Muş İngilizce Kursu

Muş İngilizce Kursu ile sıfırdan ya da belirli bir seviyeden başlayarak evinizin rahatlığında ve konforunda İngilizce öğrenebilirsiniz.

Berlitz, 142 yıllık tecrübe ile 72 ülkede yüksek başarı yüzdesiyle İngilizce eğitimleri vermektedir. Berlitz bu başarısını öğrencilerin İngilizce eğitim ihtiyacını doğru analiz etmesine, öğrenciler ile kurduğu güçlü iletişime ve öğrencilerin yaptığı yatırımın karşılığını almasına borçludur. İngilizce eğitim süreçlerimiz Berlitz eğitim ilkeleri doğrultusunda yönetilmektedir.

Dünyanın En Tecrubeli İngilizce Kursu

Muş İNGİLİZCE KURS SEÇENEKLERİ

Her bütçeye her hedefe uygun Muş İngilizce kursları

Muş ‘da yaşıyorsanız İngilizce öğrenmek düşündüğünüzden daha kolaydır. Uygun destek ve başarılı bir model ile İngilizce öğrenmek oldukça kolaylaşır. Berlitz’te, her bütçeye ve her hedefe uygun farklı Muş İngilizce kursu alternatifleri vardır. Bütün İngilizce kurs seçeneklerinde konuşma odaklı İngilizce eğitimi verilmektedir.

ingilizce özel ders 2020

Muş İngilizce Özel Ders

İngilizce özel dersler Muş’da İngilizce öğrenmek için en etkili yoldur. İhtiyaçlarınıza göre özelleştirme ve size uygun gün ve saatlerde ders planlaması yapabilirsiniz.

İngilizce Grup Dersleri

Muş İngilizce Grup Dersleri

Muş İngilizce grup dersleri, öğrencilerimize İngilizce konuşma becerilerini ekonomik olarak kazandırmayı ve bu becerileri günlük yaşamda kullanabilmelerini sağlamaktadır.

kendi kendine ingilizce ogrenen bir adam resmi

Kendi Kendile İngilizce Öğren

Muş’ta istediğiniz zaman istediğiniz yerden online İngilizce öğrenmek istiyorsanız 7/24 açılan canlı konuşma sınıflarına istediğiniz kadar katılabilir, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Muş İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI

Muş İngilizce Kursu Fiyatları

Muş İngilizce kursu fiyatları kişinin İngilizce bilgisine, satın alacağı kursun özel ders, grup dersi veya kendi kendine çalışma olup olmadığı yanı sıra öğrencinin ödeme yöntemine ve dönemsel kampanyalara göre farklılık göstermektedir.

cocuklar icin ingilizce konusma kursu

Muş Çocuklar İçin %100 İngilizce Kursu

Muş çocuklar için İngilizce kursu, çocuğunuzun benzersiz yeteneklerini keşfetmesine ve dünya hakkındaki anlayışını geliştirmesine yardımcı olur. Erken yaşta İngilizce öğrenmek, çocuğunuzun bilişsel yetenekleri geliştirir ve kendisine daha çok güven duymasını sağlar. Muş online İngilizce eğitimi çocuğunuzun geleceği için yapacağınız en iyi yatırımdır.

Muş İNGİLİZCE SEVİYE TESTİ

İngilizce seviye testi ile seviyenizi hemen öğrenin

Berlitz, 72 ülkedeki bütün şubelerinde aynı standartta online İngilizce eğitimi verir.
İngilizce seviyenizi 72 ülkede ortak kullandığımız seviye testi ile Muş’ta evinizin rahatlığında hemen öğrenebilirsiniz.

Muş İNGİLİZCE KURSU TAVSİYESİ

Muş İngilizce Kursu Tavsiyesi

Muş’ta yaşıyor, bir kamu kuruluşunda veya özel işletmede çalışıyor, ya da üniversitede okuyorsanız ve Muş’ta bir İngilizce kursuna gitmek istiyorsanız size hem Muş’tan hem de Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz online İngilizce kursu imkanları sunuyoruz.

İster İngilizce özel ders, ister grup dersi isterseniz kendi kendine çalışmayı tercih edin, bütün İngilizce kurslarımıza Muş’tan evinizin rahatlığından ulaşabilirsiniz.

