancı öğretmenler

İstediğiniz an birebir canlı koçluk

Gramer, okuma, yazma, dinleme çalışmaları

İngilizce Grup Dersleri

Detaylar İçin İletişime Geçin

İngilizce Birebir Özel Ders

Detaylar İçin İletişime Geçin

“Satın Al” butonuna tıklayarak”Mesafeli Satış Sözleşmesi“ni kabul ediyorum.

Kurumsal (Şirketlere Özel) Online İngilizce Kursu

Berlitz online İngilizce kursu kurumların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir. Coğrafi olarak yaygın ekiplere sahip kurumların online İngilizce eğitimlerini hızlı ve ekonomik bir şekilde sağlar. Çalışan sayısı ne olursa olsun eğitimlere başlama süresi çok hızlıdır. Çalışanların gösterdikleri gelişimi raporlama ekranlarından gerçek zamanlı olarak görebilir, gelişim ihtiyacı duyan çalışanlarınıza gerekli desteği verebilirsiniz.
Firmanızda LMS (Learning Management System) sistemi kullanılıyorsa Berlitz online İngilizce kursu buna entegre olabilir ve çalışanlarınız başka bir siteye gitmeden eğitimleri firmanızın kendi çatısı altında alabilir. Dünyanın önde gelen firmalarında olan Coca-Cola, Loreal, AIRBUS gibi firmalar LMS entegrasyonu ile online İngilizce eğitimlerini almaktadır.
Kurumsal İngilizce eğitim çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen info@berlitz-istanbul.com mail adresinden iletişime geçin.

Kurumsal İngilizce Eğitimi 2020

Online İngilizce Kursu Kullanan Global Firmalar

Online İngilizce Kursu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Online ingilizce kursunda canlı İngilizce konuşma sınıfı var mı?

Online ingilizce kurslarında canlı konuşma sınıfları İngilizce konuşma pratiği yapabilmeniz için çok önemlidir. Birçok online İngilizce kursunda canlı konuşma sınıfı yoktur. Bu türdeki programlar gramer ve kelime kitaplarının elektronik ortama aktarılmış halidir. Eğer sizin için İngilizce konuşma önemli ise online İngilizce kursunda ya bire bir özel ders ya da sınırsız canlı konuşma sınıflarının olduğundan emin olun. Bire bir özel dersler oldukça faydalı olmakla birlikte haftada 2 gün günde 30 dakikalık paketlerin fiyatları çok yüksek olabilmektedir. Berlitz canlı online İngilizce programında her gün her saat konuşma sınıfı açılmaktadır. Berlitz Global tarafından verilen İngilizce konuşma sınıflarına sadece ana dili İngilizce olan Amerikan, İngiliz, Kanadalı öğretmenler girmektedir. Canlı İngilizce konuşma sınıflarına istediğiniz yerden istediğiniz zaman katılarak SINIRSIZ İngilizce konuşma pratiği yapabilirsiniz. Fiyat performans açısından bakıldığında Berlitz online İngilizce programı rakipsizdir.

Online ingilizce kursu ana dili ingilizce olan öğretmenler ile eğitim desteği veriyor mu ?

Online ingilizce kurslarından maksimum fayda sağlamak için kendi kendinize yapacağınız çalışmalar çok önemlidir. Bu çalışmalar sırasında anlamadığınız bir konuyu size bire bir canlı olarak anlatacak bir öğretmen desteği talep etmeniz İngilizce öğrenme sürecinizi hızlandıracaktır. Berlitz canlı online ingilizce programında her gün her saat istediğiniz zaman ana dili İngilizce olan Amerikan, İngiliz, Kanadalı, Avustralyalı öğretmenlerden kelime, gramer, telaffuz, vb. gibi konularda anlık canlı destek alabilirsiniz.

Online ingilizce kursunda ne kadar İngilizce konuşma pratiği yapabileceksiniz?

