Kurumlara Özel Almanca Kursu - Online veya Yüz Yüze Seçenekleri

Kurumsal (Şirketlere Özel) Almanca Eğitimi

Online Eğitim Seçenekleriyle

Kurumlara Özel (Şirketler için) Almanca Eğitimi

İstanbul içindeki kurumsal müşterilerimize şirket merkezlerinde kurumlara özel kapalı Almanca eğitimleri verebiliyoruz. İstanbul dışındaki müşterileriniz ile Berlitz Globalin Canlı Sanal Sınıf eğitimlerinden faydalanmaktadır. Canlı sanal sınıf eğitimleri 10 kişilik gruplara kadar organize edilebilmektedir.

Çalışanların vaktinin kısıtlı olması, şirket ofisinde, yolda vakit kaybetmeden iş çıkışı eğitim alınmak istenmesi, kurum içinde sinerji yaratmak, ekip ruhunu tetiklemek istenmesi, şirketin özel ihtiyaçları, çalışanlar için yetenek gelişim programları nedeniyle şirket merkezinizde eğitim almak isteyebilirsiniz. Bu ve bunun gibi Kurumsal Almanca eğitimi talepleriniz için Berlitz uzman eğitmen ve danışmanlık ekibi ile her zaman yanınızdadır.

Berlitz Globalin Almanca konuşulan ülkeler olan Almanya, Avusturya’daki şubeleriyle aynı kalitede, aynı standartta ve aynı materyallerle, kurumunuz için Almanca grup dersleri organize edebilir, ana dili Almanca olan öğretmenlerimiz ile kısa sürede kurumunuzun Almanca yetkinliğini geliştirerek ve iş ortaklarınızla daha iyi iletişim kurabilirsiniz.

Berlitz Almanca kurslarında yapılan tüm çalışmalar kurum çalışanlarınıza yoğun Almanca konuşma pratiği imkanı sağlar.

Kurumsal Almanca grup dersleri çalışanların öğretmenleri ve birbirleriyle Almanca konuşarak yeteneklerini geliştirmeleri için planlanmıştır. Almanca konuşmaya teşvik edilen çalışanlar dil bilgisi kurallarını öğrenirken kelime dağarcıklarını geliştirir. Berlitz sadece gramer öğreten bir Almanca kursu değil aynı zamanda Almanca konuşturan bir dil okuludur.

Eğitim başlangıcında Berlitz Globalin bütün Dünya’da kullandığı online seviye belirleme testi ve konuşma testi ile çalışanların Almanca seviyeleri yüksek doğrulukla belirlenir ve kurumunuza özel homojen seviyelerde gruplar oluşturulur.

Kurumunuz çalışanlarının tamamının Almanca seviyelerini öğrenmek için online testimizden ücret talep etmiyoruz. Online test ve raporlama için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Berlitz Global tarafından planlanan kurumsal Almanca kursu, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (The Common European Framework – CEFR) dayalı seviyeleri içermektedir. Berlitz kurumsal Almanca grup dersleri bütün Dünyadaki Berlitz şubelerinde 8 seviye olarak planlanır.

Almanca derslerinin ilk 4 seviyesi genel Almanca, son 4 seviye ise İş Almancası eğitimlerini kapsar.

Berlitz bütün Dünya’da ana dili öğrenmek istediğiniz dil olan öğretmenler ile çalışır. Kurumsal Almanca eğitimlerinizde ana dili Almanca olan bir öğretmen firmanızda görevlendirilecektir.

Berlitz eğitimlerinde modası geçmiş olan çeviri yöntemleri kullanılmaz. İlk dersten itibaren Almanca konuşmaya başlarsınız. Berlitz akademik direktörlüğü öğretmen adaylarını Berlitz Metodu®’nun uygulanması konusunda eğitim programına dahil eder ve ancak bu eğitim programını başarı ile tamamlayan öğretmenler Berlitz öğretmeni olabilirler.

Berlitz eğitim programının önemli bir parçası bireysel gelişim raporudur. Bireysel gelişim raporu Berlitz akademik direktörlüğü tarafından her bir çalışanınız için ayrı ayrı hazırlanır. Bu raporun amacı kurum çalışanlarının Almanca konuşma hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için gerekli geri bildirimi vermektir.

Berlitz Metodu®, kurum çalışanlarınızın okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eşgüdümlü olarak gelişmesi ve Almancanın doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesi için planlanmıştır.

Diğer dil okullarında sıklıkla görülen, öğretmenlerin ek materyal, takviye materyal hazırlaması gibi bir durum Berlitz’te yaşanmaz. Berlitz Global tarafından her seviyenin ihtiyaçlarına göre gerek kitap gerekse online çalışmalar şeklinde hazırlanmış olan eğitim materyalleri bütün kurum çalışanlarınızın kullanımına verilir ve bu materyaller yabancı dil gelişiminiz için yeterlidir. Böylece kurum çalışanlarınızın en kaliteli eğitim materyallerine ulaşması garanti altına alınmıştır.

