Dünya'nın En İyi Mesleki İngilizce Kursu İstanbul'da

Kurumlar için özel olarak Berlitz Global tarafından geliştirilen mesleki İngilizce eğitimleri ile kurum çalışanlarınızın, global iş dünyasında yazılı ve sözlü daha iyi iletişim kurması ve böylece kurumunuza daha yüksek katma değer sağlaması hedeflenmektedir.

Mesleki Özel İngilizce Eğitimleri Kimler için Uygundur?

Berlitz mesleki İngilizce eğitimleri, İngilizce bilgisini ticari alanda en kısa sürede geliştirmek isteyen profesyoneller içindir.

Mesleki İngilizce eğitimlerimiz özel ders veya grup dersi formatında planlanabilir.

Mesleki İngilizce eğitim konuları aşağıdaki konularda ve ilgili seviyelerde yapılabilir. Bu modüllerden farklı olarak daha fazla özelleştirmeye ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 • Denetim ve Vergi Profesyonelleri için İngilizce (Üst-Orta ve İleri Seviye)
 • Resepsiyon İngilizcesi (Başlangıç Seviye)
 • İnsan Kaynakları için İş Mülakatları (Orta Seviye)
 • İş Hukuku Bölüm 1 (Üst-Orta ve İleri Seviye)
 • İş Hukuku Bölüm 2 (Üst-Orta ve İleri Seviye)
 • Telekonferanslar için İngilizce (Orta seviye)
 • Telekonferanslar için İngilizce (İleri seviye)
 • Telekonferanslar için İngilizce (İleri seviye)
 • Etkili e-mail yazma (Orta seviye)
 • Enerji Sektörü için İngilizce (Üst-Orta ve İleri Seviye)
 • Mobilya Sektörü için İngilizce (Orta Seviye)
 • Otelcilik İngilizcesi – Ön Büro 1 & 2 (Başlangıç Seviye)
 • Otelcilik İngilizcesi – Bar, Restaurant ve Housekeeping (Başlangıç Seviye)
 • Otelcilik İngilizcesi – Bar, Restaurant ve Housekeeping (Orta Seviye)
 • İnsan Kaynakları 1-2-3-4 (Üst-Orta ve İleri Seviye)
 • Ofis Yetenekleri (Orta Seviye)
 • Sigortacılık için İngilizce (Üst-Orta ve İleri Seviye)
 • IT için İngilizce (Orta Seviye)
 • Toplantılar için İngilizce (Üst-Orta ve İleri Seviye)
 • Hemşireler için İngilizce Vaka Çalışmaları (Orta Seviye)
 • Petrol ve Gaz Endüstrisi için İngilizce (Başlangıç Seviye)
 • Petrol ve Gaz Endüstrisi için İngilizce (Orta Seviye)
 • Petrol ve Gaz Endüstrisi için İngilizce (Üst-Orta ve İleri Seviye)
 • Sunum İngilizcesi (Üst-Orta ve İleri Seviye)
 • Teknik Yazı İngilizcesi (Üst-Orta ve İleri Seviye)
 • Telefon İngilizcesi (Başlangıç Seviye)
 • Rüzgar Enerjisi Endüstrisi için İngilizce (Başlangıç Seviye)
 • Rüzgar Enerjisi Endüstrisi için İngilizce (Orta Seviye)
 • Rüzgar Enerjisi Endüstrisi için İngilizce (Orta-Üst ve İleri Seviye)

Berlitz'in Kurumsal Yabancı Dil Eğitim İlkeleri

Berlitz, kurumsal yabancı dil eğitimi alanında uzmanlaşmış bir kurumdur. 70 ülkede 600 şubesi ile çok uluslu firmalarla global ölçekte uzun yıllardır başarı ile çalışmaktadır. Berlitz bu başarısını kurumların ihtiyacını doğru analiz etmesine, eğitim planlayıcıları ve insan kaynakları departmanı ile koordineli çalışmasına, Berlitz öğretmenlerinin kurum çalışanları ile kurduğu güçlü iletişime ve kurumun yaptığı yatırımın karşılığını almasına borçludur. Bu süreç Berlitz’in eğitim ilkeleri doğrultusunda yönetilmektedir.

 • Kurumların İnsan Kaynakları ve eğitim departmanları ve sorumluları ile güçlü işbirliği
 • Kurumların İnsan Kaynakları departmanları ile şeffaf, dürüst ve düzenli iletişim kurmak
 • Kurumların İnsan Kaynakları departmanlarını doğru ve zamanında bilgilendirmek ve yönlendirmek, düzenli ve hesap verebilir rapor sunmak
 • Kurumların bütçe ve eğitim hedeflerine yönelik uygulanabilir ve pratik çözümler sunmak
 • Kurumların ve çalışanların hedef ve ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, bu ihtiyaçlar için doğru çözümler sunmak ve iş yaşamına yönelik yabancı dil gelişimini sağlamak
 • Kurum çalışanlarını yabancı dil öğrenme sürecinde motive etmek, destek olmak ve böylece kurumun yaptığı yatırımdan maksimum verim almasını sağlamak
 • Kurum çalışanlarının eğitimde geçirdikleri zamanın en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak

Neden Berlitz Dil Okulu?

