Berlitz'in Kurumsal Yabancı Dil Eğitim İlkeleri

Berlitz, kurumsal yabancı dil eğitimi alanında uzmanlaşmış bir kurumdur. 70 ülkede 600 şubesi ile çok uluslu firmalarla global ölçekte uzun yıllardır başarı ile çalışmaktadır. Berlitz bu başarısını kurumların ihtiyacını doğru analiz etmesine, eğitim planlayıcıları ve insan kaynakları departmanı ile koordineli çalışmasına, Berlitz öğretmenlerinin kurum çalışanları ile kurduğu güçlü iletişime ve kurumun yaptığı yatırımın karşılığını almasına borçludur. Bu süreç Berlitz’in eğitim ilkeleri doğrultusunda yönetilmektedir.

  • Kurumların İnsan Kaynakları ve eğitim departmanları ve sorumluları ile güçlü işbirliği
  • Kurumların İnsan Kaynakları departmanları ile şeffaf, dürüst ve düzenli iletişim kurmak
  • Kurumların İnsan Kaynakları departmanlarını doğru ve zamanında bilgilendirmek ve yönlendirmek, düzenli ve hesap verebilir rapor sunmak
  • Kurumların bütçe ve eğitim hedeflerine yönelik uygulanabilir ve pratik çözümler sunmak
  • Kurumların ve çalışanların hedef ve ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, bu ihtiyaçlar için doğru çözümler sunmak ve iş yaşamına yönelik yabancı dil gelişimini sağlamak
  • Kurum çalışanlarını yabancı dil öğrenme sürecinde motive etmek, destek olmak ve böylece kurumun yaptığı yatırımdan maksimum verim almasını sağlamak
  • Kurum çalışanlarının eğitimde geçirdikleri zamanın en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak

Neden Berlitz Skype ile Özel İngilizce Dersi?

Dünya'nın En İyi Skype ile Bire Bir İngilizce Kursu

Ana dili İngilizce olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile çalışanlarınız İngilizceyi Skype ile 7 gün 24 saat istedikleri zaman konuşarak öğrenecekler.

Ana Dili İngilizce Olan ÖğretmenlerBerlitz Skype ile özel İngilizce programının öğretmenlerinin tümünün ana dili İngilizcedir.
7/24 Skype ile Özel Kurumsal İngilizce DersleriKurum çalışanlarınız, ana dili İngilizce olan öğretmenlerine istedikleri yerden ve istedikleri zamanda bağlanarak özel İngilizce derslerini alabilirler.
Dünya’nın En Büyük Online İngilizce KursuBerlitz Dünya’nın en büyük ve en güçlü dil okuludur. Skype ile İngilizce eğitimlerinde de yıllardır çok uluslu şirket çalışanlarına eğitimler vermekte ve akıcı İngilizce konuşmalarını sağlamaktadır.
Kurumsal Hedeflerinize Yönelik Skype ile Özel İngilizce DersleriBerlitz Skype ile İngilizce dersleri kurumunuzun ve çalışanlarınızın hedeflerine yönelik oluşturulur.

Profesyonel ve deneyimli yabancı İngilizce öğretmenleri 7/24 sizin için hazır

Ana dili İngilizce olan bir Berlitz öğretmeni ile bire bir yapılan İngilizce dersleri ile çalışanlarınız her nerede olurlarsa olsunlar İngilizcelerini geliştirebilirler.

Meslek Odaklı Skype ile Özel İngilizce DersleriBerlitz Skype ile İngilizce dersleri meslekler göz önüne bulundurularak kişiye özel oluşturulur.
İşinize Yarayan İş İngilizcesiBerlitz Skype ile İngilizce dersleri gerçek iş yaşamından konuları kapsar. Kurum çalışanlarınız, Skype ile İngilizce eğitimlerinde iş İngilizcesi konularında da kendilerini geliştirirler.
Sınırdan İngilizce ÖğreninBerlitz Metodu® hiç İngilizce bilmeyenler için uygundur. Sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.
Süre Sınırı YokHaftada şu kadar ders almanız, derslerinizi şu kadar sürede bitirmeniz gibi şartlar Berlitz’te yoktur. Dersleriniz sizindir ve çalışanlarınız istedikleri zaman derslerini alabilirler.

