Neden Skype İle Özel İngilizce Kursu?

En İyi Skype ile İngilizce Kursu

Skype ile bire bir İngilizce kursunda alanında uzman ve anadili İngilizce olan Berlitz öğretmenlerinden bire bir özel ders alarak İngilizce konuşma pratiği yapabilir ve İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

En iyi İngilizce kursu için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili İngilizce olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile İngilizceyi Skype ile konuşarak öğrenin.

Berlitz Global tarafından bütün Dünyaya verilen Skype ile İngilizce özel derslerinizi istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman alarak İngilizce konuşabilirsiniz.

Ana Dili İngilizce Olan Yabancı ÖğretmenlerBerlitz Skype ile özel İngilizce derslerine ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenler girmektedir.
7/24 Skype ile Özel İngilizce DersleriAna dili İngilizce olan öğretmeninize istediğiniz yerden ve zamanda bağlanarak Skype ile özel İngilizce dersinizi alabilirsiniz.
Dünya’nın En İyi Online İngilizce KursuBerlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okuludur. Skype ile İngilizce eğitimlerinde de yıllardır gerek bireysel gerekse kurumsal eğitimlerde öğrencilerin akıcı İngilizce konuşmaları sağlanmaktadır.
Hedeflerinize Yönelik Skype ile Özel İngilizce DersleriBerlitz Skype ile bire bir İngilizce dersleri kişisel hedeflerinize yönelik oluşturulur.

Berlitz Skype ile özel İngilizce dersleri öğrencilerin İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve İngilizcenin doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesi için planlanmıştır.

Ana dili İngilizce olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan Skype ile İngilizce öğrenebilirsiniz.

Native ÖğretmenlerBerlitz Skype ile İngilizce öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve Skype eğitimlerinde deneyimli öğretmenlerden seçilir. Skype ile İngilizce derslerine sadece ana dili İngilizce olan öğretmenler girmektedir.
Skype ile İngilizce Ders MateryalleriBerlitz Skype ile İngilizce eğitiminizde ders materyalleriniz dijital ortamda kullanımınıza açılır.
Mesleğinize Yönelik Skype ile Özel İngilizce DersleriBerlitz Skype ile İngilizce dersleri mesleğiniz göz önüne bulundurularak kişiye özel oluşturulur.
Yüksek StandartlarBerlitz Skype ile İngilizce eğitimleri bütün Dünya'da merkezi olarak Berlitz Globalin kontrolünde verilir ve Berlitz Globalin yüksek kalite garantisi altındadır.

Skype ile İşinize Yarayan İş İngilizcesi

Skype ile bire bir İngilizce kursunda işinize yarayan İngilizce öğrenirsiniz. Berlitz Globalin Dünyanın önde gelen çok uluslu firmaları ile ortak geliştirdiği Skype ile İngilizce kursunda iş dünyası için gerekli olan İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirirsiniz.

Skype ile Özel İngilizce Dersleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Berlitz Skype ile özel İngilizce dersleri yönetim paneli kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır bir ara yüze sahiptir.

Size verilen kullanıcı adı ve şifre ile yönetim paneline girerek ortak tahtanızı açmanız ve eğitmeninizin size ulaşması için bir Skype adresinizin olması yeterlidir.

İngilizce özel ders rezervasyonlarınızı 6 saat ve ilerisi için yapabilirsiniz.

Yapılan özel rezervasyonları 6 saat önceden iptal edilebilir.

Hayır. Berlitz Metodunda çeviri sistemi kullanılmaz.

Eğer çeviri sistemi ile İngilizce öğrenebilseydik ortaokul, lise ve üniversitede Türk öğretmenlerin verdiği İngilizce dersleri sayesinde gayet güzel İngilizce konuşabilirdik fakat konuşamıyoruz.

İngilizceyi  öğrenmenin en iyi yolunun Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda gibi İngilizce konuşulan ülkelere gitmek olduğunu duymuşsunuzdur. Yurtdışı dil okullarında da Türkçe açıklama ve çeviri yapılmaz. Markette, restoranda, alışverişte Türk çalışanlar olmaz. İngiliz, Amerikalı, Kanadalı kişilerle İngilizce konuşursunuz. Buna dile maruz kalmak denir ve İngilizce konuşmak için en etkili yoldur.

Türkiye’de verilen dil eğitiminin gramer ve çeviri odaklı olmasından dolayı hemen herkes bu problemi yaşamaktadır. Berlitz Skype ile özel İngilizce dersleri sayesinde, ana dili İngilizce olan Berlitz öğretmenlerinden özel ders alabilir ve  İngilizce konuşma becerinizi geliştirebileceksiniz.

Ana dili İngilizce olan öğretmeninizden telaffuzunu geliştirmek istediğiniz kelime ve cümleler için geri bildirim isteyebilirsiniz.

Evet. Dünya’nın en büyük dil okulu olan Berlitz, 141 yıllık tecrübesini online eğitimlere de başarı ile taşımıştır ve uzun yıllardır gerek bireyler gerekse kurumlar tarafından yüksek öğrenci memnuniyeti ile kullanılmaktadır.

Evet. Berlitz Skype ile özel İngilizce derslerinden TOEFL, TOEIC ve IELTS sınavlarına hazırlanan bireylerde  faydalanabilir. Ana dili İngilizce olan öğretmenler ile özel yapacağınız derslerinizle okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eşzamanlı olarak geliştirebilir ve sınavlardan yüksek puan alabilirsiniz.

Berlitz Skype ile özel İngilizce dersleri özel ders almak isteyen fakat fiziksel dersler için zamanı olmayan kişiler için dizayn edilmiştir. Skype ile özel İngilizce derslerinizi 7 gün 24 saat boyunca alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken yönetim panelinden özel İngilizce dersleriniz için rezervasyon yaptırmanızdır.

Evet. Skype ile özel İngilizce dersleri Berlitz Global tarafından verilmekte ve sadece ana dili İngilizce olan Amerikalı, Kanadalı, İngiliz, Avustralyalı öğretmenler ile çalışılmaktadır.

Berlitz Dünya’nın en etkili İngilizce öğrenme metodunun ilk uygulayıcısıdır. 141 yıl boyunca yabancı dil eğitiminde edindiği tecrübeyi Skype ile özel İngilizce derslerine de aktarmıştır. Ana dili İngilizce olan öğretmeninizden gramer konusuna ağırlık vermesini talep edebilir, böylece eksikliklerinizi giderebilir ve sağlam bir temel oluşturabilirsiniz.

Hayır.

Berlitz Skype ile bire bir İngilizce dersleri yetişkinler için dizayn edilmiştir. Çocuklar için lütfen çocuklar ve gençler için canlı sanal sınıflar sayfamızı ziyaret edin.

Evet. Berlitz Skype ile özel İngilizce derslerinden üniversite hazırlık sınıfı öğrencileri de faydalanabilir. Ana dili İngilizce olan öğretmenler ile özel yapacağınız dersler sayesinde okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eşzamanlı olarak geliştirebilirsiniz. Berlitz Skype ile özel İngilizce dersleri hazırlık sonu veya hazırlık atlama sınavlarından başarı ile geçmenize yardımcı olabilir.

Evet. Berlitz Metodu® hiç İngilizce bilmeyenler için  uygundur. Sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Satın aldığınız özel İngilizce derslerini istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Böyle bir şart Berlitz tarafından uygulanmamaktadır.

Haftada şu kadar ders almanız, derslerinizi şu kadar sürede bitirmeniz gibi şartlar Berlitz’te yoktur.

Dersleriniz sizindir ve istediğiniz zaman ders alırsınız veya almazsınız.

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.