İngilizce Kursu


Dünyanın En Tecrübeli İngilizce Kursu. 143 Yıllık Deneyim.

Hemen BaşvurHemen AraSeviyeni Öğren

İngilizce kurslarımız, 140 yılı aşkın global tecrübemiz ve dünya çapında en iyi olarak kabul edilen benzersiz eğitim metodumuz ile İngilizce öğrenme hedeflerinize kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Berlitz İngilizce Kursları, bütün dünyada kaliteli İngilizce eğitimi ile eş anlamlıdır. Profesyonel eğitim danışmanlarımız, uzman operasyon ekibimiz ve ana dili İngilizce olan deneyimli öğretmen kadromuz ile İngilizce öğrenme yolculuğunuzda her zaman yanınızdayız.

İngilizce Kurs Seçenekleri

İngilizce kursu arayışındaysanız, Berlitz ile mutlaka görüşmelisiniz.

İngilizce Kursunuzu Seçin

Genel İngilizce kursu grup eğitimi

Gruplarda İngilizce Kursu

online ingilizce kursu

Online İngilizce Kursu

İngilizce özel ders

İngilizce Özel Ders

çocuklar için ingilizce kursları

Çocuklar İçin İngilizce Kursu

İngilizce Kurslarında Neler Sunuyoruz?

Her bütçeye uygun İngilizce kurs seçenekleri ile 140 yıldan uzun süredir öğrencilerimizin İngilizce konuşmalarını sağlıyoruz. İngilizce kurslarımızda, akademik destek, yüz yüze iletişim ve başarılı bir model ile İngilizce öğrenirsiniz.

Öğrencilerimizin tercihlerine, taleplerine ve yaşlarına göre farklı İngilizce kursu seçeneklerimiz bulunmaktadır. Uzman eğitim danışmanlarımız, en doğru seçimi yapmak ve kişiye özel bir eğitim programı oluşturmak için öğrencilerimize her zaman destek vermek için hazırdır. Öğrencinin, bütçe ve hedeflerine göre tercih ettiği eğitim programı, yine uzman danışmanlarımız tarafından takip edilmekte ve öğrencinin İngilizce konuşma hedeflerine ulaşması sağlanmaktadır.

Her bütçeye her hedefe uygun İngilizce kursları

İngilizce kursları ile İngilizce öğrenmek düşündüğünüzden daha kolaydır. Uygun destek, yüz yüze iletişim ve başarılı bir model ile İngilizce öğrenmek oldukça kolaylaşır. Berlitz Dil Okullarında, her bütçeye ve her hedefe uygun farklı İngilizce kursu alternatifleri vardır. Bütün İngilizce kurs seçeneklerinde konuşma odaklı İngilizce eğitimi verilmektedir.

İngilizce Özel Dersler

İngilizce özel ders almak, hedeflerinize ulaşmak için en etkili ve en hızlı yoldur. İlgi alanınız doğrultusunda özelleştirme ve size uygun gün ve saatlerde ders planlaması yapabilirsiniz.

İngilizce Grup Dersleri

İngilizce grup derslerinin amacı, öğrenciye İngilizce konuşma becerilerini ekonomik olarak kazandırmak ve bu becerileri günlük yaşamda kullanabilmesini sağlamaktır.

Kendi Kendine Öğren

Online İngilizce kursu ile, haftada 2 gün, 3 gün değil, her gün özel ders alabilir, evinizin rahatlığında görüntülü ve konuşarak İngilizce öğrenebilirsiniz.

Çocuklar İçin İngilizce

Çocuklar için İngilizce kursu, 5-17 yaş gruplarındaki çocuklar ve genç yetişkinler için Berlitz Global tarafından geliştirilmiştir. Çocuğunuzun İngilizce öğrenerek geleceğe hazırlamak için iletişime geçiniz.

Farklı Bir İngilizce Kursu

Berlitz, her ihtiyaca yönelik İngilizce kursları sunmaktadır. İngilizce bilginiz ne olursa olsun ilk dersinizden itibaren İngilizce konuşmaya başlarsınız.

