Berlitz Almanca Kursu Öğrencisi Ben'in Yorumları

En iyi Almanca eğitimi için Almanya'ya gerek yok! Ana dili Almanca olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile Almancayı İstanbul’da konuşarak öğrenin.

Berlitz Almanca kursu, özel ders formatında ana dili Almanca olan yabancı öğretmenler ile  yüz yüze veya sanal sınıflarda uzaktan eğitim formatında yapılmaktadır.

Bire bir özel dersler Almanca dilini öğrenmek için en etkili ve hızlı yöntemdir. Başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ve ana dili Almanca olan Berlitz öğretmenleriyle özel Almanca kursunda hızlı ve etkili şekilde Almanca öğrenebilirsiniz.

Neden Berlitz Almanca Kursu?

İstanbul'un En İyi Almanca Kursu

Berlitz Globalin Almanca konuşulan ülkeler olan Almanya ve Avusturya gibi ülkelerdeki şubelerindeki eğitimlerle aynı kalitede, aynı standartta ve aynı materyallerle en iyi Almanca kursunu İstanbul’da alarak akıcı Almanca konuşabilirsiniz.

Global DeneyimBerlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli Almanca kursu ile eş anlamlıdır. Dünyanın önde gelen lider firmaları uzun yıllardır Berlitz Almanca kurslarından faydalanmakta ve Berlitz kurslarını tavsiye etmektedir.
Dünyanın En Büyük ve En İyi Dil Okulu142 yıllık deneyimi ile Berlitz Dünyada 72 ülkede aynı standartlarda eğitim veren global bir dil okuludur.
Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®Berlitz Metodu®, gerçek hayat senaryoları üzerinden Almanca eğitimini sağlar. Kursta Almanca konuşma ve dinleme temel alınır, bu yetiler okuma ve yazma ile desteklenir. Konuşma odaklı yabancı dil eğitimini geliştiren ve ilk uygulayan dil okulu Berlitz'dir.
Almanca SeviyelerAlmanca seviyeniz Berlitz’in bütün Dünya’da ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve en uygun seviyeden eğitime başlamanız garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi aşağıdaki linkten ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz

Seviyenizi Öğrenin

Berlitz Metodu®, öğrencilerin Almanca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve Almancanın doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesi için geliştirilmiştir.

Ana dili Almanca olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan Almanca öğrenebilirsiniz.

Native ÖğretmenlerBerlitz öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulaması konusunda özel eğitim almış deneyimli yabancı öğretmenlerden seçilir. Almanca derslerine ana dili Almanca olan öğretmenler girmektedir.
Almanca Ders MateryalleriAlmanca gramer kitapları ile konuşma odaklı eğitim alamazsınız. Berlitz eğitiminizde konuşma odaklı orijinal Berlitz Almanca kitaplarına ve online çalışma materyallerine sahip olursunuz. Sınıf içi aktivitelerinizde kullanacağınız kitapların yanında sınıf dışı çalışmalarınızı desteklemek için Berlitz online Almanca kaynakları kullanımınıza açılır.
Almanca Eğitim DöngüsüEğitime yapılmış olan yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgi ve belgelendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. Eğitim süreci içerisinde Almanca öğrenme konusunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının Almanca kursunda gösterdikleri gelişim hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.
Yüksek StandartlarBerlitz faaliyet gösterdiği 72 ülkede aynı standartta Almanca eğitimi vermektedir.
Berlitz İstanbul'da Almanya'da bulunan şubelerimizle aynı yüksek standartta konuşma odaklı Almanca kursu verilmektedir.

İşinize Yarayan İş Almancası

Berlitz Almanca kursunda işinize yarayan Almanca öğrenirsiniz. Berlitz Globalin Dünyanın önde gelen çok uluslu firmaları ile ortak geliştirdiği Almanca eğitim modülleri sayesinde iş dünyası için gerekli olan Almanca konuşma becerilerinizi geliştirirsiniz.

Dünya’nın En İyi Almanca Kursu İstanbul’da

Dünya'nın önde gelen çok uluslu şirketleri yabancı dil eğitim projelerinde global olarak Berlitz ile çalışmaktadır. Şirket çalışanları yorumlarında Berlitz’i en iyi Almanca kursu (dil okulu) olarak ifade ederek, Berlitz Almanca kurslarını tercih ve tavsiye etmektedir.

Mustafa Kemal Atatürk’ün Berlitz İstanbul dil okuluna 4 Ocak 1930 tarihinde dil eğitiminde gösterilen başarılardan dolayı gönderdiği teşekkür mektubu, Berlitz’in en iyi dil okulu olduğunun tasdikidir.

