Neden Skype ile Özel Fransızca Kursu?

En İyi Skype ile Fransızca Kursu

Skype ile bire bir Fransızca kursunda alanında uzman ve anadili Fransızca olan Berlitz öğretmenlerinden bire bir özel ders alarak Fransızca konuşma pratiği yapabilir ve Fransızcanızı geliştirebilirsiniz.

En iyi Fransızca kursu için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili Fransızca olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile Fransızcayı Skype ile konuşarak öğrenin.

Berlitz Global tarafından bütün Dünyaya verilen Skype ile bire bir Fransızca özel derslerinizi istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman alarak Fransızca konuşabilirsiniz.

Ana Dili Fransızca Olan ÖğretmenlerBerlitz Skype ile özel Fransızca derslerine ana dili Fransızca olan öğretmenler girmektedir.
7/24 Skype ile Özel Fransızca DersleriAna dili Fransızca olan öğretmeninize istediğiniz yerden ve zamanda bağlanarak Skype ile özel Fransızca dersinizi alabilirsiniz.
Dünya’nın En İyi Online Fransızca KursuBerlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okuludur. Skype ile Fransızca eğitimlerinde de yıllardır gerek bireysel gerekse kurumsal eğitimlerde öğrencilerin akıcı Fransızca konuşmaları sağlanmaktadır.
Hedeflerinize Yönelik Skype ile Özel Fransızca DersleriBerlitz Skype ile bire bir Fransızca dersleri kişisel hedeflerinize yönelik oluşturulur.

Berlitz Skype ile özel Fransızca dersleri öğrencilerin Fransızca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve Fransızcanın doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesi için planlanmıştır.

Ana dili Fransızca olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan Skype ile Fransızca öğrenebilirsiniz.

Native ÖğretmenlerBerlitz Skype ile Fransızca öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve Skype eğitimlerinde deneyimli öğretmenlerden seçilir. Skype ile Fransızca derslerine sadece ana dili Fransızca olan öğretmenler girmektedir.
Skype ile Fransızca Ders MateryalleriBerlitz Skype ile Fransızca eğitiminizde ders materyalleriniz dijital ortamda kullanımınıza açılır.
Mesleğinize Yönelik Skype ile Özel Fransızca DersleriBerlitz Skype ile Fransızca dersleri mesleğiniz göz önüne bulundurularak kişiye özel oluşturulur.
Yüksek StandartlarBerlitz Skype ile Fransızca eğitimleri bütün Dünya'da merkezi olarak Berlitz Globalin kontrolünde verilir ve Berlitz Globalin yüksek kalite garantisi altındadır.

Skype ile İşinize Yarayan Fransızca Kursu

Skype ile bire bir Fransızca kursunda işinize yarayan Fransızca öğrenirsiniz. Berlitz Globalin Dünyanın önde gelen çok uluslu firmaları ile ortak geliştirdiği Skype ile Fransızca kursunda iş dünyası için gerekli olan Fransızca konuşma becerilerinizi geliştirirsiniz.

Skype ile Özel Fransızca Dersleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Berlitz Skype ile özel Fransızca dersleri yönetim paneli kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır bir ara yüze sahiptir.

Size verilen kullanıcı adı ve şifre ile yönetim paneline girerek ortak tahtanızı açmanız ve ana dili Fransızca olan öğretmeninizin size ulaşması için bir Skype adresinizin olması yeterlidir.

Fransızca özel ders rezervasyonlarınızı 6 saat ve ilerisi için yapabilirsiniz.

Yapılan rezervasyonlar 6 saat önceden iptal edilebilir.

Hayır. Berlitz Metodunda çeviri sistemi kullanılmaz.

Eğer çeviri sistemi ile Fransızca veya başka bir dil öğrenebilseydik ortaokul, lise ve üniversitede Türk öğretmenlerin verdiği dersler sayesinde gayet güzel yabancı dil konuşabilirdik fakat konuşamıyoruz.

