İngilizce konuşma sınıflarının konuları, Berlitz’in yurt dışı genel merkezi tarafından, iş ve sosyal konulardan belirlenmekte ve haftalık olarak yayınlanmaktadır.

Konuşma sınıfında belli bir plan ve sistematik dahilinde konuşmalar gerçekleşmekte ve bütün öğrencilerin o konu hakkında kelime bilgisinin artması ve konuşma pratiğinin yapılması sağlanmaktadır.

Konuşma sınıflarında (konuşma kulübü) Amerikalı, İngiliz, Kanadalı gibi ana dili İngilizce olan öğretmenler ve Dünyanın farklı yerlerinden öğrenciler olmaktadır.

Online İngilizce Konuşma Sınıfları

Online İngilizce Kursu 7/24 Canlı Konuşma Sınıfları

İngilizceyi ana dili İngilizce olan öğretmenler ile konuşarak daha iyi ve daha hızlı öğrenirsiniz. Berlitz online İngilizce kursu sayesinde online İngilizce konuşma sınıflarına istediğiniz zaman istediğiniz yerden katılarak ana dili İngilizce olan Amerikan ve İngiliz öğretmenler ile SINIRSIZ İngilizce konuşma pratiği yapın, akıcı ve doğru İngilizce öğrenin.

Berlitz online İngilizce kursunda haftada 2-3 gün ve günde 10, 20, 30 dakika gibi sınırlamalar yoktur.

İngilizceyi akıcı ve doğru konuşabilmek için ana dili İngilizce olan öğretmenler ile konuşma pratiği yapılması gerekmektedir. Bu nedenle Berlitz öğrencilerin ihtiyaç duydukları kadar İngilizce konuşma pratiği yapmaları için konuşma sınıflarında (konuşma kulüpleri) sınır uygulamaz. Haftanın her günü her saati istediğiniz kadar konuşma sınıfına katılabilirsiniz.

7/24 Online İngilizce Konuşma Sınıfları

Online İngilizce Kursu 7/24 Canlı Koçluk

7/24 İngilizce Bire Bir Koçluk

Berlitz online İngilizce kurslarında 7 gün 24 saat canlı öğretmen desteği (canlı koçluk) bulunur. Anlamadığınız bir konuyu (İngilizce gramer, kelime, yazı, telaffuz gibi) ana dili İngilizce olan bir öğretmene istediğiniz zaman sorabilirsiniz. Canlı koçluk sayesinde İngilizce’de daha hızlı gelişim sağlarsınız. Kullanıcılarımızın %90’dan fazlası her ay İngilizce seviyelerini geliştirdiklerini belirtmektedir.

Diğer online İngilizce kurslarına göre 10 kat daha efektif

Bir tiyatrocu sizi karşısına alıp oyunculuğun tüm kurallarını öğretebilir. Peki tüm kuralları bildiğinize göre sahneye çıkıp tiyatro oynayabilir misiniz? Artık bir oyuncu sayılır mısınız? Maalesef hayır. Kuralları bilmeniz yeterli değil, sahne tozu yutmak, defalarca prova yapmak zorundasınız. İngilizce öğrenmede de fark yoktur. Yabancı dilde gelişmek ve akıcı İngilizce konuşmak için yapabildiğiniz kadar İngilizce konuşma pratiği yapmanız gerekir. Berlitz online İngilizce kursunda her saat başı ana dili İngilizce olan öğretmenlerin olduğu İngilizce konuşma sınıfı açılır. Konuşma sınıflarına istediğiniz kadar girebilir ve istediğiniz kadar İngilizce konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Online İngilizce Kursu 7_24 Sınırsız Konuşma Sınıfları

Berlitz online İngilizce kursu, öğrencilerin daha hızlı gelişim sağlamaları için tasarlanmıştır.

Online İngilizce Kursu Ana Ekran

Online İngilizce kursunun Türkçe ara yüzü vardır ve  anlaşılması kolaydır, öğrenciler ne yapmaları gerektiğini kolayca anlarlar.

İngilizce kursu öğrenci odaklıdır, böylece her öğrenci mesleğiyle, hedefleriyle ve ilgi alanlarıyla uyumlu bir programda çalışır.

Eğitim programı Berlitz’in 141 yıllık İngilizce eğitim tecrübesi ve öğrencilerin geri bildirimleri doğrultusunda en hızlı İngilizce gelişimini sağlamak için tasarlanmıştır.

