En İyi İspanyolca Kursu ve İspanyolca Konuşma Sınıfları

Özel İspanyolca Kursu
Online Eğitim Seçeneğiyle

Neden Berlitz Özel İspanyolca Kursu?

En iyi İngilizce eğitimi için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili İspanyolca olan yabancı öğretmenler ile İspanyolcayı İstanbul’da konuşarak öğrenin.

Berlitz Dil Okullarının İspanyolca konuşulan ülkelerdeki İspanyolca kurslarıyla aynı kalitede ve standartta konuşma odaklı İspanyolca eğitimini özel ders formatında ve yabancı öğretmenler ile İstanbul’da alabilirsiniz.

Global Deneyim

Berlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli İspanyolca eğitimi ile eş anlamlıdır ve Dünyanın en iyi İspanyolca kursu olarak ifade edilmektedir. Dünyanın önde gelen çok uluslu firmaları uzun yıllardır Berlitz ile çalışmakta ve çalışanlarına Berlitz’in bire bir özel İspanyolca kurslarını önermekte ve tavsiye etmektedir.

Dünyanın En Büyük ve En İyi Dil Okulu

Berlitz 142 yıllık tecrübesi ve 72 ülkedeki global eğitimleri ile bire bir özel İspanyolca kurslarında Dünyanın en başarılı ve en iyi kursudur.

Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®

Bütün eğitimlerimizde olduğu gibi bire bir özel İspanyolca kurslarımızda Berlitz Metodu® kullanılır. Berlitz Metodu®gerçek hayat senaryoları üzerine kuruludur, İspanyolca konuşma, dinlemeyi, okuma ve yazma yeteneklerini eş güdümlü geliştirir. Bu metodu ilk bulan ve en iyi uygulayan Berlitz Dil Okullarıdır.

İspanyolca Seviyeler

İspanyolca seviyeniz Berlitz Dil Okullarının bütün Dünya’da 72 ülkede ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve en uygun seviyeden bire bir özel İspanyolca kursuna başlamanız garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz

Berlitz Metodu®, öğrencilerin İspanyolca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesini ve İspanyolcanın doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesini sağlar. Özel İspanyolca öğretmeniniz derslerinizde maksimum İspanyolca konuşma pratiği yapmanızı sağlayacaktır.

Ana dili İspanyolca olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile özel İspanyolca derslerinizde hızlı ve etkili şekilde sıfırdan İspanyolca öğreneceksiniz.

Yabancı Öğretmenler

Berlitz öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren yabancı öğretmenlerden seçilir. Bire bir özel İspanyolca kurslarına ana dili İspanyolca olan yabancı öğretmenler girmektedir..

 

İspanyolca Kurs Kitapları

İspanyolca gramer kitapları ile konuşma odaklı İspanyolca eğitimi alamazsınız. Berlitz İspanyolca kursunda fotokopi değil konuşma odaklı orijinal Berlitz kitapları kullanılır. Sınıfta kullanacağınız İspanyolca kitapların yanında sınıf dışı çalışmalarınızı desteklemek için Berlitz online yabancı dil kaynakları kullanımınıza açılır.


 

İspanyolca Eğitim Döngüsü

İspanyolca kursuna yaptığınız yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgilendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. İspanyolca kursunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının İspanyolca kursunda gösterdiği performans hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.

 

Yüksek Standartta İspanyolca Kursu

Berlitz Dil Okullarının, İspanyolca konuşulan ülkelerde ve diğer bütün şubelerinde aynı yüksek standartta konuşma odaklı İspanyolca kursu verilmektedir.

Online Eğitim Seçeneği

Öğrenmek istediğiniz yabancı dili isterseniz online olarak alabilirsiniz. Sanal sınıf ortamında yapılan yabancı dil kurslarımızın yüz yüze derslerden tek farkı evinizin rahatlığında olmasıdır. Öğretmeninizi bilgisayarda görecek ve Berlitz Metodu kullanarak konuşarak yabancı dili öğreneceksiniz. Bu sistemi Berlitz uzun yıllardan beri kullanmaktadır ve Dünya Sağlık Örgütü, AIRBUS, BAT, Coca-Cola, DANONE, Google, IBM, MasterCard ve SHELL gibi Dünyanın önde gelen kuruluşları bütün çalışanlarına Berlitz uzaktan yabancı dil eğitimini kullanmaktadır.

Online İspanyolca Kursu

Çocuklar için Online İspanyolca Kursu

Çocuğunuzun İspanyolca eğitiminde Berlitz Dil Okullarının yüz yüze veya online eğitimlerinden faydalanabilirsiniz. Çocuğunuz İspanyolca eğitimini online olarak alabilir ve evinizin konforunda en iyi İspanyolca eğitimine nerede olursanız olun ulaşabilirsiniz.

