Online İspanyolca kursu konuşma sınıfları

Online İspanyolca Kursu

İspanyolca Konuşma Sınıfları

Berlitz online İspanyolca kursunda hafta içi her gün 4 adet konuşma sınıfı açılmaktadır. İspanyolca konuşma sınıflarının konuları, Berlitz Dil Okullarının yurt dışı genel merkezi tarafından sosyal ve iş yaşamından güncel içeriklerle belirlenmektedir. Konuşma sınıflarına ana dili İspanyolca olan ve online eğitimlerde deneyimli Berlitz eğitmenleri ve Dünyanın farklı yerlerinden İspanyolca öğrenmek isteyen diğer öğrenciler girmektedir. Hedefimiz bütün öğrencilerin İspanyolca konuşma pratiği yapmasıdır ve öğrencilerin aktif katılım yapmaları öğretmenler tarafından teşvik edilir.

İspanyolca konuşma sınıfları hafta içi her gün 4 seans olarak yapılır. Derslerin başlama saatleri 11:00, 13:00, 17:00 ve 20:00’dır.

Örnek Konuşma Sınıfını İzle

Online İspanyolca kursu bire bir canlı koçluk ve destek

İspanyolca Bire Bir Canlı Koçluk

Online İspanyolca kursunda haftada 10 saat canlı koçluk hizmeti verilmektedir. Berlitz Globalin genel merkezi tarafından atanan ana dili İspanyolca olan, online eğitimlerde deneyimli yabancı öğretmenlerden hafta içi belirli saatlerde İspanyolca gramer, kelime, yazma gibi konularda yazılı olarak destek alabilirsiniz. İspanyolca bire bir destek kullanımında her hangi bir sınırlama bulunmamaktadır. İstediğiniz her konuda aşağıdaki saatlerde yabancı öğretmenlerden İspanyolca destek alabilirsiniz.

İspanyolca canlı destek ve koçluk hafta içi saat 10:00-11:00, 12:30-13:30, 16:00-17:00 ve 19:00-20:00 arasında verilmektedir.

Online İspanyolca kursu kişiye özel eğitim programı

Sınırsız İnteraktif Dersler

Online İspanyolca kursu öğrenci odaklıdır, böylece her öğrenci, mesleğiyle, hedefleriyle ve ilgi alanlarıyla uyumlu bir programda çalışır. Online eğitim programı Berlitz Dil Okullarının 142 yıllık İspanyolca eğitim tecrübesi ve öğrencilerin geri bildirimleri doğrultusunda en hızlı İspanyolca gelişimini sağlamak için tasarlanmıştır.

Berlitz online İspanyolca kursu, konuşma sınıflarının yanında içerdiği interaktif dersler ve online yabancı dil öğrenme asistanları sayesinde konuşma ve dinlemenin yanında dinleme, okuma ve yazma yeteneklerinin de eş zamanlı olarak gelişmesini sağlar.

İstediğin Kadar İspanyolca Konuş

Online İspanyolca konuşma sınıfları ana dili İspanyolca olan, Berlitz Globalin yurt dışında bulunan merkezlerinde bulunan, profesyonel ve deneyimli bir öğretmen tarafından yönetilmektedir. İspanyolca konuşma sınıflarında öğretmenle ve Dünyanın farklı yerlerinden sınıfa katılan ve sizinle aynı seviyede olan kişilerle İspanyolca konuşma pratiği yapabilirsiniz. Rezervasyona gerek olmayan online İspanyolca konuşma sınıfları hafta içi her gün günde 4 seans olarak yapılmaktadır.

Seviye Sınırı Yok

Online İspanyolca kursunda seviye sınırı yoktur. Eğitimde Başlangıç, A1, A2 ve B1 seviyeleri olmak üzere toplam 4 seviye bulunur. İspanyolcayı hiç bilmeyenler için başlangıç seviyesi vardır. İspanyolca eğitim süresince size özel hazırlanan programdaki bütün interaktif dersleri tamamlayıp, kaynaklar bölümündeki ek çalışmaları yaptıktan sonra tekrar test (re-test) talebinde bulunabilirsiniz. Test sonucunuz bir üst seviye için yeterliyse İspanyolca eğitim programınız yeni seviye dersler ile güncellenir.

Online İspanyolca Kursu Gramer Öğrenme

Online İspanyolca kursu gramer öğrenme bölümünde seviyenize uygun tam ve kapsamlı İspanyolca gramer çalışmaları bulunmaktadır.

 

Online İspanyolca Kursu Kelime Bankası

Berlitz online İspanyolca kursu kelime bankası sayesinde hem seviyenize uygun genel kelimeleri hemde mesleğinizle alakalı İspanyolca kelimeleri öğrenebilirsiniz. Hızlı kelime ezberletici sayesinde kısa sürede birçok İspanyolca kelimeyi ezberleyebilirsiniz.

Online İspanyolca Kursu Okuma Asistanı

Online İspanyolca kursu okuma asistanı sayesinde herhangi bir paragraf üzerinde çalışabilir, kelimelerin ve cümlelerin nasıl telaffuz edildiklerini duyabilir, telaffuzunuzu geliştirebilirsiniz.

