Neden Berlitz İspanyolca Kursu?

İstanbul'un En İyi İspanyolca Kursu

En iyi İspanyolca eğitimi için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili İspanyolca olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile İspanyolcayı İstanbul’da konuşarak öğrenin.

Berlitz'in İspanyadaki şubeleriyle aynı kalitede, aynı standartta ve aynı materyallerle İspanyolca eğitimini İstanbul’da alarak İspanyolca konuşabilirsiniz.

Global DeneyimBerlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli konuşma odaklı İspanyolca eğitimi ile eş anlamlıdır. Dünya’nın önde gelen lider firmalarının çoğu uzun yıllardır Berlitz ile tercih ve tavsiye etmektedir.
Dünyanın En Büyük ve En İyi Dil Okulu70 ülkede 600 şubesi ile Berlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okuludur.
Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®Berlitz Metodu®, gerçek hayat senaryoları üzerine kuruludur, İspanyolca konuşma ve dinlemeyi temel alır, bu yetiler okuma ve yazma ile desteklenir. Bu metodu geliştiren ve ilk uygulayan Berlitz'dir.
Seviyelerİspanyolca seviyeniz Berlitz’in bütün Dünya’da ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve size en uygun seviyeden eğitimlere başlamanız garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz

İspanyolca Seviyenizi Öğrenin

Berlitz Metodu®, öğrencilerin İspanyolca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve İspanyolcanın doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesi için planlanmıştır.

Ana dili İspanyolca olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan İspanyolca öğrenebilirsiniz.

Native ÖğretmenlerBerlitz öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve deneyimli öğretmenlerden seçilir. İspanyolca kurslarına ana dili İspanyolca olan öğretmenler girmektedir.
İspanyolca Ders Materyalleriİspanyolca gramer kitapları ile konuşma odaklı İspanyolca eğitim alamazsınız. Berlitz eğitiminizde konuşma odaklı orijinal Berlitz İspanyolca kitaplarına ve online çalışma materyallerine sahip olursunuz. Sınıf içi aktivitelerinizde kullanacağınız kitapların yanında sınıf dışı çalışmalarınızı desteklemek için Berlitz online İspanyolca kaynakları kullanımınıza açılır.
Eğitim Döngüsüİspanyolca eğitimine yapılmış olan yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgi ve belgelendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. İspanyolca eğitimi süreci içerisinde öğrenme konusunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının performansı hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.
Yüksek StandartlarBerlitz, Londra, New York, Paris, Madrid, Barcelona, İstanbul ve diğer bütün şubelerinde aynı yüksek standartta konuşma odaklı İspanyolca eğitim vermektedir.

İşinize Yarayan İş İspanyolcası

Berlitz İspanyolca kursunda işinize yarayan İspanyolca öğrenirsiniz. Berlitz Globalin Dünyanın önde gelen çok uluslu firmaları ile ortak geliştirdiği İspanyolca eğitim modülleri sayesinde iş dünyası için gerekli olan İspanyolca konuşma becerilerinizi geliştirirsiniz.

Dünya’nın En İyi İspanyolca Kursu İstanbul’da

Dünya'nın önde gelen çok uluslu şirketleri İspanyolca dil eğitim projelerinde global olarak Berlitz ile çalışmaktadır. Şirket çalışanları yorumlarında Berlitz’i en iyi İspanyolca kursu (dil okulu) olarak ifade ederek, Berlitz İspanyolca kurslarını tercih ve tavsiye etmektedir.

Mustafa Kemal Atatürk’ün Berlitz İstanbul dil okuluna 4 Ocak 1930 tarihinde dil eğitiminde gösterilen başarılardan dolayı gönderdiği teşekkür mektubu, Berlitz’in en iyi dil okulu olduğunun tasdikidir.

Amerika Birleşik Devletleri yurtdışında görev yapan sivil ve askeri personelinin (büyük elçilik, konsolosluk, askeri ataşelik gibi)  yabancı dil eğitimleri için bütün Dünyada Berlitz Dil Okulları ile çalışmaktadır. ABD ve Berlitz arasında imzalanan sözleşmeye ve yabancı dil kursu fiyatlarına ulaşmak için Berlitz Global sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yabancı dil konuşabilen kendine güvenen bir kadın

Berlitz İspanyolca Kursunun Farklılıkları

Berlitz İspanyolca kursunu sizin için en iyi İspanyolca kursu haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri İspanyolca dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif İspanyolca konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ile  aktif  İspanyolca konuşur, böylece İspanyolcada hızlı ve başarılı bir gelişim sağlarsınız.

Aktif İspanyolca konuşma

Anadili İspanyolca olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı dersler

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.

 
 

Dünya’nın En İyi İspanyolca Kursu İstanbul’da

İngilizce Dünyanın ilk küresel ortak dili olarak tanımlanmaktadır ve hemen herkesin ilk öğrenmek istediği dil İngilizcedir. Çok uluslu şirketler İngilizcenin yanında ikinci yabancı dili işe alımlarda ön koşul olarak talep etmektedir. Bu nedenle globalleşen Dünyada ikinci bir yabancı dil konuşabilmek iyi bir kariyer hedefleyen profesyoneller için büyük önem arz etmektedir.

Bu noktada İspanyolca, 400 milyon kişi tarafından ana dil olarak konuşulması, jeopolitik, ekonomik ve kültürel gelişmeler düşünüldüğünde gelecek yıllarda yıldızı en çok parlayacak ekonomilerin İspanyolca konuşulan ülkeler olması nedeniyle öne çıkmaktadır.

İspanyolca Dünyada 21 ülkede resmi dil olarak konuşulmaktadır. İspanyolca konuşanların en kalabalık olduğu ülkeler Meksika ile Amerika Birleşik Devletleridir. Özellikle Latin Amerika bölgesinde yükselen ekonomiler arasında gösterilen Arjantin, Şili, Kolombiya ve Meksika’da İspanyolcanın ana dil olarak konuşulması, bu ülkelerin hali hazırda büyük şirketlerin yatırım radarında olması, küresel ekonomi ve çok uluslu şirketler için İspanyolcanın önemini daha çok artırmaktadır.

Sonuç olarak İspanyolca geleceğe yatırım yapmak isteyen profesyoneller için ideal bir dil olarak öne çıkmaktadır.

Berlitz’in bire bir özel İspanyolca dersleriyle, başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ve ana dili İspanyolca olan Berlitz öğretmenleri ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan İspanyolca öğrenebilirsiniz.

Bire bir özel dersler yabancı dil yeteneğinde ustalaşmak için en etkili yöntemdir. Ana dili İspanyolca olan öğretmenlerimiz, kişisel ihtiyaçlarınıza odaklanır. Öğretmeniniz her bir dersin en az %50’sinde sizin konuşmanızı sağlayarak akıcılığınızı ve kendinize güvenmenizi sağlar.

Orta seviyeden sonra iş İspanyolcası modüllerinde eğitim alabilirsiniz.

Berlitz bire bir özel yabancı dil dersleri, dil hedeflerine mümkün olan en kısa zamanda ulaşması gereken bireyler için en ideal kurs türüdür. Bire bir özel İspanyolca derslerinizi yüz yüze, Berlitz sanal sınıflarında veya Skype üzerinden alabilirsiniz.