Fransızcayı öğrenmenin en iyi yolunun Fransa’ya gitmek olduğunu duymuşsunuzdur. Fransa’daki dil okullarında da Türkçe açıklama ve çeviri yapılmaz. Markette, restoranda, alışverişte Türk çalışanlar olmaz. Ana dili Fransızca olan kişilerle Fransızca konuşmak zorunda kalırsınız. Buna dile maruz kalmak denir ve Fransızca öğrenme ve konuşmak için en etkili yoldur. Bu nedenle Berlitz’te sadece öğrenmek istediğiniz dilde konuşulur ve ana dili Fransızca olan öğretmenler Berlitz öğretmeni olabilir.

Evet. Berlitz Skype ile özel Fransızca derslerinden Fransa’da yüksek lisans, mastır, doktora yapmak isteyen bireyler ve akademisyenlerde faydalanabilir. Ana dili Fransızca olan öğretmenler ile özel yapacağınız derslerinizle okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eşzamanlı olarak geliştirebilir ve Fransız üniversitelerinden kabul alma şansınızı arttırabilirsiniz.

Türkiye’de verilen dil eğitiminin gramer ve çeviri odaklı olmasından dolayı hemen herkes bu problemi yaşamaktadır. Berlitz Skype ile özel Fransızca dersleri sayesinde, ana dili Fransızca olan Berlitz öğretmenlerinden özel ders alabilir ve  Fransızca konuşma becerinizi geliştirebileceksiniz.

Ana dili Fransızca olan öğretmeninizden telaffuzunu geliştirmek istediğiniz kelime ve cümleler için geri bildirim isteyebilirsiniz.

Evet. Berlitz Metodu® hiç Fransızca bilmeyenler için  uygundur. Sıfırdan Fransızca öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Berlitz Skype ile özel Fransızca dersleri özel ders almak isteyen fakat fiziksel dersler için zamanı olmayan kişiler için dizayn edilmiştir. Skype ile özel Fransızca  derslerinizi 7 gün 24 saat boyunca alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken yönetim panelinden ders için rezervasyon yaptırmanızdır.

Evet. Skype ile özel Fransızca dersleri Berlitz Global tarafından verilmekte ve sadece ana dili Fransızca olan öğretmenler ile çalışılmaktadır.

Berlitz Dünyanın en etkili yabancı dil öğrenme metodunun ilk uygulayıcısıdır. 141 yıl boyunca yabancı dil eğitiminde edindiği tecrübeyi Skype ile özel Fransızca derslerine de aktarmıştır. Ana dili Fransızca olan öğretmeninizden gramer konusuna ağırlık vermesini talep edebilir, böylece eksikliklerinizi giderebilir ve sağlam bir temel oluşturabilirsiniz.

Hayır.

Berlitz Skype ile bire bir Fransızca dersleri yetişkinler için dizayn edilmiştir. Çocuklar için lütfen çocuklar ve gençler için canlı sanal sınıflar sayfamızı ziyaret edin.

Evet. Berlitz Skype ile özel Fransızca derslerinden üniversite hazırlık sınıfı öğrencileri de faydalanabilir. Ana dili Fransızca olan öğretmenler ile özel yapacağınız dersler sayesinde okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eşzamanlı olarak geliştirebilirsiniz. Berlitz Skype ile özel Fransızca dersleri hazırlık sonu veya hazırlık atlama sınavlarından başarı ile geçmenize yardımcı olabilir.

Evet. Dünya’nın en büyük dil okulu olan Berlitz, 141 yıllık tecrübesini online eğitimlere de başarı ile taşımıştır ve uzun yıllardır gerek bireyler gerekse kurumlar tarafından yüksek öğrenci memnuniyeti ile kullanılmaktadır.

Satın aldığınız dersleri istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Böyle bir şart Berlitz tarafından uygulanmamaktadır.

Haftada şu kadar ders almanız, derslerinizi şu kadar sürede bitirmeniz gibi şartlar Berlitz’te yoktur.

Dersleriniz sizindir ve istediğiniz zaman ders alırsınız veya almazsınız.

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.