Online Almanca kursu konuşma sınıfları

Online Almanca Kursu

Almanca Konuşma Sınıfları

Berlitz online Almanca kursunda hafta içi her gün 2 adet konuşma sınıfı açılmaktadır. Almanca konuşma sınıflarının konuları, Berlitz Dil Okullarının yurt dışı genel merkezi tarafından belirlenmekte ve haftalık olarak yayınlanmaktadır. Konuşma sınıflarına ana dili Almanca olan ve online eğitimlerde deneyimli Berlitz eğitmenleri ve Dünyanın farklı yerlerinden Almanca öğrenmek isteyen öğrenciler girmektedir. Almanca konuşma sınıflarında aktif katılımlıdır ve bütün öğrencilerin Almanca konuşma pratiği yapması sağlanmaktadır.

Almanca konuşma sınıfları hafta içi her gün 2 seans olarak saat 11:00 ve 17:00’da başlamaktadır.

Örnek Konuşma Sınıfını İzle

Online Almanca kursu bire bir canlı koçluk ve destek

Almanca Bire Bir Canlı Koçluk

Online Almanca kursunda haftada 10 saat canlı koçluk hizmeti verilmektedir. Berlitz Globalin genel merkezi tarafından atanan ana dili Almanca olan online eğitimlerde deneyimli yabancı öğretmenlerden hafta içi belirli saatlerde Almanca gramer, kelime, yazma gibi istediğiniz her konuda yazılı olarak destek alabilirsiniz. Almanca canlı koçluk ve destek kullanımında her hangi bir sınırlama bulunmamaktadır. İstediğiniz her konuda yabancı öğretmenler size destek olmak için hazır beklemektedir.

Almanca canlı destek ve koçluk hafta içi saat 10:00-11:00, 12:30-13:30, 16:00-17:00 ve 19:00-20:00 arasında verilmektedir.

Online Almanca kursu kişiye özel eğitim programı

Sınırsız İnteraktif Dersler

Online Almanca kursu öğrenci odaklıdır, böylece her öğrenci mesleğiyle, hedefleriyle ve ilgi alanlarıyla uyumlu bir programda çalışır. Online eğitim programı Berlitz Dil Okullarının 142 yıllık Almanca eğitim tecrübesi ve öğrencilerin geri bildirimleri doğrultusunda en hızlı Almanca gelişimini sağlamak için tasarlanmıştır.

Berlitz online Almanca kursu, konuşma sınıflarının yanında içerdiği interaktif dersler ve online yabancı dil öğrenme asistanları sayesinde konuşma ve dinlemenin yanında okuma ve yazma yeteneklerinin de eş zamanlı olarak gelişmesini sağlar.

İstediğin Kadar Almanca Konuş

Online Almanca konuşma sınıfları ana dili Almanca olan, Berlitz Globalin yurt dışında bulunan merkezlerinde bulunan profesyonel ve deneyimli bir öğretmen tarafından yönetilmektedir. Almanca konuşma sınıflarında öğretmenle ve Dünyanın farklı yerlerinden sınıfa katılan ve sizinle aynı seviyede olan kişilerle Almanca konuşma pratiği yapabilirsiniz. Rezervasyona gerek olmayan online Almanca konuşma sınıfları hafta içi her gün günde 2 seans olarak açılmaktadır.

Seviye Sınırı Yok

Online Almanca kursunda seviye sınırı yoktur. Online Almanca eğitiminde A1, A2.1, A2.2, A2.3, B1.1 ve B1.2 seviyeleri olmak üzere toplam 6 seviye bulunur. Almancayı hiç bilmeyenler için uygundur. Almanca eğitim süresince size özel hazırlanan programdaki bütün interaktif dersleri tamamlayıp, kaynaklar bölümündeki ek çalışmaları yaptıktan sonra tekrar test (re-test) talebinde bulunabilirsiniz. Test sonucunuz bir üst seviye için yeterliyse Almanca programınız yeni seviye dersler ile güncellenir.

Online Almanca Kursu Gramer Öğrenme

Online Almanca kursu gramer öğrenme bölümünde seviyenize uygun tam ve kapsamlı Almanca gramer çalışmaları bulunmaktadır.

 

Online Almanca Kursu Kelime Bankası

Berlitz online Almanca kursu kelime bankası sayesinde hem seviyenize uygun genel kelimeleri hemde mesleğinizle alakalı Almanca kelimeleri öğrenebilirsiniz. Hızlı kelime ezberletici sayesinde kısa sürede birçok Almanca kelimeyi ezberleyebilirsiniz.

Online Almanca Okuma Asistanı

Online Almanca kursu okuma asistanı sayesinde herhangi bir paragraf üzerinde çalışabilir, kelimelerin ve cümlelerin nasıl telaffuz edildiklerini duyabilir, telaffuzunuzu geliştirebilirsiniz.