İnteraktif İngilizce Dersleri

Öğrencilerin İngilizce seviyesine, mesleğine ve hedeflerine göre interaktif ders planı yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır.

İnteraktif İngilizce dersleri Berlitz Metodu çerçevesinden tasarlanmıştır ve hedef bazlı ilerler.

İnteraktif İngilizce Dersleri

Yurt dışına çıkmak, yeni iş bulmak, terfi almak, sınavınızı geçmek, dil eğitimine destek olmak kısacası hedefiniz ne olursa olsun, istediğiniz yerde, istediğiniz zamanda her gün her saat Amerikan ve İngiliz öğretmenler ile canlı konuşarak online İngilizce öğrenin.

Neden Berlitz Online İngilizce Kursu?

En İyi Online İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmek için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! En İyi Online İngilizce Kursu ana dili İngilizce olan profesyonel ve deneyimli Amerikan ve İngiliz öğretmenler ile istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda 7/24 hizmetinizde.

Ana Dili İngilizce Olan ÖğretmenlerBerlitz canlı online İngilizce kursu öğretmenlerinin tamamının ana dili İngilizcedir. Canlı konuşma sınıflarına haftada 7 gün günde 24 saat istediğiniz kadar sınırsız katılımda bulunabilir ve konuşma pratiği yapabilirsiniz.
Canlı Online İngilizce Konuşma SınıflarıBerlitz canlı online İngilizce kursunda 7 gün 24 saat her saat başında konuşma sınıfı açılır. Konuşma sınıflarında ana dili İngilizce olan bir Berlitz öğretmeni bulunur. Öğrenciler gerek öğretmen ile gerekse kendi aralarında İngilizce konuşma pratiği yaparlar.
Konuşma sınıflarının süresi 30 dakikadır ve sınıf mevcudu en çok 10 kişidir.

Berlitz Global tarafından verilen online İngilizce kursuna istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman katılabilirsiniz. Online İngilizce kursu öğrencileri İngilizce konuşma sınıflarına SINIRSIZ katılabilir ve istedikleri kadar İngilizce konuşma pratiği yapabilirler.

İstediğiniz An Canlı Online İngilizce KoçlukBerlitz online İngilizce kursunda ana dili İngilizce olan bir Berlitz öğretmeninden 7 gün 24 saat anlık canlı koçluk alabilirsiniz.
Öğretmeniniz kamerası ile size bağlanarak talep ettiğiniz konu ile ilgili açıklayıcı bilgileri verecektir.
Ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerde sınırsız canlı koçluk alabilirsiniz.
Seviye Sınırı Yok7/24 canlı online konuşarak İngilizce eğitiminde  seviye sınırı yoktur.
Eğitimde A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyeleri olmak üzere toplam 6 seviye bulunur. İngilizceyi hiç bilmeyenler için başlangıç (True Beginner) seviyesi vardır.
Eğitim süresince size özel hazırlanan programdaki bütün interaktif dersleri tamamlayıp, kaynaklar bölümündeki ek çalışmaları yaptıktan sonra tekrar test (re-test) talebinde bulunabilirsiniz. Test sonucunuz bir üst seviye için yeterliyse programınız yeni seviye dersler ile güncellenir.

Profesyonel ve deneyimli yabancı İngilizce öğretmenleri 7/24 sizin için hazır

Online İngilizce konuşma sınıfları ana dili İngilizce olan profesyonel ve deneyimli bir öğretmen tarafından yönetilmektedir. İngilizce konuşma sınıflarında öğretmenle ve Dünyanın farklı yerlerinden sınıfa katılan ve sizinle aynı seviyede olan kişilerle İngilizce konuşma pratiği yapabilirsiniz. Rezervasyona gerek olmayan online İngilizce konuşma sınıfları her gün her saat açılmaktadır.

Native ÖğretmenlerBerlitz öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve deneyimli öğretmenlerden seçilir.
Hedeflerinize Yönelik Online İngilizce KursuBerlitz canlı online konuşarak İngilizce kursunda eğitim programı, gelişmiş yapay zeka sayesinde öğrencilerin hedeflerine göre bireysel olarak oluşturulur.

