Online İngilizce Kursu

Online İngilizce kursu ile evinizin rahatlığında, ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerle 7/24 canlı konuşma sınıflarına katılın, konuşarak İngilizce öğrenin.

Online İngilizce kursunda, ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerin ve Dünyanın farklı ülkelerinden öğrencilerin yer aldığı canlı konuşma sınıflarına 7/24 SINIRSIZ katılma hakkınız bulunmaktadır. 

Online İngilizce Kursu

Online İngilizce Kursu Özellikleri

Dünyanın En İyi Online İngilizce Kursu

Online İngilizce kursu ile konuşma sınıflarına istediğiniz zaman istediğiniz yerden 7 gün 24 saat SINIRSIZ katılın, ana dili İngilizce olan Amerikan, İngiliz ve Kanadalı öğretmenler ile istediğiniz kadar İngilizce konuşma pratiği yaparak, akıcı ve doğru İngilizce öğrenin.

İngilizceyi Online Canlı Sınıflarda Pratik Yaparak Öğrenin

Sizinle aynı seviyedeki Dünyanın farklı ülkelerinden katılan öğrenciler ve ana dili İngilizce olan öğretmeniniz ile, canlı sınıflarda, İngilizceyi konuşarak ve pratik yaparak öğrenebilirsiniz.

Canlı konuşma sınıflarına katılmak için rezervasyona gerek bulunmamaktadır. Canlı dersler her gün her saat 24 saat boyunca açılmaktadır. Seviyenize uygun bir sınıfa ders başlangıcından 10 dakika önce katılabilir ve istediğiniz kadar İngilizce konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Online İngilizce Eğitim

143 yıldan fazla İngilizce eğitim tecrübesi sonucunda her öğrencinin farklı ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Bu nedenle online eğitimlerimizi öğrenme stilinize, kişisel ihtiyaçlarınıza ve motivasyon kaynaklarınız doğrultusunda uyarlıyoruz. Dünyanın en başarılı online İngilizce kursu ile İngilizce öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Online İngilizce kursuna ilk defa girdiğinizde, eğitiminizi size göre kişiselleştirmek için size mesleğiniz, ilgi alanlarınız ve hedefleriniz ile ilgili sorular soracağız. Sonrasında ise İngilizce seviyenizi belirlemek için 30 dakikalık seviye tespit sınavı yapmanızı isteyeceğiz. Bu sayede online İngilizce kursunuzu, seviyenize, mesleğinize ve hedeflerinize göre özelleştireceğiz.

Online İngilizce kursunun hiç İngilizce bilmeyenlere özel başlangıç seviyesi, daha önce İngilizce eğitim almamış olan kişilerin de sıfırdan İngilizce eğitim almalarını sağlamaktadır.

İnteraktif İngilizce Kursu

Online İngilizce kursu eğitim planınız kişisel ihtiyaçlarınız ve önceliklerinize göre hazırlandıktan sonra en son teknoloji eğitim platformumuzda çalışmaya başlayabilirsiniz.

Mesleğinize, ilgi alanlarınıza ve seviyenize uygun olarak size özel hazırlanan online İngilizce eğitim planındaki multimedya dersler ile, daha ilk günden okuma, yazma ve gerçek hayatta kullanılan İngilizceyi pratik yapmaya başlarsınız.

En son teknoloji ses tanıma sistemimiz, İngilizce pratik yapma ve yeni konuşma becerileri kazanmanızı sağlamak için tasarlanmıştır.

En son teknoloji ses tanıma sistemimiz, İngilizce pratik yapma ve yeni konuşma becerileri kazanmanızı sağlamak için tasarlanmıştır.

Size özel hazırlanan program haricinde yer alan diğer bütün interaktif derslere de sınırsız erişim sağlayabileceksiniz. Örneğin mesleğinizi finans olarak seçmiş olsanız bile satış ve pazarlama ile ilgili derslere de ulaşabilir, bu meslek dalındaki kelimeleri de öğrenebilir ve İngilizce bilginizi daha da geliştirebilirsiniz.

