Berlitz online yabancı dil eğitimlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen aşağıdaki bilgileri detaylı okuyunuz.

Sipariş Detayları

Eğitiminizi seviyenize uygun olarak açabilmemiz için lütfen aşağıda linkini verdiğimiz seviye tespit sınavını vakit geçirmeden tamamlayın.

Eğer seviye tespit sınavını satın alma sırasında kullandığınız maili kullanarak daha önce çözdüyseniz, testi tekrar yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Testi yapmadan direk başlangıç seviyesinden başlamak için lütfen online@berlitz-istanbul.com mail adresine bu talebinizi mail olarak bildirin. Hesabınız test yapmanıza gerek kalmadan başlangıç seviyesinde açılacaktır.

ÖNEMLİ: Lütfen testi yaparken ödeme adımında kullandığınız maili kullanınız.

Eğitim hesabınız, seviye testini tamamladıktan sonra, Berlitz’in yurt dışı genel merkezi tarafından açılacak ve eğitime ulaşmak için gerekli bilgiler size mail olarak ulaştırılacaktır. Bu süreç genellikle birkaç saat içinde tamamlanmasına rağmen 24 saate kadar sürebilir. Eğer 24 saat içinde size eğitime bağlanmak için gerekli bilgileri içeren mail gelmezse lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Eğitiminiz başladıktan sonra size, ilk birkaç gün, eğitimden maksimum verimi almanız için bazı mailler göndereceğiz. Lütfen bu mailleri inceleyiniz.

ÖNEMLİ: Mailleri aldığınızdan emin olmak için lütfen mailinizin SPAM/GEREKSİZ klasörünü kontrol etmeyi unutmayınız.

Her zaman mutlu ve başarılı olmanız dileklerimizle,

Berlitz ekibi