Online İspanyolca Kursu

Online İspanyolca kursu ile evinizin rahatlığında, ana dili İspanyolca olan öğretmenlerle canlı konuşma sınıflarına katılın, konuşarak İspanyolca öğrenin.

142 yıldır en iyi yaptığımız işi yapıyoruz, öğrencilerimizin İspanyolca öğrenmelerini sağlıyoruz. Online İspanyolca kursu başarı oranı diğer online İspanyolca kurslarına göre çok daha yüksek olan, 143 yıllık tecrübeye sahip global bir dil okulu olan Berlitz tarafından verilmektedir.

Online ispanyolca Kursu Online Fransizca Kursu

Online İspanyolca Kursu Özellikleri

Çok uygun fiyatlarla konuşarak İspanyolca kursu

Online İspanyolca kursu sayesinde hafta için her gün günde 4 seans açılan online İspanyolca konuşma sınıflarına istediğiniz zaman istediğiniz yerden katılın, ana dili İspanyolca olan yabancı öğretmenler ile İspanyolca konuşma pratiği yaparak, akıcı ve doğru İspanyolca öğrenin.

İspanyolca Konuşma Sınıfları

İspanyolcayı akıcı ve doğru konuşabilmek için ana dili İspanyolca olan öğretmenler ile konuşmanız ve pratik yapmanız gerekir. Bu nedenle Berlitz öğrencilerin ihtiyaç duydukları kadar İspanyolca konuşma pratiği yapmaları için İspanyolca konuşma sınıflarına katılım sınırlaması yapmaz. İspanyolca konuşma sınıfları hafta içi her gün 4 seans olarak yapılır. Derslerin başlama saatleri 11:00, 13:00, 17:00 ve 20:00’dır.

İspanyolca Canlı Birebir Destek

Online İspanyolca kursunda İspanyolca öğrenmenizi desteklemek için canlı destek ve koçluk hizmeti verilmektedir. Okulumuzun yurt dışı merkezi tarafından atanan ve ana dili İspanyolca olan yabancı öğretmenlerden istediğiniz an bire bir destek alabilirsiniz. İspanyolca gramer, kelime, yazma gibi konularda yazılı olarak sorularınızı sorabilir ve cevabını birebir olarak anında alabilirsiniz. İspanyolca canlı destek ve koçluk hafta içi saat 10:00-11:00, 12:30-13:30, 16:00-17:00 ve 19:00-20:00 arasında verilmektedir.

Kendi Kendine İspanyolca Öğren

Berlitz yurt dışı merkezi tarafından verilen Online İspanyolca kursu, üstün yapay zeka sayesinde öğrenci seviyelerine ve hedeflerine göre öğrenme programı sunar. Böylece her öğrenci ilgi alanına uyumlu bir programda çalışır. Online İspanyolca öğrenme programı okulumuzun 143 yıllık İspanyolca eğitim tecrübesi ile en hızlı İspanyolca öğrenme için tasarlanmıştır.

Türkçe Arayüz

Online İspanyolca kursunun Türkçe ara yüzü vardır ve anlaşılması kolaydır, öğrenciler ne yapmaları gerektiğini kolayca anlarlar.

Eğitim programı Berlitz Dil Okullarının 143 yıllık İspanyolca öğretim tecrübesi ve öğrenci geri bildirimleri doğrultusunda en hızlı ve doğru İspanyolca gelişimini sağlamak için tasarlanmıştır.

Kendi Kendine Online İspanyolca Çalışma

Sadece konuşmada değil her konuda İspanyolcanızı geliştirin

Öğrencilerin İspanyolca seviyesine, mesleğine ve hedeflerine göre interaktif ders planı yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. İnteraktif İspanyolca dersleri Berlitz Metodu çerçevesinden tasarlanmıştır ve hedef bazlı ilerler.

İstediğin Kadar İspanyolca Konuş

Rezervasyona gerek olmayan online İspanyolca konuşma sınıfları haftanın her günü belirli saatlerde açılmaktadır ve katılım sınırı yoktur.

Seviye Sınırı Yok

Online İspanyolca kursunda başlangıç, A1, A2 ve B1 seviyeleri olmak üzere toplam 6 alt seviye bulunur.

Online İspanyolca Gramer

Online İspanyolca kursunun gramer bölümünde seviyenize uygun tam ve kapsamlı İspanyolca gramer, yazma, okuma ve dinleme çalışmaları bulunmaktadır.

