Dünya’nın En İyi Almanca Kursu İstanbul’da

Almanya mühendislik ve teknoloji alanında Dünyanın lider ülkesidir. Almanya ekonomisi Avrupa Birliğinin en büyük, Dünyanın ise dördüncü büyük ekonomisidir. Türkiye’nin dış ticaretinin büyük bir bölümü Almanya ile yapılmaktadır. Birçok Alman çok uluslu firmanın Türkiye’de direk yatırımları ve üretim tesisleri bulunmaktadır.

Avrupa Birliğinde en çok konuşulan dil Almancadır ve Almanya harici Avusturya, Lüksemburg, Lihtenştayn, Belçika ve daha birçok yerde Almanca resmi dil olarak kullanılmaktadır.

Almanca konuşmak için birçok mantıklı sebep sayabiliriz. İş ortaklarınızla Almanca iletişim kurarak iş ilişkilerinizi geliştirebilir, başarılarınızı arttırabilirsiniz. Almanca konuşmanız uluslar arası Alman firmaları için talep edilen bir çalışan olmanızı sağlayarak bu firmalardan iş teklifi alma şansınızı arttırır böylece daha iyi bir kariyere ve daha yüksek maaşlara sahip olabilirsiniz. Eğer turizm sektöründe kariyer hedefliyorsanız veya çalışıyorsanız Almanca konuşmanız diğer ülke turistlerine göre daha çok para harcayan Alman turistlerle doğru iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Almanya, akademik araştırmalara en çok destek veren ülkelerden biridir ve bu desteklerden yararlanabilmeniz için iyi derecede Almanca bilmeniz gerekmektedir. Alman üniversiteleri yabancı öğrencilere yüksek öğrenim bursu sağlamakta, özellikle Almanca konuşan öğrenciler burslardan öncelikle yararlanmaktadır. Alman hükümeti Almanya’ya yerleşmek isteyen gençler için belirli mesleklerde çalışma izni sağlamaktadır. Almanca bilmeniz bu uygulamalardan yararlanmanızı kolaylaştıracaktır.

Berlitz’in bire bir özel Almanca dersleriyle, başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ve ana dili Almanca olan Berlitz öğretmenleri ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan Almanca öğrenebilirsiniz.

Bire bir özel dersler yabancı dil yeteneğinde ustalaşmak için en etkili yöntemdir. Ana dili Almanca olan öğretmenlerimiz, kişisel ihtiyaçlarınıza odaklanır. Öğretmeniniz her bir dersin en az %50’sinde sizin konuşmanızı sağlayarak akıcılığınızı ve kendinize güvenmenizi sağlar.

Kursun içeriği, öğrenme hızı ve kurs türü seviyenize ve hedeflerinize göre belirlenir. Örneğin; ders programı broşürler, yazışmalar, sunumlar gibi şirkette kullandığınız materyalleri içerebilir. Berlitz’in iş Almancası modülleri ile İnsan Kaynakları, Finans ve Muhasebe ve Satış ve Pazarlama alanlarına yönelik Almanca öğrenebilirsiniz.

Orta seviyeden sonra iş Almancası modüllerinde eğitim alabilirsiniz.

Berlitz bire bir özel yabancı dil dersleri, dil hedeflerine mümkün olan en kısa zamanda ulaşması gereken bireyler için en ideal kurs türüdür. Bire bir özel Almanca derslerinizi yüz yüze, Berlitz sanal sınıflarında veya Skype üzerinden alabilirsiniz.

Neden Berlitz Almanca Kursu?

İstanbul'un En İyi Almanca Kursu

En iyi Almanca eğitimi için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili Almanca olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile Almancayı İstanbul’da konuşarak öğrenin.

Berlitz Globalin Almanca konuşulan ülkeler olan Almanya ve Avusturya gibi ülkelerdeki şubelerindeki eğitimlerle aynı kalitede, aynı standartta ve aynı materyallerle en iyi Almanca kursunu İstanbul’da alarak akıcı Almanca konuşabilirsiniz.

