Neden Skype İle Özel İspanyolca Kursu?

En İyi Skype ile İspanyolca Kursu

Skype ile bire bir İspanyolca kursunda alanında uzman ve anadili İspanyolca olan Berlitz öğretmenlerinden bire bir özel ders alarak İspanyolca konuşma pratiği yapabilir ve İspanyolcanızı geliştirebilirsiniz.

En iyi İspanyolca kursu için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili İspanyolca olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile İspanyolcayı Skype ile konuşarak öğrenin.

Berlitz Global tarafından bütün Dünyaya verilen Skype ile İspanyolca özel derslerinizi istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman alarak İspanyolca konuşabilirsiniz.

Ana Dili İspanyolca Olan Yabancı ÖğretmenlerBerlitz Skype ile özel İspanyolca derslerine ana dili İspanyolca olan yabancı öğretmenler girmektedir.
7/24 Skype ile Özel İspanyolca DersleriAna dili İspanyolca olan öğretmeninize istediğiniz yerden ve zamanda bağlanarak Skype ile özel İspanyolca dersinizi alabilirsiniz.
Dünya’nın En İyi Online İspanyolca KursuBerlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okuludur. Skype ile İspanyolca eğitimlerinde de yıllardır gerek bireysel gerekse kurumsal eğitimlerde öğrencilerin akıcı İspanyolca konuşmaları sağlanmaktadır.
Hedeflerinize Yönelik Skype ile Özel İspanyolca DersleriBerlitz Skype ile bire bir İspanyolca dersleri kişisel hedeflerinize yönelik oluşturulur.

Berlitz Skype ile özel İspanyolca dersleri öğrencilerin İspanyolca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve İspanyolcanın doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesi için planlanmıştır.

Ana dili İspanyolca olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan Skype ile İspanyolca öğrenebilirsiniz.

Native ÖğretmenlerBerlitz Skype ile İspanyolca öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve Skype eğitimlerinde deneyimli öğretmenlerden seçilir. Skype ile İspanyolca derslerine sadece ana dili İspanyolca olan öğretmenler girmektedir.
Skype ile İspanyolca Ders MateryalleriBerlitz Skype ile İspanyolca eğitiminizde ders materyalleriniz dijital ortamda kullanımınıza açılır.
Mesleğinize Yönelik Skype ile Özel İspanyolca DersleriBerlitz Skype ile İspanyolca dersleri mesleğiniz göz önüne bulundurularak kişiye özel oluşturulur.
Yüksek StandartlarBerlitz Skype ile İspanyolca eğitimleri bütün Dünya'da merkezi olarak Berlitz Globalin kontrolünde verilir ve Berlitz Globalin yüksek kalite garantisi altındadır.

Skype ile İşinize Yarayan İspanyolca

Skype ile bire bir İspanyolca kursunda işinize yarayan İspanyolca öğrenirsiniz. Berlitz Globalin Dünyanın önde gelen çok uluslu firmaları ile ortak geliştirdiği Skype ile İspanyolca kursunda iş dünyası için gerekli olan İspanyolca konuşma becerilerinizi geliştirirsiniz.

Skype ile Özel İspanyolca Dersleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Berlitz Skype ile özel İspanyolca dersleri yönetim paneli kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır bir ara yüze sahiptir.

Size verilen kullanıcı adı ve şifre ile yönetim paneline girerek ortak tahtanızı açmanız ve eğitmeninizin size ulaşması için bir Skype adresinizin olması yeterlidir.

İspanyolca özel ders rezervasyonlarınızı 6 saat ve ilerisi için yapabilirsiniz.

Yapılan özel rezervasyonları 6 saat önceden iptal edilebilir.

Hayır. Berlitz Metodunda çeviri sistemi kullanılmaz.

Eğer çeviri sistemi ile İspanyolca veya başka bir dil öğrenebilseydik ortaokul, lise ve üniversitede çeviri yöntemi ile verilen klasik dersler sayesinde gayet güzel yabancı dil konuşabilirdik fakat konuşamıyoruz.

İspanyolca veya herhangi bir yabancı dili konuşabilmenin en iyi yolunun yurt dışına gitmek olduğunu duymuşsunuzdur. Yurt dışı dil okullarında da Türkçe açıklama ve çeviri yapılmaz. Markette, restoranda, alışverişte Türk çalışanlar olmaz. Mecburen gittiğiniz yerdeki yerel dili konuşmak zorunda kalırsınız. Buna dile maruz kalmak denir ve öğrenmek istediğiniz dili konuşmak için en etkili yoldur.

Türkiye’de verilen dil eğitiminin gramer ve çeviri odaklı olmasından dolayı hemen herkes bu problemi yaşamaktadır. Berlitz Skype ile özel İspanyolca dersleri sayesinde, ana dili İspanyolca olan Berlitz öğretmenlerinden özel ders alabilir ve İspanyolca konuşma becerinizi geliştirebileceksiniz.

Ana dili İspanyolca olan öğretmeninizden telaffuzunu geliştirmek istediğiniz kelime ve cümleler için yardım isteyebilirsiniz.

Evet. Dünya’nın en büyük dil okulu olan Berlitz, 141 yıllık tecrübesini online eğitimlere de başarı ile taşımıştır ve uzun yıllardır gerek bireyler gerekse kurumlar tarafından yüksek öğrenci memnuniyeti ile kullanılmaktadır.

Berlitz Skype ile özel İspanyolca dersleri özel ders almak isteyen fakat fiziksel dersler için zamanı olmayan kişiler için dizayn edilmiştir. Skype ile özel İspanyolca derslerinizi 7 gün 24 saat boyunca alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken yönetim panelinden özel İspanyolca dersleriniz için rezervasyon yaptırmanızdır.

Evet. Skype ile özel İspanyolca dersleri Berlitz Global tarafından verilmekte ve sadece ana dili İspanyolca olan öğretmenler derslere girmektedir.

Berlitz Dünya’nın en etkili yabancı dil öğrenme metodunun ilk uygulayıcısıdır. 141 yıl boyunca yabancı dil eğitiminde edindiği tecrübeyi Skype ile özel İspanyolca derslerine de aktarmıştır. Ana dili İspanyolca olan öğretmeninizden gramer konusuna ağırlık vermesini talep edebilir, böylece eksikliklerinizi giderebilir ve sağlam bir temel oluşturabilirsiniz.

Hayır.

Berlitz Skype ile bire bir İspanyolca dersleri yetişkinler için dizayn edilmiştir. Çocuklar için lütfen çocuklar ve gençler için canlı sanal sınıflar sayfamızı ziyaret edin.

Evet. Berlitz Skype ile özel İspanyolca derslerinden üniversite hazırlık sınıfı öğrencileri de faydalanabilir. Ana dili İspanyolca olan öğretmenler ile özel yapacağınız dersler sayesinde İspanyolca okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eş zamanlı olarak geliştirebilirsiniz. Berlitz Skype ile özel İspanyolca dersleri hazırlık sonu veya hazırlık atlama sınavlarından başarı ile geçmenize yardımcı olabilir.

Evet. Berlitz Metodu® hiç İspanyolca bilmeyenler için uygundur. Sıfırdan İspanyolca öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Satın aldığınız İspanyolca derslerini istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Böyle bir şart Berlitz tarafından uygulanmamaktadır.

Haftada şu kadar ders almanız, derslerinizi şu kadar sürede bitirmeniz gibi şartlar Berlitz’te yoktur.

Dersleriniz sizindir ve istediğiniz zaman ders alırsınız veya almazsınız.

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.