7/24 Konuşma Sınıfları

İngilizceyi akıcı ve doğru aksanlı konuşabilmek için ana dili İngilizce olan öğretmenlerde eğitim almanız gerekir. Bu nedenle Berlitz öğrencilerin ihtiyaç duydukları kadar İngilizce konuşma pratiği yapmaları için İngilizce konuşma sınıflarına katılım sınırlaması yapmaz. Haftanın her günü her saati istediğiniz kadar canlı İngilizce derslere katılabilirsiniz.

7/24 Canlı Birebir Destek

Online İngilizce kursunda İngilizce öğrenmenizi desteklemek için 7/24 canlı destek ve koçluk hizmeti verilmektedir. Okulumuzun Amerika merkezi tarafından atanan ve ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerden istediğiniz an bire bir destek alabilirsiniz. İngilizce gramer, kelime, yazma gibi anlamadığınız bir konuda sorularınızı sorabilir ve cevabını birebir olarak anında alabilirsiniz.

Kendi Kendine Öğren

Online İngilizce kursu, üstün yapay zeka sayesinde öğrenci seviyelerine ve hedeflerine göre öğrenme programı sunar. Böylece her öğrenci mesleğiyle, hedefleriyle ve ilgi alanlarıyla uyumlu bir programda çalışır. Online İngilizce öğrenme programı okulumuzun 143 yıllık eğitim tecrübesi ile hazırlanmıştır.

Türkçe Arayüz

Online İngilizce kursunun Türkçe ara yüzü vardır ve anlaşılması kolaydır, öğrenciler ne yapmaları gerektiğini kolayca anlarlar.

Eğitim programı Berlitz Dil Okullarının 143 yıllık İngilizce öğretim tecrübesi ve öğrenci geri bildirimleri doğrultusunda hızlı ve doğru İngilizce gelişimini sağlamak için tasarlanmıştır.

Online İngilizce Kursu Özellikleri Nelerdir?

Online İngilizce kursu özelliklerini ve İngilizce çalışma kılavuzunu aşağıdaki linkten PDF olarak indirebilirsiniz. Çalışma kılavuzunda canlı İngilizce derslerine nasıl katılacağınız, öğretmenlerden bire bir destek nasıl alacağınız ve genel olarak online İngilizce kursunun özelliklerini ve programdan nasıl faydalanacağınız konusunda özet bilgiler yer almaktadır.

Online ingilizce kursu ozellikleri

Kendi Kendine Online İngilizce Öğren

Sadece konuşma değil her konuda İngilizcenizi geliştirin

Öğrencilerin İngilizce seviyesine, mesleğine ve hedeflerine göre interaktif ders planı yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. İnteraktif İngilizce dersleri Berlitz Metodu çerçevesinden tasarlanmıştır ve hedef bazlı ilerler.

İstediğin Kadar İngilizce Konuş

İngilizceyi ana dili İngilizce olan öğretmenler ile konuşarak daha iyi, daha hızlı ve daha doğru öğrenirsiniz. Rezervasyona gerek olmayan online İngilizce konuşma sınıfları haftanın her günü her saati 7/24 açılmaktadır.

Seviye Sınırı Yok

7/24 canlı online konuşarak İngilizce eğitiminde başlangıç, A1, A2, B1, B2 ve C1 seviyeleri olmak üzere toplam 6 seviye bulunur.

Online İngilizce Gramer

Online İngilizce kursunun Gramer bölümünde seviyenize uygun tam ve kapsamlı İngilizce gramer, yazma, okuma ve dinleme çalışmaları bulunmaktadır.

Online İngilizce Kursu Fiyatları

İngilizce öğrenmek için çok yüksek bütçelere ihtiyacınız yok. Online İngilizce kursu sağladığı özelliklere göre çok makul bir fiyat ile İngilizce öğrenmenizi sağlayacak bütün özelliklere sahip.

