Almanca Kursu


Almanya Kökenli Dünyanın En Tecrübeli Almanca Kursu

Hemen BaşvurHemen AraSeviyeni Öğren

Almanca kurslarımız, 140 yılı aşkın global yabancı dil eğitim tecrübesi ve dünya çapında en iyi kabul edilen benzersiz metodu ile Almanca öğrenme hedeflerinize kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Berlitz Almanca Kursları, bütün dünyada kaliteli Almanca eğitimi ile eş anlamlıdır. Profesyonel eğitim danışmanlarımız, uzman operasyon ekibimiz ve ana dili Almanca olan deneyimli öğretmen kadromuz ile Almanca öğrenme yolculuğunuzda her zaman yanınızdayız.

Almanca Kurs Seçenekleri

Almanca kursu arayışındaysanız, Berlitz ile mutlaka görüşmelisiniz.

Almanca Kursunuzu Seçin

Online Almanca Kursu

Almanca özel dersler

Almanca Özel Ders

çocuklar için Almanca kursları

Çocuklar İçin Almanca Kursu

Almanca Kurslarında Neler Sunuyoruz?

Berlitz, Almanya kökenli bir dil okulu olarak, her bütçeye uygun Almanca kurs seçenekleri sunmakta ve 140 yılı aşkın süredir öğrencilerimizin Almanca konuşmalarını sağlamaktadır. Almanca kurslarımızda, akademik destek, yüz yüze iletişim ve başarılı bir model ile Almanca öğrenirsiniz.

Öğrencilerimizin Almanca öğrenme tercihlerine, taleplerine ve yaşlarına göre farklı Almanca kursu seçeneklerimiz bulunmaktadır. Uzman eğitim danışmanlarımız, en doğru seçimi yapmak ve kişiye özel bir Almanca eğitim programı oluşturmak için öğrencilerimize her zaman destek vermek için hazırdır. Öğrencinin, Almanca öğrenmek için ayırdıkları bütçe ve hedeflerine göre tercih ettiği eğitim programı, yine uzman danışmanlarımız tarafından takip edilmekte ve öğrencinin Almanca konuşma hedeflerine ulaşması sağlanmaktadır.

Her bütçeye her hedefe uygun Almanca kursları

Almanca kursları ile Almanca öğrenmek düşündüğünüzden daha kolaydır. Uygun destek, yüz yüze iletişim ve başarılı bir model ile Almanca öğrenmek oldukça kolaylaşır. Berlitz Dil Okullarında, her bütçeye ve her hedefe uygun farklı Almanca kursu alternatifleri vardır. Bütün Almanca kurs seçeneklerinde konuşma odaklı Almanca eğitimi verilmektedir.

Almanca Özel Dersler

Almanca özel ders almak, hedeflerinize ulaşmak için en etkili ve en hızlı yoldur. İlgi alanınız doğrultusunda özelleştirme ve size uygun gün ve saatlerde Almanca ders planlaması yapabilirsiniz.

Online Almanca Öğren

Online Almanca kursumuz, öğrencilere haftanın her günü bir özel ders alma imkanı tanımaktadır. Ana dili Almanca olan öğretmenler ile evinizin rahatlığında görüntülü ve konuşarak Almanca öğrenebilirsiniz.

Çocuklar İçin Almanca

Çocuklar için Almanca kursu, 5-17 yaş gruplarındaki çocuklar ve genç yetişkinler için Berlitz Global tarafından geliştirilmiştir. Çocuğunuzun Almanca öğrenerek geleceğe hazırlamak için iletişime geçiniz.

Farklı Bir Almanca Kursu

Berlitz, her ihtiyaca yönelik Almanca kursları sunmaktadır. Almanca bilginiz ne olursa olsun ilk dersinizden itibaren Almanca konuşmaya başlarsınız.

Global Bir Almanca Kursu

Berlitz, 72 ülkede insanların Almanca öğrenmelerini sağlamaktadır. Dünyadaki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta, aynı kalitede Almanca eğitim verilmektedir. Bu sayede Almancayı, Almanya’da öğrenen bir öğrenci ile aynı şartlarda ve Türkiye’de öğrenirsiniz.

