En İyi İngilizce Grup Dersleri - Online Eğitim Seçeneğiyle

Genel ve İş İngilizcesi Grup Dersleri
Online Eğitim Seçeneği
7/24 Online Konuşma Sınıfları

İstanbul’un En İyi Genel İngilizce Kursu

Berlitz Dil Okullarının Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya’daki şubeleriyle aynı kalitede, aynı standartta ve aynı materyallerle, İngilizce grup derslerine katılabilir, ana dili İngilizce olan öğretmenlerimiz ile İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz.

Berlitz Genel İngilizce kursunda yapılan tüm çalışmalar öğrenciye yoğun İngilizce konuşma pratiği sağlar.

Berlitz Genel İngilizce kursları öğrencilerin öğretmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla bol pratik yaparak konuşması ve İngilizce konuşma yeteneklerini geliştirmelerini sağlar. İngilizce konuşmaya teşvik edilen öğrenciler dil bilgisi kurallarını öğrenirken kelime dağarcıklarını geliştirir.

Berlitz sadece gramer öğreten bir İngilizce kursu değil aynı zamanda Dünyanın en iyi İngilizce konuşturan dil okuludur.

Genel İngilizce kursu başlangıcında Berlitz Dil Okullarının bütün Dünya’da ortak kullandığı online seviye belirleme testi (ücretsiz olarak bu testi yapabilirsiniz) ve konuşma testi ile öğrencilerin İngilizce seviyeleri yüksek doğrulukla belirlenir ve seviyelere göre uygun sınıflara yerleştirilir.

Berlitz Genel İngilizce kursu, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (The Common European Framework – CEFR) dayalı seviyeleri içermektedir. Berlitz İngilizce grup dersleri bütün Dünyada 8 seviye olarak planlanır.

Berlitz Dil Okulları bütün Dünya’da ana dili öğrenmek istediğiniz dil olan yabancı öğretmenler ile çalışır. Berlitz akademik direktörlüğü öğretmen adaylarını Berlitz Metodu® uygulanması konusunda eğitim programına dahil eder ve sadece bu eğitim programını başarı ile tamamlayan yabancı öğretmenler Berlitz öğretmeni olur.

Berlitz Genel İngilizce kursunda modası geçmiş olan çeviri yöntemleri kullanılmaz. İlk dersten itibaren İngilizce konuşmaya başlarsınız.

Berlitz Genel İngilizce kursunun önemli bir parçası bireysel gelişim raporudur. Bireysel gelişim raporu Berlitz akademik direktörlüğü tarafından her bir öğrenci için ayrı ayrı hazırlanır. Bu raporun amacı Berlitz öğrencilerinin İngilizce konuşma hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için gerekli geri bildirimi vermektir.

Berlitz Metodu®, öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesini ve İngilizcenin doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesini sağlar.

Diğer dil okullarında sıklıkla görülen, öğretmenlerin ek materyal, takviye materyal hazırlaması gibi bir durum Berlitz’te yaşanmaz. Berlitz Global tarafından her seviyenin ihtiyaçlarına göre gerek kitap gerekse online çalışmalar şeklinde hazırlanmış olan eğitim materyalleri bütün öğrencilerin kullanımına verilir ve gelişiminiz için yeterlidir. Böylece en kaliteli eğitim materyallerine ulaşmanız garanti altına alınmıştır.

Neden Berlitz İngilizce Grup Dersleri?

En iyi İngilizce kursu için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenler ile İngilizceyi İstanbul’da konuşarak öğrenin.

Berlitz Dil Okullarının İngilizce konuşulan Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya gibi ülkelerdeki İngilizce kurslarıyla aynı kalitede ve standartta konuşma odaklı İngilizce eğitimini yabancı öğretmenler ile İstanbul’da alabilirsiniz.

Global Deneyim

Berlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli İngilizce eğitimi ile eş anlamlıdır ve Dünyanın en iyi İngilizce kursu olarak ifade edilmektedir. Dünyanın önde gelen çok uluslu firmaları uzun yıllardır Berlitz ile çalışmakta ve çalışanlarına Berlitz’i önermekte ve tavsiye etmektedir.

Dünyanın En Büyük ve En İyi Dil Okulu

Berlitz 142 yıllık tecrübesi ve 72 ülkedeki global eğitimleri ile Dünyanın en büyük ve en iyi İngilizce kursudur.

Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®

Berlitz Metodu®, gerçek hayat senaryoları üzerine kuruludur, İngilizce konuşma, dinlemeyi, okuma ve yazma yeteneklerini eş güdümlü geliştirir. Bu metodu ilk bulan ve en iyi uygulayan Berlitz Dil Okullarıdır.

Seviyeler

İngilizce seviyeniz Berlitz Dil Okullarının bütün Dünya’da 72 ülkede ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve en uygun seviyeden eğitimlere başlamanız garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz

Berlitz Metodu®, öğrencilerin İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesini ve İngilizcenin doğru, etkin ve akıcı konuşulabilmesini sağlar.

Ana dili İngilizce olan profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan İngilizce öğrenebilirsiniz.

Native Öğretmenler

Berlitz öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® uygulamaları hakkında özel eğitim almış yabancı öğretmenlerden seçilir. İngilizce grup derslerine ana dili İngilizce olan profesyonel öğretmenler girmektedir..

 

İngilizce Ders Materyalleri

İngilizce gramer kitapları ile konuşma odaklı İngilizce eğitimi alamazsınız. Berlitz İngilizce kursunda fotokopi değil konuşma odaklı orijinal Berlitz kitapları kullanılır. Sınıfta kullanacağınız İngilizce kitapların yanında sınıf dışı çalışmalarınızı desteklemek için Berlitz online yabancı dil kaynakları kullanımınıza açılır.


 

İngilizce Eğitim Döngüsü

İngilizce kursuna yaptığınız yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgilendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. İngilizce kursunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının İngilizce kursunda gösterdiği performans hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.

 

Yüksek Standartta İngilizce Kursu

Berlitz Dil Okullarının, Londra, Oxford, Dublin, New York, Paris, İstanbul ve diğer bütün şubelerinde aynı yüksek standartta konuşma odaklı İngilizce kursu verilmektedir.

Online Eğitim Seçeneği

Öğrenmek istediğiniz yabancı dili isterseniz online olarak alabilirsiniz. Sanal sınıf ortamında yapılan yabancı dil kurslarımızın yüz yüze derslerden tek farkı evinizin rahatlığında olmasıdır. Öğretmeninizi bilgisayarda görecek ve Berlitz Metodu kullanarak konuşarak yabancı dili öğreneceksiniz. Bu sistemi Berlitz uzun yıllardan beri kullanmaktadır ve Dünya Sağlık Örgütü, AIRBUS, BAT, Coca-Cola, DANONE, Google, IBM, MasterCard ve SHELL gibi Dünyanın önde gelen kuruluşları bütün çalışanlarına Berlitz uzaktan yabancı dil eğitimini kullanmaktadır.

Çocuklar için Yabancı Dil

Çocuğunuzun yabancı dil eğitiminde Berlitz Dil Okullarının yüz yüze veya online eğitimlerinden faydalanabilirsiniz. Çocuğunuz yabancı dil eğitimini online olarak alabilir ve evinizin konforunda en kaliteli yabancı dil eğitimine nerede olursanız olun ulaşabilirsiniz.

Online Genel İngilizce Kursu Fiyatları

Online Genel İngilizce Kursu

Dijital kitaplar ve KDV Dahil 2.970 TL yerine
2,000
 • Bir seviye grup egitimi
 • Ortalama 7 kisi en cok 9 kisilik siniflar
 • Profesyonel Berlitz ogretmenleri
 • Gruba atanan tek bir ogretmen ile duzenli takip
 • Dunyanin en iyi online yabanci dil kursu

Online Genel İngilizce Kursu

6 ay canlı konuşma sınıfları ile 3.760 TL yerine
2,450
 • Bir seviye grup egitimi
 • Ortalama 7 kisi en cok 9 kisilik siniflar
 • Profesyonel Berlitz ogretmenleri
 • Gruba atanan tek bir ogretmen ile duzenli takip
 • Dunyanin en iyi online yabanci dil kursu
 • 6 ay boyunca 7 gun 24 saat online canli konusma siniflari

Online Genel İngilizce Kursu

12 ay canlı konuşma sınıfları ile 4.110 TL yerine
2,790
 • Bir seviye grup egitimi
 • Ortalama 7 kisi en cok 9 kisilik siniflar
 • Profesyonel Berlitz ogretmenleri
 • Gruba atanan tek bir ogretmen ile duzenli takip
 • Dunyanin en iyi online yabanci dil kursu
 • 12 ay boyunca 7 gun 24 saat online canli konusma siniflari

En İyi İngilizce Kursunu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İngilizce kursunun eğitim sistemi nasıldır öğrenin.

