Ücretsiz İngilizce Seviye Testi ile İngilizce Seviyeni Doğru Belirle

İngilizce Test Seviye Sınavı

Ücretsiz İngilizce Seviye Testi

İngilizce seviyenizi online olarak ölçmek için 70’ten fazla ülkede bulunan bütün Berlitz şubelerinde ortak kullanılan ve yüksek doğrulukta sonuç veren İngilizce seviye testi ile İngilizce seviyenizi hemen öğrenebilirsiniz.

İngilizce seviye testi, İngilizce yeterlilik seviyenizi öğrenmenizi saylayacaktır. İngilizce seviye testi sonucunu, İngilizce dil becerinize uygun eğitim bulmanıza yardımcı olması için kullanabilirsiniz.

İngilizce seviye testi, 140 yılı aşkın tecrübe ile oluşturulmuş, global olarak kullanılan ve diğer İngilizce seviye testlerinden daha doğru sonuçlar veren bir testtir.

İngilizce seviye testi, kelime ve gramer seviyenizi inceler ve aynı zamanda dinleme ve okuma becerilerinizi belirlemenize yardımcı olur ve böylece mevcut İngilizce bilginiz hakkında size yüksek doğrulukta sonuç verir.

İngilizce Seviye Testi Hakkında

  • İngilizce seviye testinde toplam 68 soru vardır.
  • İngilizce seviye testi yaklaşık 30 dakika sürmektedir.
  • İngilizce seviyenizin doğru ölçülmesi için bütün sorular cevaplanmalıdır.
  • İngilizce seviye testi sonucu CEFR seviyeleri (A1, A2, B1, B2, C1 ve C2) karşılığı olarak gösterilmektedir.

İngilizce seviye testi, dilbilgisi, kelime bilgisi, kelime öbekleri, okuma ve dinleme konularında bilginizi ölçmek için tasarlanmıştır. Testte yer alan İngilizce sorular çoktan seçmeli formattadır.

İngilizce testinde yer alan soruların yarısı İngilizce dinleme yetkinliğinizi ölçer. İngilizce konuşmaları dinleyerek, konu hakkında sorulan sorulara doğru olduğunu düşündüğünüz cevabı seçmeniz gerekir.

İngilizce gramer, kelime bilgisi ve paragraf sorularını ise dikkatlice okumanız ve doğru cevabı seçmeniz istenecektir.

İngilizce testi, bireylerin ve işverenlerin için aday gruplarının İngilizce seviyelerini kontrol etmelerine yardımcı olan hızlı ve kullanışlı bir çevrimiçi testtir. Berlitz İngilizce seviye testi, Berlitz kalitesinden beklenen şekilde doğru ve güvenilir sonuç almanızı sağlar.

Online İngilizce Seviye Belirleme testini çözerek uluslararası alanda kabul edilen standartlarda İngilizce seviyenizi belirleyebilir ve hangi kursun ihtiyaçlarınıza daha uygun olduğunu öğrenebilirsiniz. İngilizce testinde seviyenizi en doğru şekilde belirleyebilmek için, size sorulan sorular yabancı dil bilginize göre adapte edilmekte ve değiştirilmektedir. Bu nedenle her kişiye farklı sorular yöneltilmektedir. Bu sayede İngilizce seviyenize en uygun sorularla karşılaşırsınız.

İngilizce Yeterlilik Testi Şunları İçerir

  • İngilizce dinleme ve okuma becerilerini değerlendirme
  • İngilizce konuşma becerilerini değerlendirme
  • İngilizce dinleme becerilerini değerlendirme
  • İngilizce okuma ve okuduğunu anlama becerilerini değerlendirme
  • İngilizce dilbilgisi doğruluğu: İngilizce dilinde gramer yapılarını bilme ve kullanma becerisi olarak tanımlanabilir. İngilizce dilinde dilbilgisi organizasyonu, kelime sırası, konuşmanın bir kısmı ve edatlar gibi kuralları bilmeyi ve kullanımları değerlendirir.
  • İngilizce kelime dağarcığının genişliğini değerlendirme
online İngilizce kursu - bire bir özel ders

14 gün içinde %100 ücret iadesi

Ana Dili İngilizce Olan Yabancı Öğretmenler

Haftada 2 gün, 3 gün, 5 gün veya 7 gün görüntülü konuşarak özel ders