  • Yüz yüze bire bir veya kapalı grup Almanca eğitimi
  • Canlı sanal sınıflarda bire bir veya kapalı grup Almanca eğitimi
  • Skype ile bire bir Almanca eğitimi

Berlitz’in Kurumsal Yabancı Dil Eğitim İlkeleri

Berlitz, kurumsal yabancı dil eğitimi alanında uzmanlaşmış bir kurumdur. 70 ülkede 600 şubesi ile çok uluslu firmalarla global ölçekte uzun yıllardır başarı ile çalışmaktadır. Berlitz bu başarısını kurumların ihtiyacını doğru analiz etmesine, eğitim planlayıcıları ve insan kaynakları departmanı ile koordineli çalışmasına, Berlitz öğretmenlerinin kurum çalışanları ile kurduğu güçlü iletişime ve kurumun yaptığı yatırımın karşılığını almasına borçludur. Bu süreç Berlitz’in eğitim ilkeleri doğrultusunda yönetilmektedir.

  • Kurumların İnsan Kaynakları ve eğitim departmanları ve sorumluları ile güçlü işbirliği
  • Kurumların İnsan Kaynakları departmanları ile şeffaf, dürüst ve düzenli iletişim kurmak
  • Kurumların İnsan Kaynakları departmanlarını doğru ve zamanında bilgilendirmek ve yönlendirmek, düzenli ve hesap verebilir rapor sunmak
  • Kurumların bütçe ve eğitim hedeflerine yönelik uygulanabilir ve pratik çözümler sunmak
  • Kurumların ve çalışanların hedef ve ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, bu ihtiyaçlar için doğru çözümler sunmak ve iş yaşamına yönelik yabancı dil gelişimini sağlamak
  • Kurum çalışanlarını yabancı dil öğrenme sürecinde motive etmek, destek olmak ve böylece  kurumun yaptığı yatırımdan maksimum verim almasını sağlamak
  • Kurum çalışanlarının eğitimde geçirdikleri zamanın en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak

Neden Berlitz Almanca Kursu?

İstanbul’un En İyi Kurumsal Almanca Kursu

Kaliteli kurumsal Almanca eğitim ve ana dili Almanca olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile çalışanlarınız Almancayı konuşarak öğrenecekler.

Berlitz Globalin Almanca konuşulan ülkeler olan Almanya ve Avusturya ülkelerindeki eğitimlerle aynı kalitede, aynı standartta ve aynı materyallerle Almanca eğitimini İstanbul’da alarak Almanca konuşabilirsiniz.

Global Deneyim

Berlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli Almanca dil eğitimi ile eş anlamlıdır. Dünya’nın önde gelen lider firmalarının çoğu uzun yıllardır kurumsal Almanca eğitimlerinde Berlitz’i tercih ve tavsiye etmektedir.

Dünyanın En Büyük ve En İyi Dil Okulu

70 ülkede 600 şubesi ile Berlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okuludur.

Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®

Berlitz Metodu®, gerçek hayat senaryoları üzerine kuruludur, Almanca konuşma ve dinlemeyi temel alır, bu yetiler okuma ve yazma ile desteklenir. Bu metodu geliştiren ve ilk uygulayan Berlitz’dir.

Almanca Seviyeler

Şirket çalışanlarının Almanca seviyeleri Berlitz’in bütün Dünya’da ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve çalışanlarınıza en uygun seviyeden eğitimlere başlaması garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi kurumunuz bünyesinde ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Almanca Seviyenizi Öğrenin

Berlitz Metodu®, şirket çalışanlarınızın Almanca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve kurumsal Almancanın doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesi için planlanmıştır.

Ana dili Almanca olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile kurum çalışanlarınız hızlı ve etkili şekilde sıfırdan Almanca öğrenebilirler.

Native Öğretmenler

Berlitz öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve kurumsal eğitimlerde deneyimli öğretmenlerden seçilir. Almanca eğitimlerine ana dili Almanca olan native öğretmenler girmektedir.

 

Almanca Ders Materyalleri

Almanca gramer kitapları ile konuşma odaklı Almanca eğitimi alamazsınız. Berlitz eğitimlerinde konuşma odaklı orijinal Berlitz Almanca kitapları ve online eğitimleri kullanılır. Kurum çalışanlarınız, sınıf içi aktivitelerde kullanılan kitapların yanında sınıf dışı çalışmaları desteklemek için Berlitz online Almanca dil kaynaklarına sahip olurlar.


 

Kurumsal Almanca Eğitim Döngüsü

Kurumunuza, Almanca eğitimine yapılan yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgi ve belgelendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. Kurumsal Almanca eğitim süreci içerisinde öğrenme konusunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının performansı hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.

 

Yüksek Standartlar

Berlitz’in Londra, New York, Paris, Berlin, İstanbul ve diğer bütün şubelerinde aynı yüksek standartta konuşma odaklı Almanca eğitim vermektedir.

İşinize Yarayan İş Almancası

Kurumsal Almanca eğitimlerinde çalışanlarınız günümüz dünyasının gerektirdiği İş Almancası eğitimleri alırlar. Berllitz’in çok uluslu firmalar ile ortak geliştirdiği iş Almancası eğitimleri satış, pazarlama, insan kaynakları, finans, planlama, toplantı yönetimi gibi günümüz iş dünyası için gerekli olan yeteneklerin başarılı bir sentezini sunar.

