En Tecrübeli İngilizce Kursu

Gaziantep İngilizce Kursu

Gaziantep İngilizce kursu araması Gaziantep’te İngilizce öğrenmek isteyen kişiler tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Gaziantep İngilizce kursu seçerken farklı alternatifler ve tavsiyelerle karşılaşan öğrenci adayları nasıl karar vermelidir? Dünya’nın en büyük dil okulu Berlitz, Gaziantep’te bulunan öğrencilere nasıl İngilizce öğretiyor? Gaziantep’teki İngilizce kurslarından farklılıkları nelerdir? 142 yıllık tecrübe ile oluşturulan Berlitz metodu Gaziantep’teki öğrencilere neler sağlıyor?

  • 142 yıllık tecrübesi ile dünyanın en tecrübeli İngilizce kursudur
  • 72 ülkede 550 şube ile dünyanın en yaygın İngilizce kursudur
  • Konuşma ağırlıklı kendine ait metodu ve İngilizce ders materyalleri vardır
  • Yabancı öğretmenler ile İngilizce öğretir
  • Dünya genelinde 35.000 kuruma İngilizce ve yabancı dil eğitimi vermektedir
  • Alman menşeli bir dil okuludur ve yurt dışı merkezi Amerika’dadır

Eğitim uzmanıyla görüşün

Kişiye Özel İngilizce Dersleri ve Eğitimleri

Berlitz Metodu®

Gaziantep’te İngilizce kursu arıyorsanız, sıfırdan ya da belirli bir seviyeden başlayarak evinizin rahatlığında ve konforunda başarı oranı diğer kurslara göre daha yüksek olan online grup derslerimizden faydalanabilirsiniz.

Gaziantep İngilizce kursunda, öğrenme sürecinizi hızlandırmak ve akıcı İngilizce konuşmanızı sağlamak için Berlitz’in 72 ülkede kullandığı ve 142 yıllık tecrübe ile oluşturulan Berlitz Metodu® kullanılmaktadır. Benzersiz Berlitz Metodu® ile Gaziantep’te bulunan öğrencilerimizin de daha hızlı İngilizce öğrenmesini sağlamaktayız. Berlitz’in Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan genel merkezinin geliştirdiği online eğitim sistemi ve İngilizce öğrenme sürecini destekleyen gelişmiş çalışmalar sayesinde Gaziantep2’teki öğrencilerimizin de eğitimin kalitesini yükseltmekteyiz. Genel merkezimizin öğretmen kadrosunun tamamı yabancı öğretmenlerden oluşmaktadır ve Gaziantep İngilizce kurslarında bulunan öğrencilerimizde yabancı öğretmenler ile dil eğitimine kolayca ulaşmaktadır.

Metodu görmek istiyorum

İngilizce eğitimlerinde etkili sonuçlar

Gaziantepİngilizce Kursu Tavsiyesi

Gaziantep’te yaşıyor, Gaziantep’te bir kamu kurumu ya da özel kurumda çalışıyor ve Gaziantep’te bir İngilizce kursuna gitmek istiyorsanız size hem Gaziantep’ten hem de Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz özel veya gruplarda uzaktan İngilizce kursu imkanları sunuyoruz.

Berlitz Gaziantep dil kursu alan öğrencilerimiz, İngilizce konuşma, dinleme, okuma ve yazma konularında ilk dersten itibaren gözle görülür bir gelişme gösterirler. Geleneksel ezberci İngilizce kurslarından farklı olarak Berlitz öğrencileri bol konuşma yaparak aktif bir şekilde İngilizce öğrenir ve İngilizceyi günlük hayatta etkin şekilde kullanırlar.

Gaziantep İngilizce kursları arasında tercih yaparken, 142 yıllık tecrübeye sahip global bir dil okulu olan Berlitz ile mutlaka görüşün ve İngilizce öğrenme sürecinizde size nasıl destek olabileceğimizi öğrenin.

