Ücretsiz İspanyolca Seviye Testi ile İspanyolca Seviyeni Doğru Belirle

İspanyolca Test Seviye Sınavı

Ücretsiz İspanyolca Seviye Testi

Berlitz, 70’ten fazla ülkede faaliyet gösteren, İspanyolca dil eğitimlerinde 140 yıldan fazla tecrübeye sahip global bir dil okuludur. İspanyolca seviyenizi online olarak ölçmek ve sonucu hemen öğrenmek için Dünyada 70’ten fazla ülkede bulunan bütün Berlitz şubelerinde ortak kullanılan ve yüksek doğrulukta sonuç veren İspanyolca seviye tespit sınavımızı aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.

İspanyolca seviye testi, 140 yılı aşkın tecrübe ile oluşturulmuş, global olarak kullanılan ve diğer İspanyolca seviye testlerinden daha doğru sonuçlar veren bir testtir.

İspanyolca seviye testi, İspanyolca yeterlilik seviyenizi öğrenmenizi saylayacaktır. İspanyolca seviye testi sonucunu, İspanyolca dil becerinize uygun eğitim bulmanıza yardımcı olması için kullanabilirsiniz.

İspanyolca seviye testi, kelime ve gramer seviyenizi inceler ve aynı zamanda dinleme ve okuma becerilerinizi belirlemenize yardımcı olur ve böylece mevcut İspanyolca seviyeniz hakkında size yüksek doğrulukta sonuç verir.

İspanyolca Seviye Testi Hakkında

  • İspanyolca seviye testinde toplam 68 soru vardır.
  • İspanyolca seviye testi yaklaşık 30 dakika sürmektedir.
  • İspanyolca seviyenizin doğru ölçülmesi için bütün sorular cevaplanmalıdır.
  • İspanyolca seviye testi sonucu CEFR seviyeleri (A1, A2, B1, B2, C1 ve C2) karşılığı olarak gösterilmektedir.

İspanyolca seviye testi, dilbilgisi, kelime bilgisi, kelime öbekleri, okuma ve dinleme konularında bilginizi ölçmek için tasarlanmıştır. İspanyolca testte yer alan her soru çoktan seçmeli formattadır.

İspanyolca testinde yer alan soruların yarısı İspanyolca dinleme yetkinliğinizi ölçer. İspanyolca konuşmaları dinleyerek, konu hakkında sorulan sorulara doğru olduğunu düşündüğünüz cevabı seçmeniz gerekir.

İspanyolca gramer, kelime bilgisi ve paragraf sorularını ise dikkatlice okumanız ve doğru cevabı seçmeniz istenecektir.

İspanyolca testi, bireylerin ve işverenlerin için aday gruplarının İspanyolca seviyelerini kontrol etmelerine yardımcı olan hızlı ve kullanışlı bir çevrimiçi testtir. Berlitz İspanyolca seviye testi, Berlitz kalitesinden beklenen şekilde doğru ve güvenilir sonuç almanızı sağlar.

Online İspanyolca Seviye Belirleme testini çözerek uluslararası alanda kabul edilen standartlarda İspanyolca seviyenizi belirleyebilir ve hangi kursun ihtiyaçlarınıza daha uygun olduğunu öğrenebilirsiniz. İspanyolca testinde seviyenizi en doğru şekilde belirleyebilmek için, size sorulan sorular İspanyolca dil bilginize göre adapte edilmekte ve değiştirilmektedir. Bu nedenle her kişiye farklı sorular yöneltilmektedir. Bu sayede İspanyolca seviyenize en uygun sorularla karşılaşırsınız.

İspanyolca Yeterlilik Testi Şunları İçerir

  • İspanyolca dinleme ve okuma becerilerini değerlendirme
  • İspanyolca konuşma becerilerini değerlendirme
  • İspanyolca dinleme becerilerini değerlendirme
  • İspanyolca okuma ve okuduğunu anlama becerilerini değerlendirme
  • İspanyolca dilbilgisi doğruluğu: İspanyolca dilinde gramer yapılarını bilme ve kullanma becerisi olarak tanımlanabilir. İspanyolca dilinde dilbilgisi organizasyonu, kelime sırası, konuşmanın bir kısmı ve edatlar gibi kuralları bilmeyi ve kullanımları değerlendirir.
  • İspanyolca kelime dağarcığının genişliğini değerlendirme
online İspanyolca kursu - birebir özel İspanyolca dersleri - private spanish lessons - online spanish course

14 gün içinde %100 ücret iadesi

Online İspanyolca Kursu

Ana Dili İspanyolca Olan Yabancı Öğretmenler

Haftada 3 gün, 5 gün veya 7 Gün Özel Ders