Berlitz online İngilizce kursu, konuşma sınıflarının yanında içerdiği interaktif dersler ve online yabancı dil öğrenme asistanları sayesinde konuşma ve dinlemenin yanında okuma ve yazma yeteneklerinin de eş zamanlı olarak gelişmesini sağlar.

Online İngilizce GramerOnline ingilizce kursunun Gramer bölümünde seviyenize uygun tam ve kapsamlı ingilizce gramer çalışmaları bulunmaktadır.
Online İngilizce Kelime Bankası (Vocabulary)Berlitz online ingilizce kursu kelime bankası sayesinde hem seviyenize uygun genel ingilizce kelimelerini hemde mesleğinizle alakalı kelimeleri öğrenebilirsiniz. Hızlı kelime ezberletici sayesinde kısa sürede birçok kelimeyi ezberleyebilirsiniz.
Online İngilizce Okuma Asistanı (Reading)Online İngilizce kursu okuma asistanı sayesinde herhangi bir paragraf üzerinde çalışabilir, kelimelerin ve cümlelerin nasıl telaffuz edildiklerini duyabilir, telaffuzunuzu geliştirebilirsiniz.
Online İngilizce Yazma Asistanı (Writing)Online İngilizce kursu iş ve genel yazışmalarınızda giriş, gelişme, sonuç mantığı ile hazırlanmış ve birçok senaryo (toplantılar, pazarlıklar, sunumlar, müşteri hizmetleri vb. gibi) için kullanabileceğiniz yazma asistanı içermektedir.

İşinize Yarayan İş İngilizcesi

Berlitz online İngilizce kursu genel ve iş İngilizcesi eğitimleri hedeflenerek geliştirilmiştir. Online İngilizce konuşma sınıflarında konular iş yaşamından ve sosyal yaşamdan seçilmekte, öğrencilerin iş dünyasının talep ettiği güncel konular hakkında İngilizce konuşma pratiği yapmaları sağlanmaktadır.

Online İngilizce Kursu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Online ingilizce kursu canlı konuşma sınıfı imkanı sağlıyor mu?

Online ingilizce kurslarında canlı konuşma sınıfları İngilizce konuşma pratiği yapabilmeniz için çok önemlidir.

Birçok online İngilizce kursunda canlı konuşma sınıfı yoktur. Bu türdeki programlar gramer ve kelime kitaplarının elektronik ortama aktarılmış halidir.

Eğer sizin için konuşma önemli ise online İngilizce kursunda ya bire bir özel ders ya da sınırsız canlı konuşma sınıflarının olduğundan emin olun.

Bire bir özel dersler oldukça faydalı olmakla birlikte haftada 2 gün günde 30 dakikalık paketlerin fiyatları birkaç bin liraya çıkabilmektedir.

Berlitz canlı online İngilizce programında her gün her saat konuşma sınıfı açılmaktadır. Berlitz Global tarafından verilen İngilizce konuşma sınıflarına sadece ana dili İngilizce olan Amerikan, İngiliz, Kanadalı öğretmenler girmektedir.

Canlı konuşma sınıflarına sınırsız katılarak İngilizce konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Fiyat performans açısından bakıldığında Berlitz online İngilizce programı rakipsizdir.

Online ingilizce kursu ana dili ingilizce olan öğretmenler ile eğitim desteği veriyor mu ?

Online ingilizce kurslarından maksimum fayda sağlamak için kendi kendinize yapacağınız çalışmalar çok önemlidir.

Bu çalışmalar sırasında anlamadığınız bir konuyu size bire bir canlı olarak anlatacak bir öğretmen desteği talep etmeniz İngilizce öğrenim sürecinizi hızlandıracaktır.

Berlitz canlı online ingilizce programında her gün her saat istediğiniz zaman ana dili İngilizce olan Amerikan, İngiliz, Kanadalı, Avustralyalı öğretmenlerden kelime, gramer, telaffuz, vb. gibi konularda görüntülü ve sesli anlık canlı destek alabilirsiniz.

Online ingilizce kursu sınırsız ingilizce konuşma sınıfı imkanı sağlıyor mu?

Yabancı dil öğrenmenin en zor ama aslında en kolay olan bölümü konuşmadır.

Kapalıçarşı’da hiç ingilizce eğitimi almamış kişilerin turistlerle iletişim kurduğunu duymuşsunuzdur. Bu kişilerin sizden tek farkı her gün ingilizce konuşmalarıdır. Eğer sizde bu kadar ingilizce pratiği yaparsanız çok daha iyi, akıcı ve doğru ingilizce konuşabilirsiniz.