Çocuklar İçin Online İspanyolca

Online İspanyolca Kursu Fiyatları

Online İspanyolca Kursu

1 seviye yabancı öğretmen ile bire bir özel ders 9.990 TL yerine
8,000
 • Bir seviye egitim
 • Ana dili ispanyolca olan yabanci ogretmenler
 • 40 adet bire bir ozel ders
 • Size ozel atanan tek bir ogretmen ile duzenli takip
 • Dunyanin en iyi online yabanci dil kursu

Online İspanyolca Kursu

1 seviye özel ders ve 6 ay canlı konuşma sınıfları ile 10.780 TL yerine
8,450
 • Bir seviye egitim
 • Ana dili ispanyolca olan yabanci ogretmenler
 • 40 adet bire bir ozel ders
 • Size ozel atanan tek bir ogretmen ile duzenli takip
 • Dunyanin en iyi online yabanci dil kursu
 • 6 ay boyunca haftada 10 saat online canli konusma sinifi
 • 6 ay boyunca haftada 20 saat online canli kocluk ve destek

Online İspanyolca Kursu

1 seviye özel ders ve 12 ay canlı konuşma sınıfları ile 11.130 TL yerine
8,790
 • Bir seviye egitim
 • Ana dili ispanyolca olan yabanci ogretmenler
 • 40 adet bire bir ozel ders
 • Size ozel atanan tek bir ogretmen ile duzenli takip
 • Dunyanin en iyi online yabanci dil kursu
 • 12 ay boyunca haftada 10 saat online canli konusma sinifi
 • 12 ay boyunca haftada 20 saat online canli kocluk ve destek

En İyi İspanyolca Kursunu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İngilizce kursunun eğitim sistemi nasıldır öğrenin.

İyi bir İngilizce kursunun sistemli, planlı ve metodik eğitim vermesi gerekir. Hangi derste hangi konunun işleneceği, ders sonunda öğrencilerin hangi İngilizce konuşma hedefine ulaşacağı belli olmalıdır.

İngilizce öğrenmek vakit alan, planlı ve disiplinli olmayı gerektiren bir süreçtir. Planlı ve programlı gitmeyen, sürekli öğretmen değiştiren, bir gün farklı sistem diğer gün farklı sistem uygulamak sürekli müfredat değiştirmek öğrencilerin İngilizce gelişimini engeller.

Bu nedenle iyi bir İngilizce kursunda tutarlı ve başarısı kanıtlanmış bir programın uygulanması, öğretmen değişikliklerinin olmaması ve derslerin belli bir planda işlenmesi öğrencilerin gelişimi için çok önemlidir.

Berlitz 142 yıllık tecrübesi ile sistematik, planlı ve metodik eğitimleri ile öğrencilerin İngilizce konuşma hedeflerine ulaşmada Dünyanın en iyi ve başarılı dil okuludur.

İngilizce kursu öğretmenlerinin ana dilleri İngilizce mi sorun.

İngilizceyi öğrenmenin en etkili yolunun yurt dışına çıkmak olduğunu duymuşsunuzdur. Özellikle İngiltere, Amerika, Kanada gibi ülkelerde İngilizcenin daha hızlı gelişmesinin nedeni ana dili İngilizce olan kişilerle konuşmaktır.

Benzer şekilde İstanbul’da gideceğiniz İngilizce kursunun öğretmenlerinin de ana dilinin İngilizce olması daha hızlı ve daha doğru İngilizce öğrenmenizi sağlar.

İngilizce kursu seçerken çok dikkatli olmalısınız. Bazı dil okullarında eğitim kadrolarının tamamen “yabancı” olduğu söylense bile Amerikalı, İngiliz veya Kanadalı öğretmen yerine ana dili İngilizce olmayan İngilizceyi sonradan öğrenmiş farklı milletlerden öğretmenler çalışabilmektedir. Kendinize şunu sorun: İngilizceyi sonradan öğrenmiş birinden İngilizceyi ne kadar öğrenebilirsiniz?

Konuşma odaklı İngilizce kurslarını seçin

Klasik İngilizce kursları İngilizce gramer, dil bilgisi ve kelime ezberleme üzerine yoğunlaşırlar. Bunun nedeni bu tarz dil okullarında ana dili İngilizce olan öğretmenlerin olmaması ve bu öğretmenlerin İngilizce konuşma konusunda yetersiz olmalarıdır.

İngilizce gramer, teorik bilgi ve kuralları öğrenmek İngilizceyi konuşmak manasına gelmez.

İngilizce kursunu seçerken dil okulunun eğitim programına ve metoduna bakın. İngilizce kursunda konuşma odaklı mı yoksa gramer ağırlıklı mı eğitim veriliyor öğrenin.

