En İyi Fransızca Kursu - Özel Öğretmen ile Berlitz Kalitesinde

Özel Fransızca Kursu
Online Eğitim Seçeneğiyle

Neden Berlitz Özel Fransızca Kursu?

En iyi Fransızca eğitimi için Fransa’ya gitmenize gerek yok! Ana dili Fransızca olan yabancı öğretmenler ile Fransızcayı İstanbul’da konuşarak öğrenin.

Berlitz Dil Okullarının Fransızca konuşulan ülkelerdeki Fransızca kurslarıyla aynı kalitede ve standartta konuşma odaklı Fransızca eğitimini özel ders formatında ve yabancı öğretmenler ile İstanbul’da alabilirsiniz. En iyi Fransızca kursu artık size çok yakın.

Global Deneyim

Berlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli Fransızca eğitimi ile eş anlamlıdır ve Dünyanın en iyi Fransızca kursu olarak ifade edilmektedir. Dünyanın önde gelen çok uluslu firmaları uzun yıllardır Berlitz ile çalışmakta ve çalışanlarına Berlitz’in bire bir özel Fransızca kurslarını önermekte ve tavsiye etmektedir.

Dünyanın En Büyük ve En İyi Dil Okulu

Berlitz 142 yıllık tecrübesi ve 72 ülkedeki global eğitimleri ile bire bir özel Fransızca kurslarında Dünyanın en başarılı ve en iyi kursudur.

Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®

Bütün eğitimlerimizde olduğu gibi bire bir özel Fransızca kurslarımızda Berlitz Metodu® kullanılır. Berlitz Metodu®gerçek hayat senaryoları üzerine kuruludur, Fransızca konuşma, dinlemeyi, okuma ve yazma yeteneklerini eş güdümlü geliştirir. Bu metodu ilk bulan ve en iyi uygulayan Berlitz Dil Okullarıdır.

Fransızca Seviyeler

Fransızca seviyeniz Berlitz Dil Okullarının bütün Dünya’da 72 ülkede ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve en uygun seviyeden bire bir özel Fransızca kursuna başlamanız garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz

Berlitz Metodu®, öğrencilerin Fransızca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesini ve Fransızcanın doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesini sağlar. Özel Fransızca öğretmeniniz derslerinizde maksimum Fransızca konuşma pratiği yapmanızı sağlar.

Ana dili Fransızca olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile özel Fransızca derslerinizde hızlı ve etkili şekilde sıfırdan Fransızca öğreneceksiniz.

Yabancı Öğretmenler

Berlitz öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren yabancı öğretmenlerden seçilir. Bire bir özel Fransızca kurslarına ana dili Fransızca olan yabancı öğretmenler girmektedir..

 

Fransızca Kurs Kitapları

Fransızca gramer kitapları ile konuşma odaklı Fransızca eğitimi alamazsınız. Berlitz Fransızca kursunda fotokopi değil konuşma odaklı orijinal Berlitz kitapları kullanılır. Sınıfta kullanacağınız Fransızca kitapların yanında sınıf dışı çalışmalarınızı desteklemek için Berlitz online yabancı dil kaynakları kullanımınıza açılır.


 

Fransızca Eğitim Döngüsü

Fransızca kursuna yaptığınız yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgilendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. Fransızca kursunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının Fransızca kursunda gösterdiği performans hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.

 

Yüksek Standartta Fransızca Kursu

Berlitz Dil Okullarının, Fransızca konuşulan ülkelerde ve diğer bütün şubelerinde aynı yüksek standartta konuşma odaklı Fransızca kursu verilmektedir.

Online Eğitim Seçeneği

Öğrenmek istediğiniz yabancı dili isterseniz online olarak alabilirsiniz. Sanal sınıf ortamında yapılan yabancı dil kurslarımızın yüz yüze derslerden tek farkı evinizin rahatlığında olmasıdır. Öğretmeninizi bilgisayarda görecek ve Berlitz Metodu kullanarak konuşarak yabancı dili öğreneceksiniz. Bu sistemi Berlitz uzun yıllardan beri kullanmaktadır ve Dünya Sağlık Örgütü, AIRBUS, BAT, Coca-Cola, DANONE, Google, IBM, MasterCard ve SHELL gibi Dünyanın önde gelen kuruluşları bütün çalışanlarına Berlitz uzaktan yabancı dil eğitimini kullanmaktadır.

