Ücretsiz Fransızca Seviye Testi ile Fransızca Seviyeni Doğru Belirle

Fransızca Test Seviye Sınavı

Ücretsiz Fransızca Seviye Testi

Berlitz, bütün dünyada 70’ten fazla ülkede faaliyet gösteren, Fransızca dil eğitimlerinde 140 yıldan fazla deneyime sahip global bir dil okuludur. Fransızca seviyenizi online olarak ölçmek ve sonucu hemen öğrenmek için Dünyada 70’ten fazla ülkede bulunan bütün Berlitz şubelerinde ortak kullanılan ve yüksek doğrulukta sonuç veren Fransızca seviye tespit sınavımızı yapabilirsiniz.

Fransızca seviye testi, 140 yılı aşkın tecrübe ile oluşturulmuş, global olarak kullanılan ve diğer Fransızca seviye testlerinden daha doğru sonuçlar veren bir testtir.

Fransızca seviye testi, Fransızca yeterlilik seviyenizi öğrenmenizi saylayacaktır. Fransızca seviye testi sonucunu, Fransızca dil becerinize uygun eğitim bulmanıza yardımcı olması için kullanabilirsiniz.

Fransızca seviye testi, kelime ve gramer seviyenizi inceler ve aynı zamanda dinleme ve okuma becerilerinizi belirlemenize yardımcı olur ve böylece mevcut Fransızca seviyeniz hakkında size yüksek doğrulukta sonuç verir.

Fransızca Seviye Testi Hakkında

  • Fransızca seviye testinde toplam 68 soru vardır.
  • Fransızca seviye testi yaklaşık 30 dakika sürmektedir.
  • Fransızca seviyenizin doğru ölçülmesi için bütün sorular cevaplanmalıdır.
  • Fransızca seviye testi sonucu CEFR seviyeleri (A1, A2, B1, B2, C1 ve C2) karşılığı olarak gösterilmektedir.

Fransızca seviye testi, dilbilgisi, kelime bilgisi, kelime öbekleri, okuma ve dinleme konularında bilginizi ölçmek için tasarlanmıştır. Fransızca testte yer alan her soru çoktan seçmeli formattadır.

Fransızca testinde yer alan soruların yarısı Fransızca dinleme yetkinliğinizi ölçer. Fransızca konuşmaları dinleyerek, konu hakkında sorulan sorulara doğru olduğunu düşündüğünüz cevabı seçmeniz gerekir.

Fransızca gramer, kelime bilgisi ve paragraf sorularını ise dikkatlice okumanız ve doğru cevabı seçmeniz istenecektir.

Fransızca testi, bireylerin ve işverenlerin için aday gruplarının Fransızca seviyelerini kontrol etmelerine yardımcı olan hızlı ve kullanışlı bir çevrimiçi testtir. Berlitz Fransızca seviye testi, Berlitz kalitesinden beklenen şekilde doğru ve güvenilir sonuç almanızı sağlar.

Online Fransızca Seviye Belirleme testini çözerek uluslararası alanda kabul edilen standartlarda Fransızca seviyenizi belirleyebilir ve hangi kursun ihtiyaçlarınıza daha uygun olduğunu öğrenebilirsiniz. Fransızca testinde seviyenizi en doğru şekilde belirleyebilmek için, size sorulan sorular Fransızca dil bilginize göre adapte edilmekte ve değiştirilmektedir. Bu nedenle her kişiye farklı sorular yöneltilmektedir. Bu sayede Fransızca seviyenize en uygun sorularla karşılaşırsınız.

Fransızca Yeterlilik Testi Şunları İçerir

  • Fransızca dinleme ve okuma becerilerini değerlendirme
  • Fransızca konuşma becerilerini değerlendirme
  • Fransızca dinleme becerilerini değerlendirme
  • Fransızca okuma ve okuduğunu anlama becerilerini değerlendirme
  • Fransızca dilbilgisi doğruluğu: Fransızca dilinde gramer yapılarını bilme ve kullanma becerisi olarak tanımlanabilir. Fransızca dilinde dilbilgisi organizasyonu, kelime sırası, konuşmanın bir kısmı ve edatlar gibi kuralları bilmeyi ve kullanımları değerlendirir.
  • Fransızca kelime dağarcığının genişliğini değerlendirme
online Fransızca kursu - korkmadan Fransızca konuş - online french course - speak french fluently

14 gün içinde %100 ücret iadesi

Ana Dili Fransızca Olan Yabancı Öğretmenler

Haftada 3 gün, 4 gün veya 5 gün görüntülü konuşarak özel ders