İyi bir İngilizce kursunda konuşma, dinleme, okuma ve yazma için ayrı ayrı sınıflar olmasına gerek yoktur. Eğer böyle bir ayrım varsa o kurstan uzaklaşın. Yabancı dil eğitiminde konuşma ve dinlemenin öncelikli olarak bütün yetilerin tamamı aynı anda geliştirilmelidir.

Konuşma ve dinlemenin öncelikli olduğu bir İngilizce kursu aramalısınız ve en iyi konuşma odaklı İngilizce kursu için ana dili İngilizce olan öğretmenlerin olduğu bir kursu seçmelisiniz.

Konuşma odaklı Berlitz Metodu 142 yıllık deneyimle geliştirilmiştir. Dünyadaki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta, aynı kalitede konuşma odaklı İngilizce eğitimi verilmektedir.

İyi bir İngilizce kursunda öğretmen kalitesi kadar kursta kullanılan İngilizce materyallerin ve kitaplarında kalitesi son derece önemlidir.

Birçok İngilizce kursu, piyasada herkesin bulacağı gramer kitaplarını ders kitabı olarak kullanmaktadır. Fakat İngilizce gramer kitapları ile konuşma odaklı eğitim alamazsınız.

Bazı dil okulları ise öğretmenlerin kendi notlarını ve fotokopilerini İngilizce ders materyali olarak kullanmaktadır. Bu durum standardizasyonu bozmakta, öğretmenden öğretmene eğitim kalitesini değiştirmektedir.

İngilizce kurslarında kullanılan kitap ve materyallerin kalitesi öğretmenlerin öğrencilere verebileceklerini direk etkilemektedir. Yetersiz İngilizce kaynak ile çalışan iyi bir öğretmenin öğrencilere verebileceği sınırlanmakta, sonuç olarak İngilizce kursunun genel kalitesi olumsuz etkilenmektedir.

Derslerde kullanılan İngilizce materyal ve kitapların haricinde öğrencilerin online kaynaklara erişiminin olması İngilizce kursundan alınacak verimin en yüksek seviyede olmasını sağlayacaktır.

İngilizce kursunda ne tip online kaynaklar olduğunu, bu kaynakların ders içi kullanılan kitaplarla bağlantılı ve birbirini tamamlayıcı olup olmadığını araştırın.

Dünyada 72 ülkede bulunan bütün Berlitz şubelerinde aynı materyal, kitap ve online kaynaklar kullanılır. Yani Berlitz’in New York, Londra, Oxford, Dublin gibi şubelerinde İngilizce kursuna giden bir kişi ile aynı kaynaklara sahip olur ve aynı yüksek kaliteli eğitimi alırsınız.

En iyi yabancı dil kursları belli bir tecrübeye sahiptir

Kaliteli hizmet veren firmalar her alanda belli bir tecrübeye sahiptir. Dil kursu seçiminde de tecrübe önemli seçim kriterlerinden biridir.

Global olmayan dil okullarının yaşadığı en büyük problem dil eğitiminde dünyadaki gelişmelerin gerisinde kalmaları, eğitim kalitelerini yükseltememeleri ve nihayetinde teorik bilgi veren klasik dil kursu gibi hareket etmeleridir.

Hangi Yabancı Dil Kursunu Seçmeliyim?

Dil kursu seçimi yaparken global bir dil okuluna gitmeniz birçok konuda endişelerinizi ortadan kaldıracaktır.

Berlitz, 142 yılık 72 ülkede yabancı dil eğitimi veren global bir dil okuludur. Berlitz Dil Okullarının her şubesinde aynı standartta, aynı kalitede, aynı materyaller ile eğitim verilmektedir. İster Almanya, ister Fransa isterse İstanbul şubemizde eğitim alın, her zaman yüksek standartta konuşma odaklı yabancı dil eğitimi alırsınız.

Yabancı dil kursunda sınıf mevcudunun kaç kişi olduğunu öğrenin

Klasik gramer odaklı eğitim veren dil kursları 12-15 kişilik hatta daha kalabalık sınıflarda eğitim vermeye çalışmaktadır.

Unutmayın ki konuşma odaklı yabancı dil eğitimi kalabalık sınıflarda verilemez. Sınıf mevcudu ne kadar artarsa size düşen konuşma pratiği imkanı o kadar azalacaktır.

Berlitz dil okulunda maksimum sınıf mevcudu 10 kişi, ortalama sınıf mevcudu 6-7 kişidir. Böylece sınıftaki her bir öğrencinin maksimum yabancı dil konuşma pratiği yapma imkanı sağlanmaktadır.

Dil kurslarıyla görüşmeden önce kendi seviyenizi ölçebileceğiniz online testler bulunmaktadır.