En İyi Gaziantep İngilizce Kursu hakkında detaylı bilgi ve Gaziantep İngilizce Kursu fiyatları konusunda bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Bilgi İstiyorum

Dünya Sağlık Örgütü İngilizce Kursları

Dünya Sağlık Örgütü (WHO), 2013 yılından bu yana İngilizce ve diğer yabancı dil eğitimlerini sadece Berlitz dil okulundan almaktadır. Dünya Sağlık Örgütü web sitesinde yayınlanmış olan İngilizce kursları başarı raporunu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Gaziantep İngilizce kursunda Dünya Sağlık Örgütünün aldığı eğitimin aynısı verilmektedir.

Raporu Görüntülemek İçin Tıklayın

Gaziantep İngilizce Kursu Fiyatları

Gaziantep İngilizce kursu fiyatları kişinin İngilizce bilgisine, satın alacağı İngilizce kurslarının özel ders, grup dersi ya da kendi kendine çalışma seçeneklerine bağlı olmasının yanı sıra kişinin ödeme yöntemine ve dönemsel kampanyalara göre farklılık göstermektedir. Gaziantep İngilizce kursu fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gaziantep İngilizce Kursu Seçenekleri

Genel İngilizce Kursu

Gaziantep Genel İngilizce Kursu

Gaziantep Genel İngilizce kursları Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerinde geliştirilmiştir. Gaziantep İngilizce kurslarında, 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde olduğu gibi 8 seviye yabancı dil eğitimi verilir. Genel ingilizce eğitimi pratik ve günlük ingilizce kullanım becerilerinin yanında akademik ingilizce becerilerini de geliştirmektedir.

Bilgi Almak İstiyorum

Kişiye Özel İngilizce Dersler

Gaziantep İngilizce Özel Dersler

İngilizce özel dersler tamamen kişiye özel program ve yabancı eğitmenler ile Gaziantep’te bulunan öğrencilerimiz için online olarak yapılmaktadır. İngilizce özel derslerimizde eğitmeniniz sadece sizinle ilgileneceği için ilgi alanınız doğrultusunda ders planlaması yapabilirsiniz. Başarısı kanıtlanmış bir metot ve kurumsal bir dil okulundan konuşma odaklı İngilizce özel dersleri Gaziantep’ten almak istiyorsanız size yardımcı olmaya hazırız.

Özel Ders Sayfasına Git

Online İngilizce Kursu

Kendi Kendine Öğrenme

Kendi kendine yabancı dil öğrenmeyi tercih eden kişiler için dizayn edilen dil kurslarında öğrenmek istediğiniz yabancı dilde açılan konuşma sınıflarına Gaziantep’ten katılabilirsiniz. Yabancı öğretmenler ve Dünyanın farklı yerlerinden bağlanan öğrencilerle Gaziantep’ten buluşabilir ve istediğiniz kadar konuşma pratiği yapabilirsiniz. Grup derslerine göre çok daha uygun fiyatlarla Gaziantep’ten katılabileceğiniz İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca online dil kurslarımız, Berlitz Global güvencesiyle yurt dışı merkezimiz tarafından verilmektedir.

Online Eğitim Sayfasına Git

Çocuklar için ingilizce kursu

Çocuklar için İngilizce Kursu

Gaziantep’te bulunan 5-17 yaş gruplarındaki çocuklar yüksek kaliteli Berlitz yabancı dil eğitimlerine özel ders formatında online olarak ulaşabilirler. İngilizceyi anadili İngilizce olan eğitmenlerle bire bir derslerde öğrenen çocuklar küresel bir bakış açısı kazanır, entelektüel gelişimleri teşvik edilir ve gelecekteki hayatlarına daha hazır hale gelirler. Gaziantep’te bulunan çocuğunuzun yabancı bir dili eğitimini planlamak için lütfen eğitim uzmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Çocuklar İçin Eğitimler

Öğrenci Görüşleri

Berlitz dil okulu ile yabancı dil öğrenen öğrencilerimizin görüşleri Türkçe’ye çevrilerek verilmiştir. Öğrenci görüşlerinin olduğu asıl dosyayı buraya tıklayarak indirebilir veya Berlitz Virtual Classroom sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Gaziantep İngilizce kurslarımız, bu öğrencilerimizin yararlandığı ve Berlitz yurt dışı genel merkezi tarafından geliştirilen online eğitimler ile aynı standartta verilmektedir.