Yabancı dil öğrenmenin en zor ama aslında en kolay olan kısmı konuşmadır. Kapalıçarşıda hiç ingilizce eğitimi almamış kişilerin turistlerle iletişim kurduğunu duymuşsunuzdur. Bu kişilerin sizden tek farkı her gün turistlerle ingilizce konuşmalarıdır. Eğer sizde bu kadar ingilizce pratiği yaparsanız çok daha iyi, akıcı ve doğru ingilizce konuşabilirsiniz. Gramer, okuma, yazma gibi konular her kitaptan veya telefonunuza indireceğiniz ücretsiz aplikasyonlar vasıtasıyla geliştirilebilir ama ingilizce konuşmak için ana dili ingilizce olan öğretmenlerle pratik yapmanız gerekmektedir. Satın alacağınız online İngilizce programında hafta 2 gün gibi sınırlamalar olmadan her gün istediğiniz zaman ve istediğiniz kadar konuşma pratiği imkanı sağlamasını talep edin. Berlitz online İngilizce programında her gün her saat (7/24) canlı konuşma sınıfları açılmaktadır. Konuşma sınıflarına istediğiniz kadar yani sınırsız girebilir ve konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Online İngilizce kursunda ana dili ingilizce olan öğretmenler var mı?

Ücretsiz online ingilizce kurslarında canlı öğretmen desteği bulunmaz. Ücretli olan bazı online İngilizce kurslarında ise bu destek olmasına rağmen ana dili ingilizce olan yabancı öğretmenler bulunmaz. Bazı kurslarda ise yabancı öğretmen desteği olmasına rağmen bu öğretmenler ana dili ingilizce olan değil farklı milletlerden öğretmenler olabilir. Berlitz canlı online ingilizce kurslarında sadece ana dili ingilizce olan Amerikan, Kanadalı, İngiliz ve Avustralyalı öğretmenler konuşma sınıflarında yer almaktadır. Berlitz canlı online ingilizce kursları Berlitz Global tarafından verilmekte ve Berlitz Global garantisi altındadır.

Online ingilizce kursunda hangi kaynakları kullanıyor?

Online ingilizce kurslarında programdaki elektronik kaynakların çeşitliliği ve kalitesi doğru gelişim sağlamanız için çok önemlidir. İngilizce kaynakların güncel, günümüz dünyası ile ilgili, iş yaşamında işinize yarayacak konuları kapsaması gerekmektedir Online ingilizce programında, dil eğitiminin 4 bacağı olan konuşma, dinleme, okuma ve yazma yeteneklerinin eş güdümlü; olarak geliştirmesi için yeterli ve kaliteli kaynaklara sahip olduğundan emin olun. Berlitz, 142 yıllık İngilizce eğitim deneyimini online eğitimlere başarı ile aktarmış Dünyanın lider dil okuludur.

Online ingilizce kursu hangi metodu kullanıyor?

Eğitim planı ve kullanılan metod her şeyden önemlidir! Online ingilizce programının kullandığı yöntem ingilizce konuşma hedeflerinize ulaşmanızı direkt olarak etkileyecektir. Berlitz canlı online ingilizce programında her öğrencinin seviyesine, mesleğine ve hedeflerine göre e-ders planı oluşturulmaktadır. Her ders hedef bazlı ilerler. Online İngilizce dersleri, öğrenme, pratik yapma ve kullanma (Learn, Practice and Apply) prensibine göre tasarlanmıştır. Böylece öğrenciler öğrendikleri konuları pratik yapma ve kullanma imkanı bulurlar.

Online ingilizce kursu kaç seviye içeriyor?

Online ingilizce kursları size belli bir süre kullanım hakkı sunar. Çoğu online ingilizce kursunun kullanım süresi yanında seviye sınırlaması vardır. Berlitz online ingilizce kursunda seviye sınırlaması yoktur. Kullanım süreniz boyunca tamamlayabildiğiniz kadar seviye tamamlayabilirsiniz.

Online İngilizce Kursları ile İngilizce Öğrenme

Online İngilizce kursları ile İngilizce öğrenmek nasıldır? Online İngilizce kurslarının diğer kurslardan farkı nedir? Online İngilizce kursu nasıl seçilir? En iyi online İngilizce kursları nelerdir?

Online İngilizce kursları ile ilgili sorular özellikle Covid-19 virüsü nedeniyle karantina sürecinde öğrenciler tarafından daha fazla araştırma konusu olmaya başladı. Türkiye’de bütün okulların kapanmasından dolayı İngilizce öğrenmek isteyenler için online İngilizce öğrenme bir zorunluluk haline geldi. Bu nedenden dolayı online İngilizce kursları hakkında yapılan araştırmalar daha sıklaştırıldı. Peki Online İngilizce kursunda nasıl öğrenilir, en doğru online İngilizce öğrenme yöntemi nedir, Türkiye’de online İngilizce öğrenmek için hangi online İngilizce kursunu seçmek gerekir? Öğrencilere online İngilizce kursu aramalarında yapılan tavsiyeler ve öneriler nelerdir?

