Online Almanca Kursu

Online Almanca kursu ile evinizin rahatlığında, ana dili Almanca olan öğretmenlerle canlı konuşma sınıflarına katılın, konuşarak Almanca öğrenin.

142 yıldır en iyi yaptığımız işi yapıyoruz, öğrencilerimizin Almanca öğrenmelerini sağlıyoruz. Berlitz, Alman kökenli, başarı oranı diğer online Almanca kurslarına göre çok daha yüksek olan, 143 yıllık tecrübeye sahip global bir dil okuludur.

Online Almanca Kursu Konuşma Sınıfları

Online Almanca Kursu Özellikleri

Çok uygun fiyatlarla konuşarak online Almanca kursu

Online Almanca kursu sayesinde hafta içi her gün günde 2 seans açılan online Almanca konuşma sınıflarına istediğiniz zaman istediğiniz yerden katılın, ana dili Almanca olan yabancı öğretmenler ile Almanca konuşma pratiği yaparak, akıcı ve doğru Almanca öğrenin.

Almanca Konuşma Sınıfları

Almancayı akıcı ve doğru konuşabilmek için ana dili Almanca olan öğretmenler ile konuşmanız ve pratik yapmanız gerekir. Bu nedenle Berlitz öğrencilerin ihtiyaç duydukları kadar Almanca konuşma pratiği yapmaları için Almanca konuşma sınıflarına katılım sınırlaması yapmaz. Almanca konuşma sınıfları hafta içi her gün 2 seans olarak saat 11:00 ve 17:00’da başlamaktadır.

Almanca Canlı Birebir Destek

Online Almanca kursunda Almanca öğrenmenizi desteklemek için canlı destek ve koçluk hizmeti verilmektedir. Okulumuzun yurt dışı merkezi tarafından atanan ve ana dili Almanca olan yabancı öğretmenlerden birebir destek alabilirsiniz. Almanca gramer, kelime, yazma gibi konuda yazılı olarak sorularınızı sorabilir ve cevabını birebir olarak anında alabilirsiniz. Almanca canlı destek hafta içi saat 10:00-11:00, 12:30-13:30, 16:00-17:00 ve 19:00-20:00 arasında verilmektedir.

Kendi Kendine Almanca Öğren

Berlitz yurt dışı merkezi tarafından verilen Online Almanca kursu, üstün yapay zeka sayesinde öğrenci seviyelerine ve hedeflerine göre öğrenme programı sunar. Böylece her öğrenci mesleğiyle, hedefleriyle ve ilgi alanlarıyla uyumlu bir programda çalışır. Online Almanca öğrenme programı okulumuzun 143 yıllık Almanca eğitim tecrübesi ile en hızlı kendi kendine Almanca öğrenmek için tasarlanmıştır.

Türkçe Arayüz

Online Almanca kursunun Türkçe ara yüzü vardır ve anlaşılması kolaydır, öğrenciler ne yapmaları gerektiğini kolayca anlarlar.

Almanca eğitim programı Berlitz Dil Okullarının 143 yıllık Almanca öğretim tecrübesi ve öğrenci geri bildirimleri doğrultusunda en hızlı ve doğru Almanca gelişimini sağlamak için tasarlanmıştır.

Kendi Kendine Online Almanca Çalışma

Sadece konuşma değil her konuda Almancanızı geliştirin

Öğrencilerin Almanca seviyesine, mesleğine ve hedeflerine göre interaktif ders planı yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. İnteraktif Almanca dersleri Berlitz Metodu çerçevesinden tasarlanmıştır ve hedef bazlı ilerler.

İstediğin Kadar Almanca Konuş

Almancayı ana dili Almanca olan öğretmenler ile konuşarak daha iyi, daha hızlı ve daha doğru öğrenirsiniz. Rezervasyona gerek olmayan online Almanca konuşma sınıfları hafta içi her gün belirli saatlerde açılmaktadır.

Seviye Sınırı Yok

Online Almanca kursunda başlangıç, A1, A2 ve B1 seviyeleri olmak üzere toplam 6 alt seviye bulunur.

Online Almanca Gramer

Online Almanca kursunun gramer bölümünde seviyenize uygun tam ve kapsamlı Almanca gramer, yazma, okuma ve dinleme çalışmaları bulunmaktadır.