Kurumsal Yabancı Dil Eğitim İhtiyaç Analizi

Kurumunuzda eğitime katılacak çalışanların sayısı ve mevcut Almanca seviyeleri bütçe çalışmalarının en önemli verisidir.

Kurumlara özel iş Almancası eğitimleri departmanlar ve meslekler için özel eğitim modüllerine sahiptir. Eğitime katılacak çalışanların iş ve meslek dağılımına göre yapılabilecek özelleştirmeler Berlitz eğitim danışmanınız tarafından sizlere sunulacaktır.

Berlitz coğrafi olarak yaygın ekiplere sahip kurumlar için sanal sınıf ve online eğitim sistemlerine sahiptir.

Berlitz, uzun yıllardır FMCG, ilaç, gıda, içecek, Telekom, sigara gibi geniş saha ekiplerine sahip firmalar ile global ölçekte çalışmaktadır. Benzer şekilde otomotiv, beyaz eşya, elektronik gibi farklı lokasyonlarda üretim, depo ve lojistik tesisleri bulunan firmalarda uzun yıllardır Berlitz ile çalışmayı tercih etmektedir.

Kurumsal Almanca eğitimlerinde, eğitime katılacak bütün çalışanların mevcut Almanca seviyelerini Berlitz’in bütün Dünyada kullandığı online ve konuşma testleri ile yüksek doğrulukla belirliyoruz.

Yabancı dil eğitim projesinin sonunda kurumun ulaşmak istediği hedef eğitim planının şekillenmesi için büyük önem arz etmektedir.

Örneğin çok uluslu bir firmanın çalışanı yurt dışı bir göreve gidecekse ve kısa sürede Almanca yeterliliğinin sağlanması gerekiyorsa, bu çalışan için önerilecek eğitim programı ile yetenek havuzunuzda bulunan ve orta dönemde terfi ettirilmesi planlanan bir çalışanın eğitim programları ve dolayısıyla bütçeleri farklı olacaktır.

Bütçe ve eğitim planları birbirleriyle direk olarak ilintilidir. Bütçe ve eğitim planlarını hazırlarken 3 farklı yol izleyebiliriz.

Birinci yaklaşımda kurumlar akademik hedefleri belirlerler (şu kadar kişi, şu kadar sürede, şu seviye Almanca’ya gelecekler gibi) ve Berlitz eğitim danışmanınız bu hedefe ulaşmak için gerekli olan bütçeyi ve eğitim planını size hazırlar.

İkinci yaklaşımda bütçe, süre ve eğitim alacak kişi sayısı bellidir. Eğitim danışmanınız bütçenin belirtilen sürede optimum kullanımı ile eğitim alan çalışanların Almanca seviyesinin ne kadar gelişebileceğini ve hangi seviyeye gelebileceğini size raporlar.

Üçüncü yaklaşımda bütçe, süre ve Almanca seviye hedefi bellidir. Bu durumda eğitim danışmanınız bu limitler dahilinde kaç çalışanın belirlenen seviyeye gelebileceğini size raporlar.

Dünya’nın En İyi Kurumsal Almanca Kursu İstanbul’da

Dünya’nın önde gelen kurum ve kuruluşları 141 yıldır Berlitz kalitesine güvenmekte ve Berlitz’i Dünya’nın en iyi Almanca kursu ve dil okulu olarak ifade etmektedir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Berlitz İstanbul dil okuluna gönderdiği teşekkür mektubu, Berlitz’in en iyi dil okulu olduğunun tasdikidir.

Amerika Birleşik Devletleri yurtdışında görev yapan askeri ve sivil personelinin görev bölgelerinde konuşulan yerel dili öğrenmeleri için bütün Dünyanın En İyi Dil Kursu Berlitz ile çalışmaktadır. ABD ve Berlitz arasında imzalanan sözleşme ve yabancı dil kursu fiyatları halka açıktır ve GSA linkinden ulaşılabilir.

Ünlü Berlitz öğrencileri arasında birçok devlet başkanı (Süleyman Demirel mükemmel İngilizceyi Berlitz’te öğrenmiştir), kraliyet ailesi üyeleri, işadamları, sanatçılar ve ünlüler yer almaktadır.

Berlitz’in Farklılıkları

Berlitz’i kurumunuz için en iyi Almanca kursu haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri kurum çalışanlarınızın Almanca dilini konuşabilmesinin kendisidir!

Aktif Almanca konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ile kurum çalışanlarınız aktif Almanca konuşurlar, böylelikle bireysel veya grup olarak, kurumsal Almancada hızlı ve başarılı bir gelişim sağlanır.

Aktif Almanca konuşma
Anadili Almanca olan yabancı öğretmenler
Profesyonel eğitim kadrosu
Vaka ve konu bazlı dersler
Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi
Hızlı ve sürekli gelişim

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.

 


Basvuru Formu
Item added to cart.
0 items -  0.00