Online İngilizce Kursu 6 Aylık Erişim

950 TL

795 TL

Her gün canlı konuşma sınıflarına sınırsız katılma

Ana dil İngilizce olan yabancı öğretmenler

Gramer, okuma, yazma, dinleme çalışmaları

Online İngilizce Kursu 1 Yıllık Erişim

1.490 TL

1.095 TL

Her gün canlı konuşma sınıflarına sınırsız katılma

Ana dil İngilizce olan yabancı öğretmenler

Gramer, okuma, yazma, dinleme çalışmaları

İngilizce Grup Dersleri

Grup eğitimleri için İletişime Geçin

İngilizce Birebir Özel Ders

Özel dersler için İletişime Geçin

“Satın Al” butonuna tıklayarak Mesafeli Satış Sözleşmesini onaylamış sayılırsınız.

Kurumsal (Şirketlere Özel) Online İngilizce Kursu

Online İngilizce kursu kurumların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir. Coğrafi olarak yaygın ekiplere sahip kurumların online İngilizce eğitimlerini hızlı ve ekonomik bir şekilde sağlar. Çalışan sayısı ne olursa olsun eğitimlere başlama süresi çok hızlıdır. Çalışanların gösterdikleri gelişimi raporlama ekranlarından gerçek zamanlı olarak görebilir, gelişim ihtiyacı duyan çalışanlarınıza gerekli desteği verebilirsiniz.
Firmanızda LMS (Learning Management System) sistemi kullanılıyorsa Berlitz online İngilizce kursu buna entegre olabilir ve çalışanlarınız başka bir siteye gitmeden eğitimleri firmanızın kendi çatısı altında alabilir. Dünyanın önde gelen firmalarında olan Coca-Cola, Loreal, AIRBUS gibi firmalar LMS entegrasyonu ile online İngilizce eğitimlerini almaktadır.
Kurumsal İngilizce eğitim çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen info@berlitz-istanbul.com mail adresinden iletişime geçin.

Kurumsal İngilizce Eğitimi 2020

Online İngilizce Kursu Kullanan Global Firmalar

ONLİNE İNGİLİZCE KURSLARI HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Online İngilizce kursu birçok kişi tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Online İngilizce öğrenmek isteyen kişiler bu konu hakkında birçok soru soruyor. “Hangi Online İngilizce kursunu seçmeliyim”, “Online İngilizce kursu tavsiyeleri”, “Online İngilizce öğrenmek için ne yapmak gerekir”, “Uzaktan İngilizce nasıl öğrenilir” en başta gelen aramalar arasında yer alıyor. Online İngilizce kursları hakkında sıkça sorulan soruları ve cevapları sizin için derledik.

Dil okullarında 4 çeşit online İngilizce kursu vardır.

 1. Online Grup eğitimleri
 2. Online Özel dersler
 3. Kendi kendine online çalışma
 4. Cep telefonu aplikasyonları

Ana dili İngilizce olan öğretmenlerin olduğu online İngilizce kursularını tercih etmenizi tavsiye ederiz. Cep telefonu uygulamalarını ise İngilizce kelime ezberleme amacıyla kullanabilirsiniz.

7/24 canlı konuşma sınıflarının olduğu 6 aylık online İngilizce kursu fiyatı 795 TL, 1 yıllık online İngilizce kursu fiyatı 1.095 TL’dir.

Online grup dersleri ve online özel ders fiyatları ise dönemsel kampanyalara göre farklılık göstermektedir.

Online İngilizce kursu seçiminde aşağıdaki konulara dikkat edilmesi gerekmektedir.