İşinize Yarayan İş İngilizcesi

Kurumsal Skype ile İngilizce eğitimlerinde çalışanlarınız günümüz dünyasının gerektirdiği İş İngilizcesi eğitimleri alırlar. Berllitz'in çok uluslu firmalar ile ortak geliştirdiği İngilizce eğitim programı satış, pazarlama, insan kaynakları, finans, planlama, toplantı yönetimi gibi günümüz iş dünyası için gerekli olan yeteneklerin geliştirilmesini sağlar.

Skype ile Bire Bir Özel İngilizce Dersleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular:

Berlitz Skype ile özel İngilizce dersleri yönetim paneli kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır bir ara yüze sahiptir.

Kurum çalışanlarınıza verilen kullanıcı adı ve şifre ile yönetim paneline girerek ortak tahtalarını açmaları ve eğitmeninizin çalışanlarınıza ulaşması için bir Skype adreslerinin olması yeterlidir.

Berlitz Skype ile özel İngilizce dersleri özel ders almak isteyen fakat fiziksel dersler için zamanı olmayan profesyoneller için dizayn edilmiştir. Skype ile özel İngilizce dersleri 7 gün 24 saat boyunca alınabilmektedir.

Çalışanlarınızın tek yapması gereken yönetim panellerinden ders için rezervasyon yaptırmalarıdır.

Evet. Skype ile özel İngilizce dersleri Berlitz Global tarafından verilmekte ve sadece ana dili İngilizce olan Amerikalı, Kanadalı, İngiliz, Avustralyalı öğretmenler ile çalışılmaktadır.

Hayır. Berlitz Metodunda çeviri sistemi kullanılmaz.

Eğer çeviri sistemi ile İngilizce öğrenebilseydik ortaokul, lise ve üniversitede Türk öğretmenlerin verdiği İngilizce dersleri sayesinde gayet güzel İngilizce konuşabilirdik fakat konuşamıyoruz.

İngilizceyi en iyi öğrenmenin yolunun yurtdışına gitmek olduğunun söylendiğini duymuşsunuzdur. Yurtdışı dil okullarında da Türkçe açıklama ve çeviri yapılmaz. Markette, restoranda, alışverişte Türk çalışanlar olmaz. İngiliz, Amerikalı, Kanadalı kişilerle İngilizce konuşursunuz. Buna dile maruz kalmak denir ve İngilizce konuşmak için en etkili yoldur.

Berlitz Dünya’nın en etkili İngilizce öğrenme metodunun ilk ve en başarılı uygulayıcısıdır. 141 yıl boyunca yabancı dil eğitiminde edindiği tecrübeyi Skype ile özel İngilizce derslerine de aktarmıştır. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizden gramer konusuna ağırlık vermesini talep edilebilir.

Evet. Berlitz Skype ile özel İngilizce derslerinden üniversite öğrencileri de faydalanabilir.

Evet. Berlitz Skype ile özel İngilizce derslerinden TOEFL, TOEIC ve IELTS sınavlarına hazırlanan bireylerde  faydalanabilir. Ana dili İngilizce olan öğretmenler ile özel yapılan derslerde okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eşzamanlı olarak gelişir ve çalışanlarınız sınavlardan yüksek puan alabilirler.

Türkiye’de verilen dil eğitiminin gramer ve çeviri odaklı olmasından dolayı hemen herkes bu problemi yaşamaktadır. Kurum çalışanlarınız, Berlitz Skype ile özel İngilizce dersleri sayesinde, ana dili İngilizce olan Berlitz öğretmenlerinden özel ders alarak ve  İngilizce konuşma becerilerini geliştirebilirler.

Ana dili İngilizce olan öğretmenlerimiz, yapılan dersler sırasında doğru telaffuzu öğretecek ve yapılan hataları düzeltecektir.

Evet. Berlitz Metodu® hiç İngilizce bilmeyenler için  uygundur. Sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Evet. Dünya’nın en büyük dil okulu olan Berlitz, 141 yıllık tecrübesini online eğitimlere de başarı ile taşımıştır ve uzun yıllardır gerek bireyler gerekse kurumlar tarafından yüksek öğrenci memnuniyeti ile kullanılmaktadır.

Böyle bir şart Berlitz tarafından uygulanmamaktadır.

Haftada şu kadar ders almanız, derslerinizi şu kadar sürede bitirmeniz gibi şartlar Berlitz’te yoktur.

Dersleriniz kurumunuzundur ve çalışanlarınız istedikleri zaman ders alırlar.

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.