Gramer, okuma, yazma gibi konular her kitaptan veya telefonunuza indireceğiniz ücretsiz aplikasyonlar vasıtasıyla geliştirilebilir ama ingilizce konuşmak için ana dili ingilizce olan öğretmenlerle pratik yapmanız gerekmektedir.

Satın alacağınız online İngilizce programında her gün istediğiniz zaman ve istediğiniz kadar konuşma pratiği imkanı sağlamasını talep edin.

Berlitz online İngilizce programında her gün her saat (7/24) canlı konuşma sınıfları açılmaktadır. Konuşma sınıflarına istediğiniz kadar yani sınırsız girebilir ve konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Online İngilizce kursunda ana dili ingilizce olan öğretmenler var mı?

Birçok online ingilizce kursunda canlı öğretmen desteği yoktur.

Bazılarında bu destek olmasına rağmen ana dili ingilizce olan yabancı öğretmenler kullanılmaz. Bu sayede ingilizce kursu fiyatlarını aşağıda tutmayı amaçlarlar.

Bazı kurslarda ise yabancı öğretmen desteği olmasına rağmen bu öğretmenler ana dili ingilizce olan değil farklı milletlerden öğretmenler olabilir.

Berlitz canlı online ingilizce kurslarında sadece ana dili ingilizce olan Amerikan, Kanadalı, İngiliz ve Avustralyalı öğretmenler çalışmaktadır.

Berlitz canlı online ingilizce kursları Berlitz Global tarafından verilmekte ve Berlitz Global garantisi altındadır.

Online ingilizce kursu hangi kaynakları kullanıyor?

Online ingilizce kurslarında programdaki elektronik kaynakların çeşitliliği ve kalitesi doğru gelişim göstermeniz için çok önemlidir.

Kaynakların güncel, günümüz dünyası ile ilgili, iş yaşamında işinize yarayacak konuları kapsaması gerekmektedir.

Online ingilizce programında, dil eğitiminin 4 bacağı olan konuşma, dinleme, okuma ve yazma yeteneklerinin eş güdümlü olarak geliştirmesi için yeterli ve kaliteli kaynaklara sahip olduğundan emin olun.

Berlitz, 141 yıllık deneyimini online eğitimlere başarı ile aktarmış Dünya’nın lider dil okuludur.

Online ingilizce kursu hangi metodu kullanıyor? 

Online ingilizce programının kullandığı yöntem ingilizce konuşma hedeflerinize ulaşmanızı direkt olarak etkileyecektir.

Berlitz canlı online ingilizce programında her öğrencinin seviyesine, mesleğine ve hedeflerine göre e-ders planı oluşturulmaktadır.

Her ders hedef bazlı ilerler.

Dersler, öğrenme, pratik yapma ve kullanma (Learn, Practice and Apply) prensibine göre tasarlanmıştır.

Böylece öğrenciler öğrendikleri konuları pratik yapma ve kullanma imkanı bulurlar.

Online ingilizce kursu kaç kur içeriyor ?

Online ingilizce kursları size belli bir süre kullanım hakkı sunar.

Çoğu online ingilizce kursunun kullanım süresi yanında seviye sınırlaması vardır.

Berlitz online ingilizce kursunda seviye sınırlaması yoktur. Kullanım süreniz boyunca tamamlayabildiğiniz kadar seviye tamamlayabilirsiniz.

İngilizce Kursu Fiyatları

“Satın Al” butonuna tıklayarak”Mesafeli Satış Sözleşmesi“ni kabul ediyorum.

Online İngilizce Kursları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Berlitz canlı online İngilizce kursu kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır bir ara yüze sahiptir. Eğitiminize ulaşmak için Internet Explorer, Chrome, Firefox, Edge, Safari gibi bir İnternet tarayıcı yeterlidir. Kısaca eğer bu sayfayı okuyabiliyorsanız online İngilizce kursu alabilirsiniz.

Evet, online İngilizce kursu öğretmenleri Amerika, Kanada, İngiltere gibi ülkelerdendir ve hepsinin ana dili İngilizcedir.

Canlı İngilizce konuşma sınıfları ve canlı koçluk eğitimleri Berlitz Global tarafından verilmekte ve sadece ana dili İngilizce olan Amerikalı, Kanadalı, İngiliz, Avustralyalı öğretmenler ile çalışılmaktadır.