Global DeneyimBerlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli Almanca konuşma eğitimi ile eş anlamlıdır. Dünya’nın önde gelen lider firmalarının çoğu uzun yıllardır Berlitz ile çalışmakta ve Berlitz'i tavsiye etmektedir.
Dünyanın En Büyük ve En İyi Dil Okulu70 ülkede 600 şubesi ile Berlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okuludur.
Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®Berlitz Metodu®, gerçek hayat senaryoları üzerine kuruludur, Almanca konuşma ve dinlemeyi temel alır, bu yetiler okuma ve yazma ile desteklenir. Bu metodu geliştiren ve ilk uygulayan Berlitz'dir.
SeviyelerAlmanca seviyeniz Berlitz’in bütün Dünya’da ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve size en uygun seviyeden eğitimlere başlamanız garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz

Seviyenizi Öğrenin

Berlitz Metodu®, öğrencilerin Almanca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve Almancanın doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesi için planlanmıştır.

Ana dili Almanca olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan Almanca öğrenebilirsiniz.

Native ÖğretmenlerBerlitz öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve deneyimli öğretmenlerden seçilir. Almanca derslerine ana dili Almanca olan öğretmenler girmektedir.
Almanca Ders MateryalleriGramer kitapları ile konuşma odaklı eğitim alamazsınız. Berlitz eğitiminizde konuşma odaklı orijinal Berlitz Almanca kitaplarına ve online çalışma materyallerine sahip olursunuz. Sınıf içi aktivitelerinizde kullanacağınız kitapların yanında sınıf dışı çalışmalarınızı desteklemek için Berlitz online yabancı dil kaynakları kullanımınıza açılır.
Eğitim DöngüsüEğitime yapılmış olan yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgi ve belgelendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. Eğitim süreci içerisinde öğrenme konusunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının performansı hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.
Yüksek StandartlarBerlitz, Londra, New York, Paris, Berlin, İstanbul ve diğer bütün şubelerinde aynı yüksek standartta konuşma odaklı Almanca eğitimi vermektedir.

İşinize Yarayan İş Almancası

Berlitz Almanca kursunda işinize yarayan Almanca öğrenirsiniz. Berlitz Globalin Dünyanın önde gelen çok uluslu firmaları ile ortak geliştirdiği Almanca eğitim modülleri sayesinde iş dünyası için gerekli olan Almanca konuşma becerilerinizi geliştirirsiniz.

Dünya’nın En İyi Almanca Kursu İstanbul’da

Dünya’nın önde gelen kurum ve kuruluşları 141 yıldır Berlitz kalitesine güvenmekte ve Berlitz’i Dünya’nın en iyi Almanca kursu ve dil okulu olarak ifade etmektedir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Berlitz İstanbul dil okuluna gönderdiği teşekkür mektubu, Berlitz’in en iyi dil okulu olduğunun tasdikidir.

Amerika Birleşik Devletleri yurtdışında görev yapan askeri ve sivil personelinin görev bölgelerinde konuşulan yerel dili öğrenmeleri için bütün Dünyanın En İyi Dil Kursu Berlitz ile çalışmaktadır. ABD ve Berlitz arasında imzalanan sözleşme ve yabancı dil kursu fiyatları halka açıktır ve GSA linkinden ulaşılabilir.

Ünlü Berlitz öğrencileri arasında birçok devlet başkanı (Süleyman Demirel mükemmel İngilizceyi Berlitz’te öğrenmiştir),  kraliyet ailesi üyeleri, işadamları, sanatçılar ve ünlüler yer almaktadır.

Yabancı dil konuşabilen kendine güvenen bir kadın

Berlitz Almanca Kursunun Farklılıkları

Berlitz Almanca kursunu sizin için en iyi Almanca kursu haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri Almanca dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif Almanca konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ile  aktif Almanca konuşur, böylelikle Almancada hızlı ve başarılı bir gelişim sağlarsınız.

Aktif Almanca konuşma

Anadili Almanca olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı dersler

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.