Berlitz Online İngilizce Kursu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Bilgisayarlar ile aram pek iyi değil. Online İngilizce kursu alabilir miyim?

Berlitz canlı online İngilizce kursu kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır bir ara yüze sahiptir. Eğitiminize ulaşmak için Internet Explorer, Chrome, Firefox, Edge, Safari gibi bir İnternet tarayıcı yeterlidir. Kısaca eğer bu sayfayı okuyabiliyorsanız online İngilizce kursu alabilirsiniz.

Online İngilizce kursu öğretmenlerinin ana dili İngilizce mi?

Evet, online İngilizce kursu öğretmenleri Amerika, Kanada, İngiltere gibi ülkelerdendir ve hepsinin ana dili İngilizcedir. Canlı İngilizce konuşma sınıfları ve canlı koçluk eğitimleri Berlitz Global tarafından verilmekte ve sadece ana dili İngilizce olan Amerikalı, Kanadalı, İngiliz, Avustralyalı öğretmenler ile çalışılmaktadır.

Online İngilizce kursunda Türkçe çeviri yapılıyor mu?

Hayır. Berlitz Metodunda çeviri sistemi kullanılmaz. Eğer çeviri sistemi ile İngilizce öğrenebilseydik ortaokul, lise ve üniversitede çeviri ve gramer odaklı İngilizce dersler sayesinde gayet güzel İngilizce konuşabilirdik. Fakat konuşamıyoruz. İngilizceyi en iyi öğrenmenin yolunun yurt dışına gitmek olduğunun duymuşsunuzdur. Yurt dışı dil okullarında da Türkçe açıklama ve çeviri yapılmaz. Markette, restoranda, alışverişte Türkçe konuşamazsınız. İngiliz, Amerikalı, Kanadalı kişilerle İngilizce konuşmak zorunda kalırsınız. Buna İngilizceye maruz kalmak denir ve İngilizce konuşmak için en etkili yoldur. Bu nedenle Berlitz sadece ana dili İngilizce olan öğretmenler ile çalışmaktadır. Berlitz Metodunun özü budur.

Yurt dışında yüksek lisans yapmak için İngilizce öğrenmek isteyenlere öneriniz nedir?

Yurt dışında yüksek lisans ve master yapmak için İngilizce öğrenmek isteyenlere online İngilizce kursunu öneriyor ve tavsiye ediyoruz. Online İngilizce kursundan yurt dışında yüksek lisans, master, doktora yapmak isteyen bireyler ve akademisyenlerde faydalanabilir. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerin yönettiği konuşma sınıflarına sınırsız katılarak, 7/24 canlı koçluk hizmetinden yararlanarak ve interaktif dersleri tamamlayarak İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eş zamanlı olarak geliştirebilir ve yurt dışı üniversitelerinden kabul alma şansınızı ciddi oranda arttırabilirsiniz

İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum. Hangi İngilizce kursunu önerirsiniz?

Türkiye’de İngilizce dil eğitiminin gramer ve çeviri odaklı olmasından dolayı herkes İngilizce konuşma problemi yaşamaktadır. Size tavsiyemiz eğer bütçeniz uygunsa yüz yüze özel ders veya grup derslerine katılmanızdır. Bütçeniz çok yüksek değilse veya mevcut İngilizce öğrenme sürecine destek amacıyla online İngilizce kursundan faydalanabilirsiniz. Online İngilizce kursunda, ana dili İngilizce olan öğretmenlerin olduğu online konuşma sınıflarına (konuşma kulübü) katılarak İngilizce pratik yapabilir ve İngilizce konuşma becerinizi geliştirebilirsiniz. Size tavsiyemiz mümkün olan en çok sayıda İngilizce konuşma sınıfına (konuşma kulübü) katılarak konuşma pratiği yapmanızdır.

İngilizce telaffuz geliştirmek için ne önerirsiniz?

