Berlitz Dil Okulu ile Yabancılara Türkçe Eğitimi

İstanbul içindeki yabancı çalışanlara ve ailelerine istenilen yerde bire bir Türkçe eğitimi verebiliyoruz.

Yabancı bir ülkeden Türkiye’ye gelerek iş yaşamına devam eden yabancı yöneticilerin çalışma tempolarının yoğun olduğunu biliyoruz ve bu tempoya uygun eğitim programı hazırlıyoruz.

Çok uluslu firmalarda bulunan yabancı yöneticilerin, yabancı çalışanların, expatların ve ailelerinin İngilizce bilgisi şirket içi iletişim kurmalarına yetecek düzeyde olmasına rağmen, şirket dışında sosyal yaşama adapte olabilmeleri için Türkçe bilgisine ihtiyaç duymaktalar. Yabancı çalışanların ve ailelerinin günlük hayatlarını idame ettirmek için Türkçe iletişim kurabilmelerini sağlamak birincil hedefimizdir.

Berlitz Yabancılar için Türkçe özel derslerinde yoğun Türkçe konuşma pratiği imkanı sağlanmaktadır.

Berlitz eğitimlerinde modası geçmiş olan çeviri yöntemleri kullanılmaz. İlk dersten itibaren öğretmeniniz ile Türkçe konuşmaya başlarsınız. Berlitz akademik direktörlüğü öğretmen adaylarını Berlitz Metodu®’nun uygulanması konusunda eğitim programına dahil eder ve ancak bu eğitim programını başarı ile tamamlayan öğretmenler Berlitz öğretmeni olabilirler.

İngilizceyi güvenle konuşan bir iş adamı

Berlitz’in Farklılıkları

Berlitz’i sizin için ideal bir partner haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri İngilizce dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif olarak konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ile merkezimizde aktif bir şekilde İngilizce konuşulur, böylelikle bireysel veya grup olarak, İngilizcede hızlı ve başarılı bir gelişim temin edersiniz.

Aktif konuşma

Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı dersler

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.