Almanca Güncel Haberler Üzerinde Çalışma

Online Almanca kursunda güncel haberler üzerinde çalışabileceğiniz böylece ekonomi, İş yaşamı, bilim, teknoloji, havacılık gibi ilgi çekici konularda Almanca anlama ve okuma yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz bir modül bulunmaktadır.

Almanca Kursu Fiyatları

4 Aylık Online Almanca Kursu Hafta İçi Her gün canlı dersler
720TL
6 Aylık Online Almanca Kursu Hafta İçi Her gün canlı dersler
790TL
1 Yıllık Online Almanca Kursu Hafta İçi Her gün canlı dersler
1.140TL
“Satın Al” butonuna tıklayarak”Mesafeli Satış Sözleşmesi“ni kabul ediyorum.

Online Dil Kursu İngilizce Konuşma Sınıfı Örneği

konuşma sınıfları konularından bir örnek

Almancayı ana dili Almanca olan öğretmenler ile konuşarak daha iyi, daha hızlı ve daha doğru öğrenirsiniz. Berlitz online Almanca kursu sayesinde online Almanca konuşma sınıflarına katılarak ana dili Almanca olan ve online eğitimlerde deneyimli öğretmenler ile Almanca konuşma pratiği yapın, akıcı ve doğru Almanca öğrenin.

Berlitz online Almanca kursunda hafta içi her gün günde 2 defa konuşma sınıfı açılmaktadır.

Almancayı akıcı ve doğru konuşabilmek için ana dili Almanca olan öğretmenler ile konuşma pratiği yapılması gerekmektedir. Bu nedenle Berlitz öğrencilerin ihtiyaç duydukları kadar Almanca konuşma pratiği yapmaları için Almanca konuşma sınıflarında sınır uygulamaz. Hafta içi her günü Almanca konuşma sınıfına katılabilirsiniz.

Almanca Kursuna Başla

Kurumsal (Şirketlere Özel) Online Almanca Kursu

Berlitz online Almanca kursu kurumların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir. Coğrafi olarak yaygın ekiplere sahip kurumların online Almanca eğitimlerini hızlı ve ekonomik bir şekilde sağlamalarını sağlar. Çalışan sayınız ne olursa olsun eğitimlere başlama süresi çok hızlıdır. Çalışanların gösterdikleri gelişimi raporlama ekranlarından gerçek zamanlı olarak görebilir, gelişim ihtiyacı duyan çalışanlarınıza gerekli desteği verebilirsiniz.
Firmanızda LMS (Learning Management System) sistemi kullanılıyorsa Berlitz online Almanca kursu buna entegre olabilir ve çalışanlarınız başka bir siteye gitmeden eğitimleri firmanızın kendi çatısı altında alabilir. Dünyanın önde gelen firmalarında olan Coca-Cola, Loreal, AIRBUS gibi firmalar LMS entegrasyonu ile online yabancı dil eğitimlerini almaktadır.
Kurumsal Almanca eğitim çözümlerimiz için daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle info@berlitz-istanbul.com mail adresinden iletişime geçin.

Kurumsal Almanca Eğitimleri

Global Referanslarımız

                        danone                  image/svg+xml                    

Online Almanca Kursları ile Almanca Öğrenme

Online Almanca kursları ile Almanca öğrenmek nasıldır? Online Almanca kurslarının diğer kurslardan farkı nedir? Online Almanca kursu nasıl seçilir? En iyi online Almanca kursları nelerdir?

Online Almanca kursları ile ilgili sorular özellikle Covid-19 virüsü nedeniyle karantina sürecinde öğrenciler tarafından daha fazla araştırma konusu olmaya başladı. Türkiye’de bütün okulların kapanmasından dolayı Almanca öğrenmek isteyenler için online Almanca öğrenme bir zorunluluk haline geldi. Bu nedenden dolayı online Almanca kursları hakkında yapılan araştırmalar daha sıklaştırıldı. Peki online Almanca kursunda nasıl Almanca öğrenilir, en doğru online Almanca öğrenme yöntemi nedir, Türkiye’de online Almanca öğrenmek için hangi online Almanca kursunu seçmek gerekir? Öğrencilere online Almanca kursu aramalarında yapılan tavsiyeler ve öneriler nelerdir?

Online Almanca Kursu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Online Almanca kursunda canlı Almanca konuşma sınıfı var mı?