İngilizce telaffuzunu geliştirmek isteyen kişilere online İngilizce kursu ve konuşma kulüplerini öneriyoruz. Berlitz online İngilizce kursunda ileri ses tanıma teknolojisi ile sesinizi kaydederek telaffuzunuz ile ilgili otomatik geri bildirim alabilirsiniz. Berlitz online İngilizce kursunda istediğiniz zaman (24/7) ana dili İngilizce olan bir öğretmenin olduğu İngilizce konuşma sınıflarına (konuşma kulüpleri) katılarak telaffuzunuzu geliştirebilirsiniz.

Hiç İngilizce bilmeyenler nasıl İngilizce öğrenebilir?

Hiç İngilizce bilmeseniz bile bütün yaşantınıza İngilizceyi entegre etmelisiniz. Televizyonda izlediğiniz dizi ve filmleri Türkçe dublajlı değil İngilizce olarak izleyin. Dinlediğiniz radyo programı İngilizce olsun. İlk başlarda anlamasanız yabancı web sitelerini okumaya çalışın. Ücretsiz aplikasyonlardan kelime öğrenmeye sürecinde destek alın. Bütün bunların yanında ana dili İngilizce olan kişilerle konuşmaya çalışın. Berlitz online İngilizce kursunda her gün açılan canlı konuşma sınıflarını bu amaç için kullanabilirsiniz. Ayrıca online İngilizce kursunda hiç İngilizce bilmeyenler için özel bir başlangıç bölümüne sahiptir. Bu bölümde çalışmalar yapmanız İngilizceyi hızlı bir şekilde öğrenmenizi sağlayacaktır. Berlitz’in özel olarak hazırlanmış olan başlangıç (True Beginner) programı sayesinde sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

İngilizcenin gerilememesi için ne önerirsiniz?

Birçok öğrencimiz Berlitz online İngilizce kursunu mevcut seviyelerini korumak ve düzenli İngilizce konuşma pratiği yapmak için kullanmaktadır. Eğitim süresi boyunca haftada 84 saat İngilizce konuşma sınıfı açılmaktadır. İngilizce konuşma sınıflarına sınırsız katılım sağlayabilir, ana dili İngilizce olan öğretmenler ile istediğiniz kadar İngilizce konuşma pratiği yapabilirsiniz. Sonuç olarak İngilizce seviyelerinin gerilememesini isteyen kişilere online İngilizce kursu konuşma sınıflarına girerek İngilizce konuşma pratiği yapmalarını önermekte ve tavsiye etmekteyiz.

Yoğun tempoda çalışanların İngilizce öğrenmesi için ne önerirsiniz?

Berlitz online canlı İngilizce kursu klasik kurslara gitmek için zamanı olmayan kişiler için dizayn edilmiştir. Uzaktan eğitim yoluyla katılabileceğiniz Online İngilizce Kursuna, 7 gün 24 saat canlı konuşma sınıflarına ve 7 gün 24 saat canlı İngilizce koçluğa İnternet olan her yerden ulaşabilirsiniz.

Gramer eksikliklerim var. Online İngilizce kursunu bana önerir misiniz?

Evet, İngilizce gramer bilginizi geliştirmek için online kursu öneririz. Berlitz Dünyanın en etkili İngilizce öğrenme metodunun ilk uygulayıcısıdır. 142 yılda yabancı dil eğitiminde edindiği tecrübeyi canlı online İngilizce eğitimlerine de aktarmıştır. İngilizce eğitim programı tarafından size özel hazırlanacak interaktif dersleri takip ederek gramer konusunda eksikliklerinizi giderebilir, anlamadığınız konuları 7/24 ulaşabileceğiniz öğretmenlere sorabilir ve sağlam bir İngilizce gramer temeli oluşturabilirsiniz.

Üniversite hazırlık sınıfı öğrencileri için online İngilizce kursu öneriniz nedir?

Berlitz online İngilizce kursu 18 yaş üstü yetişkinler için dizayn edilmiştir bu nedenle üniversite hazırlık sınıfı öğrencilerine önerir ve tavsiye ederiz Online İngilizce kursundan üniversite hazırlık sınıfı öğrencileri de faydalanabilir. Online eğitimlerimiz okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eş zamanlı olarak geliştirmenize ve hazırlık sonu ve İngilizce muafiyet sınavlarından başarı ile geçmenize yardımcı olabilir.