Online İspanyolca Kursu Fiyatları

Online İspanyolca kursu fiyatları

İspanyolca öğrenmek için yüksek bütçelere ihtiyacınız yok. Berlitz online İspanyolca kursu sağladığı özelliklere göre çok makul bir fiyat ile İspanyolca öğrenmenizi sağlayacak bütün özelliklere sahip.

Online İspanyolca Kursu 6 Aylık Erişim

850 TL

695 TL

Hafta içi her gün canlı İspanyolca konuşma sınıflarına katılma

İspanyolca birebir canlı koçluk (Belirli saatlerde)

İspanyolca gramer, okuma, yazma, dinleme çalışmaları

Online İspanyolca Kursu 1 Yıllık Erişim

1.490 TL

995 TL

Hafta içi her gün canlı İspanyolca konuşma sınıflarına katılma

İspanyolca birebir canlı koçluk (Belirli saatlerde)

İspanyolca gramer, okuma, yazma, dinleme çalışmaları

İspanyolca Birebir Özel Ders

Detaylar İçin İletişime Geçin

“Satın Al” butonuna tıklayarak Mesafeli Satış Sözleşmesini onaylamış sayılırsınız.

Kurumsal (Şirketlere Özel) Online İspanyolca Kursu

Online İspanyolca kursu kurumların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir. Coğrafi olarak yaygın ekiplere sahip kurumların online İspanyolca eğitimlerini hızlı ve ekonomik bir şekilde sağlar. Çalışan sayısı ne olursa olsun İspanyolca eğitimlere başlama süresi çok hızlıdır. Çalışanların İspanyolca gelişimlerini raporlama ekranlarından gerçek zamanlı olarak görebilir, gelişim ihtiyacı duyan çalışanlarınıza gerekli desteği verebilirsiniz.
Firmanızda LMS (Learning Management System) sistemi kullanılıyorsa Berlitz online İspanyolca kursu ile LMS entegrasyonu yapılabilir. Dünyanın önde gelen firmalarında olan Coca-Cola, Loreal, AIRBUS gibi firmalar LMS entegrasyonu ile online İspanyolca eğitimleri almaktadır.
Kurumsal İspanyolca eğitim çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen info@berlitz-istanbul.com mail adresinden iletişime geçiniz.

Kurumsal İngilizce Eğitimi 2020

Online İspanyolca Kursu Kullanan Global Firmalar

oNLINE İSPANYOLCA KURSLARI HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Online İspanyolca kursları ile İspanyolca öğrenmek nasıldır? Online İspanyolca kurslarının diğer kurslardan farkı nedir? Online İspanyolca kursu nasıl seçilir? En iyi online İspanyolca kursları nelerdir?

Online İspanyolca kursları ile ilgili sorular özellikle Covid-19 virüsü nedeniyle karantina sürecinde öğrenciler tarafından daha fazla araştırma konusu olmaya başladı. Türkiye’de bütün okulların kapanmasından dolayı İspanyolca öğrenmek isteyenler için online İspanyolca öğrenme bir zorunluluk haline geldi. Bu nedenden dolayı online İspanyolca kursları hakkında yapılan araştırmalar daha sıklaştırıldı. Peki online İspanyolca kursunda nasıl İspanyolca öğrenilir, en doğru online İspanyolca öğrenme yöntemi nedir, Türkiye’de online İspanyolca öğrenmek için hangi online İspanyolca kursunu seçmek gerekir? Öğrencilere online İspanyolca kursu aramalarında yapılan tavsiyeler ve öneriler nelerdir?

Online İspanyolca kurslarında canlı konuşma sınıfları İspanyolca konuşma pratiği yapabilmeniz için çok önemlidir. Birçok online İspanyolca kursunda canlı konuşma sınıfı yoktur. Bu türdeki programlar İspanyolca gramer ve kelime kitaplarının elektronik ortama aktarılmış halidir. Eğer sizin için İspanyolca konuşma önemli ise online İspanyolca kursunda ya bire bir özel ders ya da İspanyolca canlı konuşma sınıflarının olduğundan emin olun. Bire bir özel İspanyolca dersleri oldukça faydalı olmakla ücretleri yüksektir. Berlitz canlı online İspanyolca kursunda hafta içi her gün İspanyolca konuşma sınıfı açılmaktadır. Berlitz Global tarafından verilen İspanyolca konuşma sınıflarına sadece ana dili İspa nyolcaolan öğretmenler girmektedir. Canlı İspanyolca konuşma sınıflarına istediğiniz yerden katılarak İspanyolca konuşma pratiği yapabilirsiniz. Fiyat performans açısından bakıldığında Berlitz online İspanyolca programı rakipsizdir.