BERLITZ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Berlitz Metodu, yabancı dili doğal bir şekilde öğrenmenizi sağlayan bir eğitim metodudur. Başka bir deyişle, Berlitz kursunuzda yalnızca hedef dilinizi konuşur ve duyarsınız, bu, öğrenmek istediğiniz dili yabancı bir ülkedeymiş gibi öğreneceğiniz anlamına gelir. Bu sürükleyici öğrenme metodu, yabancı dili konuşma ile ilgili her türlü engelin üstesinden gelmenize ve yeni becerilerinizi günlük hayatınızda ve işinizde kullanmanıza olanak tanır.

Berlitz Metodu konuşma odaklı yabancı dil eğitimlerinin ilkidir ve tamamen tesadüfi bir şekilde bulunmuştur.

Bir Fransız eğitmene ihtiyaç duyan Maximillian Berlitz, New York Times gazetesine bir reklam verir. Nicholas Joly isimli Fransızca öğretmeni etkileyici bir öz geçmişe sahiptir.

Eğitimlere başlamak için okula geldiğinde Joly’nin zar zor İngilizce konuşabildiği fark edilir. Hasta olan Maximillian Berlitz’in Joly’i derslere başlatmaktan başka bir seçeneği yoktur. Berlitz, Joly’den öğrencilere nesneleri işaret ederek göstermesini ve tanımlamasını, öğrencilerin bol tekrar yaparak konuşmalarını sağlamasını ister. Maximilan Berlitz en iyisini umarak hastalığından dolayı bir süre evinde dinlenmeye çekilir.

Birkaç hafta sonra Maximillian Berlitz, Joly’nin öğrencilerinin benzer sürede klasik dil eğitimini alan diğer öğrencilerden çok daha akıcı ve aksanlı Fransızca konuşabildiklerini fark eder. Böylece Berlitz Metodu doğmuş olur.

Berlitz, yetişkinler için İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Çince (Mandarin), Rusça, Arapça, yabancılar için Türkçe ve daha fazlası dahil olmak üzere 50’den fazla dilde eğitim vermektedir. Dil kurslarımız, online ve yüz yüze seçenekler dahil olmak üzere birçok formattadır.

Berlitz Yöntemi, belirli hedeflere ulaşmaya odaklanan ve dilbilimsel araştırmadaki en son bulgular ve yeniliklerden yararlanan sistematik bir yaklaşım sağlar. Eğitmenlerimiz Berlitz’te çalışmaya başlamadan önce yoğun bir eğitim alırlar ve sadece bu eğitimden başarılı olan öğretmenler Berlitz’te eğitim verebilirler. Öğretmenlerimiz, özel öğrenme tekniklerine ek olarak, bir dil öğrenmek için özgüveninizi ve motivasyonunuzu artıran, konuşmaya teşvik eden ve kişisel hedeflerinize sağlam bir şekilde odaklanmanızı sağlayan yöntemler uygularlar.

Berlitz Metodunun orijinal prensipleri bugün hala konuşma odaklı yabancı dil eğitimlerinin temellerini oluşturmaktadır. Sadece öğrenilen dilde iletişime dayalı, ana dilinde eğitim veren öğretmenler ile grameri örneklerle ve görsel sunumlarla konuşurken öğrenirsiniz.

Berlitz Yöntemi, yabancı dil öğrenmenin en etkili ve en hızlı yolu olduğu kanıtlanmıştır. Yöntemin temel unsurları şunlardır:

Sürükleyici. Eğitmeniniz size yalnızca hedef dilinizde öğretir ve konuşur. Yabancı dil, gerçek yaşam durumları ile sunulur.

Hedef odaklı. Her ders, belirli öğrenme hedefleriyle hedef odaklıdır. Bu, öğrendiğiniz dili gündelik yaşamınızda veya işinizde gerçek durumlarda hemen kullanmaya başlamanızı sağlar.

Sunum, pratik yapma ve konuşma. Yeni dilinizi özümsemenize yardımcı olmak için her ders bu yapıyı takip eder. Yeni içerik eğitmeniniz tarafından sunulur, hem rehberli konuşma pratiğine hem de genel pratiğe katılırsınız ve ardından öğrendiğiniz dili derste konuşmanız için teşvik edilirsiniz.

Berlitz ile yabancı dil öğrenen kişiler, sadece yabancı dili değil o dilin kültürel etkilerini de öğrenir. Böylece yabancı kişilerle daha güvenle iletişim kurulması sağlanır.

Ana dilinde konuşan kişiler Berlitz öğretmeni olabilirler. Örneğin İngilizce öğretmeni olmak için İngilizceyi ana dili olarak konuşan kişiler Berlitz öğretmeni olabilir.

Sonrasında Berlitz akademik direktörlüğü tarafından verilen eğitimleri başarı ile tamamlanması gerekmektedir.