Online Fransızca Kursu

Çocuklar için Online Fransızca Kursu

Çocuğunuzun Fransızca eğitimi için Berlitz Dil Okullarının yüz yüze veya online eğitimlerinden faydalanabilirsiniz. Çocuğunuz Fransızca eğitimini online olarak alabilir ve evinizin konforunda en iyi Fransızca eğitimine nerede olursanız olun ulaşabilirsiniz.

Çocuklar İçin Online Fransızca

En İyi Fransızca Kursunu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Dil kursunun eğitim sistemi nasıldır öğrenin.

İyi bir dil kursunun sistemli, planlı ve metodik eğitim vermesi gerekir. Hangi derste hangi konunun işleneceği, ders sonunda öğrencilerin hangi dil konuşma hedefine ulaşacağı belli olmalıdır.

Dil öğrenmek vakit alan, planlı ve disiplinli olmayı gerektiren bir süreçtir. Planlı ve programlı gitmeyen, sürekli öğretmen değiştiren, bir gün farklı sistem diğer gün farklı sistem uygulamak sürekli müfredat değiştirmek öğrencilerin İngilizce gelişimini engeller.

Bu nedenle iyi bir dil kursunda tutarlı ve başarısı kanıtlanmış bir programın uygulanması, öğretmen değişikliklerinin olmaması ve derslerin belli bir planda işlenmesi öğrencilerin gelişimi için çok önemlidir.

Berlitz 142 yıllık tecrübesi ile sistematik, planlı ve metodik eğitimleri ile öğrencilerin yabancı dil konuşma hedeflerine ulaşmada Dünyanın en iyi ve başarılı dil okuludur.

Dil kursu öğretmenlerinin ana dillerini sorun

Yabancı dil öğrenmenin en etkili yolunun yurt dışına çıkmak olduğunu duymuşsunuzdur. Özellikle yurt dışında daha hızlı dil öğrenmemizin nedeni yabancı dilde konuşmak zorunda olmamızdır.

Benzer şekilde İstanbul’da gideceğiniz dil kursunun öğretmenlerinin de ana dilinin hedef dilinizde olması daha hızlı ve daha doğru yabancı dili öğrenmenizi sağlar.

Yabancı dil kursu seçerken çok dikkatli olmalısınız. Bazı dil okullarında eğitim kadrolarının tamamen “yabancı” olduğu söylense bile karşınıza öğrenmek istediğiniz dili sonradan öğrenmiş farklı milletlerden öğretmenler çalışabilmektedir. Kendinize şunu sorun: Öğrenmek istediğiniz dili sonradan öğrenmiş birinden mi yoksa ana dili olan birisinden mi öğrenmek istersiniz.

Konuşma odaklı dil kurslarını seçin

Klasik dil kursları gramer, dil bilgisi ve kelime ezberleme üzerine yoğunlaşırlar. Bunun nedeni bu tarz dil okullarında yabancı öğretmenlerin olmaması ve bu öğretmenlerin yabancı dili konuşma konusunda yetersiz olmalarıdır.

Gramer, teorik bilgi ve kuralları öğrenmek yabancı dili konuşmak manasına gelmez.

Yabancı dil kursunu seçerken dil okulunun eğitim programına ve metoduna bakın. Dil kursunda konuşma odaklı mı yoksa gramer ağırlıklı mı eğitim veriliyor öğrenin.

İyi bir dil kursunda konuşma, dinleme, okuma ve yazma için ayrı ayrı sınıflar olmasına gerek yoktur. Eğer böyle bir ayrım varsa o kurstan uzaklaşın. Yabancı dil eğitiminde konuşma ve dinlemenin öncelikli olarak bütün yetilerin tamamı aynı anda geliştirilmelidir.

Konuşma ve dinlemenin öncelikli olduğu bir dil kursu aramalısınız ve en iyi konuşma odaklı dil kursu için yabancı öğretmenlerin olduğu bir kursu seçmelisiniz.