İyi bir İngilizce kursunun sistemli, planlı ve metodik eğitim vermesi gerekir. Hangi derste hangi konunun işleneceği, ders sonunda öğrencilerin hangi İngilizce konuşma hedefine ulaşacağı belli olmalıdır.

İngilizce öğrenmek vakit alan, planlı ve disiplinli olmayı gerektiren bir süreçtir. Planlı ve programlı gitmeyen, sürekli öğretmen değiştiren, bir gün farklı sistem diğer gün farklı sistem uygulamak sürekli müfredat değiştirmek öğrencilerin İngilizce gelişimini engeller.

Bu nedenle iyi bir İngilizce kursunda tutarlı ve başarısı kanıtlanmış bir programın uygulanması, öğretmen değişikliklerinin olmaması ve derslerin belli bir planda işlenmesi öğrencilerin gelişimi için çok önemlidir.

Berlitz 142 yıllık tecrübesi ile sistematik, planlı ve metodik eğitimleri ile öğrencilerin İngilizce konuşma hedeflerine ulaşmada Dünyanın en iyi ve başarılı dil okuludur.

İngilizce kursu öğretmenlerinin ana dilleri İngilizce mi sorun.

İngilizceyi öğrenmenin en etkili yolunun yurt dışına çıkmak olduğunu duymuşsunuzdur. Özellikle İngiltere, Amerika, Kanada gibi ülkelerde İngilizcenin daha hızlı gelişmesinin nedeni ana dili İngilizce olan kişilerle konuşmaktır.

Benzer şekilde İstanbul’da gideceğiniz İngilizce kursunun öğretmenlerinin de ana dilinin İngilizce olması daha hızlı ve daha doğru İngilizce öğrenmenizi sağlar.

İngilizce kursu seçerken çok dikkatli olmalısınız. Bazı dil okullarında eğitim kadrolarının tamamen “yabancı” olduğu söylense bile Amerikalı, İngiliz veya Kanadalı öğretmen yerine ana dili İngilizce olmayan İngilizceyi sonradan öğrenmiş farklı milletlerden öğretmenler çalışabilmektedir. Kendinize şunu sorun: İngilizceyi sonradan öğrenmiş birinden İngilizceyi ne kadar öğrenebilirsiniz?

Konuşma odaklı İngilizce kurslarını seçin

Klasik İngilizce kursları İngilizce gramer, dil bilgisi ve kelime ezberleme üzerine yoğunlaşırlar. Bunun nedeni bu tarz dil okullarında ana dili İngilizce olan öğretmenlerin olmaması ve bu öğretmenlerin İngilizce konuşma konusunda yetersiz olmalarıdır.

İngilizce gramer, teorik bilgi ve kuralları öğrenmek İngilizceyi konuşmak manasına gelmez.

İngilizce kursunu seçerken dil okulunun eğitim programına ve metoduna bakın. İngilizce kursunda konuşma odaklı mı yoksa gramer ağırlıklı mı eğitim veriliyor öğrenin.

İyi bir İngilizce kursunda konuşma, dinleme, okuma ve yazma için ayrı ayrı sınıflar olmasına gerek yoktur. Eğer böyle bir ayrım varsa o kurstan uzaklaşın. Yabancı dil eğitiminde konuşma ve dinlemenin öncelikli olarak bütün yetilerin tamamı aynı anda geliştirilmelidir.

Konuşma ve dinlemenin öncelikli olduğu bir İngilizce kursu aramalısınız ve en iyi konuşma odaklı İngilizce kursu için ana dili İngilizce olan öğretmenlerin olduğu bir kursu seçmelisiniz.

Konuşma odaklı Berlitz Metodu 142 yıllık deneyimle geliştirilmiştir. Dünyadaki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta, aynı kalitede konuşma odaklı İngilizce eğitimi verilmektedir.

İyi bir İngilizce kursunda öğretmen kalitesi kadar kursta kullanılan İngilizce materyallerin ve kitaplarında kalitesi son derece önemlidir.

