Çocuğunuz iyisinde Almanca öğrensin

Çocuklar ve Gençler için Almanca Kursları

Berlitz Çocuklar ve Gençler için Almanca eğitim programları çocuğunuzun entelektüel gelişimini teşvik eder, küresel bir bakış açısı sunar ve çocuğunuzun gelecekteki kariyer fırsatlarını arttırır.

Akademik araştırmalar çocukluk yıllarının Almanca öğrenmek için en iyi zaman olduğunu göstermiştir. Erken yaşlarda Almanca eğitimine başlayan çocuklar Almancayı genellikle aksan olmadan konuşabilirler.

Çocuğunuz İyisinde Almanca Öğrensin

Çocuğunuzun Almanca öğrenmesini istiyorsanız, en iyisinde öğrenmesini sağlayın.

Almanca özel ders alan bir çocuk

Çocuklar için bire bir özel Almanca dersleri

  • Ana dili Almanca olan yabancı öğretmenler
  • Çocuğunuza özel Almanca özel ders programı
  • Çocuğunuz görüntülü ve konuşarak Almanca öğrenecek

Özgüvenini Almanca ile geliştirin

  • Etkili Almanca öğrenme konsepti
  • Çocuğunuza ana dili Almanca olan yabancı öğretmen ile korkmadan Almanca konuşacak
  • Çocuğunuz canlı derslerde aktif konuşarak Almanca öğrensin
Gençler için Almanca kursu
Almanca çalışan bir ortaokul öğrencisi

Çocuğunuza ciddi bir Almanca eğitimi sunun

  • Berlitz’in 70’ten fazla ülkede ortak kullandığı Almanca eğitiminden çocuğunuz da faydalansın
  • İngiltere, İsveç, Norveç, Finlandiya, Fransa gibi ülkelerde bulunan çocuklarla aynı standartta Almanca eğitim alsın

Çocuklar için Almanca Kursu Tanıtım Videosu

Çocuklar İçin Almanca Kursu Başvuru Formu

Çocuklar için Almanca kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

Çocuklar İçin Almanca Kursu Özellikleri

Çocuğunuzun Geleceği İçin En İyi Almanca Kursusu Seçin

Berlitz çocuklar için Almanca kursu, çocuğunuzun benzersiz yeteneklerini keşfetmesine ve dünya hakkındaki anlayışını geliştirmesine yardımcı olur.

Çocuklar için Almanca kursu iyisiyle öğrensin

Çocuklar İçin Almanca

Berlitz eğitmenleri çocuğunuzu ilk dersten itibaren Almanca konuşmaya teşvik eder. Berlitz’in global tecrübesi ve benzersiz metodu ile oluşturulan program, çocuğunuzu kendini Almanca konuşarak ifade etmesi için cesaretlendirir, çocuğunuza bağımsız bir birey olduğunu, önemli olduğunu ve Dünyada fark yaratabileceğini hissettirir.

Çocuklara yabancı dili nasıl öğretiyoruz?

Nasıl Almanca Öğretiyoruz?

Berlitz eğitmenleri ana dili Almanca olan, çocuklara Almanca öğretimi konusunda deneyimli, Almanca öğretmeyi seven profesyonel eğitmenlerdir. Berlitz eğitmenleri motive edici ve olumlu yaklaşımlarını Almanca derslerine aktararak çocuğunuzun derse odaklanmasını sağlar. Bütün Almanca dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmen ile yapıldığından çocuğunuzun gelişimi tam olarak yakından takip edilir.

Çocuklar için Almanca kursunda etkili sonuçlar

Etkili Sonuçlar

Sadece iyi bir Almanca eğitim programı ile çocuğunuzun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Berlitz 140 yılı aşan tecrübesi ile oluşturduğu çocuklar için konuşma odaklı Almanca eğitimleri, ilk dersten çocuğunuzun Almanca konuşmasını sağlayan bir metoda sahiptir. Başta Avrupa olmak üzere 70’ten fazla ülkede Berlitz eğitimlerine katılan çocuklar yaşıtlarına göre çok daha iyi Almanca konuşmaktadır.

Çocuklar için Almanca eğitimlerinde yüksek başarı

Çocuklar İçin %100 Almanca

Berlitz çocuklar için Almanca kursu, çocuğunuzun benzersiz yeteneklerini keşfetmesine ve dünya hakkındaki anlayışını geliştirmesine yardımcı olur. Erken yaşta yeni bir dil öğrenmek, çocuğunuzun bilişsel yetenekleri geliştirir ve çocuğunuzun kendisine daha çok güven duymasını sağlar. İster yüz yüze ister uzaktan eğitim olsun, Berlitz Almanca eğitimi çocuğunuzun geleceği için yapacağınız en iyi yatırımdır.

Çocuklar için Almanca Kurslarında Neler Sunuyoruz?

Çocuklar için Almanca kursu öğretmenlerimiz

Öğretmenlerimiz

Berlitz eğitmenleri ana dili Almanca olan, çocuklara Almanca öğretimi konusunda deneyimli, Almanca öğretmeyi seven profesyonel eğitmenlerdir. Berlitz eğitmenleri motive edici ve olumlu yaklaşımlarını Almanca derslerine aktararak çocuğunuzun derse odaklanmasını sağlar. Bütün Almanca dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmen ile yapıldığından çocuğunuzun gelişimi tam olarak yakından takip edilir.

Çocuklar için Almanca kursu konuşarak öğrenme en iyisidir

Konuşarak Öğrenme

Sadece iyi bir Almanca eğitim programı ile çocuğunuzun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Berlitz, 140 yıldan fazla tecrübesi ile oluşturduğu konuşma odaklı çocuklar için Almanca eğitimleri, ilk dersten çocuğunuzun Almanca konuşmasını sağlayan bir metoda sahiptir. Başta Avrupa olmak üzere 70’ten fazla ülkede Berlitz Almanca eğitimlerine katılan çocuklar yaşıtlarına göre çok daha iyi Almanca konuşmaktadır.

Çocuklar için Almanca kursu online eğitim

Çocuklar için Online Almanca

Talep ederseniz çocuğunuz için Almanca eğitimini birebir özel ders formatında online olarak Türkiye’nin her yerinden alabilirsiniz.

Atatürk'ün Berlitz Dil Okullarına gönderdiği teşekkür mektubu

Atatürk’ün Berlitz Dil Okullarına Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin dil eğitimine yaptığı katkılardan dolayı takdir etmiş ve 4 Ocak 1930 tarihinde bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Mektubun aslı günümüzde Cumhurbaşkanlığı arşivlerinde saklanmaktadır.

Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

Berlitz Dil Okulları olarak, her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 1930 yılında kaleme aldığı bu mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır.

Çocuklar ve Gençler İçin Almanca Kursu Başvuru Formu

Çocuklar ve gençler için Almanca kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.