 1. Eğitim sistemini araştırın.
 2. Kalitesini araştırın.
 3. Eğitim planını inceleyin.
 4. Kullanılan kaynakları inceleyin.
 5. Okulun geçmişini ve tecrübelerini araştırın.
 6. Canlı konuşma sınıflarının olup olmadığını öğrenin.
 7. Canlı sınıfların mevcudunun en çok kaç kişi olduğunu öğrenin.
 8. Mevcut seviyenize uygun eğitim veren kursları tercih edin.
 9. Her alanda olduğu gibi kaliteye önem verin. “En çok ders saati” gibi vaatlere kanmayın. Önemli olan kaç saat eğitim alacağınız değil eğitimden aldığınız verimdir.
 10. Canlı online derslere ana dili İngilizce olan öğretmenlerin girdiğinden emin olun. Bazı kurslarda yabancı öğretmen vaadi olmasına rağmen ana dili İngilizce olmayan ülkelerde öğretmenler derslere girmektedir.
 11. Online canlı derslerde öğrencilere konuşma fırsatı verilip verilmediğini öğrenin. Bazı canlı derslerde öğretmen konuşmakta öğrenciler dinlemektedir. Bu tip bir eğitimde konuşma yeteneğinizi geliştiremezsiniz.

Bu tavsiyeler doğrultusunda seçeceğiniz online İngilizce kursundan maksimum verim alacağınıza eminiz.

Online İngilizce kursunda canlı konuşma sınıfları haftanın her gün ve her saati açılmaktadır. Online İngilizce kursunda canlı konuşma sınıflarına katılma sınırı yoktur. İstediğiniz kadar online İngilizce konuşma sınıfına katılabilirsiniz.

Online İngilizce eğitimleri, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerine uygun verilmektedir.

Öğrencilerimiz, 72 ülkedeki bütün şubelerimizde aynı standartta İngilizce eğitim alırlar.

Online İngilizce kursları, B1 sevisinden itibaren IELTS, TOEFL ve TOEIC gibi İngilizce sınavlarına yönelik eğitimleri de kapsamaktadır.

IELTS, TOEFL ve TOEIC sınavlara hazırlık için hedeflenen puana göre ulaşılması gereken seviye belirlenir ve uzman danışmanlarımız tarafından eğitim planı hazırlanır. Öğrencinin hedeflerine göre özel çalışmalar yapılması gerekebilir.

Online olarak yapılan genel İngilizce kurslarında bir seviyenin tamamlanması 2,5 ay sürmektedir.

Online özel derslerde ise haftada kaç gün ve günde kaç saat ders alacağınıza göre bir seviyenin tamamlanması için gerekli süre değişmektedir.

Kendi kendine çalışmaya dayalı online İngilizce kurslarında 6 ay veya 1 yıllık süre boyunca online platforma uzaktan erişim hakkınız olur. Bu programda seviye sınırı bulunmaz. Eğitim süresi boyunca kaç seviye tamamlayacağınız yapacağınız çalışmalara, eğitim sistemini kullanma sürenize göre değişiklik gösterir.

Online İngilizce kurslarına uzaktan bağlanma oldukça kolaydır. Eğitime bağlanmak için Internet Explorer, Chrome, Firefox, Edge, Safari gibi bir İnternet tarayıcı yeterlidir. Kısaca eğer bu sayfayı okuyabiliyorsanız online İngilizce kursu alabilirsiniz.

İster online ister yüz yüze olsun bütün yabancı dil eğitimlerimizde öğretmenlerimiz ana dillerinde eğitim vermektedir. İngilizce derslerinde ana dili İngilizce olan Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda, Avustralya gibi ülkelerden yabancı öğretmenler görev almaktadır.

Hayır, online İngilizce kursunda çeviri yapılmaz.

Çeviri sistemi ile İngilizce öğrenebilseydik ortaokul, lise ve üniversitede gramer ağırlıklı dersler sayesinde İngilizce konuşabilirdik fakat konuşamıyoruz. İngilizceyi konuşarak öğrenmek için yurt dışına gitmek gerektiğini duymuşsunuzdur. Bunun nedeni yurt dışındaki dil okullarında Türkçe çeviri yapılmamasıdır. Böylece yurt dışında yabancı dili konuşmak zorunda kalırsınız. Buna İngilizceye maruz kalmak denir ve İngilizceyi öğrenmek için en etkili yoldur. Bu nedenle Berlitz sadece ana dili İngilizce olan öğretmenler ile çalışmaktadır. Berlitz Metodunun özü budur.