Birçok İngilizce kursu, piyasada herkesin bulacağı gramer kitaplarını ders kitabı olarak kullanmaktadır. Fakat İngilizce gramer kitapları ile konuşma odaklı eğitim alamazsınız.

Bazı dil okulları ise öğretmenlerin kendi notlarını ve fotokopilerini İngilizce ders materyali olarak kullanmaktadır. Bu durum standardizasyonu bozmakta, öğretmenden öğretmene eğitim kalitesini değiştirmektedir.

İngilizce kurslarında kullanılan kitap ve materyallerin kalitesi öğretmenlerin öğrencilere verebileceklerini direk etkilemektedir. Yetersiz İngilizce kaynak ile çalışan iyi bir öğretmenin öğrencilere verebileceği sınırlanmakta, sonuç olarak İngilizce kursunun genel kalitesi olumsuz etkilenmektedir.

Derslerde kullanılan İngilizce materyal ve kitapların haricinde öğrencilerin online kaynaklara erişiminin olması İngilizce kursundan alınacak verimin en yüksek seviyede olmasını sağlayacaktır.

İngilizce kursunda ne tip online kaynaklar olduğunu, bu kaynakların ders içi kullanılan kitaplarla bağlantılı ve birbirini tamamlayıcı olup olmadığını araştırın.

Dünyada 72 ülkede bulunan bütün Berlitz şubelerinde aynı materyal, kitap ve online kaynaklar kullanılır. Yani Berlitz’in New York, Londra, Oxford, Dublin gibi şubelerinde İngilizce kursuna giden bir kişi ile aynı kaynaklara sahip olur ve aynı yüksek kaliteli eğitimi alırsınız.

En iyi İngilizce kursları belli bir tecrübeye sahiptir

Kaliteli hizmet veren firmalar her alanda belli bir tecrübeye sahiptir. İngilizce kursu seçiminde de tecrübe önemli seçim kriterlerinden biridir.

Global olmayan İngilizce okullarının yaşadığı en büyük problem İngilizce eğitiminde dünyadaki gelişmelerin gerisinde kalmaları, eğitim kalitelerini yükseltememeleri ve nihayetinde teorik bilgi veren klasik İngilizce kursu gibi hareket etmeleridir.

Hangi İngilizce Kursunu Seçmeliyim?

İngilizce kursu seçimi yaparken global bir İngilizce okuluna gitmeniz birçok konuda endişelerinizi ortadan kaldıracaktır.

Berlitz, 142 yılık 72 ülkede İngilizce eğitimi veren global bir dil okuludur. Berlitz Dil Okullarının her şubesinde aynı standartta, aynı kalitede, aynı materyaller ile İngilizce eğitim verilmektedir. İster Amerika, ister İngiltere isterse İstanbul şubemizde eğitim alın, her zaman yüksek standartta konuşma odaklı İngilizce eğitimi alırsınız.

İngilizce kursunda sınıf mevcudunun kaç kişi olduğunu öğrenin

Klasik gramer odaklı eğitim veren İngilizce kursları 12-15 kişilik hatta daha kalabalık sınıflarda eğitim vermeye çalışmaktadır.

Unutmayın ki konuşma odaklı İngilizce eğitimi kalabalık sınıflarda verilemez. Sınıf mevcudu ne kadar artarsa size düşen konuşma pratiği imkanı o kadar azalacaktır.

Berlitz dil okulunda maksimum sınıf mevcudu 10 kişi, ortalama sınıf mevcudu 6-7 kişidir. Böylece sınıftaki her bir öğrencinin maksimum İngilizce konuşma pratiği yapma imkanı sağlanmaktadır.

İngilizce kurslarıyla görüşmeden önce kendi seviyenizi ölçebileceğiniz online testler bulunmaktadır.

Berlitz Dil Okullarının bütün dünyada ortak kullandığı online İngilizce seviye belirleme testini bu amaç için kullanabilirsiniz. İngilizce seviye belirleme testi sonucu size test sonunda mail olarak bildirilmektedir. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca dilleri için seviye belirleme testine başlamak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

İngilizce Online Seviye Belirleme Testi

Berlitz online İngilizce seviye belirleme testi ile okuma, yazma, dinleme konularında seviyenizi yüksek doğrulukla ölçebiliyoruz.

İngilizce konuşma testi için ise sizi şubemize davet etmemiz veya telefonda konuşma testi yapmamız gerekmektedir.