Hayır. Berlitz Metodunda çeviri sistemi kullanılmaz.

Eğer çeviri sistemi ile İngilizce öğrenebilseydik ortaokul, lise ve üniversitede Türk öğretmenlerin verdiği İngilizce dersleri sayesinde gayet güzel İngilizce konuşabilirdik fakat konuşamıyoruz.

İngilizceyi en iyi öğrenmenin yolunun yurt dışına gitmek olduğunun söylendiğini duymuşsunuzdur. Yurt dışı dil okullarında da Türkçe açıklama ve çeviri yapılmaz. Markette, restoranda, alışverişte Türk çalışanlar olmaz. İngiliz, Amerikalı, Kanadalı kişilerle İngilizce konuşmak zorunda kalırsınız. Buna İngilizceye maruz kalmak denir ve İngilizce konuşmak için en etkili yoldur. Bu nedenle Berlitz sadece ana dili İngilizce olan öğretmenler ile çalışmaktadır. Berlitz Metodunun özü budur.

Evet, yurt dışında yüksek lisans ve master yapmak isteyenler için online İngilizce kursunu tavsiye ediyoruz.

Online İngilizce kursundan yurt dışında yüksek lisans, master, doktora yapmak isteyen bireyler ve akademisyenlerde faydalanabilir. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerin yönettiği konuşma sınıflarına sınırsız katılarak, 7/24 canlı koçluk hizmetinden yararlanarak ve interaktif dersleri tamamlayarak İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eş zamanlı olarak geliştirebilir ve yurt dışı üniversitelerinden kabul alma şansınızı ciddi oranda arttırabilirsiniz.

Türkiye’de İngilizce dil eğitiminin gramer ve çeviri odaklı olmasından dolayı herkes bu problemi yaşamaktadır.

Online İngilizce kursunda, ana dili İngilizce olan  öğretmenlerin olduğu konuşma sınıflarına (konuşma kulübü) katılarak İngilizce pratik yapabilir ve konuşma becerinizi geliştirebilirsiniz.

Size tavsiyemiz mümkün olan en çok sayıda konuşma sınıfına (konuşa kulübü) katılarak İngilizce konuşma pratiği yapmanızdır.

İngilizce telaffuzu iyi olmayan kişilere kesinlikle online İngilizce kursunu tavsiye ederiz.

Berlitz online dil okulunda ileri ses tanıma teknolojisi ile sesinizi kaydederek telaffuzunuz ile ilgili otomatik geri bildirim alabilirsiniz.

Canlı bir öğretmenden telaffuz desteği isteyen kişilere canlı koçluk hizmeti verilmektedir. Berlitz online İngilizce kursunda istediğiniz zaman (24/7) ana dili İngilizce olan canlı öğretmenlerden telaffuzunu geliştirmek istediğiniz İngilizce kelime ve cümleler için görüntülü ve sesli bire bir destek alabilirsiniz.

Evet, Berlitz online İngilizce kursu hiç İngilizce bilmeyenler için özel bir başlangıç bölümüne sahiptir ve yeni başlayanlar için tavsiye edilmektedir.

Berlitz’in özel olarak hazırlanmış olan başlangıç (True Beginner) programı sayesinde sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Birçok öğrencimiz Berlitz online İngilizce kursunu mevcut seviyelerini korumak ve düzenli İngilizce konuşma pratiği yapmak için kullanmaktadır.

Eğitim süresi boyunca binlerce saat konuşma sınıfı açılmaktadır. İngilizce konuşma sınıflarına sınırsız katılım sağlayabilir, ana dili İngilizce olan öğretmenler ile istediğiniz kadar İngilizce konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Sonuç olarak İngilizce seviyelerinin gerilememesini isteyen kişilere online İngilizce kursu konuşma sınıflarına girerek İngilizce konuşma pratiği yapmalarını önermekteyiz.

Berlitz online dil okulunda seviye sınırı yoktur.

Ne kadar seviye tamamlanacağı öğrenciye bağlıdır.

Paketinizin süresi boyunca tamamlayabildiğiniz kadar seviyeyi tamamlayabilirsiniz.

İngilizce eğitim programında A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyeleri olmak üzere toplam 6 seviye bulunur. İngilizceyi hiç bilmeyenler için başlangıç (True Beginner) seviyesi vardır.

