Neden Skype İle Özel Almanca Kursu?

En İyi Skype ile Almanca Kursu

Skype ile bire bir Almanca kursunda alanında uzman ve anadili Almanca olan Berlitz öğretmenlerinden bire bir özel ders alarak Almanca konuşma pratiği yapabilir ve Almancanızı geliştirebilirsiniz.

En iyi Almanca kursu için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili Almanca olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile Almancayı Skype ile konuşarak öğrenin.

Berlitz Global tarafından bütün Dünyaya verilen Skype ile Almanca özel derslerinizi istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman alarak Almanca konuşabilirsiniz.

Ana Dili Almanca Olan ÖğretmenlerBerlitz Skype ile özel Almanca derslerine ana dili Almanca olan öğretmenler girmektedir.
7/24 Skype ile Özel Almanca DersleriAna dili Almanca olan öğretmeninize istediğiniz yerden ve zamanda bağlanarak Skype ile özel Almanca dersinizi alabilirsiniz.
Dünya’nın En İyi Online Almanca KursuBerlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okuludur. Skype ile Almanca eğitimlerinde de yıllardır gerek bireysel gerekse kurumsal eğitimlerde öğrencilerin akıcı Almanca konuşmaları sağlanmaktadır.
Hedeflerinize Yönelik Skype ile Özel Almanca DersleriBerlitz Skype ile bire bir Almanca dersleri kişisel hedeflerinize yönelik oluşturulur.

Berlitz Skype ile Almanca dersleri öğrencilerin Almanca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve Almancanın doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesi için planlanmıştır.

Ana dili Almanca olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan Skype ile Almanca öğrenebilirsiniz.

Native ÖğretmenlerBerlitz Skype ile Almanca öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve Skype eğitimlerinde deneyimli öğretmenlerden seçilir. Skype ile Almanca derslerine sadece ana dili Almanca olan öğretmenler girmektedir.
Skype ile Almanca Ders MateryalleriBerlitz Skype ile Almanca eğitiminizde ders materyalleriniz dijital ortamda kullanımınıza açılır.
Mesleğinize Yönelik Skype ile Özel Almanca DersleriBerlitz Skype ile Almanca dersleri mesleğiniz göz önüne bulundurularak kişiye özel oluşturulur.
Yüksek StandartlarBerlitz Skype ile Almanca eğitimleri bütün Dünya'da merkezi olarak Berlitz Globalin kontrolünde verilir ve Berlitz Globalin yüksek kalite garantisi altındadır.

Skype ile İşinize Yarayan Almanca Kursu

Skype ile bire bir Almanca kursunda işinize yarayan Almanca öğrenirsiniz. Berlitz Globalin Dünyanın önde gelen çok uluslu firmaları ile ortak geliştirdiği Skype ile Almanca kursunda iş dünyası için gerekli olan Almanca konuşma becerilerinizi geliştirirsiniz.

Skype ile Özel Almanca Dersleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Berlitz Skype ile özel Almanca dersleri yönetim paneli kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır bir ara yüze sahiptir.

Size verilen kullanıcı adı ve şifre ile yönetim paneline girerek ortak tahtanızı açmanız ve ana dili Almanca olan öğretmeninizin size ulaşması için bir Skype adresinizin olması yeterlidir.

Almanca ders rezervasyonlarınızı 6 saat ve ilerisi için yapabilirsiniz.

Yapılan rezervasyonlar 6 saat önceden iptal edilebilir.

Hayır. Berlitz Metodunda çeviri sistemi kullanılmaz.

Eğer çeviri sistemi ile Almanca öğrenebilseydik ortaokul, lise ve üniversitede Türk öğretmenlerin verdiği Almanca dersleri sayesinde gayet güzel Almanca konuşabilirdik fakat konuşamıyoruz.