Amerika Birleşik Devletleri yurtdışında görev yapan sivil ve askeri personelinin (büyük elçilik, konsolosluk, askeri ataşelik gibi)  yabancı dil eğitimleri için bütün Dünyada Berlitz Dil Okulları ile çalışmaktadır. ABD ve Berlitz arasında imzalanan sözleşmeye ve yabancı dil kursu fiyatlarına ulaşmak için Berlitz Global sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yabancı dil konuşabilen kendine güvenen bir kadın

Berlitz Almanca Kursunun Farklılıkları

Berlitz Almanca kursunu sizin için en iyi Almanca kursu haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri Almanca dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif Almanca konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ile  aktif Almanca konuşur, böylelikle Almancada hızlı ve başarılı bir gelişim sağlarsınız.

Aktif Almanca konuşma

Anadili Almanca olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı dersler

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim

Başvuru Formu

Yabancı dil kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.

 
 

Dünya’nın En İyi Almanca Kursu İstanbul’da

Almanya mühendislik ve teknoloji alanında Dünyanın lider ülkesidir. Almanya ekonomisi Avrupa Birliğinin en büyük, Dünyanın ise dördüncü büyük ekonomisidir. Türkiye’nin dış ticaretinin büyük bir bölümü Almanya ile yapılmaktadır. Birçok Alman çok uluslu firmanın Türkiye’de direk yatırımları ve üretim tesisleri bulunmaktadır.

Avrupa Birliğinde en çok konuşulan dil Almancadır ve Almanya harici Avusturya, Lüksemburg, Lihtenştayn, Belçika ve daha birçok yerde Almanca resmi dil olarak kullanılmaktadır.

Almanca konuşmak için birçok mantıklı sebep sayabiliriz. İş ortaklarınızla Almanca iletişim kurarak iş ilişkilerinizi geliştirebilir, başarılarınızı arttırabilirsiniz. Almanca konuşmanız uluslar arası Alman firmaları için talep edilen bir çalışan olmanızı sağlayarak bu firmalardan iş teklifi alma şansınızı arttırır böylece daha iyi bir kariyere ve daha yüksek maaşlara sahip olabilirsiniz. Eğer turizm sektöründe kariyer hedefliyorsanız veya çalışıyorsanız Almanca konuşmanız diğer ülke turistlerine göre daha çok para harcayan Alman turistlerle doğru iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Almanya, akademik araştırmalara en çok destek veren ülkelerden biridir ve bu desteklerden yararlanabilmeniz için iyi derecede Almanca bilmeniz gerekmektedir. Alman üniversiteleri yabancı öğrencilere yüksek öğrenim bursu sağlamakta, özellikle Almanca konuşan öğrenciler burslardan öncelikle yararlanmaktadır. Alman hükümeti Almanya’ya yerleşmek isteyen gençler için belirli mesleklerde çalışma izni sağlamaktadır. Almanca bilmeniz bu uygulamalardan yararlanmanızı kolaylaştıracaktır.

Berlitz’in bire bir özel Almanca dersleriyle, başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ve ana dili Almanca olan Berlitz öğretmenleri ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan Almanca öğrenebilirsiniz.

Bire bir özel dersler yabancı dil yeteneğinde ustalaşmak için en etkili yöntemdir. Ana dili Almanca olan öğretmenlerimiz, kişisel ihtiyaçlarınıza odaklanır. Öğretmeniniz her bir dersin en az %50’sinde sizin konuşmanızı sağlayarak akıcılığınızı ve kendinize güvenmenizi sağlar.

Kursun içeriği, öğrenme hızı ve kurs türü seviyenize ve hedeflerinize göre belirlenir. Örneğin; ders programı broşürler, yazışmalar, sunumlar gibi şirkette kullandığınız materyalleri içerebilir. Berlitz’in iş Almancası modülleri ile İnsan Kaynakları, Finans ve Muhasebe ve Satış ve Pazarlama alanlarına yönelik Almanca öğrenebilirsiniz.

Orta seviyeden sonra iş Almancası modüllerinde eğitim alabilirsiniz.

Berlitz bire bir özel yabancı dil dersleri, dil hedeflerine mümkün olan en kısa zamanda ulaşması gereken bireyler için en ideal kurs türüdür. Bire bir özel Almanca derslerinizi yüz yüze, Berlitz sanal sınıflarında veya Skype üzerinden alabilirsiniz.