Çalıştığınız kurum Amerika Birleşik Devletlerine bağlı ise (örneğin konsolosluk, ataşelik gibi)  ve yabancı dil eğitimi veya kültürlerarası iletişim eğitimine ihtiyaç duyuyorsanız Berlitz’in ABD ile imzaladığı ve 5 Şubat 2022 tarihine kadar Türkiye dahil bütün Dünyada geçerli olan eğitimlerinden faydalanma hakkına sahip olabilirsiniz. ABD ile Berlitz arasında imzalanan sözleşmeye, kültürlerarası iletişim eğitimleri bilgilerine ve yabancı dil kursu fiyatlarına ulaşmak için lütfen GSA sayfasına gidiniz.

Berlitz’in diğer ülke ve konsolosluklar ile imzalanmış olan sözleşmeleri ve yabancı dil kurs fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Berlitz, 140 yılı aşkın süredir devlet, konsolosluk ve silahlı kuvvetler personellerinin yurtdışı görevlendirilmelerinde yabancı dil ve kültürlerarası iletişim eğitimlerini hazırlamaktadır.

Berlitz’in amacı, hem sivil hem de askeri personelin, kendi özel ihtiyaçlarına uygun dersler ile yurtdışındaki iş gereksinimlerini karşılamaya hazırlanmalarına yardımcı olmaktır. 70’den fazla ülkedeki 600 şubesiyle global Berlitz ağı, nerede olursanız olun ve nerede görevlendirilirseniz görevlendirin devletlerin personellerine yardımcı olmaktadır.

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.