[testimonial_rotator id=”6234″]

İngilizce Öğrenmek İçin 142 Yıllık Tecrübe

Global Deneyim

Temelleri 1800 yılların sonunda Amerika’da atılan dil okulumuzda, yabancı dil eğitimi ve global iletişim ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza 142 yıllık kurumsal tecrübemizle çözümler sunuyoruz. Gaziantep’ten Dünyanın en iyi İngilizce kursuna katılmak için eğitim uzmanlarımızdan randevu alabilirsiniz!

Hızlı Sonuçlar

İngilizce öğrenmek ve akıcı konuşmak için Berlitz’in 142 yıllık tecrübesine ve benzersiz metoduna güvenebilir ve Gaziantep’ten ulaşabilirsiniz.

Esnek Öğrenme Programları

Öğrenme tarzınız veya İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, yabancı dil hedeflerinize ulaşmanız için özelleştirilmiş bir eğitim programı oluşturacağız. Özel ders, grup dersleri veya online öğrenme seçenekleri ile Gaziantep’te bulunan öğrencilerimize ve her bütçeye uygun alternatifler sunuyoruz.

Yurt Dışına En Yakın Deneyim

Berlitz öğrenme sistemi yurt dışına gitmeden yurt dışında alacağınız eğitime en yakın deneyimi Gaziantep’te veya Türkiye’nin her neresinde olursanız olun bulunduğunuz yerde sağlamak için planlanmıştır.

Kurumsal Referanslarımız

                        danone                  image/svg+xml                    

İngilizce Seviyeler

Berlitz, Gaziantep’te bulunan öğrencilerine Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 İngilizce seviyelerine uygun yabancı dil eğitimi vermektedir. Gaziantep’ten İngilizce kurslarımıza katılan öğrencilerimiz, 72 ülkedeki bütün Berlitz şubelerinde aynı standartta İngilizce öğrenirler.

Gaziantep’te bulunan öğrencilerimiz, İngilizce seviyelerini 72 ülkede ortak kullandığımız seviye testi ile hemen öğrenebilirler. İngilizce seviye testine başlamak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

İngilizce Seviye Testi

Tüm İngilizce Seviyeler ve Açıklamaları

ingilizce konuşabilen kendine güvenen kadın

İngilizce Kursumuzun Farklılıkları

Berlitz’i Gaziantep’te İngilizce kursu arayan kişiler için en iyi seçenek haline getiren birçok neden bulunmaktadır. En önemlisi ise İngilizceyi konuşabilmenin kendisidir!

Aktif İngilizce konuşmayı teşvik eden, başarısı kanıtlanmış ve sürekli geliştirilmekte olan Berlitz Metodu® ile Gaziantep’te bulunan öğrencilerimiz diğer bütün öğrencilerimiz gibi aktif İngilizce konuşur, böylelikle bireysel ve grup olarak, İngilizce konuşmada hızlı ve başarılı bir gelişim sağlar.

Aktif İngilizce konuşma Aktif İngilizce konuşma

Anadili İngilizce olan yabancı öğretmenler Anadili İngilizce olan yabancı öğretmenler

Profesyonel eğitim kadrosu Profesyonel eğitim kadrosu

Vaka ve konu bazlı İngilizce dersleri Vaka ve konu bazlı İngilizce dersleri

Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi Yanlışların pozitif şekilde düzeltilmesi

İngilizcede hızlı ve sürekli gelişim Hızlı ve sürekli gelişim

Atatürk’ün Berlitz’e Gönderdiği Teşekkür Mektubu

Mustafa Kemal Atatürk, Berlitz Dil Okulları İstanbul şubesinin çalışmalarını takdir ederek 1930 yılında bir teşekkür mektubu kaleme almıştır. Çağdaş Türkiye’nin önderinden alınan bu teşekkür mektubu, Berlitz Dil Okullarının eğitim yolculuğundaki en önemli rehberidir.