Online İspanyolca kurslarından maksimum fayda sağlamak için kendi kendinize yapacağınız çalışmalar çok önemlidir. Bu çalışmalar sırasında anlamadığınız bir konuyu size bire bir canlı olarak anlatacak bir öğretmen desteği talep etmeniz İspanyolca öğrenme sürecinizi hızlandıracaktır. Berlitz online İspanyolca kursunda hafta içi her gün ana dili İspanyolca olan öğretmenlerden kelime, gramer, telaffuz, vb. gibi konularda anlık canlı destek alabilirsiniz.

İspanyolca öğrenmenin en zor ama aslında en kolay olan kısmı konuşmadır. Ne kadar İspanyolca konuşma pratiği yaparsanız çok daha iyi, akıcı ve doğru İspanyolca konuşabilirsiniz. İspanyolca gramer, okuma, yazma gibi konular her kitaptan veya telefonunuza indireceğiniz ücretsiz aplikasyonlar vasıtasıyla geliştirilebilir ama İspanyolca konuşmak için ana dili İspanyolca olan öğretmenlerle pratik yapmanız gerekmektedir. Satın alacağınız online İspanyolca programında ana dili İspanyolca öğretmenler ile İspanyolca konuşma pratiği imkanı olup olmadığını araştırın. Berlitz online İspanyolca kursunda hafta için her gün İspanyolca canlı konuşma sınıfları açılmaktadır. İspanyolca konuşma sınıflarına istediğiniz kadar yani sınırsız girebilir ve konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Ücretsiz online İspanyolca kurslarında canlı öğretmen desteği bulunmaz. Ücretli olan bazı online İspanyolca kurslarında ise bu destek olmasına rağmen ana dili İspanyolca olan yabancı öğretmenler bulunmaz. Bazı kurslarda ise yabancı öğretmen desteği olmasına rağmen bu öğretmenler ana dili İspanyolca olan değil farklı milletlerden öğretmenler olabilir. Berlitz canlı online İspanyolca kurslarında sadece ana dili İspanyolca olan öğretmenler görev alır. Berlitz canlı online İspanyolca kursları Berlitz Global tarafından verilmekte ve Berlitz Global garantisi altındadır.

Online İspanyolca kurslarında programdaki elektronik kaynakların çeşitliliği ve kalitesi doğru gelişim sağlamanız için çok önemlidir. İspanyolca kaynakların güncel, günümüz dünyası ile ilgili, iş yaşamında işinize yarayacak konuları kapsaması gerekmektedir Online İspanyolca programında, dil eğitiminin 4 bacağı olan konuşma, dinleme, okuma ve yazma yeteneklerinin eş güdümlü; olarak geliştirmesi için yeterli ve kaliteli kaynaklara sahip olduğundan emin olun. Berlitz, 143 yıllık eğitim deneyimini online İspanyolca eğitimlerine başarı ile aktarmış Dünyanın lider dil okuludur.

İspanyolca eğitiminde plan ve kullanılan metot her şeyden önemlidir! Online İspanyolca programının kullandığı yöntem İspanyolca konuşma hedeflerinize ulaşmanızı direkt olarak etkileyecektir. Berlitz canlı online İspanyolca kursunda her öğrencinin seviyesine, mesleğine ve hedeflerine göre e-ders planı oluşturulmaktadır. Her İspanyolca dersi hedef bazlı ilerler. Online İspanyolca dersleri, öğrenme, pratik yapma ve kullanma (Learn, Practice and Apply) prensibine göre tasarlanmıştır.

Online İspanyolca kursları size belli bir süre kullanım hakkı sunar. Çoğu online İspanyolca kursunun kullanım süresi yanında seviye sınırlaması vardır. Berlitz online İspanyolca kursunda seviye sınırlaması yoktur. Kullanım süreniz boyunca tamamlayabildiğiniz kadar İspanyolca seviye tamamlayabilirsiniz.