Konuşma odaklı Berlitz Metodu 142 yıllık deneyimle geliştirilmiştir. Dünyadaki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta, aynı kalitede konuşma odaklı yabancı dil eğitimi verilmektedir.

İyi bir yabancı dil kursunda öğretmen kalitesi kadar kursta kullanılan materyallerin ve kitaplarında kalitesi son derece önemlidir.

Birçok dil kursu, piyasada herkesin bulacağı gramer kitaplarını ders kitabı olarak kullanmaktadır. Fakat gramer kitapları ile konuşma odaklı yabancı dil eğitimi alamazsınız.

Bazı dil okulları ise öğretmenlerin kendi notlarını ve fotokopilerini ders materyali olarak kullanmaktadır. Bu durum standardizasyonu bozmakta, öğretmenden öğretmene yabancı dil eğitim kalitesini değiştirmektedir.

Dil kurslarında kullanılan kitap ve materyallerin kalitesi öğretmenlerin öğrencilere verebileceklerini direk etkilemektedir. Yetersiz kaynak ile çalışan iyi bir öğretmenin öğrencilere verebileceği sınırlanmakta, sonuç olarak dil kursunun genel kalitesi olumsuz etkilenmektedir.

Derslerde kullanılan materyal ve kitapların haricinde öğrencilerin online kaynaklara erişiminin olması dil kursundan alınacak verimin en yüksek seviyede olmasını sağlayacaktır.

Dil kursunda ne tip online kaynaklar olduğunu, bu kaynakların ders içi kullanılan kitaplarla bağlantılı ve birbirini tamamlayıcı olup olmadığını araştırın.

Dünyada 72 ülkede bulunan bütün Berlitz şubelerinde aynı materyal, kitap ve online kaynaklar kullanılır. Yani Berlitz’in yurt dışı şubelerinde dil kursuna giden bir kişi ile aynı kaynaklara sahip olur ve aynı yüksek kaliteli eğitimi alırsınız.

En iyi yabancı dil kursları belli bir tecrübeye sahiptir

Kaliteli hizmet veren firmalar her alanda belli bir tecrübeye sahiptir. Dil kursu seçiminde de tecrübe önemli seçim kriterlerinden biridir.

Global olmayan dil okullarının yaşadığı en büyük problem dil eğitiminde dünyadaki gelişmelerin gerisinde kalmaları, eğitim kalitelerini yükseltememeleri ve nihayetinde teorik bilgi veren klasik dil kursu gibi hareket etmeleridir.

Hangi Yabancı Dil Kursunu Seçmeliyim?

Dil kursu seçimi yaparken global bir dil okuluna gitmeniz birçok konuda endişelerinizi ortadan kaldıracaktır.

Berlitz, 142 yılık 72 ülkede yabancı dil eğitimi veren global bir dil okuludur. Berlitz Dil Okullarının her şubesinde aynı standartta, aynı kalitede, aynı materyaller ile eğitim verilmektedir. İster Almanya, ister Fransa isterse İstanbul şubemizde eğitim alın, her zaman yüksek standartta konuşma odaklı yabancı dil eğitimi alırsınız.

Yabancı dil kursunda sınıf mevcudunun kaç kişi olduğunu öğrenin

Klasik gramer odaklı eğitim veren dil kursları 12-15 kişilik hatta daha kalabalık sınıflarda eğitim vermeye çalışmaktadır.

Unutmayın ki konuşma odaklı yabancı dil eğitimi kalabalık sınıflarda verilemez. Sınıf mevcudu ne kadar artarsa size düşen konuşma pratiği imkanı o kadar azalacaktır.

Berlitz dil okulunda maksimum sınıf mevcudu 10 kişi, ortalama sınıf mevcudu 6-7 kişidir. Böylece sınıftaki her bir öğrencinin maksimum yabancı dil konuşma pratiği yapma imkanı sağlanmaktadır.

Dil kurslarıyla görüşmeden önce kendi seviyenizi ölçebileceğiniz online testler bulunmaktadır.

Berlitz Dil Okullarının bütün dünyada ortak kullandığı online yabancı dil seviye belirleme testini bu amaç için kullanabilirsiniz. Yabancı dil seviye belirleme testi sonucu size test sonunda mail olarak bildirilmektedir. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca dilleri için seviye belirleme testine başlamak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Yabancı Dil Online Seviye Belirleme Testi

Berlitz online seviye belirleme testi ile okuma, yazma, dinleme konularında seviyenizi yüksek doğrulukla ölçebiliyoruz.