En İyi Almanca Kursu

En iyi Almanca kursuna ulaşmanızı garanti etmek için, sadece ana dili Almanca olan deneyimli yabancı öğretmenlerle çalışıyoruz. Öğrencilerimizin farklı ihtiyaçlarına yönelik farklı formatta verilen Almanca kurslarımızda benzersiz metodumuz ve ana dili Almanca olan deneyimli yabancı öğretmenler ile eğitim verilmektedir.

Almanca Kursu Öğrenci Görüşleri

En iyi yöntem

Daha önce mülakatlardan dolayı başvurmadığım yurt dışı stajına başvurdum. Staj başvurum onaylandı ve geçen yıl yurt dışında staj yaptım. Yabancı dil konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadan stajı tamamlamak bana ayrı bir öz güven kazandırdı. Bundan sonraki hedefim ise yüksek lisansımı yurt dışında yapmak.

Öğrencimiz şu anda yüksek lisansını yurt dışında yapmaktadır 🙂

Ramazan Çiftçi

Mükemmel

Çok kaliteli yabancı dil eğitimi veren Berlitz sayesinde kendime çok şey kattım ve yabancı dilimi güzel bir şekilde ilerlettim. Berlitz dil okulunun hocalarından ve çalışanlarından son derece memnun kaldım.

Mehmet Zeki Turğut

Öz güvenim arttı

Berlitz’de almış olduğum eğitim, yabancı dili konuşma konusundaki öz güvenimi arttırdı. Artık çok daha rahat bir şekilde yabancılarla iletişime geçebiliyor ve sohbet edebiliyorum. Kazandığım bu öz güven sayesinde, hem işverenlerle hem de konsoloslukta yapılan mülakatları başarılı bir şekilde geçerek yurt dışına gitme fırsatı yakaladım.

Ugurcan İnözü

Almanca Seviyeleri

Almanca kursuna başlamadan önce mevcut bilginizi, global olarak bütün dünyada ortak kullandığımız online test ile 30 dakika içinde öğrenebilirsiniz. Almanca seviyenizi öğrenmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

Berlitz Proficiency Chart - Tüm İngilizce Seviyeler ve Açıklamaları

En iyi Almanca kursu için yurt dışına çıkmanıza gerek yok. Almanya’da bulunan dil okulları ile aynı kalitede Almanca eğitimini Türkiye’de, Berlitz ile alabilirsiniz. Global olarak bütün dünyada bize güvenen ve Almanca kurslarımızı tercih eden referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Berlitz’i Tercih Eden Global Referanslarımız

kurumsal Almanca kursları

Kurumsal (Şirketlere Özel) Almanca Eğitimleri

Berlitz, kurumsal Almanca eğitimlerinde uzmanlaşmış global bir dil okuludur. 72 ülkeye yayılmış eğitim ağı ile çok uluslu firmaların çalışanlarına uzun yıllardır yüksek başarı oranı ile Almanca eğitimi vermektedir. Bu başarımızı kurumların Almanca öğrenme ihtiyacını doğru analiz etmeye, eğitim planlayıcıları ve insan kaynakları departmanı ile koordineli çalışmamıza, eğitmenlerimizin kurum çalışanları ile kurduğu güçlü iletişime ve kurumun yaptığı yatırımın karşılığını almasına borçludur.

ALMANCA KURSLARI HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Almanca kursları, okuma, yazma ve daha önemlisi dinleme ve konuşma becerilerini kazanarak Almancayı öğrenmenizi sağlar. Almanca kursları, öğrenme yöntemine, hedeflere ve bütçelere göre farklılıkları gösterebilir.

