Çalıştığınız kurum Amerika Birleşik Devletleri hükumetine bağlı ise (örneğin konsolosluk, ataşelik gibi)  ve yabancı dil eğitimi veya kültürler arası iletişim eğitimine ihtiyaç duyuyorsanız Berlitz’in ABD ile imzaladığı ve 5 Şubat 2022 tarihine kadar Türkiye dahil bütün Dünyada geçerli olan eğitimlerinden faydalanma hakkına sahip olabilirsiniz. ABD ile Berlitz arasında imzalanan sözleşmeye, kültürler arası iletişim eğitimleri bilgilerine ve yabancı dil kursu fiyatlarına ulaşmak için lütfen Berlitz Global sayfasına gidiniz.

Berlitz’in diğer ülke ve konsolosluklar ile imzalanmış olan sözleşmeleri ve yabancı dil kurs fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Berlitz, 140 yılı aşkın süredir devlet, konsolosluk ve silahlı kuvvetler personellerinin yurtdışı görevlendirilmelerinde yabancı dil ve kültürlerarası iletişim eğitimlerini hazırlamaktadır.

Berlitz’in amacı, hem sivil hem de askeri personelin, kendi özel ihtiyaçlarına uygun dersler ile görev yaptıkları yerdeki yerel dili konuşmalarına yardımcı olmaktır. Global Berlitz ağı 70’den fazla ülkedeki 600 şubesiyle ve uzaktan yabancı dil eğitim çözümleriyle devletlerin yabancı dil eğitim ihtiyaçlarına bütün Dünyada yardımcı olmaktadır.

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.