Online Almanca kurslarında canlı konuşma sınıfları Almanca konuşma pratiği yapabilmeniz için çok önemlidir.
Birçok online Almanca kursunda canlı konuşma sınıfı yoktur. Bu türdeki programlar Almanca gramer ve kelime kitaplarının elektronik ortama aktarılmış halidir.
Eğer sizin için Almanca konuşma önemli ise online Almanca kursunda ya bire bir özel ders ya da Almanca canlı konuşma sınıflarının olduğundan emin olun.
Bire bir özel dersler oldukça faydalı olmakla ücretleri yüksektir.
Berlitz canlı online Almanca programında hafta içi her gün Almanca konuşma sınıfı açılmaktadır. Berlitz Global tarafından verilen Almanca konuşma sınıflarına sadece ana dili Almanca olan öğretmenler girmektedir.
Canlı Almanca konuşma sınıflarına istediğiniz yerden katılarak Almanca konuşma pratiği yapabilirsiniz.
Fiyat performans açısından bakıldığında Berlitz online Almanca programı rakipsizdir.

Online Almanca kursu ana dili Almanca olan öğretmenler ile eğitim desteği veriyor mu ?

Online Almanca kurslarından maksimum fayda sağlamak için kendi kendinize yapacağınız çalışmalar çok önemlidir.
Bu çalışmalar sırasında anlamadığınız bir konuyu size bire bir canlı olarak anlatacak bir öğretmen desteği talep etmeniz Almanca öğrenme sürecinizi hızlandıracaktır.
Berlitz online Almanca kursunda hafta içi her gün ana dili Almanca olan öğretmenlerden kelime, gramer, telaffuz, vb. gibi konularda anlık canlı destek alabilirsiniz.

Online Almanca kursunda ne kadar Almanca konuşma pratiği yapabileceksiniz?

Almanca öğrenmenin en zor ama aslında en kolay olan kısmı konuşmadır.
Ne kadar Almanca pratiği yaparsanız çok daha iyi, akıcı ve doğru Almanca konuşabilirsiniz.
Almanca gramer, okuma, yazma gibi konular her kitaptan veya telefonunuza indireceğiniz ücretsiz aplikasyonlar vasıtasıyla geliştirilebilir ama Almanca konuşmak için ana dili Almanca olan öğretmenlerle pratik yapmanız gerekmektedir.
Satın alacağınız online Almanca programında ana dili Almanca öğretmenler ile Almanca konuşma pratiği imkanı olup olmadığını araştırın.
Berlitz online Almanca kursunda hafta için her gün Almanca canlı konuşma sınıfları açılmaktadır. Almanca konuşma sınıflarına istediğiniz kadar yani sınırsız girebilir ve konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Online Almanca kursunda ana dili Almanca olan öğretmenler var mı?

Ücretsiz online Almanca kurslarında canlı öğretmen desteği bulunmaz.
Ücretli olan bazı online Almanca kurslarında ise bu destek olmasına rağmen ana dili Almanca olan yabancı öğretmenler bulunmaz.
Bazı kurslarda ise yabancı öğretmen desteği olmasına rağmen bu öğretmenler ana dili Almanca olan değil farklı milletlerden öğretmenler olabilir.
Berlitz canlı online Almanca kurslarında sadece ana dili Almanca olan öğretmenler görev alır. Berlitz canlı online Almanca kursları Berlitz Global tarafından verilmekte ve Berlitz Global garantisi altındadır.

Online Almanca kursunda hangi kaynakları kullanıyor?

Online Almanca kurslarında programdaki elektronik kaynakların çeşitliliği ve kalitesi doğru gelişim sağlamanız için çok önemlidir.
Almanca kaynakların güncel, günümüz dünyası ile ilgili, iş yaşamında işinize yarayacak konuları kapsaması gerekmektedir
Online Almanca programında, dil eğitiminin 4 bacağı olan konuşma, dinleme, okuma ve yazma yeteneklerinin eş güdümlü; olarak geliştirmesi için yeterli ve kaliteli kaynaklara sahip olduğundan emin olun.
Berlitz, 142 yıllık eğitim deneyimini online Almanca eğitimlerine başarı ile aktarmış Dünyanın lider dil okuludur.

Online Almanca kursu hangi metodu kullanıyor?

Almanca eğitiminde plan ve kullanılan metot her şeyden önemlidir! Online Almanca programının kullandığı yöntem Almanca konuşma hedeflerinize ulaşmanızı direkt olarak etkileyecektir.
Berlitz canlı online Almanca kursunda her öğrencinin seviyesine, mesleğine ve hedeflerine göre e-ders planı oluşturulmaktadır.
Her Almanca dersi hedef bazlı ilerler.
Online Almanca dersleri, öğrenme, pratik yapma ve kullanma (Learn, Practice and Apply) prensibine göre tasarlanmıştır.

Online Almanca kursu kaç seviye içeriyor?

Online Almanca kursları size belli bir süre kullanım hakkı sunar.
Çoğu online Almanca kursunun kullanım süresi yanında seviye sınırlaması vardır.
Berlitz online Almanca kursunda seviye sınırlaması yoktur. Kullanım süreniz boyunca tamamlayabildiğiniz kadar Almanca seviye tamamlayabilirsiniz.

Item added to cart.
0 items -  0.00