Neden Berlitz İngilizce Kursu?

İstanbul'un En İyi İngilizce Kursu

En iyi İngilizce kursu için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili İngilizce olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile İngilizceyi İstanbul’da konuşarak öğrenin.

Berlitz Globalin İngilizce konuşulan ülkeler olan Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya'daki şubelerindeki eğitimlerle aynı kalitede, aynı standartta ve aynı materyallerle en iyi İngilizce kursunu İstanbul’da alarak akıcı İngilizce konuşabilirsiniz.

Global DeneyimBerlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli İngilizce eğitimi ile eş anlamlıdır. Dünya’nın önde gelen lider firmalarının çoğu uzun yıllardır Berlitz tercih ve tavsiye etmektedir.
Dünyanın En Büyük ve En İyi İngilizce Kursu70 ülkede 600 şubesi ile Berlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okuludur.
Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®Berlitz Metodu®, gerçek hayat senaryoları üzerine kuruludur, İngilizce konuşma ve dinlemeyi temel alır, bu yetiler İngilizce okuma ve yazma ile desteklenir. Bu metodu geliştiren ve ilk uygulayan Berlitz'dir.
İngilizce Seviyelerİngilizce seviyeniz Berlitz’in bütün Dünya’da ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve size en uygun seviyeden eğitimlere başlamanız garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz

İngilizce Seviyenizi Öğrenin

Berlitz Metodu®, öğrencilerin İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve İngilizcenin doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesi için planlanmıştır.

Ana dili İngilizce olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan İngilizce öğrenebilirsiniz.

Native ÖğretmenlerBerlitz öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve deneyimli öğretmenlerden seçilir. İngilizce eğitimlerine ana dili İngilizce olan öğretmenler girmektedir.
İngilizce Ders Materyalleriİngilizce gramer kitapları ile konuşma odaklı eğitim alamazsınız. Berlitz eğitiminizde konuşma odaklı orijinal Berlitz İngilizce kitaplarına ve online materyallere sahip olursunuz. Sınıf içi aktivitelerinizde kullanacağınız kitapların yanında sınıf dışı çalışmalarınızı desteklemek için Berlitz online yabancı dil kaynakları kullanımınıza açılır.
Eğitim DöngüsüEğitime yapılmış olan yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgi ve belgelendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. Eğitim süreci içerisinde öğrenme konusunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının performansı hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.
Yüksek StandartlarBerlitz, Londra, New York, Paris, İstanbul ve diğer bütün şubelerinde aynı yüksek standartta konuşma odaklı İngilizce eğitim vermektedir.

İşinize Yarayan İş İngilizcesi

İngilizce grup derslerimizde upper-intermediate ve üstü seviyelerde iş İngilizcesi öğrenirsiniz. İş İngilizcesi modüllerimiz satış, pazarlama, insan kaynakları, finans, planlama, toplantı yönetimi gibi günümüz iş dünyası için gerekli olan İngilizce konuşma yeteneklerinin geliştirilmesini sağlar.

Dünya’nın En İyi İngilizce Kursu İstanbul’da

Dünya'nın önde gelen çok uluslu şirketleri yabancı dil eğitim projelerinde global olarak Berlitz ile çalışmaktadır. Şirket çalışanları yorumlarında Berlitz’i en iyi İngilizce kursu (dil okulu) olarak ifade ederek, Berlitz dil kurslarını tercih ve tavsiye etmektedir.

Mustafa Kemal Atatürk’ün Berlitz İstanbul dil okuluna 4 Ocak 1930 tarihinde dil eğitiminde gösterilen başarılardan dolayı gönderdiği teşekkür mektubu, Berlitz’in en iyi dil okulu olduğunun tasdikidir.

Amerika Birleşik Devletleri yurtdışında görev yapan sivil ve askeri personelinin (büyük elçilik, konsolosluk, askeri ataşelik gibi)  yabancı dil eğitimleri için bütün Dünyada Berlitz Dil Okulları ile çalışmaktadır. ABD ve Berlitz arasında imzalanan sözleşmeye ve yabancı dil kursu fiyatlarına ulaşmak için Berlitz Global sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yabancı dil konuşabilen kendine güvenen bir kadın

Berlitz İngilizce Kursunun Farklılıkları

Berlitz İngilizce kursunu sizin için en iyi İngilizce kursu haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri İngilizce dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif İngilizce konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ile merkezimizde aktif İngilizce konuşur, böylelikle bireysel veya grup olarak, İngilizcede hızlı ve başarılı bir gelişim sağlarsınız.

Aktif İngilizce konuşma

Anadili İngilizce olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı dersler

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.

 
 

Dünya’nın En İyi İngilizce Kursu İstanbul’da

Dünyanın ortak dilinin İngilizce olduğu ve sosyal yaşamdan ticarete kadar her alanda karşımıza çıktığı tartışma götürmeyen bir gerçektir. Harvard Business Review dergisinin Mayıs 2012 tarihli “Global Business Speaks English” başlıklı makalesinde ana dil olarak İngilizce konuşulmayan ülkelerde merkezleri olan birçok çok uluslu firmanın ortak dil olarak İngilizce kullandığı belirtilmektedir. Bu firmalar arasında Hollanda merkezli uçak üretim firması Airbus, Almanya merkezli Mercedes markasının sahibi olan otomotiv firması Daimler, Fransız otomobil üreticisi Renault, Koreli cep telefonu üreticisi Samsung, Almanya merkezli yazılım firması SAP gibi birçok firmanın şirket içi kullandığı dil İngilizcedir.

Kişisel gelişimiz, kariyeriniz, yeni bir iş bularak veya terfi alarak daha yüksek maaşlar kazanabilmeniz için İngilizce konuşmanız gerekmektedir.

Yüksek standartta hayat kalitesine ulaşılması için öğrenilmesi mecburi olan bu dili başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ve ana dili İngilizce olan Berlitz öğretmenleri ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan öğrenebilir, isterseniz iş İngilizcesi modüllerimiz ile derslerinizi özelleştirebilir, böylece mesleğinize ve hedeflerinize uygun dil eğitimi alabilirsiniz.

Bire bir özel dersler yabancı dil yeteneğinde ustalaşmak için en etkili yöntemdir. Ana dili hedef diliniz olan öğretmenlerimiz, kişisel ihtiyaçlarınıza odaklanır. Ana dili İngilizce olan özel öğretmeniniz her bir dersin en az %50’sinde sizin konuşmanızı sağlayarak akıcılığınızı ve kendinize güvenmenizi sağlar.

Kursun içeriği, öğrenme hızı ve kurs türü seviyenize ve hedeflerinize göre belirlenir. Örneğin; ders programı broşürler, yazışmalar, sunumlar gibi şirkette kullandığınız materyalleri içerebilir.

Berlitz bire bir özel yabancı dil dersleri, dil hedeflerine mümkün olan en kısa zamanda ulaşması gereken bireyler için en ideal kurs türüdür.