  1. Genel Almanca
  2. İş Almancası
  3. Mesleki Almanca
  4. Çocuklar İçin Almanca
  5. Kurumlara Özel Almanca Eğitimler
  6. BRIGHT Deutsch Sınavı Hazırlık
  7. WiDAF Sınavı Hazırlık
  8. Yurtdışı Almanca Kursları

Bütün Almanca kurs seçeneklerinde başarısı kanıtlanmış metodumuz ve ana dili Almanca olan deneyimli yabancı öğretmenler ile eğitim verilmektedir.

Almanca kurs fiyatları, hangi Almanca kursunu seçtiğinize, eğitimin nasıl yapıldığına, yapılan dönemsel kampanyalara göre farklılık göstermektedir.

6 ay boyunca her gün 1 özel ders yanında kendi kendinize çalışma imkanı tanıyan e-derslerin olduğu online Almanca kurs fiyatı 11.000 TL yerine %46 indirim ile 5.940 TL’dir. Bu eğitim programında ana dili Almanca olan deneyimli Berlitz öğretmenleri ile 1 ders ücreti 33 TL’ye denk gelmektedir. Online kurs içeriklerini öğrenmek için Online Almanca Kursu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Almanca premium özel ders fiyatları ise kaç kur alınacağına, ders saatlerine ve dönemsel kampanyalara göre değişiklik göstermektedir. Almanca kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen online başvuru formunu doldurunuz.

Almanca kurs öğretmenlerimiz alanında uzman yabancı eğitmenlerdir. Eğitmenlerin tamamı Almanya, Avusturya, İsviçre, Belçika gibi Almanca’nın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerdendir.

Almanca ne kadar sürede öğrenilir sürekli araştırılan bir konudur. Genel olarak söylemek gerekirse, Almanca kursu ile bir yılda Almancayı etkin şekilde kullanabilecek seviyede öğrenirsiniz. Almanya’da doktorluk yapmak, Alman müşterileri hiç yardım olmadan bulmak ve satış yapmak gibi spesifik ihtiyaçlarda, daha yüksek seviyelere ulaşmak gerektiğinden, bu süre uzayabilir.

Almanca kurslarında eğitim alırken bir yandan da Almancayı hayatınızın bir parçası haline getirmeniz, pratik yaparak kullanmanız önemlidir. Öğrendiklerinizi yaşamınıza ne kadar çok entegre ederseniz Almanca öğrenme süreciniz o kadar kısalır.

Berlitz, bütün dünyada en iyi Almanca kursu olarak tanımlanan, haklı bir üne sahip olan global bir dil okuludur. Kuruluş yılı olan 1878 yılından bu yana öğrencilerinin, en iyi ve en kaliteli Almanca eğitimini alarak, Almanca öğrenmelerini sağlamaktadır.

Almanya kökenli bir dil okulu olmasının yanında 140 yılı aşkın sürede oluşan yabancı dil eğitim tecrübesi ile Almanca eğitiminde dünyanın bir numarası olan Berlitz, benzersiz eğitim metodu ile öğrencilerin Almanca konuşma hedeflerine ulaşmada en yüksek başarı oranına sahip Almanca kursudur.

Almanya, Türkiye’nin en önemli ekonomik partnerlerinden biridir. Bu nedenle birçok iş insanı Almanca konuşan kişiler ve farklı iş durumları ile karşı karşıya kalmaktadır. Almancayı ana dil olarak konuşan insanlarla gerçek manada iletişim kurabilmek için Almanca bilgisinin yanında kültürel anlayış, yani ne söylediğinizin yanında nasıl söylediğiniz önemlidir.

Bu nedenle, Almanca öğrenmenin ötesinde, Almanya’da bulunan fırsatlardan yararlanabilmek için kültürel anlayış Almanca kurslarının ayrılmaz bir parçası olmalıdır.

Ana dili Almanca olan biriyle Almanca konuşmak harikadır fakat saygılı ve etkili bir şekilde iletişim kuracak kültürel bilgiye sahip olmanın faydaları çok daha fazladır. Kültürel anlayışa sahip kişilerin Almanca konuşan kişiler ile doğru iletişim kurması daha kolay olur…