Online Almanca Kursu Fiyatları

Almanca öğrenmek için yüksek bütçelere ihtiyacınız yok. Online Almanca kursu sağladığı özelliklere göre çok makul bir fiyat ile Almanca öğrenmenizi sağlayacak bütün özelliklere sahip.

Online Almanca Kursu 6 Aylık Erişim

850 TL

695 TL

Hafta içi her gün canlı konuşma sınıflarına katılma

Hafta içi her gün Almanca birebir canlı koçluk

Almanca gramer, okuma, yazma, dinleme çalışmaları

Online Almanca Kursu 1 Yıllık Erişim

1.490 TL

995 TL

Hafta içi her gün canlı konuşma sınıflarına katılma

Hafta içi her gün Almanca birebir canlı koçluk

Almanca gramer, okuma, yazma, dinleme çalışmaları

Almanca Birebir Özel Ders

Detaylar İçin İletişime Geçin

“Satın Al” butonuna tıklayarak Mesafeli Satış Sözleşmesini onaylamış sayılırsınız.

Kurumsal (Şirketlere Özel) Online Almanca Kursu

Online Almanca kursu kurumların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir. Coğrafi olarak yaygın ekiplere sahip kurumların online Almanca eğitimlerini hızlı ve ekonomik bir şekilde sağlar. Çalışan sayısı ne olursa olsun Almanca eğitimlere başlama süresi çok hızlıdır. Çalışanların Almanca gelişimlerini raporlama ekranlarından gerçek zamanlı olarak görebilir, gelişim ihtiyacı duyan çalışanlarınıza gerekli desteği verebilirsiniz.
Firmanızda LMS (Learning Management System) sistemi kullanılıyorsa Berlitz online Almanca kursu ile LMS entegrasyonu yapılabilir. Dünyanın önde gelen firmalarında olan Coca-Cola, Loreal, AIRBUS gibi firmalar LMS entegrasyonu ile online Almanca eğitimleri almaktadır.
Kurumsal Almanca eğitim çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen info@berlitz-istanbul.com mail adresinden iletişime geçiniz.

Kurumsal İngilizce Eğitimi 2020

Online Almanca Kursu Kullanan Global Firmalar

oNLINE ALMANCA KURSU HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Online Almanca kursları ile Almanca öğrenmek nasıldır? Online Almanca kurslarının diğer kurslardan farkı nedir? Online Almanca kursu nasıl seçilir? En iyi online Almanca kursları nelerdir?

Online Almanca kursları ile ilgili sorular özellikle Covid-19 virüsü nedeniyle karantina sürecinde öğrenciler tarafından daha fazla araştırma konusu olmaya başladı. Türkiye’de bütün okulların kapanmasından dolayı Almanca öğrenmek isteyenler için online Almanca öğrenme bir zorunluluk haline geldi. Bu nedenden dolayı online Almanca kursları hakkında yapılan araştırmalar daha sıklaştırıldı. Peki online Almanca kursunda nasıl Almanca öğrenilir, en doğru online Almanca öğrenme yöntemi nedir, Türkiye’de online Almanca öğrenmek için hangi online Almanca kursunu seçmek gerekir? Öğrencilere online Almanca kursu aramalarında yapılan tavsiyeler ve öneriler nelerdir?

Genel olarak 4 çeşit online Almanca kursu olduğunu söyleyebiliriz.

  1. Online Almanca grup eğitimleri
  2. Online Almanca özel dersler
  3. Kendi kendine online Almanca çalışma
  4. Almanca Cep telefonu aplikasyonları

Konuşarak öğrenmek için canlı öğretmenlerin olduğu online Almanca kurslarını tercih etmenizi tavsiye ederiz. Cep telefonu uygulamalarını ise Almanca kelime ezberleme amacıyla kullanabilirsiniz.