Yabancı dil konuşma testi için ise sizi şubemize davet etmemiz gerekmektedir.

Yabancı dil konuşma testi global olarak 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta yapılmaktadır. Böylece dünyadaki hangi Berlitz şubesine giderseniz gidin yabancı dil seviyeniz aynı standartta yüksek doğrulukta ölçülmektedir.

Yabancı dil öğrenmede nitelik nicelikten önemlidir

Bazı yabancı dil kursları bir kurda yüzlerce ders saati eğitim vaat etmektedir.

Bu kadar uzun sürelere gerçekten ihtiyacınız var mı kendinize sorun.

Örneğin üniversitede veya lisede yabancı dil hazırlık sınıfı okuyan bir öğrenci günde 8 saat, haftada 40 saat ve bir eğitim yılında yaklaşık 1.500 saat yabancı dil dersi görür. Sonuç ise yine aynıdır: Anlıyoruz ama konuşamıyoruz.

İyi bir dil kursunda uzun uzun ders anlatmasına gerek yoktur. Önemli olan dersin nasıl yapıldığı, ders hedeflerine ulaşılıp ulaşılmadığıdır.

Berlitz Dil Okulları , global tecrübesi ve başarısı kanıtlanmış etkin ve hızlı Berlitz Metodu® ile 142 yıldır insanların akıcı yabancı dil konuşmasını sağlamaktadır.

İşinize Yarayan Fransızca

 

İstanbul Merkezi Konum

Bire bir özel Fransızca derslerinizi İstanbul Avrupa Yakasında Şişli Gayrettepe’de bulunan şubemizde alabilirsiniz.
Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu, Levent, Maslak, Sarıyer, Kadıköy, Ataşehir ve çevre ilçelerden kolaylıkla şubemize ulaşabilirsiniz.

 

En İyi Özel Fransızca Kursuna Kolaca Ulaşın

Berlitz İstanbul şubesi Metrobüs ve Metro hatlarının kesişiminde yer almaktadır. En iyi Fransızca kursu için Metrobüs ile gelişte Zincirlikuyu veya Mecidiyeköy durağında, Metro ile gelişte ise Gayrettepe veya Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz.

Dünyanın En İyi Fransızca Kursu İstanbul’da

Dünyanın önde gelen çok uluslu şirketleri yabancı dil eğitim projelerinde global olarak Berlitz ile çalışmaktadır. Şirket çalışanları yorumlarında Berlitz’i en iyi Fransızca kursu olarak ifade ederek, Berlitz dil kurslarını önermekte ve tavsiye etmektedir.

Mustafa Kemal Atatürk’ün Berlitz İstanbul dil okuluna 4 Ocak 1930 tarihinde dil eğitiminde gösterilen başarılardan dolayı gönderdiği teşekkür mektubu, Berlitz’in en iyi dil okulu olduğunun tasdikidir.

Amerika Birleşik Devletleri yurt dışında görev yapan sivil ve askeri personelinin (büyük elçilik, konsolosluk, askeri ataşelik gibi) yabancı dil eğitimleri için bütün Dünyada Berlitz Dil Okulları ile çalışmaktadır. ABD ve Berlitz arasında imzalanan sözleşmeye ve yabancı dil kursu fiyatlarına ulaşmak için Berlitz Global sitesini ziyaret edebilirsiniz..

Berlitz Fransızca Kursunun Farklılıkları

Berlitz özel Fransızca kursunu sizin için ideal bir seçenek haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri Fransızca dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif Fransızca konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ve yabancı öğretmeniniz sayesinde özel Fransızca derslerinde aktif Fransızca konuşarak, Fransızcada hızlı ve başarılı bir gelişim sağlarsınız.

Aktif Fransızca konuşma

Anadili Fransızca olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı Fransızca dersleri

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim

Özel Online Ders Seçeneği

Bire Bir Özel Fransızca Kursu Başvuru Formu

Bire bir özel Fransızca Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

 


Basvuru Formu
Item added to cart.
0 items -  0.00