İspanyolca Güncel Haberler Üzerinde Çalışma

Online İspanyolca kursunda güncel haberler üzerinde çalışabileceğiniz böylece ekonomi, İş yaşamı, bilim, teknoloji, havacılık gibi ilgi çekici konularda İspanyolca anlama ve okuma yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz bir modül bulunmaktadır.

İspanyolca Kursu Fiyatları

4 Aylık Online İspanyolca Kursu Hafta İçi Her gün canlı dersler
720TL
6 Aylık Online İspanyolca Kursu Hafta İçi Her gün canlı dersler
790TL
1 Yıllık Online İspanyolca Kursu Hafta İçi Her gün canlı dersler
1.140TL
“Satın Al” butonuna tıklayarak”Mesafeli Satış Sözleşmesi“ni kabul ediyorum.

Online Dil Kursu İngilizce Konuşma Sınıfı Örneği

konuşma sınıfları konularından bir örnek

İspanyolcayı ana dili İspanyolca olan öğretmenler ile konuşarak daha iyi, daha hızlı ve daha doğru öğrenirsiniz. Berlitz online İspanyolca kursu sayesinde online İspanyolca konuşma sınıflarına katılarak ana dili İspanyolca olan ve online eğitimlerde deneyimli öğretmenler ile İspanyolca konuşma pratiği yapın, akıcı ve doğru İspanyolca öğrenin.

Berlitz online İspanyolca kursunda hafta içi her gün günde 4 defa (haftada 20) konuşma sınıfı açılmaktadır.

İspanyolcayı akıcı ve doğru konuşabilmek için ana dili İspanyolca olan öğretmenler ile konuşma pratiği yapılması gerekmektedir. Bu nedenle Berlitz öğrencilerin ihtiyaç duydukları kadar İspanyolca konuşma pratiği yapmaları için İspanyolca konuşma sınıflarında sınır uygulamaz. Hafta içi her günü İspanyolca konuşma sınıfına katılabilirsiniz.

İspanyolca Kursuna Başla

Kurumsal (Şirketlere Özel) Online İspanyolca Kursu

Berlitz online İspanyolca kursu kurumların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir. Coğrafi olarak yaygın ekiplere sahip kurumların online İspanyolca eğitimlerini hızlı ve ekonomik bir şekilde sağlamalarını sağlar. Çalışan sayınız ne olursa olsun eğitimlere başlama süresi çok hızlıdır. Çalışanların gösterdikleri gelişimi raporlama ekranlarından gerçek zamanlı olarak görebilir, İspanyolcada gelişim ihtiyacı duyan çalışanlarınıza gerekli desteği verebilirsiniz.
Firmanızda LMS (Learning Management System) sistemi kullanılıyorsa Berlitz online İspanyolca kursu buna entegre olabilir ve çalışanlarınız başka bir siteye gitmeden eğitimleri firmanızın kendi çatısı altında alabilir. Coca-Cola, Loreal, AIRBUS gibi çok uluslu firmalar LMS entegrasyonu ile online yabancı dil eğitimlerini almaktadır.
Kurumsal İspanyolca eğitim çözümlerimiz için daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle info@berlitz-istanbul.com mail adresinden iletişime geçin.

Kurumsal İspanyolca Eğitimleri

Global Referanslarımız

                        danone                  image/svg+xml                    

Online İspanyolca Kursları ile İspanyolca Öğrenme

Online İspanyolca kursları ile İspanyolca öğrenmek nasıldır? Online İspanyolca kurslarının diğer kurslardan farkı nedir? Online İspanyolca kursu nasıl seçilir? En iyi online İspanyolca kursları nelerdir?

Online İspanyolca kursları ile ilgili sorular sosyal mesafenin uygulanması nedeniyle öğrenciler tarafından daha fazla araştırma konusu olmaya başladı. Türkiye’de bütün okulların kapanmasından dolayı İspanyolca öğrenmek isteyenler için online İspanyolca öğrenme bir zorunluluk haline geldi. Bu nedenden dolayı online İspanyolca kursları hakkında yapılan araştırmalar daha sıklaştırıldı. Peki online İspanyolca kursunda nasıl İspanyolca öğrenilir, en doğru online İspanyolca öğrenme yöntemi nedir, Türkiye’de online İspanyolca öğrenmek için hangi online İspanyolca kursunu seçmek gerekir? Öğrencilere online İspanyolca kursu aramalarında yapılan tavsiyeler ve öneriler nelerdir?

Online İspanyolca Kursu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Online İspanyolca kursunda canlı İspanyolca konuşma sınıfı var mı?