Global Bir İngilizce Kursu

Berlitz, 72 ülkede insanların İngilizce öğrenmelerini sağlamaktadır. Dünyadaki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta, aynı kalitede İngilizce eğitim verilmektedir. Bu sayede Amerika’da İngilizce öğrenen bir öğrenci ile aynı şartlarda İngilizceyi Türkiye’de öğrenirsiniz.

En İyi İngilizce Kursu

En iyi İngilizce kursuna ulaşmanızı garanti etmek için sadece ana dili İngilizce olan deneyimli yabancı öğretmenlerle çalışıyoruz. Öğrencilerimizin farklı ihtiyaçlarına yönelik farklı formatta verilen İngilizce kurslarımızda benzersiz metodumuz ve ana dili İngilizce olan deneyimli yabancı öğretmenler ile eğitim verilmektedir.

İngilizce Kursu Öğrenci Görüşleri

İngilizce öğrenmek için en iyi yöntem

Daha önce İngilizce mülakatlardan dolayı başvurmadığım yurt dışı stajına başvurdum. Staj başvurum İngilizce mülakatlardan sonra onaylandı ve geçen yıl yurt dışında staj yaptım. İş İngilizcesi konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadan stajı tamamlamak bana ayrı bir öz güven kazandırdı. Bundan sonraki hedefim ise yüksek lisansımı yurt dışında yapmak.

Öğrencimiz şu anda yüksek lisansını yurt dışında yapmaktadır 🙂

Ramazan Çiftçi

Mükemmel bir İngilizce kursu

Çok kaliteli İngilizce eğitimi veren Berlitz sayesinde kendime çok şey kattım ve İngilizcemi güzel bir şekilde ilerlettim. Berlitz dil okulunun hocalarından ve çalışanlarından son derece memnun kaldım.

Mehmet Zeki Turğut

Öz güvenim arttı

Berlitz’de almış olduğum İngilizce  kursu İngilizce konuşma konusundaki öz güvenimi arttırdı. Artık çok daha rahat bir şekilde yabancı dilde iletişime geçebiliyor ve sohbet edebiliyorum. Kazandığım bu öz güven sayesinde Work And Travel programı kapsamında hem işverenlerle hem de konsoloslukta yapılan İngilizce mülakatları başarılı bir şekilde geçerek Amerika’ya gitme fırsatı yakaladım.

Ugurcan İnözü

İngilizce Seviyeleri

İngilizce kursuna başlamadan önce mevcut bilginizi, global olarak bütün dünyada ortak kullandığımız online test ile 30 dakika içinde öğrenebilirsiniz. İngilizce seviyenizi öğrenmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

Berlitz Proficiency Chart - Tüm İngilizce Seviyeler ve Açıklamaları

En iyi İngilizce kursu için yurt dışına çıkmanıza gerek yok. Yurt dışında bulunan dil okulları ile aynı kalitede İngilizce eğitimini Türkiye’de, Berlitz ile alabilirsiniz. Lütfen global olarak bütün dünyada bize güvenen referanslarımızı inceleyin.

Berlitz’i Tercih Eden Global Referanslarımız

kurumsal ingilizce kursları

Kurumsal (Şirketlere Özel) Eğitimler

Berlitz, kurumsal yabancı dil eğitimlerinde uzmanlaşmış global bir dil okuludur. 72 ülkede çok uluslu firmalarla uzun yıllardır yüksek başarı oranı ile çalışmaktadır. Bu başarımızı kurumların ihtiyacını doğru analiz etmeye, eğitim planlayıcıları ve insan kaynakları departmanı ile koordineli çalışmamıza, eğitmenlerimizin kurum çalışanları ile kurduğu güçlü iletişime ve kurumun yaptığı yatırımın karşılığını almasına borçludur.

İNGİLİZCE KURSLARI HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

İngilizce kursları, okuma, yazma ve daha önemlisi dinleme ve konuşma becerilerini kazanarak İngilizceyi öğrenmenizi sağlar. İngilizce kursları hedeflere ve bütçelere göre farklılıkları gösterebilir.