Online dil kursunda size özel hazırlanan programdaki bütün interaktif dersleri tamamlayıp, kaynaklar bölümündeki ek çalışmaları yaptıktan sonra tekrar test (re-test) talebinde bulunabilirsiniz. Online test sonucunuz bir üst seviye için yeterliyse yeni seviyeye ücretsiz geçebilirsiniz.

Berlitz online canlı İngilizce kursu tamda klasik kurslara gitmek için zamanı olmayan kişiler için dizayn edilmiştir. Uzaktan eğitim yoluyla katılabileceğiniz Online İngilizce Dil Okuluna, 7 gün 24 saat canlı konuşma sınıflarına ve 7 gün 24 saat canlı İngilizce koçluğa İnternet olan her yerden ulaşabilirsiniz.

Evet, online İngilizce kursunu gramer bilginizi geliştirmek için öneririz.

Berlitz Dünyanın en etkili İngilizce öğrenme metodunun ilk uygulayıcısıdır. 141 yılda yabancı dil eğitiminde edindiği tecrübeyi canlı online İngilizce eğitimlerine de aktarmıştır. İngilizce eğitim programı tarafından size özel hazırlanacak interaktif dersleri takip ederek gramer konusunda eksikliklerinizi giderebilir, anlamadığınız konuları 7/24 ulaşabileceğiniz öğretmenlere sorabilir ve sağlam bir gramer temeli oluşturabilirsiniz.

Evet, online İngilizce kursunu size tavsiye ederiz

Online İngilizce kursundan üniversite hazırlık sınıfı öğrencileri de faydalanabilir. Online eğitimlerimiz okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eş zamanlı olarak geliştirmenize ve hazırlık sonu sınavlarından başarı ile geçmenize yardımcı olabilir.

Evet, TEOFL, TOEIC ve IELTS sınavlarına hazırlanan kişiler için Berlitz online İngilizce kursunu öneriyoruz.

Online İngilizce kursundan TOEFL, TOEIC ve IELTS sınavlarına hazırlanan öğrencilerde faydalanabilir. Online dil okulumuz okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eş zamanlı olarak geliştirmenize ve bu sınavlardan yüksek puan almanıza yardımcı olabilir.

Öncelikle Berlitz İngilizce kurslarına katılmanızın daha verimli olacağını belirtiriz.

Lakin uzaklık, bulunduğunuz yerde Berlitz şubesinin olmaması gibi bir nedenden dolayı başka bir dil kursuna gidiyor olsanız bile Berlitz online İngilizce kursu İngilizce eğitiminiz için çok faydalı olacaktır.

Klasik dil kurslarında haftanın belirli günleri ve belirli saatlerinde açılan İngilizce konuşma sınıflarının 7 gün ve 24 saat boyunca evinizin konforunda olduğunu düşündüğünüzde bizlere hak vereceksiniz.

Üstelik öğretmenlerinizin tümünün ana dili İngilizce olacak.

Bütün bunlara ek olarak gittiğiniz İngilizce kursunda anlamadığınız bir konuyu 7/24 ulaşılabilir olan bir Berlitz öğretmenine sorabilir ve canlı olarak anlık bire bir destek alabilirsiniz.

Sonuç olarak Berlitz online İngilizce kursunu başka bir dil kursuna giden öğrencilere de tavsiye etmekteyiz.

Evet. Berlitz online İngilizce kursunun Türkçe dahil İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Hollandaca, Çince, Portekizce, Korece, Rusça ve Polakça ara yüzleri vardır.

Evet. Dünya’nın en büyük dil okulu olan Berlitz, 141 yıllık tecrübesini online İngilizce kursuna başarı ile taşımıştır ve uzun yıllardır gerek bireyler gerekse kurumlar tarafından yüksek memnuniyet ile kullanılmaktadır.

Bütün banka kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Online İngilizce kursu fiyatları 4 aylık 599 TL ile 12 aylık 999 TL fiyat aralığında değişmektedir.

Hayır.

Online İngilizce kursunun ödemesi tek seferdir. Abonelik sistemi yoktur ve kredi kartınızdan başka bir para çekilmez.

Evet. Online İngilizce kursumuzu sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.

Sitemizin ödeme altyapısı PayTR firması tarafından en ileri güvenlik önlemleri uygulanarak sağlanmaktadır.