Neden Berlitz Fransızca Kursu?

İstanbul'un En İyi Fransızca Kursu

En iyi Fransızca kursu için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili Fransızca olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile Fransızcayı İstanbul’da konuşarak öğrenin.

Berlitz Globalin Fransızca konuşulan ülkeler olan Fransa, Kanada, Belçika gibi ülkelerdeki şubeleriyle aynı kalitede, aynı standartta ve aynı materyallerle en iyi Fransızca kursunu İstanbul’da alarak akıcı Fransızca konuşabilirsiniz.

Global DeneyimBerlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli Fransızca dil eğitimi ile eş anlamlıdır. Dünya’nın önde gelen lider firmalarının çoğu uzun yıllardır Berlitz ile çalışmakta ve Berlitz'i tavsiye etmektedir.
Dünyanın En Büyük ve En İyi Dil Okulu70 ülkede 600 şubesi ile Berlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okuludur.
Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®Berlitz Metodu®, gerçek hayat senaryoları üzerine kuruludur, Fransızca konuşma ve dinlemeyi temel alır, bu yetiler okuma ve yazma ile desteklenir. Bu metodu geliştiren ve ilk uygulayan Berlitz'dir.
Fransızca SeviyelerFransızca seviyeniz Berlitz’in bütün Dünya’da ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve size en uygun seviyeden eğitimlere başlamanız garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz

Fransızca Seviyenizi Öğrenin

Berlitz Metodu®, öğrencilerin Fransızca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve Fransızcanın doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesi için planlanmıştır.

Ana dili Fransızca olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan Fransızca öğrenebilirsiniz.

Native ÖğretmenlerBerlitz öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve deneyimli öğretmenlerden seçilir. Fransızca eğitimlerine ana dili Fransızca olan öğretmenler girmektedir.
Fransızca Ders MateryalleriFransızca gramer kitapları ile konuşma odaklı eğitim alamazsınız. Berlitz eğitiminizde konuşma odaklı orijinal Berlitz Fransızca kitaplarına ve online çalışma materyallerine sahip olursunuz. Sınıf içi aktivitelerinizde kullanacağınız kitapların yanında sınıf dışı çalışmalarınızı desteklemek için Berlitz Fransızca online yabancı dil kaynakları kullanımınıza açılır.
Eğitim DöngüsüFransızca eğitimine yapılmış olan yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgi ve belgelendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. Fransızca eğitim süreci içerisinde öğrenme konusunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının performansı hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.
Yüksek StandartlarBerlitz, Londra, New York, Paris, İstanbul ve diğer bütün şubelerinde aynı yüksek standartta konuşma odaklı Fransızca eğitimi vermektedir.

İşinize Yarayan Fransızca Kursu

Berlitz Fransızca kursunda işinize yarayan Fransızca öğrenirsiniz. Berlitz Globalin Dünyanın önde gelen çok uluslu firmaları ile ortak geliştirdiği Fransızca eğitim modülleri sayesinde iş dünyası için gerekli olan Fransızca konuşma becerilerinizi geliştirirsiniz.

Dünya’nın En İyi Fransızca Kursu İstanbul’da

Dünya'nın önde gelen çok uluslu şirketleri Fransızca eğitim projelerinde global olarak Berlitz ile çalışmaktadır. Şirket çalışanları yorumlarında Berlitz’i en iyi Fransızca kursu (dil okulu) olarak ifade ederek, Berlitz Fransızca kurslarını tercih ve tavsiye etmektedir.

Mustafa Kemal Atatürk’ün Berlitz İstanbul dil okuluna 4 Ocak 1930 tarihinde dil eğitiminde gösterilen başarılardan dolayı gönderdiği teşekkür mektubu, Berlitz’in en iyi dil okulu olduğunun tasdikidir.