İngilizce konuşma testi global olarak 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta yapılmaktadır. Böylece dünyadaki hangi Berlitz şubesine giderseniz gidin İngilizce seviyeniz aynı standartta yüksek doğrulukta ölçülmektedir.

İngilizce öğrenmede nitelik nicelikten önemlidir

Bazı İngilizce kursları bir kurda yüzlerce ders saati eğitim vaat etmektedir.

Bu kadar uzun İngilizce eğitimine gerçekten ihtiyacınız var mı kendinize sorun.

Örneğin üniversitede veya lisede İngilizce hazırlık sınıfı okuyan bir öğrenci günde 8 saat, haftada 40 saat ve bir eğitim yılında yaklaşık 1.500 saat İngilizce dersi görür. Sonuç ise yine aynıdır: İngilizce anlıyoruz ama konuşamıyoruz.

İyi bir İngilizce kursunda uzun uzun ders anlatmasına gerek yoktur. Önemli olan İngilizce dersinin nasıl yapıldığı, ders hedeflerine ulaşılıp ulaşılmadığıdır.

Berlitz Dil Okulları , global tecrübesi ve başarısı kanıtlanmış etkin ve hızlı Berlitz Metodu® ile 142 yıldır insanların akıcı İngilizce konuşmasını sağlamaktadır.

İşinize Yarayan İş İngilizcesi

İngilizce grup derslerimizde upper-intermediate ve üstü seviyelerde iş İngilizcesi öğrenirsiniz. İş İngilizcesi modülü satış, pazarlama, insan kaynakları, finans, planlama, toplantı yönetimi gibi günümüz iş dünyası için gerekli olan yeteneklerin başarılı bir sentezini sunar.

 

İstanbul Avrupa Yakası Merkezi Konum

Berlitz ismi Dünyada kaliteli İngilizce kursu ile eş anlamlıdır. Dünyanın en büyük firmaları uzun yıllardır Berlitz ile çalışmakta ve Berlitz İngilizce kurslarını önermekte ve tavsiye etmektedir.

 

En İyi İngilizce Kursuna Kolaca Ulaşın

Berlitz İstanbul şubesi Metrobüs ve Metro hatlarının kesişiminde yer almaktadır. Metrobüs ile gelişte Zincirlikuyu veya Mecidiyeköy durağında, Metro ile gelişte ise Gayrettepe veya Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz.

Dünyanın En İyi İngilizce Kursu İstanbul Mecidiyeköyde

Dünyanın önde gelen çok uluslu şirketleri yabancı dil eğitim projelerinde global olarak Berlitz ile çalışmaktadır. Şirket çalışanları yorumlarında Berlitz’i en iyi İngilizce kursu olarak ifade ederek, Berlitz dil kurslarını tercih ve tavsiye etmektedir.

Mustafa Kemal Atatürk’ün Berlitz İstanbul dil okuluna 4 Ocak 1930 tarihinde dil eğitiminde gösterilen başarılardan dolayı gönderdiği teşekkür mektubu, Berlitz’in en iyi dil okulu olduğunun tasdikidir.

Amerika Birleşik Devletleri yurtdışında görev yapan sivil ve askeri personelinin (büyük elçilik, konsolosluk, askeri ataşelik gibi) yabancı dil eğitimleri için bütün Dünyada Berlitz Dil Okulları ile çalışmaktadır. ABD ve Berlitz arasında imzalanan sözleşmeye ve yabancı dil kursu fiyatlarına ulaşmak için Berlitz Global sitesini ziyaret edebilirsiniz..

Berlitz İngilizce Kursunun Farklılıkları

Berlitz’i sizin için ideal bir partner haline getiren birçok sebep bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden biri İngilizce dilini konuşabilmenin kendisidir!

Aktif İngilizce konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ile İngilizce grup derslerinde aktif İngilizce konuşulur, böylelikle bireysel veya grup olarak, İngilizcede hızlı ve başarılı bir gelişim sağlarsınız.

Aktif İngilizce konuşma

Anadili İngilizce olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı İngilizce dersleri

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

Hızlı ve sürekli gelişim

Online İngilizce Grup Dersi Seçeneği

İngilizce Kursu Başvuru Formu

İngilizce Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurunuz.

 


Basvuru Formu
Item added to cart.
0 items -  0.00