Online İspanyolca kurslarında canlı konuşma sınıfları İspanyolca konuşma pratiği yapabilmeniz için çok önemlidir.
Birçok online İspanyolca kursunda canlı konuşma sınıfı yoktur. Bu türdeki programlar İspanyolca gramer ve kelime kitaplarının elektronik ortama aktarılmış halidir.
Eğer sizin için İspanyolca konuşma önemli ise online İspanyolca kursunda ya bire bir özel ders ya da İspanyolca canlı konuşma sınıflarının olduğundan emin olun.
Bire bir özel İspanyolca dersleri oldukça faydalı olmakla ücretleri yüksektir.
Berlitz canlı online İspanyolca kursunda hafta içi her gün İspanyolca konuşma sınıfı açılmaktadır. Berlitz Global tarafından verilen İspanyolca konuşma sınıflarına sadece ana dili İspa nyolcaolan öğretmenler girmektedir.
Canlı İspanyolca konuşma sınıflarına istediğiniz yerden katılarak İspanyolca konuşma pratiği yapabilirsiniz.
Fiyat performans açısından bakıldığında Berlitz online İspanyolca programı rakipsizdir.

Online İspanyolca kursu ana dili İspanyolca olan öğretmenler ile eğitim desteği veriyor mu ?

Online İspanyolca kurslarından maksimum fayda sağlamak için kendi kendinize yapacağınız çalışmalar çok önemlidir.
Bu çalışmalar sırasında anlamadığınız bir konuyu size bire bir canlı olarak anlatacak bir öğretmen desteği talep etmeniz İspanyolca öğrenme sürecinizi hızlandıracaktır.
Berlitz online İspanyolca kursunda hafta içi her gün ana dili İspanyolca olan öğretmenlerden kelime, gramer, telaffuz, vb. gibi konularda anlık canlı destek alabilirsiniz.

Online İspanyolca kursunda ne kadar İspanyolca konuşma pratiği yapabileceksiniz?

İspanyolca öğrenmenin en zor ama aslında en kolay olan kısmı konuşmadır.
Ne kadar İspanyolca konuşma pratiği yaparsanız çok daha iyi, akıcı ve doğru İspanyolca konuşabilirsiniz.
İspanyolca gramer, okuma, yazma gibi konular her kitaptan veya telefonunuza indireceğiniz ücretsiz aplikasyonlar vasıtasıyla geliştirilebilir ama İspanyolca konuşmak için ana dili İspanyolca olan öğretmenlerle pratik yapmanız gerekmektedir.
Satın alacağınız online İspanyolca programında ana dili İspanyolca öğretmenler ile İspanyolca konuşma pratiği imkanı olup olmadığını araştırın.
Berlitz online İspanyolca kursunda hafta için her gün İspanyolca canlı konuşma sınıfları açılmaktadır. İspanyolca konuşma sınıflarına istediğiniz kadar yani sınırsız girebilir ve konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Online İspanyolca kursunda ana dili İspanyolca olan öğretmenler var mı?

Ücretsiz online İspanyolca kurslarında canlı öğretmen desteği bulunmaz.
Ücretli olan bazı online İspanyolca kurslarında ise bu destek olmasına rağmen ana dili İspanyolca olan yabancı öğretmenler bulunmaz.
Bazı kurslarda ise yabancı öğretmen desteği olmasına rağmen bu öğretmenler ana dili İspanyolca olan değil farklı milletlerden öğretmenler olabilir.
Berlitz canlı online İspanyolca kurslarında sadece ana dili İspanyolca olan öğretmenler görev alır. Berlitz canlı online İspanyolca kursları Berlitz Global tarafından verilmekte ve Berlitz Global garantisi altındadır.

Online İspanyolca kursunda hangi kaynakları kullanıyor?

Online İspanyolca kurslarında programdaki elektronik kaynakların çeşitliliği ve kalitesi doğru gelişim sağlamanız için çok önemlidir.
İspanyolca kaynakların güncel, günümüz dünyası ile ilgili, iş yaşamında işinize yarayacak konuları kapsaması gerekmektedir
Online İspanyolca programında, dil eğitiminin 4 bacağı olan konuşma, dinleme, okuma ve yazma yeteneklerinin eş güdümlü; olarak geliştirmesi için yeterli ve kaliteli kaynaklara sahip olduğundan emin olun.
Berlitz, 142 yıllık eğitim deneyimini online İspanyolca eğitimlerine başarı ile aktarmış Dünyanın lider dil okuludur.

Online İspanyolca kursu hangi metodu kullanıyor?

İspanyolca eğitiminde plan ve kullanılan metot her şeyden önemlidir! Online İspanyolca programının kullandığı yöntem İspanyolca konuşma hedeflerinize ulaşmanızı direkt olarak etkileyecektir.
Berlitz canlı online İspanyolca kursunda her öğrencinin seviyesine, mesleğine ve hedeflerine göre e-ders planı oluşturulmaktadır.
Her İspanyolca dersi hedef bazlı ilerler.
Online İspanyolca dersleri, öğrenme, pratik yapma ve kullanma (Learn, Practice and Apply) prensibine göre tasarlanmıştır.

Online İspanyolca kursu kaç seviye içeriyor?

Online İspanyolca kursları size belli bir süre kullanım hakkı sunar.
Çoğu online İspanyolca kursunun kullanım süresi yanında seviye sınırlaması vardır.
Berlitz online İspanyolca kursunda seviye sınırlaması yoktur. Kullanım süreniz boyunca tamamlayabildiğiniz kadar İspanyolca seviye tamamlayabilirsiniz.

Item added to cart.
0 items -  0.00