Berlitz Dil Okullarının bütün dünyada ortak kullandığı online yabancı dil seviye belirleme testini bu amaç için kullanabilirsiniz. Yabancı dil seviye belirleme testi sonucu size test sonunda mail olarak bildirilmektedir. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca dilleri için seviye belirleme testine başlamak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Yabancı Dil Online Seviye Belirleme Testi

Berlitz online seviye belirleme testi ile okuma, yazma, dinleme konularında seviyenizi yüksek doğrulukla ölçebiliyoruz.

Yabancı dil konuşma testi için ise sizi şubemize davet etmemiz gerekmektedir.

Yabancı dil konuşma testi global olarak 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta yapılmaktadır. Böylece dünyadaki hangi Berlitz şubesine giderseniz gidin yabancı dil seviyeniz aynı standartta yüksek doğrulukta ölçülmektedir.

Yabancı dil öğrenmede nitelik nicelikten önemlidir

Bazı yabancı dil kursları bir kurda yüzlerce ders saati eğitim vaat etmektedir.

Bu kadar uzun sürelere gerçekten ihtiyacınız var mı kendinize sorun.

Örneğin üniversitede veya lisede yabancı dil hazırlık sınıfı okuyan bir öğrenci günde 8 saat, haftada 40 saat ve bir eğitim yılında yaklaşık 1.500 saat yabancı dil dersi görür. Sonuç ise yine aynıdır: Anlıyoruz ama konuşamıyoruz.

İyi bir dil kursunda uzun uzun ders anlatmasına gerek yoktur. Önemli olan dersin nasıl yapıldığı, ders hedeflerine ulaşılıp ulaşılmadığıdır.

Berlitz Dil Okulları , global tecrübesi ve başarısı kanıtlanmış etkin ve hızlı Berlitz Metodu® ile 142 yıldır insanların akıcı yabancı dil konuşmasını sağlamaktadır.

İşinize Yarayan İş İspanyolcası

Özel İspanyolca kursunda talep ederseniz iş İspanyolcası eğitimi alabilirsiniz. İş İspanyolcası eğitimleri satış, pazarlama, insan kaynakları, finans, planlama, toplantı yönetimi gibi günümüz iş dünyası için gerekli olan yeteneklerin başarılı bir sentezini sunar.

 

İstanbul Merkezi Konum

Bire bir özel İspanyolca derslerinizi İstanbul Avrupa Yakasında Şişli Gayrettepe’de bulunan şubemizde alabilirsiniz.
Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu, Levent, Maslak, Sarıyer, Kadıköy, Ataşehir ve çevre ilçelerden kolaylıkla şubemize ulaşabilirsiniz.

 

En İyi Özel İspanyolca Kursuna Kolaca Ulaşın

Berlitz İstanbul şubesi Metrobüs ve Metro hatlarının kesişiminde yer almaktadır. En iyi İspanyolca kursu için Metrobüs ile gelişte Zincirlikuyu veya Mecidiyeköy durağında, Metro ile gelişte ise Gayrettepe veya Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz.

Dünyanın En İyi Özel İspanyolca Kursu İstanbul’da

Dünyanın önde gelen çok uluslu şirketleri yabancı dil eğitim projelerinde global olarak Berlitz ile çalışmaktadır. Şirket çalışanları yorumlarında Berlitz’i en iyi İspanyolca kursu olarak ifade ederek, Berlitz dil kurslarını önermekte ve tavsiye etmektedir.

Mustafa Kemal Atatürk’ün Berlitz İstanbul dil okuluna 4 Ocak 1930 tarihinde dil eğitiminde gösterilen başarılardan dolayı gönderdiği teşekkür mektubu, Berlitz’in en iyi dil okulu olduğunun tasdikidir.

Amerika Birleşik Devletleri yurt dışında görev yapan sivil ve askeri personelinin (büyük elçilik, konsolosluk, askeri ataşelik gibi) yabancı dil eğitimleri için bütün Dünyada Berlitz Dil Okulları ile çalışmaktadır. ABD ve Berlitz arasında imzalanan sözleşmeye ve yabancı dil kursu fiyatlarına ulaşmak için Berlitz Global sitesini ziyaret edebilirsiniz..

Berlitz İspanyolca Kursunun Farklılıkları

Berlitz özel İspanyolca kursunu sizin için ideal bir seçenek haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri İspanyolca dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif İspanyolca konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ve yabancı öğretmeniniz sayesinde özel İspanyolca derslerinde aktif İspanyolca konuşarak, İspanyolcada hızlı ve başarılı bir gelişim sağlarsınız.

Aktif İspanyolca konuşma

Anadili İspanyolca olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı İspanyolca dersleri

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim

Online İspanyolca Ders Seçeneği

Bire Bir Özel İspanyolca Kursu Başvuru Formu

Bire bir özel İspanyolca Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

 


Basvuru Formu
Item added to cart.
0 items -  0.00