Şişli İngilizce Kursu

Şişli’de aradığınız İngilizce kursu hızlı ve etkin öğrenme yöntemi ile Berlitz İstanbul’da!

Şişli İngilizce Kursları Şişli ve Çevresinde Şişli İngilizce Kursuİster işiniz için, ister okulunuz isterse seyahatinizde kullanabileceğiniz İngilizce’niz sayesinde kendinden emin ve rahat bir şekilde İngilizce konuşabileceksiniz. Üstelik Şişli, İstanbul İngilizce kursu Berlitz ile size en merkezi lokasyonda keyifli İngilizce öğrenmenizi sağlar.

İstanbul’da yaşıyorsanız İngilizce kursu arayışındaysanız hızlı ve etkin öğrenme yöntemi olan Berlitz metodu ile yabancı eğitmenlerle konuşarak dersler alacaksınız. İngilizce öğrenirken anlıyor ama konuşamıyorsanız sizi cesaretlendirecek ve kendinden emin bir şekilde İngilizce konuşmanızı sağlayacak Berlitz metodu kullanılan Berlitz dil okulu İstanbul İngilizce kurs merkezidir. 140 yıllık tecrübesiyle, alanında uzman profesyonel ekibiyle keyifli sınıf ortamında sıkılmadan, zorlanmadan aşama aşama gelişim takibi ve periyodik geri bildirimler ile İngilizce’yi etkin ve hızlı öğreneceksiniz.

İstanbul İngilizce kursu ararken en önem verilen noktalardan biri lokasyondur. İstanbul’un merkezinde istediğiniz yere ulaşım olanağı ve 140 yıllık şubesiyle Amerikan eğitim konseyi onaylı sertifikaya sahip Berlitz dil okuluyla İngilizce öğrenmenin kolaylığını yaşayın. Bir dili öğrenmek bir kültürü, bir yaşam biçimini ve o dili kullanan insanların hikayesini öğrenmek demektir. Berlitz İstanbul şubesinde birebir yabancı eğitmenler aracılığıyla yüksek kaliteli materyaller sayesinde etkin ve hızlı şekilde İngilizce’yi öğrenebileceksiniz.

Hiç İngilizce bilmiyor, temeliniz sadece okulda öğrendikleriniz ise sıfırdan seviye seviye başlayabilir ve eğitmenlerinizin yönlendirmesi ile Berlitz metodu sayesinde İngilizce öğrenebilirsiniz. Berlitz metodu önce sınıf ortamınızda öğretilir, ardından metoda uygun olarak günlük hayata dair senaryolarla yabancı eğitmenler aracılığıyla pratik yaparak konuşarak İngilizce öğrenmeniz sağlanır. E-Learning sistemi ile online multimedya platformunda öğrendiklerini pekiştirebilir, istediğiniz yerden ve istediğiniz zamanda İngilizce araştırmalar yaparak öğrenebilirsiniz.

Berlitz metodunun en önemli özelliği konuşma pratiği yaparak, yabancı eğitmenler aracılığıyla hayatın içinden konuşmalar yaparak öğrenmenizdir. 70 ülkede 550 şube ile dünyanın en yaygın dil okulu olan Berlitz İstanbul şubesinde sizlere İngilizce öğrenmeyi keyifli hale getirecek Berlitz metodunu tanıştıracak uzman eğitmen kadrosu ile sizi bekliyoruz.