Kurumsal Online İngilizce Kursu - En İyi İngilizce Kursu

Kurumsal Online İngilizce Kursu

Kurumlara Özel (Şirketler için) Online İngilizce Kursu

Berlitz’in Kurumsal Yabancı Dil Eğitim İlkeleri

Berlitz, kurumsal yabancı dil eğitimi alanında uzmanlaşmış bir kurumdur. 70 ülkede 600 şubesi ile çok uluslu firmalarla global ölçekte uzun yıllardır başarı ile çalışmaktadır. Berlitz bu başarısını kurumların ihtiyacını doğru analiz etmesine, eğitim planlayıcıları ve insan kaynakları departmanı ile koordineli çalışmasına, Berlitz öğretmenlerinin kurum çalışanları ile kurduğu güçlü iletişime ve kurumun yaptığı yatırımın karşılığını almasına borçludur. Bu süreç Berlitz’in eğitim ilkeleri doğrultusunda yönetilmektedir.

  • Kurumların İnsan Kaynakları ve eğitim departmanları ve sorumluları ile güçlü işbirliği
  • Kurumların İnsan Kaynakları departmanları ile şeffaf, dürüst ve düzenli iletişim kurmak
  • Kurumların İnsan Kaynakları departmanlarını doğru ve zamanında bilgilendirmek ve yönlendirmek, düzenli ve hesap verebilir rapor sunmak
  • Kurumların bütçe ve eğitim hedeflerine yönelik uygulanabilir ve pratik çözümler sunmak
  • Kurumların ve çalışanların hedef ve ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, bu ihtiyaçlar için doğru çözümler sunmak ve iş yaşamına yönelik yabancı dil gelişimini sağlamak
  • Kurum çalışanlarını yabancı dil öğrenme sürecinde motive etmek, destek olmak ve böylece  kurumun yaptığı yatırımdan maksimum verim almasını sağlamak
  • Kurum çalışanlarının eğitimde geçirdikleri zamanın en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak

Online Canlı İngilizce Eğitimleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Berlitz canlı online eğitimler kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır bir ara yüze sahiptir. Çalışanlar eğitimlerine ulaşmak için Internet Explorer, Chrome, Firefox, Edge, Safari gibi bir internet tarayıcı yeterlidir. Kısaca eğer bu sayfayı okuyabiliyorsanız Berlitz online eğitimleri almanız için herhangi bir engel bulunmamaktadır.

Berlitz online canlı İngilizce kursu tamda klasik kurslara gitmek için zamanı olmayan profesyoneller için dizayn edilmiştir. Uzaktan eğitim yoluyla 7 gün 24 saat canlı konuşma sınıflarına ve 7 gün 24 saat canlı İngilizce koçluğa internet olan her yerde bilgisayardan ulaşılmaktadır.

Evet. Canlı İngilizce konuşma sınıfları ve canlı koçluk hizmetleri Berlitz Global tarafından verilmekte ve sadece ana dili İngilizce olan Amerikalı, Kanadalı, İngiliz, Avustralyalı öğretmenler ile çalışılmaktadır.

Hayır. Berlitz Metodunda çeviri sistemi kullanılmaz.

Eğer çeviri sistemi ile İngilizce öğrenebilseydik ortaokul, lise ve üniversitede Türk öğretmenlerin verdiği İngilizce dersleri sayesinde gayet güzel İngilizce konuşabilirdik fakat konuşamıyoruz.

İngilizceyi en iyi öğrenmenin yolunun yurtdışına gitmek olduğunun söylendiğini duymuşsunuzdur. Yurtdışı dil okullarında da Türkçe açıklama ve çeviri yapılmaz. Markette, restoranda, alışverişte Türk çalışanlar olmaz. İngiliz, Amerikalı, Kanadalı kişilerle İngilizce konuşursunuz. Buna dile maruz kalmak denir ve İngilizce konuşmak için en etkili yoldur.

Berlitz Dünya’nın en etkili İngilizce öğrenme metodunun ilk ve en başarılı uygulayıcısıdır. 141 yılda yabancı dil eğitiminde edindiği tecrübeyi online İngilizce eğitimlerine de aktarmıştır. Sistem tarafından kurum çalışanlarınıza özel hazırlanacak interaktif dersler, gramer konusunda sağlam bir temel oluşturulmasını sağlayacaktır.

Evet. Berlitz online eğitimlerinden üniversite öğrencileri de faydalanabilir.

Evet. Berlitz online eğitimlerinden TOEFL, TOEIC ve IELTS sınavlarına hazırlanan çalışanlarınızda  faydalanabilir. Sistem okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerinin tümünü eşzamanlı olarak geliştirilmesine ve bu sınavlardan yüksek puan alınmasına yardımcı olabilir.

Öncelikle Berlitz’in İngilizce kurslarına gelmenizin daha verimli olacağını belirtiriz. Lakin uzaklık gibi bir nedenden dolayı başka bir dil okulundan kurumsal İngilizce eğitimleri alıyor olsanız bile Berlitz online canlı eğitimleri çalışanlarınızın İngilizce konuşma yeteneğinin geliştirilmesi için çok faydalı olacaktır.

Klasik dil kurslarında haftanın belirli günleri ve belirli saatlerinde açılan konuşma sınıflarının 7 gün ve 24 saat boyunca ister ofiste ister evde olduğunu düşündüğünüzde bizlere hak vereceksiniz. Üstelik öğretmenlerin tümünün ana dili İngilizce olacak.

Bütün bunlara ek olarak, çalışanlarınız mevcut kursunuzda anlamadıkları bir konuyu 7/24 ulaşılabilir olan bir Berlitz öğretmenine sorabilir ve canlı olarak anlık bire bir destek alabilirler.

Türkiye’de verilen dil eğitiminin gramer ve çeviri odaklı olmasından dolayı hemen herkes bu problemi yaşamaktadır. Çalışanlarınız, Berlitz canlı online İngilizce kursu sayesinde, ana dili İngilizce olan Berlitz öğretmenlerinin olduğu canlı konuşma sınıflarına katılarak İngilizce konuşma becerilerini geliştirecektir.

Berlitz’in en ileri ses tanıma teknolojisi ile sesinizi kaydederek telaffuz ile ilgili otomatik geri bildirim alınmaktadır.

Ayrıca 7 gün 24 saat ana dili İngilizce olan canlı öğretmenlere bağlanarak ve telaffuz geliştirmek istenilen kelime ve cümleler için geri bildirim istenilebilmektedir.

Evet. Hiç İngilizce bilmeyen katılımcılar için özel olarak hazırlanmış olan “True Beginner” ders programı sayesinde sıfırdan İngilizce öğrenilebilmektedir.

Evet. Programın Türkçe dahil İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Hollandaca, Çince, Portekizce, Korece, Rusça ve Polakça ara yüzleri vardır.

Birçok katılımcımız Berlitz online canlı konuşma sınıflarını mevcut İngilizce seviyelerini korumak ve düzenli konuşma pratiği yapmak için kullanmaktadır.

Sistemimiz, sadece İngilizce konuşma pratiği yapmak içinde kullanılabilir.

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.

 


Basvuru Formu
Item added to cart.
0 items -  0.00