Almancayı öğrenmenin en iyi yolunun Almanya, Avusturya gibi Almanca konuşulan ülkelere gitmek olduğunu duymuşsunuzdur. Almanya’daki dil okullarında da Türkçe açıklama ve çeviri yapılmaz. Markette, restoranda, alışverişte Türk çalışanlar olmaz. Ana dili Almanca olan kişilerle Almanca konuşmak zorunda kalırsınız. Buna dile maruz kalmak denir ve Almanca öğrenme ve konuşmak için en etkili yoldur. Bu nedenle Berlitz’te sadece öğrenmek istediğiniz dilde konuşulur ve ana dili Almanca olan öğretmenler Berlitz öğretmeni olabilir.

Evet. Berlitz Skype ile özel Almanca derslerinden Almanya’da yüksek lisans, mastır, doktora yapmak isteyen bireyler ve akademisyenlerde  faydalanabilir. Ana dili Almanca olan öğretmenler ile özel yapacağınız derslerinizle okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eşzamanlı olarak geliştirebilir ve Alman üniversitelerinden kabul alma şansınızı arttırabilirsiniz.

Türkiye’de verilen dil eğitiminin gramer ve çeviri odaklı olmasından dolayı hemen herkes bu problemi yaşamaktadır. Berlitz Skype ile özel Almanca dersleri sayesinde, ana dili Almanca olan Berlitz öğretmenlerinden özel ders alabilir ve  Almanca konuşma becerinizi geliştirebileceksiniz.

Ana dili Almanca olan öğretmeninizden telaffuzunu geliştirmek istediğiniz kelime ve cümleler için geri bildirim isteyebilirsiniz.

Evet. Berlitz Metodu® hiç Almanca bilmeyenler için  uygundur. Sıfırdan Almanca öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Berlitz Skype ile özel Almanca dersleri özel ders almak isteyen fakat fiziksel dersler için zamanı olmayan kişiler için dizayn edilmiştir. Skype ile özel Almanca derslerinizi 7 gün 24 saat boyunca alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken yönetim panelinden özel Almanca dersleriniz için rezervasyon yaptırmanızdır.

Evet.

Skype ile özel Almanca dersleri Berlitz Global tarafından verilmekte ve sadece ana dili Almanca olan Alman, Avusturyalı gibi öğretmenler ile çalışılmaktadır.

Berlitz Dünya’nın en etkili yabancı dil öğrenme metodunun ilk uygulayıcısıdır. 141 yıl boyunca yabancı dil eğitiminde edindiği tecrübeyi Skype ile özel Almanca derslerine de aktarmıştır. Ana dili Almanca olan öğretmeninizden gramer konusuna ağırlık vermesini talep edebilir, böylece eksikliklerinizi giderebilir ve sağlam bir temel oluşturabilirsiniz.

Hayır.

Berlitz Skype ile Almanca dersleri yetişkinler için dizayn edilmiştir. Çocuklar için lütfen çocuklar ve gençler için canlı sanal sınıflar sayfamızı ziyaret edin.

Evet. Berlitz Skype ile özel Almanca derslerinden üniversite hazırlık sınıfı öğrencileri de faydalanabilir. Ana dili Almanca olan öğretmenler ile özel yapacağınız dersler sayesinde okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eşzamanlı olarak geliştirebilirsiniz. Berlitz Skype ile özel Almanca dersleri hazırlık sonu veya hazırlık atlama sınavlarından başarı ile geçmenize yardımcı olabilir.

Evet. Dünya’nın en büyük dil okulu olan Berlitz, 141 yıllık tecrübesini online eğitimlere de başarı ile taşımıştır ve uzun yıllardır gerek bireyler gerekse kurumlar tarafından yüksek öğrenci memnuniyeti ile kullanılmaktadır.

Satın aldığınız bire bir Almanca özel derslerinizi, ana dili Almanca olan öğretmenleriniz ile istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Böyle bir şart Berlitz tarafından uygulanmamaktadır.

Haftada şu kadar ders almanız, derslerinizi şu kadar sürede bitirmeniz gibi şartlar Berlitz’te yoktur.

Dersleriniz sizindir ve istediğiniz zaman derslerinizi alabilirsiniz.

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.