İstanbul'un En İyi Kurumsal İngilizce Kursu

Kaliteli kurumsal İngilizce eğitim ve ana dili İngilizce olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile çalışanlarınız İngilizceyi konuşarak öğrenecekler.

Berlitz Globalin İngilizce konuşulan ülkeler olan Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya’daki şubelerindeki eğitimlerle aynı kalitede, aynı standartta ve aynı materyallerle İngilizce eğitimi İstanbul’da alarak İngilizce konuşabilirsiniz.

Global DeneyimBerlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli kurumsal İngilizce eğitimi ile eş anlamlıdır. Dünya’nın önde gelen lider firmalarının çoğu uzun yıllardır kurumsal İngilizce eğitimlerinde Berlitz'i tercih ve tavsiye etmektedir.
Dünyanın En Büyük ve En İyi Dil Okulu70 ülkede 600 şubesi ile Berlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okuludur.
Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®Berlitz Metodu®, gerçek hayat senaryoları üzerine kuruludur, konuşma ve dinlemeyi temel alır, bu yetiler okuma ve yazma ile desteklenir. Bu metodu geliştiren ve ilk uygulayan Berlitz'dir.
SeviyelerŞirket çalışanlarının İngilizce seviyeleri Berlitz’in bütün Dünya’da ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve çalışanlarınıza en uygun seviyeden eğitimlere başlaması garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi kurumunuz bünyesinde ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

İngilizce Seviyenizi Öğrenin

Berlitz Metodu®, şirket çalışanlarınızın İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve kurumsal İngilizcenin doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesi için planlanmıştır.

Ana dili İngilizce olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile kurum çalışanlarınız hızlı ve etkili şekilde sıfırdan İngilizce öğrenebilirler.

Native ÖğretmenlerBerlitz öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve kurumsal eğitimlerde deneyimli öğretmenlerden seçilir. Mesleki İngilizce eğitimlerine ana dili İngilizce olan native öğretmenler girmektedir.
Ders MateryalleriGramer kitapları ile konuşma odaklı eğitim alamazsınız. Berlitz eğitimlerinde konuşma odaklı orijinal Berlitz materyalleri kullanılır. Kurum çalışanlarınız, sınıf içi aktivitelerde kullanılan kitapların yanında sınıf dışı çalışmaları desteklemek için Berlitz online yabancı dil kaynaklarına sahip olurlar.
Eğitim DöngüsüEğitime yapılmış olan yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgi ve belgelendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. Eğitim süreci içerisinde öğrenme konusunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının performansı hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.
Yüksek StandartlarBerlitz, Londra, New York, Paris, İstanbul ve diğer bütün şubelerinde aynı yüksek standartta konuşma odaklı mesleki İngilizce eğitimi verilmektedir.

İşinize Yarayan Mesleki İngilizce

Kurumsal mesleki İngilizce eğitimlerinde çalışanlarınız günümüz dünyasının gerektirdiği mesleki İngilizce eğitimleri alırlar. Berllitz'in çok uluslu firmalar ile ortak geliştirdiği mesleki İngilizce eğitimleri farklı disiplinlerde günümüz iş dünyası için gerekli olan yeteneklerin başarılı bir sentezini sunar.

Kurumsal Yabancı Dil Eğitim İhtiyaç Analizi

400 kişi ve üstü eğitimlerde yüz yüze eğitim bütçeleri işin doğası gereği çok yüksek çıkabilmektedir. Böyle durumlarda 7/24 canlı online eğitim, sanal sınıf veya Skype ile yabancı dil eğitimleri seçenekleri gündeme gelebilir.

Kurumlara özel iş İngilizcesi eğitimlerimiz departmanlar ve meslekler için özel eğitim modüllerine sahiptir. Eğitime katılacak çalışanların iş ve meslek dağılımına göre yapılabilecek özelleştirmeler Berlitz eğitim danışmanınız tarafından sizlere sunulacaktır.

Berlitz coğrafi olarak yaygın ekiplere sahip kurumlar için sanal sınıf ve online eğitim sistemlerine sahiptir.

Berlitz, uzun yıllardır FMCG, ilaç, gıda, içecek, Telekom, sigara gibi geniş saha  ekiplerine sahip firmalar ile global ölçekte çalışmaktadır. Benzer şekilde otomotiv, beyaz eşya, elektronik gibi farklı lokasyonlarda üretim, depo ve lojistik tesisleri bulunan firmalarda uzun yıllardır Berlitz ile çalışmayı tercih etmektedir.

