Neden Berlitz Sanal Sınıf Özel İtalyanca Kursu?

Dünyanın En İyi İngilizce Kursu Siz Neredeyseniz Orada

En iyi İtalyanca kursu için yurt dışına çıkmanıza gerek yok! Ana dili İtalyanca olan profesyonel ve deneyimli öğretmenler ile İtalyancayı sanal sınıflarda istediğiniz yerden konuşarak öğrenin.

Berlitz Globalin merkezi olarak verdiği sanal sınıf eğitimleri ile ana dili İtalyanca olan öğretmenlere ve Dünya'nın en iyi İtalyanca kursuna İnternet olan her yerden kolayca ulaşabilirsiniz.

Global DeneyimBerlitz ismi Dünyada yüksek kaliteli İtalyanca eğitimi ile eş anlamlıdır. Dünya’nın önde gelen lider firmalarının çoğu uzun yıllardır Berlitz canlı sanal sınıflarından İtalyanca dersleri almakta ve Berlitz'i tercih ve tavsiye etmekte ve çalışanlarına önermektedir.
Dünyanın En Büyük ve En İyi Dil OkuluBerlitz Dünya’nın en büyük ve en iyi dil okulu olarak İtalyanca sanal sınıf eğitimlerinde Dünya lideridir.
Etkin ve Hızlı Berlitz Metodu®Berlitz Metodu® kullanılan sanal sınıflarda İtalyanca konuşma ve dinlemeyi temel alan gerçek hayat senaryoları üzerine eğitim verilir. Bu yetiler İtalyanca okuma ve yazma ile desteklenir. Bu metodu geliştiren ve ilk uygulayan Berlitz'dir.
Seviyelerİtalyanca seviyeniz Berlitz’in bütün Dünya’da ortak kullandığı testler sayesinde yüksek doğruluk ile belirlenir ve size en uygun seviyeden eğitimlere başlamanız garanti altına alınır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde online seviye belirme testimizi ücretsiz yapabilir ve sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz

İtalyanca Seviyenizi Öğrenin

Berlitz Metodu® kullanılan sanal sınıflarda öğrencilerin İtalyanca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamını eş güdümlü olarak gelişmesi ve İtalyancanın doğru, etkin ve akıcı konuşulması hedeflenir.

Ana dili İtalyanca olan ve sanal sınıf eğitimlerinde deneyimli profesyonel yabancı öğretmenler ve başarısı kanıtlanmış Berlitz Metodu® ile hızlı ve etkili şekilde sıfırdan İtalyanca öğrenebilirsiniz.

Native ÖğretmenlerBerlitz sanal sınıf İtalyanca öğretmenleri yalnızca anadilinde eğitim veren, Berlitz Metodu® ‘nun uygulanması alanında özel eğitim almış ve sanal sınıf eğitimlerinde deneyimli öğretmenlerden seçilir. İtalyanca sanal sınıf derslerine sadece ana dili İtalyanca olan öğretmenler girmektedir.
İtalyanca Ders Materyalleriİtalyanca gramer kitapları ile İtalyanca konuşma odaklı eğitim alamazsınız. Berlitz sanal sınıf eğitimlerinde konuşma odaklı orijinal Berlitz İtalyanca kitaplarının dijital versiyonlarına sahip olursunuz. Sanal sınıfta kullanacağınız dijital kitapların yanında sınıf dışı çalışmalarınızı desteklemek için Berlitz online İtalyanca dil kaynakları kullanımınıza açılır.
Eğitim Döngüsüİtalyanca eğitimine yapılmış olan yatırımın geri dönüşü (ROI) konusunda net ve eksiksiz bilgi ve belgelendirme Berlitz Eğitim Değerlendirme Sisteminin hedefidir. İtalyanca eğitimi sürecinde öğrenme konusunda kaydedilen gelişim ile ilgili düzenli değerlendirme, gerek bireysel gerek kurumsal eğitimlerde her bir katılımcının performansı hakkında yüksek doğrulukta özet sunar.
Yüksek StandartlarBerlitz sanal sınıf İtalyanca eğitimleri bütün Dünya'da merkezi olarak Berlitz Globalin kontrolünde verilir ve Berlitz Globalin yüksek kalite garantisi altındadır.

Başvuru Formu

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu kullanarak talep gönderebilirsiniz.