Yurt dışında yüksek lisans yapmak için İngilizce öğrenmeniz gerekiyorsa, online İngilizce kurslarımızdan faydalanabilir ve yurt dışı üniversitelerinden kabul alma şansınızı arttırabilirsiniz.

Türkiye’de İngilizce dil eğitiminin gramer ve çeviri odaklı olmasından dolayı herkes İngilizce konuşma problemi yaşamaktadır. Size tavsiyemiz eğer bütçeniz uygunsa yüz yüze özel ders veya grup derslerine katılmanızdır. Bütçeniz düşükse kendi kendine online İngilizce kursundan faydalanabilirsiniz.

Kendi kendine çalışmaya dayalı online İngilizce kursunda, ana dili İngilizce olan öğretmenlerin olduğu online konuşma sınıflarına (konuşma kulübü) katılarak İngilizce pratik yapabilir ve İngilizce konuşma becerinizi geliştirebilirsiniz. Size tavsiyemiz mümkün olan en çok sayıda İngilizce konuşma sınıfına (konuşma kulübü) katılarak konuşma pratiği yapmanızdır. Online İngilizce kursumuza, konuşma sınıflarına katılım sınırlaması yoktur.

İngilizceyi öğrenmek için İngilizceyi hayatınıza entegre etmelisiniz. Televizyonda izlediğiniz dizi ve filmleri Türkçe dublajlı değil İngilizce olarak izleyin. Dinlediğiniz radyo programı İngilizce olsun. İlk başlarda anlamasanız bile yabancı web sitelerini İngilizce okumaya çalışın. Ücretsiz aplikasyonlardan kelime öğrenme sürecinde faydalanın.

Bütün bunların yanında ana dili İngilizce olan kişilerle konuşmaya çalışın. Ana dili İngilizce olan kişileri bulmak zordur. Bu nedenle online İngilizce kursunda her gün açılan canlı konuşma sınıflarını bu amaç için kullanabilirsiniz.

Online İngilizce kursu, hiç İngilizce bilmeyenler için özel bir başlangıç seviyesine sahiptir. Bu seviyede yapacağınız çalışmalar İngilizceyi hızlı bir şekilde öğrenmenizi sağlayacaktır.

İngilizce kullanılmadığı zaman gerileyebilir. Bu nedenle İngilizcenizin gerilememesi için sürekli günlük yaşantınızda kullanmanız gerekir. Eğer işinizde veya okulunuzda İngilizceyi sürekli kullanmıyorsanız, online İngilizce kurslarından faydalanabilirsiniz.

Birçok öğrencimiz bu amaçla online İngilizce kursunu kullanmaktadır. Eğitim süresi boyunca İngilizce konuşma sınıflarına sınırsız katılma ve ana dili İngilizce olan öğretmenler ile istediğiniz kadar İngilizce konuşma pratiği yapabilme imkanlarının olması en büyük avantajlardır.

Sonuç olarak İngilizce seviyelerinin gerilememesini isteyen kişilere online İngilizce kursu konuşma sınıflarına girerek İngilizce konuşma pratiği yapmalarını önermekte ve tavsiye etmekteyiz.

Online İngilizce kursları, klasik kurslara gitmek için zamanı olmayan kişiler için dizayn edilmiştir. Uzaktan eğitim yoluyla katılabileceğiniz online İngilizce kurslarında İngilizce eğitiminize devam edebilirsiniz.

Alanında uzman eğitim danışmanınızdan randevu alarak online İngilizce kursu seçenekleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Online İngilizce kursunu, bütün banka kredi kartları ile isterseniz taksitli ödeme yaparak satın alabilirsiniz.

Evet, sitemizden online ödeme yapmak güvenlidir. Ödeme altyapısı iyzico firması tarafından en ileri güvenlik önlemleri uygulanarak sağlanmaktadır.