Online Almanca kurslarında canlı konuşma sınıfları Almanca konuşma pratiği yapabilmeniz için çok önemlidir. Birçok online Almanca kursunda canlı konuşma sınıfı yoktur. Bu türdeki programlar Almanca gramer ve kelime kitaplarının elektronik ortama aktarılmış halidir. Eğer sizin için Almanca konuşma önemli ise online Almanca kursunda ya bire bir özel ders ya da Almanca canlı konuşma sınıflarının olduğundan emin olun. Bire bir özel dersler oldukça faydalı olmakla ücretleri yüksektir. Berlitz canlı online Almanca programında hafta içi her gün Almanca konuşma sınıfı açılmaktadır. Berlitz Global tarafından verilen Almanca konuşma sınıflarına sadece ana dili Almanca olan öğretmenler girmektedir. Canlı Almanca konuşma sınıflarına istediğiniz yerden katılarak Almanca konuşma pratiği yapabilirsiniz. Fiyat performans açısından bakıldığında Berlitz online Almanca programı rakipsizdir.

Online Almanca kurslarından maksimum fayda sağlamak için kendi kendinize yapacağınız çalışmalar çok önemlidir. Bu çalışmalar sırasında anlamadığınız bir konuyu size bire bir canlı olarak anlatacak bir öğretmen desteği talep etmeniz Almanca öğrenme sürecinizi hızlandıracaktır. Berlitz online Almanca kursunda hafta içi her gün ana dili Almanca olan öğretmenlerden kelime, gramer, telaffuz, vb. gibi konularda anlık canlı destek alabilirsiniz.

Almanca öğrenmenin en zor ama aslında en kolay olan kısmı konuşmadır. Ne kadar Almanca pratiği yaparsanız çok daha iyi, akıcı ve doğru Almanca konuşabilirsiniz. Almanca gramer, okuma, yazma gibi konular her kitaptan veya telefonunuza indireceğiniz ücretsiz aplikasyonlar vasıtasıyla geliştirilebilir ama Almanca konuşmak için ana dili Almanca olan öğretmenlerle pratik yapmanız gerekmektedir. Satın alacağınız online Almanca programında ana dili Almanca öğretmenler ile Almanca konuşma pratiği imkanı olup olmadığını araştırın. Berlitz online Almanca kursunda hafta için her gün Almanca canlı konuşma sınıfları açılmaktadır. Almanca konuşma sınıflarına istediğiniz kadar yani sınırsız girebilir ve konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Ücretsiz online Almanca kurslarında canlı öğretmen desteği bulunmaz. Ücretli olan bazı online Almanca kurslarında ise bu destek olmasına rağmen ana dili Almanca olan yabancı öğretmenler bulunmaz. Bazı kurslarda ise yabancı öğretmen desteği olmasına rağmen bu öğretmenler ana dili Almanca olan değil farklı milletlerden öğretmenler olabilir. Berlitz canlı online Almanca kurslarında sadece ana dili Almanca olan öğretmenler görev alır. Berlitz canlı online Almanca kursları Berlitz Global tarafından verilmekte ve Berlitz Global garantisi altındadır.

Online Almanca kurslarında programdaki elektronik kaynakların çeşitliliği ve kalitesi doğru gelişim sağlamanız için çok önemlidir. Almanca kaynakların güncel, günümüz dünyası ile ilgili, iş yaşamında işinize yarayacak konuları kapsaması gerekmektedir Online Almanca programında, dil eğitiminin 4 bacağı olan konuşma, dinleme, okuma ve yazma yeteneklerinin eş güdümlü; olarak geliştirmesi için yeterli ve kaliteli kaynaklara sahip olduğundan emin olun. Berlitz, 143 yıllık eğitim deneyimini online Almanca eğitimlerine başarı ile aktarmış Dünyanın lider dil okuludur.

Almanca eğitiminde plan ve kullanılan metot her şeyden önemlidir! Online Almanca programının kullandığı yöntem Almanca konuşma hedeflerinize ulaşmanızı direkt olarak etkileyecektir. Berlitz canlı online Almanca kursunda her öğrencinin seviyesine, mesleğine ve hedeflerine göre e-ders planı oluşturulmaktadır. Her Almanca dersi hedef bazlı ilerler. Online Almanca dersleri, öğrenme, pratik yapma ve kullanma (Learn, Practice and Apply) prensibine göre tasarlanmıştır.

Online Almanca kursları size belli bir süre kullanım hakkı sunar. Çoğu online Almanca kursunun kullanım süresi yanında seviye sınırlaması vardır. Berlitz online Almanca kursunda seviye sınırlaması yoktur. Kullanım süreniz boyunca tamamlayabildiğiniz kadar Almanca seviye tamamlayabilirsiniz.