Amerika Birleşik Devletleri yurtdışında görev yapan sivil ve askeri personelinin (büyük elçilik, konsolosluk, askeri ataşelik gibi)  yabancı dil eğitimleri için bütün Dünyada Berlitz Dil Okulları ile çalışmaktadır. ABD ve Berlitz arasında imzalanan sözleşmeye ve yabancı dil kursu fiyatlarına ulaşmak için Berlitz Global sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yabancı dil konuşabilen kendine güvenen bir kadın

Berlitz Fransızca Kursunun Farklılıkları

Berlitz Fransızca kursunu sizin için en iyi Fransızca kursu haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri Fransızca dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif Fransızca konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ile aktif Fransızca konuşur, böylelikle bireysel veya grup olarak, Fransızcada hızlı ve başarılı bir gelişim sağlarsınız.

Aktif Fransızca konuşma

Anadili Fransızca olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı dersler

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.

 
 

Dünya’nın En İyi Fransızca Kursu İstanbul’da

Dünyada İngilizceden sonra en çok öğrenilen ve kullanılan dil Fransızcadır. İkinci bir dil öğrenmek isteyenler için Fransızca önemli ve geçerli bir seçenektir. Fransızca siyaset ve diplomaside İngilizce ile birlikte neredeyse eşit ağırlığa sahiptir. Öyle ki Avrupa Birliği, NATO, Birleşmiş Milletler ve daha birçok uluslararası kuruluşun İngilizce ile birlikte resmi dilidir.

Fransızca, Fransa, Kanada, Belçika, İsviçre ve Lüksemburg’un da aralarında olduğu 29 ülkenin resmi dilidir. Bu ülkelerin kişi başına gelir seviyesi Dünyanın en yüksek ülkeleridir ve nüfusları gün geçtikçe yaşlanmaktadır. Bu nedenle üniversiteden mezun olmuş, meslek sahibi gençlere çalışma vizesi imkanları sağlanmaktadır. Bu programlara başvurular puanlama sistemi ile değerlendirilmekte ve Fransızca konuşma ek puan alarak avantaj sağlamaktadır.

Özellikle Fransız iş ortakları ile ilişkilerini geliştirmek isteyen, Fransız firmalarında çalışmak isteyen, Fransa’da yüksek lisans programlarından kabul almak isteyen, Afrika bölgesine ihracat yapmak veya arttırmak isteyen kişilerin Fransızca konuşması büyük avantajlar sağlayacaktır.

Günümüzde iş bulmanın ve kariyer basamaklarında ilerlemenin birinci şartı yabancı dil bilgisidir. Dünyanın küresel dili olarak kabul edilen İngilizceyi birçok öğrenci ve çalışan konuşmaktadır. Bu nedenle birçok şirket ikinci yabancı dil bilgisini iş başvuruş yapan adaylarda istemektedir. İkinci yabancı dil bilgisi bu şirketler için mezun olunan üniversiteden ve bölümden daha önemli bir hal almıştır.

Berlitz’in bire bir özel Fransızca dersleriyle, başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ve ana dili Fransızca olan Berlitz öğretmenleri ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan Fransızca öğrenebilirsiniz.

Bire bir özel dersler yabancı dil yeteneğinde ustalaşmak için en etkili yöntemdir. Ana dili Fransızca olan öğretmenlerimiz, kişisel ihtiyaçlarınıza odaklanır. Öğretmeniniz her bir dersin en az %50’sinde sizin konuşmanızı sağlayarak akıcılığınızı ve kendinize güvenmenizi sağlar.

Kursun içeriği, öğrenme hızı ve kurs türü seviyenize ve hedeflerinize göre belirlenir. Örneğin; ders programı broşürler, yazışmalar, sunumlar gibi şirkette kullandığınız materyalleri içerebilir.

Berlitz bire bir özel yabancı dil dersleri, dil hedeflerine mümkün olan en kısa zamanda ulaşması gereken bireyler için en ideal kurs türüdür.

Berlitz bire bir özel yabancı dil dersleri, dil hedeflerine mümkün olan en kısa zamanda ulaşması gereken bireyler için en ideal kurs türüdür. Bire bir özel Fransızca derslerinizi yüz yüze, Berlitz sanal sınıflarında veya Skype üzerinden alabilirsiniz.