Neden Berlitz İtalyanca Kursu?

İstanbul'un En İyi İtalyanca Kursu

Kaliteli dil eğitimi için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili İtalyanca olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile İtalyancayı İstanbul’da konuşarak öğrenin.

En iyi İtalyanca kursu için İtalya'ya gitmenize gerek yok. Berlitz'in İtalya'daki şubelerindeki eğitimlerle aynı kalitede, aynı standartta ve aynı materyallerle İtalyanca eğitimi İstanbul’da alarak İtalyanca konuşabilirsiniz.

Global DeneyimBerlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli İtalyanca eğitimi ile eş anlamlıdır. Dünya’nın önde gelen lider firmalarının çoğu uzun yıllardır Berlitz'i tercih ve tavsiye etmektedir.
Dünyanın En Büyük ve En İyi Dil Okulu70 ülkede 600 şubesi ile Berlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okuludur.
Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®Berlitz Metodu®, gerçek hayat senaryoları üzerine kuruludur, İtalyanca konuşma ve dinlemeyi temel alır, bu yetiler İtalyanca okuma ve yazma ile desteklenir. Bu metodu geliştiren ve ilk uygulayan Berlitz'dir.
Seviyelerİtalyanca seviyeniz Berlitz’in bütün Dünya’da ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve size en uygun seviyeden eğitimlere başlamanız garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz

İtalyanca Seviyenizi Öğrenin

Berlitz Metodu®, öğrencilerin İtalyanca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve İtalyancanın doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesi için planlanmıştır.

Ana dili İtalyanca olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan İtalyanca öğrenebilirsiniz.

Native ÖğretmenlerBerlitz öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve deneyimli öğretmenlerden seçilir. İtalyanca eğitimlerine ana dili İtalyanca olan öğretmenler girmektedir.
İtalyanca Ders Materyalleriİtalyanca gramer kitapları ile konuşma odaklı eğitim alamazsınız. Berlitz eğitiminizde konuşma odaklı orijinal Berlitz İtalyanca kitaplarına ve online çalışma materyallerine sahip olursunuz. Sınıf içi aktivitelerinizde kullanacağınız kitapların yanında sınıf dışı çalışmalarınızı desteklemek için Berlitz online İtalyanca kaynakları kullanımınıza açılır.
Eğitim Döngüsüİtalyanca eğitimine yapılmış olan yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgi ve belgelendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. İtalyanca eğitim süreci içerisinde öğrenme konusunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının performansı hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.
Yüksek StandartlarBerlitz, Londra, New York, Paris, İstanbul ve diğer bütün şubelerinde aynı yüksek standartta konuşma odaklı İtalyanca eğitim vermektedir.

İşinize Yarayan İtalyanca

İtalyanca derslerinizde işinize yarayan İtalyanca öğrenirsiniz. Berlitz Globalin Dünyanın önde gelen çok uluslu firmaları ile ortak geliştirdiği İtalyanca eğitim modülleri sayesinde iş dünyası için gerekli olan İtalyanca konuşma becerilerinizi geliştirirsiniz.

Dünyanın En İyi İtalyanca Kursu İstanbul’da

Dünya'nın önde gelen çok uluslu şirketleri İtalyanca dil eğitim projelerinde global olarak Berlitz ile çalışmaktadır. Şirket çalışanları yorumlarında Berlitz’i en iyi İtalyanca kursu (dil okulu) olarak ifade ederek, Berlitz İtalyanca kurslarını tercih ve tavsiye etmektedir.

Mustafa Kemal Atatürk’ün Berlitz İstanbul dil okuluna 4 Ocak 1930 tarihinde dil eğitiminde gösterilen başarılardan dolayı gönderdiği teşekkür mektubu, Berlitz’in en iyi dil okulu olduğunun tasdikidir.

Amerika Birleşik Devletleri yurtdışında görev yapan sivil ve askeri personelinin (büyük elçilik, konsolosluk, askeri ataşelik gibi)  yabancı dil eğitimleri için bütün Dünyada Berlitz Dil Okulları ile çalışmaktadır. ABD ve Berlitz arasında imzalanan sözleşmeye ve yabancı dil kursu fiyatlarına ulaşmak için Berlitz Global sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yabancı dil konuşabilen kendine güvenen bir kadın

Berlitz İtalyanca Kursunun Farklılıkları

Berlitz İtalyanca kursunu sizin için en iyi İtalyanca kursu haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri İtalyanca dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif İtalyanca konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ile aktif İtalyanca konuşulur, böylelikle bireysel veya grup olarak, İtalyancada hızlı ve başarılı bir gelişim sağlarsınız.

Aktif İtalyanca konuşma

Anadili İtalyanca olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı dersler

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.

 
 

Dünya’nın En İyi İtalyanca Kursu İstanbul’da

Avrupa Birliği, İtalya, İsviçre, San Marino, Vatikan, Hırvatistan ve Slovenya ülkelerinde İtalyanca resmi dil olarak kabul edilmiştir.

İtalya, güçlü ve bilinen markaları sayesinde Dünyanın her ülkesi ile ticari ilişkileri olan bir ülkedir. Kendi markaları ile katma değerli ürünler üreten İtalyan firmaları, İtalya ekonomisinin Dünyanın en büyük ekonomilerinden birisi olmasını sağlamaktadır.

Brand Finance dergisinin 2019 yılında yaptığı bir araştırmaya göre Dünyanın en güçlü markası İtalyan Ferrari olarak belirlenmiştir. Yazının tamamına bu linkten ulaşabilirsiniz. Ferrari haricinde Benetton, Barilla, Bugatti, Maserati, Armani gibi Dünyanın en fazla bilinen markalarının merkezi İtalya’dır.

Bütün Dünyada olduğu gibi ülkemizde de birçok İtalyan firmanın direk yatırımları ve üretim tesisleri bulunmaktadır. Bu nedenle İtalyan iş ortakları ile ilişkilerini geliştirmek isteyen profesyoneller, İtalyan firmalarında iş bulmak isteyen çalışanlar, kısacası İtalyan firmalarının dahil olduğu sektörlerde öne çıkmak isteyenler için İtalyanca konuşmak oldukça önemlidir.

Berlitz’in bire bir özel İtalyanca dersleriyle, başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ve ana dili İtalyanca olan Berlitz öğretmenleri ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan İtalyanca öğrenebilirsiniz.

Bire bir özel dersler yabancı dil yeteneğinde ustalaşmak için en etkili yöntemdir. Ana dili İtalyanca olan öğretmenlerimiz, kişisel ihtiyaçlarınıza odaklanır. Öğretmeniniz her bir dersin en az %50’sinde sizin konuşmanızı sağlayarak akıcılığınızı ve kendinize güvenmenizi sağlar.

Berlitz bire bir özel yabancı dil dersleri, dil hedeflerine mümkün olan en kısa zamanda ulaşması gereken bireyler için en ideal kurs türüdür. Bire bir özel İtalyanca derslerinizi yüz yüze, Berlitz sanal sınıflarında veya Skype üzerinden alabilirsiniz.