ÜniversiteTOEFL, IELTS ve TOEIC sınavları için online İngilizce kursu öneriniz nedir?

TEOFL, TOEIC ve IELTS sınavlarına hazırlanan kişiler için Berlitz online İngilizce kursunu öneriyor ve tavsiye ediyoruz. Online İngilizce kursundan TOEFL, TOEIC ve IELTS sınavlarına hazırlanan kişilerde faydalanabilir. Online öğrenme programı okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eş zamanlı olarak geliştirmenize ve bu sınavlardan yüksek puan almanıza yardımcı olabilir.

Başka bir İngilizce kursuna gidenler için öneriniz nedir?

Öncelikle Berlitz İngilizce kurslarına katılmanızın daha verimli olacağını belirtiriz. Bulunduğunuz yerde Berlitz şubesinin olmaması durumunda online İngilizce grup derslerimize katılabilirsiniz. Bir nedenden dolayı başka bir dil kursuna gidiyor olsanız bile Berlitz online İngilizce kursu İngilizce eğitiminiz için çok faydalı olacaktır. Klasik dil kurslarında haftanın belirli günleri ve belirli saatlerinde açılan İngilizce konuşma sınıflarının 7 gün ve 24 saat boyunca evinizin konforunda olduğunu düşündüğünüzde bizlere hak vereceksiniz. Üstelik öğretmenlerinizin tümünün ana dili İngilizce olacak. Bütün bunlara ek olarak gittiğiniz İngilizce kursunda anlamadığınız bir konuyu 7/24 ulaşılabilir olan bir Berlitz öğretmenine sorabilir ve canlı olarak anlık bire bir destek alabilirsiniz. Sonuç olarak Berlitz online İngilizce kursunu başka bir dil kursuna giden öğrencilere de tavsiye ediyoruz.

Online İngilizce kursunun Türkçe arayüzü var mı?

Berlitz online İngilizce kursu global bir online eğitim platformudur. Bütün Dünyadan farklı milletlerden öğrenciler İngilizceyi ana dili İngilizce olan öğretmenlerle konuşarak öğrenmektedir. Bu nedenle online İngilizce eğitim programının Türkçe dahil 15 farklı dilde ara yüzü vardır. Bu diller İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Hollandaca, Çince, Japonca, Brezilya, Portekizce, Korece, Rusça, Polakça ve Türkçe’dir.

Online İngilizce kursundaki içeriklere güvenebilir miyim?

Dünyanın en büyük dil okulu olan Berlitz, 142 yıllık tecrübesini online İngilizce kursuna başarı ile taşımıştır ve online İngilizce eğitim programı uzun yıllardır gerek bireyler gerekse kurumlar tarafından yüksek memnuniyet ile kullanılmaktadır. İngilizce öğrenme programının içeriklerine güvenebilirsiniz.

Online İngilizce kursunun fiyatları nedir?

Online İngilizce kursu fiyatları 6 aylık paket 595 TL ve 12 aylık paket 895 TL dir.

Hangi ödeme seçeneklerini sunuyorsunuz?

Bütün banka kredi kartları ile ödeme isterseniz taksitli ödeme yapabilirsiniz.

Sitenizden online ödeme yapmak güvenli mi?

Sitemizin ödeme altyapısı iyzico firması tarafından en ileri güvenlik önlemleri uygulanarak sağlanmaktadır.

Her şey çok güzel. Peki kaç seviye eğitim alacağım?

Berlitz online İngilizce kursunda seviye sınırı yoktur. Ne kadar seviye tamamlanacağı öğrenciye bağlıdır. Paketinizin süresi boyunca tamamlayabildiğiniz kadar seviyeyi tamamlayabilirsiniz. İngilizce eğitim programında Başlangıç, A1, A2, B1, B2, C1 seviyeleri olmak üzere toplam 6 seviye bulunur. İngilizceyi hiç bilmeyenler Başlangıç (True Beginner) seviyesinden eğitime başlamaktadır. Online dil kursunda size özel hazırlanan programdaki bütün interaktif dersleri tamamlayıp, kaynaklar bölümündeki ek çalışmaları yaptıktan sonra tekrar test (re-test) talebinde bulunabilirsiniz. Online test sonucunuz bir üst seviye için yeterliyse yeni seviyeye ücretsiz geçebilirsiniz.