Kurumsal İngilizce eğitimlerinde, eğitime katılacak bütün çalışanların mevcut İngilizce seviyelerini Berlitz’in bütün Dünyada kullandığı online ve konuşma testleri ile yüksek doğrulukla belirliyoruz.

Yabancı dil eğitim projesinin sonunda kurumun ulaşmak istediği hedef eğitim planının şekillenmesi için büyük önem arz etmektedir.

Örneğin çok uluslu bir firmanın çalışanı yurt dışı bir göreve gidecekse ve kısa sürede İngilizce yeterliliğinin sağlanması gerekiyorsa, bu çalışan için önerilecek eğitim programı ile yetenek havuzunuzda bulunan ve orta dönemde terfi ettirilmesi planlanan bir çalışanın eğitim programları ve dolayısıyla bütçeleri farklı olacaktır.

Bütçe ve eğitim planları birbirleriyle direk olarak ilintilidir. Bütçe ve eğitim planlarını hazırlarken 3 farklı yol izleyebiliriz.

Birinci yaklaşımda kurumlar akademik hedefleri belirlerler (şu kadar kişi, şu kadar sürede, şu seviyeye gelecekler gibi) ve Berlitz eğitim danışmanınız bu hedefe ulaşmak için gerekli olan bütçeyi ve eğitim planını size hazırlar.

İkinci yaklaşımda bütçe, süre ve eğitim alacak kişi sayısı bellidir. Eğitim danışmanınız bütçenin belirtilen sürede optimum kullanımı ile eğitim alan çalışanların İngilizce seviyesinin ne kadar gelişebileceğini ve hangi seviyeye gelebileceğini size raporlar.

Üçüncü yaklaşımda bütçe, süre ve İngilizce seviye hedefi bellidir. Bu durumda eğitim danışmanınız bu limitler dahilinde kaç çalışanın belirlenen seviyeye gelebileceğini size raporlar.

Dünya’nın En İyi İngilizce Kursu İstanbul’da

Dünya’nın önde gelen kurum ve kuruluşları 141 yıldır Berlitz kalitesine güvenmekte ve Berlitz’i Dünya’nın en iyi İngilizce kursu ve dil okulu olarak ifade etmektedir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Berlitz İstanbul dil okuluna gönderdiği teşekkür mektubu, Berlitz’in en iyi dil okulu olduğunun tasdikidir.

Amerika Birleşik Devletleri yurtdışında görev yapan askeri ve sivil personelinin görev bölgelerinde konuşulan yerel dili öğrenmeleri için bütün Dünyanın En İyi Dil Kursu Berlitz ile çalışmaktadır. ABD ve Berlitz arasında imzalanan sözleşme ve yabancı dil kursu fiyatları halka açıktır ve GSA linkinden ulaşılabilir.

Ünlü Berlitz öğrencileri arasında birçok devlet başkanı (Süleyman Demirel mükemmel İngilizceyi Berlitz’te öğrenmiştir),  kraliyet ailesi üyeleri, işadamları, sanatçılar ve ünlüler yer almaktadır.

Yabancı dil konuşabilen kendine güvenen bir kadın

Berlitz’in Farklılıkları

Berlitz’i kurumunuz için en iyi İngilizce kursu haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri kurum çalışanlarınızın İngilizce dilini konuşabilmesinin kendisidir!

Aktif İngilizce konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ile kurum çalışanlarınız aktif İngilizce konuşurlar, böylelikle bireysel veya grup olarak, kurumsal İngilizcede hızlı ve başarılı bir gelişim sağlanır.

Aktif İngilizce konuşma

Anadili İngilizce olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı dersler

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.

 
 

Berlitz Mesleki İngilizce Eğitimleri

Bireylerin ve kurumların çalıştıkları iş nedeniyle Mesleki İngilizce öğrenme gereksinimleri olabilir. Berlitz mesleki İngilizce eğitimleri Berlitz Global tarafından sektör lideri çok uluslu şirketler ile ortak olarak sektörün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, bireysel ve kurumsal eğitimler için geliştirilmiştir.

Mesleki İngilizce eğitimlerinde kullanılan konuşma kalıpları ve terimler genel İngilizceden farklıdır. Eğitimin amacı katılımcının bu kalıp ve terimleri başarılı bir şekilde konuşmalarında kullanabilmesi ve özellikle yurt dışı iş ortakları, yabancı müşteriler ve partnerler ile yazılı ve sözlü doğru iletişim kurabilmesinin sağlanmasıdır.

Kurumsal hayatta başarılı olabilmek için sektör spesifik İngilizce terimleri öğrenmek ve bunları konuşmada kullanabilmek gerekmektedir.

Mesleki İngilizce eğitim ihtiyaçlarınız için hemen şimdi Berlitz ile iletişime geçin!