İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum diyenlerdenseniz bu metod tam size göre!

140 yıllık tecrübesiyle başarı oranı en yüksek dil okulu Berlitz dil okulu Mecidiyeköy İngilizce kursunda hem anlayacak hem de yabancı eğitmenler aracılığıyla Berlitz metodu sayesinde İngilizce konuşabileceksiniz.

İngilizce Konuşmak İngilizce Kursu İngilizce Anlıyorumİngilizce dil bilginiz, belli bir kelime dağarcığına sahip, bazı kalıplarla yazı yazabilir fakat konuşamıyorsanız İngilizce öğrenmiş sayılmıyorsunuz. İngilizce öğrenmek başlı başına bir süreç ve doğru bir öğrenme metodu gerektirir. İstanbul’da merkezi bir lokasyonda doğru öğrenme metodu ile İngilizce öğrenmek artık çok kolay. Mecidiyeköy İngilizce kursu olarak Berlitz dil okulunun uzman kadrosuyla beklentilerinizi karşılayacak, başarı oranı en yüksek Berlitz metoduyla keyifle İngilizce öğrenebileceksiniz. Yabancı eğitmenler aracılığıyla sınıf ortamında önce Berlitz metodunu öğrenecek, ardından metodun diğer aşamalarıyla günlük hayattan senaryolarla dil bilginizi birleştirerek pratik yaparak öğrenebileceksiniz. Öğrenci gelişim ve periyodik uygulamasıyla Dünya çapında 30,000 şirketin çözüm ortağı olan Berlitz dil okulları kurumlar için de başarılı bir dil merkezidir. Mecidiyeköy İngilizce kursu merkezi konumu avantajıyla İngilizce öğrenmek bir adım daha kolaylaşır.

Konuşmakta zorlanıyorum, biliyorum, anlıyorum ama İngilizce konuşamıyorum diyorsunuz. Şimdiye kadar öğrendiğiniz kitapları, sıkıcı ders ortamlarını unutun. Hem anlayacak hem de konuşarak öğreten etkin ve hızlı metod Berlitz ile kaygılarınız ortadan kalkacak. Berlitz metodu gerçek hayat senaryoları üzerine kurulur, günlük hayattan kelimeleri kullanarak yabancı eğitmenler aracılığıyla birebir aktif şekilde öğrendiklerinizi uygulayabileceksiniz.

Konuşma pratiği sayesinde öğrendiklerinizi unutmayacaksınız. İstanbul’da Mecidiyeköy’de İngilizce kursu arıyorsanız doğru adres Berlitz dil okulları şubesidir.

Berlitz Metodu pratik yaparak dil öğrenilmesini sağlar. Gramer önemlidir fakat bilgiyi kullanmadan kalıplaşmış bilgilerle İngilizce öğrenmek size bir fayda sağlamayacaktır. Mecidiyeköy İngilizce kursu olan Berlitz şubelerinde öğrenci olarak grameri kodlamayarak sınıfınızda bol bol yabancı öğretmenler ile pratik yaparak İngilizce öğrenebileceksiniz.

Sıkıcı kitaplar yerine yüksek kalitede hazırlanmış materyaller sayesinde sadece sınıfta pratik yaparak öğrenmeyeceksiniz,  online ortamda da e-learning sistemi sayesinde öğrendiklerinizi pekiştirebilecek, araştırmalar yapabileceksiniz. Ücretsiz multimedya desteği sayesinde kelime dağarcığınızı genişleteceksiniz.  Mecidiyeköy İngilizce kursunda uzman yabancı eğitmenlerle hayatın içinden cümleler kurarak İngilizce’yi Berlitz metoduyla etkin ve hızlı öğreneceksiniz.

 

1870 Yılında Amerika'da Maximillian Berlitz tarafından geliştirilen metod ile dil eğitiminde yeni bir çağ açılmıştır. Bugün 70 ülkede 550'den fazla şubesi ile Berlitz dünyanın en yaygın dil okuludur.

Mail listemize abone olun!

Daha fazla makale

Tamamını görüntüle
  1. Cevapla

    İngilizce kurslarına araştırmadan kayıt olan herkes berlitzliler kadar şanslı olamıyor berlitz metodu gerçekten çok iyi konuşarak İngilizce öğrenince hem özgüven geliyor insana hemde yazarak sıkılmıyor. gerçek eğitimci yabancı hocaların kaliteside cabası.

Yorum Yaz