Çocuklar İçin Almanca Kursu

Çocuklar İçin Almanca Kursu

Berlitz Çocuklar ve Gençler için Almanca eğitim programları çocuğunuzun entelektüel gelişimini teşvik eder, küresel bir bakış açısı sunar ve çocuğunuzun gelecekteki kariyer fırsatlarını arttırır.
Araştırmalar çocukluk yıllarında Almanca öğrenmek için en iyi zaman olduğunu göstermiştir. Erken yaşlarda Almanca eğitimine başlayan çocuklar Almancayı genellikle aksan olmadan konuşabilirler.

Çocuklara Nasıl Almanca Öğretiyoruz

Nasıl Almanca Öğretiyoruz?

Berlitz eğitmenleri çocuğunuzu ilk dersten itibaren Almanca konuşmaya teşvik eder. Berlitz’in global tecrübesi ve benzersiz metodu ile oluşturulan program, çocuğunuzu kendini Almanca konuşarak ifade etmesi için cesaretlendirir, çocuğunuza bağımsız bir birey olduğunu, önemli olduğunu ve Dünyada fark yaratabileceğini hissettirir.

Çocuklar için Almanca eğitimlerinde etkili sonuçlar

Etkili Sonuçlar

Çocuğunuzun ilk dersten itibaren aktif Almanca konuştuğu eğitim programında kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde edilir ve çocuğunuzun gerçek potansiyelini ortaya çıkarır.

Çocuklar İçin %100 Almanca

Berlitz çocuklar için Almanca kursu, çocuğunuzun benzersiz yeteneklerini keşfetmesine ve dünya hakkındaki anlayışını geliştirmesine yardımcı olur. Erken yaşta yeni bir dil öğrenmek, çocuğunuzun bilişsel yetenekleri geliştirir ve bir çocuğunuzun kendisine daha çok güven duymasını sağlar. İster yüz yüze ister uzaktan eğitim olsun, Berlitz Almanca eğitimi çocuğunuzun geleceği için yapacağınız en iyi yatırımdır.

Çocuklar İçin %100 Almanca

Neler Sunuyoruz?

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Öğretmenleri

Öğretmenlerimiz

Berlitz eğitmenleri ana dili Almanca olan, çocuklara Almanca öğretimi konusunda deneyimli, Almanca öğretmeyi seven profesyonel eğitmenlerdir. Berlitz eğitmenleri motive edici ve olumlu yaklaşımlarını her derse aktararak çocuğunuzun derse odaklanmasını sağlar. Bütün Almanca dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmen ile yapıldığından çocuğunuzun gelişimi tam olarak takip edilir.

Çocuklar İçin Almanca Konuşarak Öğrenme

Konuşarak Öğrenme

Sadece iyi bir eğitim programı ile çocuğunuzun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Berlitz 142 yıllık tecrübesi ile oluşturduğu konuşma odaklı çocuklar için yabancı dil eğitimleri, çocuğunuzun ilk dersten Almanca konuşmasını sağlayan bir metoda sahiptir. Başta Avrupa olmak üzere 72 ülkede Berlitz eğitimlerine katılan çocuklar yaşıtlarına göre çok daha iyi Almanca konuşmaktadır.

Çocuklar için Online Almanca

Çocuklar için Online Almanca

Talep ederseniz çocuğunuz için Almanca eğitimini bire bir özel ders formatında online olarak Türkiye’nin her yerinden alabilirsiniz.

Çocuklar İçin Almanca Kursu Başvuru Formu

Çocuklar için Almanca kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

 


Item added to cart.
0 items -  0.00