  1. Genel İngilizce
  2. İş İngilizcesi
  3. Mesleki İngilizce
  4. Çocuklar İçin İngilizce
  5. Kurumlara Özel İngilizce Eğitimler
  6. TOEFL Sınavına Hazırlık
  7. IELTS Sınavı Hazırlık
  8. TOEIC Sınavı Hazırlık
  9. Yurtdışı İngilizce Kursları

Bütün İngilizce kurs seçeneklerinde başarısı kanıtlanmış metodumuz ve ana dili İngilizce olan deneyimli yabancı öğretmenler ile eğitim verilmektedir.

İngilizce kurs fiyatları, hangi İngilizce kursunu seçtiğinize, eğitimin nasıl yapıldığına, yapılan dönemsel kampanyalara göre farklılık göstermektedir.

6 ay boyunca her gün 1 özel ders yanında kendi kendinize çalışma imkanı tanıyan e-derslerin olduğu online İngilizce kurs fiyatı 9.200 TL yerine %46 indirim ile 4.968 TL’dir. Bu eğitim programında ana dili İngilizce olan deneyimli Berlitz öğretmenleri ile 1 ders ücreti 27 TL’ye denk gelmektedir. Online kurs içeriklerini öğrenmek için Online İngilizce Kursu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Online grup ve premium özel ders fiyatları ise kaç kur alınacağına, ders saatlerine ve dönemsel kampanyalara göre değişiklik göstermektedir. İngilizce kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen online başvuru formunu doldurunuz.

İngilizce kurs öğretmenlerimiz alanında uzman yabancı eğitmenlerdir. Eğitmenlerin tamamı ana dillerinde eğitim vermektedir. İngilizce kurslarına, ana dili İngilizce olan Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda gibi ülkelerden öğretmenler girmektedir.

İngilizce ne kadar sürede öğrenilir sürekli araştırılan bir konudur. Genel İngilizce kursu ile bir yılda İngilizceyi etkin şekilde kullanabilecek seviyede öğrenirsiniz. Eğer bu kadar zamanınız yoksa özel dersler ile bu süreyi kısaltmanız mümkündür.

İngilizce kursunda eğitim alırken bir yandan da İngilizceyi hayatınızın bir parçası haline getirmeniz, pratik yaparak kullanmanız önemlidir. Öğrendiklerinizi yaşamınıza ne kadar çok entegre ederseniz İngilizce öğrenme süreciniz o kadar kısalır.

Berlitz, bütün dünyada en iyi İngilizce kursu olarak tanımlanan, haklı bir üne sahip olan global bir dil okuludur. Kuruluş yılı olan 1878 yılından bu yana öğrencilerinin, en iyi ve en kaliteli İngilizce eğitimini alarak, İngilizce öğrenmelerini sağlamaktadır.

140 yılı aşkın sürede oluşan yabancı dil eğitim tecrübemiz ile İngilizce eğitiminde dünyanın bir numarası olan Berlitz, benzersiz eğitim metodu ile öğrencilerin İngilizce konuşma hedeflerine ulaşmada en yüksek başarı oranına sahip İngilizce kursudur.

Günümüzde hemen hemen herkes farklı kültürler, farklı diller ve farklı iş durumları ile karşı karşıya kalmaktadır. Farklı kültürlerdeki insanlarla gerçek manada iletişim kurabilmek için İngilizce bilgisinin yanında kültürel anlayış, başka bir deyişle ne söylediğinizin yanında nasıl söylediğiniz önemlidir.

Bu nedenle, İngilizce öğrenmenin ötesinde, globalleşen dünyada etkili olabilmek için kültürel anlayış İngilizce kurslarının ayrılmaz bir parçası olmalıdır.

Yabancı biriyle İngilizce konuşmak harikadır fakat saygılı ve etkili bir şekilde iletişim kuracak kültürel bilgiye sahip olmanın faydaları çok daha fazladır. Kültürel anlayışa sahip kişilerin yabancılar ile doğru iletişim kurması daha kolay olur…