Berlitz Total Immersion® yoğun ve etkili bir özel ders türüdür. Bu kişiselleştirilmiş ve yoğun program konuşmada ustalaşmak için en hızlı ve en kesin yollardan biridir.

Berlitz Total Immersion® programının amacı katılımcının 1 haftada 1 seviye gelişim göstermesidir.

Program Pazartesi ve Cuma günleri arasında öğle yemekleri dahil sabahtan akşama kadar öğretmeniniz ile çalışmayı içerir.

Başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile daha sık yapılan dersler sayesinde İngilizceyi çok daha kısa sürede öğrenebilir, ders sırasında yoğun pratik yaparak oldukça kısa süre içinde başarılı olabilirsiniz.

İngilizceyi öğrenmenin en iyi yolu yoğun biçimde İngilizce konuşmak, anlamak ve düşünmektir. Hızlandırılmış İngilizce kurslarımız ile ilk dersinizden itibaren yoğun bir şekilde İngilizce düşünmek, anlamak ve konuşmak için göstereceğiniz çaba ile çok daha kısa sürede hedefinize ulaşırsınız.

Berlitz İngilizce kurslarının eğitim içeriği öğrencilerin daha ilk günden İngilizce konuşmaya başlaması için tasarlanmıştır. Daha sık yapılan derslerle öğrenilen bilgiler pekişir ve kısa süre içinde dil becerileri gelişir. Ana dili İngilizce olan uzman eğitmenler tarafından verilen yoğun İngilizce kursları ile öğrenciler sistemli ve hızlı bir şekilde İngilizce öğrenir.

Berlitz Total Immersion® programı talep edilen her dilde yapılabilir.

Neden Berlitz İngilizce Kursu?

İstanbul'un En İyi İngilizce Kursu

En iyi İngilizce kursu için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili İngilizce olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile İngilizceyi İstanbul’da konuşarak öğrenin.

Berlitz Globalin İngilizce konuşulan ülkeler olan Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya’daki şubelerindeki eğitimlerle aynı kalitede, aynı standartta ve aynı materyallerle en iyi İngilizce kursunu İstanbul’da alarak akıcı İngilizce konuşabilirsiniz.

Global DeneyimBerlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli İngilizce eğitimi ile eş anlamlıdır. Dünya’nın önde gelen lider firmalarının çoğu uzun yıllardır Berlitz'i tercih ve tavsiye etmektedir.
Dünyanın En Büyük ve En İyi Dil Okulu70 ülkede 600 şubesi ile Berlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okuludur.
Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®Berlitz Metodu®, gerçek hayat senaryoları üzerine kuruludur, İngilizce konuşma ve dinlemeyi temel alır, bu yetiler okuma ve yazma ile desteklenir. Bu metodu geliştiren ve ilk uygulayan Berlitz'dir.
Seviyelerİngilizce seviyeniz Berlitz’in bütün Dünya’da ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve size en uygun seviyeden eğitimlere başlamanız garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz

İngilizce Seviyenizi Öğrenin

Berlitz Metodu®, öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eşgüdümlü olarak gelişmesi ve İngilizcenin doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesi için planlanmıştır.

Ana dili İngilizce olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan İngilizce öğrenebilirsiniz.

Native ÖğretmenlerBerlitz öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve deneyimli öğretmenlerden seçilir. İngilizce eğitimlere ana dili İngilizce olan profesyonel öğretmenler girmektedir.
İngilizce Ders MateryalleriGramer kitapları ile konuşma odaklı eğitim alamazsınız. Berlitz eğitiminizde konuşma odaklı orijinal Berlitz İngilizce kitaplarına ve online materyallere sahip olursunuz. Sınıf içi aktivitelerinizde kullanacağınız kitapların yanında sınıf dışı çalışmalarınızı desteklemek için Berlitz online İngilizce kaynakları kullanımınıza açılır.
Eğitim DöngüsüEğitime yapılmış olan yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgi ve belgelendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. Eğitim süreci içerisinde öğrenme konusunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının performansı hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.
Yüksek StandartlarBerlitz, Londra, Oxford, Dublin, New York, Paris, İstanbul ve diğer bütün şubelerinde aynı yüksek standartta konuşma odaklı İngilizce eğitim vermektedir.

İşinize Yarayan İş İngilizcesi

Yoğun İngilizce programınızda upper-intermediate ve üstü seviyelerde iş İngilizcesi öğrenirsiniz. İş İngilizcesi modülü satış, pazarlama, insan kaynakları, finans, planlama, toplantı yönetimi gibi günümüz iş dünyası için gerekli olan yeteneklerin başarılı bir sentezini sunar.

Dünya’nın En İyi İngilizce Kursu İstanbul’da

Dünya’nın önde gelen kurum ve kuruluşları 141 yıldır Berlitz kalitesine güvenmekte ve Berlitz’i Dünya’nın en iyi İngilizce kursu ve dil okulu olarak ifade etmektedir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Berlitz İstanbul dil okuluna gönderdiği teşekkür mektubu, Berlitz’in en iyi dil okulu olduğunun tasdikidir.

Amerika Birleşik Devletleri yurtdışında görev yapan askeri ve sivil personelinin görev bölgelerinde konuşulan yerel dili öğrenmeleri için bütün Dünyanın En İyi Dil Kursu Berlitz ile çalışmaktadır. ABD ve Berlitz arasında imzalanan sözleşme ve yabancı dil kursu fiyatları halka açıktır ve GSA linkinden ulaşılabilir.

Ünlü Berlitz öğrencileri arasında birçok devlet başkanı (Süleyman Demirel mükemmel İngilizceyi Berlitz’te öğrenmiştir),  kraliyet ailesi üyeleri, işadamları, sanatçılar ve ünlüler yer almaktadır.

Yabancı dil konuşabilen kendine güvenen bir kadın

Berlitz İngilizce Kursunun Farklılıkları

Berlitz İngilizce kursunu sizin için en iyi İngilizce kursu haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri İngilizce dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif İngilizce konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ile aktif İngilizce konuşur, böylelikle bireysel veya grup olarak, İngilizcede hızlı ve başarılı bir gelişim sağlarsınız.

Aktif İngilizce konuşma

Anadili İngilizce olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı dersler

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.