72 ülkede yabancı dil eğitimi veren Dünyanın en büyük dil okulu olan Berlitz Dil Okulları, tamamen bilimsel bir zeminde dil becerilerini doğal bir akış sürecine dahil eden konuşma odaklı dil eğitiminin ilk ve en iyi uygulayıcısıdır.

1878 yılında kurulan Berlitz, Osmanlı İmparatorluğu döneminde, kurtuş savaşında ve Cumhuriyetin ilanından sonrada modern Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri olmayı başardı.

Türkiye’nin kuruluşunda ve gelişiminde üzerine düşen görevleri yapan Berlitz Dil Okulunun Atatürk tarafından fark edilip onurlandırılması en büyük gurur kaynağımızdır. Mektubunda yabancı dil eğitimine verilen katkı sebebiyle teşekkürlerini ileten Atatürk, aynı zamanda Berlitz’in çalışmalarını da takdir etmiştir.

Berlitz Dil Okulları olarak her zaman gelecek için çalışmayı ve yarınlar için evrensel bir vizyonu paylaşabilecek nesiller yetiştirmeyi misyon ediniyoruz. Bu noktadan hareketle Ulu Önder Atatürk’ün 90 yıl önce yazdığı mektup, bugün Berlitz ailesinin en güçlü kararlılık ve motivasyon kaynağıdır ve öyle olmaya da devam edecektir.

Atatürk'ün Berlitz İngilizce Kursuna teşekkür mektubu

Gaziantep İngilizce Kursları ve İngilizce Öğrenme

Gaziantep’te İngilizce öğrenmek isteyen kişiler İngilizce kursları hakkında birçok soru soruyor. Gaziantep’te İngilizce öğrenmek için ne yapmak gerekir? Gaziantep’te Nasıl İngilizce öğrenilir? Gaziantep’te İngilizce kursu nasıl seçilir? Gaziantep’te hangi İngilizce kursuna gitmeliyim? en başta gelen aramalar arasında yer alıyor. Peki Gaziantep’te İngilizce nasıl öğrenilir? Gaziantep’te en doğru İngilizce öğrenme yöntemi nedir? Gaziantep’te İngilizce öğrenmek için hangi İngilizce kursuna gitmek gerekir?

Berlitz Metodunun İngilizce öğrenmenin en hızlı yolu olduğu kanıtlanmıştır. Dünyadaki bütün Berlitz şubelerinde ana dili İngilizce olan sertifikalı eğitmenlerle konuşma odaklı İngilizce eğitimi verilmektedir. Gaziantep’te bulunan öğrencilerimiz diğer bütün öğrencilerimiz gibi ilk dersten itibaren İngilizce konuşmaya başlarlar.

Berlitz ile İngilizce öğrenen öğrenciler, sadece yabancı dili değil o dilin kültürel etkilerini de öğrenir. Böylece yabancı kişilerle daha güvenle iletişim kurulması sağlanır.

Gaziantep İngilizce kurslarımız, B1 sevisinden itibaren IELTS, TOEFL ve TOEIC gibi İngilizce sınavlarına yönelik eğitimleri de kapsamaktadır. Gaziantep’te bulunan Berlitz öğrencilerinin, İngilizce akademik sınavlara hazırlanmak için farklı kurslara ihtiyacı olmaz, ek bütçe ayırmaları gerekmez.

Ana dili İngilizce olan sertifikalı yabancı eğitmenler, her kişiye ve her bütçeye uygun İngilizce kursu seçenekleri ve bütün yabancı dil eğitimlerimizin ortak noktası olan Dünyaca ünlü Berlitz Methodu® ile hızlı ve kalıcı olarak İngilizce konuşma hedefinize Gaziantep’te ulaşacaksınız.

Gaziantep’te yaşayan öğrencilerimize, tüm dünyada yaptığımız gibi en iyi yabancı öğretmenler, motive edici bir ortam ve modern bir içerik sunmakta, insanlara günlük hayatlarında kullanabilecekleri, aynı zamanda dünyaya entegre olabilecekleri “güncel dili” online olarak yüksek başarıyla öğretmekteyiz.