İade Politikası

Öğrenci Dostu Berlitz İade Politikası

Online dil kurslarımız “dijital içerik” olmasına ve “elektronik ortamda anında ifa edilen hizmet ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mal” olduğu için kanunen cayma hakkından istisna tutulmuş olmasına rağmen, eğitimlerin kalitesine güvenmemizden dolayı tamamen kendi inisiyatifimiz ile ve gönüllü olarak Online Dil Kurslarında, (TOEFL ve IELTS kursları hariç) kullanıcı adı ve şifrelerinin öğrenciye iletilmesinden sonraki 14 (on dört) gün içinde ALICI’nın ilk talebinde, hiçbir neden belirtmesine gerek olmadan ve hiçbir soru sorulmadan %100 ücret iadesi (ödenen ücretin tamamını) yapacağımızı taahhüt ederiz.

Eğitime ulaşmak için kullanılan kullanıcı adı ve şifrelerinin size ulaştığı tarihten itibaren 14 (on dört) günlük süre içinde iade edebilir ve %100 para iadesi alabilirsiniz. İade işlemleri için online@berlitz-istanbul.com adresine bilgi verip talepte bulunabilirsiniz.

İade işlemi, online@berlitz-istanbul.com adresine talepte bulunulan andan itibaren 24 saat içerisinde (hafta sonu ve resmi tatil günleri bu sürenin üstüne eklenecektir) öğrencinin satın alma işlemi yaptığı mecraya (kredi kartı ise kredi kartına, banka havalesi ise banka havalesi olarak) yapılacaktır.

Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Kredi kartı ile yapılan ödemeler için iade bedeli bankanız tarafından bankanız tarafından belirlenen sürelerde kartınıza yansıtılmaktadır. Söz konusu sürelerde firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

En son güncellenme tarihi: 26.10.2021